VAT '71 OPEN KENNEDYPLEIN ea AGENDA OUDE FOTO Voorzieningen in Vredepeel VROUWENTREF CENTRUM IN VENRAY Geluidshinder wijkcentrum Veltum Buurtbus ook naar Smakt- Holthees en naar Maashees WOONLASTEN- OVERLEG De Venrayse PTT verwerkt jaarlijks tien miljoen poststukken Uniek dansgebeuren in Danscentrum Jeanne Paul Janssen Tafeltennis- centrum wordt „verschoven" VAT'71 SPORTHAL DE WETTEUNG Wie is zijn ring verloren? Het college van b. en w. is het eens met de dorpsraad van Vredepeel, dat het lichtpunt op de hoek van de Vrede- weg en de Ripseweg ook 's nachts dient te branden. De PLEM heeft intussen opdracht gekregen om het brandrooster van dit lichtpunt te wijzigen. Het plaat sen van een lichtpunt langs de verlengde Johan van Wyttenhorstweg, waarom de dorpsraad heeft gevraagd, is reeds in de planning opgenomen. Wat betreft de beplanting langs de Twistweg ter hoogte van de verbindings weg naar de Vredeweg zal het college al le in- en uitritten kritisch laten bekijken en waar nodig uitzicht-belemmerende struiken laten verwijderen. Tenslotte zal men in Vredepeel in het komend voorjaar een door de dorps raad gevraagde bank bij de Vredepeelse steen tegemoet kunnen zien. Als gevolg van het feit, dat het Vrou wencafé eerstdaags het pand Hoen derstraat 10 van Free Wheelin gaat ver laten is het initiatief genomen om te ko men tot één vrouwen tref centrum, waarin behalve het Vrouwencafé ook de andere vrouwengroepen kunnen worden ondergebracht. Dit nieuw centrum zal worden gehuis vest onder de flat aan de Bachstrat (nr. 14) naast de peuterspeelzaal Brukske. Het college van b. en w. ondersteunt het» initiatief en is bereid een subsidie van ongeveer 5.000,- in huisvestings kosten te geven. Momenteel telt de gemeente Venray 25 vrouwenorganisaties: de traditionele vrouwenorganisaties, de wijkgerichte vrouwenorganisaties die mede ten doel hebben vrouwen in een bepaalde wijk met elkaar in contakt te brengen en de open vrouwengroepen, die tot doel heb ben het verbeteren van de positie van de vrouw in de samenleving (bewustwor ding, vorming, emancipatie). Temeer omdat de open vrouwengroe pen op verschillende plaatsen in Venray bijeenkomen, wil het Vrouwentrefcen trum een ontmoetingsplaats voor alle vrouwenorganisaties In principe zal het Vrouwentrefcen- trum de gehele week geopend zijn, waardoor men niet langer afhankelijk zal zijn van b.v. Free Wheelin (vrou wencafé), P.E.C. of wijkcentra. Met de oprichting van dit centrum ontstaat er tevens huisvestingsmogelijk heid voor groepen buitenlandse vrou wen, terwijl er tevens een centraal informatie-adres komt voor alle vrou wenorganisaties. Sinds de oprichting van het wijkcen trum Veltum zijn bij de gemeente her haaldelijk klachten over geluidshinder, veroorzaakt door elektronisch versterk te orkestmuziek. Ten tijde van de bouw is het probleem van de eventuele ge luidshinder al onderkend. Vandaar dat werd afgesproken slechts enkele malen per jaar orkestmuziek ten gehore te la ten brengen omdat een ander gebruik van ,,'t Schöpke" voor ogen stond. Omwille van de exploitatie treden echter veel meer orkesten op dan men zich aan vankelijk had voorgesteld, met veel tot ernstige geluidshinder als gevolg. In afwachting van het aanbrengen van geluid-isolerende voorzieningen door het stichtingsbestuur van het wijk centrum hebben b. en w. besloten dit jaar' slechts op vier avonden levende, elektronisch versterkte muziek in het wijkcentrum toe te laten. Dat is dan tij dens het zeskampspel op 16 of 17 juni, bij de dansavond van de wijkvereniging op 13 of 14 juli, tijdens de feestweek van de wijkvereniging op 9 of 10 no vember en bij de viering van oud op nieuw. Met ingang van de nieuwe dienstrege ling van de Zuid-Ooster op 3 juni zullen de dorpen Smakt, Holthees en Maas hees worden opgenomen in het buurt- busprojekt Merselo-Vredepeel. De bedoeling is dat op de tijden, waarop de buurtbus de verbinding Venray-Merselo-Vredepeel v.v. niet on derhoudt, naar Smakt, Holthees en Maashees v.v. wordt gereden. Deze nieuwe buurtbusverbinding geldt bij wijze van proef voor de duur van één jaar. Belangstellenden wordt er op gewe zen, dat op zaterdag 17 maart a.s. te Roermond een bijeenkomst plaats heeft van het Provinciaal Woonlastenoverleg. Het programma behelst een „kabel- konsumentenforum", dat om 11.00 uur begint in De Terp, Gerrit Verhoeven- straat 14. Om 15.00 uur verwacht men deze bijeenkomst te kunnen sluiten. Vorige week vrijdag heeft burgemees ter H. Defesche, op het industrieterrein „De Hulst" het postvoorsorteercen- trum officieel in gebruik gesteld. Hij deed dat door het tekenen van een ont vangstbewijs voor een aangetekend stuk, inhoudende een Filatelistisch album. Deze ceremonie werd voorafgegaan door o.a. een inleidende redevoering van de directeur van het postdistrict Maastricht. Hij vertelde daarbij, dat behalve in Venray ook in Kerkrade, Weert, Maastricht, Venlo en Geleen soortgelijke voorsorteercentra worden geb'Öuwd. Hoewel hij beklemtoonde dat het vervoersbedrijf van de PTT, in tegenstelling tot het lokettenbedrijf, niet in het centrum behoeft te liggen, kon hij niet zeggen dat De Hulst de Afgelopen zondag had er een bijzon dere gebeurtenis plaats voor Jeanne en Paul Janssen, hun leerlingen en vele an dere belangstellenden uit Venray en om geving. Om half elf 's morgens startte er in hun danscentrum aan de Raadhuis straat namelijk een 3-scholen-danswed- strijd. Reeds, om half tien was het daar al een drukte van belang toen de eerste van de drie bussen met deelnemers van een dansschool uit Tiel en een dansschool uit Oss arriveerden. Hun eigen leerlingen werden door deze massale opkomst wel een beetje overrompeld, want de deelnemers van deze beide andere scholen zijn namelijk gewend om gemiddeld één keer per maand aan een of andere danswedstrijd deel te nemen. Hiervoor is door hen zélfs speciale kleding gemaakt, en dit was voor de Venrayse deelnemers een complete verrassing. Alles zag er erg verzorgd uit, en het was dan ook tevens een goede kennis making voor "de leerlingen van onze Venrayse dansschool met het feit dat er méér is dan alleen maar een gezellige dansles. De wedstrijd zelf werd gestreden door een honderdtal paren, waarvan 36 van de eigen dansschool. Bij deze wedstrijd waren 3 juryleden aanwezig, die de paren beoordeelden naar hun kunnen. De eindstrijd was redelijk verdeeld over de 3 scholen, als je in ogenschouw neemt, dat de Venrayse dansschool nog een nieuwko mer is or een dergelij ke wedstrij d In de lagere klassen zaten ze dan ook in de top, maar in de le en 2e klasse werd de strijd vooral geleverd door de beide scholen uit Oss en Tiel. Maar het goede begin ligt voornamelijk in de lagere klassen, waaruit dus duidelijk blijkt, dat ze op het goede spoor zitten. met al werd het een spannende, maar vooral gezellige wedstrijd, die zeer zeker voor herhaling vatbaar is. Met een prima en vlekkeloos verlopen wedstrijd kunnen Jeanne en Paul terugzien op een bijzonder geslaagde dag, voor zowel hun eigen leerlingen, als het grootste aantal bezoekers dat de moeite geno men had, een kijkje te komen nemen. ideale vestigingsplaats voor een voor- sorteercentrum van de PTT was; wél een optimale Burgemeester Defesche herinnerde aan de opening van het postkantoor Venray volgens directeur van Heur precies 33 jaar geleden toen men maar met moeite afscheid kon nemen van het oude gebouw met zijn fraaie torentje. Nu, met de opening van dit postvoorsorteercentrum zal men zeker niet moeilijk afscheid genomen hebben van de bezwaarlijke huisvesting aan de Blauwververstraat en het noodgebouw achter het postkantoor. Het verheugde de burgemeester, dat men nu eindelijk ook aan de noodzakelijke aanpassingen van het postkantoor aan de Patersstraat kan beginnen. En om maar neteen duidelijk te maken, dat de gemeente bij deze nieuwbouw niet is achtergebleven, memoreerde hij even de goedkope grond welke de PTT hier in De Hulst heeft verworven. Bovendien is de ge meente een goede klant van de posterijen, want in 1982 werd er aan porto 123.000,betaald. En ondanks de bezuinigingen in 1983 nog enkele duizenden guldens méér.... Daarvoor werden dan ook 130.000 poststukken verzonden. Volgens direkteur van Heur verwerkt de post Venray 10 miljoen poststukken per jaar, waarvan 95% 's nachts. Circa 8 miljoen poststukken worden door be stellers bezorgd; circa 2 miljoen komen er in de postbussen terecht. Zoals bekend, wordt in het voorsor- teercentrum Venray alle post behandeld bestemd vioor én komende van de plaatsen met postcode 5800 tot en met 5899, zijn de Oostelijk Noord Limburg en gedeeltelijk Oostelijk Noord Bra bant. De post wordt in containers af- en aangevoerd naar en van het distrikts- kantoor 's-Hertogenbosch, vanwaar de uitgaande post verder wordt gesorteerd. De genodigden die bij de opening van het voorsorteercentrum aanwezig waren mochten een „herinneringsstuk" mee naar huis nemen, t.w. een eerste-dag- kaart van het centrum De Hulst met speciaal afgestempelde postzegels. FIETSEN JATTEN WORDT MOEILIJKER In de nacht van zaterdag op zondag kreeg de politie een mededeling dat en kele fietsende jongelui op de Ysselsteyn- seweg waren gesignaleerd, die bij nade ring van de melder met zijn auto, de fietsen hadden achtergelaten en te voet waren weggevlucht. Er werd direkt een onderzoek ingesteld en dat leverde drie fietsers en een meisje als duopassagier op. Zij verklaarden aanvankelijk dat de fietsen hun eigendom waren. De contro le leverde wat anders op: de Fietsen wa ren in Ysselsteyn ontvreemd, wat kon worden vastgesteld dankzij de postcode. Bij het verdere onderzoek bleek dat de groep uit 5 personen bestond en wel vier jongens uit Venray in de leeftijd van 18 tot 20 jaar en een 17-jarige jongedame uit Boxmeer. Het vijftal was naar een disco-avond in Ysselsteyn geweest. Te rug liep geen bus meer, en toen hadden ze bij zaal Bos maar 4 fietsen gejat. Van enkele fietsen werd het slot vernield. Van een en ander zal proces verbaal worden opgemaakt. De eigenaren heb ben hun fietsen weer teruggekregen. De oplossing werd dermate gemakkelijk ge maakt gezien de gegraveerde postcodes. DRANK IN BESTUURDERS In de nacht van vrijdag op zater dag en in de nacht van zaterdag op zon dag kreeg een 6-tal autobestuurders van de politie een rijverbod opgelegd wegens geconstateerd drankgebruik. Zij moesten hun auto laten staan. Een bestuurder uit Helmond was het met het hem opgelegde rijverbod niet eens en ging ,uit kwaadheid naar het centrum om zijn woede te koelen. Hij vernielde er een zonnescherm van een geparkeerde auto. Dat leverde hem een extra proces verbaal op. Tijdens de carnavalsdagen zal de poli tie bijzonder attent zijn op chauffeurs onder invloed. Dus: Glaasje op, laat je rijden. TRACTORBRAND Maandagmiddag geraakte achter een boerderij aan de Horsterweg een werkende tractor in brand. De brand ontstond tussen het dak van de tractor en de binnenkleding. De bestuurder trachtte zelf te blussen maar de lukte niet. De brandweer was de brand spoe dig meester. De oorzaak zou zijn een defect aan de kachel van de tractor. Het voertuig was eigendom van loonwerker L. uit Leunen. DRANK IN BESTUURDER Een Venrayse autobestuurder werd door de politie aangetrogffen terwijl hij zodeanig onder invloed van alcohol ver keerde, dat hij na de blaasproef ook de bloedproef moest ondergaan. Met een aanzegging dat procesverbaal zal wor den opgemaakt én met een rijverbod werd hij huiswaarts gezonden. Tijdens de vergadering van de com missie ruimtelijke ordening op 2 februa ri jl. heeft een aantal kinderen wethou der H. Willems duidelijk gemaakt „hun" speelterrein niet te willen kwijt raken aan het tafeltenniscentrum. Ook van de kant van de volwassenen werden tegen de plaats van de hal bedenkingen gemaakt. Als gevolg van zijn toezegging de pre cieze situering nog eens te bekijken, heeft de wethouder de belangen van alle betrokkenen nog eens op een rijtje ge zet. Hierbij heeft hij tevens gelet op punten als bereikbaarheid (b.v. voor brandweer), parkeren, ontsluitings- en aansluitingskosten, groen- en speelvoor- zieningen en bestemmingsvoorschriften. Als meest redelijke en haalbare oplos sing kwam onlangs een voorwaartse ver schuiving van vijf meter van het tafel tenniscentrum (in de richting van „De Foekepot") uit de bus. Daardoor zou ongeveer 150 m2 méér speelterrein be houden blijven dan in de oorspronkelij ke opzet. Toch is er na verdere aandrang van de buurtbewoners opnieuw allerlei pas- en meetwerk verricht. Dit heeft uiteindelijk geleid tot een definitieve plaatsbepaling, waarbij het gebouw zijdelings in de uit erste hoek van het terrein wordt gesitu eerd. Hoewel de wethouder zich kan voor stellen dat men liever het huidige gras veld onbebouwd wil laten, stelt hij, dat de bouw van het tafeltenniscentrum dui delijk past binnen de planopzet voor Brukske. In ieder geval heeft de voorgenomen bouw voorkomen, dat ter plaatse een autogarage zou komen. Het verlenen van medewerking aan de plannen van Red Stars heeft de vestiging van de gara ge in ieder geval geblokkeerd hetgeen wethouder Willems, uit een oogpunt van woongenot voor de omwonenden een gelukkige zaak vindt. Maandagmorgen omstreeks half ze ven ontdekte een mevrouw die VAT 71 een poetsbeurt wilde geven, dat er een geweldige rookontwikkeling in de zaak was. Venrays brandweer kon alleen de zaak lokaliseren en kwam tot de kon- klusie dat er wel brand was uitgebro ken, maar door gebrek aan zuurstof binnen de lokaliteii was gebleven. Het werd dus geen uitslaande brand. Er was wel een enorme hitte geweest want de buitenmuren vertoonden al scheuren. Binnen was de gehele inboedel ge smeuld; de gehele inventaris kan als ver loren worden beschouwd. De oorzaak van de brand kon nog niet worden achterhaald maar is vermoedelijk ont staan'in het electrische gedeelte. Hoe groot de schade is kon nog niet worden medegedeeld, maar moet enkele tien duizenden guldens bedragen. van 2 t.m. 9 maart 1984 Vrijdag 2 maart: KNVB zaalv. comp.: 19.30-23.30 uur. Zaterdag 3 maart: 09.00-11.00 KNDB korfbal comp. 11.00-12.30 Manual handbal KNVB zaalv. comp. 12.30 Veronica 2-Pauline 2 13.30 Siebers Fr.-de Wetteling 2 14.30 Koetshuus-Venrode 3 15.30 dames de Klomp-de Pelikaan 1 16.30 dames Venrode 1-Pauline 4 17.30 dames Venrode 2-SVCB Verder nog geen programma. Zondag 3, maandag 4, dinsdag 5 maart: Carnaval, geen programma. Woensdag 7 maart: 18.00-23.00 Badminton. Donderdag 8 maart: 18.00-21.30 Manual tr. 21.30-23.00 VC Rooy tr. CURSUS I BLOEMENSCHIKKENl In uw omgeving te VENRAY in de R.K. S.G, voor Beroeps onderwijs „Marianum" Mgr. Nolensstraat 9. Aanvang ma. 19 maart 1984. De wekelijkse cursus bloemen- schikken staat onder leiding van een ervaren en bevoegde leerkracht. De cursus bestaat uit 8 lesavonden. Na iedere les van 19.30-21.30 uur nemen de deelnemers een fraai bloem stuk mee naar huis Het cursusgeld bedraagt f 158,-, inclusief bloemen en het materiaal, alsmede een cursusboekje, de cursus s dus volledig verzorgd Opgave binnen 10 dagen door een (brief)kaart te zenden aan Stichting Bevordering Onderwijs aan Volwassenen (SBOV), Sir Winston Churchillweg 2, 2251CX VOORSCHOTEN. Gaarne duidelijk uw naam, adres en cursusplaats vermelden. Na opgave ontvangt u een bevestiging. Voor informatie en/of opgave: Bel 01717-2010" GEVONDEN VOORWERPEN van 20 t.m. 26 febr. 1984 Bruin-witte hond, ras King Charles' spaniel Een Mechelse herder, reu, lichtbruine halsband en ketting Twee bankbiljetten Rood-zwarte plastic regencape Een ring met zwarte steen en inscriptie Een Lips sleutel nr. 829 Een MCM sleutel nr. 225427 Een huisdeursleutel CISA VW-Golf-auto- sleutels Vier sleutels aan een ring Tas met als inhoud een nieuwe carnavals jurk Zwart tasje met schouderbandje met inhoud Zwarte tankdop, afsluit baar Een sier velg met opschrift ,,C S I". Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de administratie van de gemeente politie Venray, Leunseweg 4, tel. 04780- 84888 tst. 227. is ondanks de brand toch met de Carnaval. Wij zijn verhuisd naar een tent op het Wij heten U van harte welkom Openingstijden: Zaterdag 19.00-02.00 uur Zondag 12.00-02.00 uur Maandag 12.00-02.00 uur Dinsdag 12.00-02.00 uur openbare bibliotheek lO, vonrau OPENBARE BIBLIOTHEEK afd. voor volwassenen, Julianasingel 33, afd. voor de jeugd, Schoolstraat 32, VENRAY Tel. 81970 Keuze uit de dia's van prentenboeken van de volwassenenafdeling: Ardizonne, E. Kleine Tim en de dappere zeekapitein. Tim wil vreselijk graag zeeman worden en als de kans zich voordoet verstopt hij zich aan boord van een stoomschip. Hij moet er hard werken, maar maakt zich al gauw geliefd bij de bemanning. Als er een storm losbreekt, blijft Tim samen met de kapitein op het schip achter, maar gelukkig worden ze net op tijd gered. Burningham, J. In de boot met meneer Gumpie. Meneer Gumpie wil een tochtje maken met zijn boot en krijgt gezelschap van vele dieren. Ets, M. Hall. In het bos. Tijdens een wandeling in het bos sluiten zich allerlei, vooral wilde dieren bij het kind aan en eindigt de tocht met spelletjes. Gég, W. Miljoenen poesjes. Reeds klassiek geworden verhaal dat vertelt hoe een oude man en een oude vrouw uit de miljoenen poesjes juist dat éne kleine magere katje overhouden om te verzorgen en te vertroetelen. Galdone, P. Het huis, dat Wout heeft gebouwd. Een oud Engels baker rijm over de rat die at van de mout van Wout en wat daarna gebeurde Krasilovsky, P. De koe die in het water viel. De koe Hendrika wil zo graag naar de stad Alkmaar en komt daar ook, zij het op een vreemde ma nier. Minarik, E. Holmelund. Een kusje voor kleine beer. Via allerlei dieren komt het kusje, dat kleine beer van oma als beloning krijgt voor de prachtige te kening, bij hem terecht. Rey, H. A. Nieuwsgierig aapje krijgt een fiets. Een nieuwsgierig aapje dat nooit doet wat tegen hem gezegd wordt beleeft daardoor allerlei avontu ren. Door zijn kunsten op de fiets komt hij in het circus terecht waar hij een beertje redt. Slobodkina, E. Petten te koop. Een pettenkoopman draagt zijn hele handel gestapeld op zijn hoofd. Na het middagdutje blijken tientallen aapjes zijn petten te hebben ingepikt. Ward, L. De grootste beer. Jantje woont in een dorp waar het zeer ge waardeerd wordt als je een beer schiet. Daarom gaat Jantje ook op jacht Ih hij komt terug met een klein beertje dat gek is op ahornsuiker. Eenmaal groot ge worden blijkt de vraatzuchtige beer niet te handhaven; hij moet terug naar het bos maar wil niet. Bij de politie is aangifte gedaan van het vinden van een gouden ring met inscriptie „naam" en „7-1-1969". „Wie heeft die ring verloren en kan die feestelijke gebeurtenis bevestigen?", zo vraagt de politie zich af. Stelt U zich dan in verbinding met brigadier Beuving van de Venrayse politie, tel. 04780- Deze week 'n amateurfoto uit augus tus 1947, gemaakt op de veerpont Broekhuizen. Het groepje jongelui vormt de St. Oda welpengroep uit Venray, die op kamp waren in Meerlo. Gehurkt van links naar rechts: Martien Willems, Hans van de Vorst, Joop Eibers, Kees Mathijssen, Poels. Staande van links naar rechts: Hendriks, Jan Verheyen, Henk van Goch, Alex van de Water, Martien Janssen, Pierre Bouten, Frits Basten. Leidsters: T. van Bracht en L. Swin- kels. Foto's kunt U nabestellen bij J. v. d. Putten, Westsingel 18, tel. 89803. Hebt U ook 'n oude foto, die U graag in Peel en Maas zag geplaatst, dan kan dat. Er zijn geen kosten aan verbonden. Ook het formaat van Uw foto doet niets ter zake. Wel zorgen voor onderschrift of nadere gegevens. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, A. Francken, T. Lank- veld, H. Schraven en J. Wittgen: ZATERDAG EN ZONDAG T. LANKVELD Langstraat 76, tel. 83558 CARNAVALSMAANDAG J. WITTGEN Langstraat 76, tel. 86082 CARNAVALSDINSDAG H. SCHRAVEN Stationsweg 15, tel. 81465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck- Keizer, F. Schmeetz, T. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: CARNAVALSZATERDAG F. DE MUINCK-KEIZER Tel. 88800 CARNAVALSZONDAG G. VAN LOON Patersstraat 60, tel. 88800 CARNAVALSMAANDAG P. CORVER Oostsingel 6, tel. 81393 CARNAVALSDINSDAG F. SCrtMEETZ Aronskelk 76, tel. 86082 DOKTER KEIJZER Van Beurdenweg 10, Ysselsteyn Telefoon 04785-777 Voor spoedeisende gevallen kunt u óp de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Tel. 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN Van heden vrijdagavond 18.00 uur tot volgende week vrijdag. ST. ODA Passage 1, tel. 81255 APOTHEEK DE MONNIKSKAP IS OP MAANDAG EN DINSDAG GESLOTEN Openstelling zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: ZATERDAG EN ZONDAG H. PEETERS, tel. 83478 MAANDAG EN DINSDAG J. JANSSEN SR., lel. 81458 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en M.G.A.M. Loonen dienst op vrijdag, zaterdag en zondag W. KREMER Mgr. Nolensstr. 12 Oostrum tel. 81000 Spreekuur kleine huisdieren: Za. en zo. van 13.30 tot 14.00 uur en volgens afspraak. DIERENARTSENPRAKTIJK M.J. van Winden en E.M. Ruymbeek tel. 04780-81336/83829 M.J. VAN WINDEN Stationsweg 8, Venray, tei. 81336 WEEKENDD. VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van Mevr. v. Dillen, Mevr. Stevens, Mevr. Tiggeloven en Mevr. Timmermans. MEVR. STEVENS Merseloseweg 23, Venray, tel. 81152 Vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van Mevr. Stevens en Mevr. Tiggeloven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door MEVR. STEVENS Merseloseweg 23, Venray, tel. 81152 Afspraken maken elke ochtend tussen 8 en 9 uur en 's avonds tussen 18 en 19 uur. REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray, Meerlo en Wanssum is bereikbaar via Tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijk verpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er gelegenheid van maandag t.m. vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uitlee nartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedgevallen door de wijkverpleegkundige van de wee kenddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen pa ge bruik zo spoedig mogelijk terug te bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorscrcening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Zwangerschapgymnastiek: Aanmeldingen via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum „De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot«J4.00 uur, telefoon 83859 Zuigelingen- en kleuterbureau uitsluitend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum „Landweer!" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige op maandag, woensdag en vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur, telefoon 88273 of 85900. GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5 Tel. 04780-86363 Spreekuur: dagelijks van 9 tot 10 uur. ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leunseweg 2a, tel. 10032 Openingstijden: ma. t.m. do. 8.30-12.45 uur en 13.15-17.00 uur. vr. 9.00-12.30 uur en 13.00-16.30 uur. INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM. LIMAGAS en WML Past. Wijnhovenpark 15801 BZ Venray tel. 04780-86333 Geopend ma. t.m. vr. van 9.00-17.00 uur

Peel en Maas | 1984 | | pagina 3