KABELTELEVISIE 'ebberink Fietsverkeer in beide richtingen van de Patersstraat vergt nader onderzoek 't turnt pnetortehc AGENDA INFO VOOR OUDEREN Si GEVONDEN OUDE FOTO PEEL EN MAAS Gouden medaille voor Jan Koenen >1 Geslaagd IN LEUNEN JUBILEERT WIM JANSSEN SPORTHAL DE WETTELING Subsidie voor activiteiten t.b.v. Marokkaanse meisjes In oktober van het vorig jaar heeft de gemeenteraad zijn goedkeuring gehecht aan de financieringsgarantie voor de aanleg van kabel-televisie in Venray, Leunen en Oostrum. Sindsdien heeft de buitenwacht taal noch teken over de plannen gehoord. Toch zijn er er bestekklare plannen gemaakt, om Straks in een strak tempo de aanleg van het kabelnet ter hand te kunnen nemen. Op 2 april is het zover, dan gaat de eerste spade in de grond om de wijk Desselke in anderhalve-maand-tijd be- kabeld te hebben. K.T.V. VENRAY We zeiden het reeds, men heeft niet stil gezeten sinds oktober vorig jaar. De onderhandelingen met de leveranciers van technische installaties zijn volop aan de gang. Met de firma EDSAS in Tienray zijn afspraken gemaakt over de aanleg (het grondwerk cn de huisaan sluitingen). In het pand Stationsweg 7 is men begonnen met de inrichting van een permanent informatiecentrum. In dit pand zal ook het kantoor van „Kabel televisie Venray b.v." gevestigd zijn. Deze maatschappij, afgekort als K.T.V. Venray, heeft de uiteindelijke verant woordelijkheid voor de aanleg en de exploitatie van kabeltelevisie in onze ge meente. De gemeenteraad heeft echter het laatste woord, daar waar het gaat over de tarieven die berekend mogen worden. DE AANLEG De aanleg van kabeltelevisie in Venray zal dus beginnen in de wijk Desselke. Voor een juist begrip: de kabel brengt ook de nodige radiozen ders binnen uw bereik. Binnenkort zal in de wijk Desselke een voorlich tingsboekje huis-aan-huis verspreid worden. In dat boekje zal o.m. worden aangegeven, wat de aanleg van kabeltelevisie nu precies inhoudt. Ongeveer twee weken na de versprei ding van bedoeld boekje zal een enquêteur rondgaan om te vragen of een aansluiting gewenst is. Besluit men „mee te doen", dan worden afspraken gemaakt over de wijze van aanleg, de plaats van de aansluiting in de woning enz. enz. Het zal intussen wel bekend zijn, dat huurders van de Woningbouwvereni ging die aangesloten zijn op een centraal antennesysteem, eeri beperkt abonne ment kunnen nemen. Dat is dan in wezen een voortzetting van de huidige situatie, waarbij alleen het signaal zal worden geleverd via de. kabel. De prijs van zo'n beperkt abonnement is afhankelijk van de oude (huidige) situa tie. Die huurder* kunnen echter ook kiezen voor een gewoon abonnement van 15,15 per maand. HULVERLENING INVULLING AAN GIFTEBILJETTEN Evenals andere jaren zal ook dit jaar aan ouderen door ambtenaren van de belastingdienst gelegenheid worden ge boden door ambtenaren van de belas tingdienst gelegenheid worden geboden om gratis hulp te verlenen bij de invulling van het aangiftebiljet voor de inkomstenbelasting over het jaar 1983. Het is aan te bevelen om belangheb benden er reeds nu op te wijzen de nodige bescheiden te verzamelen die bij de invulling van de aangifte onontbeer lijk zijn, zoals: overzicht van genoten loon/pen- /uitkeringen/huursubsidie. bescheiden betrekking hebbend op huuropbrengsten/negatieve op brengst onroerend goed. bescheiden betrekking hebbend op renten persoonlijke leningen. bescheden betrekking hebbend op lopende bank/girorekeningen. Andere bewoners van de wijk hebben de mogelijkheid tot het nemen van een gewoon abonnement óf betaling van een eenmalig entree-bedrag van 1200,- en een jaarabonnement van/28,—. KERKDORPEN Met Venray-kom worden uiteindelijk ook Oostrum en Leunen bekabeld. In tussen zal onderzocht worden of kabel televisie ook haalbaar is op de dorpen Heide, Castenray, Oirlo, Ysselsteyn en Merselo. Hier is het aantal deelnemers bepalend voor al dan niet kabeltelevisie. In de drie z.g. onrendabele kerkdor pen Vredepeel, Smakt en Veulen zal zo mogelijk ook kabeltelevisie komen, maar dan moet de financiering van het projekt toch helemaal rond zijn. ONTVANGST Gelijktijdig met de aanleg van het netwerk in de wijk Desselke zal op De Hoge Beek worden begonnen met de in stallatie van antennes en koppelstation. Na het Desselke komt de wijk Land- weert voor bekabeling aan de beurt. Ook daar zal weer op de genoemde manier voorlichting worden verstrekt. Begin juni verwacht men in beide met het werk gereed te zijn. Signaallering vanaf De Hoge Beek kan dan plaatsvin den. Twaalf televisiestations zullen de aangeslotenen dan kunnen ontvangen en op de radio 22 FM zenders van uitstekende kwaliteit. Afgesproken is, dat iedere aangeslo tene de kans krijgt om één maand lang gratis te kijken én te luisteren. Daarna behoeft men pas definitief te besluiten of men een abonnement op de kabel televisie neemt. VOORLICHTING In de komende weken zullen op deze plaats in Peel en Maas regelmatig artikelen verschijnen over de kabeltele visie. Op deze wijze wil K.T.V. - Venray u allen volledig informeren over wat er komen gaat. De informatie zal straks ook te krijgen zijn in het informatiecen trum. Nadere mededelingen zullen volgen over dagen en uren waarop u daar terecht kunt. bescheiden betrekking hebbend op genoten rente van deze rekeningen. bewijsstukken inzake ziektekosten enz. aanwezige spaarbankboekjes. Voor Venray zal de ambtenaar komen op woensdag 7 maart a.s. in het activiteitencentrum aan het Kennedy- plein. Wilt U voor deze hulpverlening in aanmerking komen, meldt U dan vóór 10 februari a.s. bij het Welzijnswerk Ouderen, tel. 86706. U hoort dan meteen hoe laat U aan de beurt bent. Geef duidelijk Uw naam en voorlet ters door. EEN ABONNEMENT WAARD HYPNOSE In zaal „De Ruif" in Oirlo verzorgt Jos Janssen van de Stichting Hypno Agogisch Centrum Venray, op dinsdag 14 februari om 20.00 uur een avond over hypnose. Hij geeft de bezoekers informatie over de ontwikkeling van hypnose door de jaren heen en over de toepassingsmo gelijkheden ervan in de hulpverlening. Bovendien geeft dhr. Janssen een demonstratie. Afgelopen zaterdag 4 februari is in Holthees dhr. J. L. Koenen onderschei den. Hij kreeg de ere-medaille, verbon den aan de orde van Oranje-Nassau, in goud. Deze onderscheiding werd uitge reikt door Burgemeester van de Moos - VAN DE KAMP ASSURANTIËN telefoon 04780-87575 CONTROLE OP AUTOVERLICHTING De A.N.W.B. komt binnenkort ook in Vierlingsbeek en Overloon gratis de autoverliqhting controleren en wel van 14 tot en met 15 februari a.s. in Vier lingsbeek op het Vrijthof. De Techno- mobiel is geopend op: dinsdag van 09.30 tot 19.30 uur; woensdag van 09.30 tot 19.30 uur. Van 16 tot en met 17 februari a.s. in Overloon op het 14 Oktoberplein. De Technomobiel is geopend op: donder dag van 09.30 tot 19.30 uur; vrijdag van 09.30 uur tot 17.30 uur. Tracht tijdig aanwezig te zijn!!! Het laatste uur van de opening is meestal bestemd voor de afwerking van wachtenden. '"goed ondergoed I komt van I Marktstraat 5, Venray. telefoon 04780-81294^ van 30 jan. t.m. 5 febr. 1983 Kleine bruine hond Rechtse zwarte dameshandschoen Rode knipbeurs, inhoud fietssleutel en een klein geldbe drag Een gouden trouwring met inscriptie Een sleutelring met drie sleutels waarvan een Opel-sleutel Een beige Toshiba calculator type SLC 8261 Een rode kinderfiets, een gele driewieler, een blauw-rode kindertrac tor. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de administratie van de gemeente politie Venray, Leunseweg 4, tel. 04780- 84888, tst. 227. Aan de Landbouw Hogeschool te Wageningen is voor het doctoraal examen geslaagd Ton Leenaerts. Te Utrecht slaagde voor het doc toraal examen geneeskunde Paul Jans sen uit Venray. Zoals te verwachten was heeft de ge meenteraad tijdens z(jn laatste verga dering veel tijd besteed aan de behan deling van het verkeerscirculatieplan voor het centrum van Venray. Met de grote lijnen in het plan kon men zich wel verenigen, maar er waren een paar punten, waarmee de raad grote moeite had. Dat betrof dan voornamelijk het voornemen om in de Patersstraat het fiets- en het bromfietsverkeer in beide richtingen toe te laten. Maar ook om met het plan om het rijwielpad op het Henseniusplein door te trekken naar de Poststraat had de raad grote moeite. Uiteindelijk moest de wethouder zwich ten: het fietspad wordt niet veranderd en het college zal zich nog nader beraden over het [brom]fietsverkeer in beide richtingen op de Patersstraat. Namens het C.D.A. zei de heer Reint- jes, dat zijn fraktie liever een plan van bredere opzet had gezien. Zo stelde hij, dat de kruising nabij de Paterskerk er niet veiliger op wordt, zeker niet met het toelaten van het fietsverkeer in beide richtingen van de Patersstraat. Volgens hem mocht de fietsenstalling er op het Henseniusplein best komen, maar hij kantte zich tegen het doortrekken van het fietspad vanaf dit plein naar de Poststraat. Het college stelde doortrekking van dit fietspad voor in verband met het zien voordoen van gevaarlijke situaties voor de (brom)fietser op de hoek van het Henseniusplein en de Patersstraat. Gevaarlijke situaties die echter nog nooit tot 'n ongeval hebben geleid. Dezelfde bezwaren die de heer Reintjes uitte kwamen uit de mond van fraktievoorzitter Bert Kersten van de P.v.d.A. en ook de heer A. den Brok (Samenwerking) sloot zich daarbij aan. Beiden vreesden dat met het doorvoeren van tweezijdig fietsverkeer in de Paters straat men genoodzaakt zou zijn ver keerslichten te plaatsen op de kruising Leunseweg/Paterslaan/Patersstraat/ Oude Oostrumseweg. Van de drie frak ties kwam een duidelijk pleidooi voor het instellen van een onderzoek, voordat het fietsverkeer in beide richtingen wordt losgelaten. Aanvankelijk gaf de wethouder (W. Claessens) zich niet voor dit idee ge wonnen, doch later op de avond zwichtte hij voor de argumenten van de raad om het onderzoek te laten instel len. Wat betreft het doortrekken van het fietspad Henseniusplein-Poststraat moest hij het standpunt van de raad eer biedigen. PARKEREN De heer Reintjes pleitte voor verbete ring van het parkeerterrein tussen de Grote Kerk en raadhuis. De wethouder antwoordde, dat regelmatig onderhoud wordt gepleegd, doch dat het geld ont breekt voor het echte, goede werk. De heer J. v. d. Vorle deze avond als voorzitter van zijn nieuwe eenmans- fraktie optredend ging nader in op de plannen voor het inrichten van blauwe zones voor parkeerders. Hij wilde de parkeertijd uitbreiden tot anderhalf twee uur in plaats van een uur, met name bij het postkantoor en Hensenius plein. De wethouder voelde daarvoor weinig omdat het toegestane ene uur in de praktijk toch wel tot anderhalf uur uitloopt. OVERIGE MENINGEN Hoewel de V.V.D. het niet met alle voorstellen eens was, leverde de heer L. Janssen toch weinig commentaar. Hij was van mening dat later altijd nog andere maatregelen konden worden genomen. De heer Cools (PPR, PSP, CPN) sprak van een „fietsvriendelijk" plan en vroeg meteen maar naar de invoering van 30 km snelheid in Venray-centrum. Volgens de wethouder is dat zo gemak kelijk niet. In de toekomst zullen hier mee wel proeven worden genomen. Verwacht mag worden dat het nieuwe verkeerscirculatieplan voor Venray- kom nog in het voorjaar zal worden uit gevoerd. Dat betekent dan o.a. de in voering van een blauwe zone met het gebruik van parkeerschijven. dijk in aanwezigheid van tamilie en kennissen van de jubilaris. Verder waren daar aanwezig het bestuur van de personeelsvereniging van Firma Koe nen, enkele kollega's uit het aannemers vak en afgevaardigden van de dorps raad van Holthees. De burgemeester memoreerde in zijn toespraak de verdiensten die dhr. J. L. Koenen voor de gemeenschap heeft ge had. Hij noemde ondermeer: 32 jaren bestuurslid van het Wit-Gele Kruis van Vierlingsbeek; 26 jaren secre taris-penningmeester van de fanfare van Holthees; 40 jaren lid van de fanfare; 15 jaren bestuurslid van de handboog- schutterij. Verder noemde burgemeester van de Moosdijk nog het feit dat dhr. Jan Koenen al meer dan 40 jaren firmant was van de firma Koenen Tevens werd die dag het feest gevierd dat de jubilaris bijna 50 jaren verbonden is aan de bouw. In een toespraak ging de mede-fir mant ^hr. Jac. Koenen in op de historie. Hij schetste de jaren twintig toen P. A. Koenen sr. een metselbedrijf leidde. Dit bedrijf is opgericht in 1912. In de dertiger jaren heeft de jubilaris zijn timmervak geleerd. In 1938 werd het eenmansbedrijf omgevormd tot de huidige vennootschap P. A. Koenen Zn. In de oorlog werden in Boxmeer tim- mermachines gekocht die opgesteld* werden in een kalkloods. Sinds die tijd werden er zowel timmer- als metsel- werkzaamheden verricht. In de oorlog was het moeilijk om het bedrijf uit te bouwen. Er werd toen wat herstelwerk verricht. Ook werden er meubels en karren gemaakt. Na de oorlog werden er onder hun lei ding talloze werken uitgevoerd waaron der verschillende kerken, winkels en fa brieken. Verder verschillende scholen voor kleuter- en basisonderwijs en scho len voor voortgezet onderwijs waaron der de LTS en de landbouwschool in Venray. In Tienray werd een vakantie verblijf voor gehandicapte kinderen gebouwd. In de omgeving werden ver schillende kloosters gebouwd. In de gemeente Vierlingsbeek zijn 400 wo ningen gebouwd ih'de sociale sector. Daarnaast zijn talloze bungalows ge bouwd in de vrije sector. Namens het personeel bracht dhr. Th. Gommans uit Smakt dankwoorden over welke vergezeld werden met een kado en bloemen voor mevr. Koenen. Dhr. P. Koenen jr. schetste de toe komstverwachtingen voor de firma Koenen. Deze speech bevatte zowel positieve alswel elementen die sceptisch overkwamen. Namens de firma Koenen overhandigde hij bloemen en een kado aan de jubilaris. Dhr. H. Raedts uit Venray sprak namens het NVOB afdeling Venray zijn waardering uit over de inzet van de jubilaris. Het gezellig samenzijn vond plaats in de woonkamer van de jubilaris, die geheel verrast was door zo veel onthaal. openbare bibliotheek venray m afd. voor volwassenen, Julianasingel 33, afd.voor de jeugd, Schoolstraat 32, VENRAY Tel. nr. 81970 Keuze uit de nieuwe aanwinsten voor de volwassenenafdeling: 172. Buunk, Bram. Vriendschap; een studie over de andere persoonlijke relatie. Sociaal-psychologische uitwer king van de in 1980 door „Mensen van Nu" gehouden enquête. 245.2. Wasser, B. Nederlandse pelgrims naar het heilige land. Reisver slagen van Nederlanders die in de periode 1450-1664 naar Jerusalem en Palestina trokken. 302. Felsseman, T. Gezin, arbeid, welzijnswerk. Onderzoek naar de wijze waarop individuen tot produktieve leden van de maatschappij worden ge maakt. 396.6. Jagers, R. De Zwarte Ruiter; een Oostbrabantse bandiet. Bio grafie van de Oostbrabantse crimineel HansG. (1925-1980). 416.4. Stades-Veth, J. A. Spel als signaal; na ziekenhuisopname van baby of peuter. Achtergrondinformatie en praktische voorbeelden van spelthera pie, gebaseerd op psycho-analytische opvattingen. 632.6. Brooks, A. en A. Halstead. Maak uw tuin gezond; ziekten, aantas tingen, ongedierte herkennen, bestrij den, voorkomen in: groenten en fruit, sierplanten en gazons. 798.55. Signoret, S. De volgende morgen lachte ze weerDe Franse filmactrice (geb. 1921) vertelt hoe zij er, mede door haar ervaringen als actrice toe is gekomen om te gaan schrijven. 856.6. S. Vestdijk. Essays over leven en werk van de Nederlandse litera tor (1898-1981). 912.7. Scheepmaker, N. Het smoe- zenboek. Bloemlezing van veel gebruik te smoezen en uitvluchten in allerlei situaties en beroepen. 928. Böll, H. en L. I. Kopelew. Waarom hebben we op elkaar gescho ten? Gesprekken tussen een Duiste en een Russische schrijver over de psycho logische en morele drijfveren en effec ten van de Duis-Russische oorlogsvoe ring in 1941-'45. Vrijdag 24 februari vindt in zaal Martens de jaarlijkse algemene vergade ring van de Tuinbouwvereniging plaats. Deze heeft een extra feestelijk tintje, omdat de heer W. Janssen ruim 25 jaar deel uitmaakt van het bestuur, waarvan de laatste 9 jaar als voorzitter. In de jaren dat de heer Janssen deel uitmaakt van het bestuur is de omzet van de Tuinbouwvereniging gestegen van 350 duizend gulden tot ruim *2,8 miljoen gulden, terwijl het ledenaantal terugliep van 150 naar 80 leden. In de beginjaren stond het bestuur voor de moeilijke keuze voor de bouw van de nieuwe loods aan de Veulense- weg, wat een goede beslissing blijkt te zijn geweest. De heer Janssen is tevens voorzitter van de Kring Venray en lid van de Raad van Toezicht van de C.V.V. te Grub- ben vorst. Tijdens deze vergadering waar leden en oud-bestuursleden met echtgenote zijn uitgenodigd, wordt tevens gevierd dat de secretaris-verzorger, de heer J. Jeuken \2l/i jaar in dienst van de Tuin bouwvereniging is. SPECIALITEITEN RESTAURANT Fantasievol en lekker tafelen Anders dan anders! Aparte ruimte voor diners recepties etc. tot 25_personen t 's-maandags gesloten Venrayseweg 5,5825 AA Overloon TELEFOON: 04788-1733 van 10 t.m. 16 februari 1984 Vrijdag 10 febr.: KNVB zaalv. comp. 19.30 de Wetteling-de Pelikaan 20.30 Panken-Quatre Bras 21.30 de WEetteling 2-SVCB 2 22.30 Koetshuus-Panken 2 Zaterdag 11 febr.: 08.00-09.00 MHCV zaalhockey tr. 09.00-14.00 KNDB Korfbal comp. 14.00-19.00 MHCV zaalhockey comp tr. 19.00-21.30 JUmpers basketbalcomp 21.30-23.00 MHCV zaalhockey tr. Zondag 12 febr.: 09.00-10.00 MHCV zaalhockey tr. 10.00-14.00 KNDB Korfbal comp. 14.00-18.30 Manual Handbal comp. MHCV zaalhockey comp.: 18.30 Hl-DVS 19.20 Tegelen-Basko 20.10 Tegelen-DVS 21.00 Hl-Basko Maandag 13 febr.: 18.00-21.00 VC Rooytr. KNVB zaalv. comp.: 21.00 SVCB-FC Hento 22.00 Venrode-Grashoek 23.00 SVCB 3-Ford Oldtimer Dinsdag 14 febr.: 18.00-21.00 VC Rooytr. 21.00-23.00 Badminton Woensdag 15 febr.: 18.00-21.30 Manual handbal tr. 21'30-23.00 VC Rooytr. In het plan Specifiek Welzijn heeft het Venrayse gemeentebestuur zich uitgesproken voor speciale aandacht voor vrouwen en meisjes van culturele minderheden en de tweede generatie buitenlanders in Venray. Gebleken is, dat buitenlandse meisjes b.v. Marokkaanse in de leeftijds groep van 14 tot 18 jaar in een extra achterstandssituatie komen te verkeren, omdat zij vanwege hun cultuur niet of nauwelijks buiten het gezin aan aktivi- teiten kunnen of mogen deelnemen. Naar aanleiding van signalen in die richting hebben de Stichting Samenle vingsopbouw (SSO) en het Regionaal Jeugdcentrum (RJC) kontakt gehad met een twintigtal Marokkaanse gezin nen om te praten over aktiviteiten, waaraan hun dochters zouden mogen deelnemen. Het resultaat daarvan is geweest, dat vermoedelijk 12 tot 15 meisjes van hun ouders mogen meedoen aan aktivitei ten. Het accent zal hierbij komen te liggen op creatief bezig zijn, educatie en voorlichting. Het college van b. en w. heeft beslo ten via SSO en RJC, die de groep zullen begeleiden, een startsubsidie van 500,- te geven voor de kosten van huur van een onderkomen, opstart van aktivitei ten enz. Bij de Limburgse Immigratiestichting (LIS) is eveneens een verzoek om 500,- startsubsidie ingediend. Voor 1985 kan dan nader worden bezien of de groep voor een of andere subsidiemogelijkheid in aanmerking komt. Uiteraard is dit afhankelijk van het aktiviteitenprogramma. Deze week 'n oude foto, gemaakt rond 1918, van een aantal Leunse jongelui, die destijds behoorden tot het korps Limburgse Jagers. Op de bovenste rij van links naar rechts: Handrie Leijssen, Harrie Ver- halle, Grad Reintjes, Grad Janssen, Bertus Voermans en Anjoon Peeters. Midden: Handrie Weijs, Grad Hou- ben, Petran Arts, Martinus Direks, Petran Arts. Onderste rij: Helm Swinkels, Gerrit Arts, Thies Jenniskens en Sjang Boom. Foto's kunt U nabestellen bij J. v. d. Putten, Westsingel 18, tel. 89803. Hebt U ook 'n oude foto, die U graag in Peel en Maas zag geplaatst, dan kan dat. Er zijn geen kosten aan verbonden. Ook het formaat van Uw foto doet niets ter zake. Wel zorgen voor onderschrift of nadere gegevens. ZONDAGSDIENST HITSARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, A. Francken, T. Lank- veld, H. Schraven en J. Wittgen: T.LANKVELD Langstraat 76, tel. 83558 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. deMuinck- Keizer, F. Schmeetz, T. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: F. DE MUINCK-KEIZER tel. 88800 DOKTER VAN DONGEN Kabroekstraat 12, America Telefoon 04764-1707 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Tel. 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN Van heden vrijdagavond 18.00 uur tot volgende week vrijdag. DE MONNIKSKAP Paterslaan-hoek Patersstraat, tel. 80140 Openstelling zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtiuikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: B. RUYTEN tel 81383 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en M.G.A.M. Loonen dienst op vrijdag, zaterdag en zondag M. LOONEN Mgr. Hanssenstr. 42 Oostrum tel. 82690 Spreekuur kleine huisdieren: Za. en zo. van 13.30 tot 14.00 uur en volgens afspraak. DIERENARTSENPRAKTIJK M.J. van Winden en E.M. Ruymbeek tel. 04780-81336/83829 M.J. VAN WINDEN Stationsweg 8, Venray, tel. 81336 WEEKENDD. VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van Mevr. v. Dillen, Mevr. Stevens, Mevr. Tiggeloven en Mevr. Timmermans. MEVR. STEVENS Merseloseweg 23, tel. 04780-81152 Vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van Mevr. Stevens en Mevr. Tiggeloven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door MEVR. TIGGELOVEN Florishof 23, tel. 82411 Afspraken maken elke ochtend tussen 8 en- 9 uur en 's avonds tussen 18 en 19 uur. REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray, Meerlo en Wanssum is bereikbaar via Tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijk verpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er gelegenheid van maandag t.m. vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uitlee nartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In hei weekend alleen woor spoedgevallen door de wijkverpleegkundige van de wee kenddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na ge bruik zo spoedig mogelijk terug te bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorsc reening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Zwangerschapgy mnastiek: Aanmeldingen via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum „De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur, te|efoon 83859 Zuigelingen- en kleuterbureau uitsluitend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum „Landweert" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige op maandag, woensdag en vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur, telefoon 88273 of 85900. GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5 Tel. 04780-86363 Spreekuur: dagelijks van 9 tot 10 uur. ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leunseweg 2a, tel. 10032 Openingstijden: ma. t.m. do. 8.30-12.45 uur en 13.15-17.00 uur. vr. 9.00-12.30 uur en 13.00-16.30 uur. INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM, LIMAGAS en WML Past. Wijnhovenpark 1,5801 BZ Venray tel. 04780-86333 Geopend ma. t.m. vr. van 9.00-17.00 uur ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar elke werkdag van 9.00-11.00 en van 19.00-20.00 uur. NVIH COC afd. Venray Telefonische opvang voor homoseksuele mannen/vrouwen Postbus 316 tel. 88809 bgg 10211 JEUGD MAATSCHAPPELIJK WERK Hoenderstraat 33, Venray tel. 85251 open ma. t.m. vr. van 10.00-1(.30 uur. RECHTSWINKEL HORST-VENRAY Postbus 6110 Horst Schoolstraat 41 Spreekuur: vrijdag 19.00-20.00 uur Tel. 04709-3298 (alleen deze uren) RECHTSKUNDIGE DIENST FNV Elke 2e en 4e donderdag v.d. maand van 17.00 tot 19.00 uur in het Vormingscentrum, Bevrijdingsweg 2a, Venray (nabij de LTS). Eerst telefonisch afspraak maken te Tilburg Tel. 013-350315

Peel en Maas | 1984 | | pagina 3