Woningbouw- problemen in kerkdorpen jebberink j 60 AGENDA GEVONDEN OUDE FOTO Leunseweg 2 wordt verbouwd voor onderwijs doeleinden Volkskredietbank in april van start in de „Clockert" 8e Vlakwater cross te Venray 5 februari Muziek- en Majoretten Showkorps St. Petrus Banden bestaat 25 jaar Zit je niet meer op schooi? Heb je ook nog geen werk? >1 Jeugdwieler ronde van Noord-Limburg 1984 TRIMCLUB ANTIEKMARKT GRUBBENVORST SPORTHAL DE WETTELING Geslaagd De gemeenteraad heeft een bedrag van 663.500,- beschikbaar gesteld voor het verbouwen van het pand Leun seweg 2 (voormalig Lyceum IC van de Paters Fransiscanen) ten behoeve van het Instituut voor Middelbaar Beroep sonderwijs. Tevens werd besloten de boekwaarde van dat pand met onder grond vanuit het grondbedrijf over te brengen naar de algemene dienst. Zelfs de VVD, die destijds bij de aankoop van het pand pleitte voor sloop van het ge bouw, zei nu „akkoord", maar zag toch liever dat de gemeente tot verkoop [overging om exploitatierisico te voorko men. De andere fracties waren duidelijk een andere mening toegedaan en vonden dat het destijds een goed besluit was ge weest om het pand voor Venray te be houden. Zeker, nu het gebouw weer dienstbaar wordt gemaakt aan onder wijsvormen die anders nooit in Venray zouden zijn gekomen. Wethouder Claessens zei dat er voorlopig ook geen plannen bestaan om het pand te voorko men. Nu kost het nog geld, maar vol gens hem zouden de lasten over enkele jaren wel eens in baten kunnen worden omgezet. Uitvoerig werd stilgestaan bij het laten vallen van 70.000,- voor het aanbrengen van een brandmelding sinstallatie en deurmagneten. Hierover bleek toch wel een misverstand te bestaan omdat in het totaal bedrag 85.000,- was opgenomen voor brand preventiemaatregelen zoals het maken van rookvrije luchtwegen, brandvertra gende bekleding op de deuren en het aanbrengen van brandhaspel (zie verder ons verslag over de watersnood in het gebouw, elders in dit blad). De wethouder kon verder nog meede len, dat dal de kwestie van de brandmel dingsinstallatie en deurmagneten zeker niet van de baan is, maar weer aan de orde komt bij een volgende renovatie voor de tweede verdieping. Alleen de drie man sterke V.V.D. fraktie wnste dinsdagavond tijdens het behandelen van voorstel tot realisering van een volkskredietbank in Noord- Limburg de aantekening tegen deze voorziening te zijn. De heer P. Kienhuis verduidelijkte het fractiestandpunt met te verklaren dat de problemen rond de betalingsmoeilijkheden primair bij de basis moesten worden opgelost omdat voorkomen beter beter dan genezen is. Bovendien achtte hij bemiddeling zon der voldoende voorlichting een halve bemiddeling. De V.V.D. huldigt het standpunt, dat hulp via sociale zaken of maatschappelijk instellingen beter is. Bovendien was hem gebleken, dat de te betalen rente bij de Volkscredietbank hoger is dan die bij de Rijkspostspaar bank. Overigens stond de V.V.D. er al leen afwijzend tegenover. De andere fracties lieten zich lovend uit over de in spanningen van de gemeente om via het Gewest Noord-Limburg een dergelijk,e voorziening te krijgen. Uit een toelich ting van Mevr. H. Poels-Peters bleek, dat in april de Volkskredietbank voor twee halve dagen per week in Venray van start gaat in een ruimte in de Cloc kert. Hierover is overleg nog gaande. Voorlopig wordt uitgegaan van een proefperiode van 3 jaar met de moge lijkheid na een jaar de zaak te evalue ren. In feite Komt het er op neer, dat het Gewest Noord-Limburg als gespreks partner namens de Noord-Limburgse gemeente van de volkskredietbank Nij megen een pakket heeft „gekocht" waardoor verder het afhankelijk zijn van Nijmegen ophoudt. Aansluiting bij nljmegen kan over drie jaar worden beëindigd of gewijzigd. Wethouder Poels-Peters vond het overigens nood zakelijk, dat meer gedaan wordt aan de voorlichting hierover en aan gezinsbud- geltering, maar dit laatste is een hoofd stuk apart, waarover de gesprekken nog niet zijn afgerond. De Venrayse regio atletiekvereniging organiseert a.s. zondag 5 febr. haar 8e Vlakwatercross in Venray. Het pro gramma van dit regionale loopgebeuren is als volgt: 10.00 uur de „Panken- snacks" scholieren/verenigingsloop. Deze loop geldt voor jongens en meisjes van 9 tot 14 jaar. Er kan worden deelge nomen in groepen, doch ook individu eel. Inschrijven is ter plaatse mogelijk tegen betaling van 2,— p.p. Afstand: 1000m. Om 11.00 uur gaat de grote Bowling Bistro Venray trimloop van start voor iedereen vanaf 15 jaar. Er is keuze mo gelijk uit drie afstanden, te weten: 17.00 m., 3400 m. of 5100 m. Het inschrijf geld voor deze loop bedraagt 5,p.p. Voor de beste scholieren- of Vereni- gingsgroep is een fraaie prijs ter be schikking. Voor de alleenstaanden in iedere categorie en loop zijn eveneens prijzen. Iedereen die de loop volbrengt, ontvangt een leuke herinnering aan deze 8e Vlakwatercross. Het parcours en inschrijven is nabij het jeugdgebouw „De Holle Boom", hoek Westsingel—Kempweg te Venray. Voor verdere inlichtingen kun je te recht bij: Mieke Alkim, Laurahof 18, 5891 JE Venray, tel. 04780 - 85514. Tot ziens op onze 8e Vlakwatercross, die nog steeds groeiende is! Hiertoe min of meer uitgedaagd door zijn fraktiegenoot B. Kersten (P.v.d.A.) maakte wethouder Henk Willems dins dagavond de gemeenteraad deelgenoot van de problematiek rond de bouw van woningen op de kerkdorpen. Hij stelde, dat het gemeentebestuur er zich terdege over zal moeten gaan bezinnen hoe en wat er op de dorpen (nog) kan worden gebouwd. De heer Kersten vroeg of er niet te veel woningen op de dorpen worden ge bouwd naar aanleiding van het voorstel een klimlening van 2.800.000,— te garanderen ten behoeve van de bouw van 26 huurwoningen, waaronder acht bejaardenwoningen, in Leunen. De wethouder herinnerde eraan, dat in het oorspronkelijke plan, dat in 1982 voorzag in de bouw van woningwet woningen in Veulen en Ysselsteyn, zich géén problemen hadden voorgedaan. De problematiek ontstond bij de toe wijzing in Castenray, Merselo, Oirlo en Heide. Het komt voor, aldus de wet houder, dat hier slechts 20% van de woningen zijn bewoond. Daarom zal het woningbouwprogramma voor de kerkdorpen voor 1984 kritisch moeten worden bekeken. In ieder geval is het zeker, dat dit jaar geen woningwetwo ningen zullen worden gebouwd in Smakt, Merselo en minder in Oostrum. Met de woningbouwvereniging zal in goed overleg worden geprobeerd andere dan eigen dorpsbewoners voor de wo ningen in aanmerking te laten komen, om leegstand tegen te gaan. Uiteraard en dat verzekerde de burgemeester blijven de autochtonen voorrang heb ben. De heer J. Reintjes, deze avond spre kend voor een gehoor van een vijftig tal belangstellende Leunse dames, merkte op, dat Leunen in ieder geval nu krijgt waarom is gevraagd. Over leeg stand behoefde de wethouder zich, vol gens Reintjes, géén zorgen te maken. Grote gebeurtenissen werpen hun schaduw vooruit. Zo ook het zilveren bestaansfeest van het Muziek- en Majo retten Showkorps St. Petrus Banden, dat in 1984 vijf en twintig jaar bestaat. Een uitgebreide en uitvoerige viering zal plaatsvinden op 18, 19 en 20 mei a.s. in Venrays Cultureel Centrum „de Beejekurf". Wanneer de programma commissie met haar voorbereidingen gereed is zullen wij hierop uiteraard uit voerig terugkomen. Hoewel het nu misschien nog wat te vroeg lijkt, is het toch alleszins terecht reeds nu enige aandacht te schenken aan dit gebeuren. Dit vooral vanwege de plaats die St. Petrus Banden inneemt in het Venrayse gemeenschapsleven. Het korps is niet meer weg te denken uit de gemeen schap, gezien de veelheid van optredens en aktiviteiten. Bij nagenoeg alle evene menten of feiten van betekenis is St. Petrus Banden van de partijBovendien wordt het korps ook veel gevraagd buiten Venray en zelfs in het buiten land. Zo is het de laatste jaren opgetre den in Frankrijk, België en Duitsland. In grote lijnen kan de historie van St. Petrus Banden als volgt worden samen gevat, zij het dan voorlopig zeer summier. In 1959 werd vanuit het Patronaat het initiatief geboren voor de oprichting van een Jachthoorn- en Trompetten- korps, dat daarbij de naam meekreeg: St. Petrus Banden. Na enige tijd wilden de leden niet alleen marsen spelen, maar liever ook wat populaire muziek. Hier voor waren echter nieuwe en andere in strumenten nodig, die er ook gekomen zijn. De groei ging echter steeds verder. Het korps werd uitgebreid met een af deling Majoretten en later met Mini- retten. Uitbreiding van het korps thans circa honderd leden instrumentarium en uniformering, hebben in de afgelo pen jaren vaak veel zorgen gevraagd. Dank zij echter de inzet van de leden, steun van de overheid en Venrayse burgerij, is alles tot dusver steeds op z'n pootjes terecht gekomen. Aan festiviteiten heeft St. Petrus Banden de centen in het verleden niet uitgegeven en dat is ook ,een reden te meer om het zilveren jubileum goed te vieren. Het tienjarig bestaan werd gehouden in het St. Odapark, maar viel letterlijk en figuurlijk in het water; vijftien jaar werd gevierd in een tent op het terrein van „de Gouden Leeuw" en besloten met een Taptoe, die intussen bekend en vermaard is en ook dit jaar weer voor de tiende keer gehouden zal worden in september; het twintigjarig bestaan werd heel bescheiden gehouden, zonder enig optreden naar buiten. Tegelijk met dit zilveren feest zullen ook nog een viertal leden hun zilveren „ambtsjubileum" vieren en dat zijn Jan van Kempen, Willem van Lieshout, Frans Rommen en Loed Kusters. Ook dat is een reden om feest te vieren. Ongetwijfeld zullen wij in de komen de maanden nader op dit gebeuren terug komen. VEEL BELANGSTELLING VOOR HISTORIE VAN HEIDE Het is feitelijk jammer dat de kleine tentoonstelling welke men vorig week end in Heide inrichtte, slechts enkele dagen door het publiek te bezichtigen was. De belangstelling was duidelijk groot te noemen, zowel vrijdagavond bij de opening als op de andere kijk dagen. Oud-wethouder Joh. Loonen mocht deze tentoonstelling openen, waarbij hij zijn erkentelijkheid uitsprak tegenover het „histories comité", dat er in geslaagd was binnen een jaar tijd het tentoongestelde te verzamelen, te copiëren en te catalogiseren. Met name noemde hij Jan Maes, de grote promotor achter het geheel. Was de Heidse bevolking in het begin niet „scheutig" met het safstaan van oude voorwerpen en foto's, gaan deweg werd die bereidwilligheid groter en men mag aannemen dat na deze expositie niemand meer ongenegen is aan de instandhouding en uitbreiding van deze historische verzameling mee te werken. Duiodelijk bleek dat men tot op de dag van vandaag het erg jammer vindt, dat destijds de Heidse molen werd afgebroken. Een grote maquette van die molen onderstreepte dat nog eens dui delijk. Afbraak zou in de tegenwoordi ge tijd zeker niet meer mogelijk zijn. Naast de ontzettend vele foto's die geëxposeerd werden, viel de diafklank- beeld-voorstelling bijzonder op. Maar behalve dat, beschikt het comité over een drie uur durende film over alles wat met Heide verband houdt. Door de grote tijdsduur was het onmogelijk deze film op de tentoonstelling te vertonen. Maar a.s. zaterdag om 20.00 uur kunnen geïnteresseerden deze film alsnog bekijken. Mevrouw Kerkhof-Vermeulen gaf aan de opening een bijzonder tintje, door een door haar gemaakt gedicht over Heide voor te lezen. Een be kwaamheid die in Heide kennelijk niet onbekend was. Dan heb je massa's vrije tijd waarin je misschien niet altijd weet wat je doeq moet! Omdat wij ons kunnen voorstellen dat je ook wel een siets anders wilt dan binnen zitten hebben wij op donderdag 9 februari een open middag. We beginnen om half twee met een videoband door jonge mensen met veel muziek en veel komische situaties. Waarschijnlijk herken je in die film ook wel een en ander uit je eigen leven. Verder kun je op die middag ook ontdekken wat je nog meer op het vor mingscentrum kunt komen doen. Vind je het bijv. leuk om te koken, de gewone pot, gerechten uit andere landen, aandacht te besteden aan gezond voedsel, enz. Of hou je van leuke kleren maar ze zijn veel te duur om te kopen, wil je ook zélf bepalen wat je leuk vindt dan kun je ze zelf leren maken. Vind je het ook lastig als je niet zelf je band kunt plakken of 'n andere kleinigheid aan je fiets kunt repareren doe dan mee in de fietsenwerkplaats. Ben je ook bang dat bij jullie thuis alle stoppen springen als je je met de electriciteit gaat bemoeien, kom dan naar de klussengroep waar we leren om allerlei huishoudeUjke reparaties te ver richten. Natuurlijk besteden we ook aandacht aan geluidsinstallaties of andere zaken die je zelf nog belangrijk vindt. Vind je uiterlijke verzorging be langrijk, maar wil je niet zo maar veel geld uitgeven aan dure produkten en heb je ook al ontdekt dat mooi zijn niet alleen afhangt van make-upga dan samen met anderen eens na wat er allemaal komt kijken bij de verzorging van je huid, haar, voeten, voeding, maar ook een goede houding en goed gebruik van de spieren. Wat dat laatste betreft kunnen we misschien op 'n leuke manier oefenen bijv. door sport of aerobic. Wil je graag iets creatiefs doen, vind je poppenkast maken leuk of heb je zelf nog een leuk idee, ook dan ben je welkom! Niet vergeten, donderdag 9 februari vanaf half twee is er in het Vormings centrum, Bevrijdingsweg 2a, Venray van alles te doen, ook voor jou! GOED ONDERGOED I komt van I Marktstraat 5, Venray, telefoon 04780-81294^ Vanaf dinsdag 10 juli tot en met zaterdag 14 juli wordt dit jaar de 10e jeugdwielerronde van Noord-Limburg georganiseerd. Gezien het 10-jarig bestaan van de ronde, zal er een extra feestelijk tintje gegeven worden aan de ronde van 1984. De jeugdwielerronde, die georgani seerd wordt door de Stichting Jeugdwie lerronde van Noord-Limburg, heeft op de eerste plaats een rekreatief karakter. Per dag wordt ongeveer 45 km fietsend afgelegd, in een rustig tempo, daarbij genietend van de mooie natuur in Noord-Limburg. Om er toch een sportief elementje in te brengen, wordt er in de middagpauze een klassementsproef gehouden, zoals eenbehendigheidsrit, sprint, cycle-cross en een individuele-tijdrit, waaruit dan de gele truidrager naar voren komt. De startplaatsen, rustplaatsen en finishplaatsen zijn op: Dinsdag: Siebengewald - Well - Vre- depeel; woensdag: Vredepeel - Meerlo - Horst; donderdag: Horst - Broekhuizen - Hegelsom; vrijdag: H^gelsom - Scha- dijkse bossen - Ysselsteyn, zaterdag: Ys selsteyn - Venray. Deelname is uitsluitend in groepsver band mogelijk voor jongens en meisjes van 10 tot en met 12 jaar. Een ploeg dient minstens uit 6 en maximaal uit 10 personen te bestaan. Zo'n ploeg wordt dan gesponsord door een Noord-Lim burgs bedrijf. In principe dient een ploeg zelf voor een sponsor te zorgen. Met vragen en voor nadere informa tie, kan men terecht bij het sekretariaat van de Stichting Jeugdwielerronde van Noord-Limburg p/a Griegstraat 51, 5802 HJ Venray, telefoon 04780 - 89262. BEDRIJFSONGEVAL Vrijdag vond te Ysselsteyn een be drijfsongeval plaats. De 23-jarige v. L. was doende met reparatie van yjn land bouwmachine. Hierbij schoot een veer los en die kwam in het gezicht van het slachtoffer terecht. Met ernstige ge zichtsverwondingen werd hij naar het ziekenhuis vervoerd. openbare bibliotheek venray afd. voor volwassenen, Julianasingel 33, afd. voor de jeugd, Schoolstraat 32, VENRAY Tel. nr. 81970 Keuze uit de nieuwe aanwinsten voor de volwassenenafdeling: Boissars, J. Pauline. Voor een 19-jarige journaliste in opleiding heeft haar eerste interview met een succesvol auteur ingrijpende gevolgen voor haar leven. Deighton, L. Vaarwel Mickey Mouse. Het leven op een Amerikaanse luchtmachtbasis in Engeland van waar uit in 1943 bommenwerpers en jagers aanvallen op Duitsland uitvoeren. Doff, Neel. Bittere armoede in de Kempen. Twee verhalen spelend in de Belgische Kempen aan het begin van de 20e eeuw. Fischer, Marie Louise. Liefde kent geen medicijn. Een jonge hersenchirurg komt voor een moeilijke beslissing te staan. Irving, J. De watermethodeman. Een sociale mislukking wordt onder werp van een film. Kleine, W. R. YK-58-KY. Twee medewerkers van de Weesper politie onderzoeken waarom een succesvol zakenman zelfmoord heeft gepleegd. Lyall, G. Een vreemd soort wa penbroeders. De pogingen om een Oostduitse politicus is discrediet te brengen leiden tot een jacht op geheime gegevens door de Britse inlichtingen dienst. Paul, Ch. Het schrikbeeld. Na een hoornvliestransplantatie die haar het gezichtsvermogen heeft teruggegeven, begint een jonge vrouw het laatste beeld te zien dat haar donor zag voor hij werd vermoord. Reed, B. Het vonnis; het verhaal van de film The Verdict. Een verlopen advocaat bindt de strijd aan tegen de r.k.-kerk, de gevestigde advocatuur en een partijdige rechter teneinde een hoog smartegeld te verkrijgen voor een cliënte die in coma is gebleven na een medische fout. Risseeuw, P. J. Geleend goed. De gebeurtenissen binnen een Westlandse tuindersfamilie in de periode tussen de beide wereldoorlogen. Met grote letter gedrukt. BESTUURDERS LICHT GEWOND Op de kruising Ripseweg-Twistweg vond een aanrijding plaats tussen twee personenauto's. Een autobestuurder uit Heel wilde vanaf de Ripseweg de Twist- weg inrijden. Hij remde daarvoor af, de auto geraakte in een slip en kwam op de andere weghelft terecht. Daar kwam zijn auto in botsing met een personen auto uit Silvolde. Bij de botsing werden de beide bestuurders licht gewond. Verder viel er behoorlijke materiële schade te noteren. Onze aktiviteiten. Lopersgroep Zaterdagmorgen duurloop van 10 km op het Overlooncircuit. We vertrekken om 8.00 uur vanaf Parkeerplaats „De Vers" Maandaggavond vertrek om 18.30 uur vanaf St. Anthoniusveldweg 1, doel: conditielooptraining over 10 km op hardere ondergrond voor langere af stand, Route Singels Venray Trimmers Zondag, op het Geystersebossen cir- cuitgevarieerd trimprogramma. We ver zamelen en vangen aan om 9.00 uur bij Ingang wandelpad kapel Woensdagavond gevarieerd trimpro gramma in de Gymzaal Watermo lenstraat te Oostrum van 21.00 tot 22.00 uur. Inlichtingen: P. Loomans, Ouvertu restraat 14, tel. 85384. Vrijdag 3 februari 19.00-22.00 uur Zaterdag 4 februari 13.00-18.00 uur Zondag 5 februari 11.00-18.00 in Gemeenschapshuis ,,'t HAEP.EN" Betaalbaar antiek w.o. meubilair, bronze beelden, verlichting porselein, poppen, klokken, munten, postzegels, koperwerk etc PROGRAMMA SPORTHAL DE WETTELING van 3 t.m. 9 februari 1984 Vrijdag 3 februari: KNVB zaalv. comp. 19.30 Venrode 2-Panken 20.30 Veronica-de Wetteling 21.30 De Wieën-M VC 2 22.30 't Huukske-Ford Oldtimer Zaterdag 4 febr.: 08.00-09.00 MHCV zaalhockey tr. 09.00-11.00 Korfbal comp. 11.00-12.30 Manual comp. VC Rooy volleybalcomp. 13.00 H4-Peelpush 6 14.30 D2-VCSD D3-HVC H2-Valuas/VCT 16.30 Dl-Aeterni tas Hl-HBC H3-Peelpush 5 19.00-21.30 Jumpers basketbal comp 21.30-23.00 MHCV zaalhockey tr. Zondag 5 febr.: 08.00-10.00 MHCV zaalhockey tr. 10.00-14.00 KNDB korfbal comp. 14.00-18.30 Manual handbalcomp. MHCV zaalhockey comp. dames 18.30 Venray-Horst 19.30 Horst-HUAC 20.30 Venray-HUAC Maandag 6 febr.: 18.00-21.00 VC Rooy tr. KNVB zaalv. comp. 21.00 FC Hento-Venrode 22.00 Pauline 4-de Klomp 23.00 Venrode-Siebers Fr. Dinsdag 7 febr.: 18 00-21.00 VC Rooytr. 21.00-23.00 Badminton Woensdag 8 febr.-: 18.00-23.00 Badminton Donderdag 9 febr.: 18.00-21.30 Manual tr. 21.30-23.00 VC Rooy tr. boekhandel van den munchhof is ook dinsdags de gehele dag geopend RUILBEURS IN VENRAY Op zondag 5 febr. wordt in het wijk centrum „Kiosk" te Venray een ruilbeurs gehouden van 10.00 tot 13.00 uur. Er kan geruild worden in postze gels, munten, kaarten, stickers, enz. van 23 t.m. 29 jan. 1984 Een paar lederen dameshandschoe nen met witte voering Vier VW-auto- sleutels in zwart etui Een huissleutel Nemef 79 Een Opel-autosleutel nr. 105 Twee konijnen zwart en zwart/ bruin. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de administratie van de gemeente politie Venray, Leunseweg 4, tel. 04780- 84888, tst. 227. Aan de Rijksuniversiteit te Utrecht slaagde voor het medisch docterandus Paul Janssen Dr. Poelsstraat Venray Aan de Landbouw Hogeschool in Wageningen slaagde voor 't doctoraal examen biologie Ria Loonen uit Leunen. Ditmaal een foto uit 1943, van het toenmalige B-jeugdelftal van Servatius. Staande v.l.n.r. Paul Bloemen, Harry Beerkens, Jan Clevers, Jan van Loon, Piet Verhaegh, Broeder Bonitus (leider) en Jan Jansen. Knielend: Martien Bonants, Jan Rutten, doelman Wilmsen Leo Sie- bers en Wim Vermeulen. Foto's kunt U nabestellen bij J. v. d. Putten, Westsingel 18, tel. 89803. Hebt U ook 'n oude foto, die U graag in Peel en Maas zag geplaatst, dan kan dat. Er zijn geen kosten aan verbonden. Ook het formaat van Uw foto doet niets ter zake. Wel zorgen voor onderschrift of nadere gegevens. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, A. Francken, T. Lank- veld, H. Schraven en J. Wittgen: H. SCHRAVEN Stationsweg 15 tel. 81465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck- Keizer, F. Schmeetz, T. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: F. SCHMEETZ Aronskelk 76 tel. 85900 DOKTER KEUZER V. Beurdenweg 10 Ysselsteyn Telefoon 04785-777 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Tel. 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN Van heden vrijdagavond 18.00 uur tot volgende week vrijdag. ST ODA Passage 1 tel. 81255 Openstelling zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: H. PEETERS lel 83478 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en M.G.A.M. Loonen dienst op vrijdag, zaterdag en zondag W.H KREMER Mgr. Nolenstr. 12 Venray tel. 81000 Spreekuur kleine huisdieren: Za. en zo. van 13.30 tot 14.00 uur en volgens afspraak. DIERENARTSEN PRAKTIJK M.J. van Winden en E.M. Ruymbeek tel. 04780-81336/83829 E.M. VAN RUYMBEEK Brienenlaan 5, Venray, tel. 83829 WEEKENDD. VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van Mevr. v. Dillen, Mevr. Stevens, Mevr. Tiggeloven en Mevr. Timmermans. MEVR. DILLEN tel. 04709-83510 Vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van Mevr. Stevens en Mevr. Tiggeloven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door MEVR. STEVENS Merseloseweg 23 Tel. 81152 Afspraken maken elke ochtend tussen 8 en 9 uur en 's avonds tussen 18 en 19 REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray, Meerlo en Wanssum is bereikbaar via Tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijk verpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er gelegenheid van maandag t.m. vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uitlee nartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 8.30 lot 9.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedgevallen door de wijkverpleegkundige van de wee kenddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na ge bruik zo spoedig mogelijk terug te bezorgen. Zuigelingen-kleulerbureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Zwangerschapgymnastiek: Aanmeldingen via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum „De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur, telefoon 83859 Zuigelingen- en kleuterbureau uitsluitend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum „Landweert" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige op maandag, woensdag en vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur, telefoon 88273 of 85900. GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5 Tel. 04780-86363 Spreekuur: dagelijks van 9 tot 10 uur. ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leunseweg 2a, tel. 10032 Openingstijden: ma. t.m. do. 8.30-12.45 uur en 13.15-17.00 uur. vr. 9.00-12.30 uur en 13.00-16.30 uur. INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM, LIMAGAS en WML Past. Wijnhovenpark 1, 5801 BZ Venray tel. 04780-86333 Geopend ma. t.m. vr. van 9.00-17.00 uur ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar elke werkdag van 9.00-11.00 en van 19.00-20.00 uur. NVIH COC afd. Venray Telefonische opvang voor homoseksuele mannen/vrouwen Postbus 316 - lel. 88809 bgg 10211 JEUGD MAATSCHAPPELIJK WERK Hoenderstraat 33, Venray tel. 85251 open ma. t.m, vr. van 10.00-1(.30 uur. RECHTSWINKEL HORST-VENRAY Postbus 6110 Horst Schoolstraat 41 Spreekuur: vrijdag 19.00-20.00 uur Tel. 04709-3298 (alleen deze uren) RECHTSKUNDIGE DIENST FNV Elke 2e en 4e donderdag v.d. maand van 17.00 tot 19.00 uur in het Vormingscentrum, Bevrijdingsweg 2a, Venray (nabij de LTS). Eerst telefonisch afspraak maken te Tilburg Tel. 013-350315

Peel en Maas | 1984 | | pagina 3