Grotestraat 68 Venray galerie "en petssanf" AMRO OBLIGATIE PLUS Verkiezingen dorpsraad Castenray Eenvoudige voor zieningen bij 't Schaarven te Overloon PEEL EN MAAS Vorige week donderdag heeft mevr. fesche galerie „En Passant" ge- nd. n de galerie is een permanente toonstelling te zien van gouden- en teren sieraden gemaakt door Gerard Marijke Cieraad en keramiek vaardigd door Piet Hermans. Alles wat de galerie biedt is exclusief. laast deze vaste exposanten, ligt het ie bedoeling om andere kunstenaars de galerie te halen. Zo kunnen de nsen zich op de hoogte houden van stukje hedendaagse kunst. ledereen is van harte welkom om de galerie te bezoeken. U kunt geheel vrij blijvend rondkijken. Mocht er iets naar uw gading zijn, dan kan dit natuurlijk ook gekocht worden. De galeriehoudsters zijn Marijke Cie raad en Thea Hermans. De galerie is gelegen Schoolstraat 28 te Venray, tel. 04780- 10800. De openingstijden zijn: maandag 10.00- 12.30 uur woensdag 14.00- 17.00 uur donderdag 14.00-17.00 uur vrijdag 14.00-21.00 uur zaterdag 10.00-16.00 uur Aftrekbare lijf rentestorting ad f 15.339,— via )p zaterdag 10 en zondag 11 decem- a.s. worden voor de tweede maal in geschiedenis van de dorpsraad stenray verkiezingen gehouden. Op van deze twee dagen kunnen de a 500 stemgerechtigden uit dit kdorp hun stem uitbrengen op 7 van 22 kandidaten. Het stembureau zal zijn gevestigd in gemeenschapshuis van Castenray en eopend op zaterdagavond van 18.30- 30 uur en op zondagochtend van 0-11.30 uur. n de komende zittingsperiode van 4 r zal de dorpsraad Castenray uit 9 en bestaan, zes namens de verenigin- len drie „op persoonlijke titel", n verband met de verkiezingen zijn verenigingen uit Castenray verdeeld :r 6 sectoren en is aan de verenigin- gevraagd om kandidaten voor de uwe dorpsraad voor te dragen. In van de zes sectoren zijn twee of er kandidaten voorgedragen. In twee toren is slechts één kandidaat voor dragen. Deze twee kandidaten zijn rdoor automatisch gekozen in de uwe dorpsraad. Voor de drie zetels voor leden van de Irpsraad op persoonlijke titel hebben h 11 inwoners van Castenray kandi- gesteld. De volledige lijst van kandidaten laruit op 10 en 11 december a.s. ge- Een kan worden is als volgt: (per [tor in alfabetische volgorde), ctorl: namens M.M. Classens, Horsterweg41, L.L.T.B. A.C.W. Houwen-v. d. Sterren, stelostraat 15 L.V.B. ctor2: I. v. Casteren, Lollebeekweg 20 L.R.V. „De Eendracht" .G.M. Heidens, Horsterweg 50 H.B.S. „De Batavieren" .J. Houwen, Lollebeekweg 68 S.V. Castenray ctor3: P.J. Lenssen, Malthiasstraat 21 „De Schanseknuppels" T. Wilms, Horsterweg 49 Fanfare „Dorpsklank" ctor4: J.M. Classens, Castelostraat 4 Stg. Jeugdwerk T. Janssen-Thijssen, Lollebeekw. 34 Stg. Jeugdwerk ttor 5: 4.G. Bastiaans, Campagnestraat 1 persoonlijke titel G.M. Classens, Leikeswei 2 persoonlijke titel C.M. Dinghs, Castelostraat 19 J.H.M. Kunen, Leikeswei 4 P.M. Kunen, Klein Oirlo 4 L. Peters, Horsterweg 51 ■H.J.J. Strijbos, Past. Verheggen- aatll J.G.M. Theeuwen, Past. Verheggen- aat9 ■P.M. v.d. Ven, Lollebeekw. 11 F. Verstappen, Horsterweg 36 M.C.P. Weebere-Severins. Binnenkort zullen eenvoudige voor zieningen worden aangelegd bij de waterplas ,,'t Schaartven" aan de Loonseweg te Overloon, die in het afge lopen zomerseizoen door tal van Ven- rayse recreanten is bezocht. Het ge meentebestuur van Vierlingsbeek is met aannemer Ploegmakers oveereengeko- men, dat rond het ven bepaalde delen zullen worden geëgaliseerd. De toilet wagen zal worden vervangen door een houten gebouwtje. Tevens zal er wat be planting worden aangebracht. De gemeente Vierlingsbeek heeft met de Ruilverkaveling Overloon-Merselo, overeenstemming bereikt over de aanleg volgend jaar van een klein zand strand en een wandelpad. De kosten hiervan worden betaald door de ruilver kaveling, die hiervoor put uit een reser ve van ca. 100.000,—. Hiervoor is echter nog goedkeuring vereist van een tweetal instanties. Het ziet er niet naar uit, dat op korte termijn dure voorzieningen rond de plas worden aangelegd. Een van de redenen is, dat nabij de plas een grote hoeveel heid zand ligt, dat afkomstig is uit de plas en waarvoor de aannemer nog geen bestemming heeft. Gehoopt wordt op afname van het zand bij de aanleg van Rijksweg 73 tussen Venray en Boxmeer. Overigens was er een duur plan van de Grontmij voor een grootschalig re creatieterrein aan 't Schaartven. In ver band met de hoge kosten is dit plan door het college van b. en w. van Vier lingsbeek van de hand gewezen. Mo menteel wordt door de Grontmij een definitief inrichtingsplan opgesteld. In de kosten zal worden bijgedragen door de consulent voor Natuurbescherming en Openluchtrecreatie en door de gemeente Vierlingsbeek, die daarvoor beschikt over een „Schaartven-reserve" van rond 146.000,—. EEN ABONNEMENT WAARD Horsterweg 62 De twee automatisch gekozen kandi daten zijn de heren P.M.G. Direks, Steegkamp 2 (voorgedragen door de oudercommissie) en J.E. Saris, Castelo straat 11 (voorgedragen door het ker kelijk zangkoor). Door het uitbrengen van één stem in elk van de sectoren 12, 3 of 4 en van maximaal 3 stemmen in de sector 5 be palen de kiezers uit Castenray gezamen lijk wie de overige 7 leden van de dorps raad Castenray zullen zijn. De verkiezingen worden georgani seerd door de dorpsraad Castenray en gemeente Venray en staan onder toezicht van de afdeling Bevolkings zaken. boekhandel v.d. Munckhof

Peel en Maas | 1983 | | pagina 13