CERKELIJKE DIENSTEN Als u kwaliteit wilt, koopt u Adler. PEEL EN MAAS VAN DEN MUNCKHOF PAROCHIE GROTE KERK Zaterdag: 19.00 nederlandse hoog- iis, int. Frans de Vocht overl. fam. oumans-Donkers Martin Creemers luurtver. St. Jozef) Tine Kerstens- d. Ven bijzondere intentie (P. C.). Zondag: eenendertigste zondag door el jaar Solemniteit an Allerheiligen. 00 leesmis, int. Truus Hubers ijzondere intentie; 9.30 gregoriaanse oogmis, int. overl. fam. Clephas-Lin- ers Maria v. Dijck-Duykers overl. Janssen-Deters; 11.00 nederlandse oogmis, int. ouders Duykers-Philipsen zoon Pieter Piel Gerrits Wim Iriessen en overl. fam. Jan Huisman. Maandag: 9.00 oude stichtingen verl. fam. Aerts-Gielen bijz. intentie; 9.00 ouders Kleuskens-Achten ou- ers Bouten-Verschuren en overl. kin- sren overl. ouders Flinsenberg-v. d. oogaard Bill v. d. Werken en overl. m. Dinsdag: Allerheiligen. 9.00 overl. un. J. W. Pierre Thuyls overl. fam. iommers-Sengers; 19.00 overl. ouders inssen-v. Gerven en fam. Sraar pee. Woensdag: Gedachtenis van alle verleden gelovigen. 9.00 Harrie Swag- oven ouders Arts-Cornelissen Jan illemans; 10.00 overleden parochianen rijzonder van het laatste jaar) Piet anssen en overl. fam.; 19.00 Antoon anOsch fam. Truyen-Hendricx lies nHerman Jeuken-Verhulsdonk. Donderdag: H. Hubertus. 9.00 pas tor Henri Wismans Nella Verblakt iertruda Braam-Thijssen. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand H. Carolus Borromeüs, bisschop. :00 Jacob Verhalle, Lodewijk Aben,, larrie Achten en overl. fam. Hen- rik Keijsers Piet Kersten; 15.00 hu- 'elijkssluiting Janny Oudenhoven en os Evers; 19.00 Wim v. d. Munckhof overl. fam. Pierre Goumans landrie Jans-Beken en zoon Arnold. Zaterdag: 9.00 Harrie Meesemaec- Pierre Thuyls; 19.00 Gerrit iossens Johan Moorrees en overl. un. ouders Driessen-Wagemakers iet Hanen en Piet v. d. Voort. Mededelingen: Zondag wordt het feest van Aller- eiligern gevierd. Om 15.00 uur is op de egraafplaats Boschhuizen de doden- erdenking m.m.v. de Koninklijke larmonie Euterpe" en het Venrays lannenkoor. Vrijdag, eerste vrijdag van de taand wordt de heilige communie aan ezieken gebracht. af- Huwelijksafkondiging: Janny Idenhoven en Jos Evers. Woensdag, gedachtenis van de verleden gelovigen (Allerzielen) is om .00 uur een plechtige Eucharistievie- ig voor de overleden parochianen, ijzonder van het afgelopen jaar. Akolieten: Zaterdag: 19.00 Saskia en Esther niyen, lezer: T. de* Bruin. Zondag: 8.00 Geert en Paul Flinsen- rg, lezer: A. Noyens; 9.30 Nard Kro- tnberg en Eric van Gerven; 11.00 Wil- srt van Waayenburg en Wiljan Wilms, zer: G. de Groot. Constant Rojer Pierre Philipsen en echtgenote; 19.00 Wim v. d. Munckhof en overl. fam. Jeu Janssen Karei Derickx. Woensdag: 8.00 Sjang Ewals overl. fam. Slits; 19.00 de overledenen van het voorbije jaar echtpaar Jans- sen-Kelders overleden familie fam. Peters-Arts Harrie van den Heuvel overl. fam. Dechnar-Sijbers en Vermeu- len-Dijkmans. Donderdag: 8.00 overl. fam. Ambro- sius overl. fam. Barnhoorn-van Houdt; 19.00 overledenen (offerbus) overl. ouders Litjens-Jacobs en Spee- Rühl Caecilia Sedee-Pasteuning en overl. fam. Vrijdag: 8.00 Mathilde Wasscher en t.e.v. H. Geest; 19.00 gezinsmis; God fried Philipsen eerherstel aan de Sa cramenten. Zaterdag: 8.00 Antoinette Elsevier en Eva Rojer. Akolieten en Misdienaars: Zaterdag: 18.30 Ricky Douwes en Eric Arts. Zondag: 9.00 Leo Pouwels; 10.15 Pepijn Dobbelaar en Martin Leenders; 11.45 Johan Pouwels; 18.00 Geert Claes en Martijn Smelt. Maandag, woensdag, vrijdag: 19.00 Tonnie Vermeulen. Dinsdag en donderdag: 19.00 André Basten. KERK 'T ZONNELIED BRUKSKE Zaterdag 29 okt.: 19.00 H. Mis voor overleden heer P. Kruysen en fam. Zondag 30 okt.: Hoogfeest van Aller heiligen. 10.00 H. Mis voor het geeste lijk en tijdelijk welzijn van onze paro chie H. Mis voor een overledene. Deze Hoogmis wordt gezongen door ons Gem. Kerk. Zangkoor. De kindercrèche zal worden verzorgd door Lydia van den Bosch en Yvonne Cybulski. Maandag 31 okt.: 19.00 H. Mis tot zekere intentie. Dinsdag 1 nov.: 8.30 Votiefmis van Allerheiligen. H. Mis tot intentie van onze bisschop en ons bisdom. Woensdag 2 nov.: Allerzielen - Ge dachtenis van alle overleden gelovigen. 19.00 H. Mis voor overleden ouders He- binck - Roes de Nijs. Deze H. Mis zal er volkszang zijn. Donderdag 3 nov.: Gedachtenis van de H. Hubertus. 8.30 H. Mis voor een overledene H. Mis uit dankbaarheid. Vrijdag 4 nov.: Gedachtenis van de H. Carolus Borromeüs, bisschop en tevens eerste vrijdag van de maand. 19.00 H. Mis tere ere van het H. Hart van Jezus. Misdienaars: Zaterdag 29 okt.: 19.00 Twan en Peter Franssen. Zondag 30 okt.: 10.00 John Pelzer en Silvester Bombeeck. Maandag 31 okt.: 19.00 Ronny v.d. •Hop en Arie van Driel. Woensdag 2 nov.: 19.00 Tom Ver steeg en Marco van Neer. Vrijdag 4 nov.: 19.00 Paul Verhoeven en Jeroen Swinkels. Lektoren: Misdienaars: Maandag en dinsdag: 19.00 Saskia loemen en Martine Basten. Woensdag en vrijdag: 19.00 Anouk ijpers en Joris Truyen. KAPEL ST. SERVATIUS Zaterdag 29 okt.: 18.30 Eucharistie- iering met volkszang, int. uit dank- aarheid. Zondag 30 okt.: Allerheiligen. 9.30 ucharistieviering met meerstemmig oor en volkszang, int. overl. fam. Wis- ians-Savelkoul. Misdienaars: Gert-Jan (ismans en Bas Dirkx. Door de week iedere dag avondmis m 18.30, behalve vrijdag 4 nov.: 15.30 zongen Eucharistieviering b.g.v. het fscheid van Dhr. J. Oudenhoven. PAROCHIE PATERSKERK Zondag 30 okt. Viering van het feest «n Allerheiligen. H. Missen: 9.00; oogmis 10.15 gezongen door de angers van St. Frans; 11.45; avondmis 8.00 uur. Woensdag: Allerzielen. In de avond- iis van 19.00 uur gedenken wij onze •trledenen, bijzonder degenen die in tt afgelopen jaar vanuit onze kerk erden begraven. Uil de opbrengst van :kollekte op deze avond worden H. lissen opgedragen voor de overlede- tn. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, «gewijd aan het H. Hart van Jezus. 9.00 avondmis om Gods zegen te agen over de gezinnen en bewoners inde parochie. Zaterdag: 17.00 gelegenheid om te iechten; 18.30 avondmis. Icdedelingen: Zondagmiddag om 3 uur doden- trdenking op de begraafplaats Bosch- lizen. Maandagavond om kwart voor ven rozenkransgebed. Van de koliek te op wereldmissie- ig hebben we 1200,— over kunnen aken voor de wereldmissie. Veel dank arvoor. Misintenties: Zaterdag: 18.30 overl. fam. Hen- iks-Hendriks overleden familie ouis Linders en schoonzoon Theo tri. ouders Oudenhoven-Evers Jan n Daal. Zondag: 9.00 overl. ouders en zoon m voor de parochie; 10.15 Harrie nssen Teng Hendrix; 11.45 overl. m. Kusters-Beterams; 18.00 levende ioverl. fam. Wijnen-Wijnhoven Ka- IDerickx en Gerard van Heel. Maandag: 8.00 overl. fam. Akker- ans-Timmermans; 19.00 Godfried lilipsen Barthiline Janssen en overl. m. Dinsdag: 8.00 Celina Rojer en Zaterdag 29 okt.: 19.00 Zrs. Ursu- linen. Zondag 30 okt.: 10.00 dhr. en mevr. Roling. Mededelingen: 1Gedoopt werden op: 9-10 Bart Pelzer, Spinetstraat 23-10 Susan Rongen, Mambostraat 19 23-10 Ilse Verheiden, Ravelstraat 33 Ouders van harte proficiat! 2. De collecte op Wereldmissiedag heeft 216,40 opgebracht. Heel harte lijk dank voor dit mooie resultaat. 3. Geen nieuwe kernwapens in Europa wel een nieuw dak op de kerk in Brukske!!!! Voor het laatste hoeft U niet naar Den Haag te gaan, maar kunt u uw bij drage storten op Ned. Credietbank Ven- ray rek. nr. 023.47.27.128 t.n.v. RK Kerkbestuur Brukske onder vermelding van „Aktie Kerkdak" of op giro 388289 t.n.v. RK Kerkbestuur Brukske Venray. Er is nu bijeengebracht: Saldo ƒ1351,35 Giften/100,-/10,-ƒ5,-ƒ50,- 165, Offerbus in de kerk 80,— Saldo 15%,35 Met veel dank voor uw hulp! 4. Zondag en zaterdagavond a.s. vieren we het feest van Allerheiligen. De heiligen verwijzen ons naar een leven van geluk, nu en later. Samen, ook met hen zijn we Kerk, familie Gods. Woensdag 2 nov. is het Allerzielen. In de avondmis gedenken we alle over leden gelovigen en bidden wij bijzonder voor de parochianen, die sinds vorig jaar Allerzielen zijn overleden. Voor beide vieringen bent u van harte wel kom. 5. Voor de Eucharistieviering van zaterdagavond en/of zondagmorgen wordt een organistje] gevraagd. Bij be langstelling graag contact opnemen met pastoor Bruggink, tel. 85206. PAROCHIE VREDESKERK Zaterdag 29 okt.- 18.00-18.45 gele genheid tot biechten; 19.00 Vooravond mis van de gedachtenisviering van Al lerheiligen. De Eucharistieviering zal opgeluisterd worden door orgel en de blokfluit- en dwarsfluitgroep. Voor overleden ouders Sijbers-Poels Jan Janssen (coll.) jaardienst Theo Bom overleden Gerrit Vermeulen. Zondag 30 okt.: Gedachtenisviering van Allerheiligen. 8.30 voor het geeste lijk en tijdelijk welzijn van de parochia nen overl. familie Willems-Tijssen Vic Maassen (coll.) overleden ouders van| Rooy-Hendriks en zonen; 10.00 voor overleden ouders Maassen-Swag- hoven jaardienst Rombout Appels Teng van Gerven Toos Wismans-San- ders (coll.) Wim van Kempen (Kuiper straat en Tinnegieterstraat); 11.30 voor Petran Willems en fam. Huys; 18.30 voor overleden ouders Ophey-Lommen. Maandag: 8.00 voor de zieken van de parochie; 19.00 voor Toon en Bets Ver- meulen-Drabbels. Dinsdag 1 nov. Allerheiligen (Hoog feest). 8.00 voor overleden ouders Jans- sen-Wijnhoven en Marietje Overveld; 19.00 voor Jac. van de Vorle Jan Janssen fam. Min-Vermeulen overl. ouders van Ool-Lucassen overl. ouders Siebers-Dielemans, zoon Theo en Louis Linders overl. Leo Janssen en zonen Piet en Gerrit. Woensdag 2 nov.: Allerzielen. 8.00 voor overleden familie Lensen-Jacobs overl. Richard van Dijk overleden fa milie Willems-Tijssen; 19.00 voor Jo Si mons en ouders overl. familie Baeten- Martens overleden Pierre Thijssen Harry Linssen en overleden familie overleden ouders Maassen-Swaghoven Frans Cremers (coll.). Donderdag: H. Hubertus. 8.00 voor de familie Lommen-Mommen; 19.00 voor Johannes Smits. Vrijdag: 8.00 voor overleden Piet Potten; 19.00 voor overleden familie Thielen-Hendriks overl. ouders Bou ten-van Megen en Hubertus van Megen. Zaterdag: 8.00 voor een bijzondere intentie. Mededelingen: Zaterdagmiddag 29 okt. van 18.00-18.45 gelegenheid tot biechten. De opbrengst van de deurcollecte van Wereldmissiedag is 1084,De opbrengst van de kinderwereldmissie dag is 247,51. Hartelijk bedankt voor dit mooie resultaat. Vooral ook de kin deren van harte bedankt. Gezocht door de kapelaan: Een garage om te huren, tel. 81274. Kindercrèche op zondag 30 okt.: door Ivette Stevens. Akolieten: oefenen op vrijdag 28 oktober om 16.30 uur in de Kerk. Misdienaars: Zaterdagavond: 19.00 Patrick van Dinter. Zondag: 8.30 G. Krijnen; 10.00 Ben Verstegen, Theo Krowel, John Dom- meck; 11.30 Tom Franken; 18.30 Oscar Geurts. Maandag, dinsdagen woensdag: 8.00 Paul Bodden; 19.00 Christiaan Hen driks. Donderdag, zaterdag: 8.00 Emil Duyf. Donderdag, vrijdag: 19.00 Anthony Hermans. PROTESTANTSE KERKENGEMEENSCHAP Zondag 30 oktober a.s. om tien uur dienst in de aula van Den Hoebert; pre dikant is Ds. C. E. van Voorthuijsen uit Boxtel. Koliekten voor diakonie en kerk. Tijdens de dienst kinderkerk en -op pas. PAROCHIE OOSTRUM Zaterdag: 14.00 vfior het bruidspaar Driessen-Verbugt;" 19.00 overl. ouders en kinderen Janssen. Zondag: 8.30 tot bijzondere intentie; 10.00 overl. familie Verrijdt-de Lauw (Gem. Koor); 15.00 Allerzielendienst (Harmonieën Gem. Koor). Maandag: 9.00 gest. jaardienst Hu bertus Jenneskens. Dinsdag: 9.00 voor 'n zieke. Woensdag: 9.00 overl. familie De- rickx-van Rooy; 19.00 voor de overlede nen van onze parochie. Donderdag: 9.00 tot zekere intentie. Vrijdag: 9.00 overl. familie Wismans- Geurts. Zaterdag: 19.00 Gertruda Janssen- Peeters Martien van Arsen gest. jrd. familie Litjens en echtgenoten. Misdienaarsbeurten Zaterdag: 19.00 Pieter Rijs, Bram Joosten. Zondag: 8.30 René Bonten, Ralph Bus, Bart Nellen, Gardo Linders; 10.00 René Pluk, Marcel Pluk, Rob Lieshout, Ton Verstraelen; 15.00 Geeft Verstee- gen, Marcel Holtackers, Paul Boven- deerdt, Maarten Camps, Harm van Huet. Woensdag: 19.00 Joris Rutten, Ralph Bus, Pieter Rijs, Bart Camps. Gezinsmis: Zaterdag a.s. 29 oktober onze eerste Gezinsmis van het nieuwe school jaar. Het thema van deze Gezinsmis is: EENZAAMHEID. Allerheiligen: Zondag a.s. 30 oktober viert de kerk het feest van ALLERHEILIGEN. In de namiddag om 15.00 uur ALLER ZIELENDIENST, opgeluisterd door onze harmonie en ons gemengd koor. Na deze dienst gaan we, voorafgegaan door ons Tamboerkorps naar ons kerk hof waar onze harmonie nog 'n passend stuk zal spelen. Laten we op deze dag onze dierbare overledenen zeker niet vergeten. Denkt U allen ook aan de graven! Allerzielen: Woensdag 2 novemver is het de eigen lijke Allerzielendag. Daarom zullen we die avond om 19.00 uur nog 'n Eucha ristieviering houden voor alle overlede nen van onze parochie. Probeert U dat half uurtje vrij te maken. PAROCHIE OIRLO Zaterdag: 18.45 Rozenkransgebed. 19.00 Boeteviering met Eucharistievie ring als voorbereiding op het feest van Allerheiligen. st. Peter Muijzers en Maria v. d. Sterren Herman Philipsen (coll.) Peter van Rhee overleden ouders Peeters-Hermans Handrie Wijnhoven en Jacoba Engels. Zondag: Hoogfeest van Allerheili gen. 8.30 H; Mis tot dankzegging; 10.00 Hoogmis, Hendrikus Voermans (mnd.) Toos Duijkers-Jenniskens Hubertus de Rijck (jrd.) Alfons Kurvers (jrd.) Theodora Willemsen-Opheij Gerar- dus Kemmelings en Petronella Ewals; 15.00 PI. Allerzielendienst, waarna ze gening der graven met medewerking van muziekvereniging „Ons Genoegen". Tijdens deze dienst kollekte voor onder houd kerkhof. Dinsdag: 19.00 gez. H. Mis van Aller heiligen, Godfried Philipsen. Woensdag: 19.00 gez. H. Mis van Allerzielen. VBoor de dit jaar overleden parochianen: Mathias Drabbels, Mar- garetha Camps-Ingenhau, Hendrikus Voermans, Martien Classens, Jan Pee- ters, Herman Philipsen, Jozef Zegers, Grad Verstappen en Herman Hebing. Donderdag: 19.00 H. Uur en Eucha ristieviering. Herman Hebing namens de buurt familie Stevens-Steeghs Godfried Philipsen. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. Toegewijd aan de verering van het H. Hart. 19.00 H. Mis Godfried Philipsen. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis. Mathias Drabbels (mnd.) Jan Peeters (mnd.) Martien dassen s(koll.). PAROCHIE CASTENRAY Misdienaars: zat. di. en wo.: Denny Wismans en Guïdo Vollenberg; zond. 8 uur, do. en vr.: Eddy Philipsen en Joris Arts; zond. 10.00 Wouter Bloemen en Marcel Strijbos; zondagmiddag (Aller zielen) om 3 uur: René Arts, Marcel Dinghs en Denny Wismans.Zaterdag middag 4 uur (Zilv. Huwelijk): Martijn Jeuken en Xavier Weys. Zaterdag: 4.00 Gezongen H. Mis uit dankbaarheid b.g.v. het zilveren Huwe lijksfeest van de fam. Veldhuizen- Noortman; 18.45 Rozenkransgebed (in tentie: voor alle overledenen); 19.00 Gerard van Meyel (coll.). Viering van het feest van Allerheiligen (evenals zon dag). Zondag: 8.00 Antonetta Mennen- Muskens (coll.); 10.00 jrd. voor Jan Reynders; 3.00 Allerzielen-herdenking, waarna processie naar het kerkhof. Denk aan de verzorging van de graven. Dinsdag: 19.00 Feest van Allerhei ligen. Overleden ouders Vollenberg- Philipsen. Woensdag: 8 uur Allerzielen. Voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van alle parochianen. Tot intentie van de offeraars. Voor de zielerust van alle overledenen, vooral van onze overleden parochianen. Donderdag: 8.00 Dora Willemssen- Martens. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 8.00 H. Mis t.e.v. het H. Hart; 9.00 H. Communie bij zieken en bejaarden thuis. Zaterdag: 19.00 Ger Janssen. Zondagmiddag (Allerzielendienst) wordt er een collecte gehouden welke bestemd is voor het onderhoud van ons kerkhof. De jaarlijkse bijdrage voor een enkele of dubbel graf komt daardoor te vervallen. Gevonden: in onze kerk: een paar beige dameshandschoenen. Terug te be komen aan de pastorie. PAROCHIE LEUNEN Allerheiligen. Zaterdag: 19.00 Ism. v. Rudy Croqué weekd. v. Piet Janssen jrd. v. overl. fam. van Cuijck-Verhdeveni Frans Rongen en Toon van Cuijck lsm. uit dankbaarheid (R) lsm. t.i.v. Dames koor. Zóndag: 8.00 lsm. v. Gertruda van Opbergen, overl. ouders en fam. gest. jrd. v. Anna Jenniskens lsm. tot bijz. intentie; 10.'00 hgm. als jrd. v. Henri Direks hgm. v. overl. ouders Rientjes- Hesen hgm. alsweekd. v. Wilhelmina Loonen weekd. v. Maria Loonen- Scheffers; 11.15 lsm. v. Gertruda Spreeuwenberg lsm v. Peter Antoon Janssen (vanw. fam. Janssen) lsm. v. Antoon en Johanna Voermans-Kursten (V) lsm. t.e.v. O.L. Vrouw van Altijd durende Bijstand (M); 14.30 Gebeds dienst en processie naar het kerkhof. Maandag: 19.00 lsm. Antoon, Maria en Martinus Verheijen lsm. v. Maria Achten-v. Dijck en overl. fam. Dinsdag: 19.00 lsm. v. José Timmer mans, Jacq Vervuurt en overl. fam. lsm. v. Peter Antoon Janssen (vanw. buurt). Woensdag: Allerzielen. 19.00 lsm. v. Frans v. Bavel en overl. fam. lsm. v. Wilhelmina Loonen (vanw. buurt). Donderdag: 19.00 lsm. v. overl. fam. Wismans-Loonen Ism. v. Jan Tax lsm. tot bijz. intentie (Sw.). Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan het H. Hart. 7.30 lsm. v. Gertruda van Opbergen, overl. ouders en fam.; 19.00 lsm. v. Gertruda Jennis kens. Zaterdag: 19.00 weekd. v. Piet Jans sen lsm. v. Helm Claessens en Nelly Claessens-Derikx lsm. v. Antoon en Johanna Voermans-Kursten weekd. v. Peter A. Janssen. Misdienaar: 19.00 Geert Thijssen. Akolieten: za 19.00 M. J. Her mans; zo 8.00 J. Janssen; 10.00 Ruud Jenniskens, Geert Thijssen en Peter Geurts; 11.15 M. T. Heesen. Allerheiligen Gbedsdienst 's middags half drie: M. T. Heesen, W. Holt ackers, W. Emonts en H. Cornelissen. (Als je niet kunt zorg zelf voor 'n plaatsvervanger!!). Huwelijksafk.: Ton v. Hees en Lian- ne Litjens (Ysselsteyn); Frans v. Stave ren (Veulen) en Jet Smits. Gedoopt: Willems Stijn; van Vegchel Martijn. RECTORAAT HEIDE Hoogfeest van Allerheiligen. Zondag: 8 uur H. Mis voor Hubertus Janssen en Huberta Janssen-Gellings en tevens voor Sef Janssen; 10 uur Hoog mis: gesticht gezongen jaargetijde voor Wilhelmus Voesten, tevens jaargetijde voor Gerrit Poels en Hendrina Michels, tevens jaargetijde voor An Achten-Cox. Misdienaars van de Hoogmis: Jan Wil lem van Rens, Johnny Willems, Michel van Kempen, Richard Janssen, Harold Linders en Geert van Osch. Misdienaars van de week: Harold Linders en Geert van Osch. 3 uur Gedachtenis van onze overle denen waarna processie naar het kerk hof. Misdienaars van de Hoogmis. Maandag: 8 uur H. Mis voor Piet Spee. Dinsdag: 8 uur H. Mis voor Peter van Meijel en overleden familieleden. Woensdag 2 nov.: gedachtenis van alle overleden gelovigen. 8.45 H. Mis voor de overleden ouders Nellen-Knij- nenburg; 19.30 Avondmis voor alle overleden gelovigen van ons rectoraat. Donderdag 3 nov.: Hoogfeest van de Kerkwijding van onze Kerk O.L. •Vrouw O.O. 8 uur H. Mis voor Nellie Claessens-Derikx. Vrijdag: H. Carolus Boroomeüs, bisschop. Eerste vrijdag van de maand. 8.45 H. Mis voor Toon Huisman. Zaterdag: 19.30 Avondmis voor Jan v. Dijck en Petronella Wismans. In deze Avondmis zal de fanfare musiceren. RECTORAAT VEULEN Zondag 30 okt. 31e zondag door 't jaar. Feest Allerheiligen/Allerzielen. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. jgt. zal. Maria Ewals-Holtackers. Zondag: 9.45 Hoogmis afgest. fam. v. Staveren-v. Son; 11.15 Hgm. jgt. zal. Theod. Jacobs; om half drie Allerhei ligen/Allerzielen lof en bezoek aan kerkhof. Maandag: 8 uur lsm. tot bijzondere intentie fam. R. v. d. P. Dinsdag: 8 uur lsm. zal. Piet de Lauw. Woensdag: Allerzielen. 8 uur afgest. fam. Aarts-Roosen; 's avonds om 7 uur lsm. voor alle afgestorvenen. Donderdag: 8 uur lsm. tot bijz. int. ter ere van H. Hart van Jezus, fam. Geurts-Ambrosius Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan het H. Hart. Om 8 uur bijz. H. Mis ter ere van H. Hart van Je zus. Zaterdag: Priesterzaterdag. 8 uur H. Mis voor onze nieuwe bisschoppen; 's avonds om 7 uur Hgm. jgt. voor zal. Jan Fleurkens. Akolieten vooor 30 okt. R. Sprreu- wenberg, J. Geurts, K. Backer. Misdienaars: M. Spreeuwenberg en P. Knapen. PAROCHIE YSSELSTEYN Zaterdag: 19.00 1. H. Mis voor overl. fam. Spreeuwenberg-Hubers; 2. H. Mis voor Antoon Verheijen. Zondag: Allerheiligen. 8.30 H. Mis voor bijzondere intentie; 10.00 jgt. v. Louis Custers; 11 '30 H. Mis voor Giel Trommelen nms. de buurt; 14.30 Aller- zielenherdenking, met processie naar het kerkhof. Maandag: 19.00 maandd. v. overl. ouders Horrevoets-Havermans. Dinsdag: 19.00 Feest van Alle Heili gen. H. Mis voor de overl. parochia nen van nov. 1982 - nov. 1983. Woensdag: 19.00 Allerzielen. H. Mis voor alle overl. parochianen en familie leden. Donderdag: 8.00 H. Mis voor allle parochianen en familieleden. Donderdag: 8.00 H. Mis voor Joseph Gooren. Vrijdag: Eerste vrijdag van de maand 15.30 H. Mis uit dankbaarheid bij gele genheid van het huwelijk van Lianne Litjens en Ton van Hees; 19.00 1. jgt. v. Mevr. Wismans-Droesen; 2. H. Mis voor Willem Smeets nms. fam. v. d. Hurk. Zaterdag: 19.00 1. maandd. v. Teng Pouwels; 2. H. Mis voor overl. fam. Wismans-Gooren-Droesen. Misdienaars: Zaterdag: 19.00 Rob Janssen en Roel Smits. Zondag: 8.30 Bart Rongen en Mare Sijbers; 10.00 Noël Michels en Rob Strijbos: 11.30 Tom Lemmens en Rob Reijnders. Weekdagen: Patrick Vergeldt en Joan Jutters. Vrij: Peter Michels, Patrick Marcellis en Bart Marcellis. Huwelijksmis 4 nov.: 15.30 Rob Janssen en Bart Marcellis. Allerzielenherdenking: 14.30 Bart Marcellis, Patrick Marcellis en Peter Michels. Mededelingen: Zondag 30 oktober is de viering van Allerheiligen, 's Middags om half drie is de Allerzielenherdenking met processie naar het kerkhof. Dinsdag 1 november is het eigenlijke feest van Allerheiligen. Dan is er 's mor gens om 8 uur géén H. Mis, maar 's avonds om 19.00 uur voor alle overl. parochianen van nov. 1982 - nov. 1983. Woensdag 2 november is het Aller zielen. De avondmis om 19.00 ,uur is dan voor alle overleden parochianen en familieleden. Vrijdag 5 nov. is het eerste vrijdag van de maand. PAROCHIE MERSELO Zaterdag 29 okt.: 7 uur voor Henk van Meyel. Zondag 30 okt. 31e zondag door het jaar. 10.00 Martien van de Zanden (Allerheiligen Mis); 11.30 Pierre Zwit- serlood; 15.00 Allerzielengedachtenis en daarna processie naar het kerkhof. Maandag: H. Alfonsus Rodriguez, lekenbroeder. 8.30 voor roepingen. Dinsdag 1 nov. feest van Allerheili gen. 8.30 voor de parochie; 7 uur 's avonds jgt. Martien Poels. wwoensdag 2 nov. Allerzielen. 8.30 alle overledenen van parochie; 7 's avonds Lamberdina van Dijck-v. d. Burgt. Donderdag: H. Hubertus en ook H. Martinus de Porres. 8.30 voor alle overl. priesters, die hier werkzaam zijn geweest. Vrijdag: H. Carolus Borromeüs en eerste vrijdag van de maand. 8.30 ter ere van H. Hart voor degenen, die geofferd hebben Zaterdag 5 nov.: eerste zaterdag van de maand, priesterzaterdag. Er zal een H. Mis gelezen worden voor roepingen. 7 uur jgt. Peter Mathijs Gielen. Misdienaars: Zondag 30 okt. 10.00, dinsdagavond en zaterdagavond: Judith Gellings en Anja Versteegen; 11.30, 15.00 en woensdagavond: Saskia Arts en Susan v. Kruijssen. Kollektanten: zaterdagavond 29 okt. F. Hendrix; zondag j0 ^kt. 10.00 G. Ewals; 11.30 K. v. Vegchel. Kerk schoonmaken: 3 nov.: Mevr. Versteegen-Willems, Haag en Mevr. Hegger, Op de Kamp. Mededelingen: a) Wereldmissiedag der kinderen was 126,Dank. Missiekollekte 15 en 16 okt. was ƒ859,—Dank, dank Uw edelmoedigheid zal vergolden worden. b) Zoals U hebt gezien dinsdag- en woensdagavond zal er ook een H. Mis zijn om 7 uur. Ofschoon Allerheiligen geen verplichte feestdag meer is, blijft de betekenis van die dag voor de gelovi gen even groot. RECTORAAT VREDEPEEL Zaterdag: 19 uur voor Geert Clas sens. Zondag: 10 uur Hoogfeest van Aller heiligen. H. Mis voor Henk Nabuurs. Na de Hoogmis bezoek aan het kerk hof. Maandag: 19 uur voor overl. ouders Janssen-Winnen. Dinsdag: 19 uur voor overl. fam. Poels-Duijkers. Woensdag: 19 uur H. Mis voor alle overledenen van de Vredepeel. Donderdag: 19 uur voor een zieke. Vrijdag: 8.30 eerste vrijdag van de maand. H. Mis voor overl. ouders Muy- sers-v. d. Sterren. Zaterdag: 19 uur voor bijz. intentie. RECTORAAT SMAKT Za.erdag 29 okt: 19.00 avondmis voor Gerrit Koopmans, Johanna Coppis-Ba- arents en voor vader en moeder Kersten-Asselbergs. Deze mis zal wor den opgeluisterd door het jongeren koor „Peiling" uit Hazerswoude-Rijn- dijk. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees voor Peter en Martien Versieyen en voor Fam. Coppis-Gielen; 10.00 Hoog mis voor fam. v. Kempen-Lochtens, Josephina en Henricus Janssen, Tiny Heyming, ouders Nellen, Johanna Kempen, Pierre Koopmans en Johanna HOFMANS; Jan Logtens en fam. Bouma; 15.00 Allerzielen gebedsdienst waarna processie Kerkhof. Maandag: 8.45 H. mis voor de overledenen van de Carmel en v.b.i. Dinsdag: 8.45 H. Mis voor fam. Bax Janssen en alle overledenen; 11.00 H. Mis voorRene Buyzen ent.z.i.. Woensdag: 8.45 H. Mis t.e.v. de H. Jozef en voor overleden ouders Michiels Versteegen, voor ouders van Es-Ba- rends, Cor, Toos en Dick, Fam. Bouma. Donderdag: 8.45 H. Mis voor de overledenen. Vrijdag: 8.45 H. Mis voor de overleden weldoeners. JEHOVAH'S CETÜlfcEN Hierbij nodigen wij U uit voor, het bijwonen, van een bijbel toespraak met als Thema: verantwoordelijkheden en beloningen van het ouderschap. In de Koninkrijkzaal aan de Henrydunant- straat 11 aanvang 10 uur v.m. gratis toegang, geen collecte. VAMOS AVER NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo Próximo celebramos la Fiesta de Todos los Santos y la Comemoración de Todos los Difuntos: a las once y cuarto en nuestra capilla, overloonseweg 2, Misa con canytos y platica en Castellano para todos los Difuntos de nuestra Colonia Espanola que en estos 22 anos han fallecido aqui o Espana. DEspués de Misa reunión en la salita del Convento con una charla y un cafelito. Hasta La Vista NOTICIAS CULTURALES No se olviden de fechas y programa en nuestro Centro ya anunciado Santes. Hasta La Vista. be beeR_/isliuN tichT/eN zij zulleN Levew in be eeuweN ÖGR 66UWGN OpeuB 22/5 DODENHERDENKING OP ZONDAG 30 OKTOBER Parochie St. Petrus' Banden Parochie Paterskerk Parochie Brukske Paiochie Vredeskerk Kapel St. Servatius 15.00 uur op de Algemene Begraaf plaats Boschhuizen, m.m.v. Kon. Harmonie Euterpe en Venrays Man nenkoor. Parochie Ooslrum. 15.00 uur Allerzielendienst. opgeluis terd door Harmonie en Gemengd Koor. Daarna tocht naar Trans Cedron m.m.v. Tamboerkorps en Harmonie. Parochie Oirlo 15.00 uur Allerzielendienst, waarna zegening der graven. Muzikale medewerking van „Ons Genoegen". Parochie Castenray 15.00 uur Allerzielenherdenking, waarna pocessie naar het kerkhof. Parochie Leunen 14.30 uur Gebedsdienst en processie naar het kerkhof. Parochie Ysselsteyn 14.30 uur Allerzielenherdenking en processie naar het kerkhof. Parochie Merselo 15.00 uyr Allerzielengedachtenis en daarna processie naar het kerkhof. Rectoraat Vredepeel: Na de hoogmis van 10.00 uur bezoek aan het kerkhof. Rectoraat Veulen 14.30 uur Allerheiligen/AIIerzielen- lof en bezoek aan het kerkhof. Rectoraat Heide: 15.00 uur Gedachtenis van de over ledenen waarna processie naar het kerkhof. Rectoraat Smakt 15.00 uur Allerzielengebedsdienst waarna processie naar het kerkhof. uw weekblad VERNIELINGEN Weer werden 5 ruiten vernield aan gebouwen van het sportcomplex De Wieën. Met een telefoonhoorn werd een ruit van een woning aan de Merselose- weg kapot gegooid. Op de kruising Koepas-Beemdweg was het bord „slecht wegdek" en een straatnaambord vernield. Vernielingen werden gepleegd aan een aantal appartementen aan de Gouden Leeuw. Brievenbussen bleken met verf gespoten te zijn; verlichting was vernield en het trappenhuis was gebruikt als urinoir. Ook waren in het centrum van Venray verschillende etalageruiten met verf uit 'n spuitbus besmeurd. Op het autoterrein van H. werden een 3-tal auto's opzettelijk beschadigd. Met een scherp voorwerp waren ze be krast. Voorts werden op dat terrein van een 16-tal auto's de voorruiten vpr":eld doordat er met een luchtbuks op was ge schoten. De totale schade aan de auto's bedraagt meer dan 10.000,— Adler biedt keuze uit 7 elektronische schrijfma chines,van portable tot tekstverwerker. Wij bieden keuze uit 7 Adlers. Stuk voor stuk perfekte kwa liteit. Plus een goed advies en mp natuurlijk goede service. Kom langs. Als u goede service wilt, koopt u ze bjj ons. BOEKHANDEL Grotestraat 68 Telefoon 82727

Peel en Maas | 1983 | | pagina 17