GEMEENTEPRAAT f' NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Redactie. G.A. Schutte, Bureau Voorlichting w GROOT SPELLENCIRCUS 21 OKTOBER '83 Dinsdag beslist gemeenteraad over kabel t.v. in Venray Hinderwet Hinderwet Geen spreekuur Burgemeester Commissie voor algemene zaken vergadert maandag Bouwvergunning verleend Bouwvergunning aangevraagd Raad buigt zich a.s. dinsdag over negentien agendapunten. Hinderwet Zwembad woens dag tijdelijk gesloten Vrijzwemmen in de herfstvakantie GLAS HET INZAMELEN WAARD. HUP IN DE GLASBAK! NIEUW! Snorkelcursus in Gemeentelijk combi-zwembad sporthal DE WETTELING grote ATTRAKTIE LUCHTKUSSEN. Jp Sift! Dinsdagavond zal de gemeenteraad beslissen of de kabeltelevisie in Venray en een aantal kerkdorpen werkelijkheid wordt. Wanneer de raad bereid is garant te staan voor het nakomen van verplichtingen, die voortvloeien uit een geldlening van rond 10 miljoen, aan te gaan door de Stichting C.A.I., kan het het kabeltelevisienet worden gerealiseerd. Op Woensdag 12 oktober heeft de commissie voor openbare werken, verkeer en agrarische zaken samen met de commissie voor financiën en economische zaken hier over geadviseerd aan het college, waarbij bleek dat de meerderheid van de commissie vèör was. In de gemeenteraadsvergadering van juni jl. besloot de gemeenteraad vooralsnog geen garantie te verlenen ten behoeve van de financiering van een ka beltelevisienet in Venray, Leunen en Oostrum. Een van de belangrijkste redenen hiervoor was een zeer recente uitspraak de President van de Rechtbank in Maastricht, waarbij in kort geding en kele huurders van een tweetal woning corporaties in het gelijk werden gesteld. Zij eisten handhaving van een bestaand GAl-Systeem, onafhankelijk van de aanleg van kabeltelevisie. Tevens speel de de vraag in hoeverre de kerkdorpen, afhankelijk van de financiële conse quenties, alsnog in het kabeltelevisie project meegenomen zouden moeten worden. De meerderheid van de gemeenteraad stelde zich op het standpunt, dat de Stichting CAI Venray haar werkzaam heden diende voort te zetten, met name om de gerezen knelpunten zo mogelijk een oplossing te vinden Nader overleg heeft geleid tot een aan vullend rapport over de aansluiting van- de overige kerkdorpen op de kabel en de positie van de huurders van de woning bouwvereniging. Uit het rapport blijkt, dat het via een technische voorziening mogelijk wordt huurders van woningen van de woning- VRIJDAG 21 OKTOBER 1983 Nr. 42 Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 31 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne; maken bekend, dat door hen, onder oorwaarden om gevaar, schade of hin- tr voor de omgeving te ondervangen, p 12 oktober 1983 vergunning is ver eend ingevolge de Hinderwet naar aan- eiding van de aanvraag van: G. v. Tilburg, Veulenseweg 15 te Leunen-Venray voor het oprichten in werking brengen en in werking houden van een varkensmeslerij en rundveehou derij, waarbij mest en meststoffen wor den opgeslagen, gelegen aan de Veulen seweg 15 te Leunen; Speciaalwerk Venray b.v., Smak- lerweg 23 te Venray, voor het oprichten, in werking brengen en in werking hou den van een metaalwarenindustrie, waar lektromotoren worden gebruikt met een gezamenlijk vermogen van meer dan 1,5 kW, gelegen aan deSmakterweg 13 te Venray; M. v.d. Ven, Jan Poelsweg 4 te Vsselsteyn-Venray, voor het uitbreiden en wijzigen van een kalkoenmesterij, waarbij mest en meststoffen worden op geslagen, gelegen aan de Jan Poelsweg 4 ie Ysselsleyn; L. Camps, Mgr. Hanssenslraat 51 Oostrum-Venray voor het iitbreiden/wijzigen van een rundvee- louderij, waarbij mest en meststoffen eorden opgeslagen, gelegen aan de llakterweg 1 te Oirlo-Venray; F. Jansen, Pottevenweg 10 te l'sselsleyn-Venray, voor het ex art. 6a, litbreiden/wijzigen van een var- ensmesterij, waarbij mest en meststof- en worden opgeslagen gelegen aan de 'ottevenweg 10 te Ysselsteyn; A. Bosgoed, Lorbaan 6 ie Veulen- 'enray, voor hel oprichten, in werking •rengen en in werking houden van een arkensmesterij en -fokkerij, waarbij nest en meststoffen worden opgesla- en, gelegen aan de Lorbaan (ongenum- serd) te Veulen; J. Houben, agrarisch bedrijf b.v., sselsteynseweg 69 te Ysselsteyn- cnray, voor het ex art. 6a, ilbreiden/wijzigen van een var- ensmesterij, waarbij mest en meststof- tn worden opgeslagen, gelegen aan de 'sselsteynseweg 40 te Ysselsteyn- fenray. De beschikkingen en alle ter zake jnde stukken liggen in het raadhuis, amer 119, Raadhuisstraat I te Venray, tr inzage en wel van 21 oktober 1983 "21 november 1983 elke werkdag van 00 tot 12.00 uur. De betreffende stukken kunnen gedu- tnde bovengenoemde periode ook nog Ike donderdag van 16.30 tot 19.30 uur orden ingezien (na telefonische af- praak). Ingevolge artikel 44, tweede lid, van Wel algemene bepalingen milieuhy- icne staat tot 21 november 1983 beroep pen bij de Kroon voor: de aanvrager; de betrokken adviseurs; degenen, die overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygyëne bezwaren hebben ingebracht; enige andere belangehebbende, die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet al gemene bepalingen milieuhygiëne bezwaren in te brengen. De beschikking wordt na afloop van beroepstermijn van kracht tenzij •or deze datum beroep is ingesteld en bouwvereniging met een maandelijkse bijdrage voor de Gemeenschappelijke Antenne Inrichting (GAI) van minder dan 13,- hun huidige t.a.v.- signalenpakket van 6 kanalen te laten blijven ontvangen tegen de prijs die zij er nu voor betalen. De abonnees van de particuliere G.A.I.N. en huurders van de woning bouwvereniging die méér dan 13, per maand betalen, hebben slechts de keuze tussen het hele pakket van de kabel-t.v of niets. Behalve de dorpen Leunen en Oostrum is het ook mogelijk om tegen een acceptable meerprijs van 1,06, waardoor de totale abonnementsprijs op 15,15,— komt ook de dorpen Hei de, Ysselsteyn, Oirio, Castenray en Merselo op het kabel t.v. net aan te slui ten. Op basis van gebleken belangstelling zal dan nog kunnen worden bekeken of de Kerkdorpen Vredepeel, Smakt en Veu len kunnen worden aangesloten via fi nanciering door derden om geen extra verhoging van het abonnementsgeld no dig te maken. Nu hangt het van de gemeenteraad af of de kabeltelevisie in Venray en 5 kerk dorpen kan worden gerealiseerd. In ieder geval meent het college van B. en W. dat het een haalbare zaak is. Kennisgeving bekendmaking ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 24, tweede lid, onder c, van de Wet algemene bepalin gen milieuhygiëne; maken bekend dat zij voornemens zijn om op de aanvraag van: H. Kusters, Timmermannsweg 47 te Ysselsteyn-Venray voor een vergun ning ingevolge de Hinderwet voor het uitbreiden van een varkensmesterij waarbij mest en meststoffen worden op geslagen, gelegen aan de Timmermanns weg 47 te Ysselsteyn, E. Poels, Loobeek 3 te Smakt, voor een vergunning ingevolge de Hin derwet voor het het oprichten, in wer king brengen en in werking houden van een varkensfokkerij, waarbij mest en meststoffen worden opgeslagen en waar elektromotoren worden gebruikt met een gezamenlijk vermogen van meer dan 1,5 kW, gelegen aan de Spurkt (on genummerd) te Smakt, G. Wismans, Pas 3 te Merselo- Venray, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het uitbreiden van een varkensmesterij en -fokkerij, waar bij mest en meststoffen worden opgesla gen, gelegen aan de Pas 3 te Merselo, positief te beschikken onder voor waarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De ontwerp-beschikkingen, alsmede de aanvragen en andere ter zake zijnde stukken, liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter in zage en wel tot 4 november 1983, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur; na deze datum tot hei einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het geven van de aange vraagde beschikking, eveneens elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. De betreffende stukken kunnen tot bovengenoemde datum ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur wor den ingezien (na telefonische afspraak). De aanvragers, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aan leiding van een van de aanvragen en een ieder die aantoont, dat hij daartoe rede lijkerwijs niet in staat is geweest, kun nen tot bovengenoemde datum gemoti veerde schriftelijke bezwaren inbrengen naar aanleiding van een van de ontwerp beschikkingen. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient gericht te worden aan ons college. Venray, 21 oktober 1983. Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van algemene zaken en kabinet. met toepassing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de be schikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moet worden gericht aan Hare Majesteit de Koningin en wor den gezonden aan de Raad van State, afdeling voor de geschillen van bestuur, Binnenhof 1, 2513 AA 's-Gravenhage. Hei verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Venray, 21 oktober 1983. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van algemene zaken en kabinet Op maandag 24 oktober zal Burge meester H.J.M. Defesche geen spree kuur houden. Op maandag 24 oktober a.s. komt de commissie voor algemene zakefl om 17.00 uur in openbare vergadering bij een in de B. en W. -kamer. Zij zal zich bezighouden met de gemeen te begroting voor het komende jaar voor zver het betreft het werkterrein van de commissie. Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 19 oktober 1983 voor de onderstaande bouwplannen bouwvergunning ver leend. Zij, die menen door de afgifte van een van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getrof fen, kunnen op grond van het bepaalde in artikel 7, lid 2, juncto artikel 13 van de Wet A.R.O.B. daartegen bij het col lege van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 30 dagen na de dag, waarop de bewuste vergun ning is verzonden of uitgereikt. Voordat U een bezwaarschrift indient, is het dan ook raadzaam te informeren of verzen ding of uitreiking van die vergunning heeft plaatsgevonden. Nadere inlichtin gen kunnen worden ingewonnen bij het bureau ruimtelijke ordening en bouwza ken, kamer 201 van het raadhuis, tel. 83838, toestel 354. het uitbreiden van het afmesthok voor kalkoenen aan de Timmermanns weg 94, t.n.v. W.C. Arts; het uitbreiden van 2 opfokhokken voor kalkoenen aan de Timmermanns weg 94, t.n.v. W.C. Arts; het bouwen van een jongveestal/ schuur aan de Past. Jacobspeel 5, t.n.v. L.W. Smits; het verbouwen van 2 opslaglood sen aan de Broekweg 8, t.n.v. A. Man- ders; het aanbrengen van een dakkapel en luifel aan de Eifellaan 2, t.n.v. C. van Rossum; het bouwen van een expeditiehal aan de Stationsweg 72, t.n.v. Hermus b.v.; het bouwen van een broeikasje aan de Hazenweg 12, t.n.v. H. Heidens; het bouwen van een broeikas aan de Molenhofweg 3a t.n.v. J. Jacobs; het bouwen van een varkensstal aan de Heidse Peelweg 50, t.n.v. Gebr. Fleurkens. Venray, 21 oktober 1983. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche. Bij burgemeester en wethouders zijn de navolgende aanvragen ingekomen om, in afwijking van het geldende bestemmingsplan c.q. vooruitlopend op een in voorbereiding zijnd herzienings plan, bouwvergunning te verlenen voor: het splitsen van de boerderij Hoe- bertweg 29 te Venray tot twee wonin gen, t.n.v. M. Philipsen; het uitbreiden van een garage met een showroom aan de Raadhuisstraat 38 te Venray, t.n.v. Van Haren b.v.; het bouwen van een tuinbouwkas aan de Ericaweg 5 te Oirlo, t.n.v. Maat schap v.d. Mortel, Sambeeksedijk 4 te St. Anthonis; het bouwen van een pluimveestal met mestopslagloods aan de Haag 5a te Merselo, t.n.v. P.J.H. van Dorresteyn; het uitbreiden van de woning Kol- kweg 25 te Venray, t.n.v. M.C.T. van Els; het bouwen van een rundveestal aan de Geijsterseweg 30 te Oostrum, t.n.v. G.J.W. Wijnhoven; het bouwen van een mestopslag loods aan de Timmermannsweg 56 te Ysselsteyn, t.n.v. W.A. Hubers; het bouwen van een varkensstal aan de Timmermannsweg 60 te Ys selsteyn, t.n.v. J. Meulendijks, Hemel- rijkseweg 30 te Deurne; dé aanleg van tennisbanen en een parkeerterrein op de percelen sectie B, nrs. 558 en 3956, gelegen aan Groot- dorp te Merselo, t.n.v. Gemeente bestuur Venray. Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan deze bouwplannen me dewerking te verlenen. De bouwplannen liggen met ingang van 21 oktober 1983 gedurende veertien dagen voor een ieder ter inzage bij het bureau ruimtelijke or dening en bouwzaken, kamer 201 van .Jiet raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventu ele bezwaren schriftelijk bij burge meester en wethouders worden inge diend. Venray, 21 oktober 1983 De burgemeester van Venray mr. H.J.M. Defesche. Dinsdag a.s. is het weer de laatste dinsdag van de maand, hetgeen wil zeggen, dat dan de gemeenteraad weer in een openbare vergadering bijelkaar komt. Aanvang, zo als gewoonlijk, om 19.00 uur. Van de negentien agendapunten zullen er in ieder geval twee zijn, die de nodige dis cussiestof kunnen opleveren. Dat is in de eerste plaats het voorstel over hel realiseren van kabeltelevisie in Venray en een aantal kerkdorpen. Hierover wordt elders op deze pagina uitvoerig geschreven. Het tweede punt is de vaststelling van de algemene subsi dieverordening specifiek welzijn gemeente Venray. Aan het einde van de vergadering wordt tijdens hetvragenuurtje" het publiek in de gelegenheid gesteld met de raad en het college van b. en w. te discussieren over het geen deze avond is behandeld. Wanneer de raad akkoord gaat met de algemene subsidieverordening specifiek welzijn Venray, kohien alle andere subsidieverordeningen op het gebied van het welzijn te vervallen en wordt één intergrale subsidie verordening van kracht OVERIGE AGENDA De agenda vermeldt verder de volgende voorstellen: - Voorlopige vaststelling van een aantal onderwijsvergoedingeh. - Verlenen van medewerking voor het verbouwen van de lagere Dr. Poels- school ten behoeve van de huisvesting van de kleuterschool Jerusalem" in deze lage school waardoor beide scholen in één gebouw worden onder gebracht - Verlenen van medewerking voor het aanschaffen van een kopieermachine voor de lagere school in Heide. - Goedkeuring van de ontwerp-statuten van de Stichting Bevordering Muziek onderwijs Venray (Muziekschool); - Beschikbaar stellen van een krediet voor het weer aanschaffen van een gestolen stofzuiger en microfoon voor de lagere school ,,De Landweert": - Voorlopige goedkeuring van de be groting 1984 van de openbare bibilio- theek; - Beschikbaar stellen van een krediet van 23.000,- voor de renovatie van houten lokalen in Ysselsteyn t.b.v. het Groene Kruis; - Beschikbaar stellen van een krediet t.b.v. openbare werken in het bestem mingsplan Castenray (Castelostraat); - Twee driemaandelijkse aanpassing van de begroting 1983; - Het van Toepassing verklaren van de .Verplaatsingskostenverordening Ven ray 1970" voor onderwijskrachten; - Verkoop bouwgrond in Castenray, Oostrum en Leunen aan de Woning- Vragen...? Wendt u tot de gemeentelijke voorlichter Kennisgeving bekendmaking ontwerpbeschikking Abusievelijk werd in deze rubriek van 7 oktober 1983 een kennisgeving- bekendmaking ontwerpbeschikking Hinderwet geplaatst betreffende een aanvraag om een vergunning door G. van Kempen, Scheiweg 15 te Leunen- Venray. Deze kennisgeving werd te vroeg geplaatst. Daarom vervalt deze kennisgeving van 7 oktober 1983 en wordt deze vervangen door onderstaan de kennisgeving. Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 24, tweede lid, onder c, van de Wet algemene bepalin gen milieuhygiëne; maken bekend dat zij voornemens zijn om op de aanvraag van: G. van Kempen, Scheiweg 15 te Leunen-Venray voor een vergunning in gevolge de Hinderwet voor het oprich ten, in werking brengen en in werking houden van een varkensmesterij en - fokkerij, waar mest en meststoffen wor den opgeslagen en waar electromotoren orden gebruikt met een gezamenlijk vermogen van meer dan 1,5 kW, gele gen aan de Scheiweg (ongenummerd) te Leunen, positief te beschikken onder voor waarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De ontwerp-beschikkingen, alsmede de aanvragen en andere ter zake zijnde stukken, liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter in zage en wel tot 4 november 1983, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur; na deze datum tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het geven van de aange vraagde beschikking, eveneens elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. De betreffende stukken kunnen tot bovengenoemde datum ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur wor den ingezien (na telefonische afspraak). De aanvrager, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar'aan leiding van een van de aanvragen en een ieder die aantoont, dat hij daartoe rede lijkerwijs niet in slaat is geweest, kun nen tot bovengenoemde datum gemoti veerde schriftelijke bezwaren inbrengen naar aanleiding van een van de ontwerp beschikkingen. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient gericht te worden aan ons college. Venray, 21 oktober 1983. Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van algemene zaken en kabinet, A.L.G. Janssen. bouwvereniging Noord-Limburg; - Verkoop van drie semi-perfnanente Jarino-lokalen aan de vereniging voor voortgezet onderwijs in Limburg; - Vestiging erfdienstbaarheid ten be hoeve van de door de woningbouwver eniging Noord Limburg gerealiseerde overbouwing in het woningbouwcom plex Sint Antoniusstraat e.o.; - Ontwerp gewestelijk structuurplan in verband met de door b. en w. hierbij gemaakte kanttekeningen. In verband met activiteiten in het kader van „Sport overdag" zal het gemeentelijk zwembad a.s. woensdag middag tussen 14.00 en 15.30 uur gesloten zijn voor vrij zwemmen. Donderdag 20 oktober. speelinstuif 13.00-15.00 vrijzwemmen 18.00-20.00 vrijzwemmen 21.00-22.00 Vrijdag 21 oktober, speelinstuif 13.00-15.30 vrijzwemmen 18.00-20.00 vrijzwemmen 21.00-22.00 Zaterdag 22 oktober, vrijzwemmen 8.00-10.00 vrijzwemmen 13.00-15.45 Aanvangsleeftijd: vanaf 8 jaar, in bezit van B-diploma. Cursusduur: 18 lessen, op zaterdag van 12.00 tot 13.00 uur. Kosten: 77,50 incl. entree. Voor meer informatie kan men zich wenden tot de zweminstrukteurs van het gem. combibad van ma. t.m. vr. tijdens de vrije zwemuren. Uitrusting: duikbrillen, snorkel, zwemvliezen zijn voorradig in het zwembad en behoeven NIET te worden aangeschaft. Doelstelling: voorbereiding op het beoefenen van de onderwatersport en het opleiden voor één van de snorkel diploma's, uitgegeven door de N.O.B., de Nederlandse Onderwatersport Bond. Start: 1 november in het gemeentelijk combibad corhile recreatiesport tP vrijdag i.s.m. diverse sportverenigingen. VEELNAMEKOSTEN l1,50 pek dagdeel. &l. 2,50 de hele dag, peA peuoon. SCHOOLSPORT AKTIVITEITEN KERTSTVAKANTIE schooltrefbal- DATUM Dinsdag 16 oktober ACCOMMODATIE De Wetteling AANVANG DUUR 10.00 u meisjes 12.30 u jongens KOSTEN Schoolbowling- ACTQMM.QDATIE AANVANG DUUR 13.30 uur. Sport i spel- instulf DATUM Vrijdag 21 oktober ACCOMMODATIE De Ketteling. AANVANG DUUR 10.00 uur tot 16.00 uur KOSTEN fl 1,50 per TE KOOP GROOTBLOEMIGE CHRYSANTEN in 10 verschillende kleu ren, waaronder ook wit. Tevens hebben wij volop TROSCHRYSANTEN, alles vers uit eigen kwe kerij! Bloemenkwekerij G. REINTJES Lorbaan 3 Veulen Tel. 81197 P. JACOBS G Zft HERFST AANBIEDING Regenpakken 59.95 Compl. verlichtingsset 14.ij0 Buitenband 28 x 13/s x1%_ 9.95 Fietszadel 11.95 Reflect, spaak circets 14.95 llat «lacht je maar AANBIEDING Prachtige blank eiken print slaapkamer compleet met drie deurs kast nu f 1395,- complete woninginrichting P. v. HOUT-JANSSEN B.V. Hoofdstraat 25 t.o de Molen Liessel Tel. 04934-1277 Zaterdag 22 okt. dansen met BRABAN'S BONT in Café Bar „De Klomp" Zaterdag 22 okt. dansen met BRABANTS BONT in Café Bar „De Klomp" BERGEN Verbouwde boerderij met grote tuin 4400 m2 en verbouwde schuur. Hal, wnk, met open haard, keuken m. kookeiland, badk, 5slpk. vr.pr. f 269.000,- k.k LEUNEN Ruime 2 onder 1 kap met garage en tuin. hal, wnk. keuken m. eetbar, 3 slpk. badkamer, grote zolderkamer goed geïso leerd. Prijs op aanvraag. MEERLO Half vrijst. woonhuis met 2 garages wnk. m. open haard. 4 slpk bad kamer Perc. 300 m2 vr.pr. f 129.000.- k.k VENRAY halfvrijst. woonhuis met garage wnk. keuken met div. app. 3 slpk, badka mer Prijs op aanvraag MPRSen 'jJ HELDEN bv In- en verkoop bemiddeling onroerend goed. Voor vrijblijvende informatie: TEL. 04780-10298 ..PIJNLIJKE VOETEN" Heeft U eeltpitten. Lik doorns, voettranspiratie ingegroeide nagels (nieuwe nagelbeugel techniek) kalknagels en/of andere voetklachten Kunt U bellen naar MARIJKE LUND gedipl. voetkundige Pedicure Clovishof 6 Venray Tel. 86145 ook huisbezoek graag bellen na 16 uur SNIJBLOEMEN KAMERPLANTEN DROOGBLOEMEN ENZ. Tuincentrum Thuylshof bv Langstraat 83 Venray Tel. 04780-83965 VOOR ALLERHEILIGEN -potchry santen -mooie grafstukken groot en klein. -pluischrysanten cremons en andere soorten chry santen -bloeiende viooltjes en sierhei Verder ook nog volop gesorteerd in snijbloemen en kamerplanten. Bloemisterij Peeters Meerloseweg 14 Oirlo Tel. 04787-360 TE HUUR GEVRAAGD MET SPOED Kleine kamer om soms te overnachten voor verple ger Tel. 08389-5828 DE WINKEL VAN SINKEL Bontekoestraat 2 Venrav Tel. 88653 Waarom is de Winkel van Sinkel een uitzondering? Omdat er bijna dag en nacht gewerkt wordt voor het bestaan van mensen in India die op de rand leven: voor medische posten in de slums; voor opvang van me laatsen en hulp bij hun te rugkeer naar de maatschap pij; voor vrouwen van arme gezinnen dat ze een stuk huisnijverheid kunnen leren (naaien, weven en breien); voor verlaten oude mensen en zieken van de straat. Kortom: voor alle soort werk wat er ligt, en in India ligt dat vlak voor de voeten. En dat alles door de ver koop van tweede-hands kle ren, boeken, schoenen en letterlijk allerlei nog bruik bare spullen. De Winkel van Sinkel is geen „business", maar een poging om mensen van de sloot op de wal te krijgen. OPENINGSTIJDEN Maandag 9.30-12.00 uur Woensdag 13.30-17.00 uur Vrijdag 17.00-21.00 uur Zaterdag 13.30-16.00 uur 75 mensen van Veulen en overbroek namen een abonnement op INFOR MATIE BULLETIN van het Bisdom Roermond Wilt li een abonnement een briefkaart naar ant woordnummer 68 Neerstrat 47 6040 VB Roermond.

Peel en Maas | 1983 | | pagina 13