M GEMEENTEPRAAT M GROOT SPELLENCIRCUS 21 OKTOBER '83 LUCHTIG AVONTUUR MET ONBEKENDE BESTEMMING ANTIEKMARKT TE TEGELEN Commissie jeugd, sport en recreatie Vrijzwemmen in de herfstvakantie Verklaring van geen bezwaar Bestemmingsplan „Centrum" NIEUW! Snorkelcursus in Gemeentelijk combi-zwembad Onkruidbestij- ding in trottoirs Venrayse politie doet mee aan stiptheidsaktie Gebedsruimten voor Turken en Marokkanen Wind voor St. Petrusmolen Hinderwet GLAS HET INZAMELEN WAARD. HUP IN DE GLASBAK! Bouwvergunning verleend sporthal DE WETTELING grote ATTRAKTIE LUCHTKUSSEN. Sinds zondagmiddag zijn we bereid te geloven, dat aëronauten uit hoofde van hun beroep ballonvaren is géén sport, nóch hobby doch beroep een speciale hotline met de weergoden hebben. Luchtschippers daarentegen houden het er op, dat Venrayers de kunst verstaan om hun gebed om mooi «eer verhoord te krijgen. Hoe is het anders te verklaren, dat zaterdags tot diep in de nacht de bomen krom stonden onder de neerstriemende regen en het op zondag de dag van de ballonv.art vanaf de Ballonzuil prachtig weer was? De weerboeren van Schiphol konden zondagmorgen om acht uur aeronaut Rien Jurg uit Hengelo de komst van een warmtefrontje melden. En dat terwijl mijn heer Pelleboer èn De Bilt voor die zondag regenjassenweer voorspelden.... „Fantastisch, ongelooflijk weer.., constateerde het ballonvaartpromotie- leam bij aankomst op het grasveld bij de Ballonzuil, vanwaar het luchtig avontuur zou beginnen met een zuid zuidwesten windje en een temperatuur vanzo'n 14 graden. Nog nooit was hel zó druk in de bos sen rond de Ballonzuil. Kwamen die duizenden voor de officiëje opening, door wethouder Jo van Oers, van de drie door Bureau Sportzaken o.l.v. Tino Zandbergen en in samenwerking met de VVV uitgezette wandelroutes Waren het de wandelroutes, de orienta- lietocht van de Wandel federatie Venray of de Coopertest van het Comité Recreatiesport? Misschien de natuur- puzzeltocht van het Instituut voor Natuureducatie I.V.N., die tevens gold als eerste test voor Jeugdnatuurwach- tertjes? Of kwam men kijken naar het opstijgen van de heteluchtballon? Degenen, die in drommen naar de Ballonzuil trokken, mogen zelf het antwoord geven. Maar feit is, dat het startklaar maken en het opstijgen van de knalgele Cameron N 77, de varende (luchtballons vliegen niet doch varen) reclamemaker voor de Gouden Gids en de medesponsors van dit gebeuren Jac Mols en Joos Truijen (beiden uit Oostrum) een publiekstrekker eerste klas was. De honderden, misschien duizenden, die het startveld om zoomden konden er getuige van zijn hoe de vier geelge- overallde aëronauten hun ballon met een inhoud van 2190 mJ, een hoogte van 23 meter en een doorsnee van 16 meter klaarmaakten voor het vertrek naar on bekende bestemming. Een gigantisch gevaarte met er naast en straks eronder een minuscuul mandje van 90 bij 110 cm. en een hoogte van 1 meter voor het vervoer van de luchtschippers en de vier hoge pro- paancylinders ter verwarming van de lucht in de ballon. Vier paar geroutineerde handen waaronder een paar vrouwelijke rallen de opgevouwen ballon in volle lengte uit, terwijl in de mand de slangen aan de beide branders worden beves tig. Metertjes, handeltjes en knoppen worden gecontroleerd, waarna de mand op zijn zijde wordt gelegd. Gehand- schoende aëronauten houden de onder kant van de ballon open, de waakvlam wordt ontstoken en dan schiet een meterslange vlam loeiend in het inwen dige van de ballon. De lucht sindert, terwijl hulpvaardige omstanders een aanjager bedienen om meer lucht in het reeds zwellende gevaarte te blazen. Sterke handen klemmen zich om de boorden van de mand om deze rechtop te zetten wanneer de ballon in volle glorie met zijn 23 meter hoogte en 16 meter doorsnee oprijst tegen de coulisse van de bosrand. Het zijn sterke mannen, die de ballon nog op de grond moeten houden, want nog één ceremonie moet nog worden vervuld. „Ik heb de eer u namens ons promo tieteam uit te nodigen deze vaart mee te maken", zegt aeronaut Rien Jurg. Welk een eer valt deze trouwe dienaar van de Koningin der Aarde en daardoor wellicht zo verknocht aan het aardse slijk.ten deel. Ik, nietige aardworm, wiens aards omhulsel eens bij een gas- ballonopstijging vergeleken werd met een zak, wiens enige nut zou kunnen bestaan om met ballastzand te worden ;gevuldDiezelfde ik werd thans uit verkoren dit verheven gebeuren mee te maken. „Wij brengen u naar de zesde hemel. Van daaruit moet u de tocht naar de ■zevende hemel zelf maken", zegt co- aeronaut Clemens Machielsen. Ondanks de op mijn hoofd gedrukte belm hoor ik de opwekkende goede wensen, die mij zullen vergezellen. ,Hals und Beinbruch" wenst de een, ,Auf niemals Wiedersehn", wenst de ander. ,,Gruss Gott, als je 'm ziet" zegt hij, die bereid is dit verhaal te plaatsen. Een mooi bidprentje stelt hij on het vooruitzichtIn het Duits weet men het allemaal zo aardig onder woorden te brengen. Maar gelukkig zijn het de duizenden anderen, die juichend, klappend en zwaaiend het opstijgen begeleiden als de klok precies 13.58 uur wijst. Hel luchtig avontuur is begonnen onder het loeien van de vlam, die al het hoorbare contact met Moeder Aarde definitief verbreekt. Onder ons steeds kleiner wordende mensenmassa, de varkens van Nieuw Dalland en verder de bossen, bossen en nog eens bossen. De hoogtemeter wijst 200 voet aan als Overloon in de verte opdoemt. Onder ons ontrolt de wereld zich als een 'appedeken. Keurig door de ruilverka veling rechtgetrokken groene en aarde- zwarte percelen, doorsneden door we gen, waar automobilisten stoppen om naar ons te zwaaien. Koeien, met de staart omhoog, slaan op hol vanwege hei gevaarte boven hen. Links beneden neft een paard zijn hoofd omhoog en kijkt belangstellend de ballon na. In de mand heerst de rust der stilte, slechts doorbroken door hel sissen van de waakvlam en dan weer wredelijk ver stoord door het loeien van de vlam als de luchlschipper Rien het gas open draait 14.10 uur Overloon glijdt onder ons door als een plaatje van Maduro- dam. Keurig schoongewassen huisjes, ruimtelijk geordend in het fraaie groen. Recht onder ons de groene Lancaster van het Oorlogs- en Verzetsmuseum. Op het voetbalveld moeten het vanuit de lucht gezien het derde elftal van SSS '18 en Siol 2 zijn, die elkaar bestrijden. Rien draait even de kraan open en de ballon stijgt naar 800 voet. Snel uitge rekend is dat 280 meter, met Vierlings beek recht voor ons. Terugkijkend zien we de machtige toren van Venrays Grote Kerk en de contouren van De Hoge Beek. Voor ons miniscuul klein Vierlingsbeek en als kaboutertjes de jongens van Volharding en Leunen, die zich opwarmen voor de bekerwedstrijd. 14.25 uur - De blokkendoós beneden is Vierlingsbeek. Clemens navigeert, Rien bedient het gas. We zakken iets om de Vierlingsbekers zicht op de ballon te geven. Het h-é-é geroep uit de balon wordt met gezwaai beantwoord. Dan ontdek ik het vreemde ....Vogels vliegen onder ons...Dat is een nieuwe gewaar wording voor de kersverse ballonvaar- der, die inmiddels de Maas als een zilver lint tussen het Brabantse en het Limburgse land ziet slingeren. Ballon- vaarders zijn zwijgzame mensen, die zich slechts beperken tot gesprekken op hoog niveau over verheven, onderwer pen, voor zover d£ loeiende gasbrander die verstaanbaar maken. Maar op dit momen, met de veerpont in het vizier, houden de luchtschippers zich toch even bezig houden met een laag bij de gronds probleem. Waar blijven de „Vossenjagers", die vanaf beneden het visuele contact met de balon moeten houden? Waar blijven het busje met de aanhanger, die straks na de landing waar-ook-ter-wereld ballon en mand met inhoud moeten terugbrengen naar Venray? Geen spoor van Ben en Bernadette Oude Alink. „Misschien bij de brug bij Wanssum opper ik geruststellend" 14.35 uur - De maas ligt achter ons, het industrie terrein van Bergen in de diepte bijna 300 meter. Voor ons onbekende verten van het Duitse land en voorlopig een zicht op bossen, landerijen met hier en daar een boerderij. De wind drijft ons heerlijk voort. De temperatuur in de ballon bedraagt 85 gr. In de mand is het behaaglijk maar buiten is het koud. 14.55 uur - Tussen het geloei van de propaangasvlam door klinkt geknetter. De oorzaak ligt 600 voet oftewel 200 meter onder ons. Siebengewalders vermeien zich rondom de stockcarraces. We blijven hoog om de coureurs niet af te leiden. 15.00 uur - Rehts in de diepte zien we de grenspost van Siebengewald. Wal doet de douane? Komen ze met een helikopter naast ons vliegen om onze passen te controleren? De grens wordt geruisloos, maar duidelijk zichtbaar voor iedereen be neden gepasseerd. We varen met een snelheid van 12 knopen (plm. 20 km p. u.) Al een uur hangen lussen hemel en aarde, rustig, voortgestuwd door een zacht zuid-wes telijk windje in de richting Goch. 15.10 uur - Een grauwe huizenmassa glijdt onder ons door. Clemens houdt de kaart bijHieronder moet een midgetgolfbaan zijn. Gelijk heeft ie. Daar een kazerne. Duidelijk is vanuit de Lucht de „H" van hospitaal te zien of een landingsplaats voor de Hubschraub En in de verte is nog steeds de toren van Venray zichtbaar. Na Goch blijken de Duitse koeien beter gediciplineerd te zijn dan hun Nederlandse soortgenoten. Zij reageren amper op het overvarende gevaarte, in tegenstelling tot de voet ballers die wel reageren Rien kan zijn ogen niet geloven, en laat daarom zijn ballon zakken. Speelt hier Rol-Weisz tegen Weisz-Rot? Twee elftallen in dezelfde kleuren. De bal Ligt stil. Vanaf het veld kijkèn 23 paar ogen omhoog. Maar waar blijven Ben en Bernadette? Enige onrust valt te bespeuren want zo zachtjes aan moet er toch wel aan landen worden gedacht 15.15 uur - We hebben nog een kwartiertje gas bij ons, dus gaan we een mooi landingsplaatsje zoeken zegt Rien terwijl hij zijn blik laat gaan over mais en aardappelvelden. Hier en daar zijn de maiskneuzers bezig en rijden tractors heen en weer. Verder lijkt het beneden uitgestorven. Geen glimp van een busje met aanhanger. Het landen lijkt een avontuur te worden. Hoogspanningskabels en bo vengrondse leidingen zijn in Duitsland ruimscHbots aanwezig... Dat bruingele veldje daar lijkt me geschikt voor een landing beslist Rien. Clemens neemt de scheurlijn en wacht met spanning op het commando van de schipper. De mand scheert over twee meisjes, die met verbazing een ballon met drie inzittenden uit de lucht zien vallen. „Wir gehen landen" schreeuwt Rien naar het tweetal, dat op de fiets springt om ons als eersten te kunnen begroeten. 15.25 uur - Clemens rukt aan de scheerlijn, Rien heeft de kranen geslo ten en de ballon valt als een lege zak omlaag. Ik grijp de touwlusen in de mand, op alles, behalve op een zachte landing voorbereid. Dan pakt nog even de wind de fladderende ballon, die de mand op zijn zijde trekt. Ruggelings, hangende in de lussen, liggen we op gerooide aard appelveld, hijgend nog van inspanning, maar dankbaar voor de goede afloop. Even blijven we liggen...geen sirenes... geen ambulances...geen brandweer... geen politie...geen douane. Twee kleine meisjes buigen zich pver ons heen. "Ich bin Christa Lietsau und von wo kommen Sie?". Wir kommen aus Holland, aber wo sind wir genau? Dan blijkt dat we ergens tussen Goch en Kalkar in een wel erg afgelegen gerooid aardappelveld in de nabijheid van de Landwertherstrasse liggen.... Landweert? Bekende wijk voor mij, stel ik vast terwijl ik op mijn benen probeer te staan. Anderhalf uur „ge wichteloosheid" doen me aan dronken schap denken terwijl Rien en Cleem zich meer zorgen maken over de afwezigheid van de Vossenjagers...Intussen is wel een auto Venrayers gearriveerd. Toe vallig zagen zij in Kevelaer de Neder landse ballonvaarders. De rest is gauw verteld, al durde het lang, daar op dat afgelegen koude aardappelveld. Ben en Bernadette hadden ons in Wanssum al uit het oog verloren. Zij dachten dat we over de Maas waren geland. Een telefoontje van Rien naar een vooraf afgesproken plaats bracht anderhalf uur later bus met aanhanger naar de Landwertherstrasze waar de ballonvaarders intussen aardig aan het verkleumen waren... Bij de grenspost in Siebengewald vroeg de douane alleen maar of we een goede reis hadden gehad. in de Harmoniezaal aan de Posthuisstraat. Vrijdag 14 oktober 19.00-22.00 uur Zaterdag 15 oktober 13.00-18.00 uur Zondag 16 oktober 11.00-18.00 uur NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Redactie G.A. Schutte. Bureau Voorlichting Op donderdag 20 oktober a.s. komt de commissie voor jeugd, sport en re creatie in openbare vergadering bijeen om 17.30 uur in kamer 127 van het raad huis. Voordat de commissie zich zal bezig houden met de gemeentebegroting voor het jaar 1984, worden eerst het werk plan en de begroting van Free Wheelin besproken. Wat betreft de begroting 1984 gaat het de commissie voornamelijk om de volgende onderwerpen: accommodaties, jeugdwerk en jeugd- vorming, dorps- en wijkcentra, peu- terspeelzaalwerk, regionaal jeugdcen trum, jeugdnatuurwacht, kinderdagver blijf Duimelot, speelvoorzieningen, vis vijver, ijsbaan, recreatiegebied Vlakwa ter, recreatie algemeen, jeugdsport en recreatieschap Peel en Maas. Tot hel werkgebied van de commissie behoren tenslotte ook nog school-, sport- en recratie-activiteiten, St. Oda- park en de deelbegroting sport. In de komende week worden in het gemeentelijk zwem- en combibad een aantal uren vrij zwemmen en spee- linsluiven georganiseerd. Maandag 17 oktober, vrijzwemmen 18.00-20.00 vrijzwemmen 21.00-22.00 Dinsdag 18 oktober, speelinstuif 13.00-15.30 vrijzwemmen 18.00-20.00 vrijzwemmen 21.00-22.00 Woensdag 19 oktober, speelinstuif 13.00-15.30 vrijzwemmen 20.30-22.00 Donderdag 20 oktober, speelinstuif 13.00-15.00 vrijzwemmen 18.00-20.00 vrijzwemmen 21.00-22.00 Vrijdag 21 oktober, speelinstuif 13.00-15.30 vrijzwemmen 18.00-20.00 vrijzwemmen 21.00-22.00 Zaterdag 22 oktober, vrijzwemmen 8.00-10.00 vrijzwemmen 13.00-15.45 Gedeputeerde Staten van Limburg hebben op 5 oktober 1983 aan het ge meentebestuur verzonden de navolgen de verklaring van geen bezwaar, als be doeld in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 8 van de Woningwet, welke zijn vereist voor het verlenen van de gevraagde bouwvergunning voor: het bouwen van een expeditiehal aan de Stationsweg 72 te Venray, l.n.v. Hermus B.V. Deze verklaring van geen bezwaar kan worden ingezien bij de afdeling ruimtelijke ordening, kamer 201 in het raadhuis, geopend van 9.00 tot 12.00 uur. Zij, die menen door de afgifte van de ze verklaring van geen bezwaar rechtstreeks in hun belang te zijn getrof fen, kunnen op grond van de Wet A.R.O.B. een bezwarschrift indienen bij Gedeputeerde Staten van Limburg te Maastricht. De termijn, waarbinnen een eventueel bezwaarschrift bij dal college moet zijn ingediend, eindigt dertig da gen na bovengenoemde verzenddatum. Venray, 14 oktober 1983 De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche. De burgemeester van Venray maakt ter voldoening aan het bepaalde in arti kel 26 van de Wet op de Ruimtelijke Or dening bekend, dal met ingang van 17 oktober 1983 gedurende één maand bij de afdeling ruimtelijke ordenig, kamer 202 van het gemeentehuis, voor een ie der ter inzage ligt het bestemmingsplan „Bergkwartier", zoals dit door de ge meenteraad in zijn vergadering van 30 augustus 1983 werd vastgesteld. Zij, die zich tijdig met bezwaren tot de gemeenteraad hebben gewend, kun nen gedurende bovengenoemde termijn bezwaren indienen tegen het vastgestel de bestemmingsplan bij gedeputeerde staten van Limburg te Maastricht. Venray, 30 september De burgemeester voornoemd mr. H.J.M. Defesche Aanvangsleeftijd: vanaf 8 jaar, in bezit van B-diploma. Cursusduur: 18 lessen, op zaterdag van 12.00 tot 13.00 uur. Kosten: 77,50 incl. entree. Voor meer informatie kan men zich wenden tot de zweminstrukteurs van het gem. combibad van ma. t.m. vr. tijdens de vrije zwemuren. Uitrusting: duikbrillen, snorkel, zwemvliezen zijn voorradig in het zwembad en behoeven NIET te worden aangeschaft. Doelstelling: voorbereiding op het beoefenen van de onderwatersport en het opleiden voor één van de snorkel diploma's, uitgegeven door de N.O.B., de Nederlandse Onderwatersport Bond. Start: 1 november in het gemeentelijk combibad Het Pvda-commissie lid Joost van de Vorle stelde deze week in de commissie voor openbare werken c.a. voor, de onkruidbestrijding in trottoirs maar achterwege te laten. Volgens hem zouden vele ouders helemaal niet zo gelukkig zijn met die verdelgingsstoffen zo vlak voor de deur. Vergiftegingsver- schijnselen bij spelende kinderen zijn dan niet ondenkbaar. Wethouder Claessens kon hem en de vele ouders echter volkomen gerust stellen. De door de gemeente gebruikte verdelgingsstoffen tegen onkruid zijn niet giftig en derhalve geheel ongevaar lijk voor mens en dier. In een bijeenkomst van de afdeling Peel en Maas van de Algemene Chris telijke Politiebond waarbij het Venray se politiepersoneel is aangesloten werd met algemene stemmen een motie aan genomen, welke naar het hoofdbestuur werd gestuurd en waarmede de leden mededeelden volledig' achter de aktie te staan welke door het landelijk hoofd bestuur wordt ondernomen, in het kader van de bezuinigingsdrift van de Centrale Overheid, het z.g. inleveren. Ook de afdeling Peel en Maas is van oordeel dat de politiemensen al vanaf 1978 hebben ingeleverd. Indien het overleg tussen het hoofd bestuur van de ACP en minister Riet kerk zal mislukken, gaat de Venrayse politie meedoen aan de stiptheidsaktie welke inhoudt dat de politie geen bonnen meer zal uitreiken aan overtre ders (de z.g. transakties). Uitdrukkelijk stelden de leden even eens vast, dat de hulpverlening aan hen die in nood verkeren ongestoord zal doorgaan, terwijl dat eveneens het geval zal zijn bij hulpverlening aan brandweer en ambulance. Door het op korte termijn realiseren van het kantoor-innovatieproject in het pand Leunseweg 2 (voormalig Lyceum) heeft het college van b. en w. naar nieuwe gebedsruimten voor Turken en Marokkanen moeten zoeken. Het zoe ken naar redelijke alternatieven heeft nogal wat hoofdbrekens gekost. Defini tieve huisvesting van de moskeeën zou in de toekomst gevonden kunnen worden in een van de te zijner tijd vrij komende (kleuter)scholen. Als voorlo pige tussenoplossing voor de Turkse moskee heeft het college gekozen voor een vrij liggende voormalige slaapruimte in het gebouw op de tweede verdieping. Thans heeft het college besloten de Marokkaanse moskee onder te brengen in een vrijgekomen lokaal nabij de kleuterschool ,,'t Beukenhöfke" aan de Beukenlaan. Met de Stichting Marok kaanse gebedsruimte is in principe over eenstemming bereikt over het gebruik van het lokaal. Enkele jaren geleden heeft de ge meente de hoge bomen nabij de geres taureerde Sint Petrusmolen aan de Sportlaan getopt om de wind gelegen heid te geven de wieken te laten draaien. Omdat deze maatregel niet voldoende is gebleken, is het college van b. en w. bereid een snoeiplan voor de in de omgeving ingepaste begroeiing op te stellen. Dit snoeiplan mag echter niet ten koste gaan van de functionaliteit van de beplanting rondom de nabij gelegen sportparken. Hierin is ook de beplanting rond de terreinen van het Boschveldcollege opgenomen vanwege de in Nederland overheersende zuidwes telijke windrichting. Vragen...? Wendt u tot de gemeentelijke voorlichter Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op art. 12 van de Wet al gemene bepalingen milieuhygiëne; ma ken bekend: dat op 5 september 1983 bij hen een aanvraag is ingekomen van A. Her mans, Steegse Peelweg 69 te Leunen- Venray, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het uitbreiden en wijzigen van een varkensmesterij en - fokkerij, waarbij mest en meststoffen worden opgeslagen, gelegen aan de Steegse Peelweg 69 te Leunen; dat op 6 september 1983 bij hen een aanvraag is ingekomen van W.A. v.d. Ligt, Lorbaan 14 te Veulen- Venray, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een varkensmesterij en -fokkerij, waarbij mest en meststoffen worden op geslagen, gelegen aan de Veulensewater- weg (ongenummerd te Veulen-Venray; dat op 12 september 1983 bij hen een aanvraag is ingekomen van G. Swinkels, Ambachtstraat 4 te Venray, voor een vergunning ingevolge de Hin derwet voor het uilbreiden van een rund- en pluimveehouderij met een pro- paanopslagtank, gelegen aan de Am bachtstraat 4 te Venray; dat op 20 september 1983 bij hen een aanvraag is ingekomen van Veevoe derbedrijf A. Jans-Verheggen, Stations weg 128-120 te Oostrum Venray, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor hel uitbreiden en wijzigen van een veevoederfabriek, waar graanproduk- ten worden opgeslagen, gemalen en ge mengd en waar elektromotoren worden gebruikt met een gezamelijk vermogen van meer dan 1,5 kW, gelegen aan de Stationsweg 128-130 te Oostrum. De aanvragen en andere ter zake zijn de stukken liggen in het raadhuis, ka mer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter inzage en wel tot 14 november 1983, el ke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur; Na deze datum, tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikking op de aanvraag, eveneens elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. Desgewenst kan al daar een mondelinge toelichting op de stukken worden verkregen. De betreffende stukken kunnen tot bovengenoemde datum ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur wor den ingezien (na telefonische afspraak). Gemotiveerde bezwaren kunnen tot bovengenoemde datum schriftelijk bij ons college worden ingebracht. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Indien daarom telefonisch wordt ver zocht, (afd. openbare orde en veilig heid, telefoon 04780-83838, toestel 151), kunnen tol één week voor bovenge noemde datum mondeling bezwaren worden ingebracht, waarbij dan levens gelegenheid wordt gegeven tot een ge- dachtenwisseling over de aanvraag tus sen hei bevoegd gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op, dat degenen, die bezwaren hebben ingebracht op de wijze als bovenom schreven en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staal is geweest in de gelegenheid zullen worden gesteld bezwaren tegen de ontwerp beschikking in dienen. Venray, 14 oktober 1983 Burgemeester en wethouders Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 12 oktober 1983 voor de onderstaande bouwplannen bouwvergunning ver leend. Zij, die menen door de afgifte van een van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getrof fen, kunnen op grond van het bepaalde in artikel 7, lid 2, juncto artikel 13 van de Wet A.R.O.B. daartegen bij het col lege van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 30 dagen na de dag, waarop de bewuste vergun ning is verzonden of uitgereikt. Voordat U een bezwaarschrift indient, is het dan ook raadzaam te informeren of verzen ding of uitreiking van die vergunning heeft plaatsgevonden. Nadere inlichtin gen kunnen worden ingewonnen bij het bureau ruimtelijke ordening en bouwza ken, kamer 201 van hel raadhuis, tel. 83838, toestel 354. het bouwen van een carport aan de Straat 4b te Merselo, t.n.v. H. Jans sen; het bouwen van een duivenhok aan de Pr. Bernhardstraat 32 te Venray, l.n.v. W. Seijkens; het bouwen van een var kensmeststal aan de Timmermannsweg 62 te Ysselsteyn, t.n.v. J.a. Meulen- dijks, Hemelrijkseweg 30 te Dcurne; het bouwen van een garage/ ber ging aan Veenmos. 19 te Ysselsteyn, t.n.v. L. W.M. Gommans; het bouwen van een 'garage /berging aan Veenmos 21 te Ysselsteyn, t.n.v. H. Geerets; het bouwen van een schapenstal aan de Deurneseweg 190 te Ysselsteyn, t.n.v. J. Janssen; het vervangen van een gemetselde penant door een stalen kolom aan de Grotestraal 56 te Venray, t.n.v. F. v. Opbergen; het bouwen van een berenslal loods aan de Ysselsteynseweg 65 te Ys selsteyn, l.n.v. Houben Agrarisch Be drijf, Ysselsteynseweg 69 te Ysselsteyn; het uitbreiden van een luifel en een verkoopgebouwtje aan de Deurne seweg 12 te Heide, l.n.v. C. Versteegh, Langstraat 126 te Venray; het aanbouwen van een berging aan de Helfrichstraat 69 te Venray, t.n.v. H. Vullings. Venray, 14 oktober 1983. De burgemeester van Venray. comité recreatiesport <31 vrijdag i.s.m. diverse sportverenigingen. DEELNAMEKOSTEN f>L. 1,50 pe-t ddgdzzl. £1. 2,50 dc hzto. dag, pe.x paboon. SCHOOLSPORT AXTIVITEITEN HERFST VA?. »CJT IE ctJDo AKTIVITEIT schooltrefbal. DATUM Dmscag 1b ok t obe r AANVANG DUUR 10.00 u meisjes 12.30 u jongens ,AKTIV1TE1T Schoolbowlmg- PnTl'fl Donderdag 20 oktober a.s aovling/fc ist.ro lANVANG DUUR 3.30 uur. DATUM Vrijdag ACCOMMODATIE De Wet teling. AANVANG PUUR 10.00 uur tot 16.00 uur -KOSJER f 1 1 ,S0 per

Peel en Maas | 1983 | | pagina 13