CDA 69 OUDE FOTO'S AGENDA Raadsvergadering Het champignon- boek is uit DE WETTELING ZIEKENOMROEP Programma van de Venrayse Omroep Stichting NEETESON GEVONDEN De PvdA-fraktie was een beetje ver rast met het onderhavige voorstel om de Gewest-begroting goed te keuren. De heer Kersten zou daar graag bij de behandeling van de eigen-begroting op terug willen komen. Maar, dat had, vol gens de voorzitter, geen enkele zin, omdat dan de Gewestbegroting onge twijfeld al zou zijn aangenomen en goedgekeurd. De problemen waar de PvdA mee zat hadden vooral betrekking op de vergoe dingen aan het Gewestraadsbestuur en de Gewestraadsleden. Veelal krijgen die ook vergoedingen uit andere hoofden en „beuren dus dubbel-op". Daarom juis zou de heer Kersten die vergoedin gen terdiscussie willen stellen en hij kreeg daarbij de steun van de heer Cools. Nu deed zich het zeldzame feit voor, dat de PvdA-wethouder Henk Willems zich zowel van zijn fraktie als van zijn bestuurscollege distancieerde. Hij vond de hier gevoerde discussie chaotisch en weinig voldoening gevend. En ook omdat de Gewest-begroting niet of amper in het college was behandeld, weigerde hij aan een stemming daarover mee te doen. De heer Poels, als kersverse voorzit ter van de CDA-fraktie, verklaarde dat het CDA tegen zou stemmen. Niet om dat die vergoedingen ten eeuwige dage onaangetast zouden moeten blijven, maar alleen maar omdat dit punt niet aan de orde was.... En zo kreeg het voorstel van de heer Kersten, om nü reeds de Gewestvergoe- dingen uit de doeken te doen, slechts 5 stemmen voor DIENSTAUTO Als het dinsdag aan de heer Cools had gelegen, dan was er geen personen- dienstauto voor de gemeente gekomen. Hij voelde weinig voor de aankoop van een „gouden koets". Volgens hem zou de gemeente voordeliger uit zijn, wan neer gebruik gemaakt zou worden van het openbaar vervoer, eventueel aange vuld met privé-auto. „Dan houdt men zelfs geld over", betoogde hij. Hij bleek na stemming echter de enige fervente tegenstander te zijn, hoe wel enkele andere raadsleden toch ook wel op een enkel puntje bedenkingen hadden De heer Poels herinnerde er aan, dat er in 1977 bij de aanschaf van de huidige, geheel versleten dienstauto, weinig woorden waren besteed aan het voorstel om een nieuwe auto te kopen. Toen kon de raad nog zeggen „burge meester, als U hem mooi vindt, koopt U 'm maar". Nu liggen de kaarten echter anders en allerwege moet er bezuinigd worden. De fraktie had alle alternatie ven bekeken en was tot de conclusie ge komen dat de aankoop van een Peugeot 505 GR het beste was. De heer Kersten was ook vóór het kopen van een nieuwe dienstauto, alleen al omdat de vergoedingen aan privé- auto's de spuigaten zouden uitlopen. Wel pleitte hij voor een zo volledig mo gelijk gebruik, zowel door de burge meester als door de wethouders, de bodes en de ambtenaren. Maar dan wel rijden zonder een extra chauffeur. Bedenkingen had hij echter tegen de door Gemeentewerken in rekening te brengen benzineprijs van maar liefst 2,16 per liter. Normaal kost een liter super nog geen 1,80. Gemeentewerken zet er echter 20% magazijnopslag bij. Tanken bij een particuliere pomp zou dus volgens Kersten veel voordeliger zijn. Met de heer Kersten had ook de heer Cools moeite met de waskosten van de auto, welke door de gemeente op 55,per uur worden gesteld. Beiden pleitten er voor de auto in auto-wasse rette te laten schoonmaken.... Wethouder Claessens, die evenals eerder in de Commissie voor openbare werken, deze aankoop verdedigde, stelde in antwoord op de openbaar ver- voer-ideeën van de heer Cools, dat niet alle kerkdorpen bereikbaar zijn via het openbaar vervoer. Bovendien achtte hij het van groot belang dat met name de burgemeester zich snel kan verplaatsen. Het tanken en wassen bij een parti culier bedrij f noemde hij niet kostenver- minderend, omdat de toeberekende kosten door Gemeentewerken dan weer elders „gehaald" moeten worden. De heer Den Brok sprak het verlos sende woord: „Ik vind het allemaal niet de moeite waard. Van mijn fraktie mag de burgemeester die auto hebben", zo zei hij.... Van de drie en twintig raadsleden was het alleen de heer Cools die daar anders over dacht COMMISSIELEDEN De overige agendapunten waren veel al hamerstukken en hadden voorname lijk betrekking op de verkoop van bouwgronden. Toch moest de raad nog een half uurtje zoet zijn met het benoe men van nieuwe commissieleden. Tot viermaal toe moesten er stembriefjes worden uitgedeeld, omdat stemmen op personen nu eenmaal niet met handop steken kan worden afgedaan. Allereerst werd ene heer van Oort uit Uden benoemd in de Venrayse wel standscommissie, als opvolger van ene heer Ruijters uit Venlo. Wat gaan we het hier in Venray toch verzoeken.... Die benoeming was voor het raadslid J. Poels aanleiding zijn tevredenheid uit te spreken over de plannen van de minister om de welstandscommissies op de achtergrond te schuiven waar het kleine bouwwerken betreft. Wethouder Willems moest dat be amen, maar hij keerde zich tegen de ver keerde voorlichting welke de kranten hierover gegeven hebben. Het blijft namelijk evengoed noodzaak voor die bouwsels een bouwvergunning aan te vragen. En voorzitter Defesche meende ten slotte te moeten concluderen, dat de mi nister nti gaat doen wat Venray reeds het vorig jaar heeft ingevoerd: een soepele behandeling van aanvragen Bij uitgeverij De Lijster verscheen on langs „Her Champignonboek". Een champignon is geen paddestoel. Ten minste, in Nederland niet. Want van paddestoelen moeten we eigenlijk nog steeds niets hebben, terwijl we de cham pignon al lang in ons hart gesloten hebben. Want een champignon ziet er helemaal niet eng uit. Mooi wit, smette loos en rond met een ontroerend stukje steel dat net onder het leuke bolletje uit komt. We doen 'm bij de uitsmijter, bij de biefstuk of in een salade en vinden dat een culinaire specialiteit. Toch is er met betrekkelijk weinig meer moeite heel wat meer aan padde stoelencultuur in de keuken te brengen. Zonder direkt in de sfeer van vliegen- zwam en satansboleet te raken, kan er heel wét gexperimenteerd worden. Gewoon met champignons. Met de kleine gesloten exemplaren, maar ook met de meer volgroeide, die er echt als paddestoel uitziet. Al maakt het bij de gerechten die in dit „Champignonboek" aan de orde komen zoveel niet uit in welke vorm ze verwerkt worden: lekker is het eigenlijk altijd. De in dit boek opgenomen recepten zijn bedoeld voor vier personen, tenzij anders vermeld, en moeten gezien worden als een leidraad bij het koken. Wanneer u uit eigen ervaring weet, of aan de weet komt, dat een bepaald kruid erg lekker is in een bepaald soort gerecht, wat let u om 't toe te voegen? Koken is een avontuur, waarbij het echt niet altijd kwaad kan om eens van de gebaande paden af te wijken. Fantasie is er tenslotte om te gebruiken. Er komen in dit „Champignonboek" ook enige andere eetbare paddestoel soorten ter sprake, maar omdat deze nog niet of nauwelijks op de Nederland se markt zijn, hebben we daarvoor geen recepten opgenomen. Uitzondering hierbij is alleen de Oesterzwam (Pleu- rotis), die sinds kort commercieel ge teeld wordt en waarvan een paar moge lijke bereidingen als laatste hoofdstuk aan dit boek zijn toegevoegd. Het boek besteedt ook uitgebreid aandacht aan de opkomst en de teelt van de champignoncultuur. In het boek zijn vele illustraties in zwart-wit en kleur opgenomen. De prijs is/14,90. AUTO IN BRAND Vrijdagavond omstreeks half tien reed een inwoner uit Venray met zijn personenauto over de Stationsweg toen hij rook onder het dashboard uit zag kringelen. Hij stopte en dacht aan kortsluiting waarna hij in het donker twee kabels van de bedrading doorknip te om de kortsluiting tegen te gaan. Daarop liep hij te voet naar huis. Even later kwam een bekende van hem langs de auto en zag dat deze in brand stond. Hij slaagde er in de brand te blussen. De eigenaar heeft waarschijnlijk de ver keerde kabels doorgeknipt. Het bleef nu bij behoorlijke schade aan de auto. omdat schilderen een zaak van vertrouwen is. cor reijnders dr. poelsstraat 14 venray telefoon: 82810 voor kleine bouwwerken en verbouwin gen. De heer Den Brok die zijn sporen heeft verdiend in de Werkgroep Monu menten, stelde er geen prijs op automa tisch benoemd te worden in de nieuwe Monumentencommissie. In zijn plaats werd benoemd het CDA-raadslid P. Driessen uit Oirlo. De heer G. Schols werd vervolgens benoemd als lid van de Gewestraad Noord Limburg, als opvolger van de afgetreden heer Truijen. De voorzitter bood hem meteen een lift aan in de nieuwe dienstauto bij de eerstkomende vergadering van de Gewestraad En tenslotte moest er nog gestemd worden voor een wijziging in de samen stelling van de Commissie voor ruimte lijke ordening en volkshuisvesting. Het nieuwe raadslid Harrie Pingen kreeg hier evenals de heer Harrie Reintjes uit Leunen, alle stemmen op zich. En daarmee kwam dan het einde aan deze raadsvergadering. Niemand op de publieke tribune voelde zich nog geroepen er iets aan toe te voegen. christen democratisch appèl VENRAY Dinsdag j.l. is de begroting van in komsten en uitgaven voor het dienstjaar 1984 met de daarbij behorende bedrijfs- begrotingen aan de gemeenteraad aan geboden. De fraktie van het CDA heeft werk groepen samengesteld die ieder voor zich een onderdeel van de begroting gaan bestuderen. De 7 onderdelen daarvan zijn: Algemene zaken. Ekonomische zaken. Ruimtelijke ordening. Openbare werken. Onderwijs en kuituur. Maatschappelijke zorg. Jeugd en sport. De leden van het CDA die mee willen werken in één van de werkgroepen zijn welkom en kunnen zich daarvoor op geven bij het bestuur. Secr. Toon Broeksteeg, Pettenmakerstraat 28, Venray, tel. 04780 - 80732. PROGRAMMA SPORTHAL DE WETTELING van 30 sept. t.m. 6 okt. 1983 Vrijdag 30 sept.: 19.30-23.30 KNVB zaalv. comp. Dames Venrode 1-De Pelikaan 1 De Klomp-Venrode 2 Heren: De Wetteling 2-Venrode 3 Stappers 2-FC Hento 2 Zaterdag 1 okt.: 09.30-12.30 Badminton comp. 12.30-19.00 VC Rooy comp. 13.00 Heren 4-Hovoc 4 MA-VC Velden 1 14.30 Dames 2-Phoenix '75 Dames 3-Hovoc 3 Heren 2-Olsredlem 2 16.30 Dames 1-BSV Heren 1-Were Di Heren 3-Set Up 3 19.00-20.00 Manual handbal 20.00-24.00 K.C. V. opbouw show Zondag 2 okt.: 08.00-21.00 K.C.V. Hondenshow Maandag 3 okt.: 18.00-21.00 VC Rooy tr. 21.00-24.00 KNVB zaalv. comp. FC Hento-De Treffers De Wetteling 2-GFC 3 Siebers Fr.-Veronica 2 Dinsdag 4 okt.: 18.00-21.00 VC Rooy tr. 21.00-23.00 Badminton Woensdag 5 okt.: 18.00-23.00 Badminton Donderdag 6 okt.: 18.00-21.30 Manual tr. 21.30-23.00 VC Rooy tr. F.N.V., ook Uw hulpverleners St. Elisabethziekenhuis Venray te beluisteren via kanaal 4. Woensdag: Eerste woensdag van de maand, van 10.15 tot 11.15 uur het pro gramma „Van rrmnd tot maand". Donderdag: van 10.15 tot 11.15 uur het programma „Nieuws en informa ties", daarna hei verzoekplatenpro- gramma. St. Anna, Psychiatrisch Centrum Venray Maandag: van 15.00 tot 16.30 uur het programma „Non-stop lichte en veelge vraagde muziek". Dinsdag: Eerste dinsdag van de maand, van 14.00 tot 15.00 uur het pro gramma „Van maand tot maand". Vrijdag: van 10.00 tot 11.30 uur het programma „nieuws en informaties" waarin hel verzoekplatenprogramma. St. Servatius, Psychiatrische Centrum Venray. Donderdag: vanaf 10.00 uur het pro gramma „nieuws en informaties", waarna het programma „Van maand tot maand" en tenslotte „Zomaar mu ziek". De Kruuze, Geriatrisch Centrum Venray. Maandag: van 14.00 lot 15.00 uur het programma „Houwen zo". Vrijdag: van 14.00 tot 15.00 uur het programma „nieuws en informaties", waarna het verzoekplatenprogramma. Bejaardencentrum, Het Schutters veld. Vrijdag: van 10.30 tot 11.30 uur een speciaal programma met en voor de be woners van Het Schuttersveld. Wilt U aan familie, vrienden en/of bekenden in een van bovenstaande in stellingen een muzikale groet brengen? Wij zijn U graag van dienst. Stuur Uw aanvraag tijdig naar de Venrayse Om roep Stichting, Postbus 320, 5800 AH Venray. VENRAYSE OMROEP STICHTING aanvraagformulier voor verzoekplaten Deze plaat is bestemd voor dhr/mevr/mej Instelling Afdeling kamer De plaat wordt aangeboden door: dhr/mej/mevr I Woonplaats De kunstenaar Joop Wismans uit jgph Venray heeft in opdracht van de ge- WA ween te Helden een sculptuur vervaar- digd voor het Vormingscentrum „De M- Klink" te Helden-Panningen. Het is een constructie van gegoten be ton en koperen reliëf. Het kunstwerk heeft een afmeting van l meter bij 2.70 meter en heeft de naam „Opening naar de ruimte" gekregen. Met deze naam heeft de kunstenaar dus een link van de ruimte naar „De Klink" weten te leg gen. In Brief rv\n_. ■vjO*£L P? 'i'i Cruise missile block VENRAY, Netherlands.The Venray City Coun cil yesterday passed a resolution to resist Cruise mis sile deployment within its city limits, after a recent report that the local air force base had been chosen j as a missile site. -- VENRAY EN DE WERELD.. Ons „dorp" begint overal in de wereld grote bekendheid te krijgen, getuige bijgaand knipsel uit de „Bris bane Courier Mail" van 3 juni j.l. dat wij voor de volledigheid in zijn geheel afdrukken. Brisbane is de hoofdstad van de Australische provincie Queensland. Er wonen daar veel Nederlandse emigran ten en door dit soort berichten blijven zij op de hoogte van wat er in hun vaderland, Nederland, zoal gebeurt; zelfs van een besluit van de Gemeente raad van Venray! Venray krijgt in oktober een ge heel vernieuwde drogisterij-parfumerie Vanaf 3 oktober krijgt drogisterij Neeteson een grote beurt. Er wordt getimmerd en geverfd, er komt een nieuwe indeling en een gloednieuw interieur. Als alles klaar is, ziet het er spiksplinternieuw en veel overzichtelijker uit. Intussen wordt het dan wel even roeien met de riemen, die we hebben. Vanaf maandagmiddag 3 oktober wordt de toegang tot onze drogisterij een paar meter verlegd en kan plaatsvinden door ons lederboetiekje, gelegen tussen onze drogisterij en Arts Nooyen. Met dank voor Uw begrip. drogisterij Grotestraat31. Venray tel.04780-81515 openbare bibliotheek A venray afd. voor de jeugd, Schoolstraat 32, VENRAY Tel. 81970 Kenze uit de nieuwe aanwinsten voor de jeugdafdeling: A-boeken [tot 9 jaar]: Coran, P. Dieren in de dierentuin. Prentenboek met grote kleurenfoto's van dieren in een dierentuin waarbij een kort verhaaltje is geschreven. Janosch. Post voor tijger. Beer en Tijger lossen hun probleem van de een zaamheid op door elkaar brieven te schrijven en te telefoneren. Oxenbury, H. Uit eten. Een onder nemende peuter vertelt hoe hij met zijn ouders uit eten gaat; allerlei ongelukjes blijven niet uit. Prentenboekje on pas telkleuren. Verroen, D. Zo gezond als een vis. Verzameling korte verhalen rond the ma's als televisiekijken, dorst, bang zijn, dik zijn. Ca. 7 jaar en ouder. B-boeken [van 9 tot 11 jaar]: Daele, H. van. Opa Pitjefaan en zijn kleinzoon doen samen allerlei din gen. Maar zij vinden het helemaal niet leuk dat oma Mitjemie ziek wordt. Heyting, H. De overstap. Als 11- jarige Maaike met haar ouders verhuist van Amsterdam naar een Drents dorp, past ze zich snel aan, iets wat haar moe der helemaal niet lukt. Keser, M. Da's ook niet meer toe vallig. Haico, Kirsten en Dagmar raken in hun vakantie naar Frankrijk verwik keld in een spannend avontuur met een bende die kunstvoorwerpen smokkelt. Nesbitt, J. Te stout, te vies, te druk. Een saaie logeerpartij wordt voor drie zusjes en hun nichtjes een hele op windende gebeurtenis wanneer ze potjes toverzalf vinden. C-boeken [vanaf 11 jaar]: Jong, U.-G. de. Vuurpijl in de nacht. Tijdens de Tweede Wereldoorlog vestigen drie Friese vrienden op een erg ongewone manier de aandacht van de Engelsen op een Duits vliegveld. Verne, J. Het sprookjeskasteel. De bewoners van een dorp in de Karpaten zijn doodsbenauwd voor de geesten die volgens hen het onbewoonde kasteel hoog in de bergen in hun bezit hebben genomen. van 19 t.m. 25 sept. 1983 Een witte kip met zwart onderlijf van 10 kuikens vergezeld. Een paars-grijs gestreepte ijsmuts. Bruine portemon- naie met aan beide zijden een rits, met inhoud. Sleutelbos met aan de ring een model bokshandschoen. Een bijl met twee werkhandschoenen. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de administratie van de gemeente politie Venray, Leunseweg4, tel. 04780- 84888, tst. 227. Deze week 'n foto van de school „Regina Pacis" te Vredepeel. De foto is op 11 augustus 1958 genomen en toont ons de gehele lagere school met de leer krachten Meester Hertzig en Juffrouw de Groot. Juffrouw de Groot is nog steeds aan deze school verbonden en viert deze week haar zilveren jubileum en tevens het feit dat ze 40 jaar in 't on derwijs werkzaam is. Op de foto, van links naar rechts: le rij: Afrikaans priester, Dina Arts, Meester Hetzig, Rienie Arts, Wies Jenniskens, An Heidens, Maria Weerts. 2e rij: Piet Poels, Ria Bruijsten, Niek Marcellis, Frans Zegers, Karei van Veg- chel, juffrouw de Groot. 3e rij: Martien Arts, Theo Zegers, Dien Marcellis, Hein Marcellis, Leo van Tilburg, Dien Zegers, Martien van Til burg, Louis van Vegchel, Jan Jennis kens, Helma Egelmeers. 4e rij: Henk Arts, Alouis v. d. Zanden, Sjaak van Vegchel, Mart Mar cellis, Gonnie Bruijsten, Annemarie Egelmeers, Piet Zegers, Theo Heidens, Mienke Cornelissen, Marjan Peeters, Ger Zegers, Harry Bruijsten, Gerard Weerts. Foto's kunt U nabestellen bij J. v. d. Putten, Westsingel 18, tel. 89803. Hebt U ook 'n oude foto, die U graag in Peel en Maas zag geplaatst, dan kan dat. Er zijn geen kosten aan verbonden. Ook het formaat van Uw foto doet niets ter zake. Wel zorgen voor onderschrift of nadere gegevens. yI ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, A. Frankcen, T. Lank- veld, H. Schraven en J. Wittgen: A.FRANKCEN Allegrostraat 43, tel. 82824 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck- Keizer, F. Schmeetz, T. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: F. DE MUINCK-KEIZER telefoon 88800 DOKTER VAN DONGEN Kabroekstraat 12, America Telefoon 04764-1707 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Tel. 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN Van heden vrijdagavond 18.00 uur tot volgende week vrijdag. APOTHEEK ST.ODA Passage 1, tel. 81255 Openstelling zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: H. JANSSEN jr.. telefoon 82557 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en M.G.A.M. Loonen dienst op vrijdag, zaterdag en zondag M. LOONEN Mgr. Hanssenstr. 42 Oostrum tel. 82690 Spreekuur kleine huisdieren: Za. en zo. van 13.30 tot 14.00 uur en volgens afspraak. DIERENARTSENPRAKTIJK M.J. van Winden en E.M. Ruymbeek tel. 04780-81336/83829 E.M. RUYMBEEK Brienenlaan 5, Venray, tel. 04780-83829 WEEKENDD. VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van Mevr. Dillen, Mevr. Stevens, Mevr. Tiggeloven en Mevr. Timmermans. MEVR. STEVENS Merseloseweg 23, tel. 81152 Vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijdk van Mevr. Stevens en Mevr. Tiggeloven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door MEVR. TIGGELOVEN Florishof 23, Venray, tel. 82411 Afspraken maken elke ochtend tussen 8 en 9 uur en 's avonds tussen 18 en 19 REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray, Meerlo en Wanssum is be reikbaar via Tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijkverpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er gele genheid van maandag t.m. vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uitleenartikelen kunt U terecht van maandag lot en met vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedgeval len door de wijkverpleegkundige van de weekenddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na gebruik zo spoedig mogelijk terug te be zorgen. Zuigelingen-kleulerbureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Zwangerschapgymnastiek: Aanmeldingen via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum „De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkver pleegkundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur, telefoon 83859 Zuigelingen- en kleuterbureau uitslui tend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum „Landweer!" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkver pleegkundige op maandag, woensdag en vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur, telefoon 88273 of 85900. GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5 Tel. 04780-86363 Spreekuur: dagelijks van 9 tot 10 uur. ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leunseweg 2a, tel. 10032 Openingstijden: ma. t.m. do. 8.30-12.45 uur en 13.15-17.00 uur. vr. 9.00-12.30 uur en 13.00-16.30 uur. INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM.LIMAGASenWML Past. Wijnhovenpark 1, 5801 BZ Venray tel. 04780-86333 Geopend ma. t.m. vr. van 9.00-17.00 uur ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar elke werkdag van 9.00-11.00 en van 19.00-20.00 uur. NVIH COC afd. Venray Telefonische opvang voor homoseksuele mannen/vrouwen Tel. 04780-88809 MASJ/KBB Hoenderstraat 33, Venray tel. 85251 open ma. t.m. vr. van 10.00-17.30 uur. RECHTSWINKEL HORST-VENRAY Postbus 6110 Horst Schoolstraat 41 ^Spreekuur: vrijdag 19.00-20.00 uur Tel. 04709-3298 (alleen deze uren)

Peel en Maas | 1983 | | pagina 3