m KERKELIJKE DIENSTEN Cursus bloemschikken De Stichting Bevordering Onderwijs aan Volwassenen (SBOV) start in de Scholengemeenschap Marianum, Mgr. Nolensstraat 9 op maandag 3 oktober weer met een cursus bloemenschikken voor beginners en verzorgt ook de vak opleiding bloemenschikken en binden (bloemist-winkelier). Wal houdt de beginnerscursus in? Op deze cursus, die door een ervaren leerkracht wordt gegeven, leert u de bloemen op verschillende wijzen toe te passen. Zo wordt er een tafelstukje ge maakt, een cadeauversiering, corsage (altijd naast een ander onderwerp), bie- demeier en een vaasboeket. Tijdens ie dere les zal een demonstratie gegeven worden. Daarna gaat u zelf aan de slag en leert U de bloemen en het materiaal zo natuurlijk mogelijk te gebruiken. Na iedere les neemt u een fraai bloemstuk mee naar huis. Bloemen en materiaal alsmede een cursusboekje worden U tij dens de les verstrekt, hetgeen bij de cur susprijs is inbegrepen. Cursus droogbloemenschikken. In de cursus droogbloemenschikken worden duurzame bloemstukken ge maakt, die opzich al meer dan het les geld waard zijn. Deze cursus bestaat uit 4 lesavonden van 19.30 tot 21.30 uur en worden gegeven in de maand septem ber. Voor wie is de vakopleiding bloemen schikken en -binden bestemd? SBOV geeft ook een vakopleiding bloemenschikken en -binden voor hen die willen voldoen aan de vestigings- of praktijkeisen van het bloemenschikbe- drijf of aan de werkzaamheden in en rond de bloemenwinkel van heden. Deze opleidng leidt rechtstreeks op voor het officiële vakdiploma bloemenschikken en binden. Dit is het vestigingsdiploma bloemist-winkelier. Het examen voor dit diploma wordt afgenomen onder toezicht van het Ministerie van Econo mische Zaken. Inlichtingen: Op werkdagen van 9.00 tot 17.00 uur, tel. 01717-2010 of bij de SBOV, Sir Winston Churchillweg 2, 2251 CX Voorschoten. Volledigheidshalve vestigen wij de aandacht erop dat ook cursussen bloemschikken door particulieren in Venray gegeven worden. AANHOUDINGEN Een 26-jarige inwoner van Venray is aangehouden terzake diefstal van 400 gulden uit een woning te Boxmeer. Na verhoor, onderzoek en de aanzegging dat procesverbaal zal worden opge maakt, werd hij 2 dagen later huis waarts gezonden. In Den Haag werd een 52-jarige in woner van die stad aangehouden, ter zake van een inbraak, op 1 augustus in het Chinees Restaurant in de School straat alhier. DIEFSTAL VAN FIETSEN EN BROMFIETSEN De 18-jarige B. uit Venray deed aangifte van diefstal van zijn bromfiets merk Puch-Maxi. De brommer stond in een stalling aan de Maasheseweg. G. uit Broekhuizenvorst deed hier aangigfte van diefstal van zijn Yahama bromfiets, welke hij in een stalling aan de Overloonseweg had geplaatst. K. deed aangifte van diefstal van zijn Yamaha bromfiets welke hij in de kelder van een flat had geplaatst. De kelderdeur was ingetrapt. Bij het zwembad was een bruine Rivel-herenfiets ontvreemd. In de St. Antonoiusstraat ver dween een Batavus Sprint herenfiets. Bij Rank Xerox werd een Olimpic- racefiets (opvallend licht groene kleur) uit de fietsenstalling ontvreemd. Tevens werd uit die stalling een paarse Puch Maxi bromfiets gestolen. VERNIELING U. deed aangifte van vernieling van een woonkamerruit van zijn woning aan de Cellostraat. MATERIËLE SCHADE Op de Overloonseweg vond een z.g. kop/staart botsing plaats. De bestuurder van een personenauto, af komstig uit Vierlingsbeek had te laat in de gaten dat de voor hem rijdende per sonenauto stopte. Op de kruising Oude Oostrumse- weg-Oostsingel had een soortgelijke botsing plaats. Ook daar botste een au to tegen een voor hem stoppende auto. Op de kruising Oude Oostrumse- weg was het niet verlenen van voorrang oorzaak dat twee personenauto's uit Venray met elkaar in botsing kwamen. Vermoedelijk door onoplettend heid en te hoge snelheid geraakte een personenauto op de Groeneweg uit de juiste koers. Voordat de bestuurder zijn auto onder controle kon krijgen was de ze al in een greppel tot stilstand geko men. De bestuurder liep gelukkig geen noemenswaardig letsel op. Een autobesturder uit Breda wilde vanaf de Albionstraat de Veulenseweg oprijden, maar hij nam de bocht te ruim en kwam daardoor met zijn auto in bot sing met een op de Veulenseweg voor de kruising stilstaande personenauto. INBRAKEN EN DIEFSTALLEN In de kantine van S.V. Merselo werd ingebroken. Ontvreemd werden stereo-apparatuur, sigaretten, frisdrank en de fooienpot met ongeveer 100 gul den. Voor de sportvereniging een scha de van meer dan 1500 gulden. Via inklimming werd toegang ver kregen tot een bar aan de Henseni- usstraat. Twee speelautomaten waren open gebroken en de inhoud ca. 350 gul den, was verdwenen. Ook werden enke le pakjes sigaretten ontvreemd. PAROCHIE GROTE KERK Zaterdag: 19.00 nederlandse hoog mis, int. voor een zieke bijzondere intentie. Zondag: Drieëntwintigste zondag door het jaar. 8.00 leesmis, int. Toon Thijssen, echtgenote en overl. kinderen; 9.30 gregoriaanse hoogmis, int. overl. fam. Kersten-van Bracht; 11.00 neder landse hoogmis, int. Herman Coop- mans Josephina Hendriks-Ariëns en ouders overl. fam. Jacobs-Korten- bach Lies en Herman Jeuken-Verhuls- donk. Maandag: 9.00 oude stichtingen; 19.00 Gerrit Janssen en overl. fam. Dinsdag: 9.00 overl. fam. Daverveld- van de Steeg Piet Kersten overl. fam. van den Heuvel-van den Munck- hof; 19.00 Piet Clephas (buurtver. St. Jozef) Pierre Goumans (v. d. buurt). Woensdag: 9.00 tot zekere intentie Wim Driessen en overl. fam.; 19.00 Gertruda van Meijel-Truyen. Donderdag: Maria Geboorte. 9.00 Jan Tillemans bijzondere intentie. Vrijdag: 9.00 W. Broers, echtgenote en overl. kinderen; 19.00 overl. paro chianen. Zaterdag: 9.00 Maria Voermans- Janssen Hariie Messemaeckers; 19.00 jrd. ouders Coenen-Houtackers Hein en Judith Bloemen-Verhaegen. Mededelingen: Dinsdag, woensdag en donderdag wordt het jaarlijkse dekenale ziekentri- duum gehouden. Huwelijksafkondiging: Gwendo lyn Frankefort en Alexander Verheijen. A.s. zondag 4 sept. starten we weer het nieuwe seizoen van de kinder- worddiensten. Tijdens de viering van 11 uur is er een aparte woorddienst voor de kinderen van klas 1, 2 en 3 (ook kleuters zijn welkom). Het thema deze keer is: ,,Denk goed na voor je aan iets begint". Akolieten: Zaterdag: 19.00 Saskia en Esther Truyen, lezer: A. Noyens. Zondag: 8.00 Erik en Sandra Wek king, lezer: L. Truyen; 9.30 Mare Lins- kens; 11.00 Wilbert van Waayenburg en Wiljan Wilms, lezer: T. Verbeek. Misdienaars: Maandag en dinsdag: 19.00 Fieke Schwachöfer en Petra Berkers. Woensdag en vrijdag: 19.00 Saskia Bloemen en Anouk Pijpers. KAPEL ST. SERVATIUS Zaterdag 3 sept.: 18.30 Avondmis (volkszang), int. om genezing uit dankbaarheid. Misdienaars: L. Nollé en J. Boonman. Zondag 4 sept.: 23e zondag door het jaar. 9.30 Hoogmis (greg. en ned. gezangen), int. overl. fam. van Huet- Bongers H. van Munster (P). Misdie naars: Peter Janssen en Gert-Jan Wis- mans. Door de week iedere dag avondmis om 18.30, behalve woensdag. Koliek te in het weekend voor de Zonnebloem. PAROCHIE PATERSKERK Zondag: H. Missen: 9.00; 10.15 hoogmis opgeluisterd door het kathe drale koor uit Pescara; 11.45; avondmis 18.00 uur. Donderdag: Feest van Maria Geboor te. Vrijdag: 19.00 avondmis om Gods zegen te vragen over de gezinnen van de parochie. Zaterdag: 16.00 H. Mis uit dankbaar heid bij een 90e verjaardag; 17.00 gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis. Mededelingen: De hoogmis op deze zondag wordt opgeluisterd door een gemengd koor van jongens, meisjes en jongemannen uit Italië. Zij komen op bezoek bij de Zangers van St. Frans. Voor ons een mooie gelegenheid om kennis te maken met dit Coror della Catedrale de Pes cara. Naar de MIVA hebben wij 1350,— over kunnen maken. Mede namens pater Camps veel dank. Misintenties: Zaterdag: 18.30 Harrie van de Heuvel (Marijkestraat). boekhandel van den munchhof Is ook dinsdags de gehele dag geopend Zondag: 9.00 Sibilla Fleurkèns-Op het Broek voor de parochie; 10.15 Peter Philipsen Konrad Thijssen en overl. fam.; 11.45 overl. fam. Veldhui zen Piet Clephas; 18.00 Harry Smits (zusters en broers). Maandag: 8.00 Mathilde Wasscher en t.e.v. de H. Geest; 19.00 Harrie Jans sen. Dinsdag: 8.00 Godfried Philipsen; 19.00 Wim van den Munckhof en overl. fam. overl. fam. Vermeulen- Dijkmans en Boeren-van Wees t.e.v. St. Antonius voor genezing van een zieke. Woensdag: 8.00 overl. echtpaar Ja- cobs-Hoex; 19.00 Jacques van Rhee jgt. Karei Hendriks Riet Stevens-Min. Donderdag: 8.00 overl. ouders Ak kermans-Timmermans; 19.00 overl. fam. Ambrosius, Vrijdag: 8.00 Constance Snijders en Jacoba Palm; 19.00 gezinsmis; God fried Philipsen (buurtbewoners) Jeu Janssen. Zaterdag: 8.00 Elisa Palm en t.e.v. H. Geest; 16.00 uit dankbaarheid. Akolieten en Misdienaars: Zaterdag: 18.30 Martin Leenders. Zondag: 19.00 Leo en Johan Pou- wels; 10.15 Geert Claes en Martijn Smelt; 11.45 Twannie Peeters; 18.00 Ricky Douwes en Eric Arts. Maandag, woensdag, vrijdag: 19.00 Tonnie Vermeulen. Dinsdag en donderdag: 19.00 André Basten. KERK 'T ZONNELIED BRUKSKE Zaterdag 3 sept.: 19.00 H. Mis voor de vrede in de wereld. Geen crèche. Zondag 4 sept.: Drieëntwintigste zon dag door het jaar. 10.00 H. Mis voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van onze parochie uit dankbaarheid. Deze Hoogmis wordt gezongen door ons Gem. Kerk. Zangkoor. De kindercrèche wordt verzorgd door Ellen Gerrits en Yvonne Cybulski. Maandag 5 sept.: 19.00 H. Mis ter ere van de H. Drievuldigheid. Dinsdag 6 sept.: 8.30 H. Mis tot zekere intentie. Woensdag 7 sept.: 19.00 H. Mis voor de vervolgde christenen. Donderdag 8 sept.: Feest van Maria Geboorte. 8.30 H. Mis ter ere van de Moeder Gods. Vrijdag 9 sept.: 19.00 H. Mis voor priesterroepingen Mededelingen: 1. Tot op heden was het gebruikelijk dat er in onze parochie gezamenlijke doopvieringen waren, en wel op de 2e en 4e zondag van de maand. De gezamenlijke doopviering zal nu gehou den worden op de 3e zondag van de maand. Daarnaast wordt de mogelijk heid geboden van de aparte doopviering op elke zondag van de maand. Liefst zo spoedig mogelijk contact opnemen m,et de pastoor. 2. In onze parochie bestaat de werk groep Schoon Schip. Een aantal dames dragen er zorg voor, dat het interieur van onze kerk er keurig uitziet. Omdat vele handen licht werk maken, doen wij een oproep om uw medewerking. Eens in de vijf weken komt elke groep aan de beurt en wel op donderdagmorgen van 9 tot 11 uur. Kom ons een handje helpen. Iedereens is welkom! U kunt zich opgeven bij mevr. Janssen, Wagner- straat 12, tel. 87681. 3. De collecte van afgelopen zondag voor de MIVA heeft opgebracht het mooie bedrag van 432,60. Daarvoor heel hartelijk dank. Misdienaars: Zaterdag 3 sept.: 19.00 Arno Gerrits en Ronny v. d. Hop. Zondag 4 sept.: 10.00 Twan en Peter Franssen. Maandag 5 sept.: 19.00 Patrick Mulders en Silvester Bombeeck. Woensdag 7 sept.: 19.00 Tom Versteeg en Paul Verhoeven. Vrijdag 9 sept.: 19.00 Johnny Pelzer en Patrick Mulders. PAROCHIE VREDESKERK Zaterdag: H.H. Mis met medewer king van het jongerenkoor ,,Chrisko" o.l.v. Jo van Els. 19.00 voor Jan Janssen; Toon Jacobs; Harry Willems; Peter Muijzers; Toos Wismans-Sanders (buurt); voor levende en overledenen van de fam. Claassen. Zondag: Drieëntwintigste zondag door het jaar. 8.30 leesmis voor overl. Gerlach van Ass; 10.00 Latijn-grego riaanse hoogmis voor Gerardus Baken en Lamberdina Baken-van Rhee; 11.30 voor het welzijn, tijdelijk en geestelijk, van de parochianen. Zang door het dameskoor „Venrode". 18.30 voor alle overledenen van de parochie. Maandag: 8.00 voor alle noodlijden den; 19.00 voor overl. Jacob Strijbosch (dankbaarheid v. d. kinderen). Dinsdag: 8.00 voor de familie Emonts (levenden); 19.00 Arnoldus Schwachöfer; Aniie Min-Poels. Woensdag: 8.00 tot zekere intentie (Th.); 19.00 overl. Leida Nooyen-Claes- sens; overl. Jac. van de Vorle; Toos Wismans-Sanders (zeswekendienst); uit dankbaarheid. Donderdag: Maria Geboorte, feest. 8.00 overl. pastoor W. Geerits; 19.00 overl. fam. Lensen-Jacobs; Wilhelmus v. d. Ven en Martien Poels; overl. ouders Aben-van de Mond. Vrijdag: 8.00 voor het welzijn van onze geloofsgemeenschap; 19.00 overl. Sjef Jacobs en Hendrika Daniëls; jaar getijde voor Petronella Martens; overl. moeder Agatha Theuvenet. Zaterdag: 8.00 voor priesterroepin gen; 14.00 Huwelijksmis in de kapel van Henk Coenders en Lionne Bonants. Mededelingen: 1. Kindercrèche onder de half twaalf- se mis door Mientje Kusters. 2. Zoals u wel weet neemt Kapelaan van Galen in dit weekeinde afscheid van de parochie. Het jongerenkoor, het mannekoor en Venrode zullen de missen muzikaal ondersteunen. De kapelaan heeft ook de preekbeurt. Hem wordt een receptie aangeboden in res taurant Vlakwater, zondag vanaf 12.30 uur. Akolieten en Misdienaars: Zondag: 8.30 T. Franken, P. van Dinter; 10.00 M. St. Fijneman, Fons Vercauteren; 11.30P. U. van Weert; 18.30 G. Krijnen. Maandag, dinsdag, woensdag: 8.00 M. Comejo; 19.00 J. Verstegen. Donderdag, vrijdag, zaterdag: 8.00 A. Hermans; 19.00 P. Bodden. PROTESTANTSE KERKENGEMEENSCHAP Zondag 4 september a.s. om half tien doopdienst in de aula van Den Hoebert en in tegenstelling tot het vorige kerk- berichtje om elf uur de laatste dienst in dit seizoen in de Hervormde Kerk te Bütterswijck. Predikant is Ds. J. Heine. Koliekten voor de Medische Zending en het restauratiefonds van de kerk te Blitterswijck. Donderdagavond 8 september om acht uur gemeente-avond in Den Hoebert. PAROCHIE OOSTRUM Zaterdag: 19.00 tot bijzondere inten tie t.e.v. O.L. Vrouw Martiebn van Arsen Jan en Jos Haegens Annie Haegens-van Bergen jaardienst Wim Emons. Zondag: 8.30 Gertruda Janssen-Pee- ters; 10.00 uit dankbaarheid en dat we nog bij elkaar mogen blijven (Jongeren koor). Maandag: 9.00 voor 'n zieke. Dinsdag: 9.00 overl. familie Venne- kens-Verschuuren. W oensdag: 9.00 tot intentie Ver- meulen-Moorrees, Donderdag: 9.00 ter ere van O.L. Vrouw van Oostrum; 15.00 voor het bruidspaar Janssen-Derks. Vrijdag: 9.00 uit dankbaarheid. Zaterdag: 19.00 tot bijzondere inten tie ter ere van O.L. Vrouw. Misdienaarsbeurten Zaterdag: 19.00 Marcel Holtackers, John Martens, Tonny Linders, Twan van Enckevort. Zondag: 8.30 Geert Versteegen, Maarten Camps, Arno Janssen, Paul Bovendeerdt; 10.00 Coen Litjens, Sjon- nie van Cuijck, Ronny Reijnders; Michel Ghielen. Donderdag: 15.00 Marcel Holtackers Paul Bovendeerdt. AttentieAttentie Vanavond donderdag 1 september om 19.30 uur H. Mis voor de L.v.B. AttentieAttentie Donderdag a.s. 8 september vieren we in de kerk het feest van Maria Geboorte, de patrones van onze kerk en onze parochie. Moge dit ook merkbaar zijn in onze Eucharistieviering om 9.00 uur. Wij allen zijn Maria veel dank ver schuldigd, zij schonk aan de wereld de VERLOSSER Jezus Christus. Boven dien hebben wij het voorrecht dat onze kerk 'n bijzonder genade-oord van Maria is. Zij zelf heeft om deze kapel gevraagd en dan kan daar geen andere bedoeling achter hebben gezeten dan dat zij hier rijkelijk haar genade wil uitstrooien voor allen die met vertrouwen tot haar gaan. Velen van ons hebben ongetwijfeld bij haar al veel troost en kracht gevon den én wij allen hebben haar in ons leven nodig als de machtige voorspreek- sater bij God. Proberen we daarom donderdag op haar feestdag 'n half uurtje vrije te maken voor de Eucharistieviering, 'n Goed kind is 'n dankbaar kind. PAROCHIE OIRLO Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis (Dames koor), Mathijs Drabbels (mnd.) Jan Peeters (mnd.) Jos Zeegers (koll.) TengBots. Zondag: 8.30 H. Mis Godfried Philipsen; 10.00 Hoogmis, Margaretha Camps-Ingenhau (mnd.) Grad. Ver stappen namens oude buurt. Dinsdae: 8.00 H. Mis st. Pastoor Weijers er,.Kapelaan Kerstjens. Woensdag: 8.00 H. Mis tot bijzon dere intentie (G.). Donderdag: 8.00 H. Mis Godfried Philipsen. Vrijdag: 8.00 H. Mis Godfried Phi lipsen. Zaterdag: 19.00 gez. Mis, Martien Classens namens familie Classens Herman Philipsen (mnd.) Grad Ver stappen (mnd.) Frans Baten. De MIVA kollekte in het afgelopen weekend heeft het mooie bedrag opge bracht van 560,Namens onze missionarissen hiervoor hartelijk dank. De jaarlijkse processie van onze parochie naar Oostrum zal gehouden worden op zondag 18 september om 10.00 uur v.m. Het is dit jaar, een jubileumjaar, daar het 175 jaar geleden is dat deze processie voor de eerste keer vanauit Oirlo naar het genadebeeld van Oostrum trok. Wij willen daarom aan deze processie een speciaal cachet geven. Wij Komen hierop volgende week terug. PAROCHIE CASTENRAY Misdienaars: zat., di en wo: Martijn Jeuken en Xavier Weys; zond. 8 u., do en vr: Denny Wismans en Guido Vol- lenberg; zond. 10 uur: Wouter Bloemen en Marcel Strijbos. Zaterdag: 19.00 Gerrit Rambags (koll.) Antonetta Mennen-Muskens. Zondag: 8.00 jrd. voor Peter Janssen en Bernardina Emonts en zoon Pierre; 10.00 overleden ouders Vollenberg-Phi- lipsen. Dinsdag: 19.00 Overleden ouders Vol- lenberg-Philipsen. Woensdag: 8.00 Josephina Seykens- Collin. Tevens intentie offeraars. Donderdag: 8.00 overleden familie Tielen-Thielen-Smits. Vrijdag: 8.00 Maria Dinghs-Weys (coll.). Zaterdag: 19.00 Ger Janssen jrd. Leonardus Classens, Gertruda Hen driks en Wilhelmina Voermans. PAROCHIE LEUNEN 23e zondag door het jaar. Eerste zondag van de maand, bijzon dere kollekte voor onze iegen kerk. Inkomsten en uitgaven moeten elkaar in evenwicht houden; zorgt U er mede voor dat dit kan!!! Uw aller medewer king is daarvoor nodig. Hartelijk dank bij voorbaat! Zaterdag 3 sept.: 19.00 Ism. v. Johan nes Swinkels gest. jgt. v. Peter Joh. van Rens en Gertruda van Rens-Litjens /maandd. v. Herman van Leipsig. Zondag: 8.00 lsm. v. Gertruda v. Opbergen, overl. ouders en fam. lsm. tot bijz. intentie (L); 10.00 hgm. v. fam. Croijmans-Michels maandd. voor Eduard en Stans Dietz Maria Loonen- Scheffers; 11.15 weekd. v. Gertruda Spreeuwenberg maandd. v. Josef en Gerrit Claessens lsm. v. Johanna Voermans-Kursten (vanw. bejaarden). Maandag: 19.00 maandd. v. Elly Loonen en EUy van Berlo lsm. v. An- toon Verheijen. Dinsdag: 8.00 lsm. v. pastoor de Bot lsm. v. Gertruda v. Opbergen, overl. ouders en fam. Woensdag: 19.00 Frans v. Bavel en overl. fam. lsm. v. Gerrit Bouten en overl. fam. Donderdag: 18.30 (half zeven) lsm. v. overl. fam. Voermans-Rooijakkers jrd. v. Jan Tax lsm. uit dankbaarheid (J.)- Vrijdag: 19.00 lsm. v. overl. fam. Hermans-Manders lsm. v. Henricus Bomm, echtg. en Johanna Beclet. Zaterdag: 19.00 lsm. tot bijz. intentie (H) Gerrit Camps en ouders Helm Claessens en Nelly Claessens-Derikx. Misdienaars: maandag 19.00 P. v. Zandvoort; woensdag 19.00 Rich Jen- niskens; donderdag 19.00 M. J. Her mans; vrijdag 19.00 M. Holtackers. Akolieten: za 19.00 Th. v. Kempen en Tj. Jenniskens; zo 8.00 J. Janssen; hgm 10.00 W. Emonts, W. Heidens en H. Cornelissen; 11.15 M. T. Heesen, Overleden: Gertruda Sprreuwenberg. Huwelijksafk.: Edmond Stevens en Betsy Roosen (Well); Harry Janssen (Well) en Annelies Beckers. Opbrengst MIVA-kollekte 485,30. Alle gevers hartelijk dank. PAROCHIE YSSELSTEYN Zaterdag: 19.00 1. H. Mis voor Piet Janssen en Anna Janssen-Smeets; 2. H. Mis voor Mathieu Arts. Zondag: 8.30 H. Mis voor bijz. inten tie; 10.00 1. maandd. v. Grad Wismans; 2. H. Mis voorTeng Pouwels; 3. H. Mis voor Jan Hendrix; 11.30 1. maandd. v. overl. ouders Horrevoets-Havermans; 2. gest. jgt. v. Bert Derks. Maandag: 19.00 maandd. v. Teng Pouwels. Dinsdag: 8.00 H. Mis voor Piet Spee. Woensdag: 19.00 1. H. Mis t.e.v. O.L. Vrouw en de H. Gerardus nms. fam. Philipsen-Cremer; 2. H. Mis voor Willem Smeets. Donderdag: 8.00 H. Mis voor Jozef Martens. Vrijdag: 19.00 H. Mis voor alle paro chianen van sept. '82 - sept. '83. Zaterdag: 19.00 1. jgt. v. Netje v. Asten-Jansen; 2. gest. jgt. v. Hubertus Maessen en Josepha Swinkels. Misdienaars: Zaterdag: 19.00 Rob Strijbos en Noël Swinkels. Zondag: 8.30 Rob Reijnders en Tom Lemmens; 10.00 Joan Lutters en Patrick Vergeldt; 11.30 Patrick Marcel lis en peter Michels. Weekdagen: Rob Janssen en Bart Marcellis. Vrij: Mare Sijbers en Bart Rongen. RECTORAAT HEIDE Drieëntwintigste zondag door het jaar, 4 sept. 1983. Zondag: 8 uur H. Mis voor de over leden familieleden Ewals-Fleuren; 10 u. Hoogmis voor Piet v. Schijndel van de familie v. Schijndel en tevens voor Jo hannes en Hendricus v. Kempen en Ger v. Kempen-Friesen. Akolieten: Johnny Rongen en Aron Voermans. Misdienaars van de week: Susan Rut ten en Olga Drabbels. Kerkdeurkollekte voor het Nationaal Katholiek Thuisfront. Maandag: 8 uur H. Mis voor Piet Spee. Dinsdag: 8 uur H. Mis voor Wilhel mus Voesten. Woensdag: 8 uur H. Mis voor Piet Spee. Donderdag: Maria Geboorte. 8 uur H. Mis t.b.i. Vrijdag: 8 uur H. Mis voor Toon Huisman. Zaterdag: 19.30 Avondmis voor Harrie Willems en tevens voor Piet van Schijndel v.w. de buurt. RECTORAAT VEULEN Zondag 4 sept. 23e zondag door het jaar. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. gest. jgt. voor zal. rector J. Geurts. Zondag: 9.45 Hgm. voor zal. Marlie Weys; 11.15 Hgm. jgt. voor zal. Mar- tinus van Staveren en echtg. Maandag, dinsdag en woensdag H. Mis om 9 uur. Maandag: 9 uur lsm. voor zal. Jan van den Aker. Dinsdag: 9 uur lsm. jgt. zal. Mientje1 Jenneskens. Woensdag: 9 uur lsm. zal. Martinus Aarts; 's avonds om 7 uur 6e zesweken dienst zal. P. de Lauw. Donderdag: 8 uur lsm. overl. fam. Thissen-Hendriks. Vrijdag: 8 uur lsm. jgt. zal. Leo Jacobs. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. jgt. zal. Maria Smits-Groetelaars. Akolieten voor 4 sept.: R. Spreeu wenberg, J. Geurts, K. Backer. Misdienaars: Mare v. Staveren, J. v. Soest. PAROCHIE MERSELO Zaterdag 3 sept.: H. Gregorius de Grote, Paus. Priesterzaterdag. H. Mis voor roepingen. 7 uur voor Past. de Bot en Maria v. d. Heuvel. Zondag 4 sept.: 23e zondag door het jaar. Eerste zondag van de maand, spe ciale kollekte voor Kerk. Herdenking van wijding der Kathedraal in Roer mond. 10.00 voor genezing; 11.30 over leden fam. v. d. Venne-L'Ortye. Maandag: 8.30 ter ere van O.L. Vrouw van Lourdes. Dinsdag: 8.30 overleden fam. This- sen. Woensdag: feest van H. Hadrianus. 8.30 Antonius Poels en Maria van Hel den. Donderdag: feest Maria Geboorte. 8.30 Peter Mathijs Gielen en overleden kinderen. Vrijdag: feest van H. Petrus Claver, apostel van de negers. 8.30 Henricus Muijsers en Johanna Verhaag. Zaterdag 10 sept.: H. Theodardus, Bisschop van Maastricht. 7 uur Henk van Meijel. Misdienaars: zondag 4 sept. 10.00 en zaterdagavond Aswin Arts en Erick van Dijck; 11.30 Arno Poels en Mark van Tilburg. Kollektanten: zaterdagavond 3 sept. F. Hendrix; zondag 4 sept. 10.00 G. Ewals; 11.30 K. v. Vegchel. Kerk schoonmaken 8 sept.: Mevr. Janssen-Jenniskens, Weverslo; Mevr. Arts-Gielen, Coppelenberg. Mededelingen: Ziekentriduum Venray 6-7-8 sept. Binnenkort zullen de kinderen van de school met inschrijfkaarten voor de Missiekalender langs de deur komen. U hoeft die kaart maar in te vullen en de kalender wordt later bezorgd. De kalender is zeer mooi en U helpt de Missie. RECTORAAT VREDEPEEL Zaterdag: 19 uur voor Tony Botden. Zondag: lOuurt.i.v. fam. Nabuurs. Maandag: 19.15 t.i.v. fam. Weerts- Nelissen. Dinsdag: 19.15 voor overl. fam. Poels-Duykers. Woensdag: 19.15 voor overl. ouders H. v. Asten-Janssen. Donderdag: 19.15 t.i.v. fam. Philip sen. Vrijdag: 19.15 t.i.v. M. Janssen. Zaterdag: 19 uur voor W. Liebregts. RECTORAAT SMAKT Zaterdag 3 sept.: 19.00 Avondmis I voor overl. ouders Kersten, overl. ouders Bastiaans-Huygen, Maria Petro nella Koenen-Derkx en Leo Spreeuwen- berg. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees voor vader en moeder Bastiaans; 8.30 H. Mis voor bedevaart Brakkestein; 10.00 Hoogmis voor René Buyzen, fam. Philipsen van Dijck, fam. Hovens. Maandag: 8.45 H. Mis voor de over ledenen van de Carmel en v.b.i. Dinsdag: 8.45 H. Mis voor fam. I Alink, fam. van Hees. Woensdag: 8.45 H. Mis t.e.v. de K. I Jozef voor een overleden vader en moe- I der. Donderdag: 8.45 H. Mis t.e.v. het feest van Maria's Geboorte t.z.i. Vrijdag: 8.45 H. Mis t.e.v. het Heilig Hart; 19.30 H. Mis voor Gertruda van Herpen-Eibers. JEHOVAH'S GETUIGEN Hierbij nodigen wij u uit voor het bij wonen van een bijbeltoespraak met als thema:,,Bent u tevreden met Jehovah's voorzieningen?" In de Koninkrijkszaal aan de Henri Dunantstraat 11, aanvang 10 uur v.m.; gratis toegang, geen collec te. VAMOS A VER NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo próximo, el dia 4 de sep- tiembre, a las once y cuarto, en nuestra capilla, Overloonseweg 2 Misa con can tos y platica en Castellano. Después de la Misa reunión en la salita del convento con cafelito. Hasta la vista! NOTICIAS CULTURALES Ya es septiembre y iremos a empezar con nuestra nueva temporada en el Centro con nuevo animo y fuerzas unidas. Contamos con la colaboración de todos. Hasta la vista! Comité Recreatiesport PROGRAMMA SPORTI VE REKREAT I E GEZINSATLETIEK DAG; 3 september ACCOMMODATIE Sportpark "De AANVANG DUUR 10.30 uur KOSTEN Fl. 1,50 p.p. AKTIVITEIT Rolschaatsakt straattekenen 7-14-21- 28 september' ACCOMMODATIE Resp. Merselo, Oöstrumbeunen -QitlQi. AANVANG DUUR 13.30 uur tot 15.30 uur. KOSTEN fl 1,50 p.p. AKTIVITEIT Kerkdorpen f iet: tocht DATUM 25 sept. '83 ACCOMMODATIE Venray e.o. "AANVANG DUUR 10.00-12.00 u. inschrijven. KOSTEN fl. 1,50 (14 j fl. 3,- (ouden Schoolsporten (Trefbalbow ling. 18-19-20 okto ber '83 ACCOMMODATIE De Wetteling. AANVANG DUtJR AKTIVITEIT Sport spel- instuif 21 oktober '83 ACCOMMODATIE De Wetteling. AANVANG /DUUR 10.00 uur KOSTEN 1,50 per dagdee AKTIVITEIT Indoor volley— balrekreanten- tournooi 29 oktober '83 ACCOMMODATIE De Wetteling. AANVANG DUUR 9.30 uur. Afhankelijk v. inschrijvingen

Peel en Maas | 1983 | | pagina 18