Welzijnspot 1982 ter verdeling OXIDE FOTO'S AGENDA America en Siberië aan elkaar geknoopt Formule 1 races te Venray? Kursussen voor mensen zonder baan! Culturele regiodagen voor ouderen Kontaktgroep weduwen en weduwnaars. Jaarvergadering S.V. Leunen ZIEKENOMROEP Programma van de Venrayse Omroep Stichting PEEL EN MAAS uw weekblad Collekte Koningin Wilhelmina Fonds Buitenfeest in „St. Anna" ORGELCOMITÉ VENRAY DE WETTELING GEVONDEN America (bij Horst) en Siberië (bij Overloon) zijn zaterdagmiddag symbo lisch aan elkaar geknoopt. Dat gebeurde door Jan Minkiewicz, een vertegen woordiger van de Poolse vredesbewe ging en Wim Bartels van het IKV. Ongeveer duizend deelnemers ver trokken uit America en Siberië. Al wan delend werd een lint afgerold. Beide groepen troffen elkaar omstreeks twee uur in Ysselsteyn, waar de eindjes aan elkaar werden geknoopt. Na eenkorte manifestatie werd die knoop uit hel lint geknipt en vervolgens opgehangen tus sen twee nagemaakte plaatsnaamborden Siberië en America. In een telegram aan de ambassadeurs van de Verenigde Staten en de Sovjet- Unie in Nederland spraken de de monstranten de hoop uit dat beide lan den de vijandige handelingen zullen om zetten in het aangaan van vriendschap pelijke betrekkingen. Een eerste daad werkelijk gebaar daartoe zou de verwij dering van alle kernwapens zijn, zo staal in het telegram. Met de aktie van zaterdag kwam een einde aan de gerich te akties ronde de vliegbasis De Peel. De camping aan de Beekweg-hoek Kleindorp is nu ook opgeheven. Het vorig jaar stelde de gemeente 23.000,beschikbaar voor het finan cieren van atletiekvoorzieningen op het terrein van St. Anna, aan de Overloon- seweg, hoek Bosweg. Die aanleg ging achteraf niet door, o.a. omdat de aanleg van gras- en gravelbanen ruimtelijk én financieel niet te verwezenlijken waren. De gemeente bleef dus met een reserve van 23.000,— zitten Hoewel de financiën van ,,de wel- zijnspol"niet bedoeld zijn voor het be kostigen van onderhoud, willen b. en w. daar wel van afzien. Door de slechte fi nanciële positie kan men die regel niet steeds strak aanhouden. Dal deed men ook niet bij het groot onderhoud van het jeugdgebouw ,,De Hork" in Oostrum.... In de commissie jeugd, sport en re- Sinds maart jl. woon ik in het com plex ,,De Gouden Leeuw", een chique benaming, nietwaar, voor de zeer geslaagde, uit speelse architectuur g*bo- ren behuizing, halverwege de Hense- niusstraat-Leeuwstraat. Als de beloofde bomen eenmaal geplant zijn garandeer ik nog meer woongenot voor de bewo ners. Menigeen die er te voet, per fiets of auto voorbijgaat werpt steelse blik ken op de gevels en knikt goedkeurend; 't mag er zijn, 'n aanwinst voor het cen trum en terech! Waar de doorsnee voorbijganger wel licht geen weet van heeft, is het feit dat wij, de bewoners, nog méér voorrechten hebben. Wij wonen nl. langs 'n circuit. Ja, U leest het goed, een wis en waar achtig formule 1-circuit, een mini- Monaco in de gemeente Venray. De startplaats moet zich in de Leeuwstraat, of nog eerder, bevinden, dit gezien de enorme snelheden die zich ontwikkelen ter hoogte van het woonhuis-praktijk van dr. de Vocht, die vandaag of morgen wellicht wordt be naderd om als ronde-arts te willen fun geren. We staan wel eens buiten, willen het geweld van kort bij meemaken en vra gen ons dikwijls af hoe zo'n voertuig ooit op tijd stilstaat bij de kruising Langeweg-Langstraat, om aldaar de vereiste voorrang te verlenen aan die an dere coureurs die zich daar soms in Zandvoort om Monza wanen. Vissers Wegenbouw heeft puik werk geleverd; het oude wegdek in de Hense- niusstraat, dat meer weg had van de Do- nauwellen, uil 'n kamerbreed tapijt van stoere klinkers voorzien. Dat geeft „pakkes" aan de banden; nu kan vanuit stilstand opgetrokken worden, deze klinkers blijven liggen ver schuiven geen haarbreed op hun kloeke bedding van eerlijk zand. Van verkeersborden trekken de heren en ook de dames (denk aan de emancipatie-pietsie!) zich weinig of niets aan. Moet men bij de Amos zijn voor de broodnodige nieuwe onderdelen voor het racemonster, neemt men met dezelfde hoge snelheid eventjes die der tig meter in verboden rijrichting. Be paald huiveringwekkend rond het mid daguur als ook de schooljeugd gebruik maakt van beide richtingen en men weet wat die allemaal al klaarmaken op fiets en brommer. De aangeschafte onderdelen, indien aldaar gemonteerd worden onmiddelijk op houdbaarheid, stabiliteit en functio neren getest in de bocht bij Tummers- Cremers. Het is voorgekomen (komt dat zien!) dat men op deze korte afstand het klaarspeelde om op twee wielen deze bocht te nemen! Een groot genot voor het oog en wij genieten dagelijks, alleen jammer dat we nooit vernemen wie win naar wordt van deze races. De vermanende vinger opsteken naar onze surveillancedienst van de politie is m.i. niet zo dringend nodig. Mocht er vandaag of morgen, daar wachten we dan maar op, 'n ernstig verkeersongeluk gebeuren met niet te hopen dodelijke af loop, dan komen die vanzelf wel langs. Dan wordt het lekker druk voor onze deur. Uit alle holen en spleten een hoop volk op de been. Je komt tenslotte naar iets spectaculairs kijken, nietwaar? En de ronde-arts kan zijn eerste/laatste hulpverlening beginnen. Geen opti mistisch, maar een bijna realistisch beeld van de nabije toekomst indien er niet óf preventief wordt opgetreden, óf de weggebruiker zijn snelheid intoomt wan is de snelheid in de bebouwde kom niet aanmerkelijk lager dan de 80-90 en soms wel 100 km per uur? En dat geld ook voor de Leeuwstraat, Henseniusstraat, onze Gouden Leeuw en de Langstraat. creatie werd dan ook voorgesteld die 23.000,als volgt te besteden. YSSELSTEYN Bij het kleedgebouw te Ysselsteyn, op het sportpark ,,De Vlies", is al jaren lang sprake van een veel te hoog aard gasverbruik. De extra kosten hiervan, welke de sportstichting niet kan opbren gen, komen uiteindelijk toch voor reke ning van de gemeente Venray. De hoofdoorzaken van het te hoge gasver bruik zijn namelijk bouwtechnische en installatietechnische gebreken. Het verhelpen van deze problemen alsmede het vergroten van de te geringe warmwatercapaciteit kost ca. 16.000,—. Hierbij is ervan uitgégaan dat de betreffende vereniging zelf een gedeelte van de werkzaamheden op zich neemt. Voorts is met de sportstichting overeengekomen, dat na het aanbren gen van de aanpassing geen verrekening van tekorten meer zal plaatsvinden. MILITAIR BEROOFD In de nacht van woensdag op donderdag omstreeks 01.15 uur werd op het Kerkpad te Venray een Noorse Militair beroofd van zijn portefeuille. Kort tevoren was hij in de Hofstraat aangesproken door een drietal hem onbekende personen. Zij wisten hem ovear te halen met hen mee te gaan naar een Private-party. Toen ze zich op het kerkpad bevonden beroofden ze hem van zijn portefeuille. De Noor die tijdelijk verblijft op de vliegbasis Laarbruch, wilde zijn portefeuille terug pakken, maar kreeg toen een tweetal klappen op zijn gezicht.De daders gingen er toen van door en de Noor liep terug naar de Hofstraat alwaar hij iemand aansprak die hem naar het politiebureau bracht. Vrijwel op dat zelfde moment bevond zich een politie patrouille op de Markt. Door het opvallende gedrag van de daders -bij het zien van de politie wegrennen- wekten zij de belangstelling van deze patrouille. Het lukte niet de daders an te houden, want op dat moment was de beroving nog niet bekend, doch er kon wel worden vastgesteld in welke auto zich een der daders verwijderde. Als gevolg hiervan kon op donderdagmorgen door de politie van Oosterhout, een 32 jarige inwoner van die plaats worden gearres teerd. De man werd te Venray in verzekerde bewaring gesteld en werd maandag voor geleid aan de Officier van Justitie te Roermond. Hij heeft bekend aan de overval te hebben deelgenomen, maar waar de de gestolen portefeuille met inhoud is gebleven weet hij niet, ook niet wie zijn collega-over vallers waren. Het onderzoek naar de twee mede daders wordt voortgezet. Tot op heden i werd nog niets terug gevonden van het ontvreemde geld, ongeveer 830 DM en 250 Noorse Kronen, alsmede van de diverse persoonspapieren, die in de portefeuille aanwezig waren. In de week van 19 september gaan er weer een aantal kursussen van start voor mensen zonder een betaalde baan. Iedereen met een uitkering (WW/ WWV RWW WAO AAW ABW) kan aan een of meerdere kursussen deel nemen. Ook schoolverlaters in de leef tijd van 16 en 17 jaar kunnen aan de kursussen deelnemen. Venray. In Venray worden de volgende kursus sen georganiseerd: Metaal bewerken, autotechniek, electronica, fotografie, audio-visueel, zeefdrukken, kreatieve ochtend, kleding maken, koken, typen, combinatiesport, Aerobic dance, sportleider/sterkursussen. Inschrijving. De inschrijving voor de kursussen is opengesteld tot 11 september 1983. De kursussen tellen veelal 10 bijeenkomsten van een morgen of middag per week. Het verschuldigde inschrijfgeld is ƒ10,— per kursus. Voor meer uitgebrei de informatie, folder en aanmeldings- kaart, kunt U zich wenden tot de Socia le Dienst van uw Gemeente of Stuur groep Werkloosheid (Jan Dorssers). Bergweg 4, 5801 EG Venray, tel. 04780- 86246. Het commissielid Strijbosch uit Castenray vond de persoonlijke inbreng van Ysselsteyn (voetbal- en korfbalclub) te gering. En wethouder van Oers slaag de er maar niet in hem duidelijk te ma ken dat die 16.000,puur voor mate rialen en „specialistische hulp" bestemd waren. Strijbosch bleef die persoonlijke inbreng te weinig vinden en dat ontlokt ten einde raad aan wethouder van Oers de bijbelse woorden „Gij zijt boos, om dat ik goed ben voor 'n ander...." DRAINAGE IN YSSELSTEYN EN OIRLO De drainage van in totaal 5 velden op de sportparken Ysselsteyn en Oirlo zit op diverse plaatsen verstopt. Wat het herstal zal gaan kosten is niet exact aan te geven omdat de verstoppingen uite raard niet zichtbaar zijn. Dit werk moet dan ook op uurbasis worden uitge voerd. B. en W. stellen voor daar de reste rende 7.000,— uit de Welzijnspot 1982 voor te besteden. De commissiele den hadden er geen enkel bezwaar te gen. Uiteindelijk moet de gemeenteraad aan beide voorstellen nog zijn goedkeu ring geven. AFDEKZEIL Hoewel theoretisch de 23.000, welke uit de welzijnspot 1982 zijn over gebleven nu met bovenstaande projek- ten worden opgesoupeerd, hopen b. en w. toch nog op een kleine meevaller. Als op die beide projekten zo'n 1.000, tot 1.500,bespaard kan worden, dan kan men daarvoor een nieuw afdek zeil voor een hoogspringkussen kopen... En ook daar had de commissie geen be zwaar tegen! Na het succes van vorig jaar organi seert de regionale schouwburgcommis sie dit jaar weer twee culturele regioda gen in de schouwburg van Venray op dinsdag 13 en woensdag 14 september van 14.00 tot 17.30 uur. Evenals vorig jaar is de presentatie in handen van Peter Haans. Ook de prijs is hetzelfde gebleven, ƒ4,—. Alleen het programma is, uiteraard, anders: weer veel zang, dans, sketches, toneel en voordrachten, alles gebracht door oude ren uit deze regio voor ouderen uil deze regio. Na een lange voorbereidingstijd heeft op donderdag 18 augustus in het Aktivi- teitencentrum, Kennedyplein 1 de eerste ontmoetingsbijeenkomst voor weduwen en weduwnaars plaatsgevonden. Deze bijeenkomsten, die een soos- achtig karakter hebben, worden nu om de twee weken gehouden. De eerstvol gende keer is op donderdag 1 september van 14.00 tot 17.00 uur. Er is gesproken over allerlei dingen die men met anderen of met een grotere groep wil ondernemen. Zo is afgespro ken dat er zondag 28 augustus een fietstocht naar Geijsteren wordt gehou den. Hieraan kan iedere weduwe of we duwnaar deelnemen. Vertrek om 14.00 uur vanaf het gemeentehuis in Venray. De tocht ga af. heen via Maashees naar Geijsteren, waar om ca. 15.00 uur in ca fé eethuis Den Boogaart een consumptie wordt gebruikt. Daarna via Oostrum weer naar huis. Mensen die niet willen of mogen fietsen kunnen dus ook bij voorbeeld om 15.00 uur bij Den Boogaart komen. Andere ideën die nog uitgewerkt moe ten worden zijn: met elkaar naar de huishoudbeurs te Mill gaan en ook met meerderen naar de Taptoe Venray gaan. Iedere kontaktmiddag is er de gele genheid om informatie uit te wisselen (o.a. schouwburgprogramma) en plan nen met afspraken te maken. Verder is de middag bedoeld om wat met elkaar te praten of iets te doen. De kosten zijn 1,50 per keer voor gebruik van de zaal en voor koffie of thee. Mensen die dit aanspreekt zijn van harte welkom. Voor informatie kunt U na 18.00 uur bellen naar mevr. Wintraecken, tel. 85180, mevr. Pouli, tel. 86462 of mevr. Custers, tel. 82145. Op de maandag jl. gehouden jaarver gadering van S.V. Leunen, kon voorzit ter Th. Hendrix een groot aantal leden welkom heden in de kantine op het sportpark 't Klaverblad. Een bijzonder woord van welkom richtte hij tot de nieuwe leden en trainer Henk van Dijk. Met veel voldoening kan worden te ruggezien op het voorbije seizoen, bij de jeugdelftallen werden A2, C2 en E2 kampioen. De prestaties van de senioren waren redelijk geweest maar de sfeer en sportiviteit binnen de vereniging zijn uitstekend geweest. Het aantal strafza ken liep terug en wel van 15 naar 6! An dere positieve punten zijn de ingebruik neming van de veldverlichting en een oe- fenhoek voor de keeperstraining; de première van het slratentoernooi en het onderling toernooi zijn enorm geslaagd. Om financieel rond te komen werden diverse akties gehouden, daartegenover staat een sterke vermindering van de subsidies en een stijging van de keu ringskosten. Een kontributieverhoging komt er niet, door de vele aktiviteiten kon de kontributie laag blijven. Een sportbeeldje wordt uitgereikt aan Jan Claessens voor zijn verdienste als 3 jaar bestuurslid en 6 jaar elftalleider van Leunen 7. Een legpenning wordt uitge reikt aan 6 jeugdleiders die nu gestopt zijn. Verder werd afscheid genomen van enkele grensrechters en le elftalspeler Jaap van Krey, hij stopte als aktief voet baller. Nieuwe spelers zijn Jan Janssen van Oostrum en Frans Vervoort van FC VVV 2. Zij betekenen een versterking voor de selektie. ..Dit seizoen wordt ook gestart met een nieuw, verjongd 3e elftal dat nu wekelijks traint onder leiding van Cor Vervoort. Voor het eerst neemt nu ook een 10e seniorenelftal aan de kom petitie deel. De trainers bleven allen nog een jaar: selektie-trainer Henk van Dijk uit Asten begint aan zijn 2e seizoen, jeugdtrainer Peter Lucassen en Harrie van Eist, trai ner van Leunen 4 t.m. 10 beginnen aan hun 3e jaar. Bij de bestuursverkiezingen werden voorzitter Th. Hendrix (al 10 jaar voor zitter!) en bestuurslid Gerrit Janssen herkozen. Met het initiatief nemen voor dames voetbal, wil het bestuur niet beginnen. Ondanks de vraag of dit op het sport park wel realiseerbaar is, is het bestuur van mening dal het initiatief van de voetbalsters zelf moet uitkomen, waar na het bestuur zijn medewerking wel wil geven. In het komend seizoen zet S.V. Leu nen de diverse, inmiddels bekende akti viteiten voort. Zoals de toepaktie (1 ja nuari), loterij, reklameborden, verlo ting wedstrijdbal, toto en lotto en de in middels met succes gehouden donateur- saktie waarbij tevens het jaarverslag- boekje 1983, met bijzonder dank aan de samensteller Louis Janssen, huis-aan- huis werd aangeboden in Leunen, Veu len en Heide. Aan het slot van de vergadering be dankte Th. Hendrix iedereen voor de goede samenwerking en inzet in het af gelopen seizoen, en sprak de hoop uit dat het seizoen 1983/84, in deze goede sfeer, in alle opzichten bijzonder geslaagd zal worden. St. Elisabethziekenhuis Venray te beluisteren via kanaal 4. Woensdag: Eerste woensdag van de maand, van 10.15 tot 11.15 uur het pro gramma „Van maand tot maand". Donderdag: van 10.15 tot 11.15 uur het programma „Nieuws en informa ties", daarna het verzoekplatenpro- gramma. St. Anna, Psychiatrisch Centrum Venray Maandag: van 15.00 tot 16.30 uur het programma „Non-stop lichte en veelge vraagde muziek". Dinsdag: Eerste dinsdag van de maand, van 14.00 tot 15.00 uur het pro gramma „Van maand tot maand". Vrijdag: van 10.00 tot 11.30 uur het programma „nieuws en informaties" waarin het verzoekplatenprogramma. St. Servatius, Psychiatrische Centrum Venray. Donderdag: vanaf 10.00 uur het pro gramma „nieuws en informaties", waarna het programma „Van maand tot maand" en tenslotte „Zomaar mu ziek". De Krauze, Geriatrisch Centrum Venray. Maandag: van 14.00 tot 15.00 uur het programma „Houwen zo". Vrijdag: van 14.00 tot 15.00 uur het programma „nieuws en informaties", waarna het verzoekplatenprogramma. Bejaardencentrum, Het Schutters veld. Vrijdag: van 10.30 tot 11.30 uur een speciaal programma met en voor de be woners van Het Schuttersveld. Wilt U aan familie, vrienden en/of bekenden in een van bovenstaande in stellingen een muzikale groet brengen? Wij zijn U graag van dienst. Stuur Uw aanvraag tijdig naar de Venrayse Om roep Stichting, Postbus 320, 5800 AH Venray. VENRAYSE OMROEP STICHTING aanvraagformulier voor verzoekplaten Deze plaat is bestemd voor dhr/mevr/mcj Instelling. Afdeling De plaat wordt aangeboden door: dhr/mej/mevr Woonplaats De jaarlijkse kollekte van het Konin gin Wilhelmina Fonds voor de kanker bestrijding wordt dit jaar gehouden tus sen 29 augustus en 11 september. Het Kon. Wilhelmina Fonds besteed de bij eengebrachte gelden aan wetenschappe lijk onderzoek, voorlichting over kan ker, patiëntenbegeleiding en nascholing van hulpverleners. Juist nu de overheid moet bezuinigen, ook op de kankerbestrijding, is uw bij drage aan de collekte, uw aandeel in de strijd tegen kanker extra nodig. Het Kon. Wilhelmina Fonds ontvangt nl. steeds meer verzoeken voor het finan cieren van wetenschappelijk kankeron derzoek. Dit jaar heeft het Kon. Wilhel mina Fonds voor het eerst in zijn ge schiedenis om financiële redenen aan een aantal verzoeken niet kunnen vol doen en is goed en wetenschappelijk verantwoord onderzoek blijven liggen. De kankerbestrijding heeft resultaten opgeleverd: steeds meer kankerpatiën ten genezen. Toch sterft nog altijd één op de vier mensen in ons land aan kan ker. De strijd tegen kanker moet dus doorgaan. Een dezer dagen komt de kollektant(e) bij U aan de deur. Lever, net als vorige jaren, uw aandeel in de bestrijding van kanker en geef alstu blieft. En als het even kan, geef meer. Dit weekend zaterdag 27 augustus en zondag 28 augustus heeft op st Anna het traditionele Buitenfeest plaats. Naast de bekende loterij, het rad van avontuur ook weer de bekende kermisattracties als bommensport, marmottenrace, bussengooien, enve- loppentent en joker troef. Ook is er een danstent met fantastische orkesten en worden er shows gegeven door verschil lende muziekkorpsen en Radio-Anna- discotheek. Beide dagen beginnen de attracties om 13.00 uur. ORGELCONCERT Donderdag 8 september a.s. zal het laatste orgelconcert plaats vinden van dit seizoen. Dit concert zal verzorgd worden door Dorthy de Rooy uit Eind hoven, wederom in de Grote Kerk, aan vang 20.15 uur. Volgende week hopen wij U over or- ganiste en het te spelen programma na der te informeren in dit blad. Programma van vr. 25 aug.t.m. do. 1 sept. Vrijdag 26 augustus Z.V.V. Venrode Zaterdag 27 augustus Jumpers basketbal Badminton Zondag 21 augustus Badminton Batu Badaun zaalv. vr. Klomp zaalv. Maandag 22 augustus VC Rooy tr. SVCB zaalv. vr Z.V.V. Koetshuus Dinsdag 23 augustus VC Rooy tr. Badminton Woensdag 24 augustus Badminton 19.00-23.00 Z.V.V. De Wetteling 23.00-24.00 Donderdag 25 augustus Manual 18.00-21.30 VC Rooy tr. 21.™ Tussen 15 en 21 augustus Zilverkleurige bril met donkere gla zen papagaai, groen met rode kop twee bankbiljetten grijze regenjack, merk CAO blauwe portemonnaie met inhoud sleutel, mer Jaeger Lock MFG.Co bruine sleuteletui met op^ schrift Bowling Bistro Venray fiets- sleuteltje 2 sleutels aan BMW sleutel hanger huissleutel no. 21 ngen sleu tels in bruin lederen etui zilveren ket tinkje met drie half-edelstenen zilve ren armband, drie gevlochten strengen gouden armband met klipsluiting zil veren armbandje met kleine ruitjes erop bruine lederen tas rubberen hamer met haringtrekker. Voor inlichtingen kunt U zich wenden tot de administratie van de gemeentepo litie Venray, Leunseweg 4, tel. 04780- 84888, tst. 227. Deze week een foto uit Leunen, ge maakt in 1926 van de klassen 3 en 4. Bovenste rij: Mina Claesens, Toos Beckers, Grada Achten, Sjang Achten, Ties de Bruijni, Gradje Creemers, Tien Creemers, Bert Creemers, Jan v.d. Berg, Kristen Teng (Claassen), Kristen Handrie (Claassen), Gerrit Claessen, Gussen Handrie (Claes- sen). Middelste rij: Juffr. Smeets, An Claesens, Mien de Bruijni, Marie Beckers, Leida Cree mers, Carolien de Bruijni, Toon de Bruijni, Kristen Gradje (Claasen), Piet Buljsen, Joos Buijsen, Juffr. Esser. Onderste rij: Truus Claesens, Lien Achten, Marie de Bruijni, Gussen Grada (Claessen), Wies Buijssen, Gussen Dina (Claessen), Mien v. Cuijk. Toon v. Cuijk, Joos Beckers, Eduard Asselbergs, Theo Asselbergs. Foto's kunt U nabestellen bij J. v. d. Putten, Westsingel 18, tel. 89803. Hebt U ook 'n oude foto, die U graag in Peel en Maas zag geplaatst, dan kan dat. Er zijn geen kosten aan verbonden. Ook het formaat van Uw foto doet niets ter zake. Wel zorgen voor onderschrift of nadere gegevens. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, A. Frankcen, T. Lank- veld, H. Schraven en J. Wittgen: T. LANKVELD Langstraat 76, telefoon 86082 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck- Keizer, F. Schmeetz, T. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: F. SCHMEETZ Aronskelk 76, tel. 85900 DOKTER KEIJZER V. Beurdenweg 10, Ysselsteyn Telefoon 04785-777 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Tel. 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN Van heden vrijdagavond 18.00 uur tot volgende week vrijdag. APOTHEEK DE MONNIKSKAP hoek Patersstr./Paterslaan, tel. 80140 Openstelling zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: C. V. GEMERT, telefoon 80700 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en M.G.A.M. Loonen dienst op vrijdag, zaterdag en zondag M.LOONEN Mgr. Hanssenstr. 42 Oostrum tel. 82690 Spreekuur kleine huisdieren: Za. en zo. van 13.30 tot 14.00 uur en volgens afspraak. DIERENARTSENPRAKTIJK M.J. van Winden en E.M. Ruymbeek tel. 04780-81336/83829 M.J. VAN WINDEN Stationsweg 8, Venray, tel. 81336 REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray, Meerlo en Wanssum is be reikbaar via Tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijkverpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er gele genheid van maandag t.m. vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uitleenartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedgeval len door de wijkverpleegkundige van de weekenddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na gebruik zo spoedig mogelijk terug te be zorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Zwangerschapgy mnastiek: Aanmeldingen via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum „De Kiosk" Brakske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkver pleegkundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur, telefoon 83859 Zuigelingen- en kleuterbureau uitslui tend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum „Landweert" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkver pleegkundige op maandag, woensdag en vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur, telefoon 88273 of 85900. ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leunseweg 2a, tel. 10032 Openingstijden: ma. t.m. do. 8.30-12.45 uur en 13.15-17.00 uur. vr. 9.00-12.30 uur en 13.00-16.30 uur. INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale n u tsbed ri j ven PLEMLIM AG ASen WML Past. Wijnhovenpark 1, 5801 BZ Venray tel. 04780-86333 Geopend ma. t.m. vr. van 9.00-17.00 uur VROUWEN BELLEN VROUWEN Vrouwen luister-en informatiedienst van ma. t.m. vr. van 9-12 uur. Elke dinsdagavond van 8-11 uur. TELEFOON 04750-18000 NED. VER. VAN RHEL'MA- PATIËNTEN AFD. LIMBURG Postbus 100, 6100 AC Echt Algemene informatie: tel. 04754-2054 ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar elke werkdag van 9.00-11.00 en van 19.00-20.00 uur. NVIH COC afd. Venray Telefonische opvang voor homoseksuele mannen/vrouwen Tel. 04780-88809 MASJ/KBB Hoenderstraat 33, Venray tel. 85251 open ma. t.m. vr. van 10.00-17.30 uur. RECHTSWINKEL HORST-VENRAY Postbus 6110 Horst Schoolstraat 41 Spreekuur: vrijdagavond 19.00-20.00 uur Tel. 04709-3298 (alleen deze uren) 19.30-23.30 10.00-18.00 18.00-22.00 9.00-14.00 14.00-15.00 15.00-16.00 18.00-21.00 21.00-22.00 22.00-23.00 18.00-21.00 21.00-23.00

Peel en Maas | 1983 | | pagina 3