St. Chrisloffel FLYING FLIES KEGELEN GESLAAGD DE GROTE PRIJS VAN VENRAY MEISJES- SOFTBALTEAM JERUSALEM NEDERLANDS KAMPIOEN M.C.C. VENRAY Raadsvergadering Vierlingsbeek 216 Geslaagden bij de Katholieke TechnischeSchool ZIEKENOMROEP Programma van de Venrayse Omroep Stichting Voor ons, leken, zou 't deze dinsdag avond al gauw te warm zijn geweest om te fietsen, laat staan ons nog in te span nen de nodige premies én de eindover winning in de wacht te slepen. Voor de heren coureurs echter werd er op 't scherp van de snede gereden, van meet af aan zoals dat in „fietselogic" heet. Was de belangstelling voor dit onder hand jaarlijks terugkerende gebeuren in de aanvangsfase wat flauw, rond een uur of acht, de amateurs stonden op 't punt te vertrekken, liep 't parcours aar dig vol en genoot men van pure sport, 'n smaakmakertje voor de wellicht spannende dagen die aanbreken als over enkele dagen ,,la grand bouclé" van start gaat. Veler hoop was vanavond ook weer gevestigd op 't idool uit Ysselsteyn Marticn Tcunissen. Maar Martien kon ook vanavond weer naar de bloemen en de kussen van de charmante rondemiss fluiten. Zijn kompanen in de sport snoepten onverdroten premiena premie voor zijn neus weg, 't was om moedeloos van te worden. Zelfs de eindoverwinning kwam terecht bij Leon Nevels uit Thorn die zijn aspiraties niet in nevelen hulde, maar stevig ervantus- sentrok. Toch zouden we als eindconclusie willen opmerken dat de algehele sfeer die nu eenmaal bij zo'n gebeuren hoort nergens beter op z'n plaats was dan twee jaar geleden in „de binnenstad". Deze entourage is waarschijnlijk moeilijk te verbeteren, ondanks 't feit dat toen de nodige „profs" zorgden voor 't vuurwerk. Deze grote Prijs van Venray was organisatorisch te bekrom pen. Liever 'n iets minder Grote Prijs, maar dan wel de sfeer van 'n echte „Rooyse Nacht" uit 't verleden. Venrayse Herenploeg handhaaft goede klassering! Onder goede atletiekomstandigheden heeft een gehavende Venrayse heren- ploeg haar goede positie op de Lande lijke ranglijst 4e klasse weten te hand haven. De resultaten waren: 100 m in 12.4 door Udo Engelke, die als gelegenheidshoogspringer zijn per soonlijke hoogte evenaarde door een mooie 1.65 m. Op de 110 m Horden won Emilc Buyssen zijn serie via een persoonlijke tijd van 17.4. Ook met ver toonde Emile karakter door er 5.51 m uit te slepen. Ook Emile moest dit nummer bij gele genheid erbij doen. Met de discus wierp Dave Gallas een nieuw klubrecord bij de Jongens A door een worp van 37.90 m. Met de speer wierp hij 41.48 m. Rob Grootjans stootte opnieuw 9.08 m, terwijl Jan Poels op de 400 m even eens het resultaat van Valkenswaard (le competitiewedstrijd) herhaalde, door 55.3 tc lopen. Na een wat aarzelende opening kwan Jan nog goed terug in de race. Op de 1500 m. zorgde Lau Wijnho ven voor een uitstekende tijd. In een constante race liep Lau zich naar de tijd van 4.23.2. Op de 5000 m liep Paul Coppus op souplesse naar 16.26.5. Onze estafetteploeg liet zich door af wezigheid van Kwaku van Vliet niet erg storen en noteerde 26.09; 0.4 langzamer dan de le competitiewedstrijd. Met deze resultaten kwam onze ploeg uit op 6890 pnt. Deze totaaluitslag leverde ons een 5e plaats tussen de 10 ploegen op. Als overwinnaar in het zonnige Sittard kwam AV Caesar uit de bus met 8319 pnt. Klubrecord voor Jeannine Crooymans te Helmond Jeannine Crooymans heeft tijdens wedstrijden te Helmond voor een uit stekende tijd weten tc zorgen op de 300 m H. Bij de Meisjes B liep ze een tijd van 46.9; goed voor winst én een klub- recordverbetering. Het oude record stond eveneens op haar naam en be droeg 48.8. Een knappe verbetering! Trainen: Pupillen: woensdag van 19.00 tot 20.00 u. en vrijdag van 19.00 tot 20.30. Overigen: woensdag en vrijdag van 19.00 tot 20.30, sportpark De Wicën. Deelname Nederlandse Junioren- kampioenschappen te Leiden Op grond van hun goede prestaties zijn Gerwin Rongen. Yvonne Cybulski en Jannine Crooymans door de CWS uitgezonden naar de NK Juniorenkam pioenschappen te Leiden a.s. zondag 26 juni. Deze Meisjes B zullen op de volgende onderdelen starten: Gerwin Rongen: verspringen; Yvonne Cybulski: 100 m, kogel; Jeannine Crooymans 300 m Hor den. Jongens A: Dave Gallas 100 m. Wedstrijden: 26 juni 10e Mijl wegwedstrijd tc Oss. 28 juni: Senioren en Junioren A/B te Helmond. Ook als kijkwedstrijd zeer de moeite waard vanwege deelname van vrijwel de gehele Belgische senioren- en juniorentop! 24 juni: Senioren en Junioren A te Willich. 29 juni Senioren en Junioren A/B te Sittard. In de maand juni instuifwedstrijden van A.V. Festina Venlo! I.v.m. renovatiewerkzaamheden be gint de vakantie voor alle groepen die les krijgen in de gymzaal aan dc Lange- weg 1 weck vroeger, n.l. 27 juni t/m 14 augustus. Alle groepen die les krijgen in dc gymzalen van Coninxhof cn Oostrum hebben vakantie van 4 juli t/m I4aug. Met prachtig weer gingen ze afgelo pen zondag in Bergen van start. Onder dc toeschouwers stonden ook onze 2 pechvogels Jeroen Bönschen en Roger Balles, allebei nog wel op krukken, maar dat duurt niet zo lang meer cn dan fietsen ze gelukkig weer mee. Tijdens de training kwam William Pirlo zo te vallen dat hij jammer genoeg niet met de wedstrijden mee kon doen. William van harte beterschap, evenals je broer en zuster. Van 56 leden zijn er 23 tot in de finale gekomen: Björn Jeuken 6e, Marcel Aarts 5e, Paul v. d. Pas 7e, Stcffen Jeuken 7e, W.-Jan Kanters 6e, Eric v. Lipzig 8e, Richard Juwett 8e, Eric v. d. Pas 5e, Sabine Schoenmakers 6e, Hannekc v. d. Bungelaar 8e, Petra van Doorne 4e, Pascal Hermsen 5e, Kris- tiaan Teluy 4e en Nico Jacobs in de open klasse 7e. Arno Theeuwen 3e, He rald Heidens le en Hans v. d. Aa 2e, Marcel de Kleine 3e en André Peelers le, Raimond Doppelbauer heeft alles gewonnen, daarmee haalde hij zijn eerste beker binnen en meteen 'n le plaats. Gefeliciteerd. Twan Boom 3e, Freddy de Vries le, Roy Teluy 3e, Nico Jakobs 2e. De jaarlijkse feestavond ter afsluiting van de kompetitie 1982-1983 werd dit jaar voor het eerst in „Old Calahan" gehouden op 18 juni j.l. Dankzij de medewerking van Wim en Hannie Sal- ters hebben wij in „Old Calahan" een prettig onderkomen gevonden. De volgende prijzen werden uitge reikt: C-klasse persoonlijk klassement: leTheo van Stokkum 306.714 2e Kitty Arts 306.143 3eTruus Beerkens 305.625 B-klasse persoonlijk klassement: le Wiel Duykers 330.875 2e Marie Schoenmakers 321.000 3e Joop Moolhuysen 320.500 Teamwinnaar is geworden kegelclub de Burggraaf oftewel „Beestig Goed" met 13.785 hout. 2e Flower Power 134.86 3e't Kegeltje 13.413 4e de Treffers 133.83 5e de Hazinnekes 131.116 Tevens werden er nog drie wissel bekers uitgereikt. Deze bekers waren beschikbaar gesteld door Wim en Hannie Salters. De bekers werden ge wonnen door de beste speelster: Tiny Jansen, de Hazinnekes 317.571 de beste speler: Wiel Duykers, Fl. Power 330.875 het beste team: K.C. de Burggraaf. De sportiviteitsprijs werd gewonnen door Dries Verbruggen van Kegelclub „de Burggraaf". Dries bedankt voor het vele schrijf- en rekenwerk wat je gedaan hebt. Voor de komende kompetitie 1983- 1984 kunnen nog nieuwe clubs inschrij ven en wel bij de kompetitieleider: Dries Verbruggen, Nassauplein 5, Venray Na 'n reeds behaald Limburgs en Zuid-Nederlands kampioenschap 1982- 1983 ging dit team naar Utrecht om daar te strijden om het Nederlands kampioenschap. Er hadden zich in totaal 8 meisjes- ploegen na regionale en provinciale wedstrijden geplaatst. In Utrecht werd gespeeld in 2 poules van 4. Met goed en bekeken spel wonnen de meisjes van S.G. Jerusalem alle wedstrijden en werden dus le in hun poule. (De ploegen uifVassenaar, Haar lem en Amersfoort werden achtereen volgens verslagen). In de finale moest er gespeeld worden tegen Onze Lieve Vrouwe Lyceum uit Breda. Deze ploeg was vorig jaar Ne derlands kampioen geworden. Na een zeer spannende finale wist het meisjes softbalteam van Jerusalem ook deze wedstrijd in hun voordeel te beslis sen. Op de moeilijkste momenten bleek steeds weer dat wij taklisch net iets beter waren. Juist hier had deze ploeg het afgelopen jaar op getraind. Want op dit niveau zijn er geen technisch zwakke ploegen meer bij. Het team, getraind en gecoached door hun docent l.o. John Raadschel- ders, bestond uit: catcher: Marion Lu- cassen; le honkvrouw: Miranda Wil- lemsen; 2e honkvrouw: Karin de la Roy; korte stop: Monique de la Roy; 3e honk: Hanneke Hartong; linksachter: Marjan Volleberg; midachter: Lea Klein-Overmeen; rechtsachter: Gemma Marsman. Reserves: Leoniek v. d. Geer en Marieke Koster. Zo heeft deze leuke, gezellige, en toch serieuze ploeg, na de afgelopen jaren 3 x Limburgs kampioen te zijn geweest, een unieke prestatie geleverd: het Neder lands kampioenschap schoolsoftbal 1983! Veel kampioenspunten voor Henk Maessen In dc 5c wedstrijd, meetellend voor het kampioenschap 250 cc van Neder land in Berghem heeft Henk Maessen weer een flinke greep uit de zak met kampioenspunten gedaan. Met een le en 3c plaats in de beide manches kon hij weer 55 punten aan zijn totaal toevoegen. Een gunstig aspekt hierbij is dat er ook weer een mancheoverwinning bij zit, waardoor hij nu op 4 overwinningen staaten een puntentotaal heeft van 230 punten. In de le manche nam snelstarter Jacky Janssen de kop voor v. d. Ven en Henk, maar laatstgenoemde liet er geen gras over groeien en nam in de 3e ronde de leidende positie over en bouwde een dusdanige voorsprong op, zodat deze niet meer in gevaar kwam. 2e werd Janssen. Toon Claessens die er goed bij zat na de start kwam zwaar ten val en raakte verzeild in de achterhoede. Voor Bert Hendrix ging het ook al niet te best omdat hij zijn goede spoor op dit stoffige circuit niet kon vinden en werd als 20e afgevlagd. In de 2e manche kwam Henk in de le ronde al ten val en moest als allerlaatste aan de strijd beginnen. Met zeer veel durf ging Henk aan de slag en zat half- koers al bij de voorste gelderen, maar de koplopers waren al te ver weg om er nog bij te komen, zodat de overwinning naar Janssen ging voor v. d. Brink en Henk als 3e. Toon werd keurig als 4e afgevlagd, nadat hij na een goede start wat terug viel door 2 schuivers, maar deze weer keurig wist te herstellen zodat hij toch nog 23 punten bij zijn totaal kon voe gen. Ook met Bert ging het wat beter. Na een redelijke start viel hij echter iets terug, maar maakte de opgelopen achterstand in de eindfase weer goed en werd als 13e afgevlagd. Bij de zijspan junioren die op zaterdag reden, wisten Peter Tissen met bakkenist Chris Hendrix beide manches op hun naam te schrijven, waardoor ze nu bijna of helemaal senior zijn. Programma zaterdag 25 juni: Jeugdcross Bakel. Zondag 26 juni: Bladel 125 cc promotoe B, 500 cc Jun. B Maurik 125 cc senioren Cuijk 125 cc junioren C; 250 cc junioren B 1MBA 250 cc Preston G.B. Tussenstand Ned. kamp. 250 cc: 1 Jacky Janssen, Aarle-Rixtel 253 p. 2 Gerard v. d. Brink, Eerbeek 243 p. 3 Henk Maessen, Venray 230 p. 4 Heinart v. d. Bergh, Helmond 176p. 5 Henk v. Kessel. Wamel 166 p. 6 Toon Claessens, Ysselsteyn 161 p. Foto: Toon Claeesens maakte zware val in le manche. DIEFSTAL Tussen maandagavond kwart voor acht en dinsdagmiddag 4 uur werd van een aan de Hoenderstraat geparkeerde auto het linkerportier geforceerd, ver moedelijk met een schroevendraaier. Uit de auto werden ontvreemd 2 luid sprekerboxen en de knoppen van de autoradio. De radio zelf werd niet mee genomen, de binnenkleding werd wel vernield. De benadeelde is een bewoner van de Hoenderstraat. Indien er getuigen zijn van deze diefstal, dan worden die ver zocht zich in verbinding te willen stellen met de politie. DIEFSTAL UIT AUTO Zondagavond werden uit een gepar keerde personenauto staande op de par keerplaats bij de Gouden Leeuw ont vreemd een Blaupunkt radio-cassette- recorder, een Boester van hetzelfde merk en twee geluidsboxen, Voor de eigenaar een schadepost van enkele duizenden guldens. De raad van de gemeente Vierlings beek behandelde in dc vorige week ge houden raadsvergadering o.a. de vol gende agendapunten: een door de fraktie Overloon inge zonden brief aan het college, betreffen de de toewijzing van bouwkavels, was bij het college verkeerd aangekomen. Bij het afluisteren van de bandopname kwam het geheel er echter anders uit te zien. Voor die misser bood de fraktie- voorzitter, van de Pas dan ook zijn ex cuses aan. Het college verkoopt alleen bouwkavels conform het gronduitgifte- beleid, zoals door de raad is vastgesteld. eindelijk zal dan begonnen kun nen worden met het rijwielpad Overloon-Venrayse grens. De raad had geen moeite met de aankoop van de be nodigde grondstroken. Beter aan één kant van de weg, dan wachten op fietspaden aan twee kanten. WONINGBOUW HOLTHEES De raad stelde een bedrag van f 65.982,beschikbaar voor het bouw rijp maken van een complex te Hol- thees. De raadsvoorzitter betreurde de eerder door het Venrayse college gedane uitspraak dat Venrayse woningen in Holthees zouden worden gebouwd. Want sindsdien is daarover niets meer vernomen. Wel dat Venray nu met een eigen plan in de Smakt woningen gaat bouwen. Dan had men beter kunnen zwijgen DE BEEJEKURF Voor het jaar 1982 werd de subsi die aan het Venrayse cultureel centrum de Beejekurf vastgesteld op 10.255, De raad was unaniem blij met dit voor stel en men hoopt dat het niveau van dit centrum niet zal dalen. De gemeente Vierlingsbeek weet nu waar ze aan toe is. Eens in de twee jaar zal de subsidie worden bijgesteld. WOONWAGENCENTRUM OSS Jammer dat het woonwagenschap Noord-Oost Brabant jaren geleden niet naar de waarschuwingen vanuit de Vier- lingsbeekse raad heeft geluisterd, dan was nu het voorstel niet nodig geweest om bij te dragen in de sanering van de schuld van het woonwagencentrum voor geleverde energiekosten. Enkele raadsleden wilden de wanbetalers niet tegemoet komen, maar de meerderheid wilde het gemeentebestuur van Oss niet in de steek laten. Men was bij de ge meenschappelijke regeling gegaan en wilde ook nu nog de konsekwenties daarvan aanvaarden. SPORTZAAL MAASHEES Na jarenlange onderhandelingen welke dikwijls moeizaam verlopen wa ren, had de raad nu geen moeite met de overname van de sportzaal door de ge meente. Er is geen sprake van een ver kapte subsidie, en het college kreeg dan ook een pluim voor de gevoerde onder handelingen. Het jaarlijkse tekort denkt men terug te kunnen brengen tot een aanvaardbaar niveau. SCHAARTVEN Nu het niet meer tegen te houden is dat het Schaartven kijk waterrecreatie gebied gaat worden, zulle er voorzienin gen moeten komen. Dat wil men voorlo pig doen door de plaatsing van een toi- letwagen. Voor die plaatsing is aanleg van een waterleiding nodig. Voor een bedrag van bijna 4000 gulden is dat ge reed. De toilet wagen kan ook voor an dere evenementen worden gebruikt en daarom zijn voor de verhuur regels op gesteld. Vooral door de Overloonse fraktie werd deze plaatsing toegejuicht; Het betekent echter niet, dat in het Schaartven maar raak gezwommen kan worden. RENOVATIE Een krediet van 160.000, werd beschikbaar gesteld voor renovatie en isolatie van de lagere school van Holthees. ANDERE AGENDAPUNTEN Het bestemmingsplan Buitenge bied eerste herziening, kreeg de eoed- keuring van de raad; gelijktijdig werd 't door Mevr. van Dijk-Tissen ingediende bezwaarschrift ontvankelijk verklaard. Een bedrag van 30.352,werd beschikbaar gesteld voor stoffering van de kamer van de burgemeester en wet houders, kantine, de nieuwe afdeling sociale zaken en bevolking, aankleding met bloembakken en bewegwijzering. Dit was nodig in verband met de uitbrei ding van het gemeentehuis. De stichting Centrale Antenne In richting gemeente Vierlingsbeek wil een Centrale Antenne aanleggen. De raad had geen moeite met een garantieverle ning aan die stichting tot een bedrag van 300.000,—. VERKOOP BOUWKAVELS Het was geen gemakkelijk voor stel dat de verkoop betrof van enkele bouwkavels. Door splitsing van het agendapunt én door eindeloze discussies én door schorsing voor nader beraad, haalde het voorstel toch de eindstreep. GEEN VRIJE DOORGANG Door het niet verlenen van vrije door gang door een Venrayse autobestuurder op de kruising Julianasingel- Wilhelminastraat kwam zijn auto in botsing met een personenauto van een plaatsgenoot. Het bleef bij materiële schade. SPELENDERWIJZE EEN DUW Vrijdagavond reden op de Stations weg 2 jongens op de fiets naast elkaar. Plotseling gaf de een de andere een duw die daardoor uit zijn balans raakte en al slingerend op het weggedeelte voor het tegemoetkomende verkeer terecht kwam. Een autobestuurder kon de jon gen niet meer ontwijken. Bij de botsing werd de jongen dusdanig gewond dat hij met o.a. hoofdletsel naar het ziekenhuis moest worden overgebracht. SNELHEIDSCONTROLE OP DE KEMPWEG Op verzoek van de buurtbewoners hield de politie snelheidscontroles op de Kempweg. Dat op die weg slechts 50 km gereden mag worden ondervinden straks 17 autobestuurders, want die krijgen de rekening van te snel rijden ge presenteerd. Snelheden werden gemeten van 61 tot 77 km per uur. GEEN MENTALITEIT Vrijdagavond zag een attente politie man dat in Oostrum een viertal knapen in 'de Kloosterstrat vernielingen aan het plegen waren. Een straatnaambord was reeds van de paal getrokken. Snelle as sistentie van collegae had tot resultaat dat het viertal, in leeftijd van 14 tot 16 jaar, in de kraag kon worden gegrepen en naar het politiebureau konden wor den overgebracht. Na verhoor en aan zegging dat proces verbaal zal worden opgemaakt werden de ouders van de ge pleegde baldadigheden in kennis gesteld. De knapen verklaarden op stap te zijn geweest „om rottigheid uit te ha len". Hopenlijk zal het bij die ene keer blijven en zullen zij een les hebben ge had. Trouwens straks zullen ze nog voor de politierechter moeten verschijnen. FIETSEN GESTOLEN Treurig is dat wij weer een aantal fiet sendiefstallen moeten melden. Aan de Langeweg werd een zwarte Gazelle he renfiets ontvreemd. Uit het fietsenrek van Marianum werd een bruinkleurige damesfiets van een Sevenumse jongeda me ontvreemd. Uit de fietsenstalling van het Boschveldcollege werd een bruinkleurige Cortina herenfiets met versnelling ontvreemd van een Horster jongeman. In het afgelopen weekend werden bovendien een zestal fietsen ont vreemd welke gestald stonden aan de Gasstraat, Langstraat, Langeweg, Mer- seloseweg en het N.S. Station in Oostrum. VISSEN IN OVERSTORTVIJVER VERBODEN Het blijkt steeds meer voor te komen dat men gaat vissen in de overstortvijver van het Brukske. Dat is verboden en de politie zal verbaliserend gaan optreden. Men zij gewaarschuwd. BEGIN VAN BRAND Vrijdagavond geraakt op de Zuivel- weg een landbouwmachine in brand. De gealameerde brandweer behoefde niet in aktie te komen omdat de eigenaar en an deren de brand in de kiem hadden weten te smoren. SCHOORSTEENBRAND Vrijdagavond kwam een melding van een schoorsteenbrand in de Kruisstraat. Middels een openhaard vuur had de schoorsteen vlam geval en een behoor lijke knal luidde deze brand in. De brand kon door de brandweer beperkt blijven. De bewoner, de 43 jarige R. bleem met een behoorlijke rookschade achter. Een troost is, dat hij tegen brandschade verzekerd is. DIEFSTAL UIT AUTO De 27 jarige Egyptenaar R., wonende in Amsterdam, heeft aan zijn bezoek in Venray minder prettige herinneringen. Zijn auto had hij in de Kruisstraat ge parkeerd staan; bij terugkeer ontdekte hij dat in zijn auto was ingebroken. Zijn filmcamera, eleclronenflitser en 3 films werden ontvreemd. De schade bedraagt 1200 gulden. VERNIELINGEN Een op de Oostsingel staande perso nenauto van een Venraynaar werd be hoorlijk beschadigd. Met een scherp voorwerp waren diepe krassen aange bracht. TEGEN LICHTMAST Een 21 jarige autobestuurder geraak te door onoplettendheid op de Albi- onstraat uit de juiste koers. Zijn auto botste tegen een lichtmast. Behoorlijke schade aan auto en lichtmast was het ge volg. KABEL OVER FIETSPAD: MEISJE GEWOND Dinsdag stond op de Sparrendreef te Oostrum een tractor met een kabellier, waarmede een regeninstallatie die naast de weg in het aspergeveld stond werd weggetrokken. Toen de kabel op een hoogte van 20 cm over het fietspad hing, naderde een 19-jarige jongedame met haar bromfiets. Zij zag de kabel niet, reed er tegen aan en kwam ten val. Zij werd gewond overgebracht naar het ziekenhuis. Na onderzoek aldaar, kon zij naar huis worden vervoerd. AUTO BESCHADIGD „Wie beschadigde mijn auto", dat vraagt een Venrayse dame zich af. Na enkele boodschappen o.a. in de Paters- straat en Patershof en de J-Markt aan de Bongerdstraat, bemerkte zij dat haar auto een behoorlijke deuk in het achter portier had. Van de veroorzaker was geen visitekaartje te vinden. Mogelijk is er een getuige. Deze wordt verzocht zich in verbinding te stellen met de politie. VERDUISTERDE AUTO IN VENRAY AANGETROFFEN In de nacht van zondag op maandag werd in Venray een Alfetta personen auto aangetroffen die op 6 juni j.l. te Remelo gestolen was. De auto bleek te zijn verkocht aan een inwoner van Ven ray, die op 16 juni j.l. die auto weer had doorverkocht aan een andere inwoner. De auto werd in afwachting van het verdere onderzoek in beslaggenomen. RIJDEN ONDER INVLOED Behoorlijk afwijkend rijgedrag van twee autobestuurders was voor de po litie aanleiding hen aan te houden. Het waren de 19-jarige C. en de 51-jarige C., beiden uit Venray, die teveel alcohol hadden genuttigd. Zij moesten zowel de blaas- als de bloedproef ondergaan. Met de aanzegging dat hen een rijver bod was opgelegd en dat procesverbaal zal worden opgemaakt werden zij huiswaarts gezonden. DOORRIJDEN NA 5 AANRIJDINGEN In de nacht van zaterdag op zondag omstreeks kwart voor twee, werd op de Langstraat een 5-tal aldaar geparkeerde personenauto's aangereden door een wit/crême kleurige Peugeot 504. De be stuurder reed na die ravage te hebben aangericht gewoon door, zonder dat zijn identiteit kon worden vastgesteld. Op de plaats van de aanrijdingen wer den zoveel sporen aangetroffen o.a. de gril van de bedoelde Peugeot, dat ten minste de auto kon worden vastgesteld. De schade beloopt in de duizenden gul dens. De betrokken auto is vermoede lijk in de richting Deurne doorgereden. Aan de Kath. Pedagogische Acade mie te Nijmegen is Ger Draaisma ge slaagd voor onderwijzer. Onze plaatsgenote René Kortodirdjo heeft donderdag 9 juni met succes haar conservatoriumopleiding afgesloten met het behalen van het diploma voor het hoofdvak zang. Te Nijmegen slaagde voor het artsen examen Ad Coenen uit Venray. Aan de N.K.M.T.S. St. Lucas te Box tel is Jac Voermans uit Leunen geslaagd voor de afdeling schilderwerken. Aan de Grafische M.T.S. le Eindho ven slaagden John en Frank van den Munckhof. De traditie van de jaarlijkse uitreiking van de diploma's aan de geslaagden van de Katholieke Technische School werd ook ditmaal voortgezet. Traditie dat die uitreiking geschiedt in tegenwoordig heid van de ouders der geslaagden en van representanten van het Venrayse be drijfsleven. Direkteur Hijl beklemtoonde in zijn toespraak dat de verslechterde ar beidsmarktsituatie en de sociale zeker heidswetgeving zorgen baart. Het zal dan nog wel enkele jaren duren eerdat er betere vooruitzichten voor de gediplo meerden zullen zijn. Van de 216 geslaagden zoeken er 83 een plaats op de arbeidsmarkt, 84 gaan verder studeren voor een ander LBO diploma, 40 geslaagden gaan verder studeren aan een school voor het MBO. De Venrayse school, en daar kan bestuur, direktie en leraren trots op zijn, heeft niet alleen de top bereikt, maar heeft zelfs het gemiddelde lande lijke niveau overschreden. Henrie Mertens slaagde met lof en kreeg ook de legpenning van de In- dustrieële kring Venray uitgereikt, waarbij tevens een oorkonde met ca deau was gevoegd. Deze leerling ver diende dat voor betoonde inzet en studie-ij ver en was daarmede een voor beeld voor de gehele school. Trouwens nog meerdere leerlingen kregen een ca deau aangeboden: Sudesh Sanichar, Venray; Marcel Fikke, Maashees; Mar cel Evers, Vierlingsbeek; Sjaak Janssen, Venray; Jack van Meijel, Merselo; John Smets, Heide; Robert Weijs, Veulen; Jan Arts, Venray; Jos Fleurkens, Ys selsteyn en Martien Versteegen, Merse lo. Gememoreerd werd dat het drietal, Henrie Mertens, Rob van Stokkum en Rob Josten, met succes aan de landelij ke wedstrijd van het Veiligheidsinstituut had deelgenomen en daar als eerte was geëindigd; terwijl Ron van Opbergen in de Nationale affichewedstrijd een twee de prijs had behaald bij hetzelfde insti tuut. Vermelden wij verder nog dat de heer Jenniskens namens het Oudercomité woorden van gelukwens en dank uit sprak, terwijl nanjens de leerlingen dat op treffende wijze weed gedaan door Rob de la Roy. De voorzitter van hetvschoölbestuur wees de leerlingen die aan het. ar beidsproces gaan deelnemen nog eens op de noodzaak van te blijven sollicite ren. In Venray alleen wisselen er 500 funkties per maand, door en gemoti veerd te solliciteren blijft de kans om aangenomen te worden bestaan. Hier volgen de geslaagden. Mechanische techniek. Roel Aben, Venray; Roel Anderson, Venray; Hamid Aouay, Venray; Moestafa Aouay, Venray, Heino Bal- tussen, Oirlo; Ali Caylak, Venray; Gar- do Claassen, Leunen; Paulus Cleven, Venray; Eric Collaer, Venray; Peter Deenen, Wanssum; Mafco Derickx, Venray; Berti Deriet, Overloon; Frank Driessen, Venrah; Haci Durgun, Ven ray; Eduard Engels, Venray; John van Gaal, Overloon; John Gommans, Ven ray; Geert Goumans, Venray; Mare Grittner, Venray; Frank Groot, Vier lingsbeek; Ruud Hendriks, Leunen; Tom van der Heijden, Venray; Gerard ten Holder, Venray; Peter Houben, Leunen; Frank Janssen, Venray; John- Paul Janssen, Horst; Rob Joosten, Oir lo; Rob Kromhout v.d. Meer, Venray; Marco Kruysen, Venray; Marcel Lichte- veld, Overloon; Gaston Linders, Ys selsteyn; John Lucassen, Venray; Hans Manders, Venray; Henrie Mertens, Venray; Leon Noyen, Overloon; Peter v.d. Pasch, Overloon; Mare Peeters, Venray; Helmut Pistora, Venray; Geert Poels, Wanssum; Mart Reijnders, Ven ray; Rick Remmers, Venray; Sudesh Sa nichar, Venray; Ben Siebers, Venray; René Smedts, Leunen; Peter Smits, Venray; Rob van Stokkem, Venray; Geert Thielen, Oostrum, Jos Thissen, Veulen; Renato Trebini, Venray; Bert v.d. Venne, Oostrum; Johan Vermeu len, Venray; Coert Willemsen, Oirlo; Roger Wittenrood, Venray; Jeroen Zee- kaf, Well. Mechanische techniek C-niveau. Hans Arts, Venray, Peter Coffeng, Venray; Wilco Delhez, Venray; Christ- Jan van Dongen, Veulen; Diego Garri- do, Venray; Johan van Gorp, Maas hees; Pieter Hendriks, Venray; Ger Hermans, Venray; Robert Janssen, Wanssum, Henk Jenniskens, Wanssum; Martin de Koster; Eric van de Ligt, Veulen, Ruud Manders, Venray; Ed ward Peters, Well; Hans Pirlo, Venray; Robbert de la Roy, Venray; Maurits Stock, Venray; Christ-Jan Tissen, Wan ssum; Rob Verhofstad, Overloon; Petro Wester, Venray; Mare Wientjes, Ven ray. Motorvoertuigentechniek. Ron Achten, Oirlo; John Bom, Ven ray; Mare Derks, America; Marcel Fik ke, Maashees; Theo Franssen, Over loon; Petro Gommers, Maashees; Peter Hegger, Melderslo; Rex Henckens, Overloon; Henk Holtackers, America; John Jacobs, Overloon; Leo Janssen, Sevenum; Peter Janssen, Hegelsom; Wil Janssen, Sevenum; René Jochems, Venray, René Koster, Horst; Wim de Mulder, Venray; Leo Nabben, Swolgen; Noureddine Najja, Horst; Carla Naus Tienray; Gert Jan Nellissen, Veulen Peter van de Rijdt, Hegelsom; Moham med Sedraoui, Venray; Corné Seuren Horst; Johan van der Veen, Overloon Eric Vullings, Meerlo. Motorvoertuigentechniek C-niveau. Rick Beyersbergen van Henegouwen Venray; Wim Lasamahu, Venray; Mari Tijssen, Venray; Installatietechniek. Peter Barents, Venray; Mare dc Bruijn, Venray; Marcel Evers, Vier lingsbeek; Edward Humphrey. Well; Berend Kees, Venray; André Meijers, Leunen: Twan Pelzer, Oostrum; Wil- bert van Rijswijck. Merselo; John Swin- kels, Venray; Mare Swinkels, Venray; Mathieu Verkaart, Venray; Frank Vloet, Overloon; Hans van Well, Hei de; Mare Linskens, Venray. Bouwtechniek timmeren. Gert Jan Alders, Overloon; Marcel Clephas, Veulen, John Cuppen, Ven ray; Robert van Els, Venray; Leon Ewals, Overloon; Hans Hanen, Venray; Giel Heinecke, Oostrum; Olaf Ingen- pas, Venray; Eric Jacobs, Overloon; Wil Jacobs, Overloon; Geert Jans- Beken; Sjaak Jansen, Venray; Peter- Paul Janssen, Heide; Ron Janssen, Wanssum; Goek Leja, Venray; Frank van Leur, Tienray; Geert Litjens, Ven ray; Leon Litjens, Tienray; Henk Maas, Heide; Jack van Meijel, Merselo; John Smets, Heide; Henk Steeghs, Meerlo; Robert Weijs, Veulen. Bouwtechniek timmeren C-niveau. Eric Arts, Venray; Jan Arts, Venray; Roel Arts, Venray; Lambert Baten, Vredepeel; Gerard Breemen, Venray; Terry Duynhoven, Oostrum; Henk van Els, Wanssum; Edwin Hendriks, Over loon; Mark Hendriks, Overloon; Mi chel Hooymans, Overloon; John Jans- Beken, Overloon; Frank Linders, Geijsteren; John Tönnissen, Wanssum; Martien Versteegen, Merselo. Bouwtechniek metselen. ans Aerts, Overloon; René van Bakel, Vredepeel; John van Bergen, Oostrum; Rini Bloemen, Vredepeel; Leon Boom, Venray; Frank Borghs, Overloon; John Cornelissen, Overloon; Paul Effing, Venray; Peter van Es, Venray; Jos Fleurkens, Ysselsteyn; Marcel Frederix, Wellerlooi; Albert Hendriks, Overloon; Harrie van Hoof, Venray; John van Hoof, Venray; René de Hoog, Maas hees; Steffan van den Hoogenhoff, Overloon; Henk Jacobs, Overloon; Pe ter Janssen, Oostrum; Marcel Jennis kens, Overloon; Ron Lenssen, Maas hees; John Maassen, Overloon; Theo Nellen, Heide; Martien van Osch, Meer lo; Jos Peeters, Vredepeel; Fred Pingen, Maashees; Mark Ponjee, Venray; Twan Thijssen, Broekhuizenvorst; John Voer mans, Venray; Piet Willemssen, Oirlo; Peter van der Zwaan, Venray. Bouwtechniek Schilderen. Hans Beelen, Venray; Manollo Bron, Venray; Luuk Croes, Venray; Ron van Doorn, Venray; Leon Fleuren, Hol thees; Henk Franssen, Maashees; Mar cel Gommers, Maashees; Twan Keij sers, Horst; Wilbert v.d. Laar, Venray; Richard Mik, Venray; Ton Siebers, Venray; Jos Zegers, Venray; Ron Smits, Venray. Bouwtechniek schilderen C-niveau. Robert Engelke, Venray. Extra vierde leerjaar LTO. Wil van den Bekerom, Venray; Mare van Berlo, Venray; Twan van Bussel. Venray; Henny Gerritsen, Oostrum; Robert van Haeften, Venray; Xander Haegens, Venray; Peter Henssen, Ven ray; Andre Hoeijmakers, Broekhuizen- vorst; René Keijsers, Venray; Jos Lind ner, Meerlo; Leon Reijntjes, Veulen: Henny de la Roy, Venray; Robert van Rijswijck, Oirlo; Eric Dijk, Maasbree; Peter Wolters, Maashees. St. Elisabethziekenhuis Venray te beluisteren via kanaal 4. Donderdag: van 10.15 tot 11.15 uur het programma „Nieuws en informa ties", daarna het verzoekplatenpro- gramma. St. Anna, Psychiatrisch Centrum Venray Maandag: van 15.00 tot 16.30 uur het programma „Non-stop lichte en veelge vraagde muziek". Vrijdag: van 10.00 tot 11.30 uur het programma „nieuws en informaties" waarin hel verzoekplatenprogramma. St. Servatius, Psychiatrische Centrum Venray. Donderdag: vanaf 10.00 uur het pro gramma „nieuws en informaties", waarna het programma „Zomaar mu ziek". De Kruuze, Geriatrisch Centrum Venray. Maandag: van 14.00 tot 15.00 uur het programma „Houwen zo". Vrijdag: van 14.00 lot 15.00 uur het programma „nieuws en informaties", waarna het programma „Houwen zo". Bejaardencentrum Het Schuttersveld. Vrijdag: van 10.30 tot 11.30 uur een speciaal programma met en voor de be woners van Het Schuttersveld. Wilt U aan familie, vrienden en/of bekenden in een van bovenstaande in stellingen een muzikale groet brengen? Wij zijn U graag van dienst. Stuur Uw aanvraag tijdig naar de Venrayse Om roep Stichting, Postbus 320, 5800 AH Venray. VENRAYSE OMROEP STICHTING aanvraagformulier voor verzoekplaten Deze plaat is bestemd voor dhr/mevr/mej Instelling Afdeling kamer - De plaat wordt aangeboden door: dhr/mej/mevr Woonplaats

Peel en Maas | 1983 | | pagina 10