OUDE FOTO'S SA De Weifeling AGENDA NEETESON Verwen uzelf met 'n Gazelle INGEZONDEN P-5SS-- l ™sle' S,& |onB."'s CnLscBhno"heidB'"S,ZO" 1 l EEN eheewnibbi^n0 1 om9„,ïïTadv'esen drogisterij CLARINS 25 jaar :orgverlening in „De Kruuze" bij de vakman. CHRIS JEUCKI 22 Jaar vice-voorzitter Loterij Zangers van St. Frans GEVONDEN allang 0£o ecftoon- 1 een 9°<^XSS voo- ^ld5If cSaii en l gezicht,'1'?. e(Zo a»9 biedt u OP Te en »u0' coitret Pa"ve,krijgen huidtyP»-Jfpariis °P' van eenin n J,s b.TSSfsdePP5''3''' OVERLAST GEPARKEERDE AUTO'S Reeds geruime tijd hebben bewoners van Vlakwater geklaagd over overlast door geparkeerde auto's nabij de Tennishal. De politie wil meehelpen die overlast te beperken. Daarom werden tijdens het weekeind een tiental auto's versierd met een bekeuring. Men zij dus gewaarschuwd. INBRAAK IN WONING Waarschijnlijk zijn beginnelingen aan het werk geweest bij een inbraak in een woning in de Deken Thielenstraat. Met een schroevendraaier is getracht een brandkas', open te krijgen, hetgeen niet gelukte. Voor de eigenaar O. alleen wat schade aan de brandkast. ERGELIJKE VERNIELINGEN Een stelletje vandalen is aan het werk geweest om de verlichting van de wegmarkerigen aan het begin van de Langstraat onklaar te maken. Door tijdige ontdekking en het treffen van maatregelen werd het gevaar voor het verkeer in de kiem gesmoord. ONDER INVLOED Venrays politie werd geconfronteerd met een dwars op de weg staande personenauto nabij het viaduct op de Leunseweg. De bestuurder was met zijn beneveld brein niet meer in staat de auto in het juiste spoor te houden. Die bestuurder, S.M. uit het Brabantse Asten, verkeerde in kennelijke staat van dronkenschap maar weigerde medewer king aan de vereiste proeven. Tevens werd nog 12 gram Hashhisch in beslaggenomen. Met een rijverbod en de aanzegging dat proces verbaal zal worden opgemaakt en een extra proces verbaal terzake het weigeren van de proeven, kon hij per taxi huiswaarts keren. FIETSER GEWOND De 6 jarige fietser B.J. reed vanaf een uitrit de Dolemitenlaan de weg op zonder op het verkeer te letten. Een 22 jarige autobestuurder kon hem niet meer ontwijken. Het jongetje werd gewond en moest naar het ziekenhuis worden overgebracht. VENRAYS POLITIE SUCCESVOL Het voetbalteam van Venrays politie nam zondag deel aan de Koninklijke Marechaussee van Venlo georganiseerd voetbaltoernooi, waaraan door 26 teams uit Nederland, België en Duits land werd deelgenomen. Het venrayse team behaalde de 7e plaats en een fraaie beker kon weer worden toegevoegd in de prijzenkast. rapport met voorstellen om ter verho ging van de kwaliteit van de zorg het aantal bewoners te verkleinen. In 1982 verscheen daarop een rapport van het College voor Ziekenhuisvoorzieningen, waarin de bestaande verpleeghuissitua tie in Noord-Limburg werd beschreven en adviezen werden gegeven voor een goede spreiding van de aanwezige voorzieningen. De door De Kruuze aangegeven gewenste vermindering van het aantal plaatsen werd door de overheid gehonoreerd. Bovendien mocht het verpleeghuis een renovatie doorvoeren, gegeven de degelijke con structie en de mogelijkheden om daarin een goede zorgverlening voort te zetten. De toenmalige Staatssecretaris van Volksgezondheid mw E. Veder-Smit verklaarde in mei 1981: ,,De Kruuze is een degelijk gebouw, waarin de bewo ners de gelegenheid wordt geboden te genieten van een liefdevol verzorgde levensavond..." En dat is kort samengevat waar het in De Kruuze om draait. De renovatie die voor de deur staat en waardoor de leefgroepen zullen worden verkleind en de privacy vergroot, valt in dat verband misschien het meest op, maar het is slechts een middel om het gestelde doel te bereiken: Essentieel is de individuele begeleiding van de bewoners, het behoud van hun contacten met de samenleving en de betrokkenheid van de familieleden. De verwezelijking van dit doel vraagt om een dagelijkse inspanning. Vooruitlopend op de resultaten heb ben overige bewoners en hun familie leden, medewerkers en oud- medewer kers hun vreugde kunnen uiten over datgene wat reeds is bereikt. Hoogte punt daarbij was de kermis op donderdagmiddig, die voor hen allen was opgezet. Aan de vele kraampjes hebben ook een aantal vrijwilligsters hun medewerking verleend. let verpleeghuis De Kruuze in nray vierde in de eerste dagen van 'zijn 15 jarig bestaan, laf de oprichting in 1968, toen het irmalige klooster van de paters iciscanen werd aangekocht door de "voz-organisatie, heeft de zorgver- geestelijk gestoorde bejaar- een groot aantal ontwikkelingen rgemaakt. de start moest er aan het gebouw :t het nodige worden veranderd en tepast om het voor de nieuwe iming geschikt te maken, loop van de jaren volgden rdere aanpassingen om het leef- ,t in het verpleeghuis te verbete en met name tegemoet te komen aan behoefte aan privacy van de iners. Om deze privacy te vergroten ook het aantal bewoners, dat 'ankelijk 200 bedroeg, tot nu toe jebracht tot 175, terwijl deze .■heten „afbouw" geleidelijk aan tgaat tot er nog 125 vaste bewoners in zijn. Deze afbouw is tevens een ":ge aan een betere spreiding van •rzieningen in de regio-Limburg, 'oordien wacht De Kruuze echter en grote renovatie, zodat het ileeghuis bij dit derde lustrum aan vooravond staat van een drukke tiode. Organisatorisch is de Kruuze arop goed voorbereid door een Itallig beleidsteam, dat wordt geleid gf or de directeur mw. M. Tummers, bij pen beter bekend als zuster Mariosa. aanstaande renovatie zal extra panning van directie en beleidsteam dig maken. Niettemin wenst De uuze in de komende tijd nog een ital andere voornemens te realiseren, wil De Kruuze enerzijds de begelei- ig van de familieleden van de woners verder versterken, ooit werd a onderdeel van de zorg waaraan men loefte bestaat dan vroeger ooit werd derkend. Dit voornemen berust op gegeven, dat de intensievere contac- met familieleden geleid hebben tot grotere betrokkenheid bij de zorg en elname daaraan. Zuster Mariosa: ir is ons aan deze betrokkenheid veel legen. Niet alleen voorzover het onze ste bewoners betreft, maar evenzeer behoeve van die bejaarden willen in de toekomst meer gaan doen. We len meer preventief gaan werken or de familieleden een handreiking te en, hoe zij thuis het beste met deze aarden kunnen omgaan. Door mid- van voorlichting over verzorgings- l*clen en het geven van adviezen over bejaarde al dan niet nog zelf kan ►en. en over het omgaan met probleem drag, hopen wij te bewerkstelligen dat jaarden zo lang mogelijk in hun len, vertrouwde milieu kunnen blij- n. Tot een opname komt het dan pas men het thuis werkelijk niet meer n kan. Daarvoor is echter een nauwe menwerking nodig met de eerstelijns- rg- Is er sprake van opname, dan worden nilieleden ook van meet af aan meer trokken via uitgebreide informatie, nnismaking met het reilen en zeilen in Kruuze en huisbezoeken door de aatschappelijk werkende. Er is in dat •zicht veel veranderd de laatste ren". Ook hier komt samenwerking om de •ek kijken. Vroeger had ieder ver- eeghuis zijn eigen indicatiecommissie, bepaalde op welke gronden iemand aanmerking kwam voor opname. Nu «ft de regio een gezamenlijke com- issie, wat een duidelijker indicatie en n gerichtere opname tot resultaat eft. In het nieuwe beleid is ook plaats geruimd voor samenwerking met de dere instituten voor zorgverlening in regio zoals het verpleeghuis St. ntonius te Horst, welke samenwerking eft geleid tot gezamenlijke invulling Jide functies van hoofd civiele dienst, rsoneelszaken en maatschappelijk trk. Al in 1978 kwam De Kruuze in een t Met verslagenheid namen wij kennis van het plotselinge overlijden van onze direkteur LEO SPREEUWEN BERG Hij gaf op sympathieke wijze leiding aan het bedrijf. Hij zal in onze herinnering blijven voortleven. Medewerkers Timmerfabriek Spreeuwenberg Venray b.v. AUTOBRAND Zondagmorgen wilde de Venrayer M.K. zijn Ford starten op de parkeer plaats bij de Veltumse Kleffen. Inplaats dat de auto startte, sloegen de vlammen eruit. De in recordtijd ter plaatse zijnde brandweer kon niet verhinderen dat de auto een prooi der vlammen werd. Deze foto is genomen bij het 2e lustrum van de R.K. Sportvereniging De Valk, voorloper van S.V. Venray. Achterste rij. Ber Philipsen - Joos Simons - Jo Verste gen - Jac Jansen(maan) - Pater Saes - Piet Schellen - Jac de Bruin - Gerrit Jan sen - Teng Jansen - Lowie Bexkens - Teng Manders - C. Weijers - Leo Ewalts - Pauw v. Zwamen - Harrie Volleberg - Theo Derks - Jules Esser - Johan de Bruin - Harrie Stevens - Lowie Volle- berg - Harrie v.d. Munckhof - Toon Stevens - Johan v. Sinten - Jan Clephas - Jac Jansen - Albert Stevens - A. Slits. Tweede rij. Piet Loonen - Sjaak Verstegen - G. Bal- tussen - Johan Gerrits - Jo Pijpers - Chr. Wijnhoven - J. Flinsenberg - Sjaak Voesten - Harrie Clephas - Teng Ewalts - Johan Dekkers - Jan Weijers. Eerste rij. Cor Aben - Leo Sassen(liggend) - J. Swaghoven - Beitje Hendriks - Hannes Swaghoven - Wim Hendriks - J. Bek kers - Teng Broers - Piet Goummans - Cor Jansen - Herman Bexkens. WEM zo'n sterke, lichte, snelle! WIELERHUIS Merseloseweg 18 GAZELLE fietsen rijden op VREDESTEIN banden De F.N.V. gaat er tegenaan. Deze tekst komt U de laatste tijd overal tegen. Er tegen aan, tegen het pakken van jongeren, ouderen, uitkeringstrek kers, schoolverlaters, minimumloners, ambtenaren, leraren en nog een hele- bole meer mensen worden door deze re gering gepakt en nog verder in de hoek gedrukt, dan ze nu al zitten. De woonlasten stijgen de pan uit. In de gemeenten (ook in Venray) gaan de diverse belastingen voor sommigen met 25 tot 30°7o omhoog, ondanks af spraken max. 6"Jo belastingstijging toe te passen. Kortom links zowel als rechts wordt ingeleverd. Alleen vreemd dat mensen die 4 x modaal verdienen, leveren niets in.Bedrijven worden ondersteun; mi lieuwetgeving wordt uitgekleed. Naar datgene wat door de vakbeweging naar voren wordt gebracht, wordt niet ge luisterd. Tegen zulk soort zaken gaat de F.N.V. tegenaan. Drie zaken staan daarin centraal: le Korter werken voor meer banen; 2e Nieuwe banen scheppen; 3e Geen af spraak sociale zekerheid. Helpt u de vakbeweging deze zaken boven water te houden. Laat zien en horen dat u het met deze handelwijze van de regering niet eens bent. Ook vanuit Venray vertrekken men sen naar Utrecht. De trein vertrekt in Venray om 8.30 uur naar Venlo, waar overgestapt wordt op de trein naar Eindhoven om 8.54 uur. Kom F.N.V.-ers uit Venray, laat u niet op de kop zitten, doe mee, werk mee, denk mee en ga mee op zaterdag 11 juni 1983. Namens het bestuur afd. Venray, J. J. Mans, voorzitter M. Verrijdt, secretaris TEGEN LOCOMOTIEF •en 56-jarige autobestuurder uit jdelaar heeft maandag kennelijk niet rode lichten gezien of de belsignalen oord van een naderende losse diesel- omotief op de met knipperlichten 'eiligde spoorwegovergang nabij de puté Petersstraat te Oirlo. Zijn auto tegen de locomotief aan en rd enkele meters verder in de spoor- nt gegooid. Door toegesnelde om- nders werd de bestuurder uit het owrak gehaald en naast enkele arm- etsuren en hoofdwonden mankeerde bestuurder niets. Hij werd naar het ;enhuis overgebracht. Zijn toestand rd redelijk genoemd. De locomotoef am net voor de volgende overweg bij Gunhoekweg tot stilstand. Het trein- keer ondervond enige vertraging. openbare bibliotheek venray O PROGRAMMA SPORTHAL W DE WETTELING De komende weken zullen de Zangers van St. Frans bij de Venrayse bevolking aankloppen voor de verkoop van loten 1,— per stuk. Dit koor zal namelijk binnenkort een nieuwe LP gaan opnemen en moet daar voor dien in de beurs tasten om de kos ten, die daaraan verbonden zijn, te kunnen betalen. De bodem van de kas raakt daardoor in zicht. Bovendien staat het koor min of meer aan de voor avond van zijn jubileum (in 1985) en bestaan er plannen om de viering daar van vooral tot uitdrukking te brengen in de culturele manifestatie. Maar ook daar is geld voor nodig. Reden genoeg dus om binnen het ak- tiviteitenprogramma ook plaats in te ruimen voor een loterij. De prijzen die hieraan verbonden zul len zijn, bestaan uit: le prijs 250,of een weckend Parijs voor één persoon; 2ej)rijs 100,—; 3e prijs 50,—4e en 5e prijs 25,— en 6e tot en met 10 prijs elk 10,—. De trekking van de loterij zal worden gehouden op maandag 18 juli 1983 en de uitslag ervan zal bekend worden ge maakt in dit blad. De koorleden die de verkoop van de loten verzorgen zullen voorzien zijn van een legitimatiebewijs. Het bestuur doet graag een beroep op de Venrayse bevolking om deze loterij succesvol te laten verlopen en is er van overtuigd dat het voor Venray belang rijk is een dergelijk jongenskoor te hebben en in stand te houden. van 30 mei t.m. 5 juni 1983 Mechelse herder, reu van ongeveer 2 jaar oud. Wit-zwart poesje, voorzien van een halsbandje. Zwarte poedel achtige hond. 1 bankbiljet Een zil veren digitaal dameshorloge merk Rei ner. Horloge met blauwe wijzerplaat, merk Renova, met opschrift Arno Beer- kens. 2 sleutels mey label met op schrift E. Zymszak. Ford (flesopener) sleutelhanger met 3 sleutels: Lips, House, MVM. 1 sleutel met opschrift Yale nr 18E577. 3 sleutels aan koord je: 2 Börkey, 1 Silkea. Verzekerings plaatje bromfiets TXL 793 1983. Haspel met een rollethe vliegertouw. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de administratie van de Gemeente politie Venray, Leunseweg 4, tel. 04780- 84888, toestel 227. VERNIELINGEN AAN GEPARKEERDE AUTO'S Een aan de Wilgenstraat gepar keerde auto werd beschadigd aangetrof fen: een deuk in het linker achterportier en 'n kapotte spiegel. Het is al de twee de keer in korte tijd dat in die straat een geparkeerde auto beschadigd werd. Maandagavond werd op een parkeerplaats aan de Julianasingel een beschadigde auto aangetroffen. Uit de sporen viel op te maken dat dit door een andere auto moet zijn veroorzaakt. Die veroorzaker liet jammer genoeg geen vi sitekaartje achter. In de vorige week gehouden jaarver gadering van de Venrayse Zwemvereni ging Spio heeft mevr. N. v.d. Munck- hof-Strijbos afscheid genomen als vice- voorzitter, welke funktie zij sinds de oprichting van Spio, nu 22 jaar geleden, heeft vervuld. In al die jaren was haar grootste taak te zorgen voor een perfekte leden administratie, een taak die zij ook nu nog, nu zij geen bestuursfunktie meer ambieerd, zal blijven vervullen. Het gaat hier toch altijd nog om 600 leden. Met Mevr. Kortekaas-Dupont was zij een der eerste Venrayscrs die slaagden voor het official-diploma van de KNZB. Voorts verwierf zij nationale en interna tionale zwembond-bevoegdheden, als jury-secretaresse, kamprechter en exa- minatrice. Sinds 1968 heeft zij zitting in het bestuur van de Kring Limburg van de KNZB. In 1977 was zij mede-oprichtster van het Medisch-Sport Advies Centrum Noord Limburg. Op de jaarvergadering mocht zij als dank voor het vele werk dat zij in die 22 jaar voor Spio heeft verricht het ere lidmaatschap in ontvangst nemen. De daaraan verbonden gouden speld werd door voorzitter Tino Zandbergen op gespeld. Op dezelfde vergadering nam de heer Louis Hanen afscheid als bestuurslid van Spio, welke funktie hij 5 jaren ver vulde. Hij werd benoemd tot lid van verdienste en ontving hiervoor het zilve ren ere-speld. Hij was zo'n beetje het „manusje van alles" op het technische vlak. Verder was hij 13 jaar kring official en ontpopte zich tot de beste kringstarter. Binnen de vereniging leid de hij het elementair zwemmen, ver zorgde hij de diverse opleidingen en was hij zo'n beetje de vaste man in vele uit eenlopende commissie's OPENBARE BIBLIOTHEEK afd. voor volwassenen Julianasingel 33 afd.voor de jeugd Schoolstraat 32 VENRAY Tel. nt. 81970 Keuze uit de nieuwe aanwinsten voor de jeugdafdeling: 322.3. Mayle, P. Scheiden kan de aardigste mensen overkomen. Het is heel naar als je ouders gaan scheiden. Dit boek kan je helpen wat beter te be grijpen waarom mensen trouwen en wat er daarna mis kan gaan. Bovendien staat er in wat je kunt doen als je denkt dat je verdriet nooit meer overgaat. Vanaf ca 9 iaar 536.5 Speel en leer met vorm en kleur. Aan de hand van veel felgekleur- clVtèkeni'ngen leren kleuters een aantal xieuren en vormen te onderscheiden en te benoemen. 552. Jansen, Albert en G. Schil ling. Iets over het heelal. Duidelijk en eenvoudig, wordt iets verteld over de aarde, over dag en nacht, over de zon, maan en planeten, over sterren en sterrenkunde. Met veel foto's en een strip. Vanaf ca. 9 jaar. 624.3. Stöcklin-Meier, S. Een handvol papier; zelf gevouwen speel goed met versjes, liedjes, spelletjes en verhaaltjes. 665.1. Pirreault, J. en H. Rosseau. Lindert 220 volt. Het kleine mannetje Lindert laat Bram en Ilse zien wat men sen in vorige eeuwen van elektriciteit af wisten en welke toepassingen door be roemde mensen als Bell en Edison zijn uitgevonden. Vanaf ca. 10 jaar. 763. Garratt, C. Leren fotogra feren. Handzaam boekje waarin duide lijk en met veel voorbeelden wordt uit gelegd hoe goede foto's gemaakt kunnen worden. 783. Deyries, B., D. Lemery en Michael Sadler. Muziekgeschiedenis; een stripverhaal. Dl. 2. Van Beethoven tot Wagner. Met afzonderlijk: Lang speelplaat. (Te bevragen bij de uitleen balie). 797. Erhard, N. en W. Zacharias. Doe mee met het circus. Ideeën voor het geven van een circusvoorstelling met zelfgemaakte decors, kostuums, pro gramma's en muziek. 912.7. Bassie en Adriaan. Moppen met Bassie en Adriaan. Een verzameling moppen over dieren, kinderen, eten en drinken en allerlei onderwerpen. eu-ierl. 945.6. Heyden, G. van der. Bernadette Devlin. Aan de hand van het levensverhaal van Bernadette Devlin (geb. 1947) wordt de strijd tussen de katholieken en de protestanten in Ier land (tot 1969) verduidelijkt. Grotestraat31, Venray tel.04780-81515 van 10 t.m. 16 juni 1983 Vrijdag 10 juni: Jeugd-avcndvierdaagse. 19.00-20.00 Wiliemse zaalv. vr. 20.00-21.00 SVV zaalv. vr. 21.00-22.00 Hento zaalv. vr. Zaterdag 11 juni: Jeugd-avondvierdaagse. 09.30-17.00 O. en O. gem. Venray 17.00-18.00 Theeuwen zaalv. vr. 18.00-19.00 Coersen zaalv. vr. 19.00-20.00 FC de Klomp zaalv. vr. 20.00-21.00 Wiliemse zaalv. vr. Zondag 12 juni: Jeugd- en avondvierdaagse. 18.00-19.00 Peelers zaalv. vr. 19.00-20.00 Wijk Zuid zaalv. vr. Maandag 13 juni: 18.00-19.30 VC Rooy Verder nog geen programma. Dinsdag 14 juni: 18.00-21.00 VC Rooy 21.00-23.00 Badminton. Woensdag 15 juni: 19.00-22.30 Badminton. 22.30-24.00 ZVVde Wetteling zaalv. Donderdag 16 juni: 18.00-21.00 Badminton. RESTANTEN VAN ILLIGAAL GESLACHTE KOE GEVONDEN In de bossen van Daland werden restanten van een geslachte koe, o.a. kop en ingewanden aangetroffen. Uit het in samenwerking met de Rijkspolitie ingesteld onderzoek bleek die koe in het naburige Brabant gestolen te zijn. Van de dader» ontbreekt op dit moment nog ieder spoor. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, A. Franken. Th. Lankveld, H. Schraven en J. Wittgen: W. BLOEMEN Stationsweg 15 tel. 81465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver. G. van Loon, F. de Muinck Keizer. F. Schmeetz. Th. van Thlel, D. Vorcautoron en J. de Vocht: G. VAN LOON Patersstraat 60 telefoon 88800 DR. KEIJZER van Beordenweg 10, YsseUteyn telefoon 04785-777 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 'a morgana van 10 lot 11 uur; 's middags van 17 tot 18 uur. ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Telefoon 0478041333 WEEKEND- EN NACHTOIENST VENRAY8E APOTHEKEN van heden vrijdagavond 18 uur tot vol gende week vrijdag. APOTHEEK ST. ODA Paaaage 1 teil. 81255 Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13 00 en van 17.00 tot 18.00 uur; Bondag: van 10.00 tot 17.00 en van Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtlulkje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY Voor spoedeisende gevallen, uitsluitend na telefonische afspraak, neemt waar O. VERHAEGEN, telefoon 82281 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kramer en W.G.A.M. Loonen dienst op vrijdag, zaterdag en zondag W.H. KREMER, Mgr. Nolensstraat 12 Venray telefoon 04780-81000 Spreekuur kleine huisdieren: za en zo van 13.30 tot 14.00 uur en volgens afspraak KLEINE HUISDIERENPRAKTIJK M.J. van Winden E.M. Ruijmbeek 04780 - 81336 - 83829 M.J. VAN WINDEN Stationsweg 8 Venray tel. 04780-81336 Onderwijs- en beroepskeuzevoorlichting Venray, Leunseweg 2a, tel. 10032 Openingstijden: ma tm do 8.30 - 12.45 en 13.15 17.00; vrijdags 9.00 - 12.30 en 13.00 - 16.30 uur INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM, LIMAGAS en WML Past Wijnhovenpark 1. 5801 BZ Venray telefoon 04780 - 86333 Geopend maandag tm vrijdag 9-17 uur. VROUWEN BELLEN VROUWEN Vrouwen luister- en informatiedienst, van maandag Lm. vrijdag van 9-12 uur elke dinsdagavond van 8-11 uur. TELEFOON 04750-18000 ned. ver. van rheuma- p ati Enten afd. umburg Poetbus 100 6100 AC ECHT Algemeen Informatie-adres: Tel. 04754-2054 ALGEMENE HULP-DIENST VENRAY telefoon 04780 64163 Bereikbaar elke werkdag van 9 tot half 11 'smorgens en van 7 tot 8 uur "savonds N.V.I.H. COC afd. VENRAY Tlfonische opvang voor homseksuele mannen /vrouwen telefoonnummer 04780 - 88809 MASJ KBB Hoenderstraat 33. Venray telefoon 04780 65251 open: ma tm vr van 10.00 tot 6.30 REGIONALE V ERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkun dige voor Venray. Meerlo en Wanssum is bereikbaar via telefoonnummer 04780 -81269. Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijkverpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er ge legenheid van maandag tot en met vrijdag van 08.30 tot 09.00 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uitleenartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 08.30 tot 09.00 uur en van 16.00tot 17.00uur. In het weekend alleen voor spoedge vallen door de wijkverpleegkundige van de weekenddienst Eenieder wordt verzocht de artikelen na gebruik zo spoedig mogelijk terug le bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, tdefoon 81269. Spreekuur Diëtiste: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269. Zwangerschapsgymnastiek: Aanmeldingen via telefoon 81269. Groene Kruis Wijkcentrum „De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkver pleegkundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur. telefoon 83859. Zuigelingen- en kleuterbureau uitslui tend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum „Landweert" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkver pleegkundige op maandag, woensdag en vrijdag van 08.30 tot 09.00 uur, tele foon 88273 of 85900.

Peel en Maas | 1983 | | pagina 3