ekke r< jinsdag 17 januari Paul van Vliet nel zijn nieuwe programma Deel II" aul van Vliet heeft een half jaar vrij ge- amen. Na bijna twintig jaar van onafge broken reizen en trekken, t.v.- en platen- reffodukties, internationale tournee's en le- onder zware druk, die het leven van un b#e° topartiest met zich meebrengt, had ij behoefte aan een adempauze. Hij eJieeft die vrijheid benut om zich opnieuw h, e laten inspireren. Een half jaar onderge- io loken in de anonimiteit van denken en tchriiven. a u ie iersvi staat hij weer in de volle schijnwer- van de theaters en de publiciteit. Met ieuwe ideeën, nieuwe teksten en nieuwe <J iuziek, gegoten in een volledig nieuw ogramma, dat hij doelbewust "Deel II" 4eeft genoemd. ten duidelijke vingerwijziging naar de ,al weede, nieuwe fase in zijn karrière. Daar- Qo iaast doelt deze titel ook op de opdracht H( ran onze tijd, die vraagt om een nieuwe louding tegenover het leven en de maat- chappij. 'aul van Vliet: vernieuwd, anders, maar fnet dezelfde kwaliteiten, waardoor het lederlandse publiek van hem is gaan luden. brei ird etfonderdag 2 februari "^De zoon van Louis Davids" Dordfeen nieuwe Nederlandse musical van idde aerben Hellinga en Jacques Klöters oere De zoon van Louis Davids" is een groots itie, ipgezette, nieuwe Nederlandse musical, orgevaaraan maar liefst 17 aktrices, akteurs musici meewerken. Inhoudelijk is het (één bewuste historische rekonstruktie, ie tiiaar een geheel aan de fantasie van de akk luteurs ontsproten vertelling. Uiteraard is tigsitet verhaal wél gebaseerd op het lied- ie Ajepertoire van Louis Davids an jerben Hellinga, de schrijver van de zeer ;n 1( iuksesvolle stukken als "Mensch, durf te jn g, even" en "Kees de Jonge" en Jacques (löters, onder meer bekend uit het caba- et "Don Quischocking". schrijven hier- nee hun eerste musical ]j weten zich daarbij gesteund door de ele bekende en onbekende Davids lied- is, die soms verrassend nieuw te voor- chijn zullen komen uit de handen van omponist/arrangeur/zanger Hans Ver- Teulen en Martin van Dijk ohan Ooms speelt Louis Davids, de eni- Jie historische rol in de musical. De ande- üart e hoofdrollen worden bezet door de blc leste zingende aktrices en akteurs van ""evi Nederland: Jenny Arean, Gerrie van der hou (lei, Lex Goudsmit en Joost Prinsen. sarv )e regie is in vaardige handen bij Dimitri Ke( :renkel Frank. >ert( Jinsdag 7 februari 'Hoe versier ik een stuk" Dlijspel van Philip King en Falkland Cary John Lanting's Theater van de Lach A/at moeten we over dit gezelschap nog :eggen. Recht toe, recht aan en het is al- ijd weer lachen geblazen. Het verhaal is simpel, maar daar gaat het dan ook niet jm. Het verhaal is slechts de kapstok, waaraan de lachsalvo's worden opgehan- tst jen. en ma Een boekhouder wordt verdacht van po- •giging tot aanranding. Dat betekent kon- sternatie in het bedrijf. Echter niet dat jne soort konsternatie dat men zou verwach te ten In plaats van afgrijzen voor de boos- jeki doener, beginnen vooral de dames zich in Is ongewone mate voor hem te interesse- ien ren- 0g, Gaandeweg zullen we zien dat dit sullige, 3nd mets betekenende mannetje een echte ve vent wordt. Zo eentje die links en rechts ezi( iedereen kan versieren. En dat niet alleen Hij versiert alles ook het stuk! woensdag 8 februari "Zullen we handhaven?!" Fons Jansen De belangstelling voor Fons Jansen blijft groot, want ook in het derde seizoen wa ren de voorstellingen van Fons Jansen uitverkocht. Daarom gaan we nog één seizoen verder met dit suksesprogramma. lensen die in de afgelopen drie jaar geen kaartje konden bemachtigen, krijgen nu een laatste herkansing. Fons blijft steeds aan zijn programma schaven. Steeds een klein detail, op een wat andere manier de fjaktualiteit in de gaten houdend Fons vindt dat in de samenleving een he leboel verandert. Dus vraagt hij zich af: "Wat zitten we toch te handhaven?" Dit geweldige, suksesvolle programma, waaraan u beslist een avond theaterple- zier kunt beleven, durven wij u met een gerust hart aan te bevelen. Di M* donderdag 23 februari Robert Paul Theatershow Gast: Eileen Egas De spektakulaire ontwikkeling van zijn eerste soloprogramma heeft Robert Paul geïnspireerd om zich nog meer als all round theaterman te presenteren, in een nieuw programma, met nóg meer variatie. Eileen Egas ziet u als Robert's partner in dansnummers en sketches. Robert brengt daarnaast een aantal erg mooie liedjes, afgewisseld door een praatje, een typetje en - vanzelfsprekend - door enige verbluffend knappe imitaties. Robert Paul blijft Robert Paul. Een jonge artiest, die in korte tijd een vaste plaats heeft gekregen in de theaters van Nederland, door zijn bijzondere talent, zijn optimale inzet en zijn onweerstaanbaar enthousiasme. Het muzikale combo staat onder leiding van Bert Stoots. maandag 27 februari Carnavalsconcert Limburgs Symphonie Orkest Dirigent: Lucas Vis Ook in 1984 zal het Limburgs Symphonie Orkest in de gehele provincie de carna valsviering op humoristische en muzikale wijze onderstrepen en wel voor de 31e maal. Dit jaar is Venray voor het eerst in de tournee opgenomen, naast een achttal andere Limburgse carnavalsbolwerken. Een uitzonderlijk programma dus. Het is nadrukkelijk niet een concert zoals we dat van het LS.O. gewend zijn. Het stati ge van een normaal concert wordt inge ruimd voor een gezellige, informele sfeer. Uiteraard hoort u symfonische, maar aan gepaste muziek. Het is een traditie dat het programma van de carnavalsconcerten geheim blijft! "Den Hollander" Lucas Vis zal de reeks dirigeren. In samenwerking met de Vasteloavesver- eniging "De Piëlhaas" wordt dit concert beslist een ongewone happening.een buitengewone schouwburqavond! zondag 11 maart 11.30 uur "Langs straten en pleinen" Vlaamse volksmuziek door Het Kliekske Eind 1982 gaf dit Vlaamse volksmuziek- ensemble een zondagconcert voor een enthousiaste en bomvolle schouwburg. Ook dit seizoen komen Rosita Tahon, Herman Dewit, Oswald Tahon en Wilfrid Moonen weer naar Venray om de liederen en melodieën te zingen en te spelen die zij voor een groot deel hebben opgete kend uit de herinnering van oudere men sen uit hun Vlaamse land. Zij maken daarbij gebruik van een uitge breid instrumentarium, deels door henzelf gebouwd naar de gevonden authentieke exemplaren. dinsdag 20 maart Peter Faber met zijn one man show "Een optimist" Dit is een bijzonder programma van een allround theatervakman, akteur. mi- mespeler, akrobaat, grappenmaker Na zijn prachtige rollen in films als "Dr. Vlimmen" en "Max Havelaar", ging Peter met solo-theater het land in. Wie een groots, meeslepend spektakel verwacht, komt bedrogen uit. Je kunt Fa- ber's programma geen etiket opplakken. Het is iets eigens en unieks. Het publiek schijnt daar een neus voor te hebben, ge tuige de overweldigende belangstelling in het gehele land. Echte kwaliteit verloochent zich niet en kwaliteit is het! Peter Faber is werkelijk een schitterende theaterpersoonlijkheid. Enkele kritieken op zijn vorige program ma zijn: "Faber kritisch in vrolijke show" (Volks krant) "Faber eenzaam op grote hoogte" (Bra bants Nieuwsblad) "Faber maakt zich waar" (Telegraaf) "De charme van een speelse hond" (Trouw). "Een optimist" is een nieuw en aantrek kelijk programma, dat zal aantonen, dat de artistieke ontwikkeling van Faber in opgaande lijn is. Het wordt een opgewekt programma, dat onbarmhartigheid als stoeierige kattigheid weet te vermom men. Faber is bekend om zijn geestige monologen. Hij ontpopt zich daarnaast als jongleur of als clown, zingt prachtige liederen en dat alles bij elkaar vormt een programma met hoge amusementswaar- donderdag 22 maart "Koppen dicht" ("Noises off....") komedie van Michael Frayn Een avond echt gezellig "uit". Veel lachen en een zeer fijn stuk. dat alles te bieden heeft om het tot een sukses te maken. Niet voor niets is dit stuk in Londen hét theatergebeuren van 1983 In "Koppen dicht" neemt u een kijkje in de keuken van een toneelgezelschap. In het eerste bedrijf volgt u een generale re petitie van de klucht "Oren aan": de ze nuwachtige spanning die zich één dag voor de première van de betrokkenen meester maakt. Dit resulteert in de nodi ge onderbrekingen van de repetitie, afwis selend door regisseur, spelers en techni ci. Het tweede en derde bedrijf spelen zich respektievelijk twee en vier maanden la ter af tijdens twee middagvoorstellingen van het inmiddels door iedereen be heerste stuk. Het gezelschap is dan op tournee door de provincie en een stuk meer ontspannen. U volgt de diverse amusante verwikkelin gen in de coulissen en achter het toneel. Een uitzonderlijk blijspel in een topbezet- ting: Rijk de Gooyer, Keesje Terbrugge. Frederik de Groot, Ronnie Bierman, Dolf de Vries, Marlies van Alcmaer, Pieter Lutz, Margreet Heemskerk en Michiel Kerbosch. Willem Niiholt zal de regie voeren. maandag 26 maart "Fidelio" opera van Ludwig von Beethoven Limburgs Symphonie Orkest Na de suksesvolle uitvoering van "Die Zauberflöte" in het vorige seizoen, brengt het Limburgs Symphonie Orkest in sa menwerking met de Contactraad Lim burgse Schouwburgen weer een beroem de opera en ook nu zijn weer uitstekende solisten geëngageerd. Het Limburgs Symphonie Orkest is van plan er een bijzondere voorstelling van te maken. Het orkest bestaat dit jaar name lijk 100 jaar. Wanneer we terugdenken aan "La Bohème", "De Parelvissers' "Don Giovanni" en alle andere L.S.O.- suksessen, dan zien wij met spanning de ze prachtige opera-avond tegemoet. Muzikale leiding: Wolfgang Trommer. Regie: Peter Maszmann. Solisten: Jef van Wersch, Robert Christe- sen. Horst Hoffmann. Deborah Polaski. Ton Thissen, Saskia Gerritsen. Henk Kreukniet Koor: Studenten Conservatorium Maastricht. donderdag 29 maart Flairck De muziekgroep "Flairck" bestaande uit Hans Visser, Sylvia Houtzager, Annet Vis ser. Erik Visser en Ted de Jong heeft zich na suksesvolle L.P 's als 'Variaties op een dame". "Gevecht met de Engel" en "Circus" een geheel eigen plaats verwor ven in de muziekwereld. Veel van het werk van "Flairck" is min of meer bekend van radio en televisie. Toch is een avondje "Flairck" méér dan alleen luisteren. Het visuele spel dat deze unieke groep pre senteert, maakt eerder dat gesproken dient te worden van muziektheater. Na de zeer suksesvolle voorstellingen die "Flairck" reeds eerder in Venray gaf, ont breekt deze groep ook dit jaar natuurlijk niet in het programma. "Flairck" blijft een kombinatie van groot muzikaal talent en een fascinerende, moderne presentatie, die zowel bij een jong, op popmuziek geo riënteerd publiek, als bij de regelmatige concertbezoeker een hoge waardering oen iet. maandag 16 april Alexandra Radius Han Ebbelaar dansen hoogtepunten uit het Romantisch Klassiek Ballet Dit wereldberoemde ballet-echtpaar danst hoogtepunten uit het romantische, klassieke balletrepertoire: Les Sylphides, Esmeralda, Zwanenmeer, Sleeping Beau ty en Giselle. De pas-de-deux zullen wor den afgewisseld met piano-intermezzi door de concertpianiste Regina Albrink, terwijl de akteur Gerard Heystee de ver bindende teksten van Ine Rietstap spreekt en de balletten toelicht. Alexandra Radius en Han Ebbelaar dan sen al meer dan twintig jaar samen; hun karrière begon in 1959 bij het Nederlands Danstheater, waaraan zij negen jaar ver bonden bleven en waar choreograaf Hans van Manen een twintigtal balletten voor hen maakte. Na een intermezzo van twee jaar bij het American Ballet Theatre in New York, keerden zij terug naar Neder land en naar het Nationale Ballet. Hier dansten zij hoofdrollen in avondvullende produkties als het Zwanenmeer, Romeo en Julia, The Sleeping Beauty en Giselle, alsmede in balletten van de Nederlandse choreografen Rudi van Danzig, Toer van Schayk en Hans van Manen, waarmee zij internationale suksessen oogstten. Deze voorstelling kwam tot stand met medewerking van Het Nationale Ballet. zaterdag 31 maart Ballet van Tahiti "Ovehi Tahiti" dans, zang en muziek uit de Stille Zuidzee De Tahitiaan heeft altijd al gevoel voor rit me en voor schitterende feestkostuums gehad. Of het nu voor vrienden is. voor een oogst-of een ander seizoenfeest, altijd is de Tahitiaan blij als hij aan zijn hartstoch telijk temperament voor dans en muziek de vrije loop kan laten. De voorstelling "Ovehi Tahiti" is een hart verwarmend en authentiek schouwspel, niets kunstmatigs, alles is natuurlijk, vro lijk. spontaan. "Ovehi Tahiti" is een oog verblindende draaikolk van kleuren, van gezang en gelach, het is een grote explo sie van blijheid en geluk, gedanst op een onweerstaanbaar ritme, een exotisch feest, groots en overdadig. U kunt bij dit unieke Tahitiaanse schouwspel genieten van meer dan 400 schitterende, kleurige kostuums, traditio nele muziekinstrumenten als de toere, de Hawaiaanse gitaar de polu en de fakete. De dansen zijn geïnspireerd op voor ouderlijke tradities, krijgshaftige scènes of aan het dagelijkse leven ontleend. nieuwe Nederlandse musical naar ideeën van JOS BRINK en FRANK SANDERS De groep die de suksessen "Maskerade" en "Amerika. Amerika" op de planken bracht, is alweer bezig met de voorberei dingen van de nieuwe Nederlandse musi cal "Evenaar". Ook deze oorspronkelijke musical werd bedacht door Jos Brink en Frank Sanders en van muziek voorzien door Henk Bokkinga. Het gezelschap gaat met "Evenaar" terug naar de formule van "Maskerade". Dus wat minder show dan in "Amerika. Ameri ka" en weer meer lachen, want dat ver wacht men bij Jos Brink vooral. We voorzien dan ook een knalsukses en een stormloop op de kassa. Toch zal het bij twee voorstellingen blijven, want de voorstelling is te kostbaar om vaker in Venray op de planken te brengen, leder een die "Evenaar" wil zien, moet daarom maar snel beslissen, "Evenaar" is een komedie met een inge nieus gekonstrueerde intrige rond een jong echtpaar met vrolijke relatieproble men, met situaties die dolkomisch zijn, maar soms juist daardoor wellicht de ernst van het moment aangeven, net als in het leven zelf. Een werveling van klank en kleur, soms een klucht, soms een kluif. Het verhaal speelt in deze tijd en wordt vertolkt, gedanst en gezongen door: Jos Brink, Frank Sanders, Lucie de Lan ge, Mary Michon, Simone Kleinsma, Bar- rie Stevens, Fred Butter en last but not least, Georgette Hagedoorn. De choreografie is van Barrie Stevens, de- kor en kostuums van Raymond Renard. het orkest staat onder leiding van Henk Bokkinga en voor de regie tekent Jo Dua. dinsdag 17 april "De Mensenhater" (Le Misanthrope) van Molière PUBLIEKSTH EATER Mensenhaters zijn ze allemaal, de figuren in Molière's laatste ernstige komedie "De Mensenhater". Ze verafschuwen in ieder ander mens het leven zelf, omdat ze bang zijn voor de dood. Ze schrijven gedichten, roddelen en filosoferen, om het leven en daarmee de dood op een afstand te hou den. Hun jeugd is eeuwig, de deugden die ze bejubelen of belachelijk maken zijn dat, de kunst is dat. Alles wat ze aan de ein digheid van hun eigen leven zou kunnen herinneren, houden ze zorgvuldig buiten de deur. Hun huizen zijn diepvrieskasten. Ze vriezen hun lusten in om de dood te kunnen trotseren. Jeugdig geklede kadavers die op hoge leeftijd nog met elkaar omgaan als ver wende rijkeluiskinderen op een altijd du rend feestje. Natuurlijk loopt dat spaak. Ze streven wel allemaal hetzelfde doel na. maar met zulke verschillende middelen, dat hun wereldje uit elkaar spat. Niet voor lang. Dat zeker niet De angst voor de dood is van alle tijden en hoe meer mensen over de middelen daarvoor beschikken, des te meer men sen alles op alles zetten om hun leven, hun lichamen, hun liefdesleven voor de smetten van de vergankelijkheid te be hoeden Die mensen waren en zijn jam merlijk belachelijk. Een stuk over mensen die vergeefs trach ten de tijd te trotseren, een stuk dat de tijd lijkt te kunnen trotseren. Onder regie van Ger Thijs en Karst Woudstra spelen Lies Franken, Ann Ha- sekamp, Sigrid Koetse, Hans van den Berg, Herman van Elteren, Jules Hamel. Ton Kuyl. Ton Lutz, Frans Vorstman en Siem Vroom. THEATER-BEURSDAGEN: zaterdag 11 juni 10.00 tot 15.00 uur. zondag 12 juni 12.00 tot 15.00 uur. De beursdagen zijn bedoeld voor bezoe kers van ons theater, die bij de sa menstelling van hun abonnement onze adviezen op prijs stellen of omdat zij graag zelf de plaatsen per voorstelling willen aanwijzen. Wanneer dit niet het geval is, dan kunt u vanaf 11 juni tot medio september schrif telijk reserveren middels het in dit blad opgenomen bestelformulier De indeling van de schriftelijk bestelde plaatsen be gint na de eerste beursdag Wij geven al tijd de beste beschikbare plaatsen. De in het programmablad genoemde prij zen zijn inklusief reserveren en gardero be. Als abonnementhouder ontvangt u een reduktie van 5% op deze prijzen. Bij het ter perse gaan van dit programma konden wij drie zéér belangrijke voorstel lingen nog niet definitief aankondigen, omdat er nog problemen waren met de produktie en dus ook met de datering. Uiteraard worden belangrijke voorstellin gen die alsnog ingevoegd worden, tijdig bekend gemaakt. Omdat wij deze aanvul lingen op ons programma verwachten, maar ook omdat wij een abonnement voor zoveel mogelijk mensen betaalbaar willen houden, kunt u zich al abonneren voor vier voorstellingen. De aanvullingen vallen dan buiten abonnement Als abonnementhouder krijgt u dan recht van voorreservering De vrije verkoop (bestellingen van minder dan vier voorstellingen) start op 5 septem ber. In onze advertenties in de diverse dag- en weekbladen zullen wij hierop nog nader terugkomen. SCHRIFTELIJK BESTELLEN Indien het u niet mogelijk is onze beurs dagen te bezoeken, of wanneer u geen nadrukkelijke voorkeur heeft voor bepaal de plaatsen, kunt u ook schriftelijk bestel len. Bestelformulieren die ons vóór de beursdagen bereiken zullen pas aan het einde van de eerste beursdag in behande ling worden genomen. Deze bestellingen worden uiteraard be handeld in volgorde van binnenkomst. De mogelijkheid bestaat dat na de eerste beursdag een of meerdere voorstellingen uitverkocht zijn. U dient op uw bestelfor mulier dan ook een alternatief aan te ge ven, voor het geval u vijf voorstellingen neemt en een van de gekozen voorstellin gen uitverkocht zou zijn. Ook voor ons is de recessie duidelijk merkbaar. Voorzichtigheid bij de subsidiénten, maar ook bij het publiek. Bij onze programmering hebben wij daarom deze voorzichtigheid even eens in acht genomen en meer dan ooit op de kwaliteit gelet. Inkrimping van het programma hebben wij grotendeels weten te ondervangen door produkties slechts éénmaal op ons programma te plaatsen. De konsequentie is uiteraard dat de betreffende voorstellingen sneller uitverkocht zullen zijn dan in vorige jaren. In plaats van twee of drie avon den Hoofdstad Operette, André van Duin of Paul van Vliet, hebben wij bewust voor één avond gekozen. Op deze manier blijft ons kwalitatieve aanbod gehandhaafd. In de toneelsektor spelen wij dit jaar zoveel mogelijk op zekerheid. Een aantal uitvoeringen heeft de première achter de rug en we weten dat het hier om uitstekende voorstellingen gaat. Het risico dat velen liever mij den, valt daarmee grotendeels weg. Ook bij de andere genres hebben wij rekening gehouden met de wensen van het publiek. Waar de subsidié- ring stagneert, moeten wij naar volle zalen werken om toch voor de toe komst een breed aanbod te kunnen handhaven. Wij zijn van mening dat het Cultureel Centrum zo mogelijk nog meer open moet staan voor de inbreng van de eigen bevolking, alsmede voor groeperingen uit de regio-gemeenten Dit jaar zijn de data voor het amateurtoneel en de zondagochtend concerten volgeboekt. Toch zoeken wij samen met de gezelschappen naar alternatieve speel dagen. Initiatieven zullen wij ondersteunen en begeleiden, zover dat bin-, nen onze mogelijkheden ligt. De geboekte voorstellingen bieden dit jaar goed theater in breedste zin van het woord. Daardoor ziet het programma er veelbelovend uit en zal het u niet moei lijk vallen om er een abonnement uit samen te stellen. Wij hopen dat u het komende seizoen weer regelmatig onze gast zult willen zijn. Romain Cattoir direkteur STREEKSCHOUWBURG VENRAY, POSTBUS 88, 5800 AB VENRAY, TELEFOON 04780 - 82468 BESTELFORMULIER SEIZOEN 1983 -1984 Naam: Straat: Postcode: Woonplaats: Lid personeelsvereniging (indien van toepassing): Voorkeur plaatsen: zaal I rij I balkon rij*: Ik ben houder van een C.J.PVPas 65* nr.: en wens daarom in aanmerking te komen voor reduktie op de daarvoor in aanmerking komende entreeprijzen, f^ijn geboortedatum is: Ik wensnieuw C.J.PMijn geboortedatum is: Ik bestel hiermee plaatsen voor de volgende voorstellingen: (minimaal 4 voorstellingen). SEPTEMBER 1983 maandag 26 donderdag 29 OKTOBER 1983 dinsdag 4 zondag 9 donderdag 13 maandag 24 donderdag 27 NOVEMBER 1983 dinsdag i zondag 6 dinsdag 8 donderdag 10 dinsdag 15 donderdag 17 vrijdag 18 donderdag 24 zaterdag 26 DECEMBER 1983 donderdag 15 maandag 19 dinsdag 20 woensdag 21 JANUARI 1984 zondag 8 vrijdag 13 dinsdag 17 FEBRUARI 1984 donderdag 2 «oensdag 8 donderdag 23 maandag 27 MAART 1984 zondag 11 dinsdag 20 donderdag 22 maandag 26 donderdag 29 zaterdag 31 woensdag 11 maandag 16 dinsdag 17 t 15.00 I 1250 "OUETFORONE" HAROROSE. KNALBLAUW JO DUSSELOORP. RECITAL 11 30 UUR BRASIL TROPICAL RICHARD III ZUIDELIJK TONEEL GLOBE ANDRE VAN DUIN SHOW "TELEATER" ROBERT LONG EN LEEN JONGEWAARO MAASTRICHTS SALON ORKEST 11 30 UUR "MADAME BUTTERFLY- LIMBURGS SYMPHONIE ORKEST "SUKSES" "DE JORDAAN". NOOYS VOLKSTHEATER "DE JORDAAN". NOOYS VOLKSTHEATER SETH GAAIKEMA, "HET ORAKEL SHUSAKU 4 DURMU DANCE THEATRE IM WEISSEN ROSSL". HOOFDSTAD OPERETTE "STILLE NACHT". MARY DRESSELHUYS 6 JAN RETEL DANIEL WAA YENBERG 4 THEO OLOF DE HUISBEWAARDER" TONEELGROEP DE APPEL A L STARDUST QUARTET. 11.30 UUR HAMLET HAAGSE COMED1E BOUDEWUN DE GROOT "CONCERT lil PAUL VAN VLIET. "DEEL II DE ZOON VAN LOUIS DAVIDS HOE VERSIER IK EEN STUK THEATER VAN DE LACH FONS JANSEN 'ZULLEN WE HANDHAVEN" ROBERT PAUL THEATERSHOW CARNAVALSCONCERT LS O HET KLIEKSKE 'LANGS STRATEN EN PLElNE N 11 30 UUR PETER FABER EEN OPTIMIST KOPPEN DICHT "FIDELIO". L SO FLAIRCK t 22.50 I 20.00 I 30.00 I 22 50 I 22 50 t 2250 t 1500 I 20 00 I 2250 I 25.00 i 2500 I 22 50 l 22 50 l 2250 I 10.00 t 15.00 t 15.00 I 1750 l 10.00 BALL rAHiTi EVENAAR JOS BRINK EVENAAR" JOS BRINK KLASSIEK ROMANTISCH BALLET RADIUS EBBELAAR OE MENSENHATER PUBLIEKSTHEATER P Doorhalen wat niet in van de gekozen voorstellingen ui

Peel en Maas | 1983 | | pagina 19