GEMEENTEPRAAT NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Redactie G.A. Schilt te. Bureau Voorlichting Kwaliteit, service en garantie. Foto-expositie in Infotiek Commissie Maatschappe lijke zorg Verkeers- spreekuur Gemeente-archief Bekendmaking Verklaring van geen bezwaar Gemeentelijk zwembad Veel klachten over honden uitwerpselen Hinderwet Hinderwet Hinderwet Hinderwet PEEL EN MAAS Omdat je er veel leuker uitziet zonder helm, staat er een Gtta voor je klaar bij je Vespa dealer. M. THEUNISSEN Eikenlaan 50 Venray C. NELLISSEN Peel en Maas UW weekblad kersenvlaai ERFVERHARDING Wegenbouw GEBA b.v. AUTOHANDEL HORST rolluiken - zonschermen - binnenjaloezieën Zonwering H. van Megen Tol en mei 31 mei exposeert de „Woensdagavondgroep" van de Vrije Akademie in de „Infotiek" in de hal van het raadhuis. Deze groep van fotografen heeft zich in samenwerking met Joop Wismans la ten inspireren door de in februari ge houden tentoonstelling „Days to re member" over de gevolgen van de aan vallen met atoombommen op Hiroshi ma en Nagasaki. In een zestiental foto's wordt in eerste instantie de aarde getoond, maagdelijk en onbewoond. Toen kwam de mens met zijn denken, normen en idealen, op de foto's voorgesteld als witte kokers. Wat de mens echter op aarde heeft ge daan is hol. De aarde is volgebouwd met holle kokers. Dan komen de kernwapens, die brand stichten in de kokers en geleidelijk aan wordt de gehele aarde vernietigd. De Japanse fototentoonstelling „Days to remember" wordt met deze serie foto's vertaald met: als we zo doorgaan is een „Monument voor het leven" het eindresultaat. Op woensdag 25 mei wordt om 16.30 uur in kamer 127 van het raadhuis een openbare vergadering van de commissie voor maatschappelijke zorg gehouden. Naast de gebruikelijke agendapunten vermeldt de agenda nog het punt Familiewerk. Met familiewerk wordt bedoeld een vorm van langdurige intensieve begelei ding van gezinnen met problemen. De begeleiding vindt plaats in het gezin en in de eigen woonomgeving. Het doel van de begeleiding is de ge zinnen te helpen hun probleem te onderkennen en op te lossen, terwijl zal moeten gelden dat na de periode van in tensieve begeleiding, de gezinnen weer zelfstandig kunnen funktioneren en zonodig zelf vroegtijdig de weg weten naar de gebruikelijke hulpinstelling (b,v. het maatschappelijk werk) voo' hulp van korte duur. Op donderdag 26 mei wordt vanaf 10.00 uur verkeersspreekuur gehouden in het raadhuis. Iedereen die opmerkingen heeft over een bepaalde verkeerssituatie kan een afspraak maken om dit verkeerspro bleem mondeling in het verkeersspreek uur ter sprake te brengen bij ambtena ren van de afdelingen Openbare Orde en Veiligheid, Onderhoud, Civiellechn- nische Werken en Verkeer en aan de Politie. Voor het maken van een afspraak kan men contact opnemen met de heer W. Gossens (tst. 159) of de heer G. Rutten (tst. 344). Het gemeente-archief zal op zaterdag 21 mei a.s. gesloten zijn. ONTWERP-AANVRAAG HOGERE W AARDEN WET GELUIDHINDER BINNEN GEBIED 2e HERZIENING BESTEMMINGSPLAN CENTRUM Binnen het bebied, waarvoor de gemeenteraad op 10 augustus 1982 de 2e herziening van het bestemmingsplan Centrum heeft vastgesteld, zijn enkele wegen met een verkeersintensiteit van meer dan 2450 voertuigen per etmaal. Uit een voor deze wegen gehouden akoestisch onderzoek is gebleken, dat de wettelijk toegestane grenswaarden van geluidsbelasting voor een aantal in het plan opgenomen mogelijkheden voor woningbouw worden overschre den. Gedeputeerde Staten van Limburg zal worden gevraagd hogere grenswaar den vast te stellen voor de geluids belasting aan de gevels van de betref fende te bouwen woningen. Het ontwerp - verzoek aan gedepu teerde staten met de daarbij behorende stukken ligt met ingang van 24 mei 1983 gedurende één maand voor iedereen ter inzage bij de afdeling ruimtelijke ordening, kamer 201 van het raadhuis, geopend vn 9.00 tot 12.00 uur en overigens volgens afspraak. Opmerkingen betreffende het ont werp - verzoek kunnen gedurende deze termijn schriftelijk worden kenbaar gemaakt aan burgemeester en wet houders. Tevens wordt op 31 mei a.s. een openbare hoorzitting gehouden, waar bij iedereen in de gelegenheid wordt gesteld mondeling opmerkingen om trent het ontwerp - verzoek te maken. Deze hoorzitting begint om 14.00 uur in het raadhuis. Het gebied van de 2e herziening van het bestemmingsplan Centrum wordt begrensd door de Noordsingel, de Raadhuisstraat, Julianasingel, Paters- laan, Langeweg, St. Jozefweg en Overloonseweg. De hogere waarden worden gevraagd voor de gebieden, waarin geluidsgevoelige nieuwbouw nog mogelijk is en welke liggen binnen de invloedsferen van de Raadhuisstraat (ged.), de Julianasingel, de Paterslaan, de Langeweg (ged.), de Grote Markt en het gedeelte van de Henseniusstraat waar verkeer in beide richtingen is toegestaan. Venray, 20 mei 1983. De Burgemeester van Venray, Gedeputeerde Staten van Limburg hebben op 11 mei 1983 aan het gemeen tebestuur verzonden de navolgende ver klaring van geen bezwaar, zoals bedoeld in artikel 50, lid 8 van de Woningwet, welke is vereist voor het verlenen van de gevraagde bouwvergunning voor: het bouwen van een mestvar- kensstal aan de Steegse Peelweg 143 te Ysselsteyn, t.n.v. Gebr. Jaspers. Deze verklaring van geen bezwaar kan worden ingezien bij de afdeling ruimtelijke ordening, kamer 201 in het raadhuis, geopend van 9.00 tot 12.00 uur. Zij, die menen door de afgifte van de ze verklaring van geen bezwaar rechtstreeks in hun belang te zijn getrof fen kunnen op grond van de Wet A.R.O.B. een bezwaarschrift indienen bij Gedeputeerde Staten van Limburg te Maastricht. De termijn, waarbinnen een eventueel bezwaarschrift bij dat college moet zijn ingediend, eindigt dertig da gen an bovengenoemde verzenddatum. Venray, 20 mei 1983 De burgemeester van Venray, Pinksterdagen gesloten. Hel gemeentelijk combi-bad is op bei de Pinksterdagen gesloten. Openstelling buitenbad uitgesteld. Het buitenbad van het gemeentelijk combi-bad zal op zijn vroegst op 1 juni 1983 worden opengesteld. Al eerder is meegedeeld dat de gebruikelijke openstelling van het buitenbad op 1 mei ten gevolge van renovatie werkzaamhe den aan het bad moest worden uit gesteld. door de slechte weersomstandigheden hebben de werkzaamheden vertraging opgelopen. Als het bad wordt opengesteld zal dit in deze rubriek worden gepubliceerd. Tot aan de openstelling van het bui tenbad zijn de seizoen-abonnementen 1983 ook geldig voor het binnenbad op de vrije zwemuren. Deze vrije zwemu- ren zijn: maandag en dinsdag van 7.00-8.30, 12.10-13.00, 18.00-19.45 en 21.00-22.00 uur; woensdag van 7.00-8.30, 12.30- 15.30 en 20.30-22.00 uur; donderdag van 7.00-8.30 en 18.00-19.45; vrijdag van 7.00-8.30, 12.00-13.00, 18.00-19.45 en 21 ^0-22.00 uur; zaterdag van f 3.00- 15.45 uur. l.A „cr en wethouders van "nebben in hun vergadering van lj mei 1983 voor de onderstaande bouwplannen bouwvergunning ver leend. Zij, die menen door de afgifte van een van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getrof fen, kunnen op grond van het bepaalde in artikel 7, lid 2, juncto artikel 13 van de Wet A.R.O.B. daartegen bij het col lege van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 30 dagen na de dag, waarop de bewuste vergun ning is verzonden of uitgereikt. Voordat U een bezwaarschrift indient, is het dan ook raadzaam te informeren of verzen ding of uitreiking van die vergunning heeft plaatsgevonden. Nadere inlichtin gen kunnen worden ingewonnen bij het bureau ruimtelijke ordening en bouwza ken, kamer 201 van het raadhuis, tel. 83838, toestel 354. het verbouwen van een gym nastiekzaal aan de Beukenlaan 6a, t.n.v. het gemeentebestuur; het plaatsen van abri's aan Station Venray, t.n.v. N.V. Nederlandse Spoor wegen; het bouwen van een woning aan de Dionisiusstraat 40, t.n.v. J.T.H. Phi- lipsen; het uitbreiden van een woning aan de Steegse Peelweg 7, t.n.v. J.P.J. Er- mers; het bouwen van een loods en het slopen van een bestaande loods/stal aan de Straat 12, t.n.v. J.A. Stiphout; het oprichten van een stallings ruimte aan de Kempweg 23a, t.n.v. mevr. C.J. v.d. Beuken-Derks; het verbouwen van de boerderij aan de Heidseschoolweg 4, t.n.v. P.M. Peeters; het plaatsen van een dakkapel aan de Dionisiusstraat 5, t.n.v. P.H.L.M. Houwen; het plaatsen van een dakkapel aan de Dionisiusstraat 7, t.n.v. G.A.G.M. Houwen; hef veranderen van de dak constructie aan de Oude Oostrumseweg 15, t.n.v. mevr. P.E.T. Hendriks-Maas; het bouwen van een garage/berging aan de Gussenstraat 13, t.n.v. F.M.M. v. Gooi; het verbouwen van een woning aan de Pr. Hendrikstraat 22, t.n.v. G.J.G. v.d. Munckhof; het bouwen van een veldschuur aan de Laagheidseweg 23, t.n.v. J.Th. van Well. Venray, 20 mei 1983. De burgemeester van Venray, GEEN GEPOEP OP DE STOEP! Regelmatig bereiken de gemeente klachten over milieuvervuiling door honden-uitwerpselen. De klachten over met hondepoep bevuilde trottoirs, ga zons, plantsoenen, trapveldjes en open bare speelgelegenheden voor de jeugd nemen helaas toe. Vaak is het zo erg dat het uit hygiënisch oogpunt niet meer verantwoord is kinderen in openbare speelgelegenheden te laten spelen door de hondepoep. Dit is betreurenswaardig omdat in de huidige tijd het aantal veili ge speelplekken voor de jeugd toch al beperkt is. Ook de gemeentelijke plant soenwerkers ondervinden dagelijks overlast van de hondepoep. HOND IN DE GOOT! Als uw hond zijn behoefte in de goot doet, zoals het hoort, zullen meer men sen hem aardig vinden, dan wanneer hij regelmatig het trottoir bevuilt. Als uw hond aanstalten maakt om zijn behoef ten te doen, trek hem dan even naar de goot en zeg erbij „goot". Vrij snel weet de hond dat de goot de uilgelezen plek is voor zijn behoeften en U zult zien dat dit door uw buren en omgeving wordt gewaardeerd. Uw hond weet niet hoe hij zich te gedragen heeft als hem dit stukje opvoeding niet wordt bijgebracht. Wist U dat heel wat mensen een hekel hebben aan honden alleen al vanwege de poep-overlast? Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op art. 12 van de Wet al gemene bepalingen milieuhygiëne; ma ken bekend: dat op 8 april 1983 bij hen een aanvraag is ingekomen van H.C. Na- buurs, Twistweg 3 te Vredepeel Venray, voor een vergunning ingevolge de Hin derwet voor het uitbreiden en wijzigen van een rundveehouderij en var- kensmesterij, waarbij mest en meststof fen worden opgeslagen, gelegen aan de Twistweg 3 te Vredepeel; dat op 11 april 1983 bij hen een aanvraag is ingekomen van L. de Wit, Timmermannsweg 111 te Ysselsteyn Venray, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een varkensmesterij, waarbij mest en meststoffen worden opgeslagen, ge legen aan de Timmermannsweg 111 te Ysselsteyn, dat op 18 april 1983 bij hen een aanvraag is ingekomen van C.H. van Cuijck, Straat 13 te Merselo-Venray, voor een vergunning ingevolge de Hin derwet voor het ex art. 6a, uitbreiden en wijzigen van een varkensfokkerij, waar bij mest en meststoffen worden opgesl- gagen, gelegen aan de Straat 13 te Mer- selo; dat op 18 april 1983 bij hen een aanvraag is ingekomen van G. van Kem pen, Scheiweg 15 te Leunen-Venray, voor een vergunning ingevolge de Hin derwet voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een varkensmesterij en -fokkerij, waarij mest en meststoffen worden opgeslagen en waar elektromotoren worden ge bruikt met een gezamelijk vermogen van meer dan 1,5 kW, gelegen aan de Scheiweg (ongenummerd) te Leunen. De aanvragen en andere ter zake zijn de stukken liggen in het raadhuis, ka mer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter inzage en wel tot 20 juni 1983, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur; Na deze datum, tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikking op de aanvraag, evèneens elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. Desgewenst kan al daar een mondelinge toelichting op de stukken worden verkregen. De betreffende stukken kunnen tot bovengenoemde datum ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur wor den ingezien (na telefonische afspraak). Gemotiveerde bezwaren kunnen tot bovengenoemde datum schriftelijk bij ons college worden ingebracht. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Indien daarom telefonisch wordt ver zocht, (afd. openbare orde en veilig heid, telefoon 04780-83838, toestel 158), kunnen tot één week voor bovenge noemde datum mondeling bezwaren worden ingebracht, waarbij dan tevens gelegenheid wordt gegeven tot een ge- dachtenwisseling over de aanvraag tus sen het bevoegd gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op, dat degenen, die bezwaren hebben ingebracht op de wijze als bovenom schreven en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest in de gelegenheid zullen worden gesteld bezwaren tegen de ontwerp beschikking in te dienen. Venray, 20 mei 1983 Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, hel hoofd van algemene zaken en kabinet A.L.G. Janssen. Kennisgeving bekendmaking ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 24, tweede lid, onder c, van de Wet algemene bepalin gen milieuhygiëne; maken bekend dat zij voornemens zijn om op de aanvraag van: -■>•■ Gebr. Litjens, Theeuwenhofweg 4 te Leunen-Venray, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het oprich ten, in werking brengen en in werking houden van een varkensmesterij, waar bij mest en meststoffen worden opgesla gen, gelegen aan de Theeuwenhofweg 1 te Leunen; M.G.E. van Osch, Horsterweg 39d te Castenray-Venray, voor een ver gunning ingevolge de Hinderwet voor het uitbreiden van een varkensmesterij en klakoenhouderij, waarbij mest en meststoffen worden opgeslagen, gelegen aan de Horsterweg 39d te Castenray; Transportbedrijf Joosten b.v., Castenrayseweg 18 te Oirlo-Venray, voor een vergunning ingevolge de Hin derwet voor het ex art. 6a, uitbreiden/wijzigen van een transport en overslagbedrijf waar elektromotoren en propaan worden gebruikt en inert vuil wordt opgeslagen, gelegen aan de Castenrayseweg 18 te Oirlo, positief te beschikken onder voor waarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De ontwerp-beschikkingen, alsmede de aanvragen en andere ter zake zijnde stukken, liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venrav. ter in zage en wel tot 3 juni 1983, elke werk dag van 9.00 tot 12.00 uur; na deze datum tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het geven van de aange vraagde beschikking, eveneens elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. De betreffende stukken kunnen tot bovengenoemde datum ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur wor den ingezien (na telefonische afspraak). De aanvragers, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aan leiding van een van de aanvragen en een ieder die aantoont, dat hij daartoe rede lijkerwijs niet in staat is geweest, kun nen tot bovengenoemde datum gemoti veerde schriftelijke bezwaren inbrengen naar aanleiding van een van de ontwerp beschikkingen. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient gericht te worden aan ons college. Venray, 20 mei 1983 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van algemene zaken en kabinet, A.L.G. Janssen. Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op art. 12 va" de Wet al gemene bepalingen milieuhygiëne; ma ken bekend: dat op 29 maart 1983 bij hen een aanvraag is ingekomen van Agrarisch bedrijf Houbensteyn, Ysselsteynseweg 69 te Ysselsteyn-Venray, voor een ver gunning ingevolge de Hinderwet voor het ex art. 6a, uitbreiden/wijzigen van een varkensfokkerij, waarbij mest en meststoffen worden opgeslagen, gelegen aan de Rouwkuilenweg 3a te Ysselsteyn- Venray. De aanvragen en andere ter zake zijn de stukken liggen in het raadhuis, ka mer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter inzage en wel tot 6 juni 1983, elke werk dag van 9.00 tot 12.00 uur; Na deze datum, tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikking op de aanvraag, eveneens elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. Desgewenst kan al daar een mondelinge toelichting op de stukken worden verkregen. De betreffende stukken kunnen tot bovengenoemde datum ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur wor den ingezien (na telefonische afspraak). Gemotiveerde bezwaren kunnen tot bovengenoemde datum schriftelijk bij ons college worden ingebracht. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Indien daarom telefonisch wordt ver zocht, (afd. openbare orde en veilig heid, telefoon 04780-83838, toestel 158), kunnen tot één week voor bovenge noemde datum mondeling bezwaren worden ingebracht, waarbij dan tevens gelegenheid wordt gegeven tot een ge- dachtenwisseling over de aanvraag tus sen het bevoegd gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op, dat degenen, die bezwaren hebben ingebracht op de wijze als bovenom schreven en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest in de gelegenheid zullen worden gesteld bezwaren tegen de ontwerp beschikking in te dienen. Venray, 6 mei 1983 Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van algemene zaken en kabinet A.L.G. Janssen. jk Hani Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders vaiT"'" Venray, gelet op artikel 31 van de Wc algemene bepalingen milieuhygiëne r' maken bekend, dat door hen, onde; f voorwaarden om gevaar, schade of hin- der voor de omgeving te ondervangen op 4 mei 1983 vergunning is verleend in gevolge de Hinderwet naar aanleiding van de aanvraag van: W.C. Arts, Timmermannsweg 9t; te Ysselsteyn-Venray, voor het uitbrei den van een pluimveehouderij, waarbij mest en meststoffen worden opgesla gen, gelegen aan de Timmermannsweg 94 te Ysselsteyn. B. Hegger, Op de kamp 4 te Merselo-Venray, voor het uitbreiden en wijzigen van een pluimveebedrijf, waar bij mest en meststoffen worden opgesla gen, gelegen aan Op de kamp 4 te Mer- selo; J. H. Franssen en Zn. Blitta" B.V., Maasheseweg 77 te Venray, voor het ex art. 6a, uitbreiden/wijzigen van een fabriek voor vervaardiging van velelementen van metaal en/of kunststof, waar elektromotoren worden gebruikt met een gezamenlijk vermogen van meer dan 1,5 kW, gelegen aan de Maasheseweg 77 te Venray. De beschikkingen en alle ter zake zijnde stukken liggen in het raadhuis, kamer 119, raadhuisstraat 1 te Venray, ter inzage en wel van 20 mei 1983 tot 20 juni 1983 elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. De betreffende stukken kunnen gedu-i rende bovengenoemde periode ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur worden ingezien (na telefonische af spraak). Ingevolge artikel 44, tweede lid, van de Wet algemene bepalingen milieuhy giëne staat tot 20 juni 1983 beroep open bij de Kroon voor: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygyëne bezwaren hebben ingebracht; d. enige andere belangehebbende, die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet al gemene bepalingen milieuhygiëne bezwaren in te brengen. De beschikking wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en kar met toepassing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de be schikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moet worden gericht aan Hare Majesteit de Koninging en worden gezonden aan de Raad van Sta te, afdeling voor de geschillen van bestuur, Binnenhof 1, 2513 AA 's-Gravenhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Venray, 20 mei 1983 Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van algemene zaken en kabinet A.L.G. Janssen. EEN ABONNEMENT WAARD G< NIEUW NIEUW H.H. LANDBOUWERS voor V00RDR00G HAKSELEN en SPUITEN VAN LANDBOUWGEWASSEN LOONBEDRIJF Stationweg 133 Venray Tel. 04780-82183 Wij kunnen u niet vertellen hoe lekker onze U moet het zelf proeven. Voor de pinksteren tegen 'n speciale prijs van 12,50 (groot) of 6,95 (mddel) BROEKMANS PATISSERIE Het is nu tijd om uw erf of fabrieksterrein te onderhouden Wij zijn gespecialiseerd in: ASFALTVERHARDING BETONVERHARDING SLIJTLAGEN vraag vrijblijvend prijsopgave bij: OVERASSELT TEL. 08892-1204 biedt aan: Mercedes 300 D Merdedes 200 D Merdedes 240 D 3.0 L Mercedes 200 D Mercedes 350 SL Opel Ascona 16S Opel Kadett Opel Manta LPG Ford Taunus 1.6 L Mazda 323 LPG Daihatsu Charade Mini Chevrolet Nova LPG Rover 3500 Ford Escort 1600 sport Ford Escort 1100 Datsun 100A Fll coupé Datsun 120Y BMW 728 automaat LPG BMW 728 LPG Alfa Sud Boven f 5000,- 3 mnd. garantie en/of 10.000 km. Alle auto's worden afgeleverd inclusief beurt. Theobaldusweg 3 Overloon tel. 04788-2027 1979 1978 1975 2 x 1975 zeer mooi 2x 1977 2x 1975 1976 2x 1976 1977 1979 1977 1977 1978 1975 2x 1976 1976 1975 1978 1978 1976 Daar staat onze naam als fabrikant borg voor. Wij leveren rolluiken in verschillende maten, uitvoeringen en kleuren. Vera rolluiken worden door onze vakmensen opgemeten, op maat gemaakt en vakkundig geplaatst. nergens goedkoper Horst - telefoon 04709-2412

Peel en Maas | 1983 | | pagina 12