uujiivm •J-Jt m- FLYING FLIES Midgetgolf VEREMGINGSNIEUWS FMRPENIEUWS SPRINGPLANK V JUmPfR5 WEST1 w Trimclub RED CAPS VENRAY BRIDGECLUB VENRAY Venrays Mannenkoor PEEL EN MAAS Sf. Pe^ Orkestvereniging DERDE ORDE PEEL EN MAAS O.J.C. DE BRAK J.U.M. Merselo WIJKCOMITE Bouw en Hout bond FNV ATLETIEK VERENIGING/ VENRAY- REGIO Venrayse atleten sterk in Sittard! Gesteund door de zeer goede weers- Cistandigheden hebben Jan Poels en sul Coppus op het kunststof te Sittard >or een aantal uiterst sterke resultaten eten te zorgen. Bij de veteranen gold jor Jo Verlinden hetzelfde! Jan Poels liep de 100 m. in een per- lonlijke tijd van 12.4. Op de 800 m. ïbeterde Jan het 7 jaar oude record Venray met 0.2 sec. tot 2.04.0. Op het langste baannummer de >.000 m. onderstreepte Paul Coppus in blakende vorm door het klubrecord ct liefst anderhalve minuut te verbete- n tot 32.22.4. Jo Verlinden leverde encens een uitstekende 10.000 m. De jarige veteraan liep 34.32.9 en eef slechts 8 seconden van zijn beste d! Jeannine Crooy mans goed op de 800 m te Helmond In Helmond heeft Jeannine Crooy- ans deelgenomen aan wedstrijden op [kunststof van de Helmondse vereni- ig HAC. Jeannine liep er de 100 m in .0 en leverde met een 2e plaats een wie prestatie op de 800 m in 2.32.9. Kompetitieploeg Jun. A/B Jongens: Udo Engelke, Emile Buys- n, Dave Gallas, Kwaku van Vliet, Pe- rSchoenmaker, Frank ter Beek. 3 Meisjes: Jeannine Crooymans, Victo- ie Derks, Yvonne Cybulski, Gerwin [ingen, Hanneke Schoenmaker. Kompetitieploeg Heren 4e klasse: Jan Poels, Lau Wijnhoven, Ton Ver- lort, Rob Grootjans, Kwaku van iet, Dave Gallas, Emile Buyssen en ml Coppus. Trainen: Pupillen en Junioren C/D woensdag vnjdag 19.00 tot 20.00 u. Senioren Junioren A/B woensdag en vrijdag 100 tot 20.30 u. Wedstrijdagenda: nei: Baanwedstrijden senioren en jun. /B te Nijmegen. mei: Onderlinge competitie Pupillen Junioren C/D te Uden. mei: Kompetitie Junioren A/B te Sit- 'gl ind nge mei: Kompetitie Senioren te Valkens- ard. mei: Baanwedstrijden te Hechtel. lioren en Junioren A. Interesse? Bel n Paul Coppus 04709-4840. 380 gekomen: Koninginneloop te Tegelen: J)e koninginneloop te Tegelen trok "qj i redelijk aantal deelnemers. Bij de /rjj nes ging de winst naar de veelbelo- ige ide Willy Koopmans van AV Tege- Van onze zijde legde Aniie Coppus lag op de 3e plaats in de tijd van bjj, 5? oyer 4800 m. nsst$23 Van de 54 deelnemers van Flying cs kwamen afgelopen zondag in Beek Donk in de finale. De uitslagen: m «lico Vermeulen 7e; Sander Pelzer 8e; laal ireel Aarts 6e; Steffen Jeuken 4e; „Sl Jan Kanters 6e; Andre Peeters 4e; 4ar! win Bolk 5e; Eric v.d. Pas 4e; Sandra Kleine 8e; Angela v. Lieshout 8e; seal Hermse 7e. n de prijzen crosstte: eddy de Vries le; John Wijnhoven le; Ira van Doorne le; Arno KI. Over- :en le; Herald Heidens 2e; Stephan 2e; Mark Pelzer 2e; Marcel de cine 3e; Martin Wijers 3e; Twan om 3e; Sabine Schoenmakers 3e; Ben ions ook 3e. Ben gefeliciteerd met je e rste beker jongen, voor jou telt ook aanhouder wint. Minder goed kwam iger Baltes er af. Hij kwam zo hard val dat hij nu in het gips zit. Roger harte beterschap evenals Jeroen :r"' Inschen die nog in het ziekenhuis ligt. ns<l UITSLAGEN ORANJECROSS k, Het is een geslaagde dag geweest afge- ten zaterdag want het oranjezonnetje er de hele dag. Er waren ongeveer deelnemers. De organisatie was in iden van de crossclub Flying Flies, medewerkers bedankt. De uitslag: uliefS jaar. Patrick Linders; 2. Judith Bönschen tijaar. Gudo Willemsen; 2. Boris Janssen; 3. Drbert Verheijen 7 jaar. Jeroen Marcellis; 2. Robert Beerlens; Petra Willems; 4. Alwies Peeters; 5. erke Willemse; 6. Davy Willemsen; 7. ariëlle Aerts; 8. Sander Willemsen 1 jaar. Danny v.d Poel; 2. Roel Peeters; Jaap Dings; 4. Barrij Spreeuwenberg; Otto Pastors; 6. Mark van Hout; Michel Botden; 8. Guido Swinkels A 5e 06 >1 '4 [J. :cpn lc Sjoerd Janssen; 2. Roel Hermsen; Ronny Schuten; 4. Stefan Boom; „,-Jaco v.d. Velden; 6. Astrid Fleuren ffojaar. Martien Peeters; 2. Twan Baltissen; Bart Rongen; 4. Mark Philipsen; Mathijs Goemans; 6. Sacha Pastora; Marcel v. Staveren; 8. Maurice Poels 11 jaar. Jeroen Aerts; 2. Jurgen Smits; q Sander Jacobs; 4. Twan Brekelmans; Johny Willems; 6. Harm Peeters; Aron Voermans; 8. John Rongen 12 jaar. Ramon Jacobs; 2. Ron Hoeimakers; Maurice Engbersen; 4. Pieter v.d an; 5. Henri Jansen; 6. Rob Camps; Twan de Bruin; 8. Frank Rongen 13 jaar. Mark Rongen; 2. Edwin Linders; Eric v.d Zanden; 4. Bery Fleuren; j Andre Boom; 6. John Litjes; f dl ^erner Hendrix; 8. Maikel v. Vegchel; 14 jaar. Maik Janssen; 2. Marcel Gommans; Ron Janssen jaar. Rob Verheijen; 2. Roger Teunissen; .Ronnie v. Opbergen; 4. Petro v. Veg- I; 5. Henri Reintjes. „VLAKWATER" Met drie gewonnen ronden en 17 sla gen verschil werd de wedstrijd in Geleen door het eerste team gewonnen. Alleen de laatste ronde werd prijsgegeven, maar toen was de winst al binnen. Dit is de eerste keer dat in Geleen gewonnen werd. Door het verlies van Cuyk thuis tegen Eupen, klimmen we op naar de tweede plaats. Veruit de beste speler van het totaal was Gerrit Vermeulen met 101 punten. Het tweede team 'heeft thuis tegen Eindhoven 1 toch een ronde kunnen pakken, waarbij de familie van Ham evenals familie Litjens een zeer goede partij brachten met Jan als uitschieter van 106 punten. Venray 3 speelde uit tegen Eindhoven 2 en trof hier slechts drie tegenstanders aan. Hierdoor werd het een regelrechte 8-0 overwinning voor het derde. A.s. vrijdag om half zeven n.m. speelt het eerste team de thuiswedstrijd tegen het zeer sterke Eupen 1, dat nog steeds ongeslagen is. Het tweede team gaat bij Eindhoven 2 op bezoek en we zijn benieuwd of men nu met vier tegen vier spelers aantreedt. Is dit niet het geval, dan zien we de winst bij voorbaat al zitten. In het ande re geval is een gelijkspel een verdienste lijk resultaat. Het derde team heeft een vrij wee kend, de onderlinge competitie gaat de vijfde week in a.s. donderdagavond. 1^ ALGEMENE LEDENVERGADERING Vrijdag a.s., 6 mei 1983, staat de al gemene ledenvergadering op het pro gramma. Deze zal plaatsvinden om 20.00 uur in café Veerhuis (Hensenius- straat). Op de agenda staan een aantal be langrijke punten. Zo zal er een nieuwe voorzitter gekozen moeten worden, omdat Pater Timmermans, na jaren lang deze funktie jundig te hebben uit geoefend, het tijd vindt om dit over laten aan andere mensen. Verder zal er ook het een en ander be kend gemaakt worden over het komend seizoen. In dit kader wordt gesproken over trainingstijden, trainers, teams, etc. Om een woord te hebben in deze zaken is het voor elk lid van belang aan wezig te zijn op deze algemene leden ver gadering. We verwachten dan ook iedereen om 20.00 uur in zaal Veerhuis. Programma zaterdag 7 mei: Aeternitas-Dames 1 15.30 Dames 1 speelt a.s. zaterdag een huldi gingswedstrijd tegen Aeternitas uit Stramproy, dat dit seizoen kampioen werd in de distriktspromotieklasse. Heren 1-van Houten 17.00 In de tweede ronde van de Nationale Beker speelt Lyceum tegen het Heerlen- se van Houten, dat dit seizoen kam pioen werd in de tweede divisie. In de competitie verloor Lyceum tweemaal met 0-3 tegen deze sterke tegenstan der. Misschien slagen de heren er nu in om voor een verrassing te zorgen. Onze aktiviteiten. Lopersgroep Zaterdagmorgen duurloop van 10 km op het Ballonzuilcircuit. We vertrekken om 7.15 uur vanaf de Cooperbaan Bee- kweg. Maandagavond vertrek om 18.30 uur vanaf de St. Anthoniusveldweg 1 voor een conditielooptraining over 10 km op harde ondergrond voor langere afstand, route Singels Venray. Trimmers. Zondagmorgen op het Lorbaancircuit een gevarieerd trimprogramma. We ver zamelen en vangen aan om 9.00 uur bij de Parkeerplaats Lorbaan. Woensdagavond gevarieerd trimpro gramma op het circuit Geijsterse bos sen. We verzamelen en vertrekken om 18.45 uur vanaf parkeerplaats voetbal veld. DAMCLUB VENRAY GAAT BINNENKORT EEN TOURNOOI VOOR HUISDAMMERS ORGANISEREN Deelnemers van alle leeftijden zijn hierbij weikon - ook dames! Dit tournooi zal plaats hebben op vier maandagen: 9 mei, 30 mei, 6 juni en 13 juni. De wedstrijden beginnen telkens om half 8 en zullen worden voorafgegaan door een korte inleiding over deze mooie maar moeilijke denksport, die nog altijd door velen wordt onderschat. Damclub Venray stelt ere - prijzen beschikbaar voor de winnaars. Op de laatste speelavond zal de club kampioen de heer Noyens een simul- taanwedstrijd spelen tegen alle deelne mers. Nadere inlichtingen kunt U inwinnen bij het secretariaat van D.C. Venray, tel. 04780 - 89730. OUD PAPIER Donderdag 5 mei haalt Red Caps Venray weer oud papier op in Venray- Zuid en in het Brukske. We starten om uiterlijk half zes bij de ATEBE garage. Wij hopen op eenieders medewerking. Wilt U het oud papier samengebonden of in een doos aan de straatkant zetten. Bij voorbaat dank. Uitslagen: HBjun. Venray-Geldrop 4-5 HB jun. Venray-Geldrop 0-10 HB adsp. Venray-Condors 5-5 HBpup. PSV-Venray 6-6 HB sen. Venray-Kickers 14-6 Competitiewedstrijden: Zaterdag 7 mei: HBjun. Maastricht-Venray 11.00 vertrek 8.30 uur Rijden: van Rossum, Stock, Min, Steemers HB adsp. Phantoms-Venray 11.00 vertrek 9.00 uur Rijden: Martens, Oremus, v.d. Wiele HB pup. Venray-Nuenen 11.00 9.30 op veld aanwezig zijn Zondag 8 mei: SB sen. Venray-Studs 11.00 9.00 op veld aanwezig zijn HB sen. Phantoms-Venray 14.00 vertrek 11.30 uur Reisgeld: Willen diegene die hun reisgeld nog niet betaald hebben dit alsnog doen. basket-ball dub venray 7 MEI 7 mei is de grote dag voor de kersver se mini-kampioenen op de zuid-neder- landse kampioenschaps-tournooi. Daar zullen ze aantreden tegen de andere kampioenen van de andere districten. Ook zal op 7 mei de beslissingswed strijd gespeeld worden tussen onze Jon gens aspiranten en JRC. Dit alles vindt plaats in Berlicum en wij zullen allen duimen voor het goede resultaat. Zet 'm op jongens. r.k. gymnattl*kv«r«nlglng st chrlstoffel Donderdag 21 april j.l. heeft de meis- jesgroep de laatste kompetitiewedstrijd van dit seizoen geturnd. Tegenstander was Hout-Blerick. Met niet minder dan 22.45 pnt. verschil werd deze laatste wedstrijd door Venray gewonnen. Ook in 't algemeen klassement werden alle eerste plaatsen door onze meisjes opgeëist, t.w.: le Ellen v. Eldonk 32.80 p. 2e Brenda Pelzer 30.45 p. 3e Manita Hendriks 29.85 p. 4e Petranne Noten 29.15 p 5e Ellen Munten 28.75 p. 7e José de la Roy 26.20 p. Als afsluiting van deze kompetitie willen we alle meisjes en de leiding har telijk bedanken voor hun inzet. Een ex tra felicitatie gaat naar Ellen van El- donk die bij alle wedstrijden in deze kompetitie le ia geworden. Zaterdag 23 april j.l. hebben 3 groe pen deelgenomen aan een turnconcours in Sevenum. Dit concours was speciaal georgani seerd voor groepen die (nog) niet aan officiële wedstrijden deelnemen. Na afloop kregen alle deelneemsters een fraai certificaat uitgereikt met de behaalde punten. De clubcompetitie is weer achter de rug. Het clubkampioenspaar is bekend en ook de winnaar van de B-groep. 4 Ronden van elk 4 wedstrijden zijn voorbij. 16 Maal is er fel gestreden om een eervolle plaats te verkrijgen. In to taal deden er 20 paren mee in deze com petitie. Tussentijdse promotie en degra datie gaven de hele wedstrijd een span nend karakter. Vermeld moet nog worden dat het clubkampioenschap, en ook de uitein delijke promotie en degradatie, niet af hankelijk was van alleen de laatste ron de, maar dat alle 16 zittingen meetelden. De einduitslag was als volgt. A groep. 1. Echtp. Nollen CLUBKAMPIOEN 2. Hrn v.Pelt-Bicknese 3. Mv. Driesen-Hr. Poels 4. Echtp. Simons 5. Mv. Poels-Hr. Pothof 6. Echtp. Bollen 7. Hrn. Corzilius-Bolwerk 8. Hm v. Kempen-Verbove 9. Mv. Bergmans-Hr. de Vos 10. Mv. Volleberg-Hr. v. Dijck degrad. 11Echtp. Meertens degrad. 12. Ds. Akerboom-Goumans degrad. B groep 1. Mv. Oudenhoven-Hr. Lucassen Pr. 2. Ds. Poels-Heijs Pr. 3. Mv. Arts-Hr. Goumans Pr. 4. Hrn Walpott-Beers 5. Mv. Horbach-Hr. Zuur 6. Ds. Stappers-Verbove 7. Hrn. Keyers-Custers 8. Echtp. Peeters 9. Echtp. Bouhuijs 10. Echtp. Manders Verenigingsnieuws s.v.p. zo vroeg moge lijk inleveren, uiterlijk dinsdags 10 uur. Drum- en Showband Heden woensdag 4 mei opluistering dodenherdenking in de Grote Kerk. Verzamelen om 18.30 uur in de kerk. Donderdag 5 mei gaat de repetitie ge woon door met om 19.00 uur repetitie voor de baspartijen en om 20.00 uur gehele koor in Vlakwater. Donderdag 12 mei Hemelvaartsdag om 20.00 uur optreden in Geijsteren t.g.v. 100-jarig bestaan A.N.W.B. Ver trek per bus om 19.00 uur vanaf ge meentehuis. Vertrek bus in Geijsteren om 1.00 uur. De brengen nummer zijn: IVeno; 2. Isje; 3. Dobra Noc; 4. Gegroet mijn Limburg; 5. Sascha; 6. Mala Moja; 7. Frohsinn; 8. Ein Bier, en als slot de Zwölf Rauber. Donderdag 19 mei om 19.30 uur repe titie Tenoren en om 20.00 uur gehele koor. Verder programma: 1 oktober optre den in Horst; 5 november in Eindho ven t.g.v. 't 150-jarig bestaan van 't Kon. Ned. Zangersverbond dat 't Ven- ray's Mannenkoor als vertegenwoordi ger van 't gewest Limburg heeft aange wezen om 't jubileumconcert in Apel doorn te verzorgen en wel op 26 novem ber. Hiervoor moet 'n speciaal hiervoor opgegeven repertoire ingestudeerd wor den. Uiteraard is men bijzonder vereerd met deze uitnodiging en wordt 't kei hard repeteren. De jaarlijkse feestavond (Cecilia) wordt dit jaar gehouden op zaterdag 10 december. Deze week afmelden niet bij R. van Mil, maar bij Jac. Nooyen tel. 83162 of restaurant Vlakwater, tel. 82318. Woensdag 4 mei. Opluistering kerkdienst in Grote Kerk b.g.v. Nationale Dodenherdenking. Bij eenkomst om 18.45 uur in kerk. Aan sluitend stille tocht naar oorlogsmonu ment alwaar kranslegging. Uniform: wit hemd met zwarte vlinderdas. Donderdag 5 mei. 19.00 Uur groepsrepetitie II. (klarinet fluit hobo sax alt) en om 20.00 uur repetitie hele orkest. Maandag 9 mei. 19.00 uur groepsrepetitie III. (bas tuba le bariton saxbaskl.) en om 20.00 uur hele orkest. Donderdag 12 mei. Hemelvaartsdag, GEEN repetitie. AGENDA 19 mei. Jaarvergadering. 11 juni. 100 Jaar spoorlijn Venray. 12 juni. Intocht jeugdvierdaagse. Zaterdag 18 juni. Deelname Peeltournooi Neerkant. Zondag 4 september Ochtendconcerl te Tegelen. Zondag 18 september. Gemeentelijk muziektournooi Oirlo. Zondag 2 oktober. Deelname aan bondsconcours te Ker- krade in de Rodahal (als laatst deelne mende vereniging die dag). Zondag 27 november. Zondagochtendconcert met de Gemeng de Zangvereniging. LEERLINGENOPLEIDING Donderdag 5 mei. 18.00 Uur repetitie Jeugdorkest. Optredens. Vrijdagavond 6 mei om 18.30 uur op het schouwburgplein. 18.15 uur aanwe zig zijn. Individuele repetities volgens af spraak met uw leraar. HOFKAPEL Zaterdag 7 mei. 19.30 Uur Wieënhof. Vrijdag 13 mei. Geijsteren. DRUMBAND Woensdag 4 mei. Zie harmonie-orkest. Zondag 8 mei. GEEN repetitie. Zaterdag 28 mei. Optreden in Blitterswijck. Zie verder agenda harmonie-orkest. Afmelden harmonie-orkest bij de se cretaris, tel. 80225; leerlingen bij de heer Raedls, tel. 82803 en drumband bij de heer van Els, tel. 86824. Telefoon clublokaal, 82515. DAMESKOOR Zaterdag om 13.(X uur opluistering van een huwelijksdienst in de Veltumse kapel; in uniform. 's Avonds nemen we deel aan de Zan- gersdagen in Tegelen; in uniform. Woensdag 11 mei om 20.00 uur repe titie voor het gehele koor in de voorma lige Henseniusschool. Als U verhinderd bent, graag uw af melding aan Mevr. v. d. Bekerom, tel. 83332, of aan Mevr. v. d. Waerden, tel. 83659. Venray en omgeving Het optreden van DSV op koningin nedag te Budel is een groot succes ge weest voor onze vereniging. Jammer dat we door omstandigheden misschien een beetje te laat thuis waren, doch hier konden wij niets aan doen. Resultaten van onze leden tijdens het solistenconcours voor majoretten op 1 mei in de Wetteling. Thea Vermeulen, 2e div. 54 pt. le prijs met promotie en lof der jury. Dorian van Rhee, 2e div. 53 pt, le prijs met promotie. Els Koonings, ere div. 52Vi pt. le prijs met promotie. Janine v.d. Boom, ere div. 51 pt. le prijs met promotie. Monique Martens, ere div. 53 pt. le prijs met promotie. Jeanne Moorrees, 3e div. 50 pt. le prijs met promotie. Natalie Sielaff, jeugd div. 51 pt. le prijs met promotie. Caroline Snijders, 1 div. 52 pt. le prijs met promotie. Gerry Peeters en Wilma van Weem, ere div. 52'A pt le prijs met promotie. Voorts heeft Monique Martens, Thea Vermeulen en het duo Gerry Peeters en Wilma van Weem, de beker c.q. de me daille voor het hoogst aantal punten in hun divisie behaald. Tijdens het solistenconcours voor drumbands te Gennep, op 23 april jl. zij nog vermeld dat Mark Koonings met 53 pt. een eerste prijs met promotie heeft behaald, en dat Giel Krijnen bij zijn le prijs met promotie in de le div. ook nog de beker voor het hoogste aantal punten in zijn divisie behaald, welke door de organiserende vereniging uit Gennep ter beschikking is gesteld. Agenda: Vrijdag 6 mei. Om 18.30 uur voor alten en sopranen. Om 19.15 uur voor tenoren en bassen. Zondag 8 mei. Geen hoogmis. Maandag 9 mei. Om 18.30 uur allen voor de alten. Dinsdag 10 mei. Om 18.30 uur alleen voor de sopranen. Woensdag 4 mei. Om 14.00 uur huwelijksmis in de Pa terskerk (in uniform). Om 18.45 uur alleen voor de nieuwelin gen met aansluitend om 19.30 uur spela- vond voor alle jongens. Afmelden: Secr. Langstraat 104, tel. 81690. Algemeen: Denk om woensdag 11 mei a.s. Zorg er voor op tijd aanwezig te zijn. Hel aangekondigde optreden in de kerk van Ysselsteyn a.s. zaterdag is verschoven naar zaterdag 4 juni a.s. EEN ABONNEMENT WAARD Afgelopen zondag namen 17 majoret ten van het korps deel aan het solisten- concours voor majoretten in sporthal ,,De Wetteling". In de jeugdafdeling werden twee tweede prijzen, twee eerste prijzen en vier eerste prijzen met promotie be haald. In de derde divisie een tweede- prijs en drie eerste prijzen met promo tie. In de tweede divisie een eerste prijs een een eerste prijs met promotie. Allen als solisten. De duo's behaalden een eerste prijs in de derde divisie en twee eerste prijzen in de tweede divisie. De majoretten in de jeugdafdeling, vier deelneemsters van St. Petrus Ban den, hielden er een prachtige beker aan over omdat zij in hun afdeling het hoogste aantal punten behaald hadden. Zaterdag 14 mei gaat hel korps voor een optreden naar Krefeld. Vertrek om 14.30 uur vanaf de LTS. Op die dag wordt ook de kollecte ge houden. Denk hieraan s.v.p. Woensdag 11 mei om 20.15 uur or kestrepetitie o.l.v. Henri Adams en om 20.15 uur repetitie barokensemble o.l.v. Jan Temme. Woensdag 18 mei om 20.15 uur or kestrepetitie o.l.v. Henri Adams en om 20.15 uur onderlinge repetitie baroken semble. Afmelden bij Pie Noten, tel. 87858. Zaterdag 14 mei is er weer houthak ken. Probeer allen te komen. «S^DCVREDESKLOKaES^ Vrijdag 6 mei. le stem: rep. van 16.00-16.45 uur 2c stem: rep. van 16.45-17.30 uur Vrijdag 13 mei. Geen repetitie. Dinsdag 17 mei, extra repetitie, le stem: rep. van 16.00-16.45 uur 2c stem: rep. van 16.45-17.30 uur Vrijdag 20 mei. lc stem: rep. van 16.00-16.45 uur 2e stem: rep. van 16.45-17.30 uur Zondag 22 mei. Pinksteren. Wc zingen de mis van 11.30 uur. Vrijdag 27 mei. le stem: rep. van 16.00-16.45 uur 2e stem: rep. van 16.45-17.30 uur Goed zo, het ging weer geweldig! Vrijdag 6 mei hebben we wél repetitie. Ik weet dat jullie dan vakantie hebben, maar omdat één repetitie te weinig is voor de Pinksterliedjcs hebben we 6 en 17 mei een extra repetitie. Kom op tijd dan kunnen wc ook op tijd naar huis. Tot vrijdag. Zondag 8 mei. Tenoren en bassen om 10.30 uur bij Hans Noyens. Om 11.00 uur het hele koor in 216. Maandag 9 mei. Sopranen om 19.00 uur. Dinsdag 10 mei. Alten om 19.00 uur. Vrijdag 13 mei. Gezamenlijke repetitie i.v.m. optreden Zonnebloem. „BOJEMA" Vrijdag 6 en 13 mei. Geen repetitie. „SALTARELI.O" Zaterdag 7 mei. Om 16.00 uur repetitie voor allen. „AGÊVOLÉ" Zondag 8 mei. Repetitie om 18.45 uur in Mcrsclo. Zondag 8 mei: Om 10.15 zingen van de Hoogmis in de Paterskerk. Woensdag 11 mei: van 18.30— 19.30 uur repetitie. Gaarne trouwe opkomst. Donderdag 12 mei Hemelvaartsdag: Om 10.15 uur zingen van de Hoog mis in de Paterskerk. Donderdag 19 mei: Om 13.00 uur vertrekken vanuit Venray. Dan om 14.00 uur de feeste lijke opluistering door de meerstem mige H. Mis te Kevelaer. Vergeet niet uw geldig paspoort. Bij afwezigheid s.v.p. even afmelden bij het bestuur. Bedevaart Kevelaer; Voor deze bedevaart die zal plaats hebben op donderdag 19 mei wordt ver trokken om 13.00 uur vanaf het Schut tersveld. Men kan ook opstappen bij de Paterskerk. De eucharistieviering in Kevelaer is om 14.00 uur. Daarna enige vrije tijd. We hopen om 17.30 uur terug te zijn in Venray. Men kan zich voor deze bedevaart nog opgeven bij één der bestuursleden (tot uiterlijk 8 mei). EEN ABONNEMENT WAARD Hallo jongelui, A.s. donderdagavond beginnen we een half uur eerder i.v.m. repetitie ou deravond. Er is dus club van 17.45 tot 19.45 uur. Vrijdagavond groep voor jongens en meisjes van 9 t.m. 12 jaar. Het pro gramma wordt verzorgd door Frank, Sjang en Frans. Zaterdagavond ouderavond. Alle le den zijn van harte welkom met ouders en eventuele broertjes en zusjes. Naast informatie bieden wij U ook ontspan ning aan. De avond begint om 19.30 uur. Zondag 12 juni willen wij meedoen aan de vierdaagse. I.v.m. de afstand die wij lopen is dit bedoeld voor de zaterda- gavondgrocp. Degene die interesse heeft kan zich opgeven bij Henk. Tevens kun je bij Henk tegen inkoopsprijs een w :t T-shirt kopen met het embleem van de springplank er op. Heb je zelf nog een wit T-shirt dan kun je dit inleveren bij Henk, die er dan voor zorgt dat het embleem van de club erop komt. Zet wel je naam op het T- shirt. Groetjes, leiding. Donderdag 5 mei speelt de Venlose band CHI BELLI OTTO in O.J.C. De Brak te Venray. Deze nog vrij nieuwe 8- mans formatie heeft naast de normale bezetting nog drie blazers in de groep. Chi Belli Otto speelt funky-soul muziek. Het konsert begint om 21.30 uur en de entree is ƒ2.50. Vrijdag 6 mei gaan we midgctgolscn in Venray. Vertrek bij JUM om 19.00 uur. Iedereen van 12-15 jaar is welkom. Eigen bijdrage is Zorg dat je een goede fiets met licht bij je hebt. Zaterdag 7 mei: Geopend vanaf 20.00 uur voor iedereen vanaf 15 jaar. Zondag 8 mei vanaf 15.00 uur geo pend voor iedereen vanaf 15 jaar. Om streeks 20.00 uur zal er weer een film ge draaid worden. Zaterdag 14 mei Son of Tarzan live ii Jum. Aanvang 20.00 uur. Kaarten in de voorverkoop 6.—. Verkrijgbaar bij Muzickhal en JUM. Op de avond zelf 7.50. Lourdescomité afdeling Venray De Lourdes-voorlichtingsavond, die vorige week dinsdag plaatsvond in de prachtige aula van Huize ,,De Kruuze" is ook ditmaal weer in alle opzichten geslaagd. De opkomst was groot, even als de aandacht. Onze geestelijk adviseur, de Z.E. Heer kapelaan van Galen opende deze avond met een geheel op Lourdes aan gepaste Eucharistieviering. De aanwezi gen waren diep onder de indruk, voor de manier waarop de kapelaan in deze misviering voorging, niet in het minst door z'n prachtige zang en toespraken. Daarna was het de voorzitster, mevr. van Stiphout-Pennings, die de aanwe zigen welkom heette en een dankwoord richte tot de direktie van Huize ,,De Kruuze,, voor de geboden gastvrijheid. De heren G. Philipsen en L. Werson verzorgden respectievelijk de algemene en verpleegkundige voorlichting. Na nog van een kop koffie genoten te heb ben tijdens een korte pauze, werden nog wat dia's vertoond. Een fijne avond, die de traditie meer dan waard is. Volgende week zaterdag, 14 mei, is het vertrek van de 97e Limburgse Bede vaart naar Lourdes. Mensen, die gebruik willen maken van de diensttrein Venray-Venlo kunnen het beste de trein van 20.00 uur vanuit Venray nemen. Zij zijn dan ruimschoots op tijd om in Venlo de Lourdestrein af te wachten. Volgende week komen we hier nog even op terug. U hebt inmiddels uw reisbescheiden thuis gekregen; lees deze goed na en handel er naar. Maandag 9 mei heeft het Wijkcomité West I weer haar maandelijkse openba re vergadering. Wilt U meepraten en beslissen over uw wijk en de te houden aktiviteiten, dan rekenen wij op Uw' aanwezigheid. Maandag 9 mei a.s om half acht in ons eigen lokaal in de Henseniusschool, Kennedyplein 1. Jubileumfeest van de Bouw en Hout bond FNV afd. Maashees en Holthees. Op zondag 15 mei a.s. wordt er een re ceptie gehouden van 's morgens 10.30 tot 12.30 uur „im grunen wald" bij P. Bussers. Op den Bos 3 te Maashees. 's Avonds om half acht wordt een feestavond gehouden voor de leden met vrouw of verloofde. Wij proberen er voor de leden een gezellige avond van te maken. Tevens worden 5 leden gehuldigd, die 25 jaar trouw lid van onze bond zijn ge weest en hopen nog lang te blijven. Ook een huldiging voor een bestuurder die 25 jaar onze afdeling mede bestuurd heeft. Ook de penningmeester is 25 jaar plaat selijke vertegenwoordiger van het Soci aalfonds bouwnijverheid. Het is 25 jaar geleden dat afd. Maashees zelfstandig werd en zich scheidde van Overloon. Maashees begon met 27 leden welk aan tal nu 63 leden is. We hebben zelfs een paar jaar 75 leden gehad. Maar aange zien er in Maashees en Holthees zo wei nig gebouwd wordt, zijn er nogal wat ic- den naar elders vertroken. Maar wij gaan zelf verder, met goede moed onder het motto: „wij bouwen".

Peel en Maas | 1983 | | pagina 7