Venray heeft nu grote Albert Heijn aan het Henseniusplein CHEQUE REKLAME TWEE DRUMBANDS Ons feestprogramma 'Kindervariathon' FIETSTOCHT voor 750 kinderen Gratis penning voor contante korting GRATIS! twee muzikale hoogtepunten RUIME PARKEERGELEGENHEID een spannend jeugdspel De twaalfde Openingsaanbod van onze groenteman. NIEUWE AH IS EEN TYPE 3-WINKEL L.E. VAN DER SCHUREN bedrijfsleider A.H. massaal fietsplezier Bij iedere dertig gulden Openingsaanbod van onze vakslager GROOT NIEUWS Donderdag-openings dag staat er 'n gezellig draaiorgel bij ons voor de deur. Kunt U walsend winkelen. Voor alle kinderen die donderdag komen heeft AH 'n originele linnen wielrennerspet. Gratis. Zolang de voorraad strekt. Bij 'n feest hoort kof fie met gebak. Krijgt u. Deze hele week, gezellig tussen 't winkelen bij Al- bert Heijn door. Donderdag kunnen al le kinderen tot 14 jaar gratis rollebollen in ons springkasteel bij AH. Donderdag van 9.00 tot 16.00 uur vindt op ons plein een Variathon plaats. Lees verder in dit blad. Vrijdagavond-koop avond treedt de Konin klijke Harmonie Euterpe voor u op. De jeugd groep geeft een mini- concert van 18.30 tot 20.15 uur onder de over kapping van het Schouwburgplein. Zaterdag organiseren we in samenwerking met Toer- en Wielerclub Oostrum een fietstoer- tocht voor de jeugd. (Lees hierover verder.) Zaterdag de hele dag muziek op 't plein. Van 10.30 tot 12.00 uur van St. Petrus Banden en van 14.00 tot 15.30 uur van Drum- en Show band Venray. Zaterdag deelt AH ballonnen uit. Gratis. Zolang de voorraad strekt. Donderdag, 5 mei om precies 'He zijn, gaan om exact negen uur de deuren open van de nieuwe Albert Heijn-supermart aan het Henseniusplein, tegenover de Schouwburg. Een idealere plaats is er niet. Midden in het hartje van Venray met een groot par keerterrein naast de deur. Deze nieuwe winkel is in het geheel niet te vergelijken met de oude aan de Markt die inmiddels is gesloten. Alleen de oppervlak te al. In de AH-supermart zijn twee „hoofdstraten" met maar liefst zes „dwarsstraatjes". Honderveertig meter stelling waarin een veelvoud aan meters met artikelen staan. Het moet raar lopen als de term „uitver kocht" nog zal klinken. In een grotere winkel heb je natuurlijk ook veel meer keuzemogelijkhe den. Meer soorten thee bijvoor- Al lang staal Al- bert Heijn ook bekend als een van de grootste wijnhandelaren van Nederland. Daarom hoeft een goed glas wijn bij Albert Heijn niet duur Ie zijn. De kortingen die gegeven wor den op grote in kopen, worden vanzelfsprekend doorberekend aan de klanten in Venray. Ook de nieuwe Albert Heijn zal een gro te collektie van kwalitatief hoogstaande wij nen hebben, waarvan de prijzen u zeker niet zullen afschrikken. Het engige nadeel dat er eigenlijk is, is de keus; er zijn nu eenmaal zoveel soorten. Komt u er niet helemaal alleen uit, vraag dan advies aan onze medewer kers. Zij zullen u ongetwijfeld verder kunnen helpen. Naast de lage prijzen van de wij nen, doet Albert Heijn u nog eens een fles cadeau. Als u namelijk met twaalf flessen van één soort bij de kassa komt, hoet u er toch maar elf te betalen.... en dat is toch maar leuk meegenomen. beeld, een uitgelezen collektie wijnen - een hele dwarsstraat vol - en een grote zuivelafdeling. Een erg gezellige hoek waar brood en fijne vleeswaren verkrijgbaar zijn en niet te vergeten een vers vlees afdeling met een bijzonder uitgebreid assortiment. Iedere dag komt het vlees van de eigen slagerijen van AH. Dat betekent een garantie voor versheid én - niet te vergeten - kwaliteit. Mocht U een speciale grote bestelling willen doen, dan kan dat. Binnen enkele dagen kunt U die dan ophalen bij het filiaal. Bedien U Zelf Ook op de afdeling Groenten en Fruit staat „vers" hoog in het vaandel. Hier is het Bedien U Zelf ingevoerd. Een service die geheel op de klant is gericht. De Bloemkool, per stuk L48 Deze nieuwe winkel van Albert Heijn is een z.g. type 3-winkel. Dat zal u nu mis schien nog niet veel zeggen, maar dat komt vast wel binnenkort. Het betekent namelijk dat het hier om een winkel gaat met een uit gebreid assortiment. Hoe hoger het cijfer, hoe groter het assor timent. De kleinste Albert Heijn-winkel kreeg een 1, terwijl de grootste een 5 kreeg Van die laatste zijn er pas 2. Albert Heijn in Venray zit daar dus precies tussen in. Wekelijks wordt een grote en gevarieerde serie aanbiedingen gebracht. Die vindt u elke week in onze advertenties. Als bij die aanbie dingen het omcirkelde cijfer ,,drie" staat, kunt u er zeker van zijn dat deze nieuwe Ven- rayse Albert Heijn het artikel ook in voor raad heeft. klant kiest zelf welke appelen, peren of kroppen sla hij of zij wil hebben, weegt het af, pakt het in en voorziet de plastic zak van een prijssticker. Diepvriesgebak Het diepvriesgebak van AH is een verhaal apart. Alleen bij AH is het unieke Freeze Flo-gebak verkrijgbaar. Het gaat hier om zacht diepvriesgebak dat maar een minuut of twintig nodig heeft om te ontdooien. Dit in te genstelling tot het traditioneel diepvriesgebak dat daar twee tot drie uur voor nodig heeft. Ver der is een groot voordeel dat het gebak direct uit de diepvries snijdbaar is. Er kunnen een paar Zo wacht hel nieuwe AH-filiaal aan hel Hen seniusplein op zijn klanten. Als onderdeel van de festivi teiten ronde de opening van de nieuwe Albert Heijn-supermart op het Henseniusplein in Venray wordt zaterdag 8 mei een fiets-en toerdag voor de jeugd gehou den. Er kan worden meegereden in de leeftijdsgroep van acht tot twaalf jaar en in de groep van dertien tot vijftien. Albert Heijn heeft het initiatief tot deze tocht genomen, de plaatselijke Toer en Wielerclub Oostrum heeft de organisatie in handen. Er wordt gereden in groepen van ongeveer twintig kinderen en volwassenen zorgen voor de be geleiding. Halverwege het par cours zal een controlepost zijn, waar alle kinderen vanuit een speciale melkauto van nieuwe energie worden voorzien. Enkele AH-medewerkers poseren trots in „hun" nieuwe winket. Ze zijn voor het grootste deel afkomstig van het oude AH-filiaal aan de Markt. punten van worden afgesneden en de rest kan zo weer terug in de vriezer worden geplaatst. Zes kassa's Maar liefst zes kassa's staan opgesteld om de klanten te ver werken. Wachten bij de kassa zal dus tot het verleden gaan be horen. De nieuwe supermart heeft de beschikking over een lege- flessen-automaat. Een bijzonder vernuftig apparaat. De klant plaatst de flessen één voor één in de automaat. Als hij zijn flessen kwijt is, drukt hij op een knop en een tegoedbon verschijnt. De ze kan bij de kassa worden inge leverd. Er valt natuurlijk veel meer te zeggen over deze splinternieuwe AH-supermart. Helaas ont breekt daartoe de ruimte. De beste manier om tè beoordelen of deze AH werkelijk zo mooi is als bovenstaand wordt beschre ven, is zelf morgen een kijkje te gaan nemen. Als hoofdprijs voor deze fietstocht stelt Albert Heijn een racefiets beschikbaar. Deze en vele andere prijzen worden ver loot onder de kinderen die de tocht helemaal uitrijden. De start vindt plaats om elf uur op het plein voor de super- mart van Albert Heijn. De orga nisatie ligt in handen van de Toer- en Wielerclub Oostrum: Goetzenhof 10, 5807 CC Oostrum, tel. 04780-86070. „Dit is al mijn derde opening van een nieuwe zaak", zegt de heer L.E. van der Schuren, bedrijfsleider van de super- mart die Albert Heijn opent aan het Henseniusplein in Venray. Hij straalt echter extra van trots over de winkel waar hij het nü mag meemaken. De heer Van der Schuren, geboren in Heerlen, getrouwd en vader van twee kinderen, prijst zich gelukkig dat hij een „echt gedegen kruideniersopleiding" heeft gehad. Indertijd - hij is in 1953 bij Albert Heijn begonnen -was het wel niet zó leuk om op de bakfiets boodschap pen weg te moeten brengen maar achter af is de nu nog in Helmond wonende Limburger daar alleen maar blij om. „Ik heb het vak tenminste van de grond af aan geleerd en dat heeft alleen maar voordelen". De officiële opening van Albert Heijns nieuwe super- mart aan het Henseniusplein in Venray, zal donderdag met veel muzikaal vertoon ge paard gaan. Het Muziek- en Majorettenshowkorps St. Pe trus Banden verzorgt van half elf tot twaalf uur een optre den in het centrum en bij Al bert Heijn voor de deur. Tussen twee uur en half vier volgt een optreden van de Drum- en Showband Venray. Beide korpsen voeren de vlag van Albert Heijn. Op donderdag 5 mei, wanneer de nieuwe supermart van Albert Heijn aan het Henseniusplein in Venray zijn deuren voor het pu bliek opent, wordt op het grote plein vóór deze hypermoderne winkel een zogenaamd „kinder variathon" gehouden. Een soort zeskamp in estafet tevorm, waarbij kinderen tot een jaar of veertien allerlei opdrach ten krijgen, hetzij individueel hetzij in groepsverband. Per ronde zijn leuke prijzen te verdienen. Albert Heijn stelt die beschikbaar in de vorm van fruit, snoep en spelletjes. De „kindervariathon" wordt gehouden van negen tot vier uur en bij slecht weer verhuist het hele feest naar de foyer van de schouwburg. Daar worden de Iedereen die de komende we ken boodschappen doet bij Albert Heijn in Venray krijgt per bestede 30 gulden van de caissiè re een genummerde penning. Een week later geeft deze pen ning recht op een gulden korting op één van de zes „penning- artikelen" van die week. Via posters in de winkel en een speci ale advertentie in dit nieuwsblad., de Peel en Maas, wordt bekend gemaakt om welke penningarti kelen het gaat. Penning 1 is geldig in de week van vrijdag 13 tot en met don- Het kan wel eens voorkomen dat onze aanbiedingen populairder zijn dan wij den ken. Wij hebben dan gewoon te weinig van die aanbiedingen in huis. Normaal zou u dan niet mee kunnen profiteren van het geboden voordeel. Geen nood, Albert Heijn vond de oplos sing in de vorm van de reclamechcque. Deze cheque geeft u het recht om de volgende weck. als de prijs weer normaal is, toch het artikel tegen de verlaagde prijs te kopen. Uit eraard kan dat alleen bij artikelen die nor maal al in de sortering voorkomen. Gaat het om een eenmalige partij dan is nalevcring niet mogelijk. Dal staat dan echter in de ad vertentie aangegeven. aktiviteiten da^ evenwel beperkt tot een kleurwedstrijd. De organisatie van deze „kin dervariathon" staat onder lei ding van de voormalige wieler kampioen Rini Langkruis. Hij komt met zeven medewerkers naar Venray, om het evenement in goede banen te leiden. derdag 19 mei. Penning 2 van vrijdag 20 tot en met donderdag 26 mei. Penning 3 van vrijdag 27 mei tot en met donderdag 2 juni. Penning 4 van vrijdag 3 tot en met donderdag 9 juni. Penning 5 van vrijdag 10 tot en met donderdag 16 juni. Schouder- karbonade, kilo 598

Peel en Maas | 1983 | | pagina 3