>NJ (ÜD> J KAMERKOOR Ill MERSELO VERENIGINGSNIEIIWS EIITERPENIEIIWS Orkestvereniging Venray li FREE WHEELIN cav2t7mc WEST 1 Venrays 5H Mannenkoor PEEL EN MAAS St. Pe^S O.J.C. DE BRAK Schutterij 't Zandakker Gilde St Jan RUILBEURS Verenigingsnieuws s.v.p. zo vroeg moge lijk inleveren, uiterlijk dinsdags 10 uur. A.s. donderdag 21 april om 19.30 uur repetitie voor de tenoren en om 20.00 uur voor het hele koor in Vlakwater. Donderdag 28 april is er geen voor repetitie. Dus om 20.00 uur repetitie voor het hele koor. Maandag 25 april bestuursvergade ring. Woensdag 4 mei dodenherdenking in de Grote kerk, aanvang 19.00 uur. Deze herdenking wordt door ons koor opge luisterd. Donderdag 12 mei optreden te Geijsteren i.v.m. 100 jarig bestaan ANWB. Afmelden: R. v. Mil, tel. 86917. Donderdag 21 april. 19.30 Uur repetitie harmonie-orkest. Zondag 24 april. Communiefeesten in Venray. Bijeen komst om 9.00 uur parkeerterrein Vre- deskerk. Daarna Paterskerk en vervol gens Grote Kerk in welke kerk wij ook de dienst opluistern. Uniform: wit hemd en zwarte vlinderdas. Donderdag 28 april. 19.30 Uur repetitie harmonie-orkest. AGENDA 24 april en 1 mei. Communiefeesten div. parochies (zie boven). 30 april aubade Koninginnedag. 4 mei. Dodenherdenking Grote Kerk. 19 mei. Jaarvergadering. 11 juni. 100 Jaar spoorlijn Venray. 12 juni. Intocht jeugdvierdaagse. Zaterdag 18 juni. Deelname Peeltournooi Neerkant. Zondag 4 september Ochtendconcert te Tegelen. Zondag 18 september. Gemeentelijk muziektournooi Oirlo. Zondag 2 oktober. Deelname aan bondsconcours te Ker- krade in de Rodahal (als laatst deelne mende vereniging die dag). Zondag 27 november. Zondagochtendconcert met de Gemeng de Zangvereniging. LEERLINGENOPLEIDING Donderdag 21 april. 18.30 Uur repetitie Jeugdorkest. Optredens. Koninginnedag 30 april 's middags. Vrijdagavond 6 mei om 18.30 uur op het schouwburgplein. Zaterdag 21 mei Play Inn te Merselo Individuele repetities volgens af spraak met uw leraar. HOFKAPEL Zaterdag 23 april. 17.00 Uur repetitie Perdstal. DRUMBAND Zondag 24 april. Communiefeest (zie harmonie-orkest). Zaterdag 28 mei. Optreden in Blitterswijck. Zie verder agenda harmonie-orkest. Afmelden harmonie-orkest bij de se cretaris, tel. 80225; leerlingen bij de heer Raedts, tel. 82803 en drumband bij de heer van Els, tel. 86824. Telefoon clublokaal, 82515. VENRAYS GEMENGDE ZANGVERENIGING ARS MUSIACA Zaterdag 23 april, 11.00 uur opluiste ring 25 jarig huwelijksfeest van onze be schermheer dhr. H. Smits in de kapel van het ziekenhuis. Dinsdag 26 april om 19.30 uur repeti tie voor de tenoren en om 20.00 uur voor het hele koor. Zondag 1 mei 10.00 uur zingen we in 't zonnelied, Brukske.' I Dinsdag 3 mei, 20.00 uur jaarverga dering in zaal in den Engel, Poststraat. Noteert U ook alvast de volgende data: Zondag 22 mei zingen in de kerk te Geijsteren. I Weekeinde 10 en 11 september is het Duitse koor uit Ennigerloh bij ons te gast. i Donderdag 29 september korenavond te Castenray. Zaterdag 1 oktober opluistering 25 ja- rig huwelijksfeest van ons lid mevr. Teunissen. Zaterdag 12 november opluistering 25 jarig huwelijksfeest van onze leden dhr. en mevr. Cleven. Zondag 27 november zondagochtend concert met Harmonie Euterpe. Bij verhindering gelieve U zich af te melden bij dhr. J. Steijlen, Kolkweg 3, tel. 81221 of bij mevr. W. Manders- Weijers, Oranjestraat 7, tel. 86159. Gedurende de openingstijden van het tuincentrum Henk Smits kunt U oud papier deponeren in de loods achter het centrum. EEN ABONNEMENT WAARD Na een paar weken van betrekkelijke rust gonst het momenteel van activitei ten in het korps. Afgelopen zaterdag zijn de majoretten gestart met een negenweekse cursus, georganiseerd door het district en waarvoor 18 juni examen afgenomen wordt. Zondag 24 april verleent het korps medewerking aan de inzegening van het kapelletje aan de Hoebertweg. Vandaar naar het kruis bij de Veltumse kapel. Gerepeteerd wordt die dag in uniform van 10.30 tot 11.30 uur. Om 12.00 uur verzamelen bij de Hoebertweg. Zaterdag 30 april, Koninginnedag, wordt een Rommelmarkt gehouden onder de rijwielstalling van de LTS aan de Overloonseweg. Vrijwilligers om mee te werken kunnen zich opgeven bij de heer Elderkamp. 1 Mei is er een groot solistenconcours voor majoretten in sporthal ,,De Wetteling" met een record aantal inschrijvingen nl. 122. De organisatie is in handen van het Korps en vrijwilligers voor de avonduren worden nog ge vraagd. 7 Mei treedt het Korps op van 10.30 tot 12.00 uur bij de opening van de nieuwe A.H. winkel. 14 Mei wordt de jaarlijkse grote collecte gehouden. Het bestuur doet een beroep op alle leden voor medewerking. 1 Mei zal de viering van de eerste H. Communie voor bewoners van Land- weert worden opgeluisterd in de kapel van St. Jozef aan de Overloonseweg. 24 April zullen aan het solistencon cours in Gennep deelnemen Toine Driessen, Perry Eibers, Ronald Vlem- mings en Diana v.d. Munckhof. 30 April, Koninginnedaag, zal het Korps optreden bij de finale in „De Wetteling" om 20.00 uur. n DAMESKOOR Zondag 24 april om 11.30 uur in de schouwburg ons zondagochtendcon cert. Weest U s.v.p. om 11.15 uur aanwezig in Uniform!! Woensdag 27 april om 20.00 uur repetitie voor het hele koor. Zaterdag 7 mei zingen we tijdens de zangersdagen in Tegelen. In uniform. Als U verhinderd bent, graag uw afmelding aan Mevr. v.d. Waerden, tel. 83659 of aan mevr. v.d. Bekerom, tel. 83332. Agenda: Vrijdag 22 april: om 18.30 voor alten en sopranen om 19.15 voor tenoren en bassen Maandag 25 april: om 18.30 alleen voor de alten Dinsdag 26 april: om 18.45 voor de nieuwelingen met aansluitend om 19.30 spelavond voor alle jongens Eventuele afmeldingen: secretariaat Langstraat 104, tel. 81690. Algemeen: We doen een dringend beroep op alle koorleden de repetities zoveel mogelijk bij te wonen. Verder willen we attenderen op de komende rommelmarkt. We kunnen nog volop oude spullen gebruiken. Laat het ons even weten als u nog wat op te ruimen hebt. JONGERENKOOR „CAPRICCIO" Zondagmorgen 24 april: 10.30 Tewnoren en Bassen bij Hans Noyens. 11.00 het hele koor. Maandagavond 25 april: Geen repetitie voor de sopranen. Dinsdagavond 26 april: 19.00 repetitie voor de alten. JONGERENORKEST „BOJEMA" Vrijdagavond 22 april: 18.45 repetitie voor het hele orkest. Vrijdagavond 29 april: 18.45 Generale repetitie ouders zijn ook welkom. Zondag 1 mei: 11.30 vertrek naar Neerpelt. .SALTARELLO" Zaterdagmiddag 23 april: 16.00 repetitie voor het hele orkest. „AGÈVOLÉ" Zondagavond 24 april: 18.45 repetitie in Merselo. Op de repetitie van 16 april hebben we afgesproken met de aanwezige men sen, dat we de repetities zoveel mogelijk om 20.00 uur beginnen. Omdat we nog steeds geen definitieve repetitieruimte hebben gevonden en omdat we van de Gemeente niet veel hulp hoeven te ver wachten, zullen de repetitieplaatsen steeds veranderen. We hebben er overi gens naar gestreefd om tijdens de zomermaanden geen uitvoeringen aan te nemen. Dit betekent dat we vanaf 1 augustus weer concerten c.q, diensten accepteren. Zaterdag 23 april: repetitie bij Gerard, 20.00 uur. Woensdag 27 april repetitie in Venray. Agenda: 30 april Hilversum 5 mei Nijmegen 6 mei Maastricht Woensdag 27 april: 20.15 orkestrepetitie o.I.v. Henri Adams. 20.15 repetitie barokensemble o.I.v. Jan Temme. Afmelden bij Pie Noten, tel. 87858. Zondag 24 april en zondag 1 mei zijn wij vrij, want dan is het eerste H. Communie van de kinderen in de_ Pa terskerk. Noteer deze datums even! Woensdag 27 april van 18.30 - 19.30 uur repetitie in de Henseniusschool. Gaarne allemaal aanwezig. Bij afwezigheid s.v.p. even afmelden bij het bestuur. ROMMELMARKT t.b.v. gehandicapte kinderen Op zondag 29 mei houdt Jong Neder land Venray een grote rommelmarkt ten bate van de gehandicapte kinderen. Het begint om 13.00 uur en eindigt om 17.00 uur. Maar zonder rommel kan een rommelmarkt niet gehouden worden. Daarom vragen we aan eenieder om hulp, d.w.z. iedereen is nu bijna bezig met de grote schoonmaak, gooi daarom niets weg en bewaar alle nog bruikbare spullen. Het is de bedoeling dat we zaterdag 23 april a.s. al rond komen om de spullen op te halen. Er wordt opge haald in de Christus Koningparochie en Veltum. Overige wijken van Venray die nog spullen hebben kunnen deze ook brengen op die zaterdag van 09.00 - 16.00 uur bij de blokhut „De Holle Boom" aan de Westsingel/hoek Kemp- weg. We hopen dat U de spullen voor onze jongens klaar hebt staan. Wij hopen op een grote opbrengst, dus dan ook een grote markt. Denk eens even aan onze gehandicap te medemensen. Bij voorbaat dank. Hoi, Omdat er vorige week geen stukje is verschenen, vertel ik nu maar iets van het PAKA. Het was een erg leuk kamp en redelijk druk (±50 man). Er werd fanatiek op excursie gegaan en er werd ook veel gezien o.a. haute fagnes in België (een veengebied op 500 m hoogte) werden leuke monen gezien. Ook aan andere planten werd veel gedaan. Al met al de moeite waard. Verder is er dan zondag een excursie van Marion naar de Griendtsveens peel. Als het mooi weer is kunnen er dan al weer heel wat insecten rondvlie gen en waarschijnlijk ook de eerste li bellen. Vertrek is om 9.00 uur vanaf het Schouwburgplein. Tot dan! Houdoe, Stefan. Informatie: tel. 04780 - 82413. Toontje Lager. Vrijdag 22 april organiseert het O.J.C. Free Wheelin een optreden van Toontje Lager. Gezien de grote be langstelling vindt dit optreden plaats in. de Foyer van de Schouwburg te Venray. Nederlandstalige popmuziek met een vrolijke knipoog naar disco en een be schaafde vorm van hardrock. Bezetting: Aadje Walen, gitaar; Toon Walschots, bas; Jan Vollaard, zang, gitaar; Ap Ha- nenburg, drums. Toontje Lager behoort tot de top- formaties van Nederland, samen met Doe Maar, het Goede Doel en Druk werk geven zij de muzikale toon aan. Stap voor stap heeft Toontje Lager de weg naar boven afgelegd; de band is in 1978 opgericht, in 1979 kwam hun eerste nummer op de plaat „kontak- trock" (op de ondertussen legendari sche lp „Uitholling Overdwars"). Toontje Lager werd hoorbaar via radio programma's van KRO en VARA, speelde op allerlei popfestivals etc. etc. De grote doorbraak kwam met de single „Net als in de film"; momenteel staan ze alweer een flink aantal weken in de hitparades met het nummer „Ik heb zoveel te doen". Toontje lager bestaat uit: Erik Messie, zang en gitaar; Gerard de Braconier, gitaar; Bert Hermelick, toet sen; Huub van Melick, bas; Joost Wit te. drums. Voorprogramma wordt verzorgd door Otto Panini. Deze Utrechtse for matie draait ondertussen alweer een aantal jaren vrij suksesvol mee in het Nederlandse klubcircuit. Ook zij bren gen Nederlandstalig werk op de bühne. De Foyer is vanaf 20.00 uur open, het voorprogramma begint om half negen. Voorverkoopkaarten zijn nog verkrij- gaar bij Gramma, Muziekhal en Free Wheelin. Wacht echter niet te lang want het zou best eens uitverkocht kunnen raken, ook al is het in de schouwburg. Verdere programma's. Zaterdag 30 april speelt in de voorkant de Eindhovense formatie BARST. Op de verjaardag van onze vorstin hebben wij ook gemeend iets te doen. Daarom een vorstelijk entree: GRATIS. Donderdag 12 mei, een optreden van de Rubbers uit Horst. Het eerste optreden in de regio in de nieuwe bezet ting. De rubbers maken nog steeds mu ziek waarbij je vanzelf de lucht in gaat, ook al is het Hemelvaartsdag. Twee Belgen in O.J.C. de Brak a.s. donderdag da's natuurlijk niks bijzon ders, tenzij ze „Twee Belgen" heten. Want dan gaal het om het Antwerpse duo Rembert Desmet en Herman Celis, dat met behulp van een elektrische gi taar en dubbeldik drumsien en een paar kilo effectapparatuur een complete pop groep staat te zijn. En wat voor een po wer van ACDC en de pop van Hol Cho colat. Dat alles in Nederlands, Engels en Frans. De lp „2 Belgen" is zeer goed ontvan gen bij de popcritici en nummers als Le na zijn om te huilen zo mooi. „Quand Ie Film est triste" is vel zo goed in el kaar gezet dat het hoort alsof het een wereldhit zou worden. JUBILEUMWANDELTOCHT MERSELO Zondag 24 april organiseert de Wandelsport Federatie Venray in sa menwerking met De Natuurvrienden Merselo de jaarlijkse wandeltocht. De start is in zaal 't Anker in Merse lo. De starttijden zijn als volgt: 40 km van 9.00 - 10.00 uur; 20 16 km van 9.00 - 13.00 uur; 5 10 km van 9.99 - 14.00 uur. Groepen die gejureerd willen worden starten om 12.00 uur precies. Het start- bureau is open vanaf 8.30 uur en sluit om 17.30 uur. Elke deelnemer ontvangt na afloop een herinneringsmedaille of cijfer. Groepen ontvangen na afloop een leuke groepsherinnering Bij gelejenlieid van het 20-iarig be staan van De Natuurvrienden staal er bij de startplaats een luchtmatras waar alle kinderen die deelnemen aan de tocht gratis gebruik van mogen maken. Voor inlichtingen: Past. Vercoulen- straat 4, Merselo, tel. 04786-320 of Kerkpad 1 Venray, tel. 04780-83765. Berichten uit 't Peppelshuus De aktie 'n Heitje voor 'n Karweitje is geweldig geslaagd. Bedankt iedereen, de kleine en de grote werkers, maar ook niet te vergeten de Venrayse werkge vers. Afgelopen weekend zijn de Pivo's en Pitoma (Pivo Totaal Manifestatie) ge weest. Er waren 600 jongeren uit heel Nederland, het programma redelijk en de sfeer was prima. Zondag 24 april St. Jorisdag. In ver band hiermee is er voor alle welpen een tocht naar Smakt georganiseerd. De welpen worden op zondagmorgen om half negen in 't Peppelshuus verwacht. Voor een lunch wordt gezorgd en de welpen zijn weer terug om ongeveer 3 uur. Wij kunnen nu, èn in het nieuwe scoutingjaar (begin september) best nog wat (volwassen) leiding gebruiken, vooral voor de gidsen en kabouters. Beste mensen, laat onze meisjes niet in de kou staan er is vast nog wel iemand die een paar uurtjes per week gidsen en kabouters bij hun spel wil' begeleiden. Inlichtingen bij ons sekretariaat: Tuinstraat 18, tel. 83193. Bestuursvergaderingen maandag 25 april 20.00 uur precies. Vanaf kwart voor acht mutaties en andere sekreta- riaatswerkjes. Vrijdag 22 april: Geopend vanaf 7 uur voor iedereen van 12 t/m 15 jaar. Vanavond draaien we weer een leuke film voor jullie. Dus zorg dat je op tijd aanwezig bent. En treegratis. Zaterdag 23 april: Geopend voor iedereen vanaf 15 jaar vanaf 20.00 uur. Zondag 24 april: JUM is geopend vanaf 15.00 uur. Iedereen vanaf 15 jaar is natuurlijk van harte welkom. Rond de klok van 8 uur zal er weer een film gedraaid worden. Op 14 mei is er een optreden van Son of Tarzan. Entree in de voorverkoop 6,op de avond zelf 7,50. Kaarten zijn verkrijgbaar in JUM. afdeling Venray A.s. dinsdag 26 april houden wij onze jaarlijkse Lourdes-voorlichtingsavond in de aula van Huize „De Kruuze", Leunseweg te Venray. Alle belangstellenden zijn op deze bijeenkomst van harte welkom, heel in het bijzonder zij, die voor de eerste keer naar Lourdes gaan of voornemens zijn in de komende tijd een pelgrimstocht naar Lourdes te ondernemen. Ook familieleden en kennissen van de zieken zijn welkom, alsook diegenen, die met een andere organisatie naar Lourdes gaan. We beginnen deze avond om 19.00 uur met een eucharistieviering in de aula. Enkele sprekers zullen U daarna uitvoerig voorlichting geven over reis en verblijf in Lourdes. Enkele dia's zullen het een en ander verduidelijken. Op zaterdag 14 mei vertrekt de Limburgse Bedevaart naar Lourdes. Er scheidt ons dus nog drie weken. Diegenen die alsnog besluiten om aan deze bedevaart deel te nemen, kunnen zich nog opgeven bij dhr. G. Philipsen, Goudsmidstraat 42, tel. 83575. Men dient dan wel het gehele te betalen bedrag ineens te voldoen, omdat men binnen de termijn van vier weken voor vertrek inschrijft. De pelgrims zullen in Lourdes in twee hotels worden ondergebracht, t.w. hotel Fr. d'Assise, waar alle gereser veerde plaatsen zijn volgeboekt. Verder zullen er pelgrims logeren in hotel Gallilee. Men krijgt alle bescheiden 7 - 10 dagen voor vertrek naar Lourdes thuisgestuurd. Dinsdag 26 april a.s houden wij 'n kienavond, de laatste van dit seizoen. Er zijn mooie prijzen en bij elke ronde extra prijzen. We beginnen om 19.45 uur in zaal „In den Engel". Door de overgrote belangstelling voor de geplande excursie op maandag 30 mei a.s. naar Bauknecht in Tilburg, kunnen wij nog 'n dag plannen, waarvan de datum binnenkort bekend gemaakt wordt in Peel en Maas. De leden die zich als reserve opgegeven hebben voor 30 mei, staan nu dus inge schreven voor de tweede excursie naar Bauknecht, waarvoor zich nog meer leden kunnen opgeven, de kosten zijn 17,50. Ook kan er eventueel van excursiedag geruild worden, maar dan wel via het bestuur, zodat alles toch nog tot eenieders tevredenheid verloopt. h u i s vr o u we n konta kt brukske Dinsdagmorgen 26 april hebben wij nog een onderwerp over milieu voor u in petto. We gaan dan op excursie naar het waterzuiveringsschap van Venray. Wc vertrekken om kwart over negen vanaf het wijkcentrum met de fiets, of als U wilt met eigen auto. De kosten zijn 3,25 en de crèche is open. Denkt U ook aan onze rommel markt? De opbrengst hiervan hebben we hard nodig om onze ochtenden draaiende te kunnen houden. Op 3 mei komen we alle spulletjes ophalen, en 7 mei, de dag voor moederdag gaan wc weer rommelen in het winkelcentrum van het Brukske. Voor alle inlichtingen tel. 81059 of tel. 81397. vrouwen kaf ee DE VROUW EN HAAR POSITIE BINNEN DE SOCIALE ZEKERHEID Dit is het thema waaran we op maan dag a.s. aandacht zullen besteden. We hebben momenteel te maken met een ekonomische krisis waarin allerlei verworvenheden voor vrouwen de prul- lebak in verdwijnen. Een van deze verworvenheden is onze ekonomische zelfstandigheid. Elke stap die hierin door en voor vrouwen is be vochten dreigt te verdwijnen. Vrouwen worden werkeloos of voelen zich schul dig wanneer zij werken. Vrouwen die werken moeten erg veel aan belasting betalen, vooral die vrou wen die een klein salaris hebben. Ook verliezen vrouwen hun recht op uitkering en ga zo maar door. Het doel van deze avond is om even stil te blijven staan bij deze verslechte ringen. Wat zijn de gevolgen hiervan en onze ervaringen hiermee. Van hieruit willen we samen onderzoeken hoe we aktie kunnen voeren tegen deze ver slechteringen. Als je veranderingen nodig hebt, als je wilt meepraten en meedoen, kom dan maandagavond 25 april om 20.00 uur naar het Vrouwenkafee Venray. Wij kijken samen naar de video die gaat over de positie van de vrouw. Hierna zal een inleiding gegeven worden over al deze verslechteringen, om zodoende een beeld te krijgen van alle verslechterin gen die er zijn en nog komen zullen. Dus tot maandag in het Vrouwen kafee, Hoenderstraat 10, Venray. A.s. zondag 24 april gaat de schutte rij naar het Dekenaal in Sevenum. Bij eenkomst om 13.00 uur bij café „De Klomp", vertrek 13.15 uur. Denk er aan dat uw uniform netjes in orde is. Zwarte kousen en zwarte schoenen. A.s. vrijdag 22 april is er een H. Mis om 19.00 uur in de Grote Kerk voor onze overleden schuttersbroeders G. Rooyackers, P. Lenssen, Fr. Hendriks en verdere overledenen van de schutte rij. A.s. maandag 25 april oefenen commando's op het schietterrein in de Endepoel, aanvang 20.30 uur. P.S. A.s. zondag geen oefenen in de Endepoel. De uitslag van de winterkompetitie is: Voor de wisselbeker: le John Schutte 86 p. 2e M. Lenssen 82 p. 3e D. Klomp 75 p. Voor de slotavond van de wintercom petitie: 1 e prijs J. Krijnen 2e prijs MLenssen 3e prijs G. Stiphout De organisatie bedankt de mensen voor hun deelname en ze hopen dat er volgend jaar meer mensen aan deze competitie deelnemen. KATH. VROUWENGILDE Maandag 25 april a.s. om 20.00 uur in de foyer van de Schouwburg „plaats en functie van de vrouw in het gezin en de maatschappij in samenhang met jeugdcriminaliteit" door de heer Dr. J. Knibbeler, korpschef te Ubach over Worms. Dhr. Knibbeler stelt dat de plaats van de vrouw in gezin en maatschappij van het grootste gewicht is m.b.t. de ontwikkeling van jonge kinderen en hun welslagen in de maatschappij. Als er kortsluiting is tussen moeder en kind dan is het risico van het deelnemen aan criminele activiteiten door deze kinde ren zeer groot; ongeacht leeftijd. Kan de invloed van de moeder als een dominerende factor worden gezien in het opvoedingsproces? Koninginnedag 30 april Wij zoeken op korte termijn nog veel rommel wat te goed is om weg te gooien en te slecht om te bewaren ook oude kleren zijn welkom. Deze willen wij gaan verkopen op de Rommelmarkt bij de schouwburg en op het Brukske, doch alleen wanneer er voldoende spullen worden aangevoerd. Indien U de voorjaarsschoonmaak aan het doen bent, ruim dan de rommel op en bel ons even 83080 - 86314 - 85834 - 83115 - 86991 en dan komen wij per gelegenheid het graag bij u ophalen. Clubmiddag Wij moeten helaas deze week alweer de clubmiddag overslaan. De redenen hiervoor zijn jammer genoeg, voor de vereniging, gelukkig voor de bestuurs leden, dezelfde als vorige weck, werk elders. Oud papier Wij zitten om opslagruimte te springen voor ons oud papier. De opslag die wc hadden zit VOL. Bij deze verzoeken wij alle lezers van dit stukje om te overwegen of U nog ruimte hebt voor verdere opslag van ons papier, bel dan even a.u.b. 83080 - 86314 - 85834 - 83115 - 86991. Ook voor oud papier even bellen. CAN okce? Doe dan mee! POSTZEGEL RUILEN JEUGD Onder toezicht van leden van de I.V. Philatelica afd. Venray e.o. is het maandag 25 april postzegels ruilen voor de jeugd van 8 tot 16 jaar, van 18.00 tot 19.30 uur in de zaal van café Veerhuis, Henseniusstraat 13, Venray. Tevens gelegenheid voor opgaaf lidmaatschap Stichting voor het Filatelistisch Jeugd werk in Nederland. Bestuur Philatelica. WIJKCOMITE A.s. maandag organiseert het Wijk- komité een vrouwen-kontaktavond. Opzet is om op deze avond te praten over aktiviteiten die we samen willen gaan doen. B.v. brooddeeg, pedicure, schoonheidsspecialiste of handwerken. (Neem gerust uw handwerk mee). Uw initiatieven zullen genoteerd worden en indien mogelijk in praktijk gebracht worden. Tot ziens op maandagavond 25 april om 8 uur in de Henseniusschool. Kanarievereniginc De Huisvriend Vergadering maandag 25 april 1983 om 20.00 uur In den Engel te Venray. Agenda: Opening. Verslag secretaris. Ingekomen stukken. Bestuursmededelingen Event, uitreiking ringen. Contributie-inning. Rondvraag. Sluiting. éip IMKERS REGIO VENRAY Suikcrbestelling Voor I mei a.s. kunnen de benodigde formulieren worden ingeleverd. Gesub sidieerde suiker kost 1,87 per kg. Niet gesubsidieerde suiker kost 1,92 en een nabestelling zal 20 cent duurder worden i.v.m. de vrachtkosten. Koolzaadrris Imkers, die met hun bijen naar het koolzaad reizen, moeten er voor zorgen dat in de 2c helft van april de bijen rcis- klaar zijn. Indien er nog geen opgave gedaan is, graag zo spoedig mogelijk bij de sekretaris. Odapark Iedere zaterdag wordt door de im kersvereniging gewerkt aan het opknap pen van het voormalige theehuis. Vrij willigers zijn van harte welkom tussen 9 en 12 uur.

Peel en Maas | 1983 | | pagina 11