KAMERKOOR SPRINGPLANK VERENIfitNCSNIEllWS EIITERPENIEIIWS Kw I.V.N. O.J.C. DE BARAK cav2tTmc FREE WHEELIN ZUID NRD.WEST WEST1 Ven rays Mannenkoor kinderkoor „De Bandelieren" Grote provinciale loterij-aktie t.b.v. TERRE DES HOMMES in Limburg „TUSSEN MAAS EN PEEL" Schutterij 't Zandakker Gilde St. Jan WIJK WIJK PEEL EN MAAS WIJKCOMITE Buurtvereniging St. Jozef Verenigingsnieuws s.v.p. zo vroeg moge lijk inleveren, uiterlijk dinsdags 10 uur. Op de zeer druk bezochte jaarverga dering van Venray's Mannenkoor kon voorzitter H. Gommans met genoegen constateren dat 't koor nog steeds 'n fijne gezonde club is. 't Keiharde en serieuze werken van dc 90 zangers, onder de bezielende leiding van Dir. Pierre Gerits, begint dan ook de vruchten at te werpen, hetgeen o.a. tot uitdrukking kwam op de Limburgse Zangersdagen en de hierop volgende uitnodiging voor 'n radio-optreden van 'n half uur. Deze opnamen zijn inmid dels gemaakt en binnen enkele weken kan men 't koor dan ook op de radio beluisteren. Tijdens dit openingswoord werd 't onlangs overleden lid, dhr. Thijs Swaters herdacht. Bij de bestuursverkiezing werden de aftredende bestuursleden H. Gommans en F. v.d. Kruijf, resp. voorzitter en se- kretaris, bij acclamatie herkozen. In het keurige jaarverslag van sekr. F. v.d. Kruijf kon men nog eens horen hoeveel er in 'n jaar tijds aan aktivitei- ten, concerten etc. plaats heeft gevon den en dat was heel wat. Ook 't Hofkoor kon op 'n zeer ge slaagd jaar terug kijken. Penningmeester C. v. Baarsen heeft ook dit jaar de eindjes aan elkaar kunnen knopen, al riep hij de leden op om nog meer aandacht te besteden aan 't verzamelen van oud papier. Dirigent Pierre Gerits maakte de muzikale plannen van 't koor bekend, waarbij hij ook aandacht besteedde aan koorscholing en stemvorming en in de toekomst instrumentale begeleiding. Diverse nieuwe werken staan er op 't programma en 't wordt dus hard repeteren. Verder prees de heer Gerits de voorbeeldige samenwerking met 2e dirigent G. Vogelzangs, van wie hij veel steun ondervond. In 'n (geestige) toespraak kon burge meester Defesche constateren dat hij met veel genoegen 't beschermheer schap vervulde, gezien de opwaartse lijn en gezonde sfeer in de vereniging. Ondanks 't niet doorgaan van de voorgenomen reis naar Selb, waarbij de Duitse ambassade 't liet afweten, staat er nog 'n zeer druk programma te wachten met o.a. optredens in Apel doorn, Eindhoven, Horst en Schinveld. Ook de viering van 't 75-jarig bestaan komt naderbij (dec. 1984) en hiervoor bestaan ook de nodige muzikale plannen. Ook wordt er gestreefd om volgend jaar 'n grote concertreis te maken. Verder bestaat er nog onzeker heid over 't clublokaal welke wegens verbouwing is gesloten. Voorlopig heeft men 'n onderkomen in café-res taurant Vlakwater, alwaar de repetities gehouden worden. Programma: Donderdag 14 april is de repetitie niet in Vlakwater maar in café-zaal de Volle Maan, 19.30 uur voor de bassen en om 20.00 uur het gehele koor. Vrijdag 15 april opluistering Receptie J. v. d. Velde, Roelanzia te Ysselsteyn. Zaterdag 16 april Geritskorenavond te Schinveld. Vertrek 18.00 uur per bus. Dames zijn welkom. Na afloop gezellig samenzijn. Woensdag 4 mei opluistering doden herdenking in de Grote Kerk om 19.00 uur. 12 mei optreden in Geysteren b.g.v. 100 jaar A.N.W.B. Verder nog optreden op 18 september in Schouwburg; 1 oktober in Horst; 5 november in Eindhoven; 26 november in Apeldoorn. Eind november Cecilia- avond, juiste datum nog niet bekend. Uitsluitend afmelden bij R. v. Mil, tel. 86917. Donderdag 7 april. 19.30 uur repetitie harmonie-orkest. Donderdag 14 april. 19.30 uur repetitie harmonie-orkest. AGENDA 9-10 april. Solistenconcours in Merselo. 24 april en 1 mei. Communiefeesten div. parochies. 30 april, aubade Koninginnedag. 4 mei. Dodenherdenking Grote Kerk. 19 mei. Jaarvergadering. 11 juni. Concert te Arcen (onder voorbehoud). 12 juni. Intocht jeugdvierdaagse. Zaterdag 18 juni. Deelname Peeltournooi Neerkant. Zondag 18 september. Gemeentelijk muziektournooi Oirlo. Zondag 2 oktober. Deelname aan bondsconcours te Kerk- rade in de Rodahal (als laatst deelne mende vereniging die dag). Zondag 27 november. Zondagochtendconcert met de Gemeng de Zangvereniging. LEERLINGENOPLEIDING Donderdag 7 april, geen repetitie! Donderdag 14 april. 18.30 uur repetitie jeugdorkest. Individuele repetities volgens afspraak met uw leraar. HOFKAPEL Zaterdag 16 april 17.00 uur repetitie. DRUMBAND Zondag 3 april. repetitie. Bardienst dhr. v. Kesscl. Zaterdag 28 mei. Optreden in Blilterswijck. Zie verder agenda harmonie-orkest. Afmelden harmonie-orkest bij de se cretaris, tel. 80225, leerlingen bij de heer Raedts, tel. 82803 en drumband bij de heer van Els, tel. 86824. Telefoon clublokaal 82515. DAMESKOOR Zondag 10 april (Beloken Pasen) zin gen we om 10.00 uur in de kapel van het Ziekenhuis, de meerstemmige latijnse mis, plus paasgezangen. Weest U s.v.p. om 9.45 uur aanwezig; in uniform! Dinsdag 12 april excursie naar Tref- center in Venlo. Nadere informatie hoort U tijdens de repetitie. Woensdag 13 april om 20.00 uur repetitie voor het gehele koor. Woensdag 20 april om 20.00 uur re petitie. Zondag 24 april om 11.30 uur in de Schouwburg zondagochtendconcert; in uniform. Zaterdag 7 mei zingen we in Tegelen tijdens de Zangersdagen; in uniform. Als U verhinderd bent, graag uw afmelding aan Mevr. v. d. Waerden, tel. 83659, of aan Mevr. v. d. Bekerom, tel. 83332. VENRAYS GEMENGDE ZANGVERENIGING „ARS MUSICA" Dinsdag 12 april, 19.30 uur repetitie voor de alten om 20.00 uur voor het hele koor in de Essel, Ursulastraat. Dinsdag 19 april, 19.30 uur tot 21.00 uur repetitie voor het hele koor in de kapel van het St. Elisabethziekenhuis. Zaterdag 23 april, 11.00 uur opluiste ring 25-jarig huwelijksfeest van onze beschermheer dhr. H. Smits. Zondag 1 mei, 10.00 uur zingen we in 't Zonnelied, Brukske. Dinsdag 3 mei, 20.00 uur jaarverga dering in Zaal In den Engel, Poststraat. Noteert U ook alvast de volgende data: Zondag 22 mnei zingen we in de kerk te Geysteren. Zaterdag 10 en zondag 11 september zijn het Duitse koor uit Ennigerloh bij ons te gast. Donderdag 29 september korenavond te Castenray. Zaterdag 1 oktober opluistering 25-jarig huwelijksfeest van ons lid Mw. Teunissen. Zaterdag 12 november opluistering 25-jarig huwelijksfeest van onze leden dhr. en mevr. Cleven. Zondag 27 november zondagochtend concert met Harmonie Euterpe. Bij verhindering gelieve U zich af te melden bij: dhr. J. Steijlen, Kolkweg 3, tel. 81221 of Mw. W. Manders-Weijers, Oranjestraat 7, tel. 86159. Gedurende de openingstijden van het Tuincentrum Henk Smits kunt U oud papier deponeren in de loods achter het centrum. (Noteer even de data). 12 april: repetitie notenlezersgroep 18.10 uur; koor 18.30 uur. 16 april: zaterdagavond 19.00 uur zingen we de mis. We zijn dan om 18.45 uur in de kerk. 19 april: repetitie notenlezersgroep 18.10 uur; koor 18.30 uur. 26 april: repetitie notenlezersgroep 18.10 uur; koor 18.30 uur. 30 april: zaterdagavond 19.00 uur zingen we de mis. We zijn dan om 18.45 uur in de kerk. Ik hoop jullie 12 april weer allemaal te zien. Tot dan! gemengde zangvereniging Vrijdag 8 april: Om 14.30 uur 25-jarig huwelijk zin gen in de Paterskerk. Zondag 10 april: Om 10.15 uur zingen we de Hoogmis in de Paterskerk. Woensdag 13 april: Om 14.00 uur 50-jarig huwelijk zin gen in de kerk van St. Servatius van Linders-Sanders. 's Avonds van 18.30 - 19.30 uur repetitie. Gaarne trouwe opkomst. Wij willen iedereen bedanken voor de goede opkomst tijdens de Paasdagen. De huwelijksviering in Maastricht was buitengewoon goed. Deze dienst spekte dc koorkas bijzonder. Een aardige bij komstigheid is dat we naar aanleiding van deze dienst zijn benaderd door de R.O.Z. om in de maand mei het Avé Maria te komen zingen tijdens een di- rekte uitzending. Nadere mededelingen hierover volgen nog. A.s. zaterdag ver trekken we om 10.00 uur naar Brussel om daar te zingen. Graag allemaal aan wezig om 10.00 uur bij Gerard. We zin gen hetzelfde als in Maastricht. Woensdag 6 april repetitie bij Gerard. Agenda. 9 april Brussel 30 april Hilversum 5 mei Nijmegen. JONGERENKOOR „CAPRICCIO" Zondagmorgen 10 april: 11.00 uur gezamenlijke koorrepetitie. Maandagavond 11 april: 19.00 uur sopranen 20.00 uur bestuursvergadering bij de fam. Bol. Dinsdag 12 april: 19.00 uur alten Zondagmorgen 17 april: geen repetitie. P.S. Denk aan de strookjes van de brief. JONGERENKOOR „BOJEMA" Vrijdagavond 8 april: GEEN REPETITIE. Vrijdagavond 15 april: 18.45 gezamenlijke repetitie. „SALTARELLO" Zaterdagmiddag 9 april: GEEN REPETITIE. „AGÊVOLÊ" Zondagavond 10 april: GEEN REPETITIE. KATHOLIEKE ME VROUWENVERENIGING Op dinsdag 12 april a.s. houden wij de laatste ledenvergadering van dit sei zoen. De oudheidkundige kring „Veldeke" zal voor ons op deze avond twee films vertonen over Oud-Venray. Er kunnen zich nog enkele leden opgeven voor het uitstapje naar Kevelaer op dinsdagmid dag 3 mei a.s. Kosten hiervoor zijn 8,-. CURSUS VOOR VROUWEN OVER VREDE EN VEILIGHEID De emancipatiewerkgroep waarin meerdere vrouwengroeperingen verte genwoordigd zijn vindt het belang rijk dat vrouwen zich maatschappelijk inzetten voor een leefbare wereld, die niet door geweld vernietigd wordt. Ook vrouwen zijn mede-verantwoor delijk voor de wereld, waarin we leven. Ook als we de kop in het zand steken. Vrouwen laat het niet over je heen komen dat er zelfs kruisraketten in onze Gemeente geplaatst dreigen te worden. Laten we ons verdiepen in de proble matiek van vrede en veiligheid: Hoe is het mogelijk dat het zo ver is kunnen komen? Wat hangt ons boven het hoofd? Hoe kunnen we onze krachten ver zamelen, opdat de machthebbers niet terwille van de macht ons leven op het spel zetten? De cursus begint dinsdag 19 april om 8.30 uur. Je kunt je telefonisch opgeven bij Emancipatie-werkgroep 04780- 86828 óf bij Vrouwen voor Vrede 04782 -395 of gedurende kantooruren 04780- 86122. VREDESBERAAD VENRAY Vredesberaad Venray wil bij deze kennis geven van 't feit dat op 10 april om 10.45 uur vanaf 't Raadhuisplein te Nieuw-Bergen de maandelijkse Vredes- ochtendwandeüng zal plaatsvinden. Zij zijn een pas opgerichte vredesbe weging en hopen op veel wandelaars. Wandeling duurt ongeveer één uur. Na afloop gelegenheid tot koffie en praten. Mensen vanuit 't Vredesberaad Ven ray gaan zelf ook en zo hebben wij nog veel meer manieren om onze ondersteu ning te laten blijken. Uw ondersteuning kunnen wij ook goed gebruiken, op allerlei gebied. Is uw interesse gewekt en wilt U meer weten, bel dan Els Berben, tel. 86171 of Luuk Jonkman, tel. 84876, Nel de Best, tel. 86812. Door middel van dit artikel vestigen wij de aandacht op de loterij die de Limburgse werkgroepen van terre des hommes houden deze maand. Samen met Maastricht, Sittard, Roermond en Venlo, proberen wij als werkgroep Vel den 60.000 loten te verkopen 1 De opbrengst van deze aktie is bestemd voor een rijdende polikliniek voor kinderen in sloppenwijken in In donesië en verder voor een massale inenting tegen t.b.c. in dat land. De prijsuitreiking zal plaatsvinden op 27-5-1983 in de Oranjerie te Roermnd tijdens een wervelende show waaraan diverse artiesten belangelos hun mede werking verlenen. De trekking geschiedt door een notaris en er kmt een trek- kingslijst in alle Limburgse dagbladen op 28-5-1983. Door het steunen van deze aktie maakt U kans op een van de 50 prijzen die voor een gedeelte door ondernemers uit Limburg, ook uit Venray, gefinan cierd zijn. De le prijs is een video, 2e prijs is een fiets t.w.v. 500,— en de 3e prijs is een radi-cassette. De loten zijn verkrijgbaar bij de Ned. Middenstandsbank te Venrav. Verder kunt U loten kopen op vrijdag 15 april van 18.00 - 21.00 uur aan ons informatiestandje in de Grotestraat te Venray. U kunt ook het voor loten bestemde bedrag overmaken op onze rekening nr. 15.35.20.221 t.n.v. Terre des Hommes bij de Rabobank te Velden, of telefo nisch bestellen op tel. 04709 - 1993 - 1996 of 1874. De loten worden daarna thuisgestuurd. Bedragen moeten uiter lijk 2 mei binnen zijn. Bedankt voor Uw medewerking. WHALE: Zaterdag 9 april speelt 's avonds de Venlose formatie Whale in de Voor kant. Whale draait alweer eenb flink aantal jaren mee, maar Whale wordt er niet ouder onder. De uitgesponnen sympho- nische sfeer heeft plaats gemaakt voor een veel direktere aanpak; de nummers zijn korter geworden, zonder aan muzi kaliteit te verliezen; muziek die bedanst mag worden, maar ook scherp beluis terd. Whale bestaat in de huidige samen stelling alweer een jaar en daarin spelen: Henny Doesburgh - zang en piano Ed Weckx - slagwerk Frits Tilburgs - zang, basgitaar Frank Kranen - zang en sologitaar Verder 22 april: TOONTJE LAGER plus voorpro gramma in de Schouwburg. Berichten uit 't Peppelshuus Deze week zijn er 2 verkenners op pad. Ze doen mee met een „hike" in Dwingelo, georganiseerd door het Lan delijk Bureau. Zet 'm op jongens, we zijn benieuwd naar jullie avonturen! Ouders, denkt U nog aan 't over maken van de kontributie? Vast be dankt! Onze aktie „'n Heitje voor 'n kar weitje" die landelijk altijd rond Pasen plaatsvindt, is door de Peelspeurders op vrijdag 15 april (na school) en zaterdag 16 april gepland. Graag willen onze scouts dan weer allerlei klusjes bij U opknappen, auto's wassen enz. Dus 15 en 16 april 'n Heitje voor 'n karweitje. Scouts: in uniform graag. Voor de leden die 8 april a.s. geno teerd hebben voor de IVN dia-lezing over insekten, volgt hier een belangrijke mededeling! Wegens familie-omstandigheden is Jan Hermans uit Linne verhinderd ons over deze aparte dierenwereld te komen vertellen. De I.V.N. excursie-leiding doet inmiddels stappen om lot een pas sende vervanging te komen, dan wel op een nader, in dit blad, aan te kondigen datum. Gezien deze afgelasting en noodzake lijke opschuiving van de dag-excursie naar „De Wieden" zullen alle leden, op korte termijn, schriftelijk data ontvan gen van de nog resterende bijeen komsten c.q. excursies, die t.m. juni 1983 op het I.V.N. programma staan. Wij hopen op begrip Uwerzijds wegens het uitvallen komende vrijdag! Heden donderdag in De Brak optre den van de nieuwe Nederlandse band „Extra Lux". De muziek is engelstalig en gericht op de nieuwe reggae en wave en dit alles met 'n extra lux karakter met 'n goede bezetting met: drums, basgitaren en saxofoon. Hallo jongelui. A.s. donderdagavond wordt het pro gramma verzorgd door Trudy, Jolanda, Angelique, Monique en Truus. Het be gint om 18.15 uur en duurt tot 19.45 uur. Vrijdagavond is het programma in handen van Sjang, Frank en Frans. We beginnen om 19.00 uur. Het belooft weer heel wat te worden. A.s. zaterdagavond gewoon cluba vond van 19.30 tot 21.30 uur. Zaterdag is het collekte. Willen de jongelui van de zaterdagavondgroep 's morgens om 10.00 uur bij het clubge bouw zijn. Als jullie allemaal mee hel pen is het karweitje zo geklaard. Denk er aan dat de collekte ten gunste is van de club. Denken jullie maar eens aan af gelopen zaterdag in het Meerdal. Tot a.s. weekend Groetjes,de leiding Seniorentoernooi. Op vrijdag 8 en zaterdag 9 april wordt in Venray 't jaarlijkse districtstoernooi voor senioren van Jong Nederland ge houden. De teams uit Meterik, Lottum, Kronenberg, Hegelsom, Sevenum, Horst en Venray zullen om de hoogste plaatsen strijden in de categorieën sport, creativiteit en buitenleven. Bij zo wel de meisjes als de jongens gaan de eerste drie plaatsen pp 22,.23 en 24 april 1983 strijden om de Limburgse titel. Het toernooi in Venray start vrijdags om 18.00 uur en we hopen zaterdags om 16.30 uur de prijzen bekend te maken. Met de medewerking van alle teams, lei ding en natuurlijk de weergoden zal het toernooi best wel slagen, aldus de orga nisatie van Jong Nederland Venray. A.s. zondag 10 april gaan we weer oe fenen met schieten in de Endepoel. Aanvang 11.00 uur. Wij hopen dat de schutters weer in grote getalen komen oefenen. Maandag 11 april gaan we oefenen voor de nieuwe commando's en het pre senteren van het geweer etc. aanvang om 21.00 uur in Zaal „De Klomp". Laat onze mensen die hiervoor speci aal inopleiding zijn niet alleen staan. Komt U allen zodat we dit seizoen weer goed en netjes voor de dag komen. En levens is deze avond de slotavond van de wintercompetitie. KAMPIOENSCHIETEN De stand na 2 van de 8 zondagen kampioenschieten is als volgt: punten 1 Roel Kreemer 9 2 Nel Willems 8 Antoon v.d. Broek 8 Harrie Rongen 8 5 Koos v. Kilsdonk 6 Herman Janssen 6 Jan Willems 6 Pieterv. d. Broek 6 Piet Volleberg 6 10 Frans Bogerts 5 Peter Willems jr. 5 Martien Hendriks 5 Joos van Gerven 5 Leen Willems 5 Jep Jansen 5 16 Jo Reynders 4 Carla Riteco 4 18 Peter Willems sr. 3 Theo v. Neer 3 20 TheoZagwijn 2 21 Hub Hendriks 0 Jan Martens 0 Rommelmarkt Op zaterdag 23 april houdt ons gilde weer een rommelmarkt. Als er nog iemand is die rommel (bruikbare en on bruikbare spullen) thuis heeft staan, bel dan onderstaand telefoonummer. Zij komen het graag bij U ophalen. Tel. 04780-82187. Bij voorbaat hartelijk dank. Lourdescomité afdeling Venray In Lourdes is het nu reeds een grote bedrijvigheid; talloze nationaliteiten hebben afgelopen week en tijdens de Paasdagen een bezoek gebracht aan dit bedevaartsoord. Ook de eerste Neder landse pelgrims gaven acte de presence. Van 14 t/m 21 mei zullen vele Ven- rayse pelgrims en zieken in Lourdes aanwezig zijn met de Stichting Lim burgse Bedevaart naar Lourdes. Vijfen twintig gratis reizen konden dit jaar in onze regio worden uitgegeven en daar naast lieten vele pelgrims zich inschrij ven. We vertrekken zaterdags na Hemelvaartsdag en zijn weer terug in Holland zaterdags voor Pinksteren. Er zijn nog plaatsen vrij, dus U kunt zich nog aanmelden. Bel dhr. G. Phi- lipsen, Goudsmidstraat 42, tel. 83575 en hij komt U inschrijven óf verstrekt U alle gewenste inlichtingen. U betaalt bij inschrijving 100,— en het resterende bedrag kan men na ontvangst van de nota gireren of per bank overmaken naar Maastricht. Geeft men zich echter nog op binnen vier weken voor vertrek, dan dient het gehele bedrag ineens te worden voldaan. U kunt reizen met pelgrims uit Uw eigen regio en in Lourdes staan wij borg voorgoede hotels. Uiteraard heeft ieder een vrije keuze uit de vele hotels, althans zo lang er nog plaats is. Ons advies: wacht niet te lang meer met uw opgave, nu kan het nog. Het feest rond de officiële opening van ons nieuwe wijkgebouw als ook clubgebouw is een groot succes gewor den. Wij bedanken alle mensen heel hartelijk die hier door hun belangstel ling en daadwerkelijke steun aan hebben meegewerkt. 'hen van de vele hoogtepunten was ook wel het uitreiken van de zilveren erespeld aan Theo Smits. Wij danken dan ook de jeugdclub de Springplank voor de bijzonder goede samenwerking. Wij hopen dat het nieuwe wijkge bouw ook echt een ontmoetingscentrum voor de bewoners van Wijk-Zuid gaat worden. De Wijkraad gaat door met het organiseren van aktiviteiten. te beein- nen op zaterdag 16 april met het houden van een rommelmarkt. Heeft U spullen voor de rommelmarkt die U aan ons wilt afstaan. Op zaterdag 9 april wordt door leden van de wijkraad hiervoor rond gegaan om deze spullen op te halen. Ook kunt U de volgende adressen bellen: M. Leenders, Wilgenstraat 19, tel. 82310; J. Poels, Wilgenstraat 9, tel. 86211. Als U het makkelijker uitkomt kunt U de spullen ook op deze adressen af geven. Bij voorbaat onze dank! Bestuur en leden Wijkraad-Zuid. De maandelijkse dansavond in wijk gebouw Den Hoender is op zaterdag 9 april, aanvang 20.30 uur. U bent allen van harte welkom. EEN ABONNEMENT WAARD Maandag a.s. is er weer een openbart vergadering van het Wijkkomité. Agenda: 1 Opening. 2 Verslag vergadering 7 maart. 3 Ingekomen stukken. 4 Bespreking aktiviteiten. 5 Inkoop benodigdheden. 6 Rondvraag en sluiting. De afgelopen dagen hebt U de eerste wijkkrant ontvangen. Wij als bestuur hopen daar veel reakties op te ontvan gen. Mocht U nog ideeën hebben dan bent U van harte welkom a.s. maandag om half 8 in de Henseniusschool. Leden en niet-leden. Wij hopen dat we U allemaal wee mogen begroeten op onze kienavond di« gehouden zal worden op dinsdag 12 april 1983 in café „De Volle Maan", Merseloseweg 36 Venray, aanvang 20.00 uur. We hebben deze keer weer prachtigt vleesprijzen te verkienen. De prijzen bestaan uit vleesschalen en levensmidde len. Dus komt allen naar deze avond, ook vrienden en bekenden zijn van har te welkom. U steunt hiermee onze kas. De kaarten kosten serie van 6/12,50 serie van 4 10,— losse kaarten 2,50 GEZAMELIJKE BUURTVERENI GINGEN DE EENDRACHT DE VRIENDSCHAP EN ST JOZEF Geachte leden. Evenals verleden jaar hebben wij weer besloten om weer 'n gezamenlijke dans-en feestavond te organiseren. Dit vanwege het grote succes van het afgelo pen jaar. Want de opkomst steeg onze verwachtingen te boven. Ook dit jaar is iedereen, vanaf 16 jaar en ouder weer van harte welkom. En wij hopen dan U ook weer alle maal te mogen begroeten. De toegang is gratis. Wij hopen dat U daarom deze avond vrijmaakt om met ons samen een gezellige avond te mogen beleven, door middel van een praatje, dansje en een drankje. Maar let wel op: „Glaasje op laat je rijden". De avond is op 8 april 1983 in de zaal „In den Engel", Poststraat 3. Aan vang is om 20.00 uur. Verder wensen wij u allen een gezelli ge avond toe. de besturen, Mobiele Vossejacht Deze is zeer geslaagd, er waren voldoende deelnemes. Zelfs zoveel dat we de blauwe ui de lokatie Venray moesten weigeren om er aan deel te nemen, een geluk voor ons want nu bleven de prijzen binnen onze vereni ging. Om in deze invoering in te gaan wat betreft de verdeling van de prijzen, laten wij liever over aan de fantasie van de belangstellende lezer. Er zijn immers altijd mensen die er meer van weten, maar speciaal voor deze 1 april-mop waren deze lieden sowieso uitgesloten voor deelname. Graag gedaan, tot volgende keer. Eieren zoeken Ook hier weer voldoende deelname. Het weer werkte goed mee zodat wt kunnen stellen dat ook dit festijn voor de kurepieten uit onze vereniging zeer geslaagd mag worden genoemd. Van de 100 eieren zijn er 2 blijven liggen, maar die worden wel opgespoord door de eekhoorns. Clubmiddag Door omstandigheden is er a.s. zater dag geen clubmiddag. Wel willen wij langs deze weg aan onze kurepieten vra gen of er interesse is voor een speur- of zoektocht in de Venrayse bossen. Laat dit dan even weten aan een van onze bestuursleden zodat wij bij voldoende deelname deze tocht uit kunnen zetten, op korte termijn. Avondvierdaagse Zoals U allen wel bekend is, staat der avondvierdaagse in Venray weer voor de deur. Ook de C.A.V. 27 Mc is natuurlijk weer van de partij, en dit jaar is het de bedoeling dat we bijzonder goed voor de dag komen, want het is dit jaar een bijzondere avondvierdaagse. Iedereen die van plan is om dit jaar mee te lopen gelieve zich voor 21 mei op te geven bij een van de volgende telefoon nummers. Lady Pussycat 86314 - Lady Pascal 85834 - Lady H 7, 82327. Graag zouden wij zien dat wij de groep op deze datum geheel compleet hadden. Oud papier Heeft U nog oud papier in voorraad waar U graag van af wil zijn, bel dan even een van de volgende telefoonnum mers en wij komen het ^raag bii U ophalen: 85834 - 83080 - 83115 - 86991 Bij voorbaat onze dank.... Stuif-in avond A.s. zaterdagavond 20.30 uur in het clubgebouw St. Antoniusstraat 3A te Venray. Er zijn weer mooie prijzen te winnen, en er is zoals gebruikelijk weer van alles te doen. Wij hopen op een goede opkomst van onze leden, maar ook niet-leden zijn welkom.

Peel en Maas | 1983 | | pagina 10