113.00-16.00 GEMEENTEPRAAT Puzzelen voor Gemeenschapshuis Oirlo U NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Redactie G.A. Sclnitle. Bureau Voorlichting ML Gemeentelijk combi-zwembad Venrays Geschied en Oudheidkundig Museum emeentehuis dicht op Goede Vrijdag Commissie voor financiële en economische zaken Commissie voor algemene zaken Bouwvergunningen aangevraagd Collectekalender Hinderwet Bouwvergunning verleend Aardappelenteelt Hinderwet Wijziging fasering Landweert Geen tent op kermis te Leunen Dorpsraad Veulen i1 27 ni Baatbelasting Ysselsteyn Kermissenlokaties Oirlo en Merselo VRIJ ZWEMMEN IN DE PAASVAKANTIE Tijdesn de paasvakantie kan er weer vrij gezwommen worden in het gemeen- idse telijk zwembad op de volgende uren: 'ens( Dinsdag 5 april 13.00-16.00 uur Woensdag 6 april 12.30-15.30 Donderdag 7 april 10.15-11.45 13.00-16.00 Vrijdag 8 april 10.15-11.45 I Maandag 11 april 08.30-12.00 13.00-16.00 Dinsdag 12 april 08.30-12.00 13.00-16.00 Woensdag 13 april 08.30-10.00 12.30-15.30 j Tijdens de Paasvakantie is er iedere middag speelinstuif. Op Paaszaterdag - 2 april - zullen het Ij gemeentelijk - archief en het gemeente- Mjk geschied - en oudkundig museum I' gesloten zijn. Op Goede Vrijdag - 1 april - zal het I' raadhuis de gehele dag gesloten zijn. I Wat betreft de kadavermeldingen kan I worden meegedeeld, dat deze op de I band worden opgenomen. Mits vóór I vrijdag 10 uur ingesproken, worden de I meldingen nog dezelfde dag aan de Idestructor doorgegeven. Op dezelfde dag wordt het kadaver ook opgehaald. Op woensdag 6 april, 's middags om 17.15 uur komt de commissie voor financiën en economische zaken in openbare vergadering bij elkaar in kamer 127 van het gemeentehuis. De commissie zal o.m. het college van b.en w. moeten adviseren wijziging van de toeristenbelasting. Enerzijds zou men de toeristenbelas ting kunnen verhoren met 4°70 tot 0,35 per overnachting. Daarnaast bestaat de mogelijkheid met het ministerie te overleggen om tot een verhoging van 0,35 per overnachting te komen. Anderzijds speelt het college zelf al met de gedachte de toeristenbelasting maar af te schaffen. De geringe opbrengst van slechts 6.000,- per jaar staat n.l. in ongelijke - negatieve - verhouding tot de werkzaamheden, welke met de inning zijn gemoeid. Tot herinvoering zou dan kunnen worden besloten indien de toeristische en recreatieve ontwikkeling van Venray daar weer aanleiding voor zouden kunnen zijn. Verder vermeldt de agenda de eerste drie maandelijkse aanpassing van de begroting 1983. De commissie voor algemene zaken, die - zoals al eerder aangekondigd - op donderdag 31 maart een openbare vergadering houdt, zal zich ook nog bezighouden met het raadsvoorstel tot het aanschaffen van brandweermate riaal. Wanneer de commissie hierover een positief advies uitbrengt, zal de raad worden voorgesteld een kredièt van 15.600,- beschikbaar te stelleiu over eenkomstig hetgeen hierover in de prioriteitenlijst voor 1983 is opge nomen. De uitrukkertjes van de brandweer lieden verkeren in slechte staat en zijn derhalve aan vervanging toe. Het gaat nu over het aanschaffen van 11 jassen ter completering van de reeds eerder gekochte jassen. Voor de veiligheid van het naderend verkeer en de ter plaatse werkzame brandweerlieden zullen vier electronen- flitsers moeten worden aangeschaft. Voor het verwijderen van vloeistof fen, zoals uitgestroomde gevaarlijke stoffen over grote oppervlakte en op moeilijk bereikbare plaatsen is een vloeistofzuiger een noodzakelijk iets. Tenslotte zal er een porto - power - schaar moeten worden aangeschaft. Deze schaar dient, als onderdeel van een reeds aanwezige proto power set van licht hulpverleningsmateriaal, voor het openbreken van wrakken ter bevrijding van slachtoffers bij kleine(re) onge vallen. Vragen...? Wendt u tot de gemeentelijke voorlichter Bij burgemeester en wethouders zijn de navolgende aanvragen ingekomen om, in afwijking van het geldende bestemmingsplan c.q. vooruitlopend op een in voorbereiding zijnd herzie ningsplan, bouwvergunning te verlenen voor: het bouwen van een woning met garage aan/de Urbanusweg te Leunen, t.n.v. H.P.jfc Voermans, Sparveld 6 te Leunen. Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan deze bouwplannen me dewerking te verlenen. De bouwplannen liggen met ingang van 5 april 1983 gedu rende veertien dagen voor een ieder ter inzage bij de afdeling ruimtelijke orde ning, kamer 201 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze ter mijn kunnen eventuele bezwaren schrif telijk bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Op 9 april Jeugdcentrum De Spring plank (plaatselijke aktie in het kader van het jeugdcollectewezen) Op 11 t/m 17 april Stichting SAKOR (Landelijke aktie) Op 18 t/m 24 april Nederlandse Hartstichting (landelijke aktie) Alleen voor deze akties is een collecte- vergunning verleend. Collecteren buiten de aangegeven periode is niet toegestaan Collectanten en collectrices moeten het legitimatiebewijs zichtbaar dragen. kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 12 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne, maken bekend: dat op 18 februari 1983 bij hen een aanvraag is ingekomen van P. Er- mens, Twistweg 15 te Vredepeel- Venray, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een varkensmesterij en rundveehou derij, waarbij mest en meststoffen wor den opgeslagen, gelegen aan de Twist weg 15 te Vredepeel; dat op 22 februari 1983 bij hen een aanvraag is ingekomen van W. Wil- lems, Steegse Peelweg 147 te Ysselsteyn- Venray, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het ex. art. 6a, uitbreiden/wijzigen van een legkippen- houderij, waarbij mest en meststoffen worden opgeslagen, gelegen aan de Rouwkuilenweg 25 te Ysselsteyn- Venray; dat op 1 maart 1983 bij hen een aanvraag is ingekomen van A. Wismans, Timmermannsweg 64 te Ysselsteyn-Veriray, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het uit breiden en wijzigen van een var kensmesterij en -fokkerij, waarbij mest en meststoffen worden opgeslagen, ge legen aan de Timmermannsweg 64 te Ysselsteyri; dat op 2 maart 1983 bij hen een aanvraag is ingekomen van H.A. Arts, Haag 16 te Merselo-Venray, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een var kensmesterij, waarbij mest en meststof fen worden opgeslagen en propaan wordt gebruikt, gelegen aan de Kemp- kensberg (ongenummerd) te Yssesteyn- Venray; dat op 18 maart 1983, bij hen een aanvraag is ingekomen van J. Houben agrarisch bedrijf B.V., Ysselsteynseweg 69 te Ysselsteyn-Venray voor een ver gunning ingevolge de Hinderwet voor het ex art. 6a uitbreiden/wijzigen van een varkensmesterij, waarbij mest en meststoffen worden opgeslagen, gelegen aan de Ysselsteynseweg 40 te Ysselsteyn. De aanvragen en andere ter zake zijn de stukken liggen in het raadhuis, ka mer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter inzage en wel tot 1 mei 1983, elke werk dag van 9.00 tot 12.00 uur, na deze datum, tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikking op de aanvragen, eveneens elke werkdag van 9.00 tót 12.00 uur. Desgewenst kan al daar een mondelinge toelichting op de stukken worden verkregen. De betreffende stukken kunnen tot bovengenoemde datum ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur wor den ingezien (na telefonische afspraak). Gemotiveerde bezwaren kunnen tot bovengenoemde datum schriftelijk bij ons college worden ingebracht. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verozken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Indien daarom telefonisch wordt ver zocht (afdeling openbare orde en veilig heid, telefoon 04780-83838, toestel 158), kunnen tot éën week voor bovenge noemde datum mondeling bezwaren worden ingebracht, waarbij dan tevens gelegenheid wordt gegeven tot een ge- dachtenwisseling over de aanvragen tus sen het bevoegd gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op, dat degenen die bezwaren hebben ingebracht op de wijze als bovenom schreven en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niei in staat is geweest, in de gelegenheid zullen wor den gesteld bezwaren tegen de ontwerp beschikkingen in te dienen. Venray, 1 april 1983. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van algemene zaken en kabinet A.L.G. Janssen. Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 30 maart 1983 voor de onderstaande bouwplannen bouwvergunning ver leend. Zij, die menen door de afgifte van een van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getrof fen, kunnen op grond van het bepaalde in artikel 7, lid 2, juncto artikel 13 van de Wet AROB daartegen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 30 dagen na de dag, waarop de bewuste vergunning is verzonden of uitgereikt. Voordat U een bezwaarschrift indient, is het dan ook raadzaam te informeren of verzending of uitreiking van die vergunning heeft plaatsgevonden. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het bu reau ruimtelijke ordening en bouwza ken, kamer 201 van het raadhuis, tel. 83838 toestel 354. het bouwen van een fokstal aan de Ripseweg 4, t.n.v. A.P. Cornelissen; het bouwen van een fietsenberging aan de Hagelweg 15, t.n.v. J.J.M. Mi- chiels; het plaatsen van een ertatschei- ding aan de Stationsweg 11', t.n.v. J.M.M. Gommans; het maken van een inslagbaan en berging aan de Ysselsteynseweg, t.n.v. Tennisvereniging „Ysselsteyn"; het verbouwen van een berging tot garage aan de Stationsweg 127, t.n.v. J.H.P. Hermsen: het bouwen van een hobby-kasje aan de Zandhoek 14, t.n.v. W.K.M. Steeghs; het bouwen van 29 woningwetwo ningen in Heide, Vredepeel, Oirlo en Merselo en 4 bejaardenwoningen in Merselo, t.n.v. de Woningbouwvereni ging Noord-Limburg. Venray, 1 april 1983. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche. In het kader van het zelf exploiteren van gemeentelgronden in bestemmings plannen is de aardappelteelt op ca. 10.77.00 ha. braakliggend grond aan besteed. Het werk is gegund aan de laagste inschrijver, de loonwerker P. Keijsers te Oirlo. kennisgeving bekendmaking ontwerp-beschikking Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 24, tweede lid, onder c, van de wet algemene bepalin gen milieuhygiëne; maken bekend, dat zij voornemens zijn om op de aanvraag van: J.H. Franssen en Zn. „Blitta" b.v. Maasheseweg te Venray, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het ex art. 6 a uitbreiden/wijzigen van een fabriek voor vervaardiging van gevelelementen van metaal en/of kunststof, waar elektromotoren worden gebruikt met een gezamelijk vermogen van meer dan 1,5 kW, gelegen aan de Maasheseweg 77 te Venray, B. Hegger, Op de Kamp 4 te Merselo-Venray, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het uit breiden en wijzigen van een pluimveebe- drijf, waarbij mest en meststoffen wor den opgeslagen, gelegen aan de Op de Kamp 4 te Merselo, W.C. Arts, Timmermannsweg 94 te Ysselsteyn-Venray, voor een vergun ning ingevolge de Hinderwet voor het uil breiden van een pluimveehouderij, waarbij mest en meststoffen worden op geslagen, gelegen aan de Timmermanns weg 94 te Ysselsteyn, positief te beschikken onder voor waarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De ontwerp-beschikkingen, alsmede de aanvraag en andere ter zake zijnde stukken, liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter in zage en wel tot 15 april 1983, elke werk dag van 9.00 tot 12.00 uur, Na deze datum tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen hel geven van de aange vraagde beschikkingen, eveneens elke werkdag van 9.00 lot 12.00 uur. De betreffende stukken kunnen tot bovengenoemde datum ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur wor den ingezien (na telefonische afspraak(. De aanvrager, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aan leiding van de aanvraag en een ieder die aantoont, dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, kunnen tot bo vengenoemde datum gemotiveerde schriftelijke bezwaren inbrengen naar aanleiding van de ontwerp-beschikking. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient gericht te worden aan ons college. Venray, 1 april 1983. Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van algemene zaken en kabinet, A.L.G. Janssen. In verband met stagnerende grond aankopen in de tweede fase van het bestemmingsplan Landweert hebben b. en w. besloten de uitvoering van een gedeelte van dit plan enkele jaren op te schorten. Daarvoor in de plaats zal, eerder dan gepland - de derde fase worden aangepakt. Het voorlopig ach terwege blijven van de grondaankopen betekent een financieel een gunstige zaak voor de gemeente, met name voor het grondbedrijf. Inclusief bijkomende kosten kan worden gesteld, dat door wijziging van de fasering het investe ringsniveau van Landweert gedurende een aantal jaren afgerond 2 miljoen gulden lager wordt gehouden, dan wanneer eerst fase II wordt uitgevoerd. Een nadeel is, dat wijkweg van fase II, die voor de totale ontwikkeling van Landweert niet kan worden gemist, niet kan worden aangelegd en doorgetrok ken naar de Stationsweg. Als tijdelijke wijkweg zal dan een van de woonstraten moeten dienst doen. Het college van b. en w. heeft het verzoek van de heer van Dijck te Leunen afgewezen om tijdens de Leunse kermis (28-31 mei) een tent bij zijn horecabedrijf te mogen plaatsen. De afwijzing berust op de overweging dat door het horecabedrijf het woon klimaat in de omgeving toch al voortdurend- anders dan als gevolg van muziekhinder- wordt aangetast. Naar het oordeel van b. en w. mag daar nu niet nog eens de kermismuziek van de tent bijkomen. Aan de verkiezing van de leden van de dorpsraad Veulen hebben 285 van de 412 kiesgerechtigden deelgenomen. Dat is een opkomstpercentage van 69.17. Gekozen werden de volgende negen personen: Grad Claessens, 241 stemmen., Gerrit Reijntjes, 239 St., Harry van Rijswijck 228 St., Sef Janssen, 227 st., Frans van Staveren, 226 St., Annie Geurts- Arts 212 st., Jeu Sonnemans 204 st., Jac van Wijlick 199 st", en Jan Fleurkens 191 st.. Niet gekozen werden omdat zij te weinig stemmen vergaarden: Fien Takken-Nabuurs, 145 st., Theo Mulders 113 st., en Theo Keukens 99 stemmen. Weekprijzen: 100,- 50,- 25,- contant of in waarde bonnen. 2 boekenbonnen t.w.v./25,- HOOFDPRIJS: Een lang weekend naar parijs voor 2 personen beschikbaar gesteld door de Rabobank Oirlo U maakt een kans óp de hoofdprijs door na alle 20 puzzels het totaal aantal letters „L" in te zenden. Men mag zoveel oplossingen inzenden als men maar wil. De baten zijn bestemd voor het nieuwe gemeenschapshuis te Oirlo. Voor het kansspel van deze puzzel- aktie heeft de gemeente Venray op 19 januari 1983 vergunning verleend onder nummer 65. Oplossingen moeten worden inge zonden per briefkaart, post- of bank giro en dienen uiterlijk TIEN DAGEN na verschijning in ons bezit te zijn. Oplossingen die later binnenkomen, doen niet mee aan de prijstrekking, die wordt verricht door Notaris B.T. LUNTER te Venray. ZO OPLOSSEN Nadat U deze puzzel geheel hebt opgelost, brengt U de letters uit het puzzeldiagram over naar de gelijk genummerde vakjes in de balk onder het diagram. Doet U dit op de juiste manier, dan leest U in de balk een zegswijze. Alleen deze zegswijze moet U als oplossing inzenden. Men mag zoveel oplossingen inzen den als men maar wil. De namen van de prijswinnaars en de oplossing worden gepubliceerd in dit blad. O KUNT MEEDOEN: per giro: schrijf de tekst uit de balk op het girobiljet en schrijf 2,- (twee gulden) over op: PUZZELACTIE POSTGIRO: 5425899 t.n.v. „DELINDE". per bankgiro: schrijf de tekst uit de balk op het girobiljet en schrijf 2,- (twee gulden) over op: PUZZELACTIE BANKGIRO: 138711 100 t.n.v. „DE LINDE". per briefkaart: schrijf de tekst uit de balk op de ADRESZIJDE en plak boven de gewone frankering 2,- aan geldige Nederlandse postzegels en stuur de kaart naar: PUZZELACTIE HOGEWEG 6 5808 BE OIRLO Om te kunnen meedingen naar de hoofdprijs van ae laatste puzzel (nr. 20) moet 0 bij de oplossing van deze laatste puzzel tevens opgeven het totaal aantal letters „L" uit alle 20 puzzeldiagram men en die uit de daarbij behorende balken. U DIENT DE LETTER DUS ZEER NAUWGEZETTE iELLEN Wij raden U aan voor de zekerheid alle puzzels te bewaren. I 35 2 9 /V 6 si 66 V/ 3 sy Oplossingen inzenden voor 11 april 1983 Bij Koninklijk Besluit van 23 maart 1983 No. 4 is goedkeuring verleend aan: 1. Het raadsbesluit van 23 november 1982 Nr.R 57 tot vaststelling van dc verordening op de heffing en invoering van een baatbelasting uitbreiding 1981 riolering Ysselstevn. Vanaf 1983 zullen op grond van dit besluit de eigenaren van onroerende goederen, die door de uitbreiding van de riolering in Ysselsteyn in de Kerkweg, Peter Janssenweg en Buntweg gebaat zijn, worden aangeslagen. De belasting wordt geheven gedurende 15 jaren. Degene, die op 1 januari 1983 eigenaar was van een gebaat onroerend goed, zal vóór met de aanslagregeling begonnen wordt nog worden aangschreven over de mogelijkheid tot afkoop van de belasting. Daarbij zal een rentepercen tage van 11V*worden toegepast. 2. Het raadbesluit van 14 december 1982 Nr.R 82 tot vaststelling van de wijzigingsverordening onroerend-goed- belasting 1980-4. Deze wijziging betreft naast enkele administratieve aanpassingen de vast stelling van nieuwe tarieven voor 1983. Van gebruikers van onroerende goede ren zal over 1983 geheven worden 4,75 van elke 3000,- van de vastgestelde economische waarde en van de eigenaren 5,97 per 3000.-. De economische waarde van alle in Venray gelegen onroerende goederen is vastgesteld per 1 januari 1982. Bij de aanslagen zal een uiteenzetting worden gevoegd. In november van het vorig jaar werd aan de dorpsraden van Oirlo en Merselo uitdrukkelijk de mogelijkheid gegeven voor de plaatsing van de kermissen andere lokaties aan te wijzen dan die de gemeente op het oog had. Voor Oirlo werd gedacht aan ver plaatsing van de kermis van het parkeerterrein van Rongen naar het gemeentelijk trapveldje aan de Deputé Petersstraat en voor Merselo aan verplaatsing van Grootdorp naar het dorpsplein aan Kleindorp. De door de gemeente voorgestelde lokaties hebben evenwel geen genade gevonden in de ogen van beide dorpsraden. Oirlo houdt het op het terrein Rongen en Merselo op het gedeelte Grootdorp tussen de nrs. 40 en 46. Het college van b. en w. heeft zijn Fiat aan deze Iokatie gegeven. HORIZONTAAL: 1 aangenaam, plezierig; 6 soort pompoen; 12 gierigaard; 14 papiermaat; 15 muzieknoot; 17 onbepaald hoofdtel woord; 18 omslag voor papieren; 20 0,1 liter; 21 Technische Hogeschool; 22 pets; 24 oude munt; 26 telwoord; 28 vierhandig dier; 29 hoofddeksel; 30 glansloos; 32 flauwhartig; 33 met name; 34 boodschapper; 35 schildersgerei; 37 antwoord betaald; 38 hoofddeksel; 39 bloem; 41 Europeaan; 42 openbaar vervoermid del; 43 kaartspel; 47 nauw straatje; 50 per procuratie; 52 ongaarne; 53 wandelhoofd in zee; 54 schijngestalte van de maan; 55 weide in het hooggebergte; 57 water doorlatende; 58 snelle loop; 59 aan wijzend voornaamwoord; 60 publieke wandelplaats; 62 hol ge deelte aan een boor; 64 deel van de voet; 65 voorzetsel; 66 dieren geluid; 68 Roemeense munt; 69 lidwoord; 70 chemisch symbool; 71 stad in Zwitserland; 73 jonge kabeljauw; 75 aandoenlijk; 76 korte vuurmond. VERTIKAAL: 1 zwaar ongelijmd papier; 2 eerstvolgende; 3 schop; 4 korte tijdsduur; 5 pers. voornw.; 7 paardeslee; 8 gewricht; 9 verdikking van de opperhuid; 10 type zeilvaartuig; 11 beroep; 13 kikvorsachtig dier; 16 bezieldheid, vuur; 18 liturgisch hoofddeksel; 19 conciërge aan een universiteit; 21 kleverige stof; 23 Amster dams peil; 24 toespraak; 25 kleur; 27 werkwoord; 29 speelgoed; 31 vinnig, verbeten; 34 adellijke titel; 36 inhoudsmaat; 38 deel v.e. tabakspijp; 40 vreselijk; 44 vistuig om kabeljauw te vangen; 45 wars van laagheid; 46 ondeugende jongen; 47 sierdek op een bed; 48 plaats in de Betuwe; 49 telwoord; 51 voornemen tot iets; 54 snarenspeeltuig der Ouden; 56 titel; 59 dat is; 61 nauwe opening; 63 brandbare stof; 64 zoogdier; 67 vlaktemaat; 69 saai, niet op wekkend; 71 geluid van zeker dier; 72 de onbekende; 73 muziek noot; 74 muzieknoot. o> Og>, NOTA VREDE EN VEILIG HEID VOOR IEDEREEN BESCHIKBAAR Zoals elders In dit blad vermeld, heeft het college van b. en w. de nota „Vrede en Veiligheid" aan de gemeenteraad aangeboden en hieraan via een persconferentie bekenheid gegeven. Het gemeentebestuur hoopt, dat over deze nota intensief onder de bevolking wordt gedis cussieerd. Daarom is de nota voor iedereen beschikbaar. Helaas laat de financiële positie van de gemeente het niet toe, dat de nota gratis beschikbaar wordt gesteld. Daarom wordt hiervoor het bedrag(je) van 2.50 in rekening gebracht. De nota „Vrede en Veiligheid" is ver krijgbaar bij de receptie in het raadhuis. Verwacht wordt dat velen willen kennisnemen van de ge meentelijke beleidsvoornemens met betrekking tot een eventuele stationering van kruisraketten op Venrays grondgebied. AANRIJDINGEN Een 67-jarige autobestuurder ver leende vanaf de pr. Margrietstraat naar de Oude Oostrumseweg geen voorrang en daardoor ontstond een botsing met een andere personenauto. Een 23-jarige autobestuurder lette op de Overloonseweg onvoldoende op toen hij rechtsaf wilde gaan om een inrit in te rijden. Een hem van achteren naderende bromfietser uit Maashees kon de afslaande auto niet meer ontwijken en hij botste tegen die auto op. Op de Fagotstraat verleende een 42-jarige autobestuurder uit Venray geen voorrang aan een andere personen auto en daardoor ontstond een botsing. Op de Langstraat nabij de kruising met de Deurneseweg lette een 20 jarige autobestuurder uit Venray onvoldoende op een stilstaande vracht auto, bestuurd door D. uit Vierlings beek. Dat niet opletten had tot gevolg dat er een botsing ontstond. Op de kruising Zuidsingel-Pla taanstraat lette een 24 jarige bestuurder van een bestelbusje onvoldoende op toen hij achteruitzette om fietsers op het rijwielpad vrije doorgang tc verlenen. Daardoor botste hij legen een achter hem staande personenauto. Op de Oosterbosweg weken de bestuurders van twee personenauto's bij het elkaar passeren onvoldoende uit en daardoor kwamen hun auto's met elkaar in botsing. Bij alle botsingen bleef de schade beperkt. BEJAARDE VIEL Dc 81-jarige S. uit Venray kwam op de Oude Oostrumseweg ten val. Hij struikelde en liep bij de val een hersen schudding op. Hij werd per ambulance naar het ziekenhuis vervoerd en aldaar opgenomen. Oplossing en prijswinnaars puzzel nr. 7 SPIJKERS MET KOPPEN SLAAN 1 T. Heidens, Schcoor 1a. Castenray 2 J. Joosten, Castenrayseweg 18. Oirlo 3 D. Peeters, Esdoornstraat 16, Venray 4 Th. de Rijck. Boddebroekerweg 24 5 A.J. Vonck, Langeweg 80, Venray Prijzen werden be schikbaar gesteld door RAMEN-DEUREN SCHUIFDEUREN VERANDADAKEN W Horsterweg 315811 AA Castenray. 04/67-481 Geopend ma t/m vr 08 00-17 00 u Zat 09 00- OIRLO

Peel en Maas | 1983 | | pagina 15