éi witters SPIO-NIEUWS Hengelsport MOTORSPORT Ruitersport UKbvm Midgetgolf badminton oostrum V.C.ROOY 4% OPEN TOERNOOI SJOELVERENIGING „DE SCHUIVERS" Jeu de Boules LK.I.B. I.S.V. PEEL EN MAAS WANDELSPORT I Kunstzwemmen Trainen: gaterdag 12 mrt: A6.30-O7.3O Sen. en pup watertr. [nde meerpaal. 07.30-08.10 Sen./ pup. mini's watertr. gnde Meerpaal, jjinsdag 15 maart: Jl6.30-17.00 Mini's droogtrainen Judoz. Rl7.00-17.45 Sen./ pup droogtr. judoz. I Qementair zwemmen [voor een tachtigtal zwemmers en asters van de Venrayse zwemver- -erng Spio was het afgelopen zaterdag Onbijzondere dag. Deze kinderen en i aantal daarvan zelfs volwassen ben op de zaterdagmiddag in jnbad „De Meerpaal" de verschil de proeven van de diploma's en emvaardigheden afgelegd. Slechts j enkeling mocht van de beoorde- 5Commissie bestaande uit een aantal „jnonderwijzers met aan het hoofd Ken afgevaardigde van de KNZB hebben |-wèl een diploma uit kunnen reiken aan li de volgende personen: A-Diploma; Roger Luypers, Sascha Peeters, Mark luwerier, Maurice Kartner. IGaartje nde Broek, Jochum Pouwels, Nicole ji Gemert, Linda van den Berg, ebby de Jong, Rob Scholten, Ricardo in. Eric Verpalen, C. Verheyen, H. jnds, P.de Water, Monique Willems, Fm. Steenkamer en M. Berhutu. B-Diploma: roen Houba, Kim Ten Brinke, Marcia jonen, Femke Verheij, Maike Verheij :ole Classens, Jules Oomen, Sandra Jenhoven, Virginia Janzing, Emiel v. Jkuyck, Richard Arts, Carin Custers, [•Inge Kreutz, Moniek van de Pas, IIJessica Apon, Roland Simons, Bart RSijmons, Suzanne Muysers, Niels Borst, HLissy Kusters, Luc Kateman, M. iGijsbers. Vaardigheidsdiplomal; art Gerlach, Mariëlle Steenbekkers, ancisca Minten, Faron van der •ugten, Marcel Arts, Peggy Dijk mans ^grid Vogelzangs, Colette Geenen, Mark Versleijen, Robbert Verwer, Patrick van Lierop, Disiree Nellen, Ria tnds- Boom, Chantal Steemers, J. nAss. Vaardigheidsdiploma II: RAstrid Creemers, Mare Robberegt, "Alexandra Jacobs, Rudy Brands, John Marten, André Basten, Marike Ver schuren, Rob Hesen, Rob Kersten, Lia Visser. Vaardighcidsdiploma III: Carmen Wolfs, Natasha Kartner, Ant- win Vloet, Marco Basten, Luuk Reijn- ders, Kathy Geurts. Vaardigeheidsdiploma 4: Chantal Beerkens, Mariëlle Camps, Guus Willemsen, Antionette Aarts, Anita Tuitert. Alle kandidaten van harte gefeliciteerd met de behaalde prestatie en wij, de zwemvereniging Spio hopen dat jullie nu niet stoppen met het zwemmen maar óf doorgaat met een hoger zwem (vaardigheids) diploma óf gaat kunst- zwemmen, waterpoloën of wedstrijd- zwemmen binnen de vereniging. Zwemmen is tenslotte toch hardstikke fijn. Uitslagen wedstrijd 20 mrt: 200m wisselslag m. 1972 Natasja Sörensen 100m rugslag Bram Reijnders 100m vrije slag m. 1973 Tamara Sörensen 100m vrije slag m. 1971 Hanneke Hermans Marian Flinsenberg 100m. schoolslag j. Patric v. Lierop Jeroen Verstappen 100m vlinderslag m. 1970 Ankie Remmers lÓOm rugslag j. 1970 Olaf Kemmelings 100m vrije slag m. 1972 Marly Schaminee Ulke Cordirci Natasja Sörensen 100m rugslag j. 1972 Luuk Rijnders 4.02.7 2.11.1 1.33.3 1.37.4 1.35 1971 2.03.9 2.02.5 1.38.3 1.30.8 1.41.1 2.25.7 1.40.3 Waterpolo zaterdag 26 mrt: Puppillen/dames 1 15.30-16.15 Adspiranten/heren 3 16.15-17.00 Heren 1/heren 2 17.00-17.45 wedstrijden dames 2 18.00 zondag 27 maart: pupillen/keepertr. 08.30-09.15 adspiraten/heren 3 09.15-10.00 Dames l/dames2 10.00-10.45 Heren 1/Heren 2 10.45-11.30 Wedstrijden zaterdag 26 maart: dames 2 thuiswedstrijd: in zwembad de Meerpaal in Venray aanvang 17.00 uur. Teamopstelling: M. Theeuwen, M. Keyers, S. Veltkamp, J. Martens, E. Boelholt, B. Jacobs, M. Broeksteeg, M. Camps, M. Nellen, E. Kupers. Caoch: J. Houben. Dames 1 uitwedstrijd: in zwembad de Ekkerman te Velthoven aanvagn 20.10 vertrek 19.00 uur. Teamopstelling: P. ''".omassen, I.Rint- jema, S. Rintjema, L. Ponjee, D. Jacobs, M. Jacobs, Y Lucassen, M. Schaminee, J. Hinssen, W. Flinsenberg. Coach:G. Brands. Vervoer: M. Jacobs, J. Hinssen, L. rolfes. De tourrenners zijn aardig op dreef. Afgelopen zondag was de groep 27 f personen groot. Onvoorstelbaar zo vroeg in het jaar. Door de stevige wind was het voor sommigen toch wel duwen, maar toch kwam iedereen met de groep thuis. Zondag a.s. vertrekken we om 9.00 uur voor een rit door Duitsland van 70 S km, (paspoort meenemen). Voor de jeugdrenners tot 17 jaar 1 bestaat nog de mogelijkheid zich bij Johan Philipsen op te geven voor het fietsweekend in de Ardennen. Tot I vrijdag 25 maart bestaat die mogelijk- j heid omdat daarna de organisatie uitgewerkt dient te worden. HSV DE ROERDOMP Zaterdag 26 maart koppelwedstrijd te Afferden aanvang wedstrijd 12.00 uur. Zondag Jager im Grunenwald beker in zes dorpen verbond bijeenkomst om 7.00 uur Bij het opgeven zal bekend gemaakt worden waar er gevist zal worden. Voor deelname aan boven genoemde wedstrijden kunt U zich opgeven tot uiterlijk donderdag 20.00 uur bij H. v.d. Heuvel Langeweg 38 te Venray. Voor deelnemers aan federatie en zesdorpcn wedstrijden zullen de eerste twee maanden in verband met de gesloten tijd geen wedstrijden georgani seerd worden. Bij deze wil ik iedereen bedanken voor het deelnemen en organiseren van de wedstrijden met de federatie en de zesdorpen-verband. Voor het Wanssumse ven is geen gesloten tijd dus er mag gevist worden. STICHTING HENGELSPORT VENRAY Vanaf 15 maart tot 28 mei a.s. mag men niet vissen in de kanalen en beken in de gemeente Venray. Ook de visvijver de Ballonzuil te Werselo is tot juni gesloten. De visvijver Het Wanssums Ven blijft open om de hengelsport te kunnen blijven beoefenen. Om in de kanalen en beken in de gemeente Venray met de visvijvers te mogen vissen moet men lid zijn van een hengel sportvereniging. Dat zijn in Venray: HSV de Roerdomp, Langeweg 38 Venray en HSV het Alvertje te oostrum, Stationsweg 77 Venray. Uitslagen afgelopen weekend: HP. Breeton sport-Muanual 7-5 DP Breeton Sport-Manual 19- 1 HS 1 Megacles-Manual 17-12 DJ Manual- Breeton Sport 10- 6 HJ. Manual Vios 17-16 HS 2 Manual- Athene 17-21 Programma: Op donderdag 31 maart is er voor dames senioren 1 een huldigingswed strijd in de sporthal met als tegenstan der Tremeg uit Gemert. De wedstrijd begint om 19.00 uur. Dames senioren 2 heeft dan geen trainen. Publiek is van harte welkom. Op vrijdag 1 april(dit is geen grap) spelen de dames senioren 1 in de bekerkompetitie tegen wittenhorst. Deze wedstrijd wordt gespeeld in de „sporthal" te Horst en begint om 20.00 uur. Op vrijdag 25 maart is de feestavond van Manual in de Volle Maan aan de Merseloseweg. Op deze avond zullen dames senioren I worden gehuldigd met het behaalde kampioenschap en tevens promotie naar de le klasse. Heren Senioren I hebben geloot in de bekerkompetitie tegen het welbekende Noav. Helaas is van Noav nog niet vernomen waar en wanneer deze wedstrijd gespeeld zal worden. Huldiging dames aspiranten: Onder grote belangstelling hebben de dames aspiranten afgelopen vrijdag feest gevierd. Ouders en leden van Manual kwamen de meisjes feliciteren met het behaalde resultaat. Names het bestuur reikte Peter Voskuilen eenieder een diploma uit als teken van deelname aan het kampioensteam. In zijn toe spraak sprak hij de hoop uit dat er nog vele kampioensschappen en feesten zouden volgen. Heren seniorenl Megacles I 12-17 In Weert konden de Manual heren geen winst boeken. Al meteen in het begin van de wedstrijd werd tegen een 7-1 achterstand aangekeken. Jammer voor Joep Bosch die zijn afscheidswedstrijd voor Manual zo graag winnend had afgesloten. De eindstand was 17-12 voor de Weertenaren. Een wedstrijd waar wei nig fleur in zat. Het fleurigste waren de bloemen die Joep na de wedstrijd ontving. Wij wensen Joep veel sukses toe in zijn verdere handballeven. De invalidensportclub organiseert op zaterdag 26 maart a.s. een groot sjoel- tournooi in de kantine van RANK XEROX, Maasheseweg Venray. Aanvang 12.00 uur, inschrijving vanaf 11.00 tot 14.00 uur. Aan dit toer nooi nemen alleen amateurs deel. De inschrijving is open, dat wil zeggen dat U niet gebonden bent aan het lidmaat schap van een vereniging. Iedere gegadigde, gehandicapt of niet kan zich dus bij de inschrijving melden. Voor de jeugd zijn er twee klassen, nl. van 6 t.m. 9 jaar en van 10 t.m. 13 jaar. Zij spelen 2x5 partijen. De finale hiervan bestaat uit 1 x 5 partijen. De volwassen spelen in 3 dames en 3 herenklassen. De punten, behaald in de voorronden tellen in de Finale ook mee. Het inschrijfgeld bedraagt voor volwassenen ƒ6,- en voor de jeugd 2,50. Het einde van het toernooi is ongeveer om 19.30 uur. Dan is ook levens de prijsuitreiking. Mocht U meer willen weten over dit toernooi of over het sjoelen in het algemeen, dan kunt U inlichtingen krijgen bij mevr. D. v. Dijck, Mozart- straat 50 te Venray. MCC VENRAY Goede start voor Toon Claessens bij Kampioenschap 250 cc. Bij de le kampioenscross 250 cc van MO Nederland in in Wanssum heeft Toon Claessens een prima prestatie geleverd door een 4*en le plaats in beide manches. Voor Henk Maessen zag het er na de start rooskleurig uit. Op kop vertrok ken en bouwend aan een kleine voor sprong welke in de eindfase bedreigd werd doorJacky Jansen die de kopposi tie overnanj, maar met achterblijvers in de problemen kwam, waarvan Henk weer wist te profiteren en daarmee de le manche op zijn naam schreef. Voor Toon was de start minder goed en moest als 10e beginnen na 1 ronde. Toon wist echter in een paar ronden de 4e plaats te bereiken achter Gerard v.d. Brink die zich in de loop van de strijd niet meer liet verrassen en 3e werd met Toon op een 4e plaats waarbij vermeld moet worden dat Toon de hele manche op een lekke voorband reed. Ook Henk had alle geluk van de wereld want na de wedstrijd bleek de steekas van het achterwiel er bijna uitgelopen te zijn en zijn versnellingsbak toonde kuren. In de 2e manche kwam Henk ten val en moest met bijna een ronde achter stand beginnen en wist nog een 18e plaats te bereiken. Voor Toon gingen de zaken beter na een start die redelijk te noemen was. Na een paar ronden stootte hij door naar de kop en ging bouwen aan een kleine voorsprong die hij niet meer uit handen gaf en le werd voor Jacky Jansen die 2e werd en de eindoverwinning in de wacht sleepte voor Toon. Voor Bert Hendrix ging het nog niet zo goed. Hij eindigde in beide manches in de achterhoede. Leó v. Soest die van de 250 cc senioren terug is gegaan naar de promotieklasse draaide er redelijk mee met tweemaal een klassering in het middenveld. Bij de 250 cc promotie kwam Geert in de le manche na de start ten val en begon als laatste aan de wedstrijd. In een alles of niets stijl reed Geert naar een 10e plaats. In de tweede manche werd hij 3e wat hem een eindpostitie als 6e opleverde. Bij de 500cc Junioren haalde Adje Janssen zijn le beker met een 5e plaats over twee manches. Jan Bardoel die de le manche gewonnen had werd terug gezet na het afsnijden van een stukje circuit. Albert Muyzers en Noud Pijpers streden verdienstelijk mee achter de kopgroep maar een beker zat er voor hen niet in. In Gerwen werd Peter Wilmsen 3e door in de le manche 2e te worden en in de 2e manche 5e. Winnaar werd Ben Scheren voor Mario Oostendorp die beide een manche op hun naam schreven. Bij de 250 cc junioren werd Ton Hendrix in de finale 10 gevolgd door Bert v. Well die 11e werd. Hans Tunnissen finischte op de 20e plaats. Programma zondag a.s. Beek en Donk. 250 cc jun B/250 cc prom B/250 cc sen. ('s zaterdags jeugdcross) Haaren. 125 cc prom B 125 cc sen Kamp!! 500 cc jun B. Lottum. 125 cc jun C zijspan jun. Zondag 20 maart j.l. werd door de Ponyclubs van Merselo, Leunen, Ven ray en Ysselsteyn een onderlinge wed strijd gehouden. Uitslagen cat.:A,B2B,B2 enCLl 1Yvonne Crowenberg Ysselsteyn 2. Judith Philipsen Ysselsteyn 3. Annouk v.d. Meulen Venray 4. Silvie Siebers Venray. Cat.: C en B2 1. Marie-José Clevers Merselo 2. R. Claessens Leunen 3. Sander Vlemmix Leunen 4. Moniek Couwenberg Ysselsteyn Cat.: Den B2 1Petri Kessels Merselo 2. Anne Marie van Lin Merselo 3. Petra Janssen Merselo 4. Brigitte Janssen Merselo Cat.: D-Ll 1. Tom Marcellis Ysselsteyn 2. Anita Maas Leunen 3. Angelique Linders Leunen 4. Wilma Lemmers Ysselsteyn 5. Jolanda Janssen Merselo. Cat.: C-L2 D L2 D.M.-D2 1Gerty Janssen Leunen 2. Petra Jacobs Leunen 3. Peter v. Elsakker Ysselsteyn 4. Sandra v.d. Ven Leunen 5. Yvonne Wilms Leunen Springen: Cat.: A en B Beginnelingen 1Yvonne Couwenber Ysselsteyn 2. Silvi Siebers Venray Cat. C. Beginnelingen: 1Mariëlle v.d. Ven Leunen 2. Yvonne Luyten Ysselsteyn 3. Bart Marcellis Ysselsteyn Cat. C. Licht.: Sandra v.d. Ven Leunen Cat. D. Beginnelingen: 1José Jaspers Ysselsteyn 2. Gerard Arts Ysselsteyn 3. Petri Kessels Merselo 4. Charles Janssen Ysselsteyn 5. Angelique Linders Leunen Cat. DenL 1 José v. Elsakker Ysselsteyn Cat. Den M 1. Hans Willems Ysselsteyn Pony spelen CAT: A en B 1Judith Philipsen Ysselsteyn 2. Henriette Dekkers Ysselsteyn Cat.: C 1Sandra Vlemmis Leunen 2. Gertie Gellings Merselo 3. Rianne Claassens Leunen 4. Jonny Cornelissen Leunen Cat. D. 1Petra Cornelissen Leunen 2. Yvonne Wilms Leunen 3. Anne Marie v. Lin Merselo 4. Marie Louis Cornelissen Leunen 5. Petra Janssen Merselo 6. Anita Maas Sevenum VCH-Lyceum 3-0 Ondanks de duidelijke 3-0 nederlaag kunnen de heren terugzien op een goede wedstrijd. Zeker in de aanvangsfase van zowel de eerste als tweede set was Lyceum gelijkwaardig aan VCH. De koploper uil Heerlen maakte echter steeds weer gebruik van fases waarin de concentratie bij Lyceum iets verslapte. Na 20 minuten in de eerste set was het 6-6. De strijd ging goed gelijk op en vele lange rally's maakte de strijd tot een mooi schouwspel. Toen viel Lyceum terug. VCH versnelde en snel en gevarieerd aanvalsspel zorgde voor 15-6 voor de thuisclub. In de tweede set kon Lyceum bijblijven tot 10-8 waarna VCH een inzinking van Lyceum genadeloos af strafte. 15-10. In de derde set was het verzet van Lyceum gebroken. Met 15-4 ging deze set naar VCH. dat daaraoor koploper blijft. Lyceum blijft op de tiende plaats, die het spelen van degradatie wedstrijden inhoudt. SOS DPC-Lyceum 2-3 Lyceum won de wedstrijd tegen degradatiekandidaat SOS, na een 2-0 achterstand met 2-3 De Utrechtse ploeg domineerde in de aanvangsfase duidelijk. Lyceums pass was dermate slecht dat de aanvallers steeds weer voor een goed gesloten blok kwamen. SOS won de eerste twee sets met 15-9 en 16-14. Daarna herstelde Lyceum zich. Men nam het initiatief over en aanvallend kwam er meer variatie in het spel. Via 9-15 en een duidelijke 6-15 werd het 2-2 in sets. De beslissende vijfde set, die meer spannend dan mooi was, ging gelijk op. Uiteindelijk was het Lyceum dat met 14-16 aan het langste eind trok. DAMES 3 KAMPIOEN Afgelopen zaterdag behaalde Lyceum 3 het kampioenschap in de derde klasse C. Hierdoor promoveren de dames weer naar de tweede klasse waaruit ze vorig seizoen gedegradeerd waren. Hierdoor hield trainer/coach Paul Thijssen zich aan de woorden die hij na de degradatie vorig seizoen uitte „dan worden we volgend jaar kampioen". In de wedstrijd tegen Phoenix 2, de hekkesluiter, werd andermaal duidelijk dat dames 3 het kampioenschap ten volle verdient Ondanks het feit dat Lyceum 3 niet zo goed speelde als in de voorgaande wedstrijden kwam het niet in gevaar. Daarvoor was het surplus aan techniek en aanvalskracht te groot. Via de setstanden 15-9, 15-4 en 15-3 werd het een duidelijke 3-0 zege voor Lyceum 3. Na de wedstrijd werden de dames en Paul Thijssen in de bloemetjes gezet. Overige uitslagen. Holycke-Dames 2 0-3 Heren 4-VC Rooy 3 2-2 Heren5-SetUp4 0-3 Phoenix-Heren 2 1-3 Kessel-Heren 3 3-0 Programma zaterdag 26 maart. Heren 1-Geldrop 2 17.30 Tellen dames 1 Heren 2-VC Kessel 15.30 Tellen Hans v. Eek Heren 3-Asterix 17.00 Tellen Ron Torna VC Dörp-Heren 4 17.30 Dames 1-Trivos 15.30 Tellen Heren 1 Dames 2-Avoc 14.00 Tellen Frans Franken Meterik 5-Dames 3 15.30 Op 29 maart a.s. is er een algemene ledenvergadering van de Jeu de Boules- club Venray '80 om 7.45 uur in restaurant Vlakwater. Wij hopen op een volledige opkomst. De nieuwe leden heten wij dan ook van harte welkom. Venray omstreken Tafeltennistournooi Helmond. Dat een le lustrum van een sportver eniging nu direkt aanleiding geeft tot een bepaalde feestviering, kan al of niet betwijfeld worden doch de Gehandi capten Sportver. Gewest Helmond had voor haar 5-jarig bestaan een tafelten nistournooi op hun feestprogramma geplaatst. Het tournooi werd gehouden in de mooie Sporthal „d'n Ekker" te Beek en Donk welke hal uitstekend is aangepast voor gehandicapten. Met 10 leden nam ook Venray aan dit tournooi deel, vrij goed en vol enthousiasme. In de gemengde klasse 4 bracht Nelly van Dijck het tot aan de Finale's, doch een foutief ingevuld wedstrijdbriefje van een der deelnemers (sters) bleek in deze klasse de totale einduitslag niet juist te zijn. De wedstrijdleiding was echter niet in hun beste humeur deze dag en bleek niet in staat te zijn de zaak goed en op een afdoende manier te kunnen corrigeren waarvan een Helmondse deelneemster, doch ook Nelly, de dupe werden. Jammer, dat zoiets onprettigs, doch ook onsportief voorkomt. Bij de heren klasse 6 kwam Leo Reintjes in de Finale en wist met goed en geconcentreerd spel een prachtige 2e prijs te behalen, en zo ging Leo met een mooie en grote troffee huiswaarts. Leo en alle deelnemers(sters) profi ciat voor jullie aller inzet! Red Stars ranglijst tafeltournooi. Zaterdag 2 april a.s. om 9.30 uur zal in De Welteling ons jaarlijks tournooi, dat wij dankzij Red Stars al niet meer weg kunnen denken in ons Venray's tateltennisgebeuren, van start gaat. Wij verwachten hiervoor grote belang stelling. Toegang is gratis! DC Venray boekt grote overwinning. In het clubkampioenschap voor de Regio Noord- en Middenlimburg heeft DC Venray de eerste uitwedstrijd tegen HDSV uit Helden-Panningen met grote cijfers gewonnen. Ondanks de plaatsing van twee reservespelers, daar Batist cn Peek niet beschikbaar waren, toonden de Venrayse dammers een taaie strijd lust. De eerste uren was er van overwicht geen sprake, maar naarmate de tijd vorderde kwam de kwaliteit van het Venrayse spel steeds meer tot uiting. De heer van Bommel beet de spits af met een fraaie damcombinatie. Daarna volgden Jakobs, Gooren en Noyens met sterke positionele partijen en kwam DC Venray op een comfortabele 8-0 voorsprong. HDSV maakte de eerste tegenpunten op T. Zaal die ditmaal via een tempozet dubbel schijfverlies over het hoofd zag. Ook A. Wester moest remise toestaan maar deze speelde od het eerste bord tegen top-dammer J. Peeters en dat is zeer verdienstelijk. Tenslotte zetten Kroh en Berhitu de kroon op het werk door hun eindspel met taktisch geduld tot winst te voeren. Een prima start van het Venrayse damteam. HDSV Helden-DC Venray 3-13 J. Peeters-A. Wester 1-1 L. Janssen-A. Noyens 0-2 A. Janssen-M. Berhitu 0-2 A. Verlinden-G. Gooren 0-2 P. Vink-A. Kroh 0-2 A. den Hartigh-W. v. Bommel 0-2 J. Wilms-T. Zaal 2-0 C. Grijmans-F. Jakobs 0-2 In de regionale tweede klasse speel den de Venrayse reserves in de viertal- lencomptitite naar een 4-4 gelijkspel legen Roermond 2. Bakker en Brenk- man wonnen hun partijen. Kennis en Voort moesten de punten in Roermond laten. EEN ABONNEMENT WAARD VC Rooy-heren geen moeite met Sarto. In een zeer rumoerige sporthal ging de strijd in de eerste set gelijk op tot 7-7. Daarna pakte VC Rooy de zaak ernergiek aan en won op overtuigende wijze met 8-15. Het aangeslagen Sarto had moeite om in de 2e set het tempo van VC Rooy bij te houden. Een regelrecht debakel leek zich te gaan afspelen. VC Rooy pakte setwinst met 4-15. In de 3e set bouwden de gastheren meteen een voorsprong van 2-8 op. Door concentratieverlies en veel eigen fouten kon Sarto op 9-9 komen. Toen hervond VC Rooy zich en besliste de wedstrijd met 10-15. Set Up- VC Rooy 3 Ondanks, het voor ons goede spel, moesten we ook tegen Set-Up met 3-0 het onderspit delven. In de eerste set, wisten we het nog tot 8-8 bij te houden, toen liet echter de pass en de techniek ons in de steek, zodat we met 15-8 verloren. In 2e set, waren we haast geen partij voor Set-Up, met 15-5 gingen we dan ook de mist in. In de 3e set liep alles in eens anders, het blok zat dicht en er was voor Set Up haast geen doorkomen aan. Tol onze schrik stonden we zowaar met 10-1 voor, we waren er zo beduusd van, dat we ook deze set met 15-12 verloren lieten gaan. Al met al was het toch wel een prettige wedstrijd, onder goede leiding en de beste heeft dik verdiend gewonnen. Programma 26 mrt: DAMES VC Rooy 1- SDO 16.30 VC Rooy 2-Set Up 14.30 VC Rooy 3-Hoyoke 14.30 Junioren-FIash 2 13.00 HEREN VC Rooy 1-SDO 16.30 VC Rooy 2-Set Point 14.30 VC Rooy 3-Set Up 3 16.30 Programma 27 maart: MEISJESadsp. B: Avoc I-VC Rooy 2 13.00 Grubben vorst. Aspargos 3- VC Rooy 2 13.00 Grubbenvorst. basket hall dub wnray Dames 1-BVS Op ccn zaterdagavond om 20.30 uit spelen, en dan ook nog te Schijndcl, is op zich al erg genoeg. Maar als bij aankomst blijkt dat dit 19.30 had moeten zijn, is de feestvreugde toch wel grotendeels voorbij. Ondanks dat be gonnen we met frisse moed. met maar 5 speelsters aan de wedstrijd. Van deze ploeg hadden we vorige keer verloren met 3 punten verschil. Onze bedoeling was dan ook om die 2 winstpunten eens even terug te halen. Na de eerste helft, met een stand van 16-19 in ons voordeel, dachten wij dat die mogelijk heid er wel in zou zitten. Het geluk was echter niet met ons. In de 20c minuut van de 2e helft kwam Gilbert ongeluk kig met haar hoofd, tegen het hoofd van een tegenstandster terecht. Zij werd hierdoor uitgeschakeld en bleven wij met vieren over. Gilbert beterschap gewenst. De tegenpartij bleek toch wel begrip te hebben toonden sportivi teit. De wedstrijd werd voortgezet met 4 tegen 4. De eindstand na die 2e helft was 39-39. Een verlenging bleek dus noodzakelijk. Na 3 minuten gerust te hebben en de nodige informatie hebben ontvangen, werd aan de verlenging wederom met frisse moed begonnen; al snel kwamen wij op een voorsprong, door een mooie een-twee van EDy en Ilse. Dit was voor ons echter niet voldoende en door Elly werd dan ook nogmaals 2 maal gescoord. De tegen partij bleef echter niet achter, maar hield het op 1 maal een doelpunt te maken. De eindstand was 41-54 in ons voordeel. Dus wij behaalden toch onze 2 winstpunten weer binnen. Mini wedstrijd Voor het eerst de nieuwe lichting in de arena voor een onderlinge wedstrijd. Op de tribune de trotse ouders. Geel tegen Wit. Geel: Anette, Rainier, Balden Jan Richard en Chris. Wit: Sinpat, Ronnie. Wendy en Bart. De scheidsrechters Bert Hageman en Luc Bertrands hadden de handen vol om op vaderlijke toon de overtredingen uit te leggen. Ijverige basketballers en basket balster, bereid om alles in de praktijk te brengen wat afgelopen seizoen geleerd is, over ijverig. Bij Geel was Chris degene die het meeste scoorde, en bij Wit Bart, een ouwe „rot" die al een jaar langer meeloopt. Wendy, Ronny, Anette, Sinpate, Jan Reinier, bijna allemaal kwamen ze aan scoren toe. Het applaus zal ze beslist gestimuleerd hebben. Een leerzame middag en nu op naar het mini-diploma. De rommelmarkt is 2e Paasdag (4 april). Spullen voor deze markt kunnen jullie inleveren bij Cees Spitters, Verdistraat 40 Venray. Heb je geen vervoer bel dan 88319 en we komen het halen. Kijk thuis nog eens goed rond want we kunnen de spullen goed gebruiken. Programma 26 maart 19.00 uur Heren 2-Attacus Thuis. 19.00 uur Dames 2-Rush foto Thuis 16.00 uur Springfield-Jongens asp. uit 12.45 uur Con Brio Meisjes kadet. uit. „VLAKWATER" Op de zeer lastige banen van de Putters in Bennekom hebben we afgelopen weekend een tournooi over vier ronden gespeeld. Het resultaat, gezien het begin van het seizoen, mag voldoening hebben. Individueel waren het Jo Litjens met een derde en Gerrit Vermeulen met een vierde plaats, terwijl Jan Litjens zesde werd, die tot de betere spelers behoorden. In teamverband mag het resultaat zeker genoemd worden. Achter de thuisspelende clubs werden wij, Gerrit Vermeulen, Gerrit Janssen, Harrie Lenssen, Hans Peeters en Gerrit Voermans als derde geklasseerd. Komend weekend start de Bonds- competitie. Dit houdt voor het eerste team in, een zeer moeilijk begin nl. de uitwedstrijd naar Eupen. Als debutant in de hoofdklasse zullen zij zich niet zonder meer gewonnen geven. Voor ons eerste is het de eerste maal dal zij deze baan bespelen. We zijn benieuwd. De vertrektijd is zes uur vanaf Vlakwater. Venray 2 speelt thuis tegen eveneens een nieuweling in hun klasse, Eindho ven 2. De winstkansen zijn verdeeld. Aanvan is om negen uur. Het derde team ontvangt Uden 2 en is zeker niet kansloos. We verwachten een gelijkspel tot de mogelijkheden. Wij wensen eenieder veel succes en deze weck kan men nog diverse trainingen bezoeken. VC Rooy 4 is kampioen geworden in de derde klasse Proficiat! Zittend vlnr: Ingrid Vermeulen, Hanny Manders, Annemiek Pijker. Monique Bonants. Staande: Trainster Door Pijpers, Mo- nuque Michiels, Tilly Arts, Petra Haegens, Ria Hoezen, Coach Marian Rutten. VENRAYSE KAMPIOENSCHAPPEN De afgelopen weekend gehouden 2e Venrayse kampioenschappen mogen een groot succes worden genoemd. Met ruim 200 deelnemers, waarvan een groot aantal van buiten de organiseren de BC Venray, *as de sporthal konstant volop bezet, cn er werden meer dan 350 partijen gespeeld. Door het strakke speelschema nauw gezet te volgen konden alle wedstrijden dan ook binnen de gestelde tijd worden gespeeld, zij het dat het laatst in de finalcpartijcn wel „doorwerken" was. De onontbeerlijke medewerking van de deelnemers maakte dit mogelijk, ook al moesten enkele soms wel 3 partijen achter elkaar spelen, hetgeen aan het eind van de dag een niet geringe opgave was! De prognoses zoals vorige week in dit blad werden neergezet kwamen toch niet helemaal uit. b.v. Hannie Aarts moest verstek laten gaan en kon derhalve niet strijden voor o.a. de damcstitel in de klasse! Hanneke Hartog speelde een uitstekend toernooi, maar slaagde er niet in tot de finale door te dringen. Fransis Aarts kon zijn heren enkel titel niet prolongeren en moest na een zinderende finale de winst laten aan John Wienen. Janny Boom behaalde niet geheel onverwacht de titel dames enkel legen outsider Anja Daanen. Bij de junioren werd Jürgen Kemmelings in de finale in 3 sets geklopt door Martien Verbruggen. Ook de dames-jun. hadden 3 sets nodig om als winnares Nicole Verstappen aan te wijzen. Na afloop werden de beschikbare prijzen uitgereikt door de sponsor van dit evenement, de heer Jan van Nies. Uit de reakties van een aantal deelne mers kan nu al de konklusie worden getrokken dat volgend jaar de opkomst weer erg groot zal zijn. Uitslagen klasse I: HEJ. Wienen-F. AArts 15-1111-15 DE J.Boom-A. Daanen 11-611-3 Aarts/Wienen-Engel/Slevin 18-17 15- 8 Boom/Klomp-Daanen/v.EIs 15- 6 15-6 Boom/Aarts-Klomp/Wienen 15-8 15-10 Klasse 2 recratief: Janssen-Peeters 21-15 Bastiaans-Scheepers 11-5 11-7 v.d. Ven/Janssen-Boshoven/Colinl5 10 Simons/Wclten-Oomcn/Voesten 21-10 Arts/v. d.Ven-Tervoort/Kuipers 15-11 Klasse 3 junioren: Verbruggen-Kemmelings 15-5 3-15 15-9 Verstappen-Arts 11-07-1111-1 HD1. Kemmelings/Verbruggen 2. E Hof/G. Hof. DD. I. Y. Arts/P. Sengers 2. K. Hendriks/R. Hulsken. Klasse 4 aspiranten: B. Hof- Raymond Arts 23-2 DE. 1. A. Boom 2. M. v. Zwol. HD.l.M. Boel/B. Hof. 2. R. Arts/ M. Schmeitz. DD. 1. N. Arts/D. Smits. 2. B. Boom/M. v. Zwol. r.k. gymnutl» »t chrlstoffal Vrijdag 18 maart jl. hebben onze dames de kompetitiewedstrijd tegen SSS Helden verloren met 120.70 tegen 147.05 punt. Individueel waren de plaatsen als volgt. 3. Wilma Keyzers 31.10 5. Els v.d. Heuvel 28.75 8. Luci v.d. Steeg 25.00 9. Marian Kusters 23.35 De oorzaak van deze uitslag was dat we met een onvolledige ploeg de wedstrijd begonnen zijn, cn dat na 2 onderdelen Yvonne Mariens moest afhaken i.v.m. ccn blessure. We hebben wel gezien dat we in de return zeker niet kansloos zijn. Meer succes had onze meisjesgroep, die een kompetitiewedstrijd in Blerick tegen Volharding turnden. Zij wisten deze wedstrijd te winnen met 153.85 tegen 133.05 punt. Ook werden alle onderdelen door onze meisjes gewon nen. Individueel waren de plaatsen: 1. E. v. Eldonk 34.10 2. B. Pelzcr 32.25 3. M.Hendriks 31.00 5. E. Munten 27.70 6. P. Noten 27.65 I. Zehnpfenning 27.65 De clubkampioenschappen worden gehouden op: Donderdag 24 maart 18.30-21.00 Vrijdag 25 maart 18.30-22.00 Zaterdag 26 maart 9.00-12.00 Zaterdag 26 maart 12.30 Ouders, opa's cn oma's en alle andere belangstellenden. U bent allen van harte welkom. Entree is gratis, gymschoenen zijn verplicht om de zaal te betreden. Alle wedstrijden worden geturnd in de zaal aan de Langeweg. Zondag 27 maart gaan we wandelen bij WSV Alico in Schijndel. De start is om 12.30 in het wijkgebouw de Vink, Hertog Jan 2 laan te Schijndel. De bus vertrekt als volgt. WSV de belhamels om 10.45 uur bij het gemeenschapshuis Leunen. WSV de Bejaarden om 10.55 uur bij de Kruuze. WSV de doorzetters om 11.00 uur Schuttersveld. Allen een prettige wandeling toegewenst

Peel en Maas | 1983 | | pagina 7