GEMEENTEPRAAT Kom naarde discussie bijeenkomst bij u inde buurt, iwi cor ebberink NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Redactie G.A. Schutte, Bureau Voorlichting DINSDAG AANSTAANDE - VERGADERING VAN DE GEMEENTERAAD INKOMSTENBRIEFJES VOORTAAN PER POST INZENDEN Verkeersspreekuur Verkeersmaatregel Commissie voor algemene zaken Hinderwet Verklaring van geen bezwaar Ondanks een handicap toch sportplezier Bouwvergunning verleend Bouwvergunningen aangevraagd Brede Maatsceiappelijke Discussie over Energie. Ogenschijnlijk is het een gemakke lijke agenda, welke de raad de gemeente Venray a.s. dinsdagavond om zeven uur gaat behandelen.Toch ligt het wel voor de hand, dat een enkel voorstel genoeg stof voor een discussie zal opleveren. Met name zal dit het geval zijn met het voorstel tot het voortzetten van de advertentiecampagne van LIOF, pro vincie en gemeenten. Voor dit doel stelde de raad twee jaar geleden ƒ200.000,- beschikbaar. Hiervan is intussen 108.500,- uitgegeven, zodat er nog 91.500,- beschikbaar is B en W stellen nu de raad voor om in 1983 voor een bedrag van 13.000,- op beschei den wijze aan de campagne deel te nemen in 1983. Daarbij wordt tevens voorgesteld het dan overbijvende be drag van 77.000,- niet terug te laten vloeien naar het algemeen voorzienin genfonds, maar ten goede te laten komen van de werkgelegenheid. In de commissie voor financiële en economische zaken waren de meningen over dit voorstel verdeeld, zodat er dinsdag "wel een discussie over dit onderwerp mag worden verwacht. Verder vermeldt de agenda de volgende voorstellen: Afvloeiingsregeling onderwijsge venden openbaar kleuter- en gewoon lager onderwijs. Met deze regeling wordt beoogd vooraf de ontslagvolgorde vast te stellen aan de hand van zo objectief mogelijk driteria, die voor elke onderwijsgevende in gelijke mate kunnen gelden in geval van omslag bij ofheffing van de school dan wel bij ofheffing van de betrekking. Verkoop bouwgrond in het be stemmingsplan Brukske aan het Alge meen Burgelijk Pensioenfonds en het uitvoeren van openbare werken. Deze transactie houdt verband met de bouw van een aantal units in het centrumdeel van Brukske. Verkoop weggedeelten in het landgoed Geijsteren aan C.W.J. Baron de Weichs de Wenne. Deze weggedeel ten zullen ter wille van het wild- en I vogelbestand worden afgesloten voor alle gemotoriseerd verkeer. De op brengst zal- zo stellen b. en w. voor- niet worden toegevoegd aan het algemeen kapitaal, maar voorlopig worden gere serveerd waarna een nadere besteding kan worden aangewezen. Grondruil in het Centrumplan met bv Maatschappij van Onroerde Goederen „Het Middenstandhuis" Te Amsterdam. Het gaat om 60 mJ in de Rose Vlek gelegen grond die te zijner tijd nodig is voor de aanleg van een „bedieningshof" vanaf de Deken Thie- lenstraat. Verkoop van een stukje grond in het bestemmingsplan Landweert aan de heer J. Kersten. Het beschikbaar stellen van een krediet van 10.000,- t.b.v. van een c.v.- ketel gymzaal Coninxhof en van 8.000,- t.b.v. afzonderlijke verwar ming jeugdruimte in de kelders van deze school; Het beschikbaar stellen van een krediet van 51.200,- voor vervanging van twee gazonmaaieres; van 27.300,- t.b.v. een lichte vrachtwaten voor transport van bestratingsmaterialen en van 39.500,- voor de aanschaf van een klepelmaaier. Het beschikbaar stellen van een krediet van 54.00,- voor uitbreiding een aanpassing van het Molukse Centrum Batu Badaun. Het beschikbaar stellen van een krediet van 65.000,- t.b.v. aanpassin gen aan de voormalige Henseniusschool voor gebruik als activiteiten centrum voor bejaarden en anderen. Het garanderen van additionele hypothecaire geldlening ten gevolgde van de kosten, die verbonden zijn aan het omzetten van hypotheken (zie Peel en Maas vorige weel); Onteigening van grond van de heer H.H.J. Philipsen in het bestem mingsplan Smal:t en van grond in het bestemmingsplan „Centrum". Aan het einde van de vergadering zal met het college van b. en w. en de gemeenteraad kunnen discussieren over hetgeen deze avond is behandeld. Het college van b. en w. heeft besloten om niet langer meer de inkomstenbriefjes persoonlijk te laten inleveren door mensen, die een uitke ring krijgen. Te beginnen met de maand april kan het imkomstenbriefje van de WWV, RWW en ABW per post worden ingezonden. Men behoeft dus voor het inleveren niet meer naar het gemeente huis te komen. Om op tijd de uitkering te ontvangen zal men er voor moeten zorgen, dat het inkomstenbriefje vóór de op het briefje vermelde datum wordt teruggezonden. Eind vorig jaar, bij het behandelen van de gemeentebegroting, heeft de gemeenteraad gevraagd naar een andere methode voor het inleveren van de inkomstenbriefjes. De wekelijkse ver plichte gang naar het gemeentehuis voor mensen met een uitkering, werd door de gemeenteraad mensonwaardig genoemd omdat het associaties zou oproepen met de stempelplicht, die werklozen voor de oorlog hadden. In het begin werd geprobeerd een vriendelijker cachet te geven aan de wekelijkse of maandelijkse inlevering door de gelegenheid te geven om met elkaar wat te praten onder het genot van een kopje koffie. Door het steeds groter wordende aantal mensen, die de verplicht gang naar het gemeentehuis moesten maken, moest van deze sevice worden afgezien. Ook ht persoonlijk contact tussen degenen die de briefjes kwamen inleveren en de abtenaren van de sociale dienst werd door de geweldige drukte op maandagmorgen steeds min der. VANDALISME STIJGT NOG STEEDS.... De „Barometer" van het anti- vandalismegebeuren in de hal van het politiebuereau stijgt nog steeds. Het hierop aangegeven bedrag, dat de aangerichte scha de in Venray sinds 1 februari aangeeft, laat al meer dan 9.000,- zien.... Dit bedrag is de schadepost, aangericht door een vijftigtal zinloze vernielingen, waarvan aangifte werd gedaan. Een klein rekensommetje leert dat men hier op een niet zo luxe gemiddelde komt van 3180,- per geval... Gebleken is, dat vooral het centrum van Venray vaak het mikpunt is van de vandalen. Extra politietoezicht leidde al enkele malen tot aanhoudingen. Om vandalisme te voorkomen is de hulp van het publiek nodig. Een tijdige melding kan een hoop ellende en schade voorkomen. Intussen hebben ook de scholen hun medewerking gegeven aan het anti- vandalismeproject. De schooljeugd zal aan de hand van de bezoeken die de politie aan de scholen brengt, werkstukken maken. Deze zullen in de hal van het gemeentehuis worden geëx poseerd. Uiteindelijk heeft men- ondanks de hieraan verbonden kosten- besloten de persoonlijke inleverplicht op te heffen en daarvoor de mogenlijkheid tot inzending per post open te stellen. DRIE MOGELIJKHEDEN Uiteraard blijft de plicht bestaan om de inkomstenbriefjes op tijd bij de sociale dienst van de gemeente in te leveren. Men kan dat doen: A. Per post- het ingevulde briefje kan in een enveloppe, gefrankeerd met 70 cent, in iedere PTT brievenbus worden gedeponeerd. Als er niet voldoende postzegels op de enveloppe zijn geplakt, wordt de brief niet bezorgd en kan het geld niet worden overgemaakt; B. Per brievenbus bij het gemeente huis- Bij het aanplakbord voor het gemeentehuis aan de Raadhuisstraat staat een brievenbus, waarin men het briefje kan doen; C. Op maandagmorgen staat er tussen 9 en 12 uur in de hal van het gemeentehuis (bij de receptie) een brievenbus, speciaal bestemd voor de inkomstenbriefjes. Hoe men het inkomstenbriefje ver stuurt, is niet belangrijk. Wel belangrijk is, dat het inkomstenbriefje goed ingevuld en op tijd wordt ingeleverd. INFORMATIE Overigens kan men iedere dag tussen 9 en 12 uur terecht bij de afdeling sociale zaken in het gemeentehuis voor nadere informatie. Onder telefoonnr. 04780-83838 toestel 240 kan men telefonisch informatie inwinnen. Op donderdag 31 maart wordt vanaf 10.00 uur verkeersspreekuur gehouden in het raadhuis. Iedereen die opmerkingen heeft over een bepaalde verkeerssituatie kan een afspraak maken om dit verkeerspro bleem mondeling in het verkeersspreek uur ter sprake te brengen bij ambtena ren van de afdelingen Openbare Orde en Veiligheid, Onderhoud, Civieltech nische Werken en Verkeer en aan de Politie. Voor het maken van een afspraak kan men contact opnemen met de heer W. Gossens (tst. 159) of de heer G. Rutten (tst. 320). BEKENDMAKING De burgemeester van Venray, maakt bekend, dat vanaf 31 maart 1983 tot en met 28 juni 1983 het Landelijk Plan Openbare Bibliotheekvoorziening 1983- 1985 ter inzage ligt op kamer 220 van het gemeentehuis. Gedurende die termijn kan iedere belanghebbende bezwaren indienen bij de Kroon. De bezwaren moeten schriftelijk worden ingediend. De Burgemeester voornoemd, Mr. H.J.M Defesche. BEKENDMAKING Bij burgemeester en wethouders is een verzoek ingekomen van de heer P.C.M. van Staveren, Brugpas 13 te Veulen, om in het voormalige kleuter- schpoltje van Veulen, gelegen aan de Brugpas la, lijdelijk een eletrotechnisch reparatiebedrijfje met winkel te mogen vestigen, zulks in afwijking van de ter plaatse geldende bestemming „openba re en/of bijzondere gebouwen" van het bestemmingsplan „Veulen". Burgemeester en wethouders zijn voornemens voor het beoogde gebruik vrijstelling te verlenen van het verbod de in het bestemmingsplan begrepen opstallen te gebruiken op een wijze of tot een doel, strijdig met de in het plan aan de grond gegeven bestemming. Eventuele bezwaren kunnen gedu rende een termijn van veertien dagen na heden schriftelijk bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Venray, 25 maart 1983. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M Defesche. Burgemeester en wethouders van Venray, maken hierbij bekend hun besluit van 23 maart 1983, waarbij in verband met een autosportevenement in Veulen op 4 april 1983 voor de vrijheid van het verkeer en de verkeers veiligheid, tot de volgende tijdelijke verkeersmaatregelen is besloten: Op 4 april 1983 van 12.00-18.00 uur of zoveel korter of langer als in verband met genoemd evenement mogelijk dan wel noodzakelijk is: I. a. door het plaatsen van borden 11 van het Reglement verkeersregels en verkeerstekens het gedeelte van de Breevennenweg gelegen tussen de Breehei en de Veulensewater weg/ Lollebeekweg gesloten te verklaren voor alle verkeer in beide richtingen; b. door het plaatsen van borden 51 van bijlage II van genoemd regle ment het stilstaan te verbieden aan beide zijden van: 1. het gedeelte van de Breevenne- gelegen tussen de Lollebeekweg Veulensewaterweg en de ge meente grens; 2. de Veulensewaterweg over een afstand van ca. 800m vanaf de Breevennenweg; de Lollebeekweg over een afstand van ca. 1.000 m vanaf de Bree- venneweg; 4. Het gedeelte van de Drabbels- weg gelegen tussen de Breehei en de Veulensewaterweg; II.voor zover de omstandigheden dit toelaten en de veiligheid van perso nen of goederen niet in gevaar wordt gebracht ontheffing te verlenen van onder I.a. genoemde verkeersmaat regelen ten behoeve van bestuurders van motorvoertuigen op meer dan twee wielen; a. wanneer zij woonachtig zijn of hun bedrijf uitoefenen aan de onder I.a. vermelde weg en de woning of het bedrijf niet langs een ander weg met het door hen bestuurde motorvoertuig kunnen bereiken; b. Wanneer zij het motorvoertuig besturen in opdracht of met toe stemming van de onder a. vermelde personen en onder aan die perso nen gestelde voorwaarden; c. wanneer aangetoond of aanneme lijk gemaakt kan worden dat zij gedurende de tijd dat de onder I.a. genoemde verkeersmaatregel geldt gebruik moeten maken van de I.a. vermelde weg voor het laden of lossen van goederen of voor het verrichten van noodzakelijke werk zaamheden met het door hen bestuurde motorvoertuig en deze activiteiten niet of bezwaarlijk op andere wijze kunnen verrichten. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen dertig dagen na dagteke ning beroep aantekenen. Het beroep schrift wordt aan de Koningin gericht en ingediend bij de commissaris van de Koningin. Venray, 25 maart 1983, Burgemeester en wethouder Vragen...? Wendt u tot de gemeentelijke voorlichter Op donderdag 31 maart zal de commissie voor algemene zaken om 17.15 uur in de b. en w. kamer een openbare vergadering houden. De agenda vermeldt de volgende onderwerpen: Behandeling van ontwerp- Milieu nota en de inventarisatie van de inspraakresultaten; Raadsvoorstel inzake de vaststel ling van een geluidshinderverordening; Notitie van de commissiesecreta ris inzake de samenstelling van de hoorcommissie met betrekking tot de klachtenprocedure; Idem over de relatie gewestraads leden commissie voor algemene zaken gemeenteraad; Raadsvoorstel inzake het aan schaffen van Walther- pistolen ten behoeve van de gemeentepolitie. kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 31 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne, m2ken bekend dat door hen, onder voorwaarden om gevaar, schade of hin der voor de omgeving te ondervangen, op 16 maart 1983, vergunning is ver leend ingevolge de Hinderwet naar aan leiding van de aanvraag van: W. Swinkels, Paardekopweg 13 te Ysselsteyn-Venray, voor het oprichten, inwerking brengen en in werking hou den van een rundveehouderij, waarbij mest en meststoffen worden opgesla gen, gelegen aan de Jaegerhofweg la te Veulen-Venray; Custers Hydraulica B.V., Maas- heseweg 79 te Venray, voor het ex art. 6a, uitbreiden/wijzigen van een machi nefabriek en constructiewerkplaats, waar elektromotoren worden gebruikt met een gezamelijk vermogen van meer dan 1,5 Kw, gelegen aan de Maashese- weg 79 te Venray; J.W. Thoone, Meerselsepeel 3, te Ysselsteyn-Venray, voor het uitbreiden en wijzigen van een varkensmesterij, waarbij mest en meststoffen worden op geslagen, gelegen aan de Meerselsepeel 3 te Ysselsteyn, vergunning is verleend voor zover het betreft het uitbreiden en wijzigen van de onderhavige inrichting tot een omvang van 3.500 mestvarkens, onder voorwaarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te onder vangen, en voor het overige is gewei gerd. De beschikkingen en alle ter zake zijnde stukken liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat I te Venray, ter inzage en wel van 25 maart 1983 tot 25 april 1983 elke werkdag van 9.00 uur tot 12.00 uur. De betreffende stukken kunnen gedu rende bovengenoemde periode ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur worden ingezien (na telefonische af spraak). Ingevolge artikel 44, tweede lid, van de Wel algemene bepalingen milieuhy giëne staat tot 16 april 1983 beroep open bij de Kroon voor: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs, c. degenen, die overeenkomstig artikel 20, 21, of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet algemene be palingen milieuhygiëne bezwaren hebben ingebracht; d. enige andere belanghebbende, die aantoont, dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig ar tikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet alge mene bepalingen milieuhygiëne be zwaren in te brengen. De beschikkingen wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 60a van de Wel op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de be schikkingen dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moet worden ge richt aan Hare Majesteit de Koningin en worden gezonden aan de Raad van Sla- te, afdeling voor geschillen van bestuur. Binnenhof 1, 2513 AA 's Gravenhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikkingen worden niet van kracht voordat op dat verzoek beslist is. Venray, 25 maart 1983. Burgemeester en wethouders voor - noemd, namens dezen, het hoofd van algemene zaken en kabinet, A.L.G. Janssen. Gedeputeerde Staten van Limburg hebben op 18 maart 1983 aan hel ge meentebestuur verzonden de navolgen de verklaringen van geen bezwaar, zoals bedoeld in artikel 50, lid 8 van de Wo ningwet en eventueel artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, welke zijn vereist voor hel verlenen van de ge vraagde bouwvergunningen voor: het bouwen van een mestvar- kensstal aan de Theeuwenhofweg 6 te Leunen, t.n.v. M.W.C.M. Smits, Albi- onstraai 44 te Leunen; het bouwen van een ligboxenstal en sleufsilo aan de Puttenweg 110 te Ys selsteyn, t.n.v. H.A. v.d. Staak; het bouwen van 5 woningwetwo ningen aan de Meester Driessenstraat te Heide, 10 woningwetwoningen aan de Dionisiusstraat te Oirlo, 10 woningwet woningen en 4 bejaardenwoningen na bij de Weth. Pubbenstraat te Merselo en 4 woningwetwoningen aan de Johan van Wyttenhorstweg te Vredepeel, t.n.v. de Woningbouwvereniging Noord-Limburg, Plataanstraat 15 te Venray. Deze verklaringen van geen bezwaar kunnen worden ingezien bij de afd. Ruimtelijke ordening, kamer 201 in het raadhuis, geopend van 9.00 tot 12.00 uur. Zij, die menen door de afgifte van een van deze verklaringen van geen bezwaar rechtstreeks in hun belang te zijn getrof fen kunnen op grond van de Wet AROB een bezwaarschrift indienen bij Gedepu teerde Staten van Limburg te Maastricht. De termijn, waarbinnen een eventueel bezwaarschrift bij dat college moet zijn ingediend, eindigt, dertig da gen na bovengenoemde verzenddatum. Venray, 25 maart 1983 De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche. De stichting Gehandicapten Sport Noord Limburg, gevestigd te Venlo, beijvert zich al jaren, in augustus a.s. zelfs al tien jaar, om gehandicapte medemensen de mogelijkheid te bieden, op sportief gebied bezig te zijn. Gelet op het sukses, dat ons werk tot nu toe heeft opgeleverd, zijn wij ervan overtuigd, dat een groot aantal gehan dicapte medemensen veel vreugde zullen beleven bij de deelname aan de op handen zijnde activiteiten. Het enthousiasme waarmede de regionale plannen ter hand zijn geno men, alsmede de inzet van allen die bij de projecten betrokken zijn, staan hiervoor borg. Bedoeling van de aktiviteiten. Veel gehandicapten denken: „Sport is niets voor mij, dat kan ik toch niet". Dat is jammer, want er zijn echt verrassend veel sporten mogelijk. Wij willen de mensen kennis laten maken met deze verschillende mogelijkheden. Wij hebben een paar enthousiaste en deskundige sportleiders gevonden. Zij zullen U met plezier een beetje in het sportgebeuren inwijden, als U dat wenst. Per keer vragen wij een vergoeding van 2,-. Bij ons hoeft U niet te presteren. Neen, de gezelligheid en het plezier staan voorop. U kiest zelf die spelen die U wilt doen. Hopenlijk komen er zoveel enthousiaste deelne mers, dat de aktiviteiten ook né de zomerperiode door kunnen gaan. U. bent van harte welkom. Sport- en spelinstuiven Venray. De sport- en spelinstuiven zij erop gericht om de lichamelijke gehandicap ten met een scala van recreatieve spel en sportonderdelen kennis te laten maken. Sport en spel, die tevens een betere indruk geven van de sportmogelijkhe den die er voor U als lichamelijk gehandicapte aanwezig zijn. ledereen kan op zijn eigen manier/ niveau onder verantwoorde leiding aan de instuiven deelnemen. Enkele van die spel/sportvormen waaraan U in de verschillende instuiven o.a. kunt deel nemen zijn: schaken dammen kaarten sjoelen gezelschapsspelen tafeltennis bad minton goalbal koersbal rillete- baan speedplay volleybal rolstoel basketbal atletiekcircuit etc. etc. De instuiven zijn op: 26 maart 2, 9, 16 en 23 april 7 en 14 mei steeds van 13.30 tot 15.00 uur in de sportzalen Brukske I en II aan de Kiosk, nabij het winkelcentrum Brukske in Venray. Na afloop van het project zal er bij voldoende belangstelling een periodiek terugkerende instuif worden opgezet. Inlichtingen: Gemeente Venray Buro Sport en Recreatie Tel. 04780-83838 tst. 244 Gehandicapten sportproject Noord Limburg 1983. Naast de sport en spelinstuiven in Venray worden in het kader van het gehandicapten sportproject nog geor ganiseerd: Zweminstuiven voor geestelijk en gehandicapten in het zwembad van Bergen op: 7, 21 en 28 mei en op 4, 11; 18 en 25 juni. Ruitersport voor geestelijk en licha melijk gehandicapten in de manege Seurenheide in Well op: —2,9, 16, 23 en 30 juni. Watersport voor geestelijk en licha melijk gehandicapten in het waterplas- sengebied 't Leuken op: 1, 8, 22 en 29 juni. Inlichtingen over deze instuiven kunt U krijgen bij: Stichting Gehandicapten Sport Noord-Limburg Tel. 077-48267. Vervoer. Er wordt van uitgegaan dat de deelnemers zelf voor hun vervoer zorgen. Als U zelf het vervoer niet kunt regelen, dan kan de stichting daarvoor zorgen. Natuurlijk moet U daarvoor een gedeelte van de kosten betalen. De deelnemersbijdrage wordt dan ver hoogd tot ƒ5,- (dus ƒ3,- .voor het vervoer). meesterschilders omdat schilderen een zaak van vertrouwen is. cor reijnders dr. poelsstraat 14 venray telefoon: 82810 Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 23 maart 1983 voor de onderstaande bouwplannen bouwvergunning ver leend. Zij, die menen door de afgifte van een van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getrof fen, kunnen op grond van het bepaalde in artikel 7, lid 2, juncto artikel 13 van de Wet AROB daartegen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 30 dagen na de dag, waarop de bewuste vergunning is verzonden of uitgereikt. Voordat U een bezwaarschrift indient, is het dan ook raadzaam te informeren of verzending of uitreiking van die vergunning heeft plaatsgevonden. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij hel bu reau ruimtelijke ordening en bouwza ken, kamer 201 van het raadhuis, tel. 83838 toestel 354. het bouwen van een loods aan de Rouwkuilcnwcg 19. t.n.v. J.H.M. Bo- vee; het uitbreiden van de autoshow room aan de Langstraat 78, t.n.v. Th. G.N. Strijbosch; het uitbreiden van de woning aan de Weth. Reintjesstraat 21, t.n.v. J.C.M. Voesten; het bouwen van een schoorsteen aan de Verdistraat 17, t.n.v. J. Kooter; het plaatsen van een weegbrug aan de Dep. Petersstraat 30, t.n.v. Coöpera tieve Saweco b.v.; het bouwen van een hobby-kasje aan de Straat 4, t.n.v. J.G.M. de Rijck; het uitbreiden van een voorsor- teercentrale aan De Hulst 17 t.n.v. P.T.T.; het uitbreiden van de woning aan dt Pr. Hendrikstraat 24,-t.n.v. Th. G. J. Schaeffers; het verbouwen van het horecabe drijf aan de Raadhuisstraat 6. t.n.v. C. Sloot s; het uitbreiden van de loods aan de Zandhoek 17. t.n.v. M.Th. W. Arts. het uitbreiden van de woning aan de Kcmpweg 101. t.n.v. Woningbouw vereniging Noord-Limburg. het bouwen van een tuinberging en hei maken van een pergola aan de Everestlaan 11. t.n.v. G.N. Kramer. Venray, 25 maart 1983. De burgemeester van Venray. mr. H.J.M. Defesche. Bij burgemeester en wethouders zijn de navolgende aanvragen ingekomen om. in afwijking van het geldende bestemmingsplan c.q. vooruitlopend op een in voorbereiding zijnd herzic- ningsplan, bouwvergunning te verlenen voor: het bouwen van een tuinberging. een tuinmuur en een pergola aan de Randenrade 27 te Oostrum. t.n.v. P. ten Brummclhuis; het uitbreiden van de woning Oostsingel 34 te Venray, t.n.v, T.F.G.M. Naus; het verbouwen en uitbreiden van de woning Langstraat 134 te Venray. t.n.v. A.J.J. Poels. Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan deze bouwplannen me dewerking te verlenen. De bouwplannen liggen met ingang van 25 maart 1983 ge durende veertien dagen voor een ieder ter inzage bij de afdeling ruimtelijke or dening, kamer 201 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende de ze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethou ders worden ingediend. Venray, 25 maart 1983. De burgemeester van Venray mr. H.J.M. Defesche. In het kader van de Brede Maatschappelijke Discussie over Energie worden er binnenkort discussie-bijeen komsten georganiseerd. Te belangrijk om alleen aan de deskundigen over te laten. U bent van harte welkom in: VENRAY Dinsdag 29 maart, discussie Gastencentrum de Wieënhof Leunseweg 20a Aanvang: 20.00 uur Stuurgroep Maatschappelijke Discussie Energiebeleid. UW OUDE BH IS VIJF GULDEN WAARD ,M.;euut'Pla9tK u»ooóeBH hoek marWstraat 5 schootstra^. venray

Peel en Maas | 1983 | | pagina 15