uiawm SCHAKEN w MOTORSPORT VC Phoenix'75 m ERS Ruitersport FLYING FLIES Midgetgolf Hengelsport DEWIEEN TRIMC'LIIB Hl DIABETICI V.C.ROOY RED CAPS VENRAY D 1 r PEEL EN MAAS Luchtbuks schietvereniging het goede adres 82635 WIJK NRD.WEST Alliance Francaise Nuvoc-VC Rooy 3-2 Het zit VC Rooy de laatste wedstrij den niet mee. Geteisterd door blessures kon ook de uitwedstrijd tegen Nuvoc niet in winst worden omgezet. Een zeer gemotiveerd Nuvoc verhinderde VC Rooy te scoren d.m.v. goede blokkades, 15-11- De tweede set verliep anders. De verdediging van Nuvoc had geen antwoord op de furieuze aanval van VC Rooy, 9-15. De derde set ging aanvankelijk gelijk op. Door persoon lijke fouten aan Venray zijde ging de set met 15-13 naar Nuvoc. In de vierde set werd 't publiek een prima partij volleybal voorgeschoteld. Een achter stand van 11-3 werd door VC Rooy weggewerkt en omgezet in een setover winning van 13-15. In de vijfde set viel VC Rooy volledig terug. De gastheren wonnen gemakkelijk met 15-7. Nuvoc 1-Dames 1 1-3 Aan de uitwedstrijd tegen 't in degradatiezorgen verkerende Nuvoc. heeft VC Rooy 3 punten overgehouden. In de eerste set won VC Rooy met 11-15. In de tweede wet speelden de Venrayse dames erg onzeker, wat set winst voor Nuvoc opleverde met 15-12. Dit spel zette zich aanvankelijk in de derde set voort en VC Rooy moest een achterstand wegwerken, Dit lukte en het werd 10-15. In de vierde set had VC Rooy geen enkele moeite meer met de tegenstander. Met 3-15 werden de punten binnengehaald. Tornado-vc Rooy 3 3-0 Tornado Well was duidelijk te sterk voor het derde. In de eerste set bood VC Rooy nog wat tegenstand door 10 punten te scoren. In de tweede en derde set ontbrak het aan concentratie waar door Tornado rechtstreeks uit serve een aantal punten kon scoren. Moeiteloos maakte Tornado VC Rooy dan ook af met 15-5 en 15-4. Programma 12 maart. Dames. VC Rooy 1-Geevers P. en P. 16.30 tellen: D. Pijpers en N. Drent. Lijn rechters, A. Jacobs en Ans. Score bord: N. Hoex en E. Fuchs. VC Rooy 2-Tornado 14.30 tellen: M. Michiels en A. Pijpker. VC Rooy 3-VC Kessel 14 30 tellen: M. Thomassen en A. Relouw. VC Rooy 4-VC Meterik 4 13.00 tellen: M. d.l. Rambelje, H. de Groot Heren. VCRooy 1-Hajraa 16.30 tellen: I. v.d. Weiden, lijnrechters: M. Houwen en P. Theeuwen, score bord: Rob Luijpers. VC Rooy 2-AV Flash 14.30 tellen: Marco Lenssen. VC Rooy 3-AV Flash 3 16.30 tellen: T. Scholten en A. v. Doorn. Jong. Jun-Concordia 1 13.00 tellen: Heren 1, fluiten: R. Swinkels. Programma zondag 13 maart. Meisjes asp. A 13.00 Horst VC Rooy 2-Tomado 2-Tornado 1 Meisjes asp. B 10.30 Venray Hovoc 4-Olsredlem 1-VC Rooy 1 Helpen: Nicolette Goossens. Meisjes Mini A 14.00 Velden Hovoc 3-VC Rooy 2-Set Up 1 Jongens Mini A 13.00 America VC Rooy 1-Hovoc 2-AV Flash 1. Pijnlijk verlies Red Stars 1 Weg kampioenskansen, door de 6-4 nederlaag tegen Falco kan ons eerste eventuele titelaspiraties voor dit seizoen wel vergeten. Ook Hu weer keek men na 5 wedstrijden tegen een 4-1 achterstand aan, maar deze keer viel er niets meer te redden. Twee overwinningen van Ronald en 1 van Eric en van John konden de nederlaag niet verhinderen. Men mag niet aannemen, dat Shot 2, en eventueel Falco, dermate in de fout zal gaan, dat men redelijkerwijs nog over kampioenskansen kan spreken. Overige uitslagen. Heren. Red Stars 2-PSV/Cathrien Red Stars 3-Maasbree 1 Red Stars 5-Blue Star 6 Red Stars 6-Helden 2 Red Stars 7-Panningen 2 Red Stars 9-Batave 3 Red Stars 10-Top Spin 2 Dames. Red Stars 1-Tios Ravensteijn-Red Stars 11 Heren. Falco-Red Stars 1 Armada 2-Red Stars 4 Koningslust 5-Red Stars 8 Looping 5-Red Stars 11 Jongens. Red Stars 1-Destatec Red Stars 3-Falco Res Stars 4-Panningen 2 Red Stars 7-Red Stars 5 Red Stars 9-Blue Star 3 Red Stars 12-Asterix 4 Red Stars 16-Maasbree 1 Red Stars 17-TTVG 1 Bartok-Red Stars 2 Armada 1-Red Stars 6 Panningen 7-Red Stars 11 Seta 2-Red Stars 13 Seta 4-Red Stars 15 Meisjes. Red Stars 1-Minor Red Stars 4-Red Stars 3 Red Stars 6-Red Stars 7 Panningen 1-Red Stars 2 Vorige week werd er in teamverband geschaakt. Bergen kwam naar Venray. Jan Tiggeloven was al snel klaar en speelde remise. Jan de Wit kwam een paar pionnetjes achter te staan wat te veel bleek te zijn. Frans Vermeulen kreeg een toren achterstand en ging na drie uur spelen balend naar huis. „Het kijken in de boeken is belangrijker dan schaken!" Willy Gommans vergat zijn concentratie. ,,Ik heb geen dame gezien". Rob Groenendijk stond een kwaliteit voor maar offerde dal later op. Terecht, want het centrum in het eindspel is erg belangrijk. Victor Elfring speelde meer dan safe en won, wat van Jaap Verwiel niet gezegd kon worden. Hij kwam niet verder dan een gelijke stand. Op het moment dat er nog drie partijen gespeeld moesten worden zag het er naar uit dat Venray 2 de zoveelste nederlaag zou leiden. Wim Dokter stond minder, Rob op winst en Jaap 50^0-O^o maar uiteindelijk werd het toch vier-vier omdat Wim Dokter het remise gretig aanpakte. Team 1 reisde ditmaal naar Maas- bracht om tegen 't Stokpaardje te spelen. Jan Zuur had zich afgemeld en als vervanger werd Karin Jeuken opgetrommeld. Een waardige vervang ster want een remise op het achtste bord is bepaald geen slecht resultaat in de eerste klas. Rob Keereweer had waar schijnlijk weinig of geen zin in schaken. Hij verloor al na vijf minuten terwijl je toch twee uur vijftien per persoon mag nadenken. Dat Gerard van slag af was wisten we al en het schijnt aanstekelijk te werken. Ton Coopmans en Piet Rouvroye konden een nul noteren, terwijl Jan Louwerse zijn verloren partij tegen Marcel Haanen goed maakte door remise te spelen op bord zeven. Wim Jeuken zorgde voor de enige winst aan Venrayse zijd. Harrie Coolen stond een kwaliteit achter maar wist er toch nog een eindstand van 5-2 op het bord te krijgen. Voor het Stokpaardje, dat wel. Voor de tweede bekerronde zijn er al een paar gegadigden uitgevallen. Jan de Wit, Frans Vermeulen uit het tweede liggen er al uit, terwijl Rob Keereweer van de andere Rob verloor. Die laatste krijgt het niet gemakkelijk in de tweede ronde want Ton Coopmans heet zijn nieuwe tegenstander. Jan Zuur staat ook niet in het rijtje bekeraars. Wie er wel in staan ziet u hier: Willy Gommans-Marcel Haanen Barry Pleit-Harold Moss Harrie Coolen-Piet Rouvroye Jaap Verwiel- Jan Tiggeloven Gerard Kortenoeven- Wim Dokter Gerard Breukers-Misja Nabben Rob Groenendijk-Ton Coop mans Sjeng Smits-Jan Louwerse Wim Jeuken-Victor Elfring. Een paar interessante ontmoetingen zijn o.a. Kortenoeven-Dokter, Coolen- Rouvroye en Gommans-Haanen. Mar cel heeft in de lopende competitie in volledige speeltijd Jan Louwerse versla gen terwijl Frans Vermeulen een nederlaag leed tegen Alan Moss. Groenendijk redde zich met behulp van Alan Moss uit een benarde situatie en won eindelijk voor het eerst tegen Alan Moss. .Geluk moet je hebben". De bekerwedstrijden voor viertallen is niet op de 22e maart maar al op de vijftiende. Plaats en tijd onveranderd. Heijendaal-Dames 1 0-3 Dames 1 heeft de wedstrijd tegen hekkesluiter Heijendaal met 0-3 gewon nen. In een zeer eenzijdige wedstrijd was Lyceum duidelijk de betere ploeg. De Venrayse dames kwamen totaal niet in gevaar en binnen 40 minuten was de wedstrijd al ten einde. Via de setstanden 8-15, 6-15 en 7-15 kon Lyceum weer drie punten aan haar totaal toevoegen. Hierdoor blijft Lyceum zesde op de ranglijst. Heijendaal moet degraderen en dit is voor deze ploeg ook maar het beste. Sarto 2-Heren 1 3-2 Tegen hekkesluiter Sarto 2 slaagde Lyceum er niet in om de belangrijke drie punten te pakken. Men hield hier slechts 1 punt over aan deze wedstrijd. Hierdoor bleef men 10e op de ranglijst. Lyceum speelde twee sets geconcen treerd en zette in deze sets Sarto 2 goed onder druk. Dit was in de eerste en derde set. Sarto kwam er totaal niet aan te pas en Lyceum pakte deze sets probleemloos met tweemaal 6-15. In de overige sets drong Sarto 2 hun spel op aan Lyceum. Hierdoor kwam Lyceum in grote problemen. En aange zien men niet in staat was om uit deze zwakke perioden te komen slaagde de Tilburgse ploeg erin om de 2e, 4e en 5e set met resp. 15-13, 15-9 en 15-12 te winnen. Dit betekende de tweede overwinning voor Sarto 2. Dames 3-Concordia 5 3-0 Dames 3 bleef ook in haar 15e wedstrijd ongeslagen. Toch was de winst ditmaal niet zo overtuigend als in de voorgaande wedstrijden. In de eerste set was Lyceum 3 duidelijk de meerde re. In de tweede en derde set was het echter een gelijk opgaande strijd waarin Lyceum 3 alle zeilen bij moest zetten om deze sets te winnen, 16-14 en 15-11. Overige uitslagen. Set Point-Heren 3 3-0 Kessel-Dames 2 3-0 Programma zaterdag 12 maart. Heren 1-SDO 17.30 tellen: dames 1 Heren 2-Set Point 15.30 tellen: Karin Tummers. Heren 3-Phoenix 17.00 tellen: Mare Grubben. Phoenix 2-Heren 4 18.30 Dames 1-Smash 15.30 tellen: Heren 1 Dames 2-Set Up 14.00 Tellen: Ruud Michiels Set Up 3-Dames 3 16.30 2 Overwinningen voor MCC coureurs. In Boekei wist Henk Maessen zijn eerste overwinning in dit nog erg jonge seizoen te behalen. Met een klassering als 3e achter Gerard v.d. Brink en Marjo van de Ven legde Henk de basis voor dit succes. In de 2e manche liet Henk er helemaal geen gras over groeien en sloeg een groot gat op de achtervolgers en werd keurig eerste, wat tevens de dagoverwinning betekende. Toon Claessens kwam door enkele vallen niet verder als een 9e plaats na een sterke inhaalzege. Bert Hendrix en Leo van Soest konden hun draai niet vinden en eindigden in de achterhoede. In de 2e manche vielen de laatstgenoem de coureurs uit door valpartijen en blessures. De 2e Venrayse overwinning ging naar Peter Peters in St. Joost. De van de KNMV overgestapte jeugdcrosser liet zien dat hij uit het goede crosshout gesneden was door zowel de serie als de finale met overmacht te winnen. Erwin Michiels klasseerde zich in de serie als in de herkansing rond de 20e plaats wat niet genoeg was voor de finale. In de le kampioenscross 125 cc liet Peter Wilmsen in de le manche wat punten liggen doordat zijn motor te laag was gegeard waardoor hij snelheid te kort kwam en zich als 8e liet afvlaggen. In de 2e manche ging het beter met Peter. Na een matige start kreeg hij toch aansluiting bij de koplopers maar meer als een 4e plaats zat er toch niet in omdat de tijd te kort was om nog een aanval te doen op een betere positie. Geert Goumans wist zich door twee 2e plaatsen in de eindslag ook als 2e te plaatsen. Door deze prestatie zal Geert in de volgende wedstrijden in de senior- klasse moeten aantreden. Bij de 250 cc junioren ging ook een beker naar Venray. Hiervoor zorgde Bert v. Well door in de finale een keurige 5e plaats te behalen. Juist buiten de bekers viel Ton Hendrix met een 10e plaats. Voor Hans Tunnissen en Jos Pijpers was de wedstrijd voortijdig afgelopen door een val en mechanische pech. Uitslag jeugdcross St. Joost. Eduard de Bruin 3/3/4/totaal 3e Ronny de Bruin -/8/14/totaal 1 le John Claessen 12/11 /9/ totaal 10e programma a.s. zondag Zundert 250 cc senioren Luijksgestel 250 cc Jun B/500 CC jun B zijspan Jun. Zaterdag 12 maart. Zundert Jeugdcross Denk er aan leden MCC Venray. Inleveren oude trainingspas bij Theo Pirlo of Toon Jansen anders moet men 5,- per training betalen. 17-22 8-12 14-7 14-7 8-5 19-7 10.00 10.45 15.10 15.00 15.55 17.00 Uitslagen afgelopen weekend. HJ Manual-Ospel DJ Manual-Haelen DS Manual 1-Herten HP Manual-MSV DA Manual 1 -Loreal 2 HA Popeye 2-Manual Programma 12 maart. HP Manual-Popeye 1 HA Manual-Heldia scheidsrechter Jos Smeets. Programma 13 maart. DJ EHV-Manual HJ Manujal-HBS DS Manual 2-Hercules HS Manual 1-Zonnebloem Zaaiofficialdienst Zaterdag DS 1 en DS 2. Zondag DJ, HJ, DS2en HS 1. De zaaiofficialdienst dient er voor te zorgen dat de ballen worden opgehaald bij het wedstrijdsecretariaat. Hier staat ook de EHBO-doos. Indien er niemand thuis is, liggen de ballen in de schuur. Er is een feestavond gepland. Eind maart-begin april. Hier zullen dan de dames senioren gehuldigd worden. Afgelopen weekend zijn er van onze heren junioren aantekeningen op het wedstrijdformulier gemaakt omdat er nog foto's opstonden waarop het nog pupillen waren. Waarschijnlijk zal hier weer eens een boete op staan. Willen de aanvoerders de foto's op de spelerskaarten nakijken en indien er een onherkenbare" foto tussen zit, voor een nieuwe zorgen. Dit om verdere boetes te ontlopen. Alweer een kampioenschap de dames Aspiranten!!!! Een week na het kampioenschap van dames senioren 1 lukte het de meisjes aspiranten 1 om kampioen te worden. Na een goed gespeelde kompetitie, er werd maar één keer verloren, moest in de uitwedstrijd tegen Blerick nog minsten één punt gehaald worden om kampioen te worden. Onder aanmoedi ging van het talrijke publiek, dat uit Venray was meegekomen, begon men aan de wedstrijd. In de eerste helft werd er meer tegen zichzelf gespeeld dan tegen de tegen stander. Slecht schieten en veelvuldig balverlies gaven aan dat de zenuwen toch een grote rol speelden. De tweede helft ging het een stuk beter. Sandra was weer ongrijpbaar voor de tegen standers en Mariska stond, ondanks een nog niet geheelde blessure een puike wedstrijd te keepen. Zodoende werd het uiteindelijk 7-1 in het voordeel van de Manual-meisjes en kon het feest beginnen. Mariska, Angelique, Jeanne, Anita, Ester, Sandra, Marian, Hetty, Lyzette en Theo (trainer/coach) namens de club proficiat. Op 18 maart a.s. om 20.00 uur zullen de meisjes aspiranten, met hun ouders, gehuldigd worden in de kantine van de sporthal. Mensen van Manual zijn ook van harte welkom... Uitslagen ranglijstcompetitie DC Venray, 8e speelavond-2e ronde. Berhitu-Noyens 1-1 Gooren-Wester 1-1 v.Bommel-Peek 1-1 Alklas-Kroh 0-2 Brenkman-v.d. Voort 1-1 Bakker-Verstegen 2-0 Kennis-Peeters 2-0 Noyens had het danig lastig tegen Berhitu; maar deze buitte zijn voor sprong niet voldoende uit, zodat eerstgenoemde door taktisch manouvre- ren na vijf uur spelen nog een goede remise kon bereiken. Evenzo verging het Gooren in zijn partij tegen Wester, al bereikte die een uur eerder de veilige remise-haven. In de partij v. Bommel tegen Peek was sprake van weinig strijdlust: al spoedig kwam men remise overeen. In de tweede groep wist Brenkman geen raad met zijn kansrijke positie en moest tegen v.d. Voort remise toestaan. De overige partijen verliepen volgens verwachting. Er blijven nog 3 ronden te spelen. Jammer is, dat de heer H. Batist in de eerste groep wegens langdurige ziekte heeft moeten afhaken. Noyens blijft hier de grootste kanshebber. Aanstaande zaterdag nemen twee viertallen van de Venrayse damvereni ging deel aan een feestelijk tournooi bij Damclub Donderberg te Roermond. We zijn benieuwd naar hun resultaten. Contributie en stickergeld. Willen de leden die hier nog niet aan voldaan hebben dit alsnog zo snel mogelijk doen. Scheidsrechtercursus. Deze vindt, voor Honkbal plaats in Venray en wel in de Vergaderzaal van sporthal ,,De wetteling". De data zijn: Vrijdag 11 maart 20.00 uur Zaterdag 19 maart tijd nog niet bekend Vrijdag 25 maart 20.00 uur Vrijdag 8 april 20.00 uur. De softbalscheidsrechterkursus vindt plaats in Venlo, in Hotel Wilhelmina. De eerste datum is vrijdag 11 maart om 20.00 uur. De overige data waren nog niet bekend. Voor het lesmateriaal kunt u terecht bij H. de Rooy, Touwslagerstraat 34, tel. 80429. Oud papier. Wij danken de leden die met oud papier ophalen hebben geholpen. En willen de leden die zich niet afgemeld hadden dit de volgende keer wel doen. Oefenprogramma. Softbal senioren 2, op zondag 13/3 tegen Amigo's. Aanvang 11.00 uur. Trainingen. Zaterdag 12 maart is de honkbaltrai ning buiten in sportpark „De Wieën". Helaas kan vanwege de aanwezigheid van de hockeyclub niet op veld 4 getraind worden maar wel op de gravel- velden. Een advies: warme kleding want het is nog geen zomer. Phoenix 1-VC Kessel 3-1 Ondanks de aanwijzingen vóór de wedstrijd, starte Phoenix zeer matig in de krachtmeting tegen Kessel. Door een zeer zwakke pass kwam er van een verdere aanvalsopbouw niet veel te recht. Kessel kon de zaken goed onder controle houden en het verwonderde ook niemand dat deze set bij de bezoekers terechtkwam, 8-15. Kennelijk wakker geschrokken door deze blamage, speelde de thuisploeg in de hieropvolgende set geconcentreerder wat resulteerde in enkele zeer fraaie aanvallen en een comfortabele voor- sprongt. Om onbegrijpelijke redenen stokte het ritme toen en kon kessel gevaarlijk terug komen tot 10-9. Net op tijd hervond Phoenix zich weer en stelde orde op zaken: 15-10. In de 3e set stond de thuisploeg de gehele lijd aan de positieve zijde van de score. Zonder al te veel problemen werd deze set dan ook gewonnen met 15-9. De vrees dat de 4e set weer verloren zou gaan leek gegrond te zijn toen men achter kwam te staan met 0-5. Verder liet Phoenix het niet komen en bij 7-7 stonden beide partijen weer op gelijke hoogte. In het vervolg van deze set had de thuisploeg op verrassende wijze geen moeite meer met de tegenstander en besliste men zeer eenvoudig de wed strijd, 15-8 en dus 3-1. Overige uitslagen. Dames l-Peelpush 0-3 HVC 2-Phoenix 2 3-0 AV Flash-Heren 2 1-3 Programma 12 maart. Lyceum 3-Heren 1 17.00 Heren 2-Lyceum 4 18.30 telsters: A. Klaassensen J. Klaassens. Avoc-Dames 1 16.30 Dames 2-VC Meterik 5 17.00 tellers: G. Jongen en W. Creemers. V basketball club Ktraj Meisjes jun.-Gennep Cougars 22-21 Met 6 man sterk begonnen we de wedstrijd tegen Gennep. Het was een zeer spannende wedstrijd die net als vorige keer op een verlenging uitliep. En ook deze keer wonnen we de wedstrijd, maar nu met 1 punt verschil en werd de stand 22-21. Programma zaterdag 12 maart. Jong. asp-Schijndel 19.00 tafel: L. Jansen/M. v. Rooy fluiten: M. v. Berlo. Dames 1-Akros 19.00 tafel: M. Achlen-P./L. Roth. fluiten: E. Hageman. Heren 1-Heeze 20.00 tafel: R. Janssen-Klokke/M. Klomp Black Out-Jong. jun. 12.00 fluiten: R. de la Roy Deurne 2-Meisjes Jun. 18.00 fluiten: M. Flinsenberg. Programma zondag 13 maart. Mini's-Qou Vadis 14.00 tafel: T. Aben/A. Hageman fluiten: Mare Erwan. Oude Glorie-Jon. Jun. 15.15 tafel: J. Pleit/G. Drabbels fluiten: M. Flinsenberg/R. de la Roy. Op 12 maart wordt de wedstrijd Lieshout -Jasper Sport (16.30 uur) gefloten door R. Cruys en F. v.d. Ster ren. Rommelmarkt. De rommelmarkt is 2e paasdag (4 april). Spullen voor deze markt kunnen jullie inleveren bij 'Cecs Spitters, Verdistraat 40. Venray. Heb je geen vervoer, bel dan 88319 en we komen het halen. Kijk thuis nog eens goed rond want we kunnen de spulletjes goed gebruiken. De afd. Wittenhorst pony's organi seerde 6 maart bij manege de Wieneshof te Horst de selectiewedstrijd voor de Clubkampioenschappen met daarbij het vaststellen van die clubs die naar de Gewestelijke clubkampioenschappen mogen die a.s. zondag 13 maart te Helden worden gehouden. De uitslagen van de kring Horst waren voor de klasse C/D. 1Rijdt met beleid/Meerlo 353,66 p 2. St. Joris/Meterik 336,66 p 3. Wittenhorst/Horst 334,66 p 4. Broekrakkers/Broekhuizenv.330,66p 5. Sevenrijders/Sevenum 329,33 p 6. Welhsruiters/Ysselsteyn 329,00 p In de klasse AB werd alleen deel genomen door Die Sevenrijders/Seve num die uiteraard door kunnen naar Helden. Op dinsdag 15 maart a.s. houden de Kringen Venray en Horst, Land. Ruiters hun jaarvergadering in Café Martens te Leunen. Deze jaarvergaderingen beginnen om 19.30 uur voor de beide kringen apart. Rond 21.30 uur zal dan dcor de beide kringen afscheid worden genomen van Jan Custers uit Swolgen die na 23 jaar Kringvoorzitter te zijn geweest deze taak, om statutaire redenen, heeft moeten neerleggen. Na het afscheid van J. Custers zal door de heer Jos Pronk een lezing met lichtbeelden worden gehouden over de gangen van het paard en de in werking van de ruiter op deze gangen. De amazones en ruiters die intresse hebben om deze lezing bij te wonen zijn van harte welkom. Met 650 deelnemers uit het hele land en uit Duitsland, België en Engeland gingen afgelopen zondag een deel van onze rijders van start. 17 clubleden kwamen in de finales wat 'n buiten gewone prestatie is. Freddie de Vries 6e, Ramon Linders 6e, Sabine Schoenmakers 5e, Roy Teluy 6e, Sander Pelzer 4e, Paul van de Pas 8e, Herald Heidens 4e, Maurice Schoenmakers 6e, Pascal Dings 4e, Marcel de Kleine 6e, Eric v.d. Pas 4e, Martien Wijers 4e, Petra van Doorne 4e Alexander van Doorne 5e. De beste dag had Paul de Bruijn. Hij won alle manches en finales en mocht daarom de grootste beker mee naar huis nemen. Andre Peelers kwam op een prachtige 2e plaats binnen terwijl Kristiaan Teluy met een 3e plaats naar huis ging. Jongens van harte gefelici teerd. Alle leden wensen Eric van Lipzig van harte beterschap en je kunt veel bezoek verwachten. „VLAKWATER" Afgelopen weekend zijn we te gast geweest bij de openingswedstrijden op de nieuwe midgetgolfbanen van Pasca- lis te Oostrum. De organisatie was tesamen met de ontspanningsafdeling van Pascalis in handen van Jan en Jo Litjens, die voor een keurig geheel gezorgd hebben. Deze openingswedstrijd stond tevens in het teken van de Peelcuplrofee, die jaarlijks tussen Mierlo, Cuyck, Uden, Maasbree en Venray gespeeld wordt. Titelverdediger Cuyck bleek na drie ronden acht slagen tekort te komen om dit te prolongeren. Het was Vlakwater dat de trofee voor zich opeiste, met Gerrit Voermans als beste speler en Hans Peelers, die met een score van 24 punten een record liet neerzetten. Komende donderdag wordt wederom een indoorgolfwedstrijd gespeeld, de aanvang is om acht uur, er wordt over twintig banen gespeeld. Komend week end is vrij, zodat de training hervat kan worden aangezien de competitie op 27 maart a.s. van start gaat. 'n leesbare krant HSV HET ALVERTJE OOSTRUM Zondag 6 maart was de wedstrijd Oostrum-Wellcrlooi met de volgende uitslag. 1Pieter Kunen/Oostrum 3720 gr. 2. Theo Engelcn/Oostrum 3200 gr. 3. Erich Hain/Wellerlooi 3190 gr. 4. Jan Baltissen/Oostrum 2320gr 5. Gerrit Robben/Oostrum 2000gr. A.s. zaterdag 12 maart Koppelwcd- strijd te Heijen en zondag 13 maart is het zes-dorpenwedstrijd om de Wim Lindersbeker van Oostrum. Er wordt gevist van 8.00 tot 11.00 uur en de bijeenkomst is om 7.00 uur. Waar de bijeenkomst is hoort U bij de opgave van Rcnc Wijnhoven te Wanssum, 04784-1628. De aanmelding is lot donderdagavond 19.30 uur. De Wieën-Heerlen 3-9 De Wieën leed een zware nederlaag legen koploper Heerlen. De Venrayse dames en Heren werden in de eerste helft op een 1-4 achterstand gezet. Na de hervatting leek de Wieën zich te gaan herstellen. Het bracht de achterstand terug tot één punt. Heerlen wankelde maar de gelijkmaker bleef uit, wat zijn uitwerking op de Venrayse ploeg niet miste, het spel werd onrustig. De Wieën leed veel balverlies. Een sirafworp bleef onbenut en Heerlen nam het heft weer in handen en won uiteindelijk met zes doelpunten voorsprong. Door dit resul taat is Heerlen zo goed als gepromo veerd. Onze akti vileiten. Zaterdagmorgen 12maartduurloop6 of 10 km. op het Ballonzuilcircuit. Vertrek om 7.15 uur vanaf Cooper - baan-Beekweg. Zondagmorgen 13 maart loop- trim- en speloefeningen. Vertrek om 9 uur vanaf Lorbaan-Wandelcircuit. Woensdag om 21.00 uur judozaal St. Antoniusstraat voor loop- trim- en speloefeningen. Verzamelen 5 minuten voor aange geven vertrektijden. Inlichtingen verstrekt gaarne P. Loomans, Ouverturestraat 14. Venray. tel. 85385. üi*"* Yb Ledenvergadering. Deze is in zaal Volle Maan, merselose- weg 36, aanvang 20.00 uur. Agenda. opening voorzitter. notulen secretaris ingekomen stukken. contributie en ringen. pauze. rondvraag en sluiting. De Roos, Leunen Koningslust 1-Leunen 1 806-801 Hoogste schutter:H. Hermans, 269 r. Leunen 2-Kerkrade 1 800-816 Hoogste schutter: J. v. Ass, 271 r. Leunen 3-Koningslust 2 785-776 Hoogste schutter: A. Smits, 260 r. Terwinselen 1-Leunen 4 788-768 Hoogste schutter: A. Laurensse. 260r De Treffers, Venray Treffers 2-SVK 2 71»-771 Hoogste schutter: P. Smits, 241 r. Treffers 1-SVK 1 766-801 Hoogste schutter: M. Smits, 269 r. het juiste telefoonnummer 04780 schilderwerken tuv. JtUMEIS. VENRAY Platsanstraat 1? Tel. 82635 VENLO GENNEP Onze maandelijkse dansavond in wijkgebOuw Den Hoender is op zater dag 12 maart, aanvang 20.30 uui Iedereen is van harte welkom. Op 16 maart a.s. zal Monsieur Laurent de Gouvion Sainl-Cyr, journa list. veilingmeester en schrijver, gast spreker zijn van de Alliance francaise 1 Asten met als onderwerp: „Trucs et secrets de la Brocante". Door een erfenis van antieke meubelen en snuis terijen is hij zich sterk voor dit onderwerp gaan interesseren. Dc avond zal nu weer normaal in het College Asten Someren. Beatrixlaan 25, Asten plaatsvinden om 8 uur 's avonds. THEMA OVER ZELKC ONTROLE EN SPl'ITTEC HNIEK OP JAARVERGADERING DIABETICI Dinsdag 15 maart a.s. om 20.00 uur houdt de afdeling Venlo van dc Diabetes Vereniging Nederland, in hotel „De Maagdenberg" I cuthcrweg 1 te Venlo haar jaarvergadering over het thema „regulatie". Dc avond, die voor iedereen toegan kelijk is. wordt geheel gewijd aan dc zelfcontrole en spuittechnick, en zal worden verzorgd door een demonstratie team van dc z.g. werkgroep „Werk in uitvoering" van dc DVN. Dc mensen van deze werkgroep die allen zelf diabeet zijn. verzorgen avonden als deze regelmatig in alle delen van hel land, en zij zullen met behulp van een diaserie de zelfcontrole en spuittechnick bespreken alsmede dc mogelijkheid bicden om van gedach ten te wisselen. Zowel de spuittechnick als het test materiaal wordt na dc pauze in kleine groepjes gedemonstreerd, dc aanwezi gen hebben kans alles ter plaatse uil te proberen. JEUGDBENDE OPGEROLD Het was insiders bekend dal in november jl. de Venrayse politie een tweetal knapen uit Venray kon aan houden, die betrokken waren bij diefstal van geld bij dc winkelier C'. in de Hofstraat. Om het onderzoek niet in gevaar le brengen, werd hieraan geen publiciteit gegeven, lit het onderzoek kwam later naar voren, da! in totaal zeven jongens in de leeftijd van 12 lol 14 jaar opereerden als lid van een zg. jeugdbende. Niet bij alle diefstallen was het zevental betrokken; er waren bij verschillende diefstallen verschillende daders. Deze week kon worden medegedeeld dal het onderzoek in die zaak als afgedaan kan worden beschouwd. Winkelier C. in de Hofstraat kreeg de meeste keren bezoek van een of meerdere leden van die bende. Er is komen vast te staan dat een geldbedrag van in totaal 3.545.- en voor een bedrag van 560,- aan goederen alleen al bij genoemde winkelier gestolen werden Verder werden twee scholen bezocht, ontvreemd werden daar een fototoestel. Daarnaast werden vernielingen aange richt. Uit een bouwkeet werden kantoor benodigdheden en andere goederen ontvreemd. Ook werden bezoeken gebracht aan verschillende winkels, waar goederen voor een onbekend bedrag werden ontvreemd. Het geld was opgemaakt voor hel kopen van weer andere spullen. De ouders zullen met de gedupeerden een schaderegeling treffen. BENZIN ETAPPERS GEGREPEN In dc nacht van woensdag op donder dag werden in Venray twee mannen met hun auto aangehouden. Kort tevoren had het tweetal benzine gatapt uit een geparkeerde auto. Dc daarvoor beno digde attributen, een speciale jerrycan en een slang, lagen in dc auto. Het tweetal werd overgebracht naar het politiebureau en aldaar ingesloten. Later werden zij in verzekerde bewaring gesteld. Het tweetal werd reeds langer ver dacht van diefstal van benzine uit geparkeerde auto's. Uit het onderzoek is gebleken dat zij in ongeveer 2 maanden 35 maal benzine aftapten uit geparkeerde auto's in Venray. Horst, Blitterswijck en ovcrloon. Dc benzine werd voor eigengebruik aangewend. „Het ging zo gemakkelijk" was hun antwoord. Dit kennelijk, omdat veel benzinetanks niet afgesloten zijn. En kele waren wel afgesloten maar deze werden dan met grof geweld openge broken. Het tweetal werd vrijdagmor gen in vrijheid gesteld uiteraard met dc mededeling dat procesverbaal wordt opgemaakt. DIEFSTALLEN Bij het station in Oostrum werd weer een rijwiel gestolen: Een batavus heren-fiets. VERNIELING Voor de tweede maal werd aangifte gedaan van vernieling van een fiets welke nabij het clubgebouw van de jeugd aan de St. Antoniusstraat stond. Voorvork, kettingkast, voor- en achter wiel en trappers waren vernield. Kenne lijk was de fiets in elkaar getrapt en gegooid. De politic spreekt van pure v crnielzucht(v andalismc) Indien er getuigen zijn van vernielin gen dan worden zij dringend verzocht zich te willen melden bij de politie. AANRIJDINGEN Op dc Oude Oostrumseweg ge raakte de 52 jarige autobestuuider K. uit Boxmeer door onbekende oorzaak dc controle over zijn auto kwijt. De auto botste tegen een boom. Dc bestuurder was zó geschrokken, dat hij verdween van de plaats van het ongeluk, maar kon later worden achterhaald. Hij bleek licht gewond te zijn, terwijl de auto behoorlijk bescha digd was. Op de Eyckcnhofwcg te Veulen botste vrijdagmorgen een personenauto tegen een boom. Dc auto werd bestuurd door de net die dag 19 jarige D. uit Ysselsteyn. De bestuurder was bezig met één hand buiten het raam dc antenne naar binnen te halen en lette bij die manouvre niet voldoende op waardoor de auto naast dc rijbaan terecht kwam en tegen een boom botste. De bestuurder werd licht gewond, maar de naast hem zittende 18 jarige mcj. P. uit Ysselsteyn werd, met vermoedelijke hersenschudding opgenomen in het ziekenhuis. Dc auto werd totaal ver nield. Op de Zeilbergscwcg te Ysselsteyn geraakte een personenauto uit Venray in een slip. Voordat dc bestuurder dc auto onder controle kreeg was deze in een bouwland tot stilstand gekomen. De auto werd daarbij nagenoeg geheel vernield. Dc bestuurder liep geen noemenswaardige verwondingen op.

Peel en Maas | 1983 | | pagina 7