Scholieren protesteerden NATUURLIJK WIL MENEER OOK IETS NIEUWS De Wetteling OUDE FOTO'S AGENDA KOFFIEAUTOMAAT PEEL EN MAAS Herstel zwembad MUZIEKSCHOOL VENRAY PEEL EN MAAS Stichting Kath. Gezinszorg Noord Limburg Gezien bij GEVONDEN Volvo 343 Winner 1.4 f 17.215 (14.589 excl. btw) Leerlingen van de hoogste klassen van het Voortgezet Onderwijs in Venray hebben op de vrijdagse koopavond op een ludieke manier onder leiding van hun gymleerkrachten geprotesteerd te gen de nieuwe bezuinigingsmaatregelen van onderwijsminister Deetman. Na alles waarmee hij bezuinigingen op het onderwijs wil toepassen, is nu het vak Lichamelijke Opvoeding aan de beurt: een gefaseerde afschaffing in het 5e leerjaar HAVO, het 5e en 6e leerjaar VWO en in het MBO. Het ludieke van de demonstratie zat hem voornamelijk in het uitvoeren van gymnastische oefeningen, waarmee de jeugd wilde aantonen graag gymnastiek te doen; zeker in de examentijd wanneer men amper tijd heeft voor lichamelijke ontspanning. Ook elders in het land werden dergelijke demonstraties gehouden in de hoop, dat de minister inziet met deze bezuinigingsmaatregel een bezuiniging na te streven die de wijsheid bedriegt. De nieuwe kollektie voorjaar '83. Nèt binnen. Nèt iets voor u. Mode waarin u zich prettig voelt. Waar u ook bent. WMOOHSOIÖT MODE Grotestraat 73, Venray Helmond, Roosendaal, Boxmeer, Oss, Venray. Voor een internationaal modeprogramma De koffie-automaat bij de dienst Gemeentewerken aan de Accasiastraat is tot op de draad versleten. Het was al een afdankertje van het gemeentehuis, maar heeft het desondanks nog verschil lende jaren uitgehouden. Een nieuw exemplaar kost de lieve som van// 10.200,-. Een heel bedrag, maar geen enkel commissielid dat daar deze week in de vergadering problemen mee had. Wel had de heer Broeksteeg in de offerte gezien dat er in deze automaat desgewenst ook met munten gewerkt kan worden. Dat was dan zeker met het oog op de bezuinigingen; iedereen betaalt zijn eigen koffie... of soep, of cacao. Hij adviseerde wel attent te zijn op het soort koffie dat men gaat gebruiken, want daar is per jaar wel enkele duizenden guldens mee te besparen. De heer Hendriks vroeg tenslotte: ,,Is het een koffiezetapparaat of is het een apparaat waar heet water met een koffiesmaak uitkomt...? Zijn collegae c commissieleden gingen daar maar niet dieper op in. Alleen de heer Janssen meende dat men de koffiezetautomaten veel duurder moest maken, want de commissie besteed in evenredigheid met het aankoopbedrag veel te veel aan dacht aan dit punt.... In de dinsdag gehouden raadsverga dering waar de aankoop van deze koffiezetautomaat nog eens aan de orde werd gesteld, stak de heer Den Brok een waarschuwende vinger op. ,,We gaan hier het duurste apparaat kopen dat aangeboden wordt, terwijl er voor de helft van het geld al een goed opparaat te krijgen is. We moeten zuinig zijn op onze uitgaven", aldus de heer Den Brok. Hij wilde er geen halszaak van maken, maar toch wel even willen wijzen op de noodzaak om ook op de kleintjes te letten. Inderdaad, aldus wethouder Claes- sens, is het de duurste maar ook de beste. Het is niet alleen het apparaat dat het kopje koffie duur maakt; vooral de ingrediënten spelen een belangrijke rol. En dat schijnt bij dit apparaat extra zuinig te zijn... uw Venrays weekblad De gemeenteraad heeft deze week het herstel goedgekeurd van het gemeente lijk buitenzwembad tot een bedrag van 120.000,-. Bovendien keurde men de aankoop goed van een onderwaterstof zuiger voor dit zwembad tot een bedrag van 23.00,-. Op een vraag van de heer Mulders (CDA) verklaarde wethouder van Oers dat de herstelwerkzaamheden vóór de opening van het buitenzwemseizoen gerealiseerd zullen zijn. Alleen de heer Den Brok (Samen werking) had zoveel met de herstel werkzaamheden als met de aankoop van de stofzuiger veel bedenkingen. Om met het laatste te beginnen: het zou volgens Den Brok voordeliger zijn dat apparaat te leasen, want dan zijn de onderhoudskosten in de lasten inbegre pen. Nu moet men nog extra 'n onderhoudsabonnement nemen. Wethouder van Oers meende dat aankoop voordeliger zou zijn, omdat zo'n stofzuiger al gauw 'n jaar op tien, vijftien zou meegaan. Ma^r dat was volgens verschillende raadsleden niet het geval. De leverancier stelt zich niet voor niets voor, de aankoop in 5 jaar af te schrijven.... Hoe dan ook, de wethouder wist er geen beslissend antwoord op te geven. Wat her herstel van het grote buiten bad betreft, meende de heer Den Brok dat het herstel te laat komt. Volgens deskundigen, aldus dit raadslid, is het betonijzer al aangetast door het chloor- water. Het ijzer gaat roesten en ook al spuit men op die betonwand een coating, het roesten zal zich voort zetten! Neen, aldus de voorzitter, de zwem- badwand wordt aan de buitenkant gebitumeerd en aan de binnenkant van een coating voorzien. Beton en ijzer zijn dan luchtdicht opgesloten en dan kan er geen roest optreden. De heer Den Brok was echter niet te overtuigen. Hij wees op de vorig jaar genomen proef in het kleine zwembad. Daar ontstaan blaasjes onder de coating... Ook daar zat reeds chloor- water in het beton. B. en w. hielden echter vast aan de 5 jaar garantie welke de leveranciers geven. Dat betekent in de praktijk minstens 7 jaar uil de zorg is. Dan zal de coating wel vernieuwd worden. De raad nam kennelijk dat standpunt over en gaf het college toestemming tot herstel over te gaan. Een praatje en een plaatje Met groot enthousiasme en veel belangstelling is vorig jaar de cursus ,,een praatje en een plaatje" gestart. Dis was een kortlopende cursus op vier woensdagavonen Het heeft even geduurd voor een vervolg hierop vorm kreeg. Maar nu kan de muziekschool Venray geïnteres seerden laten weten dat het een zeer goede cursus gaat worden. De nieuwe cursus „een praatje en een plaatje" start op woensdag 16 maart a.s. met het thema: muziek schildert mensen en dieren. Na 14 dagen is de tweede les gepland op woensdag 30 maart en komt aan de orde: muziek schildert de natuur. Op woensdag 13 april: muziek drukt gevoelsstemmingen uit en tot slot op woensdag 27 april: muziek vertelt verhalen. De kosten zijn slechts 14,- voor alle vier de avonden. Aanmeldingen zo spoedig mogelijk bij de administr. van de school. Lestijden: aanvang 19.30 uur en einde ca. 21.00 uur. Goed nieuws De muziekschool is voornemens, om als daaraan behoefte bestaat, de cursus „een praatje en een plaatje" voor de personeelsverenigingen of andere groe pen ook op andere dagen en tijden (bv. in de ochtenduren) te realiseren. Het thema van de cursus is dan bespreek baar. 12'/: jaar bestaan Het is dit jaar 12V& jaar geleden dat de Muziekschool Venray haar poorten voor de Venrayse bevolking openzette. In die 12'/2 jaar is de school uitgegroeid tot een instituut waarin 24 docenten voor 1375 leerlingen een veelheid aan cursussen verzorgen. Volgende week zullen wij een feest programma bekend maken. U kunt vast noteren: le koffieconcert op zondag 20 maart. Naar het concertgebouw De muziekschool heeft op enkele tientallen kaarten voor de Matthëus Passion van J.S. Bach beslag weten te leggen. De uitvoering vindt plaats op palm zondag 27 maart o.l.v. de beroemde dirigent/musicus N. Harnoncourt in het concertgebouw, aanvang 12.00 uur. De kosten zullen incl. reiskosten slechts ca. 45,- bedragen. Leerlingen van de school hebben het eerste kooprecht bij deze unieke aanbieding. Geïnteresseer den kunnen bij de administr. van de school informeren of er misschien nog een enkele kaart over is. Haast Uü Voordrachtsoefening Op maandag 14 maart zal de eerste voordrachtsoefening in de aula van de muziekschool worden gehouden. Leer lingen van verschillende docenten zullen een afwisselend programma verzorgen. De uitvoering begint om 19.00 uur precies. De toegang is gratis en eenieder is van harte welkom. EEN ABONNEMENT WAARD Gezinsverzorging wil mensen met hulpvraag blijven helpen. De gezinsverzorging is de laatste tijd veel in de publicitiet. En meestal helaas om dezelfde reden als vele andere voorzieningen, die door bezuinigingen worden getroffen. De Stichting Katholieke Gezinszorg Noordelijk Limburg is er in haar beleid gelukking in geslaagd om gedwongen ontslagen te voorkomen. Daarnaast heeft de instelling zich - ook reeds vóór de bezuinigingen - ingespan nen zo goed mogelijk te werken aan de doelstelling, d.w.z. daar hulp bieden bij de noodzakelijk verzorging van het huishouden, waar men het zelf niet kan, met het doel weer een zelfstandig funktioneren van die huishoudens te bereiken of te behouden. Wanneer iemand een aanvrage doet om hulp, wordt door de leidinggevende hetzij van de gezinszorgsektor, hetzij van de bejaardenzorgsektor van de instelling een gesprek gehouden. Daarin wordt met de hulpvrager o.a. gekeken in hoeverre er zelfredzaamheidsmoge lijkheden aanwezig zijn. Voor die taken, die men zelf al of niet met steun van de omgeving niet aankan, dus niet zelfredzaam is, wil de Gezinszorg hulp bieden. Gelukkig is zij daartoe nog in staat. Regelmatig blijkt echter dat mensen met een serieuze hulpvraag voor gezinszorg- of bejaardenzorghulp, die schijnbaar over onvoldoende zelfred zaamheid beschikken, toch geen hulp aanvragen bij de Gezinszorg. Dit al gevolg van de publikaties over de bezuinigingen in de gezinszorg op grond waarvan men meent toch niet in aanmerking te komen voor hulp. Aan dit niet aanvragen van hulp bij de Gezinszorg kleven echter twee be zwaren: 1De Gezinszorg is er voor om mensen, die echt hulp nodig hebben, ook te helpen. Als men zijn aanvraag niet indient, weet men het ook niet en kan men dus niet helpen. 2. Het gebeurt nogal eens dat mensen door de hulpvraag te lang uit te stellen, in hun gezondheid steeds verder achterop raken. Wanneer ze dan uiteindelijk toch hulp aanvragen, blijkt de behoefte aan hulp veel ernstiger en langduriger geworden. Voor de mensen zelf is dit niet gewenst en de Gezinszorg komt daardoor alleen maar in grotere problemen. Het wordt dan moeilijker voldoende hulp te geven. De Gezinszorg heeft tot vaak binnen de beperkingen, die ook haar zijn opge legd, de hulpvragers met een aantoon bare hulpbehoefte zo goed mogelijk te helpen. Of dit altijd zal blijven lukken, mag men slechts hopen. Wat men nooit moet nalaten, is de aanvraag in te dienen. Alleen dan kan de Gezinszorg zich inzetten voor een zo eerlijk mogelijke verdeling van de hulp. BEVORDERINGEN BIJ DE RESERVEPOLITIE Zaterdagavond werden twee agenten van de Reservepolitie bevorderd tot hoofdagent. De twee leden welke er een streep bij kregen waren J. Hendriks en J. Lagarde. De bevorderingen werden uitgereikt door burgemeester H. Defesche in tegen woordigl.wiJ van de korpschef de heer de Bruin. De plechtigheid vond plaats in het cultureel centrum van St. Anna en werd bijgewoond door de leden van de Reservepolitie en hun instructeur de adjudant Sjef Janssen. EMANCIPATIEBELEID NU IN PORTEFEUILLE VAN WETH. H. POELS PETERS Door het .college van b. en w. is besloten het emancipatiebeleid uit de portefeuille van weth. J. v. Oers te lichten en over te hevelen van die van weth. H. Poels-Peters. De laatste heeft in haar portefeulle reeds de coördinatie van het gemeente lijk welzijsbeleid. De overheveling betekent tevens dat het emancipatie beleid voortaan tot het werkterrein van de commissie voor maatschappelijke zorg behoort. BESTEMMINGSPLAN VEULEN RECHTSGELDIG Op 19 oktober 1982 hebben Gede puteerde Staten van Limburg het bestemmingsplan Veulen goedgekeurd. Dit besluit heeft zoals gebruikelijk een maand ter inzage gelegen. Binnen deze maand konden belanghebbenden een beroepschrift bij de Kroon indienen. Van deze mogelijkheid is door niemand gebruik gemaakt zodat het bestem mingsplan Veulen onherroepelijk is geworden. RENOVATIE SPEELTERREIN LEUNEN Door de bewoners van de Rector Nabbenstraat en de Weth. Reintjes- straat in Leunen is aan het gemeente bestuur medewerking gevraagd voor de renovatie van het speelterreintje, dat omsloten wordt door deze twee straten. Het genoemde terreintje is 8 jaar geleden aangelegd. Het grootste gedeel te van de houten speeltoestellen is nu aan vervanging toe. Door het college is besloten om de gevraagde speeltoestellen ter beschik king te stellen. Nog dit voorjaar zullen vervolgens de aanwonende de handen uit de mouw steken om de oude speeltoestellen te slopen en de nieuwe te plaatsen. DAKHERSTEL WIJKGEBOUW NOORD-WEST In het afgelopen jaar heeft de stichting wijkcentrum Noord-West her haalde malen geklaagd over problemen met het dak, van het wijkgebouw „Den Hoender". Al meer dan een jaar geleden werden de forse doorzakkin gen, met als gevolg lekkages, reeds door de Gemeentewerken gemeld. Met in het vooruitzicht de renovatie van het totale gebouw, aanvankelijk gepland voor 1983, zijn toen geen konkrete stappen ondernomen om het probleem op te lossen. Als gevolg van noodzakelijke bezuinigingen is het plan voor de renovatie verschoven naar de toekomst. Een hernieuwd onderzoek, door Gemeentewerken, heeft aangetoond dat langer uitstel van de dak renovatie niet verantwoord is. In overleg met de stichting, die eigenaar is van het gebouw is nu besloten dat het herstel van het dak in zelfwerkzaamheid zal gebeuren en dat de gemeente Venray de mate riaalkosten voor haar rekening neemt. Vrijdag 11 t.m. donderdag 17 maart. Vrijdag 11 maart. 19.00-24.00 zaalvoetbal comp. Stappers-FCPR Siebers Fr.-Reuver Fc. Hento-Doumar Wieën-Klomp 2 Stappers 2-de Wetteling 2 Zaterdag 12 maart. 9.00-10.00 Klomp-SVCB dames comp. 10.00-12.00 Manual 12.30-19.00 VC Rooy competitie. 13.00 D4-Meterik 4 14.30 D2-Tornade D3-VC Kessel H2-AV Flash 16.30: Dl-Geevers P en P Hl-Hajraa H3-AV Flash Zondag 13 maart. 10.00-12.00 Badminton 12.00-13.00't huukskezaalv. vr. 14.00-15.00 Batu Badaun zaalv. vr. 15.00-19.00 Manual 19.30-20.30zaalv. vr. Maandag 14 maart. 18.00-21.00 VC Rooy tr. 21.00-24.00 zaalvoetbal competitie. Dinsdag 15 maart. 18.00-21.00 VC Rooy tr. 21.00-23.00 Badminton Woensdag 16 maart. 19.00-22.30 Badminton 22.30-24.00 De Wetteling zaalv. vr. Donderdag 17 maart. 18.00-21.30 Manual tr. 21.30-23.00 VC Rooytr. 23.00-24.00 zaalv. vr. Stichting gehandicaptensport zoekt vrijwilligers Sinds enige lijd bestaat de „Stichting gehandicaptensport Noord-Limburg" Deze heeft ondermeer tot doel het stimuleren en aktiveren van sport door gehandicapten met de nadruk op sportieve recreatie. De Stichting richt zich zowel op lichamelijke als geestelijk gehandicapten. De aktiviteiten betreffen o.a. allerlei zaalsporten, zwemmen, paardrijden, watersport, en zijn vooral gericht op degenen, voor wie de drempel om deel te nemen aan reeds bestaande vereni gingen nog te groot is. Er zijn zowel mogelijkheden om aktief, door meedoen, als om passief, door kijken aan de verschillende aktivi teiten deel te nemen. Een ander belangrijk aspekt is het bevorderen van kontakten tussen n.en- sen met en zonder handicap. Daarom is er ook steeds de mogelijkheid gebruik te maken van een kantine of gemeen schapsruimte voor het nuttigen van een drankje, een gezellig praatje, het meedoen met gezelschapsspelen, crea tieve vaardigheden e.d. voorzover daar behoefte aan is. Om hiermee van start te gaan is reeds een aantal kennismakingsaktiviteiten gepland in Venray en Bergen. In Venray betreft dat zaalsporten voor lichamelijk gehandicapten vanaf 16 jaar. Dit is op 8 zaterdagen tussen 19 maart en 14 mei, behalve op 30 april), tussen 13.30 en 15.00 uur in de sportzalen Brukske I en 11 aan de Kiosk, nabij het winkelcentrum Brukske. In Bergen gaat het om zwemmen voor geestelijkgehandicapten vanaf 16 jaar, op 8 zaterdagen tussen 7 mei en 27 juni, tussen 16.00 en 18.00 uur in het zwembad Bergen aan de jeroen Bosch straat. Omdat er een aantal mensen zal zijn, dat niet over eigen vervoer kan beschikken, doet de Stichting een beroep op vrijwilligers die dat op zich willen nemen. Informatie hierover is le verkrijgen bij:Liesbeth Willems Auxiliatrixweg 35, bungalow 20 5915 PN Venlo tel. 077-48267 openbare bibliotheek venray Keuze uit dc nieuwe aanwinsten voor de jeugdafdeling. A boeken,lol 9jaar. Anno, Mitsumasa. Hel rekenfecst van Anno. Tekstloos prentenboek over tien kinderen die gaan verhuizen naar grotere huizen en een aantal voorwer pen meenemen. Een mooi kijkboek voor jonge kleuters; onder begeleiding kunnen op- en aftrekspelletjes uitge voerd worden. Lobel, Arnold. Oom Olifant. Wal een troost is het dat oom Olifant op bezoek komt: zijn neefje is alleen thuis omdat zijn ouders op reis zijn en niemand weet waar zij zijn. Zonneveld, J.C. Piet eekhoorn en dc verdwenen stad. Piet Eekhoorn en de tovenaar gaan kijken naar een stad, die zeven jaar geleden onder water ver dween en nu weer boven zal komen: voor altijd of maar even? Bboeken,van 9 lol 11 jaar. Kooiker, L. Dan liever de lucht in. Drie kinderen die in een ziekenhuis liggen, besluiten weg te lopen. Patcrson, K. Een brug naar Tcra- bithia. De moeizaam tot stand gekomen vriendschap tussen twee heel verschil lenden kinderen, die zich kunnen uitleven in hun gefantaseerde konink rijk Tcrabithia, komt tot een tragisch einde. Törnqvist-Verschuur, R. Drie is le veel. Martin, een bangerik, is pas nieuw in de klas en laat zich steeds pesten. Anna en Emiiie besluiten hem eens een lesje te leren. Vlug, E. De reis van z'n leven. Tijdens een trektocht door California met zijn Amerikaanse vriend gaat Koen zien dat alles wat leeft door God is geschapen en dat ook hij zich een kind van God mag weten. Cboeken, vanaf 11 jaar. Kraa, G.J. De zoon van de zompschipper. samen met zijn zoon Albert vervoert schipper De Wilde rond 1812 in zijn platte schuit niet alleen gewone vradht maar ook smokkelwaar die hij voor de Franse douane moet zien te verbergen. Kustermans.P. Operatie Vanessa. Wanneer het vliegtuig waarmee hun vader van Bombay naar Brussel reist wordt gekaapt, raken Steffen en Karen betrokken bij de onderhandelingen om de zaak tot een goed einde te brengen. Mac Donnald, S. Het geheim van het eiland. Een Engels meisje en een Griekse jongen beieven op een klein Grieks eilandje een mysterieus avontuur waarbij een prachtig oud beeld van de godin Athene en oude Griekse mythen een grote rol spelen. lussen 28 februari en 6 maart. Kleine hond postduif shagpakje met inhoud: duits geld dameshorloge aan beige bandje, merk DeCoven chroom sleuten, CISA chroom sleutel, ABUS lichtbruin etuitje met twee ritsen en 2 lips-sleutels fietsensleutel zwart lederen damespolstasje met in houd verzekeringsplaatje van een bromfiets. Voor inlichtingen kunt U zich wenden tot de administratie van de Gemeentepolitie Venray, Leunseweg 4, tel. 04780-84888, toestel 227. boekhandel van den munchhof is ook dinsdags de gehele dag geopend Deze foto van 60 jaar geleden, laat de familie Janssen zien, in Venray beter bekend als de eilastieke. Vader Grad Janssen en zijn vrouw Grada Janssen-Grisel, omringd door hun kinderen. Van oud naar jong: Frans de wethouder, An Kroon-Janssen, Piet v.d. Burggraaf, Gerrit de stukadoor, Sjaak van Scheie Maon, Jan van de gebroeders, Mia Kateman-Janssen, op de knie van Grad. Cor van de Gebroeders, op dc knie van Grada. Iedere vijf jaar wordt voor de nazaten van Grad en Grada Janssen een reünie georganiseerd. Dit jaar zullen daaraan ca. 150 personen deelnemen. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, A. Franken. Th. Lankveld, H. Schraven en J. Wittgen: J. WITTGEN Langstraat 76. telefoon 86082 Weekenddienst voor de patiënten van P Corver. G. van Loon, F. de Muinck Keizer. F Schmeetz. Th van Thlel. D. Vercauteren en J. de Vocht: G. VAN LOON Patersstraat 60 telefoon 88800 DOKTER VAN DONGEN Kabroekstraat 12, America telefoon 04764-1707 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10 tot 11 uur; 's middags van 17 tot 18 uur. ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Telefoon 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN van heden vrijdagavond 18 uur tot vol gende week vrijdag. APOTHEEK DE MONNIKSKAP Paterslaan-hoek Patersstraat. tel. 80140 Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13 00 en van 17.00 tot 16.00 uur;, zondag: van 10.00 tot JL00 en van Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachUuikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY Voor spoedeisende gevallen, uitsluitend na telefonische afspraak, neemt waar C. VAN GEMERT, telefoon 80700 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTUK W.H. Kremer en W.G.A.M. Loonen dienst op vrijdag, zaterdag en zondag M.GA.M. Loonen, telefoon 82690 Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum Spreekuur kleine huisdieren: za en zo van 13.30 tot 14.00 uur en volgens afspraak KLEINE HUISDIERENPRAKTIJK van Winden/Ruymbeek 17.00 tot 18.00 uur. J.M. VAN WINDEN Stationsweg 8 Venray tel. 04780-81336 Onderwijs- en beroepskeuzevoorlichting Venray, Leunseweg 2a, tel. 10032 Openingstijden: ma tm do 8.30 12.45 en 13.15 - 17.00; vrijdags 9.00 - 12.30 en 13.00 - 16.30 uur INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM. LIMAGAS en WML Past. Wijnhovenpark 1. 5801 BZ Venray telefoon 04780 - 86333 Geopend maandag tm vrijdag 9-17 uur. F.N.V. afdeling VENRAY Sekretarlaat: Overloonaeweg 89 telefoon 04780-88723 Aangesloten plaatselijke bonden: industriebond, bouw- en houtbond, voedingsbond, vervoersbond, ABVA/KABO, ABOP. dienstenbond en Vrouwenbond FNV Juridische dienst: elke tweede en vierde donderdag avond van de maand. Klachtenbureau: alleen voor leder, van de industriebond iedere eerste en derde donderdag avond van de maand van 18.30-19.30 op het adres Burg. v.d. Loostraat 2b. ned. ver. van rheuma- pati Enten afd. umburg Postbus 100 6100 AC ECHT Algemeen Informatie-adres: Tel. 04754-2054 REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkun dige voor Venray, Meerlo en Wanssum is bereikbaar via telefoonnummer 04780 -81269. Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijkverpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er ge legenheid van maandag tot en met vrijdag van 08.30 tot 09.00 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uitleenartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 08.30 tot 09.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedge vallen door de wijkverpleegkundige van de weekenddienst Eenieder wordt verzocht dc artikelen na gebruik zo spoedig mogelijk terug te bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269. Spreekuur Diëtiste: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269. Zwangerschapsgymnastiek: Aanmeldingen via telefoon 81269. Groene Kruis Wijkcentrum „De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkver pleegkundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur, telefoon 83859. Zuigelingen- en kleuterbureau uitslui tend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum „Landweert" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkver pleegkundige op maandag, woensdag en vrijdag van 08.30 tot 09.00 uur, tele foon 88273 of 85900. Uw off. Volvo-dealer voor Venray e.o. AUTOBEDRIJF HANS KOK Venrayseweg 29 HORST tel. 04709 - 1400 (gratis haal- en brengservice)

Peel en Maas | 1983 | | pagina 3