VERENIGEVGSNIEUWS WAB >NJ m cav27mc E SPRINGPLANK Heilderzieken iTERPEMIWS Orkestvereniging FREE WHEELIN Venray IN L.V.B. VENRAY FNV Venrays Mannenkoor SI. Pe^S MUZIEK- COLLECTIEF De Zonnebloem REISVERENIGING PEEL EN MAAS Verenigingsnieuws s.v.p. zo vroeg moge lijk inleveren, uiterlijk dinsdags 10 uur. A.s. donderdag 10 maart om 19.30 uur repetitie baspartijen en om 20.00 uur het hele koor. Zaterdag 12 maart opluistering huwe lijksmis Peter Herens in 't Zonnelied Brukske. Verzamelen aldaar in uniform om 13.45 uur (H.Mis om 14.00 uur), 's Avonds opluistering receptie zaal Ron gen Oirlo. Verzamelen aldaar om 19.00. Donderdag 17 maart geen voorrepe titie. De repetitie voor de pauze is van 20.00-21.00 uur in voormalig Lyceum, Leunseweg. Na de pauze repetitie in de Burggraaf. Donderdag 24 maart opname voor ROZ eveneens in Lyceum. Aanvang 20.00 uur. Aller opkomst gewenst. Deze avond is er geen voorrepetitie. Donderdag 31 maart is de alg. Jaarvergadering in de Burggraaf. Aan vang 20.00 uur. Op de avond staat o.a. de agende de bestuursverkiezing. De aftredende bestuursleden H. Gommans en F. v.d. Kruijf zijn. beiden herkies baar. Het kwartaaltoepen L nu verschoven naar donderdag 7 april. 15 April opluisteren receptie J. v.d. Velde. 16 april Geritskorenavond Schinveld. afmelden: R. v. Mil, tel. 86917, of De Burggraaf, tel. 81244. Donderdag 10 maart 19.30 uur repetitie harmonie-orkest Donderdag 17 maart 19.30 uur repetitie harmonie-orkest Maandag 14 maart 19.00 uur bestuursvergadering AGENDA Zaterdag 19 maart Spelen van de volksliederen tijdens de dames voetbalinterland tussen Neder land en West duitsland om 14.15 uur. Zondag 20 maart. Zondagochtendconcert met de Zangers van Sint Frans. Zondag 24 april en 1 mei. Communiefeesten in diverse parochies. Zaterdag 18junie ®elname Peeltoumooi in Neerkant Zondag 18 september Gemeentelijk muziektournooi te Oirlo (voorbereiding concours). Zondag 2 oktober. Deelname aan bondsconcour te Kerkra- de in de Rodahal (als laatst deelnemen de vereniging die dag). Zondag 27 november Zondagochtendconcert met de Gemeng de zangvereniging. LEERLINGENOPLEIDING Donderdag 10 maart 18.30 uur reptitie jeugdorkest Donderdag 17 maart 18.30 uur repetitie jeugdorkest. Individuele repetities volgens afspraak met uw leraar. DRUMBAND Zondag 13 maart Repetitie voor (10.00 uur) leerlingen en (10.30 uur) voor senioren. Bardienst: dhr. Kooien. Bezoek van drumband Wanssum en Holthees. Zie verder agenda harmonie-orkest. Afmelden harmonie-orkest bij de secr. tel. 80225; leerlingen bij de hr. Raedts, tel. 82803; en drumband bij de heer van Els, tel. 86824. Telefoon clublokaal: 82515. a DAMESKOOR Zaterdag 12 maart. 19.00 uur zingen van de avondmis in de kerk van de Smakt, in uniform. Weest U s.v.p. ongeveer om 18.30 uur aanwezig op de Smakt. Woensdag 16 maart. Om 19.45 uur partij-repetitie voor de mezzo-sopranen; om ongeveer 20.15 uur komen dan de Sopranen en de alten erbij. Zaterdag 26 maart. Zingen van de avondmis om 19.00 uur inde Vredeskerk. Als U verhinderd bent, graag uw afmelding aan: Mevr. v.d. Bekerom, tel. 83332, of aan mevr. v.d. Waerden, tel. 83659. VENRAYS GEMENGDE ZANGVERENIGING ARS MUSIACA Dinsdag 15 maart. 19.30 uur repetitie alten. Om 20.00 uur voor het hele koor in de Essel, Ursula- straat. Zaterdag 19 maart 20.00 uur concert in Gemeenschapshuis „Den Draai" in Zeilberg. Indien U verhinderd bent dan gelieve U zich af te melden bij dhr. J. Steijlen. Kolkweg 3, tel. 81221 of bij mevr. W. Manders-Weijers, Oranjestraat 7, i iel. 86159. Gedurende de openingstijden van het Tuincentrum Henk Smits kunt U oud papier deponeren in de loods achter het centrum. Vrijdag 11 maart Om 18.30 uur alten en sopranen. Om 19.15 uur tenoren en bassen. Maandag 14 maart, geen repetitie. Dinsdag 15 maart. Om 18.30 uur alten èn sopranen. Woensdag 16 maart. Om 18.45 uur alleen voor de nieuwe lingen met aansluitend om 19.30 uur spelavond voor alle jongens. Afmelden Langstraat 104, tel. 81690, Vanwege de voorbereidingen op het zondagochtendconcert op 20 maart a.s. èn de komende Paasvieringen worden alle koorleden op de repetities verwacht. Zondag 13 maart. 10.15 uur zingen van de Hoogmis in de Paterskerk. Woensdag 16 maart. Repetitie van 18.30-19.30 uur, gaarne trouwe opkomst. Donderdag 17 maart. Ontspanningsavond gaan verzorgen in Schuttersveld. Bij afwezigheid s.v.p. even afmelden bij het bestuur. CAPRICIO In tegenstelling tot een eerder bericht komt de gezamenlijke repetitie van 13 maart op zondagmorgen te vervallen. Om 10.30 uur repeteren wel de tenoren en bassen bij H. Noyens. Maandag 14 maart. Sopranen om 19.00 uur. Dinsdag 15 maart. Alten om 19.00 uur. Zondag 20 maart. Gezamenlijke repetitie om 11.00 uur. BOJEMA Vrijdag 11 maart Om 18.45 uur gezamelijke repetitie. SALTARELLO Zaterdag 12 maart Om 16.00 uur gezamelijke repetitie. AGÉVOLÉ Zondag 12 maart GEEN REPETITIE Het muziek- en majoretten show korps zal zondag 13 maart a.s. meewerken aan het Zondagochtend concert in de schouwburg. Ook zal medewerking worden verleend door het jongerenkoor uit Horst-America. Verzamelen om 11.20 uur aan de garderobe van de schouwburg. De Mini- en Majoretten hebben normaal repetitie. Dit in verband met deelneming aan Solistenconcoursen. Abusievelijk werd verleden week melding gemaakt van de Drumband van Tienray aan het Koffieconcert. Dit moest zijn Drumband Lottum. Hier voor onze excuses. Willen de leden rekening houden met zaterdag 19 maart in verband met de opluistering van de interland Dames voetbalwedstrijd Nederland-West- Duitsland. Verzamelen om 13.45 uur bij het Clubhuis van SV Venray „den Boggerd". Vrijdag 11 maart. Ie stem, rep. van 16.00-16.45 uur. 2e stem, rep. van 16.45-17.30 uur. Vrijdag 18 maart. Ie stem, repetitie van 16.00-16.45 uur. 2e stem, repetitie van 16.30-17.15 uur. Zaterdag 19 maart. 19.00 uur zingen we de mis in de Vredeskerk. Vrijdag 25 maart. Ie stem, rep. van 16.00-17.00 uur. 2estem, rep. van 16.45-17.30 uur. Zaterdag 26 maart. We zingen de mis van 19.00 uur in het Schuttersveld. Houdt goed de tijd van de repetities in de gaten en zorg dat je op tijd bent. De rest van de mededelingen hoor je weer op de repetitie. Ik zie jullie allemaal weer vrijdag. Woensdag 16 maart geen orkest repetitie i.v.m. de algemene ledenver gadering. Deze begint om 20.00 uur en wordt gehouden in restaurant Vlakwa ter, kempweg 162. Bij verhindering bericht doorgeven aan 't secretariaat, Pie Noten, tel. 87858. "AAA ORGEL COMITÉ VENRAY Carla Kommen-Driesen was 10 jaar lid van St. Petrus Banden. Hiervoor ontving zij het Jubileum-insigne uit handen van voorzitter van Toor. ORGELCONCERTEN Ook dit jaar organiseert het Orgel comité Venray weer enkele concerten in de Grote Kerk in Venray. Deze zijn steeds op een Donderdag, en wel op: 26 mei, orgel en dwarsfluit 23 junie, orgel en viool 8 september, orgel. U ziet, er is gezorgd voor veel afwisseling. Ook is het weer gelukt om goede en bekende uitvoerenden uit te nodigen, die bereid zijn in Venray een concert te komen geven. Alle concerten beginnen om 20.15 uur en zijn vrij toegankelijk. Het Venray's Muziekkollektief be schikt sinds kort over een eigen repetitie kelder. Om te kunnen beschikken over een eigen basisinstallatie organiseert het Muziekkollektief allerlei aktiviteiten om het benodigde geld op tafel te krijgen. Daarom vindt er op zaterdag 12 maart in Free Wheelin een groepenpre- sentatie plaats, aanvang 20.00 uur. Er treden de volgende groepen op: XPB Deze uit het brabantse Mill afkomstige band, zullen de spits van deze avond afbijten. Zij brengen een programma onder de naam „de centrale verwar ring". De verwarring komt niet alleen in uitdrukking in een mengelmoes van muziekstijlen, maar meer nog in de presentatie en de teksten. Vrolijke nummers met zware teksten en omge keerd zijn bij XPB heel normaal. Ook de visuele kant krijgt speciale aandacht; zo valt er te genieten van een heuse executie en prachtige body building act. XPB speelde onder andere in het voorprogramma van de beruchte PIL bassist Jah Wobble. Verder gaan ze binnenkort naar Zwitserland en waar schijnlijk naar Berlijn. GROEP IKS Groep Iks bestaat in de huidige samenstelling ongeveer 1 jaar. In die tijd heeft de band zich ontwikkeld van „knoepersclub" tot een komplete band, die voornamelijk muziek maakt die gebaseerd is op rock en blues. SANITY COMMISION Premiere van Venrays nieuwste band. Na ervaring te hebben opgedaan in bands als Holland Elektro, No Reply en Quotz Quotz en de Snotz fuseerden de afzonderlijke musici om nu eindelijk eens een band te beginnen die een langer leven beschoren is en wat de afzonder lijke muzikanten tot hun recht komen. Sanity Commision is nog maar net aan de gang, maar zitten al behoorlijk in de lift en hebben hun top nog lang niet bereikt. Op deze avond bestaat tevens de gelegenheid lid te worden van het muziekkollektief, informeer dan even bij de kassa. Hallo jongelui, A.s. donderdagavond wordt het programma verzorgd doorTruus, Han- ny, Angelique, Moniqeu, Jolanda. De avond duurt van 18.15 tot 19.45 uur voor jongelui vanót.m. 8 jaar. Vrijdagavond staan Frank, Sjang en Frans voor jullie klaar met een leuk programma. De deuren staan van 19.00 tot 21.00 uur open voor jongens en meisjes van 9 t.m. 12 jaar. Zaterdagavond is het disco met disco Calypso van 19.30 tot 21.30 voor jongelui van 13 t.m. 16 jaar. De dropping van afgelopen zaterdag is een succes geworden. Jullie hebben goed je best gedaan. De volgende personen zijn de winnaars. Johan Elderkamp, Harry v.d. Veer, Roland Klönder, Melanie Mtilder, Bianca Claassens, Angela v. Lieshout. Hun prijsje kunnen ze a.s. zaterdag bij de leiding afhalen. groetjes, de leiding Kinderkaderkursus. Volksdansvereniging Opanka Venray organiseert een kinderkaderkursus „Vrolijke Kring 2". Deze kursus is bedoeld voor mensen die Belangstelling hebben voor het aanleren van volks dansen uit verschillende landen aan groepen kinderen of tieners. De kursus o.l.v. Gerrie Penris zal plaats vinden op 9, 16 en 23 april, telkens van 11.00-16.00 uur in zaal van Dijk in Oostrum. De kosten bedragen voor Opanka- leden ƒ,35,- en voor niel-leden 40,-. Bij dit bedrag is het boekje met dansbe schrijving inbegrepen. Belangstellenden kunnen zich opgeven bij Tiny van Gemert, tel. 04780-85837. Groepenpresentatie door het Venray's Muziekcollektief. Zaterdag 12 maart organiseert het Muziekcollektief een groepenpresenta- tei in Free Wheelin. Vanaf 20.00 uur treden dan de volgende groepen op: afkomstig uit het Brabantse Mill, als speciale gasten aanwezig. Hun pro gramma draagt de titel „de centrale verwarring" als gevolg van een mengel moes van muzikale stijlen, presentatie en teksten. (ÖSOatPuQGkS Van „knoepersklub" uitgegroeid tot een echte band die op basis van rock en Blues een stevig deuntje muziek maakt. CcmSStÓN Premiere van de Venrayse „Joy Divission". Deze spiksplinternieuwe band zal voor de eerste keer in het voetlicht treden en dit zal beslist niet de laatste keer zijn. Voor meer informatie over de groepen zie de rubriek van muziek kollektief; elders in dit blad. Alles bij elkaar een avondje vol muzikale vermaking voor een goed doel. Free Wheelin Voorkant. Zaterdag 12 maart: gewoon open. Vrijdag 18 maart: Disko Roller Skating, behalve video oök weer eens gezellig disco-rolschaatsen; oftewel Free Wheelin loopt weer eens op „rolletjes". Zaterdag 26 maart: 2 bands eigen rooyse bodem. Verder: Vrijdag 25 maart: Vrijwilligersfeest. Vrijdag 22 april: Toontje lager; „dan is er zoveel te doen". Werkgroep Aktiviteiten Brukske Vrijdag 11 maart kaartavond, ook kunt U deze avond een spelletje komen biljarten, tafeltennis of sjoelen. De aanvang is 20.00 uur. Vrijdag 18 maart kaartavond. Zaterdag 19 maart disco Calypso van 19.30 tot 22.00 uur. Zondag 20 maart ruilbeurs van 10.00 tot 13.00 uur. Disco Calypso van 14.00 tot 17.00 uur. Verzamelaars noteer 17 april a.s. Dan is er in het wijkcentrum de Kiosk in het Brukske een ruilbeurs van 10.00 tot 17.00 uur. Deze week een stukje over het verzamelen van postzegels. Het verzamelen van postzegels onder scheiden we in de gestempelde en de ongebruikte, postfris, verzamelingen. In Nederland werd de eerste postzegel uitgegeven in 1852 maar al vanaf 1667 werden op div. postkantoren stempels gebruikt om brieven te frankeren, deze brieven werden dan ook nog per postrijder vervoerd. De eerste zegels hadden ook nog niet de z.g. tandjes. Pas in 1864 werd in Nederland de eerste zegel met landen uitgegeven. Vanaf 1852 tot heden heeft Nederland 1500 verschillende postzegels uitgegeven. Hier zijn strafport, luchtpostzegels enz. bijgeteld. Behalve het verzamelen van landen wordt er ook op motief verzameld. Hier wordt dan niet gekeken naar het land van uitgave maar alleen naar de afbeelding op de postzegels. Hierdoor ontstaan natuurlijk vele. mogelijkheden. Wilt U meer weten over het verzamelen van postzegels, kom dan eens naar de ruilbeurs in het wijkcen trum „de Kiosk" in het Brukske te Venray. Op de excursie van afgelopen week end in de maasheggen werden enkele leuke dingen gezien zoals een groep scholeksters, een albino houtduif en de kleine zwanen. Deze kleine zwanen worden elke winter wel in de maas heggen gezien om hier te overwinteren na een tocht vanuit Noord-Europa. Vrijdagavond a.s. is een betreurens waardige avond. Drie in het verleden aktieve leden van onze afdeling zijn 23 jaar geworden en daarmee verplicht uit de NJN te stappen omdat de bond er nu eenmaal is voor jongeren tot 23 jaar. Toch willen we voor deze drie ouwe rotten nog een avond houden waarbij alle leden en deze drie ouwe rotten, Ton Stapels, Jan Kengen en Gert-Jan de Vilder, ook aanwezig zijn. Deze avond zal worden gehouden in het wijkcen trum Den Hoender op de hoek Ursula- straat/Hoenderstraat. Alle leden zijn welkom en ik kan iedereen aanbevelen te komen. Tot vrijdag dan maar! Afgelopen vrijdag is er trouwens ook nog een braakballenuitpluisavond ge houden, waar dia's gedraaid werden van Nederlandse zoogdieren. Er waren o.a. mooie opnamen te zien van reeën en vele soorten muizen. Ook de vleermuizen, de enige zoogdieren die werkelijk kunnen vliegen werden niet overgeslagen. In vele ballen van rans uilen werden allerlei leuke muizensche- deltjes gevonden. Zaterdag worden de nestkasten van de afdeling die vorige week afgewerkt zijn, opgehangen op het terrein van St. Anna. Als je mee wilt doen moet je om 10.00 uur bij Willy, Maasheseweg 67 zijn. Informatie: tel. 04780-82413. VEN R AYe.o. Zondag 13 maart is er een bakken- bezoek in Maasniel. Vertrektijd is 9 uur vanaf café Vermeulen in Oostrum. Dinsdag 15 maart is er weer de maandelijkse contaktavond. Na de officiële stukken, krijgen we de uitslag van de gehouden keuringen en tevens vertoning van de dia's van de gekeurde aquaria's. Dus tot zondag of anders dinsdag avond in café Vermeulen in Oostrum. Deze avond zijn zoals gewoonlijk ook niet-leden, die interesse hebben in zoet- of zoutwateraquaria, Paludarium of Terrarium van harte welkom. Woensdag 16 maart is er een bijeenkomst voor de leden van de Ivb in het zaaltje bij de Vredeskerk. Het winterprogramma wordt opgesteld en de avond wordt verder gevuld met kienen. Aanvang is om 20.00 uur. Men kan zich deze avond opgeven voor de culturele kring avond in de schouwburg op 21 maart. Lourdescomité KONTAKT GROEP VEN RAY Beste mensen. Wij hebben nog enkelel wao-volks- tuinen ter beschikking. Bent U wao-er en wilt U tuinieren meld u zich bij: H. Nooijen, Burgm. v.d. Loostraat 19, tel. 87498. afdeling Venray IN MEMORIAM: LEI HELDENS Vrijdag 4 maart jl. bereikte ons het bericht van het plotseling ovcrleiden van onze ere-voorzittcr de heer L. Hei dens. Sinds 1965 heeft hij zich met inzet van al zijn krachten gegeven voor het Lourdes Liefdewerk. Hij was de grond legger van hel Lourdes Liefdewerk en wist hier grote bekendheid aan te geven. Graag ging hij naar het genadeoord van O.L. Vrouw in Lourdes. En ook voor dit jaar trof hij reeds voorbereidingen voor een Pelgrimstocht. Helaas heeft god anders beschikt. Lei, bedankt voor uw voorbeeldige inzet; U was een Lourdes-man. niet alleen tijdens een bedevaart, maar het hele jaar door. Ons medeleven gaat uit naar zijn kinderen, kleinkinderen en verdere familie. Bestuur Lourdescomité afd. Venray. AFDELING VENRAY Zoals bekend is er a.s. dinsdag een dia-avond met bijpassende muziek voor iedereen die Lourdes een warm hart toedraagt. Tevens zal er dan een film vertoond worden van hoe de gelden bij elkaar kwamen van jongeren voor jongeren. Zoals bekend fietsten een groep jongeren een bedrag bij elkaar om 5 jongeren een reis naar Lourdes aan te bieden. Op deze avond zal ook de directeur van de Nationale Bedevaarten aanwezig zijn. Iedereen is op deze avond van harte welkom, zowel diegene die reeds eerder in Lourdes waren alswel ieder die dit jaar naar Lourdes gaan en ook die mensen die belangstelling hebben in het Lourdes gebeuren, kortom iedereen is van harte welkom! Deze avond wordt gehouden in de Wieënhof aan de Leunseweg te Venray, tot dan. Mochten er nog mensen zijn die zich op willen geven om in Mei deel te nemen aan onze Bedevaart gelieve dit zo spoedig mogelijk te doen, dit i.v.m. nog beperkte plaatsen. Uw financiële steun is altijd welkom op bankrekeningno. 1739 50 221 t.n.v. Heil der Zieken, afd. Venray. Meer informatie: G. Pirlo Esdoomstraat 18, 5802 CX Venray Tel. 04780-86018/10262 Regio Venray De regio Venray van de Zonnebloem organiseert op zaterdag 12 maart a.s. een toneelmiddag voor haar gasten en wel in het gemeenschapshuis te Leunen. Aanvang 14.00 uur. U wordt hierbij van harte uitgenodigd. Opgevoerd zal wor den, „De Heilige vlam". Welfare Overloon Uitslagen van de diverse attracties. De naam van de pop was Jasper, Door niemand geraden en na loting was mevr. Cruysen, Merseloseweg 4, de gelukkige. Het gewicht van de sprei met kussen 4100 gram werd geraden door fam. Geurts, Oplosedijk 3. Grote Loterij. Tafelkleed, 365 rose pop, 357 rose schilderij leeuw, 308 rose kussen, 233 rose pitriet mandje, 102 rose schilderijtje, 129 rose gezelschapsspel, 50 rose/ witte sprei, 157 wit. De prijzen zijn af te halen bij Huize Loon, Engelseweg 2. Venray Enkele maanden geleden zijn er op namen gemaakt van oude gildeliederen, een 2tal van deze liederen zijn uitge zocht en zullen op een LP worden uitgebracht, die omstreeks half mei zal verschijnen. Ook 2 liederen van onze gilde t.w. het Meilied en het St. Anna- lied zullen op deze LP staan. Mocht er intresse zijn voor deze LP die 19,- gaat kosten dan kan er kontakt opgenomen worden met H. Rongen, tel. 04780-86946. VENRAY E.O. Leden en niet-leden. Wc hopen dat we U allemaal weer mogen begroeten op onze kienavond die gehouden zal worden op Donderdag 17 maart 1983 in café „De Volle Maan", Merseloseweg 36, Venray. aanvang 20.00 uur. We hebben deze keer weer prachtige vlecsprijzen te verkienen. De prijzen bestaan uit vleesschalen en levensmid delen. Dus komt allen naar deze avond. Ook vrienden en bekenden zijn van harte welkom. U steunt hiermee onze kas. serie van 6/ 12,50 serie van 4 10,00 losse kaarten 2,50 VOEDINGSBOND FNV Aan alle leden, Hierbij nodigen wij U uit voor het bijwonen van de jaarvergadering welke gehouden wordt op donderdag lO maart in „De Wieënhof Leunseweg 20a te Venray. Aanvang 20.00 uur. Op deze avond zal als gastspreker Hans van Hcrk uit Utrecht aanwezig zijn. Hij is de man voor alle sociale verzekeringen (ww-wwv-zw-wao etc.). Dus als U zit met vragen hieromtrent kom dan in ieder geval naar de vergadering, ook voor hen die geen vragen hebben lijkt ons dit onderwerp interessant genoeg om naar de vergadering te komen. Agenda. opening mededelingen verslag kascontrole. Verkiezing nieuw kascontrolelid. Aftredend is J. Reinijes. jaarverslag 1982 Henk van Herk rondvraag sluiting. r Alhoewel er geen bestuursverkiezing op de agenda staat wil dat niet zeggen dat wc niet geen nieuwe bestuursleden erbij zouden willen hebben. Aanvulling van het huidige bestuur is dringend noodzakelijk en werkt in ieders voor deel. Als U zou besluiten om bestuurslid te worden dan kunt U het eerst een tijdje proberen. U bent totaal niets verplicht. Kandidaatstelling kan tot op de vergadering. Mogen wij rekenen op Uw komst? Bij verhindering gaarne bericht aan een van onaerstaandc personen. A. Evers, Grootdorp 10 Mcrsclo, tel. 04786-410. P. Smits. Ravclstraat 2 Venray P. Koonings. Gussenstraat 33 Leunen, tel. 04780-82414. BOUW EN HOUTBOND FNV Op maandag 14 maart a.s. om 19.30 uur houdt de afdeling Venray van de Bouw- en Houtbond FNV haar jaarver gadering in zaal „In den Engel" Poststraat te Venray. De agenda vermeldt o.a. de huldiging van 13 jubilarissen, waarvan 5 jubilaris- en 50 jaar lid van deze bond zijn en 9 jubilarissen die 25 jaar lid zijn. De leden hebben inmiddels een uitnodiging ontvangen om met echtge note verloofde of vriendin naar deze vergadering te komen. Niet leden, werkzaam in de bouw of aanverwante bedrijven, die graag lid willen worden, zijn ook van harte welkom. Zij kunnen zich ter plaatse als lid laten inschrijven. Attentie. Voor aanstaande feest- en verlofdagen kunnen weer vakantieze gels worden verzilverd. De voorjaars- verzilvering heeft betrekking op 2c paasdag, hemelvaartsdag, verlofdag na hemelvaart en 2c pinksterdag. Er kunnen worden ingeleverd: 20 dagzegcis bouw, 4 weekzegels schilders. Inleveren kan plaatsvinden op dinsdag 15 maart a.s. aan het adres Burg. v.d. Loostraat 2b, tijdens de kantooruren. 'jw Venrays weekblad Ledenvergadering De ledenvergadering van afgelopen vrijdag 4 maart werd goed bezocht, toch zijn er nog leden die drempelvrees hebben. Dit is nergens voor nodig, want juist op een vergadering telt ook Uw stem mee. Zeker als er belangrijke punten op de agenda staan. Mogen we de volgende keer ook op U rekenen. Het is in het belang van de vereniging. CAVtje Wij verzoeken om kopij voor de 15e in te leveren bij een van de bestuursle den. Aan deze regel moeten wij ons houden wil het blad op tijd bij U in de bus komen. Zoek de schat, puzzeltocht Deze tocht, afgelopen zondag gehou den is zeer geslaagd. De deelnemers aan deze tocht hebben zich goed weten te vermaken, en waren zeer tevreden over de wijze waarop de tocht in elkaar was gezet. De oplossing was voor de tijd van het iaar zeer toepasselijk, „voorjaars schoonmaakbeurt". Niet iedereen wisten de oplossing te vinden, en meer dan de helft viel dan ook net buiten de prijzen. De winnaars en dus de 7 best geklasseerde deelnemers waren op volgorde. Bullshit. Lady Bolleke de beer. Lady inkvis. Mister krent. Lady Tamara, Lady chcvettc, Lady Anja. Namens c.a.v. allen proficiat, en dat zo een tocht voor herhaling vatbaar is behoeft geen beloog, van onze kant een pluimpje voor diegene die de tocht organiseerde. QSL meeting, rommelmarkt St. Antoniusslraat 3a Venray A.s. zaterdag de eerste keer dat wc dat organiseren. Het duurt van 10.30 tot 17.00 uur. Alle leden die de zolder niet meer behoorlijk kunnen bewande len omdat er een en ander in de weg staat of ligt, breng het op deze dag even langs en probeer er een leuk prijsje voor te vangen. Kunt U zelf niet komen, wij komen het graag even bij U ophalen. Alle handel en wandel is welkom, uiteindelijk is het om de verenigingskas te spekken. De normale clubmiddag gaat nu dus niet door. Oud papier Bewaar het voor ons, en dus ook voor Uzelf, ja toch. Wij kunnen nog heel wat kwijt, het is nog niet zover dat wat we tot nu toe hebben verzameld al op transport kan. Daar is echt meer voor nodig, dus wij rekenen op U. De vereniging vaart er wel bij. Bel even naar een van de bestuursleden en wij komen het bij U ophalen. Voor niet leden die oud papier kwijt willen, bel even tel. 04780-86314. Bent U een goed lid van CAV 27mc dan zijn de andere leden zeker met U tevrec.

Peel en Maas | 1983 | | pagina 11