Bouw wijkcentrum Veltum vordert cor De Wetteling AGENDA Foto Film SCHOOLFOTO VAN VROEGER OIRLO MAG HET WIJKCENTRUM IN GEBRUIKNEMEN DE VOLLE MAAN j Frans van de Kamp j Landelijke vastenaktie Kerk 't Zonnelied EXPOSITIES Gezien bij GEVONDEN het goede adres 82635 Wie in de afgelopen weken in de omgeving van het Winkelcentrum Vel tum geweest is heeft kunnen zien in welk en razend tempo het wijkcentrum door de fa. Verlaats Systeembouw uit Uden gebouwd wordt. In zeggen en schrijven één week vorderde de bouw van een kale betonvloer tot alle buitenwanden en het dak er bovenop. De Wijk vereniging Veltum moest zich nog haasten om het pannenbier op tijd daar te hebben.Al zeggen wij het zelf, het wordt een fraai gebouw wat goed in de natuurlijke omgeving opgenomen wordt. Ook de binnenkant van het centrum komt er mooi uit te zien. Ook al gaat het snel, de opening zal nog even op zich laten wachten. De planning is nu dat op zaterdag 23 april de officiële opening plaats zal vinden. Deze opening zal gepaard gaan met een uitgebreid feestprogramma waarin voor Veltum werkelijk een aantal historische mo menten opgenomen zijn. Wij willen daar op dit moment nog niets meer over kwijt, tegen de datum van opening zal een voUedig programma aangekondigd worden. Met de opening gaat het wijkcentrum dan werkelijk van start en er zullen tal van mogelijkheden aanwe zig zijn. 'T SCHÖPKE Tot op heden is steeds gesproken over „het wijkcentrum Veltum". Deze be naming gaat zo stil aan zijn eigen leven leiden, terwijl het wel terdege de bedoeling is het centrum een eigen naam te geven. De wijk vereniging heeft daarvoor een wedstrijd uitgeschreven. Er zijn zo'n 40 ideeën ingezonden en uiteindelijk is de keuze gevallen op de inzending van Dhr. H. Munten: 't Schöpke. Deze naam is ontleend aan een stukje geschiedenis van Veltum. Zoals vroeger veel gebeurde werd er in Veltum ook veel gebruik gemaakt van bijnamen om duidelijk te maken over wie men het had. 't Schöpke is zo'n typisch Veltumse naam.Verder is het schöpke dialect voor „schuur". Nou wordt het wijkcentrum geen schuur, maar het wordt wel een plaats waar veel gedaan kan worden en dat is in een schuurtje ook het geval. Vandaar dat wij voortaan zullen praten over 't Schöpke. AKTIVITEITEN In 't Schöpke kan dus veel gebeuren en er staat ook veel te gebeuren. Wij willen daar nu een greep uit doen om U vast een indruk te geven. Er komt een kusus „zelf speelgoed maken". De bedoeling van deze kursus is om met eenvoudige gereedschappen en materialen zelf spellen of voorwer pen waarmee gespeeld kan worden te gaan maken. Deze kusus zal direkt met de opening van start gaan. Rond die tijd zal er ook een serie danslessen gestart worden waarbij gedacht moet worden aan rock and roll dansen. Voor de tieners zal, in samenwerking met de Stichting Jeugd welzijn Veltum, om de veertiendagen op de zondagmiddagen een disco zijn. Het college van b.en w. was aangenaam verrast toen het van het bestuur van de stichting gemeenschaps huis „De Linde" te Oirlo hoorde, dat de ton, die de Oirlose gemeenschap zelf moet bijdragen, voor de bouw van het nieuwe gemeenschapshuis bijna binnen is. Daarom heeft het college besloten „De Linde" nu reeds open te stellen, veel eerder dan aanvankelijk werd verwacht. B.en W. hebben er alle vertrouwen in, dat het nog ontbrekende geld voor eind mei binnen is, zodat per 1 juni a.s. de huur kan ingaan en alle Oirlose activiteiten in het vervolg in „De Linde" kunnen plaatsvinden. CAFE Om uit te knippen: Maart roert zijn staart: voor wat de aktiviteiten in de Volle Maan betreft, geldt dat zeker deze maand. Zaterdag 5 maart Open Podium: Muzikanten uit Venray en omstreken wordt de mogelijkheid geboden om hun muzikale kunne te tonen. Voor een installatie wordt gezorgd. Liefhebbers kunnen zich tot 5 maart 20.00 uur opgeven in café de Volle Maan. Aanvang ±21.00 uur. 10,11 en 12 maart; worden er in 't café Persoonlijk biljart- kampioenschappen gehouden van de Venrayse Biljart Bond. Zaterdag 12 maart: Speelt in de zaal de Eindhovense band Raksasa. Tijdens deze reggea-avond zijn er ook heerlijke Indonisische hapjes verkrijgbaar, aanvang ±21.00 uur. Zaterdag 19 maart: Optreden van After Hours deze Ierse volkmuzikanten zijn op tournee in Nederland en België en doen ook een bezoek in „de Volle Maan" aan. Aanvang ±21.30 uur. Zaterdag 26 maart; GROOT "PRE" VOLLE MAAN FEEST Met medewerking van de Full Moon Band uit Amsterdam die al eerder voor een swingende latin-rock avond gezorgd hebben. Aanvang ±21.30 uur. Maandag 28 maart: Volle maan. Donderdag 31 maart: In de zaal KIENEN t.b.v. de buurt vereniging St. Jozef. Aanvang 20.00 uur. Tot ziens in café „De Volle Maan" Merseloseweg 36 tel. 10036 Daar kan uiteraard flink gedanst worden, maar er kan ook met elkaar bekeken worden of er ook andere aktiviteiten zijn die leuk zijn voor tieners en die mogelijk georganiseerd kunnen worden.Waarschijnlijk komt er ook een middag waarop ouders met hun kind(eren) tot 2Zi jaar samen kunnen komen om te praten en te spelen. De Volksdansvereniging Opanka zal met vrijwel al haar groepen gebruik gaan maken van 't Schöoke. In september zal een kursus van start gaan voor handwerktechnieken. Eer zal ook een groep gaan tafeltennissen, er wordt nog gesproken over een kursus bloemschikken. Er zijn plannen om een huiswerkbegeleiding voor met name buitenlandse jongeren op te zetten die ook in 't Schöpke plaats zal vinden. En er is nog plaats voor nog meer.... Wilt U iet weten over aktiviteiten die nu al gepland zijn of wilt U zelf iets in 't Schöpke bel dan naar 85728 of kom even langs bij Mark Schapendonk Adelbertweg 28. WIJKVERENIGING De wijkvereniging Veltum heeft zich tot op heden bezig gehouden met de totstandkoming van 't Schöpke en zal in de nabije toekomst ook het beheer op zich nemen. Het is wel de bedoeling dat deze beheerstaak zo snel mogelijk opgenomen wordt door een nieuw te vormen stichting. Toch heeft de gang van zaken tot op heden ook „nadelige" gevolgen voor de wijkvereniging. Bij voorbeeld zijn alle gelden die door middel van aktiviteiten zijn opgebracht naar het wijkcentrum gegaan. Ook wat de vrijwilligers aangaat is er sprake van een achteruitgang". Mensen die eerst voor de wijkvereniging aktief waren zetten zich nu in voor 't Schöpke. Een goede zaak natuurlijk, maar het werk van de wijkvereniging moet ook doorgaan. Daarvoor heeft de Wijk vereniging nu een plan gemaakt. Op de eerste plaats zal er een grote ledenwerfaktie gestart worden. Op woensdag 30 maart zal iedereen in Veltum bezocht worden met de vraag lid te worden van de wijkvereniging Veltum. Het lidmaatschap kost slechts ƒ5,- per jaar. Iedereen vanaf 18 jaar kan lid worden en daarmee steunt men het werk van de wijkvereniging en daarbovenop krijgen leden korting op bijv. entreegelden die gevraagd worden bij aktiviteiten. Er zal op de jaarvergadering, die gehouden wordt op 31 maart, om 20 uur in rest. Vlakwater, een aktiviteiten- programma gepresenteerd worden wat er niet om zal liegen. Uiteraard zullen deze aktiviteiten veel in 't Schöpke plaats vinden. Iedere eerste zaterdag van de maand wordt in Veltum het oud papier opgehaald. Tot op heden ging de opbrengsten naar het wijkcentrum, binnenkort zal ook dit ten goede komen aan de verenigingskas, zodat de moge lijkheid om evenementen voor de wijk te blijven organiseren voort bestaat. Dat zal iedereen in Veltum toch belangrijk vinden. En iedereen die zich ook zelf in wil zetten voor dit werk is van harte welkom bij het bestuur van de Vereniging.En laat de term „bestuur" U niet afschrikken, het is gewoon een ploeg mensen die ieder naar zijn of haar beste kunnen zich inzet voor het werk van de Wijkvereniging Veltum. Als U vragen heeft over de vereniging dan kunt U het best Giel Boonhof benaderen, hij woont op de Eligiusweg 13, tel. 82020. Hij is de sekretaris van de wijkvereniging, ook kunt U naar het adres wat al hierboven genoemd staat. meesterschilders omdat schilderen een zaak van vertrouwen is. cor reijnders dr. poelsstraat 14 venray telefoon: 82810 UITSLAANDE BRAND- GEZIN DAKLOOS Vrijdagmiddag omstreeks kwart over twee werd uitslaande brand ontdekt in de woning van de familie U. aan de Dagoberthof in Veltum. De Venrayse brandweer rukte in recordtijd met groot materieel uit. Ook als omdat bij de melding sprake was, dat de moeder van het gezin, met twee kinderen en haar inwonende schoonzus op de bovenver dieping verbleven en door de rookont wikkeling niet meer naar beneden konden komen. Zij moesten het huis ontvluchten via een balkonnetje, waar ze mede dank hun buurman én andere buurtbewoners én de snel ter plaatse zijnde politiemannen via een ladder konden worden bevrijd. Venrays brandweer had de brand, welke hoofdzakelijke in de woonkamer woed de, snel onder controle, al moesten zij gebruik maken van zuurstofmaskers. Het vuur vond via een open trap de weg naar boven. Wat het bovenste gedeelte kon als geheel verloren worden be schouwd. Van het gezin was de man en twee schoolkinderen niet thuis. Van de inboedel meubilair en kleding kon maar een klein gedeelte worden gered. Ook de naast gelegen woningen hadden veel last van rookschade. Het gezin en de eigenaar van de woning zijn tegen brand verzekerd. De schade wordt op meer dan 100.000 gulden geschat. Door de sociale dienst van de gemeente Venray werd voor tijdelijk onderdak voor het gezin gezorgd. Omtrent de oorzaak van de brand kon niets worden medegedeeld. BROMFIETSER GEWOND Donderdag namiddag reden twee bromfietsers uit Horst, 16 en 17 jaar, achter elkaar op het fietspad lang de Horsterweg alhier. Uit een inrit kwam een personenauto, die stopte, maar kennelijk stond de voorkant van de auto reeds op het rijwielpad. De voorste bromfietser zag dit te laat, remde nog af maar botste toch nog tegen de auto op en kwam ten val, de achter hem rijdende bromfietsbestuurder kon de voor hem vallende bomfietser niet meer ontwijken. De 16 jarige bromfietser werd bij die val dusdanig gewond dat hij naar het ziekenhuis werd overge bracht. Na behandeling daar kon hij toch naar huis worden overgebracht. Bromfietsen en auto werden bescha digd. DE VENRAYSE DRIELINGEN Wil de mevrouw van het Schutters veld, die alles van de Venrayse drielingen weet, nogmaals met ons kontakt opnemen. DIEFSTALLEN In de Grotestraat werd een dames fiets van het merk Peugot ontvreemd terwijl uit een garagebox aan de Mozartstraat eveneens een fiets ver dween Tussen 11 en 26 februari werden aan de Metaalweg 12 balken meranti- hout ontvreemd ten nadele van W. uit Grubbenvorst. VUURTJE STOKEN IN LEEG PAND Twee 12 jarige Venrayse knapen hadden in het leegstaande pand van slijterij Hulsman, bij de ouderen beter bekend als slagerij Goumans, aan het Kerkpad, vuurtje gestookt. Door de daardoor ontstane rookontwikkeling was de politie gealarmeerd, die in recordtijd ter plaatse was, voordat het vuur ergere vormen had aangenomen. De politie nam beide knapen mee naar het bureau, waar ze later na verhoor aan hun respectievelijke ouders werden overgedragen. MET EIEREN GEGOOID De politie hield maandagavond om streeks 10 uur in de Grotestraat een drietal jongens van ongeveer 16 jaar aan, die in die Grotestraat aan het rotzooien waren. Dat bestond deze keer in het gooien met rauwe eieren tegen een winkelruit en winkelgevel. Na verhoor en aanzegging dat proces verbaal terzake baldadigheid zal wor den opgemaakt werden de drie knapen huiswaarts gezonden. RUITEN INGEGOOID Het afgelopen weekend werden aan het schoolgebouw Marianum, aan de zijde van de Kard. van Rossumstraat drié ruiten vernield. In datzelfde weekend werden van 't schoolgebouw van de Mavo aan de Min. Ch-Ruysstraat 5 ruiten vernield. DIEFSTALLEN Woensdagavond werden te Oos trum twee jongemannen gezien toen zij in de trein stapten, terwijl ze drie fietswielen bij zich hadden, 'n 20 jarige Venrayse jongeman kwam even later tot de ontdekking dat van zijn, in de stalling van de NS staande fiets, het achterwiel was ontvreemd. De betref fende jongelui zijn waarschijnlijk de daders geweest. Meerdere meldingen van diefstal van fietswielen zijn echter lot op heden niet bij de politie binnengekomen. Het is echter ook mogelijk dat de andere twee fietswielen elders ontvreemd zijn. Mogelijk kunnen treinreizigers de politie op het spoor zetten omtrent de idenditeit van de twee jongemannen. Willen die zich in verbinding stellen met de politie. Van een in aanbouw zijnde stal aan de Steegse Peel weg werden 2 slijptollen, een boormachine en een gedeelte van een ladder ontvreemd. Zaterdagavond werd uit de tuin van een woning aan de Marimbastraat een Keulse pol ontvreemd. Vanuit een café in het centrum werd een blauwkleurige regenjas, waar in bruin lederen wanten en een grijs wollen das alsmede een huissleutel, ontvreemd. De eigenaar is door die diefstal ernstig gedupeerd. In een woning aan de Merselose weg is maandag ongewenst bezoek geweest. Men mist een klein geldsbe drag. MOTORRIJDERS OPGELET! Mogelijkheid tot het verzekeren van uw motor: WA WA brand diefstal WA beperkt casco WA casco no-claim tot 70% ^ASSURANTIËN? j TELEFOON 04780- 87575 boekhandel van den munckhof is ook dinsdags de gehele dag geovend Vormingsprogramma in Rio de Janeiro. In de jaren zeventig groeide er, vooral bij de grote industrieën, een oppositie tegen de militaire dictatuur; er werd geslaakt, waarbij het niet in de eerste plaats om de centen ging, maar veeleer om stakingsrecht en betere arbeids omstandigheden. Deze stakingen ge meten grote solidariteit bij het volk en worden door de kerk gesteund. CEDAC is een kleine, maar effectief werkende groep, die actief is op het gebied van vorming en begeleiding van buurt- en vakbondsgroepen. Dit jaar gaat CEDAC in Rio de Janeiro economiecursussen organiseren voor mensen die reeds op de een of andere wijze werkzaam zijn als leiders van vakbonden, arbeidersgroepen en culturele bewegingen. CEDAC vraagt een bijdrage in cursusmateriaal en begeleiding voor 30 cursisten. Daar naast, maar mede ter ondersteuning van de cursus, vraagt CEDAC een subsidie op de verkoopprijs van een serie educatieve boekjes over „Staat en de sociale klassen" en „Geschiedenis van de arbeider". Aan Noord-Limburg vraagt de Lan delijke Vastenactie voor dit bewust- wordingswerk 57.000,--. LANDARBEIDERS De regionale commissie van Pastoral da Terra (PdT) in de staat Goias bestaat vijf jaar. Men heeft geconstateerd dat veel elementaire kennis over de boeren met wie Pastoral da Terra werkt, onvoldoende is. Door een enquête te houden willen de medewerkers van PdT hierin beter inzicht krijgen en met de resultaten daarvan de kleine boren steunen. De enquête wordt door de boeren en landarbeiders zelf uitgevoerd en heeft ook als zodanig een sterk vormende waarde. Onderzocht wordt onder andere: de levensomstandigheden, het wel of niet georganiseerd zijn, kennis van cultuur en geloofsbeleving. Wanneer de gegevens zijn uitgewerkt wil de PdT deze in een eenvoudig, voor de boeren bestemd boekje, publiceren. De steun van 16.962,-' die de landelijke vastenactie van Noord - Limburg vraagt voor dit project, is voor en bijdrage in reiskosten, materiaal en salaris voor een tijdelijk vrijgestelde. Landelijke Bisschoppelijke Vasten actie, werkgroep Noord-Limburg, giro 225.79.19. Zaterdag Eucharistie viering om 19.00. Geen creche misintentie Tiny Smeets. Zondag; Gezongen eucharistie vie ring om 10.00 uur m.m.v. ons gemengd koor. Kindercrèche wordt verzorgd door Margo Franssen en Miriam Claessens. Mistintentie: Jos Linders en overl. fam. Woensdag;Eucharistie viering om 19.00 uur. 25 t/m 27 RAI-Amsterdam teteac De aktieve Venrayse Fotohandelaar Rini van de Leur organiseert op zon dag 27 maart een geheel verzorgde busreis naar de Teleac Foto Mani festatie in Amsterdam, waar u naar hartelust kunt fotograferen en kijken naar nieuwe produkten en praten met andere foto-amateurs. De kosten van deze reis inclusief toe gangsbewijs en koffie bedragen f 30- te betalen bij aanmelding. Opgave uiterlijk tot 19 maart bij* EXPOSITIE „THE OLD CALAHAN" Wederom zal in de maand maart in de Engelse pub „The old Calahan" olieverf schilderijen te bezichtigen zijn van de Venrayse kunstschilder Macel van Veen geboren in 1962 en in het dagelijks leven van beroep huisschilder. Marcel van Veen die eveneens lid is van de kunstkring „Amber" schildert hoofdzakelijk landschappen die soms helder van kleur zijn. Maar de voorkeur van de kunstenaar gaat uit van romantische tafarelen in donkere kleu ren weegegeven. Sinds kort schildert Marcel van Veen ook portretten in olieverf. De expositie is elke dag behalve op zondag geopend van 19.30 uur tot 02.00 uur. The Old Calahan is te bereiken via de achter uitgang van de Calimero bar De Gouden Leeuw 14 Venray. ZONNEBLOEM - WELFARE OVERLOON Zaterdag 5 en zondag 6 maart a.s. wordt een grote handwerk- en Handen- arbeidshow gehouden in Huize Loon te Overloon, Engelseweg 2. De tentoongestelde werkstukken zijn vervaardigd door zieken en bejaarden uit dat dorp en daarnaast door verschillende bewoner van Huize Loon. Wekelijks komt men bij elkaar onder leiding van de welfare-werkster en ook thuis wordt gewerkt. De werkstukken zullen worden ver kocht en daarnaast zijn er diverse attracties, waarbij mooie prijzen te winnen zijn. Deze verkoop maakt het weer mogelijk nieuwe materialen te kopen. De tentoonstelling zal zaterdag 5 maart om 15.00 uur worden geopend door Zr. Benedikt, directrice van Huize Loon en tot 's avonds 21.00 uur geopend zijn. Zondag 6 maart zijn de openingstij den van 11.00 uur tot 12.30 uur en van 14.00uur tot 18.00 uur. Daarna kunnen de gekochte stukken worden afgehaald. Uw off. Volvo-dealer voor Venray e.o. AUTOBEDRIJF HANS KOK Venrayseweg 29 HORST tel. 04709 - 1400 (gratis haal- en brengservice) Programma van 4 mrt t/m 10 mrt Vrijdag 4 maart: 19.00-24.00 uur zaalv. comp. EJP 2-FC Hcnto FCPR GFC'33 2 SVCB 2-Wittenhorst Stappers 2- Baarlo /Dc Klomp 2-De Wcttcling 3. Zaterdag 5 maart: 09.00-10.00 Dc wetteling-'t Huukskc 10.00-12.30 Manual. 12.30-15.30 Korfbal 15.30 de klom-EJP zaalv. comp. 16.30 De klomp 2-Pauline zaalv. comp. 18.00-19.00 Bowling Bistro zaalv. 19.00-21.30 Jumpers basketbal. 21.30-22.30 Mommen zaalv. comp. 22.30-23.30 Claesscn zaalv. comp. Zondag 6 maart: 10.00-12.00 Badminton. 12.00-15.00 Korfbal. 15.00-18.30 Manual handbal comp. 18.30-20.00 K.N.K. 20.00-21.00 Batu Maandag 7 maart. 18.00-21.00 VC Rooytr. 21.00-24.00 zaalv. comp. De Wetteling-EJP De wetteling- IVO 4 Veronica 2-EJP 4 Dinsdag 8 maart: 18.00-21.00 VC Rooy tr. 21.00-23.00 Badminton. Woensdag 9 maart: 19.00-22.30 Badminton 22.30-24.00 z.vv. de Wetteling tr. Donderdag 10 maart: 18.00-21.30 Manual tr. 21.30-23.00 VC Rooy tr. 23.00-24.00 zaalv. vr. Kleine hond, lichtbruin met wit gevlekt Zwart-grijze hond, grote van een poedel een bankbiljet Dameshorloee merk Cobra, zwart-groen cijferplaat en zilverkleurig bandje Bruine portc- monaie met overslagsluiting en knijp- beursje 3 huissleutels en flesopener klein sleuteltje, lips 952 aan een blauw haakje Zilveren armbandje met de naam Joyce, met 2 huissleutels en 2 veiligheidsspelden Ring met 2 sleutels, en een ijzeren plaatje met opschrift TXZ 777 Zakje met gouden tand en een oude tand, Opschrift: Kroon retour reservewiel van een Simco. Voor inlichtingen kunt U zich wenden tot de administratie van dc Gemeentepolitie Venray, Leunscwcg 4, tel. 04780-84888, toestel 227. het juiste telefoonnummer schilderwerken bv. ilEIJRIEIS. VENRAY Plataanstraat 12 Tel. 82635 VENLO GENNEP SCHOOLFOTO VAN VROEGER Deze week weer een schoolfoto uit Geysteren omstreeks 1933 Bovenste rij v.l.n.r. Juffr. Camps - Juffr. v.d. Pasch - Gerrit Geerits - Wim Kleeven - Stef Cuypers - WIM Linders - Sef Linders - Johan Achten - Antoon Janssen - Gerrit Achten - Meester Jans. 2e rij: Drina Geerets - Maria Geerels - Drika Geerets - Door Linders - An Janssen - An Wijnhoven - Mien Wijnhoven - Han Wijnhoven - Sef Kleeven. 3e rij: Hen Jacobs - Wim Linders - Truus Geerets - Truus Achten - Sis Linders - To Jacobs - Bets Claassen - Gcr Wijnhoven - Harrie Janssen. 4e rij: Piet Lommen - Antoon Jacobs - Jac. Janssen - Jan Creemers - Antoon Creemers - Wim Janssen - Hannes Wijnhoven - Frans Linders - Thei Lommen. Foto's kunnen worden nabesteld bij: J. v.d. Putten, Westsingel 18 tel. 89803. ZONDAGSDIENST HUISARTSEK Weekenddienst voor de patiënten van W Bloemen. A. Franken, Th. lankveld. H. Schraven on J. Wittgen: W. BLOEMEN Stationsweg 15 tel. 81465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver. G. van Loon. F de Muinck Keizer, F. Schmeetz. Th. van Thiol, D. Vercauteren en J. de Vocht: P. F. CORVER Oostingel 6, Venray. tel. 81393 DR. KF.IJ/.ER van Beurden weg 10. Ysselsteyn telefoon 04785-777 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren te-echt: 's morgens van 10 »ot uur; 's middags van 17 tot 18 uur. ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Teletoon 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN van heden vrijdagavond 18 uur tot vol gende week vrijdag. APOTHEEK ST. ODA Passage 1 teil. 81255 Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 1300 en van 17.00 tot 18.00 uur;, zondag: van 10.00 tot J Ï.00 en van Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY Voor spoedeisende gevallen, uitsluitend na telefonische afspraak, neemt waar P.J. WASSER, telefoon 84504 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN KLEINE HUISDIERENPRAKTIJK van Winden/Ruymbeek 17.00 tot 18.00 uur. E.M. RUYMBEEK 8rienenlaan 5, Venray lel. 04780-83829 DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en W.G.A.M. Loonen dienst op vrijdag, zaterdag en zondag W.H. KREMER, Mgr. Nolensstraat 12 Venray telefoon 04780-81000 Spreekuur kleine huisdieren: za en zo van 13.30 tot 14.00 uur en volgens afspraak Onderwijs- en beroepskeuzevoorlichting Venray, Leunseweg 2a, tel. 10032 Openingstijden: ma tm do 8.30 - 12.45 en 13.15 - 17.00: vrijdags 9.00 - 12.30 en 13.00 - 16.30 uur INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM, LIMAGAS en WML Past. Wijnhovenpark I. 5801 BZ Venray telefoon 04780 - 86333 Geopend maandag tm vrijdag 9-17 uur. F.N.V. afdeling VENRAY Sekretariaat: Overloonseweg 89 teletoon 04780-88723 Aangesloten plaatselijke bonden: industriebond, bouw- en houtbond, voedingsbond, vervoersbond, ABVA/KABO, ABOP, dienstenbond en Vrouwenbond FNV Juridische dienst: elke tweede en vierde donderdag avond van de maand. Klachtenbureau: alleen voor leder, van de industriebond iedere eerste en derde donderdag avond van de maand van 18.30-19.30 op het adres Burg. v.d. Loostraat 2b. ned. ver. van rheuma- patienten afd. limburg Postbus 100 6100 AC ECHT Algemeen Informatie-adres: Tel. 04754-2054 REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkun dige voor Venray. Mccrlo en Wanssum is bereikbaar via telefoonnummer 04780 -81269. Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijkverpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er ge legenheid van maandag tot en met vrijdag van 08.30 tot 09.00 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uitleenartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 08.30 tot 09.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedge vallen door de wijkverpleegkundige van de weekenddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na gebruik zo spoedig mogelijk lenig te bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269. Spreekuur Diëtiste: Uitsluitend op afspraak, telefoon Zwangerschapsgy mnastiek: Aanmeldingen via telefoon 81269. Groene Kruis Wijkcentrum „De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door dc wijkver pleegkundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur. telefoon 83859. Zuigelingen- en kleuterbureau uitslui tend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum „Landweert" Venray: Spreekuur cn uitleen door de wijkver pleegkundige op maandag, woensdag en vrijdag van 08.30 tot 09.00 uur, tele foon 88273 of 85900.

Peel en Maas | 1983 | | pagina 3