cor De Wetteling AGENDA INFO VOOR OUDEREN SCHOUWBURG- NIEUWS SCHOOLFOTO VAN VROEGER OVERPEINZING Helpt de vogels de winter door FILMNIEUWS Winterwandelingen familiewandelingen Uit de raad van de gemeente Meerlo-Wanssum GESLAAGD Gezien bij Dit seizoen werd tot twee maal toe een alazcn deur van Je Schouwburg vermeld. De eerste keer tijdens de viering van 44 jaar Pielhaas en vervolgens afgelopen zondag. Waar schijnlijk beide keren een ongeluk, maar toch de veroorzakers bleken hazen te zijn. Toch is het normaal dat veroorzakers van schade niet zomaar wegsluipen maar zich kenbaar maken, vooral daar bijna iedereen voor dit soort zaken W.A. verzekerd is Nu laat men anderen ten onrechte opdraaien voor schadc Bij de schouwburg zuilen ze maar wat blij zijn, als de veroorzakers alsnog zichzelf kenbaar ma) Hel is dan verder een administratieve aangelegen heid en de kous is d uirraee af. Nagevraagd of 'net .neer voor komt dat gemaakte schade niet gemeld wordt kregen we het a; twoord, dat dit vaak het geval is Veel mensen vinden het niet zo erg en de overheid betaalt. De praktijk is echter, dat de Schouw burg voor de kosten opdraait en daar kan men zeker in de huidige tijd, het geld wel beter besteden. Zo werd b.v. vorig jaar tijdens een Zondagochtendconcert een tentoonge steld beeld door een kind omgelopen. Dat werk was voor een aanzienlijk bedrag verkocht er. .'as dus onvervang baar. Toch vonden de ouders van dat kind het niet ni zich kenbaar te maken, terwijl alles via de W.A. verzekering zo eenvoudig opgelost had kunnen worden. In dit geval was niet de Schouwburg maar de kunstenaar de gedupeerde. Zoiets is toch niet nodig en het is ook niet fair. Men is tenslotte toch niet voor niets verzekerd. Het ergst is echter nog de mentaliteit, want als men probeeit te achterhalen wie het gedaan kan '1 bben, stuit men niet alleen op eg en werking, maar neemt men het op le koop toe nog kwalijk, dat men überhaupt zoiets durft te vragen. meesterschilders omdat schilderen een zaak van vertrouwen is. cor reijnders dr. poelsstraat 14 venray telefoon: 82810 Het bestuur van de Dierenbescher ming doet weer een beroep op alle dierenvrienden'om te helpen. Nu de late winter nog in felle hevig heid regeert, is het voor de vogels bijna onmogelijk om voedsel te vinden; de harde bevroren grond maakt het vooral voor de merels onbegonnen werk om worteltjes en insecten op te graven, maar ook de mezen kunnen hun kostje niet meer zelf verzamelen om van mussen, roodborstjes cn vinken nog maar niet ie spreken. Ook de uit het noorden gevluchte spreeuwen zoeken hier naar voedsel en waren enkele dagen geleden de voorboden van de komende kou. U kunt hen daarbij helpen door uw etensresten niet in de vuilnisemmer te deponeren maar op een beschut plaatsje in de tuin te strooien. W at oud brood en een paar rotte appels zijn een feestmaal; opgehangen vetbollen orden vanzelf gevonden evenals ce 1 botje waar nog wat vet op zenuw aar zit. ook uw aangeregen pinda V Maakt U zich bij -necuwval geen zorgen om het drinl wilt U tóch wat water geven zorg da: iat ze niet kunnen baden om bevriezing van de vleugeltjes te voorkomen. Weet U een plaats waar veel vogels komen, waarschuw dan een der onder staande adressen en er wordt voor voedsel gezorgd. Daarom doen wij een beroep op graanhandelaren en bakkers om weer de helpende hand te bieden. Alle eetbare afval wordt dankbaar afgehaald. U kunt ook de Dierenbescherming steunen door lid of donateur te worden. Voor 10 gulden ben: U al donateur met een gratis fraaie diercnkalender. Of is 20 cent per week nog U cd? Onze bankrekening -318 04 164 t.n.v. Dierenbescherming Venray. Uw contributie wordt na een telefoontje gaarne opgehaald. Drs. W.H. Kremei 81000 J.D. Kousemaker 82131 J.v.d. Leeuw 87570 USMCINS BAMDCXfl VENLO VFNRAY HELDEN GLAASJE OP. LAAT JE RIJDEN De Venrayse politie zal extra pro- cessenverbaal moeten opmaken voor bestuurders die te veel aan Bachus hebben geofferd en na het pijpje blazen weigerden de bloedproef te ondergaan. Dat was het geval bij een 30-jarige Ven rayse autobestuurder die door zijn rijgedrsg de aandacht op zich vestigde. Een 30-jarige autobestuurder afkomstig uit Meerlo-Wanssum weiger de dat ook, evenals een 24-jarige Duitse autobestuurder. Deze bestuurder sabo teerde bovendien op het bureau de voorgeschreven tweede blaastest. Het spreekt vanzelf dat die bestuur ders een rijverbod kregen opgelegd. Een 34-jarige autobestuurder uit Deurne onderging wel de bekende proe ven, zo ook een 28-jarige Venrayse autobestuurder en een evenoude auto bestuurder afkomstig uit Horst. Dat drietal kreeg een rijverbod opgelegd en de aanzegging dat procesverbaal terzake het rijden onder invloed zal worden opgemaakt. Voor een 46-jarige autobestuurder afkomstig uit Venray zag het er wat gunstiger uit.- De blaastest wees welis waar uit dat hij gedronken had, maar het bleek net niet voldoende te zijn voor het afnemen van de bloedproef. Hij kon met een rijverbod huiswaarts keren. VECHTEN EN MISHANDELING Wegens vechten en mishandeling werd zondagavond een 18 jarige jongeman uit Venray aangehouden. Bij die aanhouding bood de jongeman verzet, aai door de politiemannen gebroken werd. De jongeman werd in de boeien geslagen; overgebracht naar het politiebureau en aldaar ingesloten. Na verhoor en aanzegging dat proces verbaal zal worden opgemaakt werd hij later aan zijn ouders overgedragen. Een 26-jarige inwoner uit Gennep en een 19-jarige inwoner uit Weert kwa men hier bij de politie aangifte doen van mishandeling in een café aan de Langstraat. De mishandelingen, be staande uit vuistslagen, trappen en kop stoten, zouden door twee personen zijn gepleegd. De beide slachtoffers hadden duidelijk zichtbare sporen van de ge pleegde mishandelingen, o.a. op hun gezicht. Het gelukte de politie nog niet de daders aan te houden. De recherche zet het onzerzoek voort. MISSELIJKE STREEK Toen een meisje na een bijeenkomst van een jeugdvereniging in het Peppel huis bij haar fiets terugkeerde, kwam zij tot de ontdekking dat vandalen haar fiets hadden gesloopt. Het stuur was nergens meer te vinden. INBRAKEN Vermoedelijk met een valse sleutel hebben onbevoegden zich toegang we- te verschaffen in een woning. Alles bleek overhoop te zijn gehaald. Een geldbedrag van 2600 gulden werd mee genomen. Door het uitnemen van een tocht- raam was toegang verkregen tot een flatwoning. In de flat werd een krat bier meegenomen. Door verbreking van een hangslot was toegang verkregen tot het gebouw tje van de politiehondenvereniging „De Steller", staande op een oefenterrein in plan Landweert. Ontvreemd werden de aanwezige voorraad eet- en drinkwaren. DIEFSTALLEN Een inwoonster deed aangifte van diefstal van haar portemonnaie, inhou dende 378 gulden, haar bankpasje, een strippenkaart en enkele foto's. Later werd gemeld dat men de bewuste portemonnaie had aangetroffen in het vak lederwaren bij de Hema. Het geld was verdwenen. Een inwoner deed aangifte van diefstal van zijn giropasje alsmede 13 cheques (elk 200 gulden). De diefstal ging gepaard met diefstal van een blauw Ski-jack op het moment dat de benadeelde aan het verhuizen was. Zaterdagmorgen tussen half elf en kwart voor elf werd ten nadele van een inwoonster een beurs ontvreemd, in houdende een bankbiljet van 100 gul den, wat klein geld en een donor-codi cil. Het wegnemen geschiedde toen de benadeelde in de Postkantoor enige kopieën maakte en haar tas geopend bij zich had staan. In een onbewaakt ogen blik werd de beurs ontvreemd. Een 30-jarige inwoonster deed aangifte van diefstal van haar dames- Fiets, welke stond afgesloten in de hal van de Kiosk. Van een jeugdige Venrayse knaap werd maandag een groene Parker jack ontvreemd. Van een dame uit Venray werd maandag een bontgevoerd spijkerjasje ontvreemd van het merk Ball. In de jaszak zat een bos sleutels. Het is niet onmogelijk dat zowel de jongensjack als het spijkerjasje per vergissing zijn meegenomen. Gaarne terugbezorging bij de politie. DADERTJES BETRAPT Slijter L. betrapte op heterdaad een 13-jarige jongen bij diefstal van lege kratten (emballage) uit zijn opslagplaats aan de Leeuwstraat. Een tweede knaap kon ontvluchten, maar liet wel zijn fiets achter. Venrays politie nam de jongen over; ook werd de fiets meegenomen. De knaap bekende de afgelopen 14 dagen 8 kratten te hebben gestolen. De opbrengst van die kratten (statiegeld) was in een speelautomaat vergokt. De weggevluchte knaap bleek even oud te zijn en kon later worden aange houden. Hij bekende ook dat zij samen 8 tot 10 kratten hadden ontvreemd. Na verhoor werd het tweetal aan de respec tievelijke ouders overgegeven. DADER IN DE KRAAG GEGREPEN Bij de politie kwam een melding binnen dat in de verpleegstersflat van het ziekenhuis een man zou zijn binnen geslopen en diefstallen pleegde. Het ge lukte de politie die persoon aan te hou den. net op het moment dat hij de flat wilde verlaten. Het bleek een 32-jarige inwoner van Utrecht te zijn. Hij bekende de diefstal van o.a. kaas en een fles jenever. Hij was nog op zoek ge weest naar geld maar was daarbij be trapt geworden. Hij bleek onder invloed te zijn. Evenals vorig jaar zal ook dit jaar aan ouderen door ambtenaren van de belastingdienst gelegenheid worden ge boden om hulp te verlenen bij de invulling van het aangiftebiljet voor de inkomstenbelasting over het jaar 1982. Dit zal gebeuren op dinsdag 1 maart 1983. Opgave hiervoor kan geschieden bij het bejaardenwerk, Kennedyplein 1, tel. 04780-86706,vóór l£ februari a.s. Wilt U duidelijk Uw naam en voorletters vermelden, zodat men de benodigde paperassen kan meebrengen. De volgende bescheiden moet U dan verzamelen en meebrengen: —overzicht van genoten loon pen sioen uitkeringen huursubsidie; —bescheiden betrekking hebbend op huuropbrengsten negatieve op brengsten onroerend goed; —bescheiden betrekking hebbend op renten persoonlijk leningen; —bescheiden betrekking hebbend op lopende bank/girorekeningen; —bescheiden betrekking hebbend op genoten rente van deze rekeningen; —bewijsstukken inzake ziektekosten; —aanwezige spaarbankboekjes. Kookcursus voor ouderen. Zoals de afgelopen 2 jaar is gebeurd, gaan wij ook dit jaar weer van start met de kookcursus voor ouderen. Deze cursus is geen vervolgcursus! We starten de cursus op vrijdagmid dag 25 februari om 13.00 uur in de keuken van Scholengemeenschap „Ma- rianum", Mgr. Nolenstraat 9; de lessen duren 2Zi uur. De overige data waarop de cursus gehouden wordt zijn: 4, 11, 18 en 25 maart, 15, 22 en 29 april, 6 en 20 mei. Zoals, altijd zal Mevr. Linders uit Oostrum deze cursus verzorgen. Uw bijdrage aan dit gebeuren zal 75,- per persoon zijn en dit voor 10 lessen. Deze bijdrage omvat tevens de etenswaar, die U, na ze bereid te hebben, zelf ook nuttigt. Wilt U meer informatie over, of zich opgeven voor deze cursus dan kunt U bellen met het Bejaardenwerk, Kenne dyplein 1, 5801 VH Venray, telefoon 04780-86706. Meer bewegen voor ouderen in hei water. In de nieuwe groepen op woensdag avond van 18.00 tot 18.45 uur is nog plaats voor enkele geïnteresseerden. Voor meer informatie kunt U de komende woensdagavonden tericht bij de heer W. Imming in de hal van het zwembad St. Servaas. De kosten bedragen 20,- voor een tien-baden- kaart. AKTIVITEITEN VOOR OUDEREN IN DE WIJK LANDWEERT? Nu de eerste fase van Landweert zo langzaamaan voltooid wordt en de eerste bewoners van de tweede fase zich een beetje thuis voelen in de wijk, begint de behoefte aan aktiviteiten in de wijk steeds meer te groeien. Bij de Bewonersbelangenorganisatie zijn vragen van ouderen binnengeko men om te bekijken of er aktiviteiten voor ouderen in de wijk kunnen worden georganiseerd. Daarom organiseert de BBO Land weert op woensdag 23 februari aan staande om 14.00 uur in de Openbare School in Landweert een bijeenkomst voor alle ouderen uit de wijk. De bedoeling van deze middag is om te bekijken aan welke aktiviteiten er behoefte is en welke suggesties er hieromtrent zijn. Gedacht kan b.v. worden aan kaarten, handwerken, knutselen,, praten over onderwerpen die voor ouderen van belang zijn enz. Of er aktiviteiten georganiseerd gaan worden, welke dat zullen zijn en hoe die georganiseerd worden, hangt van de aanwezigen op die middag af. De middag wordt besloten met het verto nen van een diaklankbeeld over de Peel. De BBO nodigt daarom alle ouderen uit de wijk op om op 23 februari om 14.00 uur naar de Openbare school te komen. Het adres is Boterbloem 45. NIEUWSTE NEDERLANDSE FILM „DE ZWARTE RUITER" OOK IN VENRAY IN PREMIERE Een verrassende avonturenfilm blijkt „De Zwarte Ruiter" te zijn. Het is een film van Wim Verstappen met Hugo Metsers, Rijk de Gooyer, Pleuni Touw en vele bekenden van het Nederlandse theater en televisie. De film begint in de tweede wereld oorlog en is gebaseerd op ware gegevens. Twee verzetsstrijders die een munilietransport wisten op te blazen sluiten een vriendschap, doordat een van de twee de ander uit een nood situatie wist te redden. 8 Jaar later ontmoeten de twee elkaar weer, maar nu tegenover elkaar en wel in het smokkelgebied tussen Nederland en België. Beide avonturiers hebben hun sensatiezucht niet weten te beteugelen en gaan driftig verder met het zoeken naar ontspanning door spanning. De zwarte ruiter is daardoor een avonturenfilm geworden waar de film wereld heel veel van verwacht. Goed gemaakt en gespeeld. Veel aktie en romantiek. Enfin alle ingrediënten zijn er om een avond amusement op niveau te brengen. De tweede Nederlandse film die momenteel eveneens in premiere, Ne derland nu voor de derde week vertoond wordt, is „Als je begrijpt wat ik bedoel". Vooral in de grote steden stromen de theaters vol voor Bommel en Tom Poes. In de provincie denken sommige mensen dat tekenfilms voor kinderen zijn, wat natuurlijk een miavatting van de eerste orde is. Maarten Toonders figuren weten vol wassenen en kinderen in gelijke mate te boeien. Overigens worden er in de vacanticweek s'middags extra malinee- voorstellingen ingelast, omdat de mid dagvoorstellingen in de eerste twee weken bijzonder veel belangstelling genoot. Hopelijk zullen de ouderen ook de avondvoorstelling gaan bezoeken. In de mooie winterse omgeving van Venray en Oostrum worden op zondag 20 februari winterwandelingen en fami liewandelingen georganiseerd. De routes zijn ongeveer 6 km lang en gaan door de mooie natuur van Venray en omgeving. Het is een wandelgebcurcn voor iedereen. Met de familie, het gezin of met vrienden en vriendinnen kan men hieraan deelne men. De wandelaars die graag meer dan 6 km willen wandelen kunnen zondag 20 februari onder begeleiding van de heer J. van Meyel een prachtige natuurwan deling van 20 km maken door de bosrijke omgeving van Merselo. Omdat het in de winter zo vroeg donker is moeten deze Wandelaars wel eerder vertrekken en wel om 12.00 uur bij café Janssen, Grootdorp te Merselo. Iedereen die meedoet ontvangt een leuke herinnering en de deelnamekosten zijn/ 1,50 pp. De familiewandeltocht (6 km.) gaat vanaf Trefcentrum Den Hoender, hoek Hoenderstraat-Ursulastraat te Venray van start. De tocht wordt enkele malen onderbroken om sportieve opdrachten uit le voeren. De natuurwandeling (6 km.) gaat door de Geijsterse bossen en start vanaf café van Dijk, Mgr. Hanssenslraat te Oostrum. Voor deze wandelingen kan men starten tussen 13.00 en 14.00 uur. De Wandelsportfederatie Venray hoopt dat bijna iedereen aan deze wandelingen zal deelnemen. Hopelijk mogen veel mensen begroet worden op deze eerste winterse wandeldag. In het raadsverslag, vorige week in dit blad opgenomen, werd onderstaande tekst abusievelijk niet opgenomen. Veel woorden had met name het raadslid Derksen nodig, bij de behan deling van het voorstel de vergoeding voor het lager onderwijs vast te stellen. Het college had voorgesteld een bedrag van 467,75 per leerling, met daarin inbegrepen een bedrag van 43,30 voor administratiekosten. De heer Derksen had er een hele studie voor gemaakt. Dat bedrag was veel te laag. zo zei hij. Het zou verschil lende schoolbesturen, o.a. Swolgen in de problemen brengen. Hij stelde een bedrag van 531,82 voor, en dat was dan nog beneden het gemiddelde van Limburg. Omdat niet met zekerheid viel te zeggen of de cijfers welke de heer Derksen verzameld had, geheel juist waren voelde het college er niet veel voor. Indien de schoolbesturen menen dat ze te weinig hebben dan moeten ze in beroep gaan bij Gedeputeerde Staten. Ook de raad. wilde met het voorstel van de heer Derksen niet mee gaan. Men voelde veel meer voor het voorstel van de heer Vollenberg, om dit jaar het voorgestelde bedrag te betalen en in te stellen een commissie ad hoe welke de gehele problematiek op een rijtje gaat zetten. Te meer ook omdat de meerder heid van de raad voor het eerst met deze problematiek geconfronteerd wordt. Dat voorstel werd ook ondersteund door het college. Bij stemming bleken de heren Derk sen en Piet Hendriks tegen dat voorstel te zijn: de laatste omdat hij gehoord had dat Swolgen met dit lage bedrag in de problemen zou komen. Programma van 18 t.m. 24 februari. Vrijdag 18 februari. 19.00-24.00 zaalvoetbal competitie. Dc Wetteiing-EJP dames/ 't Huukske- SVCB dames de Klomp-Wittenhorst dc Wetteling 2-IVO 2/ Ford Oldtimer- Reuver 2 Zaterdag 19 februari. 8.00-12.30: MHCV zaalhockey 12.30-15.30: Korfbal competitie. 15.30-19.00 MHCV zaalhockey 19.00-21.30 Jumpers basketbal comp. 21.30-22.30: MHCV zaalhockey 22.30-23.30: Theeuwen zaalv. vr. Zondag 20 februari. 8.00-10.00 MHCV zaalhockey 10.00-12.00: Badminton 12.00-15.00: Korfbal comp. Maandag 21 februari. 18.00-21.00 VC Rooy tr. 21.00-24.00: zaalvoetbal comp. Dc Wctteling-GFC'33 EJP 3-SVCB 2 Koetshuus-Stappers 2 Dinsdag 22 februari. 18.00-21.00: VC Rooy tr. 21.00-23.00 Badminton tr. Woensdag 23 februari. 19.00-22.30: Badminton 22.30-24.00: ZVV de Wetteling zaalv.vr Donderdag 24 februari. 18.00-21.30: Manual tr. 21.30-23.00: VC Rooy tr. 23.00-24.00: zaalv. vr. WERVELENDE AMERIKAANSE SHOW „HOLLYWOOD FOLLIES" IN SCHOUWBURG V ENRAY Vorig seizoen haalde impresario Wim Zomer een aantal Amerikaanse arties ten naar Nederland voor een program ma van bescheiden opzet, getiteld „Folies on Broadway". Het giganti sche succes van dit programma bracht hem op een tweede onderneming nl. „Hollywood Follies". Deze keer niet in Nederland in elkaar gezet, maar nu een bestaande show, die al maanden met veel succes in Amerika heeft gedraaid. De show is in de Venrayse Streek- schouwburg te zien op donderdag 24 februari a.s. Allerlei grote musical-successen pas seren de revue, waarbij schitterende nummers uit musicals als: „An Ameri can in Paris", „The Wizzard of Oz", „Singingin the rain", „Kiss me Kate". „Gigi", maar ook uit films als b.v. „Que Sera", „Wonderfull Copenha gen", „True Love", „Pennies from heaven" enz. enz. Natuurlijk worden de grote damster ren niet vergeten, zoals Fred Astaire, Ginger Rogers en Gene Kelly. Deze dansers worden geëerd in een prachtige en onnavolgbare tap-dansnummers, zoals alleen Amerikanen die kunnen brengen. De tien artiesten worden muzikaal ondersteund door een acht-mans orkest terwijl de presentatie in handen is van de populaire T.V. presentator Hans van Willigenburg. Er wacht U een heerlijke musical avond met een aantal Amerikaanse topartiesten. Zij staan garant voor een avond werkelijk „theater plezier". Aan de Katholieke Hogeschool te Tilburg slaagde onze oud-dorpsgenoot Mare Goumans voor zijn doctoraal examen economie. Uw off. Volvo-dealer voor Venray e.o. AUTOBEDRIJF HANS KOK Venrayseweg 29 HORST tel. 04709 - 1400 (gratis haal- en brengservice) openbare bibliotheek 'O venray Keuze uil de nieuwe aanwinsten voor de volwassenenafdeling: Asimov, I. De blote zon. Teneinde een misdaad te onderzoeken worden een detective cn zijn collega, een robot, naar één van de „buitenwerelden" gezonden, waar het sociale levenspa troon geheel anders is dan dat van de dichtbevolkte aarde met zijn onder grondse steden. Astafjev, V. De vlotrcis. Een wees jongen loopt wegens de slechte behan deling door zijn stiefmoeder van huis weg en komt terecht bij een groep hout hakkers in Siberie. Barnet, M. Cimarron. Het levens verhaal van een 104-jarige cimarrón (weggelopen slaaf) op Cuba, dat tevens een beeld geeft van de Cubaanse ge schiedenis. Kobbe, Conrad. Koning der spelers. Een jongeman ontwikkelt zich tot een weergaloos pokerspccialist en gebruikt die kennis om het vals spelen te bestrijden. Royce, K. 10000 dagen. Twee mannen, die slecht met elkaar overweg kunnen, krijgen dc opdracht voor af- leidingsincidcntcn te zorgen terwijl Amerika en Engeland een invasie in Iran voorbereiden. Sutcliff, R. De adelaar van het Negende. Om de eer van zijn overleden vader te redden gaat een jonge Romein met zijn Britse vriend in het Brittannië van de 2e eeuw op zoek naar de verdwe nen standaard van zijn vaders legioen. Tegenbos, Johnny van. Ik ben eeuwig jong. Het leven van een Belgi sche jongen die sinds zijn derde jaar in tehuizen verblijft. Truman, M. Moord in het Witte Huis. Een jonge raadsman van de pre sident van Amerika wordt belast met het ontraadselen van een moord die heeft plaatsgevonden in een van de privévertrekken. Visser-Roosendaal, J. De enkele daad. De wens een eigen boerderij te bezitten, bedreigt het huwelijksgeluk van een Westfriese boerenknecht. Zee, N, van der. De hofstee op het Overste. Een boerenzoon denkt zijn toekomst te verzekeren door ccn ver standhuwelijk. In het kader van de bezuinigingen gaat het bestuur van de Openbare Bi bliotheek Venray een enquête houden onder de lezers. De bezuinigingen zullen zeker voor het publiek merkbaar worden wat be treft de service en boekenaankoop. Door middel van deze enquête wil het bestuur graag te weten komen hoe door dc lezers wordt gedacht over bepaalde aspecten van het bibliotheekwerk zoals openingstijden, tijdschriftenkollektie, boekenkollektie, kontributiebedrag enz. De formulieren zullen aan de lezers worden meegegeven. Men vertrouwt op een groot respons. SCHOOLFOTO VAN VROEGER Deze week een foto van de lagere school uit Geijsteren gemaakt in 1946. Zittend v.l.n.r. Piet Baltussen Theo Kleeven Sjaak Cuipers Jan Boom Theo Rutten Herman Jacobs Harrij Janssen Wilbert Cuipers Wim Litjens Piet Groetelaars Joost Baltussen Jan Vennekens. 2e rij v.l.n.r. Bertha Hendix Agnes v.d. Vorst Mia Hendrix Jo Wismans Door Bergmans Nellij Boom Jo Vennekens Stien Linders Helma Hendix Miel Janssen Ursela v.d. Vorst Mientje Vennekens Nöl Bergmans Sjaak Vennekens. 3e rij v.l.n.r. Mia Rutten Agnes Peelers Mia Litjens Truus Linders Toos Groetelaars Annie Janssen Leen Bergmans Truus Baltussen Kitty Cuipers Annij Hendrix Greet Lomme Jan Litjens Joost v.d. Vorst Math Janssen. 4e rij v.l.n.r. Nellij Lommen Mia Bergmans Nellij Hendrix Jo Reijnders Fien v.d. Vorst Meester Jans Theo Peeters juffr. v.d. Pasch. Ook deze foto kan men nog na bestellen bij J. v.d. Putten, Westsingel 18, tel. 89803. Hebt U ook 'n oude (school)foto die U in Peel en Maas geplaatst wilt hebben, dan kan dat. Er zijn geen kos ten aan verbonden en de foto krijgt .U weer terug. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W Bloemen. A. Franken. Th. Lankveid. H Schraven en J. Wittgen: A.P.G. FRANCKEN Allegrostraat 43. telefoon 82824 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver. G van Loon. F. de Muinck Keizer, F Schmeetz. Th, van Thlel, D. Vercauteren on J, de Vocht: D.J. VERCAUTEREN Merselosewcg 33, telefoon 82200 I)R. KEIJ/.ER van Bcurdenweg 10. Ysselsteyn telefoon 01785-777 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecni: 's morgens van 10 tot 11 uur; 's middags van 17 tot 18 uur. ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Telefoon 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN van heden vrijdagavond 18 uur tot vol gende week vrijdag. APOTHEEK ST ODA Passage 1 teli. 81255 Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13-00 en van 17.00 tot 15.00 uur:- zondag: van 10.00 tot J Ï.00 en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY Voor spoedeisende gevallen, uitsluitend na telefonische afspraak, neemt waar G. VALLEN, tele.oon 86605 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN KLEINE HUISDIERENPRAKTIJK van Winden/Ruymbeek J.M. VAN WINDEN Stationsweg 8 Venray tel. 04780-81336 DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en W.G.A.M. Loonen dienst op vrijdag, zaterdag en zondag W.H. KREMER. Mgr. Nolensstraat 12 Venray telefoon 04780-81000 Spreekuur kleine huisdieren: za en zo van 13.30 tot 14.00 uur en volgens afspraak Onderwijs- en beroepskeuzevoorlichting Venray, Leunseweg 2a, tel. 10032 Openingstijden: ma tm do 8.30 12.45 en 13.15 - 17.00; vrijdags 9.00 12.30 en 13.00 16.30 uur INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM, LIMAGAS en WML Past. Wijnhovenpark 1. 5801 BZ Venray telefoon 04780 86333 Geopend maandag tm vrijdag 9-17 uur. MASJ Hoenderstraat 33. Venray Tel. 04780-85251 open: maandag tm donderdag 10 - 18 vrijdag 10 20 uur KINDERDAGVERBLIJF „DUIMELOT" Heuvelstraat Venray tel. 87110 Geopend van ma tm vr 8.00 17.30 u ALGEMENE HULP-DIENST VENRAY telefoon 04780 - 84163 Bereikbaar elke werkdag van 9 tot half 11 'smorgens en van 7 tot 8 uur 'savonds KAMERBEMIDDELINGSBURO open: maandag tm donderdag 10 -12 vrijdag 17 - 19 uur Hoenderstraat 33 tel. 85251 Venray VROUWEN BELLEN VROUWEN Vrouwen luister- en informatiedienst, van maandag t.m. vrijdag van 9-12 uur elke dinsdagavond van 8-11 uur. TELEFOON 04750-18000 REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkun dige voor Venray. Mecrlo en Wanssum is bereikbaar via telefoonnummer 04780 -81269. Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijkverpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er ge legenheid van maandag tot en met vrijdag van 08.30 tot 09.00 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen cn terugbrengen van uitleenartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 08.30 tot 09.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedge vallen door de wijkverpleegkundige van dc weekenddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na gebruik zo spoedig mogelijk terug te bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gchoorscreening: Uitsluitend op afspraak, r.efoon 81269. Spreekuur Diëtiste: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269. Zwangerschapsgymnastiek: Aanmeldingen via telefoon 81269. Groene Kruis Wijkcentrum „De Kiosk" Brukskc Venray: Spreekuur en uitleen door dc wijkver pleegkundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur, telefoon 83859. Zuigelingen- cn klcuterbureau uitslui tend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum „Landweert" Venras: Spreekuur cn uitleen door de wijkver pleegkundige op maandag, woensdag en vrijdag van 08.30 tot 09.00 uur, tele foon 88273 of 85900.

Peel en Maas | 1983 | | pagina 3