Vastelaovend ien Rooy INFO VOOR OUDEREN TRIMCllB KERKELIJKE DIENSTEN DE KARKLINGELS DE FOEKEPOT ebberink GEMEENTELIJKE BEKENDMAKINGEN DE GEMEENTE TIJDENS DECARNAVAL Raadhuis gesloten. Op carnavalsmaandag en -dinsdag, 14 en 15 februari, is het raadhuis de ge hele dag gesloten. Burgelijke stand. UITSLUITEND voor het doen van geboorte- en overlijdensaangiften is het kantoor van de burgerlijke stand op beide carnavalsdagen geopend van 11.00 tot 12.00 uur. Voor de goede orde wordt opgemerkt dat kinderen die op zaterdag 12 februari geboren zijn, nog op woensdag na carnaval (16 februari) kunnen worden aangegeven. Geen spreekuren. Op carnavalsmaandag 14 februari vervallen de spreekuren van de burge meester en de wethouders. Sportaccomodaties. De sportaccomodaties, inclusief het gemeentelijk zwembad en sporthal ,,De Wetteling" zijn op carnavalsmaadag en -dinsdag gesloten. Op donderdag 17 februari is het vrij zwemmen van 9.00 tot 12.00 en van 13.00 tot 16.00 uur. Ophalen huisvuil. Op carnavalsmaandag en -dinsdag wordt in de gemeente geen huisvuil opgehaald. Er wordt ook geen extra route ingelast, zodat men de plastic zakken met huisvuil nog een weekje bij huis moet houden. VERKEERSMAATREGELEN TIJDENS DE CARNAVAL Om het taxivervoer tijdens de carna valsdagen bevredigend te regelen, zullen op onderstaande lokaties standplaatsen voor taxi's worden ingericht. Poststraat: 3 plaatsen —Grote Markt: 2 plaatsen Henseniusplein/café Hulsman: 4 plaatsen —Leeuwstraat/café v. Rossum: 2 plaatsen In verband met carnavalsoptochten zullen enkele bushalten vervallen: —In Oostrum op 13 en 15 februari Tussen 13.30 en 16.00 uur. —In Venray-centrum op 13, 14 en 15 februari, tussen 13.00 en 17.00 uur. Voor invaliden wordt op maandag 14 februari, tijdens de grote optocht, ruimte gereserveerd in de parkeerstrook bij Hotel Almonda aan de Juliana- singel. In Ysselsteyn gaat op dinsdag 15 februari de optocht weer over de Midden Peel weg. In verband hiermee wordt het verkeer omgeleid. Het verkeer, komende uit zuidelijke richting wordt via de Rouwkuilenweg geleid terwijl verkeer uit noordelijke richting via de Ysselsteynseweg en de Ringweg wordt omgeleid. Op die wegen is dan, behalve voor de bus, eenrichtingsverkeer van kracht. ROUTES CARNAVALSOPTOCH TEN EN BOERENBRUILOFTEN Vanaf Vrijdag t.m. dinsdag a.s. zullen in de verschillende plaatsen binnen Venray's gemeentegrenzen car navalsoptochten en boerenbruiloftstoe ten trekken. Wij laten hieronder de routes volgen. CASTENRAY Op zondag 13 feb. vanaf 14.00 uur. Lollebeekweg - Matthiasstraat - Cam pagnestraat - Castelostraat - Castenray- seweg - Horsterweg - Lollebeekweg (ontbinding). HEIDE Op zondag 13 feb. vanaf 14.11 uur. Heidseweg (vanaf Volen) - Groeneweg - Meester Driessenstraat - Heidseweg (ontbinding bij „Gelderkoel") LEUNEN Op zondag 13 feb. vanaf 14.00 uur. St. Catharinastraat - Vullingsstraat - Boodenstraat - Trijnesstraat - van Megenstraat - St. Catharinastraat - Gussenstraat - Albionstraat - St. Catharinastraat - Apolloniastraat - Kapelweg - Gemeenschapshuis (ont binding); Op dinsdag 15 feb. vanaf 12.45 uur. Boerenbruiloft. Voetbalveld (opstellen) - Sparveld (op en neer) - Loenerveld - Rector Nabben- straat - Pater Kustersstraat - Vullings straat - Van Megenstraat - St. Cathari nastraat - Boodenstraat - Vullingsstraat - St. Catharinastraat - Gussenstraat - Albionstraat - St. Catharinastraat - Apolloniastraat - Kapelweg - Gemeen schapshuis (ontbinding. MERSELO Op zondag 13 feb. vanaf 14.11 uur. Grootdorp - Pastoor Vercoulenstraat - Coppelenberg - Grootdorp - Kleindorp - Coppelenberg - Grootdorp. Dinsdag 15 feb. vainaf 14.11 uur. Boerenbruiloft. Grootdorp - Past. Vercoulenstraat - Coppelenberg - Grootdorp. OIRLO Op dinsdag 15 feb. vanaf 13.00 uur. Depute Petersstraat - Haalakker - Ger- trudiestraa, - Past. Gerardsstraat - Hoofdstraat (ontbinding bij „De Ruif" OOSTRUM Op vrijdag 11 feb. aanvang 13.30 uur Schooloptocht. Watermolenstraat - Randerade - Vlas akker - Geysterseweg - Van Broek- huizenstraat - Oosterthienweg - Valken- kampstraat - Watermolenstraat (ont binding). Op zondag 13 feb. vanaf 14.11 uur. Mgr. Hanssenstraat - Valkenkamp straat - Oosterthienweg - Van Broek- huizenstraat - Geysterseweg - Mgr. Hanssenstraat - Hoefslag - Randerade - Watermolenstraat (ontbinding). Op dinsdag 15 februari als zondag 13 februari. VF.NRAY Op zondag 13 feb. vanaf 14.30 uur. Kinderoptocht. Dr. Poelsstraat - Hofstraat - Grote Markt - Marktstraat - Hoenderstraat - Bergweg - Merseloseweg - Hensenius- plein (ontbinding). Op Maandag 14 feb. vanaf 14.11 uur. Merseloseweg - Bergweg - Hoender straat - Marktstraat - Grote Markt - Hofstraat - Julianasingel - Poststraat - Patersstraat - Paterslaan - Langstraat (ontbinding). Op dinsdag 15 feb. vanaf 14.11 uur. Boerenbruiloft. Schouwburg - Schoolstraat - Markt straat - Grote Markt - Grotestraat - Henseniusplein - Henseniusstraat - Langstraat - Paterslaan - Patersstraat - Grotestraat - Grote Markt (ontbinding). VEULEN Op dinsdag 15 feb. vanaf 13.30 uur. Kinderoptocht. Veulenseweg vanaf het kerkplein tot aan de Kooiweg (op en neer). YSSELSTEYN Op dinsdag 15 feb. vanaf 14.11 uur. Peter Janssenweg - Kerkweg - Lovinck- plein - Puttenweg - Van Beurdenweg - Li tsen bergweg - Pater Tulpstraat - Puttenweg - Pioniersstraat - Moerslag - Pioiersstraat - Timmermannsweg - Kerkweg - Peter Janssenweg (ontbin ding). GEZELLIGE PRINSENRECEPTIE Vele inwoners van Oostrum en daarbuiten trotseerden zaterdagavond het slechte weer om Prins Ton en zijn gevolg te feliciteren. De eikenhofkapel zorgde voor de muzikale omlijsting en deed dit weer voortreffelijk Personen die aan de optocht willen deelnemen kunnen zich nog opgeven bij J. Kreutz, Wester Thienweg 17 tot en met vrijdagavond!!! Zondagmiddag om 13.30 uur voor de deelnemers opstellen op de losplaats van de NS. Dinsdagmiddag deelnemers aan de Boerenbruiloft verzamelen bij cafe van Dijk, om 13.30 uur. Om 14.00 uur vertrekken we naar het gemeenschaps huis. In een prachtige zeeuwse boeren kar getrokken door 2 paarden zullen het bruidspaar Marthy Sonnemans en Ton v. Bracht met familie in optocht door Oostrum gereden worden. Vooerman Jeu Staaks zal met de nieuwe Zeeuwse aanwinst, beschikbaar gesteld door Marcel v. Rattingen beslist in zijn schik zijn. Voor kaartjes aan de jeugdbals en de boerenbruiloft kan men zich vervoegen bij mevr. Gien Arts, Randenrade 50. Ook dit jaar is Gerrit Reintjes ceremo niemeester tijdens de boerenbruiloff dus haast U als U nog geen kaartje gekocht hebt. Belastingformulieren. Evenals vorig jaar zal ook dit jaar aan ouderen door ambtenaren van de belastingdienst gelegenheid worden ge boden om hulp te verlenen bij de invulling van het aangiftebiljet voor de inkomstenbelasting over het jaar 1982. Dit zal gebeuren op dinsdag 1 maart 1983. Opgave hiervoor kan geschieden bij het bejaardenwerk, Kennedyplein 1, tel. 04780-86706,vóór 12 februari a.s. Wilt U duidelijk Uw naam en voorletters vermelden, zodat men de benodigde paperassen kan meebrengen. De volgende bescheiden moet U dan verzamelen en meebrengen: overzicht van genoten loon pen sioen uitkeringen huursubsidie; bescheiden betrekking hebbend op huuropbrengsten negatieve op brengsten onroerend goed; bescheiden betrekking hebbend op renten persoonlijk leningen; —bescheiden betrekking hebbend op lopende bank/girorekeningen; —bescheiden betrekking hebbend op genoten rente van deze rekeningen; —bewijsstukken inzake ziektekosten; aanwezige spaarbankboekjes. Kookcursus voor ouderen. Zoals de afgelopen 2 jaar is gebeurd, gaan wij ook dit jaar weer van start met de kookcursus voor ouderen. Deze cursus is geen vervolgcursus! We starten de cursus op vrijdagmid dag 25 februari om 13.00 uur in de keuken van Scholengemeenschap „Ma- rianum", Mgr. Nolenstraat 9; de lessen duren 2Vi uur. De overige data waarop de cursus gehouden wordt zijn: 4, 11, 18 en 25 maart, 15, 22 en 29 april, 6 en 20 mei. Zoals altijd zal Mevr. Linders uit Oostrum deze cursus verzorgen. Uw bijdrage aan dit gebeuren zal 75,- per persoon zijn en dit voor 10 lessen. Deze bijdrage omvat tevens de etenswaar, die U, na ze bereid te hebben, zelf ook nuttigt. Wilt U meer informatie over, of zich opgeven voor deze cursus dan kunt U bellen met het Bejaardenwerk, Kenne dyplein 1, 5801 VH Venray, telefoon 04780-86706. Graag ontvingen wij U bijdrage voordat de eerste les begonnen is. Meer bewegen voor ouderen in het water. In de nieuwe groepen op woensdag avond van 18.00 tot 18.45 uur is nog plaats voor enkele geïnteresseerden. Voor meer informatie kunt U de komende woensdagavonden tericht bij de heer W. Imming in de hal van het zwembad St. Servaas. De kosten bedragen 20,- voor een tien-baden- kaart. VANDAAG DONDERDAGAVOND HAZINNE-AVOND Programma. 19.30 uur. Pirn's Place, alle Hazinne verzamele. 19.45uur. Rats d'r Néve nor dörp mit hazinne. 20.00 Blaoskapelle speule ien „Hazin- nakafees". 1. Blaos urn op beej Truus Hulsman. 2. Brandholt beej Vat '71. 3. Gen Tied beej 't Upke. 4. Efkes Waachte beej Hento-bar. 5. Jats Merie beej Pim's Place. 6. Rats d'r Néve beej Koetshuus. Nao elke drie kwartier speule ze, volges dit Hesje, ien 'n ander „Hazinne- kafee". Ien dees kafees lit tekst en meziek van 't liedje ,,ös Hazinne", um mit de blaoskapel mit te kunne zinge. 24.00 uur, Officieel 't end van de „Hazinneavond". Komt dat zien! komt dat zien! Carnavals-optocht van de Foekepot- Brukske. ,,'t zal me weer een cirkus worden". De optocht vindt plaats op vrijdag middag 11 februari van 13.30 tot 14.30 uur. Route: Parkeerplaats Foekepot 1, Allegrostraat, Menuetstraat, Andante straat, Chopinstraat, Pad, Flat tussen kerk en centra, Pad klarinetstraat, speelplaats Foekepot 2. Komt dat zien! Komt dat zien! OPENSTELLING POSTKANTOREN TIJDENS DE CARNAVAL maandag dinsdag Venray 8.30-12.00 8.30-12.00 Velt. Kleffen 10.00-12.00 10.00-12.00 Kiosk gesloten 9.00-12.00 Ysselsteyn 10.00-12.00 gesloten Wanssum 8.30-10.00 8.30-10.00 Oirlo gesloten 10.15-10.45 Oostrum gesloten 11.00-12.00 OUD-VENRAYSE BOEREBRUID IN „MADELAINE" TE BOXMEER Dat Venrayers ook in de vreemde carnaval kunnen vieren, bewijst wel de 87-Jarige mevrouw Oudenhoven- Rutten (uit de Hoenderstraat) die in Huize Madelaine te Boxmeer dit jaar is uitgekozen tot boerebruid. özze groep bustöt onguvèr uut 25 kels en vrollie. Ien en gebied van mier dan 35 duuzzend minse zun toch miër minse ien buweging motte zien zudde zegge. Viende ut gek oof dürfde gej nie te komme? Ge ziet nie wies, ge lèft mar iëne kiër en as dat ök nog gezoond en en bitje „SPORTIEF" kan gebeure, is dat toch moj mitgenome oof nie sooms. Ut zien mar en paar uurkus „zwië-tu", miër nie. Pruuf zelluf is, hoe schön dat is um smergus te „zwietu", ziet zelluf hoe gej dan beter tegge veul miër dinge kunt, lekkur oontspannu en mit vul miër zin. Belöve kunne wej ollie alius, mar ut bèstu is as gej zelluf mit koompt loëpe! As gej mént dat gej van alius mankiërl, doe dür dan zullef wat an en „oontspan" oow. Ziet now is iëne kiê goed wies en göt trimme, ök mit dees daag. Weej doen dat: swinturs um aacht uur smèrgus sommers drie kwartierkes iër sondags loëpe en speule um nege uur swoensdags kuite en loëpe ien de judo zaal ien de sint-Tunnisstroat ök um nege uur. De rest ziede ien de weekblaar oof bel andurs mar efkus noar Piet Loomans, welliswoar iemport, mar den begriept oow wel. Bellu is ut mekkelikst, 85384. Schrieve mudde ök wel mar dan ien ut hollands gèr, nor de Ouverturestroat 14 O joa, dal zeuj ik nog host vergète, wej zien altied vief minute vür dat wej beginne dor al um oos te verzamule, doede gillie dat dan ök mar, dat is mekkelukker vür oos allemoal. Lop ze. Onze activiteiten. Zaterdag 12 februari duurloop 6 of 10 km. op het Ballonzuilcircuit. Vertrek om 8.00 uur vanaf Cooperbaan Beek- weg. Zondag 13 februari loop- trim en speloefeningen. Vertrek om 9.00 uur vanaf Lorbaan. Woensdagavond om 21.00 uur judo zaal Si. Antoniusstraat voor loop- trim- en speloefeningen. Verzamelen 5 minuten voor aange geven vertrektijden. GROTE KERK Zaterdag: 19.00 Ned. Hgm., int. overl. ouders Janssen-Huiibers Els Kelders en vader Nol Broers(Herwon- nen levenskracht) Piet Lenssen (pr. Hendrikstraat). Zondag, Zesde zondag door het jaar. 8.00 leesm. int. overl. parochianen; 9.30 greg. Hoogm. int. overl. fam. Gommers-Sengers Piet Lenssen (her wonnen Levenskracht) Piet Janssen en overl. fam. Piet Kersten; 11.00 Ned. Hoogm. met medew. van de Carnavalsvereniging de Piëlhaas, int. levende en overl. leden van de Carna valsvereniging. Maandag: HH Cyrillus, monnik en Methodius, bisschop, patronen van Europa. 9.00 oude stichtingen Theo- dorus Pouwels; geen avondmis. Dinsdag: 9.00 Piet Kersten bijz. intentie; geen avondmis. Woensdag: Aswoensdag vasten en onthoudingsdag, uitreiking van de askruisjes. 9.00 bijz. int. (C); 19.00 Christina Vermeulen-Albers Piet Lenssen (pr. Hendrikstraat) Stien Duijf-v. Hleden (Houten Hoek en Bergweg). Donderdag: 9.00 Johannes H.P. Janssen en echtgenote rector Jan Geurts en Lena v. Dongen. Vrijdag: 9.00 Mathieu Arts; 19.00 overl. fam. Emonts-v.d. Hulst overl. fam. Jansbeken-Hanen en zoon Arnold Zaterdag: 9.00 Johannes Henricus Bogaars-Baken; 19.00 Piet Lenssen (herwonnen Levenskracht) jrd Truda Cornelissen-Tissen fam. Poels-Rotier. Mededelingen. Zondag wordt de viering van 11.00 uur medeverzorgd door de Carnavals vereniging „De Piëlhaas". Maandag en dinsdag is er geen avondmis. Woesdag, aswoensdag, wordt tijdens de vieringen het assekruisje uitgedeeld. Volgens kerkelijke voorschrift is het vasten- en onthoudingsdag. Akolieten. Zaterdag: 19.00 Tom Kengen, lezer: T. Verbeek. zondag: 8.00 Leon Stoffels en Erik Wekking, lezer: R. Janssen; 9.30 Nard Kronenberg en Eric van Gerven. Misdienaars. Woensdag en vrijdag: 19.00 Inge Truyen en Nicole Schwachöfer. KAPEL SINT SERVATIUS Zaterdag: 18.30 avondmis met volks zang. Int. uit dankbaarheid. Misdie naars Hans Hebben en Gert-Jan Wismans. Zondag: 6e zondag door het jaar. 9.30 uur Hoogmis (greg. en ned. gezangen) int. fam. Römkens. Woensdag: Aswoensdag: 18.30 uur Avondmis. Kollekte voor de MEMISA. —Door de week iedere dag avondmis om 18.30 uur. PAROCHIE PATERSKERK Zondag: H. Missen: 9.00; 10.15 Hoogmis gezongen door Crescendo; 11.45; vanwege carnaval geen avondmis Woensdag: ASWOENSDAG, vasten- en onthoudingsdag. Na de missen wordt het askruisje uitgereikt. Vrijdag: 19.00 avondmis om Gods zegen te vragen over de gezinnen en bewoners van de parochie. Zaterdag: 17.00 gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis. Mededeling. Naar MEMISA konden wij het mooie bedrag van 1.800,- overmaken. Mede namens zuster Schuurman en de Memisa hartelijk dank. Misintenties. Zaterdag: 18.30 levende en overl. fam. Wijnen-Wijnhoven Jo en Piet Janssen. Zondag: 9.00 voor de overledenen (offerbus) voor de parochie; 10.15 overl. ouders Jenneskens-Deenen overl. ouders Wijnhoven-Theelen; 11.45 past. Kemmers en overl. fam. Philipsen. geen avondmis. Maandag: 8.00 overl. ouders Akker mans-Timmermans tot zekere int.; 19.00 Theodora Peters. Dinsdag: 8.00 tot zekere int.; 19.00 Wim van den Munckhof en overl. fam.; voor genezing van een zieke. Woensdag: 8.00 Piet Baken fam. Peters-Arts; 19.00 overl. ouders Lucas- sen-Maassen en Pater Florentius Toon Sanders (v.w. de buurt) overl. fam. Martens-Fleurkens Donderdag: 8.00 overl. fam. Spee- Arts tot zekere intentie; 19.00 Harrie Janssen Pater Hein Nuyens en overl. fam. Nuyens en Schik. Vrijdag: overl. fam. Ambrosius tot zekere int.; 19.00 gezinsmis: Wilhelmus Aarts en echtgen. voor overl. zus. Zaterdag: 8.00 jrg. Pater Gustaaf Ammerlaan Pierre Philipsen en echtgenote. Misdienaars en akolieten. Zaterdag: 18.30 Johan en Leo Pouwels. Zondag: 10.15 Peter en Martijn Smelt; 11.45 Geert Claes. Woensdag en vrijdag: 8.00 Per Lenssen en René Jansbeken. Donderdag en Zaterdag: 8.00 Pepijn Dobbelaar. Woensdag, donderdag, vrijdag: 19.00 Tonnie Vermeulen. Hotk Marktstraat-Schoolstraat 'T ZONNELIED BRl KSKE Zaterdag: Eucharistieviering om 19.00. Geen creche. Zondag: 10.00 Gez. eucharistie viering m.m.v. ons gemengd koor. Kindercrèche wordt verzorgd door Lydia v.d. Bosch en Miriam Clacssens. Int. Tiny Smeets Peter en Marianne Verstappen. Woensdag: 19.00 Eucharistieviering int. Overl. ouders en fam. de Lange- Graart fam. van Treeck-Stoffels. PAROCHIE VREDESKERK Zaterdag: Gez. mis door jongeren koor „Chrisko". int. Past. Geerits overl. Nout Creemers en Tiny Philipsen overl. Gerlach van Ass. Zondag: 8.30 overl. ouders Kusters- Ewals; 10.00 Hoogmis voor overl. ouders Schobben-Frederiks overl. fam. van Rossum-Jansen overl. ouders Daniëls-Jacobs; 11.30 lsm voor overl. Martien Hoedermakers overl. Antoon Volleberg overl. Lei Cox en zoon Marth en overl. familie; 18.30 overl. Andre Hoppenbrouwer. Maandag: H.H. Cyrillus en Metho dius, Patronen van Europa. 8.00 voor de zielen in het vagevuur en tot zekere intentie; 19.00 uit dankbaarh. (Th) en voor overl Antoon Volleberg (buurt). Dinsdag: 8.00 overl. fam. Flinsen- berg-Erkelenz; 19.00 voor een familie(f) Woensdag: Aswoensdag, vasten en onthoudingsdag. 8.00 voor priesterroe pingen; 19.00 overl. Ber Philipsen Herman van Ass Wim Boom en gertruda Lucassen Leo Janssen en zonen Gerrit en Piet. Donderdag: 8.00 voor de zielen in het vagevuur; 15.00 Plechtige huwelijks sluiting in de Veltumse kapel voor het bruidspaar Hubertus Gerardts en Jo hanna van Osch; 19.00 voor Hubertus Zeegers voor de fam. Janssen- Willems-Graat. Vrijdag: 8.00 om Gods zegen te vragen in een communieteit; 19.00 overl. Toon Stevens (buurt) overl. moeder Agatha Theuvenet. Zaterdag: 8.00 voor de genezing van een ziek; 19.00 overl. Huberta Janssen-Hendriks overl. Antoon Volleberg (koll.). Mededelingen. We rekenen erop dat U ook in de carnavalsdagen een H. Mis komt bij wonen. Communie assistentie op zaterdag avond door dhr. B. Jansen en zondag door dhr. Appels en van Winkel. —Kindercrèche tijdens de half twaalfse mis door Mientje Kusters. —op Aswoensdag nog altijd een verplichte vasten- en onthoudingsdag, begint de veertigdagentijd, ook wel van oudsher „Vasten" geheten. Ten einde bewust deze tijd in te gaan kunnen wij het askruisje ontvangen, en wel na elke mis op die dag. Akolieten en misdienaars. Zondag: 8.30 B. Verstegen en S. Rongen; 10.00 G. Krijnen, F. Vercau- teren en P. van Dinter; 11.30 B. Trim bos en O. Geurts; 18.30 P. Bodden en elke misdienaar die geen carnaval viert, op dat moment. Ma., Di., Wo: 8.00 J. Verstegen; 19.00 P. Bodden. Do., Vrij., Zat.: 8.00 S. de Bruyn; 19.00 C. Hendriks, A. Hermans. De opbrengst voor MEMISA was 1869,30. PROTESTANTSE KERKENGEMEENSCHAP Zondag 13 febr. a.s. om tien uur dienst in de aula van Den Hoebert. Predikant is mevr. ds.E. Muntinga uit Delden. Tijdens de dienst kinderkerk en -oppas. Koliek ten voor het plaatselijk kerkewerk en het diakonaatsprojekt. In Blitterswijck geen dienst. PAROCHIE OOSTRUM Zaterdag: 19.00 overl. fam. Derkx- Peeters Albert Claessen Jaard. Hendrina Maria Houwen-Jacobs. Zondag: 8.30 Gest. jaard. overl. fam. van Heijster; 10.00 Carnavalslid. Voor de overl. fam. Derks-Ewals Overl. leden van de Carnavalsvereniging „De Karklingels" nl. Sjang Hoex, Johan en Fèr Camps, Harry Achten, Jo Simon, Wim Kessels, Berthus Rutten (jongeren koor en Hofkapel) Maandag: 9.00 voor de overl. van hen die offerden met Allerzielen. Dinsdag: 9.00overl. fam. Vennekens- Verschuren. Woensdag: Aswoensdag: (begin van de vasten) 9.00 Pierre Vandevenne; 19.00 tot int. Vermeulen-Morrees. Donderdag: 9.00 Toon Janssen. Vrijdag: 9.00 Anna van Gerven en ouders. Zaterdag: 19.00 overl. fam. Derkx- Peeters Hendrina Maria Houwen- Jacobs Jan Haegens Albert Claessens (vw. de buurt): Jongerenkoor Misdienaars. Zaterdag: 19.00 Harm van Huet, Clemens Weijs, Bram Linskens, Ronald Hoex. Zondag: 8.30 John Martens, Tonny Linders, Geert Versteegen, Twan van Enckevort; 10.00 Wilbert Kusters, Bas Kunen, Ronny Reijnders, Sjonnie van Cuyck. Woensdag: 19.00 Wilbert Kusters, Bas Künen, Willem Vollenberg, Michel Ghielen. PAROCHIE OIRLO Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (kinder koor) int. Karnavalsver. „de Spurrie- mökken" Frans Baten Karei Achten en overl. fam. Achten-Gommans st. Johannes Verstegen en Johanna Cep has. Zondag: 8.30 H. Mis voor de parochie; 10.00 Hoogm. Johan Clas sens Margaretha Camps-Ingenhau (col) Hendricus Voermans (col.) Grad Schoeber, Francisca Simons en overl. familie. Aswoensdag: 19.00 Wijding van de as en uitreiking askruisjes. H. eucharis tieviering, int. Jan Peeters. Donderdag: 8.00 H. Mis tot bijz. int. Vrijdag: 8.00 H. Mis tot bijz. int. Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (dames koor) rnaandd. Allcgonda Friesen- Custers Mathies Drabbels (col.) Hubertus de Rijck jaard. Johannes van dijk Jaard. Toos Duijkers- Jenniskens st. Willem Michels en Wilhelmina van Osch. PAROCHIE CASTENRAY Misdienaars. Pepijn en Bram Houwen; Eddy Philipsen en Marlijn Jeuken; Robert van Casteren en Xavier Weys. Zaterdag: 19.00 Jrd. voor Anna Maria Vollenberg-Philipsen. Zondag: 8.00 Piet rambags (fam. Rambags); 10.00 Martinus Kuypers (coll.) Maandag: 10.00 Martinus Friesen. Dinsdag: 10.00 Dora Willemsen- Martens. Woensdag: 8.00 Herman Dinghs (fam.). Tevens tot intentie van allen die in deze H. Mis mee offeren. Aswoens dag. Na de H. Mis kunt U een askruisje ontvangen. Donderdag: 8.00 Leida Duykers- Vullings. Vrijdag: 8.00 Piet Rambags (bejaar- denvereniging). Zaterdag: 19.00 Leida Duykers- Vullings (R,). Tevens jrd. voor Jacobus Heidens en familie. PAROCHIE LEUNEN Zaterdag: 19.30[half acht] lsm. t.i.v. Carnavalsvereniging Anna Bouten tot bijz. int. Sjeng Philipsen Jan Tax. Zondag: 8.00 lsm v. overl. fam. Claessens-Gussen lsm v. Gertruda v. Opbergen, overl. ouders en fam.; 10.00 hgm v. Maria Loonen-Scheffers Josef en Gerrit Claessens; 11.15 gest. jd. v. Petronella Litjens lsm v. overl. fam. Heldens-v.d. Steren lsm v. Jan Loenen. Maandag: 8.00 gest. jd. v. Peter G. Wilmsen, echtgen. en zonen Bernard Loonen en Anna Maria Peeters. Dinsdag: 8.00 lsm. v. oorlogsslacht offers van Leunen en Veulen. Woensdag: Aswoensdag. Na de H. Missen wordt het askruisje uitgedeeld. 8.00 lsm. v. fam. Loonen-v. Rens tot bijz. int.; 19.00 lsm v. Martin Jennis- kens lsm v. Maria Achten-v. dijck en overl. familie. Donderdag: 8.00 Lsm v. Josef Croy- mans echtgen. en Martin Croymans. Vrijdag: 19.00 lsm. v. Gertruda v. Opbergern, overl. ouders en fam. Zaterdag: 19.00 weekd. Anna Bouten lsm v. overl. ouders v. Cuijck- Verhoeven, Frans Rongen en overl. fam. Mia Langenkamp-Litjens Piet Verschuuren en echtg. Akolieten: Zo. 8.00 J. Janssen; 10.00 E. Kanters en R. v.d. Beele en H. Cor- nelissen1115 M en T Heesen Misdienaar: op Aswoensdag en vrij dagavond 19.00 uur: E. Kanters. Gedoopt: Henk de Klein. Huwelijksafk. Jacques Hellegers en Mia Jenneskens (Heide). Toediening H. Vormsel: aan de schoolverlaters op zaterdag 30 april om 19.00 uur. Memisa-collekte: de collecte bracht in het afgelopen weekend 414,66 op. Alle gevers hartelijk dank. PAROCHIE YSSELSTEYN Zaterdag: 19.00 voor alle levende en overl. leden van de carnavalsvereniging gest. jrgt v. Fransje Vriens gest. jrgt. v. Willem Janssen H.M. voor overl. ouders v. Asten-Jansen nms de buurt. Zondag: 8.30 H.M. voor bijz. int; 10.00 H.M. voor Piet Spee 11.30 Maandd. v. Grad Wismans. Maandag: 19.00 Maandd. v. mevr. de Weert-de Swart. Dinsdag: 19.00 H.M. voor mevr. Horrevoets-Havermans nms oudenver. Woensdag: Aswoensdag: Vasten en onthoudingsdag, 19.00 Maandd. v. overl. ouders v. Asten-Jansen. Tijdens de H. Mis uitreiken van askruisjes! Donderdag: 8.00 Jrgt. v. Wim Jacobs Vrijdag: 19.00 Maandd. v. Jan Jeurissen weekd. v. Grad Wismans weekd v. overl. ouders v.Asten-Jansen. Zaterdag: 19.00 gest. jrgt. v. Petei Wilmsen, Petronella Litjens en zoon Simon H.M. v. Piet Verheijen en Maria Litjens jrgt. v. Willen Janssen H.M. voor overl. ouders Horrevoets- Havermans. Misdienaars. Zaterdag 19.00 Jeugdprins en Jeugd- vorst. Zondag: 8.30 Patrick Vergeldt en Peter Michels; 10.00 Roel Emonts en Mare Sijbers; 11.30 Tom Lemmens en Noël Michels. Weekdagen: Joan Lutters en Bart Rongen. Mededelingen. De opbrengst voor de MEMISA was 1.700.-. Heel hartelijk dank! —Maandag, Dinsdag en Woensdag a.s. is er 's morgens géén H. Mis maar wel 's avonds om 19.00 uur. —Woensdag is het aswoensdag. Tijdens de H. Mis worden de askruisjes uitgereikt. Ik hoop dat velen aanwezig zullen zijn in de H. Mis. PAROCHIE MERSELO Zaterdag: 19.00 fam. Thijssen-Thijs- sen. Zondag: 6e zondag door het jaar. 10.00 ter ere v. O.L. Vrouw 11.30 Bijz. int. (v.E). Maanddag: HH Cyrillus en Metho- dus. 8.30 Cornelis Pluk en Petronella Ewals. Dinsdag: 8.30 Sybertus Muysers en Anna Maria Weys. Woensdag: Aswoensdag, vasten- en onthoudingsdag. 8.30 Willem Claessen en overl. fam. 19.00 Voor parochie en slagen van de Vastenaktic. In beide Missen zal de as gezegend en uitgedeeld worden. Donderdag: 8.30 Wil de Rijck. Vrijdag: 8.30 Bijz. int. (B); Zaterdag 19.00 overt, fam. Janssen- Arts. Misdienaars. Zondag, Aswoensdag 19.00 en zater dag: Judith Gellings en Anja VcrstceRen Zondag 11.30 Susanne v. Kruijssen en Saskia Arts. Kollectanten. Zaterdag: 19.00 F. Hendrix. Zondag: 10.00 G. Ewals; 11.30 J. Verhaag. Kerk schoonmaken. Mevr. Arts-v.d. Ven/Kleindorp en Mevr. Marcellis/Grootdorp 17 febr. P.S. lk hoop dat ge allemaal een goede carnaval hebt. Maar mag ik u dan ook vragen om de Vastentijd (veertigdagen tijd) goed te beginnen met het askruisje te halen op Aswoensdag. Een van de twee dagen, waar we gevraagd worden om te vasten en van vlees te onthouden. Teveel gevraagd???? In het weekeinde van 19-20 feruari zult U ook het boekje ontvangen van de toestand der parochie als voorbereiding op de parochievergadering op 22 februari. Ook zult U dan enveloppen en inschrijfformulieren voor de gezinsbij drage ontvangen. Ook zullen deze komende week de Vastcnaktic-envclop- pen uitgedeeld worden en informatie over ons project. Het wordt druk, hé???? PAROCHIE VREDEPEEL Zaterdag: 19.00 t.i.v. Carnavalsver. Zondag: 10.00 voor de parochie. Maandag: t.i.v. fam. Philipsen. Dinsdag: 8.00 t.i.v. fam. Claessens. Woensdag: Aswoensdag. 9.30 H. Mis met aswijding en uitdeling van askruis jes. H. Mis voor Har v. Asten en Ant. Janssen. Donderdag: 8.00 t.i.v. fam. Claessens Vrijdag: 8.00 geen intentie. Zaterdag: 19.00 voor bijz. intentie. RECTORAAT HEIDE Zondag: 8.00 H. Mis voor Lambertus Pouwels en Anna Derks; 10.00 gesticht gezongen jrgt. voor Lowie v. Osch en Cato Rambags. Akolieten: Geert Poels en Martien Jenniskens Misdienaars van de week: Maurice Engebcrsen en Richard Janssen. Maandag: H.H. Cyrillus, monnik en Methodius, bisschop, patroenen van Europa. 8.00 H. Mis v. Wim Derikx en overl. fam. Derikx-Voesten. Dinsdag: 8.00 uur H. Mist.b.i. Woensdag: Aswoensdag, Vasten- en onthoudingsdag. 8.45 H. Mis met wijding en uitdeling van de as. De H. Mis is voor de overl. ouders Mcijboom-Janssen en overl. familieleden; 19.30 Avondmis met wijding en uitdeling van de as. De avondmis is voor het rectoraat. Beide H.H. missen zijn in de kerk. Donderdag: 8.00 H.Mis voor Piet Spee. Vrijdag: 8.00 H.Mis voor Toon Huisman; 14.00 plechtige Huwelijks- hoogfmis voor het bruidspaar Mia Jenneskens en Sjaak Hellegers. Zaterdag: 19.30 Avondmis voor Helm Claes. RECTORAAT VEULEN Zaterdag: 19.00 Hgm. voor za. Mai lie Weijs. Zondag: 9.45 Hgm. voor zal. Petro nella van Wylick-Steeg (v.w. de buurt); 11.15 Hgm uit dankbaarheid fam. P. Weijs. Wegens de carnavaldagen door de week H.Mis om 9.00 uur. Maandag: 9.00 Lsm v. Fam. Jacobs- Janssen. Dinsdag: 9.00 lsm. zal Sef Linders en overl. fam. woensdag: Aswoensdag: Vasten- en onthoudingsdag. 9.00 lsm tot bijz. int. t.e.v. O.L. Vrouw v. Lourdes; 19.00 Lsm tot bijz. int. voor levende en overl. leden Carnavalsver. Bij de H. Missen wordt askruisje gegeven. Donderdag: 8.00 overl. fam. Drab bels- K laassen-vMei jel Vrijdag: 8.00 lsm. Gertruda v. Opbergen. Zaterdag: 19.00 Hgm jgt voor zal Leo v.d. Goor. Akolieten H. en P. Timmermans en H. Cleven. Misdienaars: Mare v. Staveren en Backer. RECTORAAT SMAKT Zaterdag: 19.00 Avondmis v. John van Vcghel en Jan Rouwens, Dorus Koek en dhr. Poot. Zondag: 8.30 H.Mis te Holthees voor Tieny Martens-Heiming en t.z.i.; 10.00 Hoogmis verzorgd en opgeluisterd door de leden van de carnavalsvereniging en onze fanfare, t.z.i. en alle overledenen. Maandag: 8.45 H.Mis voor de overledenen van de Carmel. Dinsdag: 8.45 H. Mis voor zegen in de gezinnen. Woensdag: 8.45 H.Mis t.e.v. de H. Jozef v.b.i. Donderdag: 8.45 H.Mis voor de overledenen. Vrijdag: 8.45 H.Mis uit dankbaarheid JEHOVA'S GETUIGEN Hierbij nodigen wij U uil voor het bijwonen van een bijbeltoespraak met als thema: Het paradijs door Christus, duizvnd jarige heerschappij hersteld. Spreker: J. Sanders, in de koninkrijkszaal aan de Henry Dunantstraat 11. Aanvang 10.00 uur. Gratis toegang, geen collekte. VAMOS A VER NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo próximo es Carnaval; a las once y cuarto en nuestra capilla, Overloonseweg 2, Misa con cantos y platica en Castellano por el descanso eterno de la Alma del Sr. D. Manuel Chincilla, el padre de Dcmetria, que ha fallecido en Espada en Ie edad de 80 aflos. Dcspués de la Misa reunión en la salita del convento. Hasta la vista! NOTICIAS CULTURALES Siguc el programma del centro; consulten el programa y horario en la hoja del ccntro. Hasta la vista!

Peel en Maas | 1983 | | pagina 11