5ësjqq JUM MERSELO VC Phoenix'75 De Wetteling AGENDA 03 ZIEKENOMROEP WARME WINTER Programma van de Venrayse Omroep Stichting Klachtenbehandeling door commissie voor algemene zaken EïrtVENRAY t\ Ruilbeurs GEVONDEN GESLAAGD FOLKLORISTISCHE DANSGROEP V.C.ROOY PEEL EN MAAS TOM POES FILM OOK IN VENRAY PEEL EN MAAS Ook na de eerste week van februari kan op dit moment worden gesteld dat de winter zich bij de groep warmsten van deze eeuw schaart. Daartoe beho ren de winters van 1926, 1930 en 1975. De vorst heeft tot heden nog geen enkele betekenis gehad. Op de meeste plaatsen niet meer dan een enkel nachtje met 1 4 4 graden vorst. Een ijsdag, waarop ook overdag het kwik onder het vriespunt blijft en waarvan wij er ver leden jaar nog 12 noteerden, is tot heden nergens in ons land opgetekend. Nu kan februari als derde en laatste wintermaand verandering in die situatie brengen, maar dan zou er toch vorst van een beetje betekenis moeten komen, willen de eindcijfers van vorst- en ijsda gen toch nog een winterse indruk nalaten. Natuurlijk is dit verloop van de winter een teleurstelling. Vele jongeren en anderen die van wal sportief schaats- weer houden, behoren daar zeker toe. Wordt er anders in vele gemeenten in de winter nog wel eens een aardige stuiver bijverdiend met overwerk als gevolg van de gladheidsbestrijding, ook die groep is deze winter bij uitzondering in aktie gekomen. Daar staat wel tegenover dat in deze tijd met zeer hoge gas- en olie prijzen Jan Splinter voordelig door de winter komt, om een variant op een uit spraak van Marcel van Dam te gebrui ken. Is de kans op een toch nog koude en wifiterse situatie groot? Op die vraag moet worden geantwoord: neen, die kans is zo de praktijk leert weinig groter dan 25%. Wij kunnen zeker enige voorbeelden aanhalen dat de winter slap verliep en dat wij in februari toch nog op de schaats kwamen. POSITIES HOGEDRUK Echter zo lang de hogedrukgebieden de voorkeur blijven geven aan posities boven de oceaan of bij Spanje en Frankrijk, zoals doorlopend deze win ter het geval is, en elke uitbreiding naar F'sland, Scandinavië en Noordwest Rus land mijden, zolang is er geen koud winterweer te verwachten. Het aardige is dat niemand met enige zekerheid weet Hoe februari er verder over oenKt. mooi zacht houden met al een paar vroege lentedagen of voor een programma gaat zorgen onder het motto „het venijn zit in de staart"? Wij wachten maar af! St. Elisabethziekenhuis, Venray: te beluisteren via kanaal 4, Dinsdag, van 10.15 tot 11.00 uur: het programma „fijne luistermuziek". Woensdag, tweede woensdag van de maand, van 10.15 tot 11.15 uur het programma „Onder ons"; een pro gramma over mensen en dingen die de aandacht vragen. Donderdag, van 10.15 tot 11.15 uur: het programma „Nieuws en informa ties", daarna het verzoekplatenpro- gramma. Donderdag, van 14.00 tot 14.45 uur: het speciale programma voor de jeug dige luisteraar. St. Anna: Psychiatrisch Centrum Ven ray: Maandag, van 15.00 tot 16.30 uur: het programma „Non-stop lichte en veel gevraagde muziek" Dinsdag, tweede dinsdag van de maand, van 14.00 tot 15.00 uur het programma „Onder Ons", een pro gramma over mensen en dingen die de aandacht vragen. Woensdag, van 10.00 tot 10.45 uur: het programma „Fijne luistermu ziek". Vrijdag, van 10.00 tot 11.30 uur: het programma „nieuws en informaties" waarin het verzoekplatenprogramma. St. Servatius: Psychiatrisch Centrum Venray: Donderdag, vanaf 14.00 uur: het pro gramma „Nieuws en informaties", waarna het programma„Fijne luis termuziek" en het programma „On der ons"; een programma over men sen en dingen die de aandacht vragen. De Kruuze: Geriatrisch Centrum Ven ray: Maandag, van 14.00 tot 15.00 uur: het programma „Houwen Zo". Vrijdag, van 14.00 tot 15.00 uur: het programma „Nieuws en informa ties", waarna het verzoekplatenpro gramma. Wilt U aan familie, vrienden en/of bekenden in een van bovenstaande instellingen een muzikale groet bren gen? Wij zijn U graag van dienst. Stuur uw aanvrage tijdig naar de Venrayse Omroep Stichting, Postbus 320, 5800 AH Venray. Venrayse Omroep Stichting: Aanvraagformulier voor verzoekplaten. De plaat is bestemd voor: dhr/mevr/mej. Instelling: Afdeling: Kamer: De plaat wordt aangeboden door: dhr/mevr/mej. Woonpllats: Zoals men vorige week al in „Gemeentepraat heeft kunnen lezen, liet het in de bedoeline dat dc commissie voor Algemene Zaken klachten van de burgerij gaat behandelen. Deze week heeft de betreffende commissie zich met dat voorstel beziggehouden. De heer Houba (VVD) vroeg zich af welk soort klachten feitelijk door de commissie behandelt dienen te worden. Hij zag ze nietEn, is er in het verleden enige noodzaak gebleken om een dergelijke klachten commissie te formeren. De heer Truyen(CDA) verduidelijkt dat zijn fractie, in het „regeeraccoord" met de PvdA destijds een afspraak gemaakt hebben om een klachtencom missie in het leven te roepen. Het gaat erom, een vlotte relatie tussen gemeen tebestuur en ambtenaren enerzijds, en de burgers anderzijds. Heeft die burgerij problemen met het uitblijven van schriftelijke antwoorden van de gemeente; met onheuse behandeling door de ambtenaren; dan kan men bij de commissie terecht. Men zou die zelfs kunnen zien als een soort ombudsman. De bevolking moet weten waar ze met haar kritiek terecht kan; dat er wat aan hun problemen gedaan wordt. De heer Kersten (PvdA) kon dat volledie beamen. De voorzitter, burgemeester Defesche en secretaris Poels, zetten nog eens duidelijk uiteen wat de bedoeling van deze klachtencommissie wel en niet is. Niet is de bedoeling dat er klachten komen over gemeentelijke besluiten ed. Die kunnen aanhangig gemaakt worden via een AROB-procedure. Wel is de bedoeling dat de commissie klachten gaat behandelen, voortvloei ende uit door of uit naam van het gemeentebestuur verrichte dan wel nagelaten handelingen. De commissie heeft daarbij tot taak burgers te horen, het te verwijzen, het uitleg of raad te geven en hun klachten te onderzoeken, naar gegrondheid te beoordelen en zonodig te bevorderen, dat zij worden verholpen. Een hele mond vol, maar in de praktijk wel veel gemakkelijker. AJs straks de gehele raad met het voorstel accoord gaat, kan men met al of niet vermeende klachten bij de commissie terecht. In eerste instantie kan zo'n klacht schriftelijk gebeuren. De klager en beklaagde worder door de commis sie op een later tijdstip afzonderlijk gehoord. Om de burgers niet „kopschuw" te maken wordt de klachtencommissie klein gehouden: de voorzitter plus secretaris plus 2 commissieleden. Aan de hand van de zó ingewonnen informaties neemt de commissie dan een standpunt in. De eindconclusie zal aan de beide „partijen" worden medegedeeld. De commissieleden konden zich uiteindelijk met de voorgestelde gang van zaken verenigen. De heer Kersten verwoordde dat nog eens: „het zullen veelal kleine gevallen zijn, die irritaties oproepen, omdat men meent niet serieus te worden genomen Vrijdag 5 februari. Film voor ieder een van 12t.m. 15 jaar. Zaterdag 6 februari gewoon geopend vanaf 20.00 uur. Zondag 7 februari gewoon geopend vanaf 15.00 uur. C Ni i^n GEMENGDE H zangvereniging Iedere Woensdagavond repetitie van 18.30 tot 19.30 uur in de Hensenius- school. Gaarne trouwe opkomst voor de repetities en de door ons koor gezongen H. Missen. Bij afwezigheid s.v.p. even afmelden bij het bestuur. Komende zondag, 6 februari 1983, wordt in hotel De Burggraaf een ruilbeurs gehouden. Deze duurt van 10 tot 1 uur. Er kan geruild worden in alle ruilmaterialen, zoals postzegels, mun ten, sigarenbandjes etc. etc. Een zwarte bouvier, reu klein konijntje, zwart met wit neusje zwarte Bouvier jonge licht bruine hond zwarte valhelm met spikkels zwarte kunstleren handschoen, rechter, merk Hema linker handschoen, kleur rood met zwart/wit/gele strepen twee linker zwarte handschoenen twee damesslips, 4 sjawls, 1 coltrui, 2 vesten, 4 hemden, 3 dameshemden, 1 onder jurk, 3 paar sokken, 8 paar hand schoenen, 5 enkele handschoenen, 2 mutsen (in de HEMA achtergelaten) lichtbruine portemonaie met rits en twee sleutels een sleutel, vermoedelijk van een geldkistje /gouden trouwring, binnenzijde gegraveerd „Gerry". Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de administratie van de Gemeente politie Venray, Leunseweg 4, tel. 04780-84888, toestel 227. In Eindhoven slaagde voor chiropo- diste diploma Ans van Kimmenade- Kateman. üp de pagma „Veremgingsmeuws" wordt onder bovenstaand „kopje" o.m. gevraagd wie bekend is met de op de foto afgebeelde vrouw. Wij vergaten echter de foto te plaatsen. Wij doen dat nu hier. Weet u er bijzonderheden over, bel dan Ans v.d. Pulten, tel. 82623. Dames. VC Rooy 3-VC Rooy 2 12-15,9-15,9-15 Hiermee verloor VC Rooy 3 van VC Rooy 2. De wil was er wel. Dat bleek uit de voorsprong die VC Rooy 3 in de eerste set meteen al kreeg. Maar helaas konden we die niet vasthouden. In de laatste twee sets kwamen we, ondanks redelijk spel, niet verder dan negen punten. Programma 5 februari. Heren. Flamingo's-VC Rooy 1 Gennep 17.00 Asterix-VC Rooy 2 Maasbree 16.30 Asterix-Jong. jun. Maasbree 14.00 Dames. Mertens VCW-VC Rooy 1 Weert 18.30 Phoenix-VC Rooy 2 Coninxhof 18.30 Peelpush-VC Rooy 3 Meijel 19.00 Nevoc-VC Rooy 4 Neer 18.30 Asterix-Meisjes jun. Maasbree 14.00 Programma zondag 6 februari. Meisjes asp. B. VC Rooy 2-Aspargos 2 Grubbenvorst Athos 1-VC Rooy 2 Grubbenvorst Vertrek om 12.15 uur. Aanvang VC Rooy 1-AV Flash AV Flash-VC Rooy 1 Phoenix 1-Olsredlem 1 3-2 Al voor aanvang van deze wedstrijd wisten beide ploegen dat het een gelijkopgaande strijd zou worden, evenals dat in de eerste ontmoeting tussen beide ploegen het geval was. Dat bleek ook het geval te zijn. In de le en 2e set had de thuisploeg ontstellend veel moeite met het geven van een fatsoenlijke pass. Desondanks kon men Olsredlem redelijk volgen en eindigde beide sets na een spannend verloop telkens in de kleinst mogelijke overwinning voor de bezoekers nl. 15-17en 13-15. Diegenen die gedacht hadden dat hiermee de strijd beslist was kwamen wel zeer bedrogen uit. In een gewijzigde opstelling kwam Phoenix in de derde set verrassend terug. Met een gave 15-5 overwinning kreeg men weer enigzins aansluiting met de tegenstander. Toen daarna ook de 4e set gewonnen werd met 15-11 was de wedstrijd weer volledig open en geloofde Phoenix alsnog in een overwinning. Maar in de beginfase van de beslissende 5e set werd men weer zwaar onder druk gezet door Olsredlem. Bij een 5-13 stand in het voordeel van de bezoekers leek er veel beslist. Door een ijzersterke serve van Hans Hendriks, specialist op dit gebied, kwam men echter steeds dichterbij. Bij een 13-13 stand steeg de spanning ten top. Phoenix kwam enkele malen op set- point (14-13 en 15-14) maar wist het laatste punt nog niet te scoren. In een werkelijk zinderend eindspel wist Ols redlem steeds de stand gelijk te trekken. Door 2 bekeken ballen was tenslotte onder oorverdovende toejuigingen van de fel meelevende supporters de thuis ploeg die deze ongemeen spannende set met 17-15 wist te winnen. Daarmee behaalde men onverwachts een be nauwde 3-2 overwinning in een zeer matig gespeelde maar wel zeer boeiende wedstrijd. Overige uitslagen. Heren 2-VC Rooy 3 3-0! Set-Up-Dames 1 3-0 Grashoek-Dames 2 3-0 Programma zaterdag 5 februari. Set Point 1-Heren 1 19.30 uur Dames 1-VC Rooy 2 18.30 uur Telsters: T. Bus en R. Wienen. Dames 2-Concordia 5 17.00 uur Telsters: P. Marcellis en P. Cuppen. EEN ABONNEMENT WAARD Nederl. première Destrip, die als „Tom Poes" in 1939 uit de schrijf en tekenpen van Marten Toonder vioeide is nu als „Heer Bommel en Tom Poes" bij miljoenen krantenlezers in heel Europa niet meer weg te denken uit hun dagelijkse lectuur. Maar ook buiten de dagbladen hebben heer Bommel en Tom Poes triomfen geoogst. In het weekblad Donald Duck verschijnt de kleurenstrip en de pockets van de Bezige Bij, die elk jaar de krantestrip in gebundelde vorm doen voortleven, vinden telkens weer honderdduizenden trouwe lezers. Al kort na de Tweede Wereldoorlog is Ollie B. Bommel met zijn jonge vriend Tom Poes in tekenfilms versche nen, maar dat waren korte produkties, meestal in het vlak van de publiciteit. Ondanks verschillende serieuze pogin gen is het echter nooit gelukt, een avondvullende tekenfilm met heer Bommel en Tom Poes van de grond te krijgen. Producent Rob Houwer, een fervent liefhebber en kenner van het werk van Marten Toonder besloot na zijn onon derbroken reeks Nederlandse speelfilm successen (waaronder Turks Fruit en Soldaat van Oranje) hierin definitief verandering te brengen. Na lang overleg tussen hem en Marten Toonder over vorm en inhoud van zo'n gigantisch project, waarbij beide Heren elkaar leerden kennen en waarderen, produ ceerde en presenteert Rob Houwer nu de ruim tachtig minuten durende tekenfilm „Als je begrijpt wat ik bedoel", die de afgelopen drie jaar bij Toonder Studio's in Nederhorst den Berg werd gerealiseerd. „Als je begrijpt wat ik bedoel" is de allereerste avondvullende tekenfilm en daarmee het grootste animatie-avon tuur ooit in ons land uitgevoerd. De kleurenfilm die voor volwassenen en jeugdig publiek is bestemd zal op 3 februari a.s. in 75 bioscopen tegelijk (een absoluut record) in Nederland in première gaan en vervolgens in verschil lende taalversies over de gehele wereld worden uitgebracht. Ruim tachtig minuten tekenfilm betekent het, met de hand invullen van 120.000 (honderdtwintigduizend) apar te beeldjes. Geen wonder, dat daar zelfs met de geroutineerde en grote teken filmstaf van Toonder Studio's zo'n drie jaar onder de artistieke supervisie van Marten Toonder Rob Houwer aan moest worden gewerkt Programma van 4 t.m. 10 februari. Vrijdag 4 februari. 19.00-24.00 Zaalvoetbalcomp. EJP-Klomp(D) SVCB-Wcttcling(D) de wctteling 4-Vlakwater Wittenhorst- de wctteling 2 Veronica-de Klomp. Zaterdag 5 februari. 8.00-10.00 MHCV zaalhockey tr. 10.00-12.30 Manual handbalcomp. 12.30-15.30 Korfbal 15.30-19.00 MHVC zaalhockeycomp. Meisjes B: Venray-Concordia Venlo- Heerlen Venlo Concordia Venray -Heerlen. 19.00-21.30 Jumpers Basketbalcomp. 21.30-22.30 MHVC. Zondag 6 februari. 8.00-10.00 Castenray zaalv. comp. 10.00-12.00 Badminton 12.00-15.00 Korfbalcomp. 15.00-18.30 Manual handbalcomD. 18.30-22.30 MHVC zaalhockeycomp. Dames: Venray 2-Heerlen 2 Horst 2- Geleen 2 Horst 2-Heerlen 2 Ven ray 2-Geleen 2. Maandag 7 februari. 18.00-21.00 VC Rooy tr. 21.00-24.00 Zaalvoetbal comp. SVCB-Fermonia Boys EJP-Sp. Heel EJP4-Klomp 2. Dinsdag 8 februari. 18.00-21.00 VC Rooy tr. 21.00-23.00 Badminton. Woensdag 9 februari. 19.00-22.30 Badminton 22.30-24.00 de Wetteling zaalv. vr. Donderdag 10 februari. 18.00-21.30 Manual tr. 21.30-23.00 VC Rooy tr. H.S.V. DE ROERDOMP Geachte sportvrienden. Helaas zijn wij nog niet rond met de banken om de contributie over te maken op het Giro-kantoor en de Rabobank. De onderhandelingen zijn in een vergevorderd stadium. Daarom heeft men de gelegenheid om de vergunningen af te halen bij H. v.d. Heuvel, Langeweg 38 Venray. Vanaf 1 januari dient men in bezit te zijn van een vergunning voor het vissen voor junioren en senioren in 't Leuken te Well, gemeente Bergen, zoals eerder bekend is gemaakt door het bestuur, daar er een strenge controle in bovengenoemd viswater op de vergun ningen plaatsvindt. openbare bibliotheek venray Keuze uit de nieuwe aanwinsten voor de Jeugdafdeling: A boeken,tot 9 jaar. Biegel. P. Vcrgilius van Tuil overwintert bij dc mensen. Als virgiiius in een laars tegen dc regen schuilt, komt hij in den mensenwereld terecht, waar hij allerlei avonturen beleeft. Bruna, D. Nijntje op de fiets. Als je dier bent, kun je je, met Nijntje makkcljk voorstellen hoe fijn het moet zijn als je later door het bos mag fietsen en bij het teruggaan lekker de heuvel af kan racen. Gekleurd vierkant prenten boekje voor kleuters. Minarik, E. Papa Beer komt thuis. Door inhoud en illustraties vertederen de kleuterverhaaltjcs over de belevenis sen van kleine Beer rondom de thuiskomst van zijn papa, die ver weg op zee was. —Turin. A. Een geluk bij een ongeluk. Prentenboek met veel, kleu rige illustraties waarin op speelse wijze het doorbreken van traditionele rolpa tronen is verwerkt: na een overstroming ontdekken zowel vader als moedermuis dat ze veel meer kunnen dan ze eerst dachten! B boeken van 9 tot ±11 jaar. Daele, H. van; Het huis in de rij. De schrijver vertelt over ztjn belevenis sen als 8 jarig jongetje in een klein dorp in Vlaanderen. Dulieu, J. Paulus en het beest van Ploemanac. Paulus gaat per bezemsteel met vakantie naar Bretagne, waar het enge beest van Ploemanac woont. Zelf lezen vanaf ca. 9 jaar; ook geschikt om voor te lezen aan jongere kinderen. Nowee P. Arendsoog en het Murdock mysterie. Als de 15 jarige Ken de hulp inroept van Arendsoog en Witte Veder om zijn ontvoerde stiefvader op te sporen, stellen dc beide helden alles in het werk om de vele raadsels op te lossen. Cboeken, vanaf 11 jaar. —Dros, I. Lange maanden. Dc 17 jarige Daan is zo verlegen in de liefde dat de vriendschap met zijn jeugdvrien- ding uitraakt en hij zich een langdurige ruzie met zijn vriend op de hals haalt. Winberg, A. Het verslag van een zomer. Ver van huis, helemaal zelfstan dig en vrij, heeft Ninna een vakantie- baan. Zij ontdekt dat deze vrijheid haar ook verantwoordelijkheden oplegt. Zwaan, P. de Gokhallenrel. Als Tijger Tigran en zijn Kopenhaagse vriend proberen te ontdekken waarom er zoveel rellen voorkomen in een gokhal, stuitens ze op een geheimzin nige oplichtingsaffaire. :iw Venrays weekblad Ditmaal een zeer oude foto, gemaakt in 1896 van de schooljeugd uit Klein-Oirlo en de Molenhoek met hun onderwijzers. Enkele namen of voor namen ontbreken. Bovenste rij v.l.n.r. Jozef Wismans - Th. Gommans - P. Philipsen - Lamb. Jansen L. Gom mans Ger. Philipsen - Jac Spreeuwen berg. 2e rij. G. de Ponti (hoofd der school) Marie Classens - H. Philipsen - Petr. Heidens - W. Giesberls - Agn. Gommans - Bertha Gommans - Christina Thijssen - zuster Spreeuwenberg - v.d. Berg onderw. H. Maas. 3e rij. Mina Rongen - Wismans - E. Duijf - Nora Maassen - Cato Heidens - Ger v.d. Sterren - Marie Thijssen - Nooijen. 4e rij. B. v.d. Sterren - L. Philipsen - M. Maassen - A. Jansen - Ger. Wismans - Ant. Op Heij - - Mina Rongen - P. Janssen -Giesberts. 5e rij. - Jansen - W. Classens - P. Philipsen - M. Philipsen - P. Rongen - W. Jansen - P. Wismans - T. Giesberts - Ant. Giesberts - G. Spreeuwenberg. Ook deze foto kan men nog nabestellen bij J. v.d. Putten, Westsin gel 18, telefoon 89803. Hebt U ook 'n oude (school)foto die u in Peel en Maas geplaatst wilt hebben, dan kan dat. Er zijn geen kosten aan verbonden en de foto krijft U weer terug. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, A. Franken, Th. lankveld. H. Schraven en J. Wittgen: SCHRAVEN Stationsweg 15, tel. 81465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver. G van Loon, F. de Muinck Keizer. F Schmeetz. Th. van Thiel. D. Vercauteren en J. de Vocht: F. SCHMEETZ Aronskelk 76, tel. 85900 DOKTER VAN DONGEN Kabroekstraat 12, America telefoon 04764-1707 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bi) de genoemde doktoren terecht: "s morgens van 10 tot 11 uur; 's middags van 17 tot 18 uur. ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Telefoon 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN van heden vrijdagavond 18 uur tot vol gende week vrijdag. APOTHEEK ST. ODA Passage 1 teil. 81255 Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13-00 en van 17.00 tot 16.00 uur;, zondag: van 10.00 tot L00 en van 17.00 tot 18 00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY Voor spoedeisende gevallen, uitsluitend na telefonische afspraak, neemt waar H. PEETERS, telefoon 83478 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN KLEINE HUISDIERENPRAKTIJK van Winden/Ruymbeek M.J. VAN WINDEN Stationsweg 8 Venray tel. 04780-81338 DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en W.G.A.M. Loonen dienst op vrijdag, zaterdag en zondag W.H. KREMER, Mgr. Nolensstraat 12 Venray telefoon 04780-81000 Spreekuur kleine huisdieren: za en zo van 13.30 tot 14.00 uur en volgens afspraak Onderwijs- en beroepskeuzevoorlichting Venray, Leunseweg 2a, tel. 10032 Openingstijden: ma tm do 8.30 - 12.45 en 13.15 - 17.00; vrijdags 9.00 - 12.30 en 13.00 - 16.30 uur INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM. LIMAGAS en WML Past. Wijnhovenpark 1. 5801 BZ Venray telefoon 04780 86333 Geopend maandag tm vrijdag 9-17 uur. MASJ Hoenderstraat 33, Venray Tel. 04780-85251 open: maandag tm donderdag 10 - 18 vrijdag 10 - 20 uur KINDERDAGVERBLIJF „DUIMELOT" Heuvelstraat Venray tel. 87110 Geopend van ma tm vr 8.00 17.30 u ALGEMENE HULP-DIENST VENRAY telefoon 04780 - 84163 Bereikbaar elke werkdag van 9 lot half 11 'smorgens en van 7 lot 8 uur 'savonds kamerbemiddelingsburo open: maandag tm donderdag 10 12 vrijdag 17 - 19 uur Hoenderstraat 33 tel. 85251 Venray VROUWEN BELLEN VROUWEN Vrouwen luister- en Informatiedienst, van maandag t.m. vrijdag van 9-12 uur elke dinsdagavond van 8-11 uur. TELEFOON 04750-18000 REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkun dige voor Venray, Mcerlo en Wanssum is bereikbaar via telefoonnummer 04780 -81269. Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijkverpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er ge legenheid van maandag tot en met vrijdag van 08.30 tot 09.00 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uitlecnartikelcn kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 08.30 tot 09.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedge vallen door de wijkverpleegkundige van dc weekenddienst. Eenieder wordt verzoebt de artikelen na gebruik zo spoedig mogelijk terug te bezorgen. Zuigelingen-kleulerbureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269. Spreekuur Diëtiste: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269. Zwangerschapsgymnaslick: Aanmeldingen via telefoon 81269. Groene Kruis Wijkcentrum „De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkver pleegkundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur, telefoon 83859. Zuigelingen- en kleuterbureau uitslui tend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum „Landweert" Venray: Spreekuur en uitleen door dc wijkver pleegkundige op maandag, woensdag en vrijdag van 08.30 tot 09.00 uur, tele foon 88273 of 85900. Uw off. Volvo-dealer voor Venray e.o. AUTOBEDRIJF HANS KOK Venrayseweg 29 HORST tel. 04709 - 1400 s (gratis haal- en brengservice) 3

Peel en Maas | 1983 | | pagina 3