VASTELAOVEND VENRAY ZUID Nl TALBOT EN PEUOEOT De Wetteling 60 OUDE FOTO'S AGENDA cor SCHOUWBURG- NIEUWS Hl OPEN HUIS SHOW VAN 7 tün. IS JANUARI PEEL EN MAAS La Paloma en de boerebrulluft WERKGROEP EX VUURWERK GEVONDEN het goede adres 82635 ZUIDSINGEL 10 VENRAY TELEFOON 04780 - 81683 DE PIELHAAS VENRAY Zaterdag 8 januari 1983: Prinsenproklamtie, aanvang 20.11 uur in de Schouwburg. I Zaterdag 15 januari: Ondertrouwbal - 20.33 uur Zaal In den Engel Zaterdag 15 januari: Jeugdzitting -18.30 uur Foyer schouwburg Vrijdag 21 januari: Circus Mök - 20.11 uur plaats: Schouwburg Zaterdag 22 januari: Circus Mök - 20.11 uur Plaats: schouwburg I Woensdag 26januari: Circus Mök bejaarden/invaliden 20.11 uur. Plaats: schouwburg. Vrijdag 28 januari: Circus Mök - 20.11 uur Plaats: schouwburg Zaterdag 29 januari: Circus Mök - 20.11 uur Plaats: schouwburg Zondag 30januari: I Joekskapellen Festival -11.33 uur Plaats: schouwburg Zaterdag 5 februari: Vorsten (gehuwden) bal - 20.55 urn- Zondag 6 februari: Ochtendconcert -11.30 uur Uitreiking APK-plak j Plaats: Foyer schouwburg Zaterdag 12 februari: 15.33 Installatie Prins in raadhuis (voor genodigden) 20.33 Hofbal Zondag 13 februari: 10.55 H. Mis - Grote Kerk 12.11 Ochtendconcert - schouwburg 14.11 Intocht, overhandiging sleutels, onthulling monument - Grote Markt 14.33 Kinderoptocht 16.30 Receptie Jeugdprins zaal In den Engel 17.00 Receptie Prins 1982 - schouwburg 18.00 Jeugdbal - tent Maandag 14 februari: 10.30 Kinderhossen - ent en foyer schouwburg. 14.11 Grote Vastelaovesoptocht 18.00 Jeugdbal - Tent Dinsdag 15 februari: 10.30 Kinderhossen - tent en foyer schouwburg 14.11 Boerenbruiloft 18.00 Jeugdbal -Tent 24.01 Sluiting vastelaovend 1983 - Grote Markt. CARNAVALSVERENIGING 'T KNOLLEKE - LEUNEN Vrijdag 7 januari: Zitting (Gemeenschapshuis) Zaterdag 8 januari: Zitting (Gemeenschapshuis) Dinsdag 11 januari 1983: Bejaardenbal (Piet Martens) Vrijdag 14 januari: Invalidenbal (Gemeenschapshuis) Zaterdag 15 januari: Aid Prinsebal (Gemeenschapshuis) Zaterdag 22 januari: Prinsenbal (Gemeenschapshuis) Zondag 23 januari: Jeugdprinsenbal (Gemeenschaps- huis) (Zaterdag 29 januari: J Vorstenhal (Gemeenschapshuis) Zaterdag 30januari: Jeugd vorstenhal (Gemeenschapshuis) Vrijdag 4 februari: Receptie Jeugdprins (de Herberg) Zaterdag 5 februari: Aid Wieverbal (Gemeenschapshuis) Zaterdag 12 februari: Carnavalsmis en Prinsenreceptie Zondag 13 februari: Carnaval Maandag 14 februari: Carnaval Dinsdag 15 februari: Carnaval Tevens is er tijdens de carnavalsdagen jeugdbal bi; café Piet Martens. VASTELAOVESVERENIGING DE SPURRIEMÖK Vrijdag 7 januari: 20.00 Bonte Avond, zaal „de Ruif" Zaterdag 8 januari: 20.00 Bonte Avond, zaal „de Ruif' Zaterdag 15 januari: 20.00 Prinsenbal, zaal „de Ruit" Zaterdag 29 januari. 20.00 Aldewieverbal zaal „deRuif". Zondag 6 februari: 20.00 Prinsenreceptie, zaal „deRuif" Vrijdag 11 februari: 14.00 Carnavalszitting schooljeugd, basisschool Zaterdag 12 februari: Opening carnaval Venray 19.00 H. Mis 21.00 Bezoek Pastorie Zaterdag 13 februari: 13.30 Opening carnavalsdagen zaal „de Ruif" 14.00 Kinderbal, zaal „de Ruif" 20.00 Groot Mökkenbal, zaal „de Ruif" Maandag 14 februari: 14.00 Kinderbal, zaal „de Ruif" 20.00 Mökkinnenbal, zaal „de Ruif" Dinsdag 15 februari: 13.11 Optocht 13.30 Boerenbruiloft zaal „de Ruif" 14.30 Kinderbal, zaal „de Ruif" 20.00 Boerenbruiloftsbal, zaal „de Ruif". SCHANSEKNUPPELS CASTENRAY Zaterdag 11 december: Jeugdvorstenval, patronaat Zaterdag 8 januari: Prinsenbal, patronaat Zaterdag 15 januari: Receptie Prins, patronaat Zaterdag 21 januari: 50 bal, patronaat Zondag 22januari: JeugdprinsenbaLnaironaai Donderdag en vrijdag 27 en 28 januari: Zittingsavonden, patronaat Vrijdag 4 februari: Aldewieverbal, patronaat Zaterdag 12 februari: Jeugdbal, patronaat Zondag 13 februari: Optocht Direkt na de optocht, jeugdbal in pa tronaat en volwassenen in café. 's Avonds carnavalsbal, patronaat Maandag 14 februari: Jeugdbal, patronaat Bal voor volwassenen Dinsdag 15 februari: 's Morgens jeugdbal voor jeugd van de lagere school, patronaat. 's Avonds boerenbruiloft, patronaat. CARNAVALSVERENIGING DE KARKLINGELS Groot Aldwieverbal. Op 8 januari 1983 zal in het Gemeenschapshuis het jaarlijkse Alde wieverbal worden gehouden. Traditiegetrouw zal tijdens dit altijd gezellige bal, het boerenbruidspaar met aanhang voorgesteld worden. Dit jaar is de organisatie in handen van bewoners Langs de Lijn, Henry Dunantstraat en de Hulst. Ceremoniemeester Gerrit Reintjes zal deze avond de verloving bekend maken. De aanvang van het bal is 20.30 uur. Afwijkend van voorgaande jaren worden er dit jaar 2 zittingsavonden gehouden in het gemeenschapshuis op maandag 17 januari en op vrijdag 21 januari. De aanvang van beide avonden is 20.00 uur (zaal open om 19.00 uur). Op deze avonden treden diverse arties ten van eigen bodem voor het voetlicht, o.a. Hofkoor Oere Toe, De Wazelvotte van Ostrum, de Trennesetters, „Woep Sjeng" de chinees, Joekskapel 't Göt en Henk en Henk. Tevens zijn nog twee uitzonderlijke buutreedners gecontrakteerd nl. Harrij Wolters en de buutekampioen van Brabant, Lambert van de Kerkhof. De muzikale begeleiding wordt even als vorige jaren verzorgd door de uitstekende Eikenhofkapel. Al met al beloven het zeer plezierige avonden te worden. Zaterdag 8 januari. Aldewieverbal (gemeenschapshuis). Vrijdag 14 januari. Vastelaovend-avond Nieuw- Spraeland. Zaterdag 15 januari. Jeugdprinsen bal (de Karklingel). Maandag 17 januari. Carnavalszitting (gemeenschapshuis). Vrijdag 21 januari. Carnavalszitting (gemeenschapshuis). Vrijdag 28 januari. Bejaardencarnaval (de Karklingel). Zaterdag 29 januari. Prinsenbal (gemeenschapshuis). Zaterdag 5 februari. Receptie Prins (de Karklingel). Vrijdag 11 februari. Schoolcarnaval (school). Zaterdag 12 februari. Jeugdbal (de Karklingel). Zondag 13 februari. Optocht (Oostrum). Carnavalsbal (gemeenschapshuis). Maandag 14 februari. Jeugdbal (de Karklingel). Carnavalsbal (gemeenschapshuis). Dinsdag 15 februari. Boerenbruiloft (gemeenschapshuis). Carnavalsbal (gemeenschapshuis). CARNAVALSVERENIGING DE PIËLREUZEN Zaterdag 8 januari. Prinsenbal (gemeenschapshuis) Zaterdag 15 januari. Jeugd prinsebal (Koel). Vrijdag 21 januari. Bonte-avond (gemeenschapshuis). Zaterdag 22 januari. Bonte-avond (gemeenschapshuis). Zondag 23 januari. Receptie Jeugdprins (Koel, 15.11 u.). Zondag 30 januari. Boerenbruiloft. Vrijdag 4 februari. Aid Wieverbal (zaal Roelanzia). DIVERSEN Zaterdag 29 januari. Spokenbal, in cafe rest. Vlakwater om 20.33 uur georganiseerd door de Mixed Hockeyclub Venray. vrijdag 4 februari. Klerenbal voor middelbare scholieren in zaal „In den Engel". CARNAVAL IN „PRINSEN TENT". De voormalige exploitanten van het door brand verwoeste „Prinsenhof' hebben van b. en w. toestemming gekregen voor het plaatsen van een tent tijdens carnaval op het Gouden Leeuw terrein. Hierbij wordt gestreefd naar een „koppeling" met de jeugdcarnavals tent. Het college heeft ervan afgezien de tent te laten plaatsen op het terrein aan de Wilhelminastraat waar eens het „Prinsenhof" heeft gestaan wegens de geluidshinder, die de omgeving dan zal ondervinden. Volgens het nog vast te stellen beleid met betrekking tot de geluidshinder kunnen tenten bij carnaval en kermis worden toegelaten met muziek tot uiterlijk 1 uur op plaatsen zoals het Gouden Leeuw-terrein. De feesttent zal goed verwarmd en zeer gezellig ingericht worden. De hofkapel verzorgd alle dagen de muziek. EEN ABONNEMENT WAARD Op 15 januari a.s., precies een week nadat de nieuwe Prins van het Piël- hazenrijk bekend is geworden, zullen de carnavalsvierders weten wie het boeren bruidspaar zal zijn. De twee onechte echtelieden afkomstig uit de gelederen van de dansvereniging „La Paloma" zullen op die zaterdagavond in onder trouw gaan in zaal „In Den Engel". Het ondertrouwfeest begint om 20.11 uur met medewerking van de joekskapel „Blaos urn op", welke later op de avond wordt uitgebreid tot „Groot Blaos um op". Om 21.33 zal den ursten boer oftewel de opperboer van „La Paloma", die in zijn normale leven Bert van Jo de Köster heet, alle ondertrouwgasten welkom heten. Maar dan wet men nog niks Om 22.22 wordt er een tipje van de geheimzinnige sluier opgelicht, wanneer de bruidsmeisjes bekendgemaakt wor den. Om 22.25 uur komen de prins met zijn adjudanten, de vorst en de raad van elf de carnavalsvreugde vergroten. Men zal dan nog wel tot 22.33 uur moeten wachten om te weten wie de ouders van de bruid, van de bruidegom, het bruidspaar en de getuigen zijn. Natuurlijk worden daarna de ver schillende toespraakjes gehouden waar na het ondertrouwbal in alle hevigheid losbarst. Met de voorbereiding van de Boere brulluft 1983 zijn momenteel 18 leden van „La Paloma" onder leiding van de heer Ermers, bezig. Het „stamcafé" van de dansvereniging „In de Engel" zal het aanzicht krijgen van een boerderij uit omstreeks 1900 en tijdens de carnaval zal La Paloma geen La Paloma heten maar, meer in stijl, „De hopsakkers van L.P.". Overigens, de dansclub heeft ook haar oud-leden betrokken bij het Boerenbruilofstgebeuren. Zijn we goed ingelicht, dan zal een van de onechte echtelieden een oud-lid zijn van „La Paloma". INBRAAK Zondagavond omstreeks 11 uur kwam een bewoner van de Hubertus- straat, bij thuiskomst tot de ontdekking dat er ongewenst bezoek was geweest. Door het inslaan van een raam in de keuken was toegang verkregen. De woning was geheel doorzocht. Een geldbedrag van 100 gulden bestaande uit rijksdaalders was de gehele buit. In de Harpstraat was in een woning eveneens ongewenst bezoek geweest. Ook daar was alles doorzocht. Voor zover kon worden nagegaan wordt er niets vermist. VERNIELINGEN Van het gemeenschapshuis te Leu nen sneuvelde een ruit. Van de daders ontbreekt ieder spoor. In de Mambostraat werd een band van een geparkeerde personenauto met een mes lek gestoken. Wederom werd het schoolbestuur van Leunen geconfronteerd met een aan diggelen gegooide ruit. FIETSEN GESTOLEN De laatste dagen werden er 4 meldingen gedaan van diefstallen van in Venray-kom geplaatste fietsen. MISHANDELING Een 36 jarige Venraynaar kreeg proces-verbaal aangezegd wegens mis handeling. Maandag jl. had hij een 26-jarige plaatsgenoot dusdanig toege takeld dat deze „pijnlijk getroffen DOORRIJDER AANGEHOUDEN Zondagavond werd op de Bergweg een personenauto, van een inwoner van Wanssum, aangereden door een andere personenauto. Die bestuurder reed door zonder dat zijn identiteit kon worden vastgesteld, door. Hij had echter pech, want een opmerkzame getuige had het kenteken van die auto genoteerd en het bleek dat de auto toebehoorde aan een 36-jarige inwoner uit Bergen. Korte tijd later kon hij reeds worden aangehou den. Nadat proces verbaal terzake het doorrijden was opgemaakt, werd hij huiswaarts gezonden. AANHOUDING Maandag jl. hield de Venrayse politie een 21-jarige jongeman aan, terzake een in november gepleegde diefstal van muziekapparatuur, ter waarde van 12.000,- uit een woning aan de zuid singel. Hij bekende de diefstal. De apparatuur kon bij een vriendin van hem in Den Bosch in beslag worden genomen. Na aanvankelijk ingesloten te zijn geweest werd hij daags daarna op vrije voeten gesteld, uiteraard met de mededeling dat proces verbaal zal worden opgemaakt. GEWONDEN IN INTERNATIONALE TREIN De Venrayse politie kwam met de ge meentepolitie uit Deurne en de Rijkspo litie uit Horst in aktie, nadat via de Spoorwegen een melding was binnen gekomen dat op het baanvak Eind- hoven-Venlo ter hoogte van Griendts- veen met stenen gegooid werd naar de op snelheid rijdende treinen. Van een internationale trein werden enkele ruiten ingegooid en waren enkele reizigers licht gewond. Ondanks deze gezamenlijke politionele aktie kon niet worden achterhaald wie of wat er met stenen gegooid heeft. Sedert korte tijd bestaat er voor Venray en omgeving een werkgroep „Ex". De werkgroep is ontstaan op initiatief van enkele mensen die als kliënt direkt te maken hebben gehad met de psychiatrie. Het doel van de werkgroep is om door het met "lkaar in kontakt brengen van kliënten en ex-kliënten uit de psychiatrie en eventueel van andere hulpverleningsinstanties, te bereiken dat deze mensen zich minder geïsoleerd gaan voelen en meer zicht krijgen op hun situatie. Op langere termijn kan dit als indirekt gevolg hebben dat de geestelijke gezondheidszorg verbetert. Ook mensen die niet direkt te maken hebben gehad met de psychiatrie, maar gewoon eens over zichzelf en hun situatie willen praten, zijn bij ons van harte welkom. Wat doet de werkgroep nu precies? Op de eerste plaats hebben wij iedere dinsdagavond van 19.30 uur tot 22.00 uur een inloopavond in het pand van MASJ, Hoenderstraat 33, Venray.Op zo'n inloopavond, waar iedereen wel kom is, kunnen de bezoekers onder genot van een kop koffie met elkaar praten, spelletjes doen, kaarten, naar de radio luisteren enzovoorts. Van onze kant proberen wij de avond zo gezellig mogelijk te maken. Het belangrijkste is dat de bezoekers met elkaar kontakten kunnen maken en daardoor misschien zelf in staat zijn een isolement te voorkomen of te doorbre ken. Op de inloopavond is het ook mogelijk een gesprek „onder vier ogen" te hebben De inloopavonden worden begeleid door de 5 leden van de werkgroep. De werkgroep onderhoudt kontakten met het Psychiatrisch Centrum Venray.Ook hebben we een maal per maand een zogenaamde „Info-avond" in het „Trefpunt" van St.Servatius. Hier kunnen de mensen die als kliënt opgenomen zijn en op korte termijn ontslagen worden, informatie inwinnen over de werkgroep „Ex". De werkgroep bestaat uit 5 mensen die wel of niet opgenomen zijn geweest in de psychiatrie. Wij doen dit werk geheel vrijwillig. Fien, Ans, Antoinette, Miriam en Ben. Werkgroep „Ex", p/a Haammakerstraat 212, 5801 TG Venray. Naar aanleiding van een advertentie in landelijke en regionale dagbladen inzeke het bestellen en afleveren van vuurwerk, waarbij betrokken de firma Bouma te Leeuwarden, wordt het volgende bekend gemaakt: door de gemeentepolitie Leeuwarden is tegen genoemd bedrijf een onderzoek gestart. Gebleken is dat alom in den lande vuurwerk is besteld en betaald bij genoemde firma, doch de levering heeft niet plaats gevonden. Indien u tot de gedupeerden behoort, wordt u verzocht, de volgende gegevens door te geven aan de politie te Venray; naam, voornamen, leeftijd, adres en woonplaats alsmede aan te geven hoe en wanneer u betaald heeft en welk bedrag het betreft. Deze gegevens worden dan gebun deld en via de afdeling recherche doorgegeven aan de politie te Leeuwar den. tussen 27 december '82 en 2 januari '83. Jonge zwarte poes zilveren herenhor loge, merk Pontiac met opschrift: G. Smits grijsblauwe werkschort merk „de Berkel" blauwe handschoen grijze (rechter) handschoen auto sleutel met plastic bovenkant en groene plakband erom Sleutelhanger met een sleutel nr. 105. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de administratie van de Gemeente politie Venray, Leunseweg 4, tel. 04780-84888 toestel 227. Het Schuttersveld zonder rector Op oudejaarsdag hebben de bewo ners van het Schuttersveld, evenals de medewerkers van dit bejaardencentrum, na een plechtige eucharistieviering, afscheid genomen van hun rector, oud-deken A. Loonen. Rector Loonen gaat nu van een welverdiende rust genieten. Hij is 78 jaar en vindt dat er nu toch we 'n punt gezet kan worden achter zijn geestelijke zorg voor de bejaarden. Over een (eventuele) opvolging is nu nog niets bekend. „Men is zich nog aan het beraden", zoals dat netjes heet. het juiste telefoonnummer schilderwerken hv. ilEURIEIS. VENRAY Plataanstraat 12 Tel. 82635 VENLO GENNEP Vrijdag 7 januari. 19.00-24.00 zaalv. comp. Stappers-Fc. Hento FCPR-EJP 2 Wittenhorst-EJP 3 Vlakwater-lVO 4 de Wetteling 4-De Klomp 2. Zaterdag 8 januari. 8.30-19.30 Red Stars jeugdtoernooi. Zondag 9 januari. 8.30-19.30 Red Stars seniorentoernooi 20.00-23.00 MHCV zaalhockey dames. Venray-Geleen Gemert-Maastricht Gemert-Geleen Venray-Maastricht. Maandag 9 januari. 18.00-21.00 VC Rooy tr. 21.00-24.00 zaalv. comp. SVCB-EJP Stappers 2-Ford Old timer Veronica 2-Hento 2. Dinsdag 11 januari. 18.00-21.00 VC Rooytr. 21.00-23.00 Badminton. Woensdag 12 januari. 19.00-22.30 Badminton 22.30-24.00 De Wetteling zaalv. vr. Donderdag 13 januari. 18.00-21.30 Manual tr. 21.30-23.00 VC Rooytr. openbare bibliotheek venray Keuze uit de aanwinsten voor de jeugdafdeling: —397.13 Livingston, C. Mam, wat is geadopteerd? Op directe en eenvoudige wijze wordt uitgelegd wat adoptie is en worden enkele vragen beantwoord die adoptie -kinderen vaak stellen. —416.1 Boonstra, M.. F. van Hal teren en B. Urlings. Rollen op de helling, kinderen, vrouwen en mannen. Als het werk binnenshuis tussen man nen en vrouwen anders verdeeld wordt, dan zou er thuis ook heel anders uitzien. —532.5 Watson. Ph. Proeven met vloeistoffen. In woord tn beeld wordt uitgelegd hoe eenvoudige proeven kun nen worden gedaan met goedkope vloeistoffen. Vanaf ca. 11 jaar. —597.8 Thomson, R. Ontdek insck- ten; aktief in de natuur. Insekten observeren, vangen, verzorgen en zelf kweken kun je leren met behulp van dit werkboek. —621.7 Besouw, N. van en J.W. van Besouw. Het nieuwe kwisboek voor de jeugd. Een bundel met meer dan 600 kwisvragen en opdrachten. Om in je eentje of samen met anderen te ontdekken hoe slim je bent. —622.1 Andersen M. Hoe word ik spion? De fascinerende wereld van de internationale spionage uitgelegd voor de jeugd. In dit boek staat alles wat je moet weten en kunnen om een succesvol spion te worden zoals geheime codes, bergplaatsen schaduwen met onzicht bare inkt schrijven etc. —623.3 Allen, Judy. Postzegels verzamelen. Handleiding voor begin nende postzegelverzamelaars waarin o.a. aan de orde komt hoe je postzegels herkent, behandelt en rangschikt. Met veel gekleurde voorbeelden van beno digd materiaal en zegels, vanaf ca. 10 jaar. 644.1 Burgess, J. en E. Graham- Yooll. Energie. Met veel plaatjes en weinig tekst wordt uitgelelgd wal energie is en waarvoor energie gebruikt wordt. Jongenskoor St. Petrus Banden kerk. Ongeveer zestig jaar geleden, richtte kapelaan Strijkers een jongenskoor op. Hij nam zelf de leiding, maar na enige tijd nam de toenmalige onderwijzer aan de lagere school, meester van Heijster die taak van hem over. Door de week moesten zij iedere morgen om 8.00 uur de jaargetijde missen zingen, en op zon- en feestdagen mochten ze samen met het grote koor de completten, de verspers en natuurlijk het Lof zingen. Meester v. Heijster begeleidde hen, tijdens de repetitie's vaak op zijn viool. Dhr. H. Welting was dirigent van het grote kerkkoor en Matthieu Arts was organist. Voorzanger was Handne v.d. Bosch en later zijn zoon Sraar v.d. B9S£h. Tinus v. Beesel was dé orgeltrapper. Hij moeste de blaasbalgpedalen voor het orgel bedienen en hield zich vast aan een stuk hout dat aan de muur bevestigd was. Bij het jaarlijks Ceciliacfeest, vierde het grote koor de hele dag feest; de jongens kregen een grote zak snoep. De misdienaars- of koor-kleden die zij droegen, werden gewassen door Klaore Mien(Janssen). Hier volgen de namen: eerste rij. Engelbert Oudenhoven, Theo v. Rooy, Sjaak v. Opbergen, Grad Verbeek, Karei Oudenhoven, Leo Oudenhoven, Harry Laurensse. tweede rij. Joos Welting, Ben Kruijsen, Teng Arts, Antoon Welting, Jac Beterams, Joos Camps, Jac Laurensse, Martien Poels, Joos Vollenberg, Gerrit Janssen, Willij Cruijsen, Piet Wintels, Piet Laurensse, Martien v. Opbergen, meester van Heijster. Ook deze foto kan men nabestellen bij J. van de Putten, Westsingel 18, telefoon 89803. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W Bloomen, A. Franken. Th. Lankveld. H. Schraven en J. Wittgen: J. WITTGEN Langstraat 76. telefoon 86082 Weekenddienst voor do patiënten van P. Corver. G. van Loon, F. de Mulnck Keizer. F. Schmeetz. Th. van Thiel. D. Vercauteren en J. de Vocht: P. F. CORVER Oostingel 6, Venray, tel. 81393 DOKTER VAN DONGEN Kabroekstraat 12, America telefoon 04764-1707 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht. 's morgens van 10 tot 11 uur; "s middags van 17 tot 18 uur. ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Telefoon 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN van heden vrijdagavond 18 uur tot voF gende week vrijdag. APOTHEEK DE MONNIKSKAP Patersiaan-hoek Patersstraat. tel. 80140 Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13 00 en van 17.00 tot 16.00 uur; zondag: van 10.00 tot J 1.00 en van 17.00 tot 18 00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikJe) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY Voor spoedeisende gevallen, uitsluitend na telefonische afspraak, neemt waar H. JANSSEN Jr.. telefoon 82557 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN KLEINE HUISDIERENPRAKTIJK van Winden/Ruymbeek M.J. VAN WINDEN Stationsweg 8 Venray tel. 04780-81336 DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremeren W.G.A.M. Loonen dienst op vrijdag, zaterdag en zondag W.H. KREMER, Mgr. Nolensstraat 12 Venray telefoon 04780-81000 Spreekuur kleine huisdieren: za en zo van 13.30 tot 14.00 uur en volgens afspraak Onderwijs- en beroepskeuzevoorlichting Venray, Leunseweg 2a, tel. 10032 Openingstijden: ma tm do 8.30 - 12.45 en 13.15 - 17.00; vrijdags 9.00 12.30 en 13.00 - 16.30 uur INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM, LIMAGAS en WML Past. Wijnhovenpark 1. 5801 BZ Venray telefoon 04780 86333 Geopend maandag tm vrijdag 9-17 uur. MASJ Hoenderstraat 33, Venray Tel. 04780-85251 open: maandag tm donderdag 10 - 18 vrijdag 10 - 20 uur KINDERDAGVERBLIJF „DUIMELOT" Heuvelstraat Venray tel. 87110 Geopend van ma tm vr 8.00 17.30 u meesterschilders omdat schilderen een zaak van vertrouwen is. cor reijnders dr. poelsstraat 14 venray telefoon: 82810 DINSDAG 11 januari 20.15 UUR. FRITS LAMBRECHTS „EN NU TER ZAKE" Een lichtcirkel staat op "het midden van het toneel. Daarin bevindt zich een man, die zich gevangen waant in zijn eenzaamheid. Hij kijkt terug op riin leven en maakt de balans op. In een voortdurend gevecht met zichzelf, zijn verleden, zijn relaties, probeert hij uit de lichtcirkel te breken en de „anderen" te bereiken; kontakt te maken met de buitenwereld. Volkomen onverwacht zijl hij zich van tijd tot tijd weer op zijn veilige, „beschermde" plek terugtrek ken. Toch zal het verlangen naar de warmte, de kommunikatic, de streling van de ander, gaan overheersen en hem dwingen in de toekomst te kijken en in deze „duistere tijden" het perspektief te gaan zien. Kortom: een mens in de jaren tachtig met al zijn onzekerheden, zijn angsten. zijn vreugde en zijn verlangen naar ja, naar het inslaan van nieuwe wegen, zodat hij met opgeheven hoofd kan /eggen: „EN NU TER ZAKE....". Frits Lambrechts speelt dit door hemzelf geschreven programma geheel alleen. Hij vertelt, akteert, zingt en begeleidt zichzelf aan de piano en op andere instrumenten, reageert op gelui den uit de samenleving, die hem bereiken en maakt zijn eigen balans op.

Peel en Maas | 1983 | | pagina 3