OPRUIMING nu 20-50 39,- jeugdmode jos arts Katholiek Vrouwengilde Nederlandse Christen Vrouwenbond Vrouwen- aktiviteiten Landweert Limburgse Vrouwen Beweging Vrouwen voor vrede VOS Vrouwenkafe Oostrumse Vrouwen beweging VÏDO mantels en jacks KORTING broeken 2e broek: Vi prijs 15,- 29,- 39,- rokken 20-50 korting jurkjes Huisvrouwen- kontakt Brukske Wat brengt het Gilde u van jan.'83 tot aug. '83 In sepl. '82 startte er een aantal clubs die tot heden erg goed lopen t.w.; kijken naar kunst; .handwerken; fietsen; toneel; kegelen; ..literatuur; wandel-en Natuurclub; .bijbelstudie; gym op basis van ballet. Enkele van deze clubs kunnen nog enthousiaste dames opnemen Ook onze cursussen draaien of draaiden prima, de cursus:,.kaarsen versieren" is beëindigd. De deelneem sters waren vol lof over deze cursus De cursus .boekbinden" draaid nog- Ieerzaam en gezellig. De creativiteitscursus gaat eind janu ari van start. Verder gaat 12 januari de cursus „Vrouw en Geloof" [Vlam] beginnen. Onze lezingen- en thema- avonden z|Jn heel interessant t.w.: 17 jan. „Over homofilie" 28 febr. „vrouw en Politiek" 4 maart: Wereldgebedsdag; 28 maart;„De Vrouw" 25 april:,,Plaats en functie van de vrouw in het gezin en de maatschap pij in samenhang met jeugdcriminali teit. Onze excursies zien er als volgt uit: 22 februari: naar de D.S.M. te Geleen; 15 maarl: Bezinningsdag; 2-5 mehWandelvakantie in Gulpen. IJ ziet het K.V.G. biedt vrouwen vele mogelijkheden tot contact, creatieve en educatieve vorming. Wilt U meer weten over het K.V.G.! Bel of schrijf naar: J. van Soest voorzitster tel. 83445 M. Roling secretaresse Serenadestr. 68 tel. 84927 F. v.d. Velde Penningmeesteresse tel. 86168 De afdeling in Venray een onderdeel van een oecumenische organisatie van plm. 77.000 leden onze afdeling hier telt plm. 45 leden.Wij komen elke 4e donderdag van de maand bij elkaar in de Prol.Chr.Basisschool „de Hommel" Oostsingel 39 te Venray. Wij komen bij elkaar voor de volgende aktiviteiten: avondbijeenkomsten met lezingen, diskussie etc. kusussen (vormen of kreatief]; ^ontspanning; kontakten maken. Mocht u belangstelling hebben om eens een avond bij te wonen, dan kunt u de volgende vrouwen bellen. U bent van harte welkom. Mevr. A. van Meurs- Nelson Molenhoek 4 Wanssum lel. 04784 -1778 Mevr. H. Sietsma- van Zoelen Serenadestr. 24 Venray tel. 04780-81784. Hier is het programma van januari - mei 1983. donderdag 27 januari. Jaarvergadering en gezellig etentje bij restaurant „Blue Lotus" in Venray. donderdag 17 februari. Nel Benschop leest voor uit eigen werk. donderdag 24 maart. Ouderlijk Gezag. Lezing door mevr. van Thiel- Keers uit Rijen. donderdag 28 april. Is het bij Mirjam begonnen?. Samen met Ds. Heine uit Venray zullen wij bezig zijn met de feministische theorie. Donderdag 26 mei. Slotavond. eind april. Kind april houden we nog een excursie. Waarheen is nog niet bekend. Op 11 januari 1983 start de werk groep „Vrouwcnaklivitciten" weer het programma. Wc hebben getracht u een zo gevarieerd mogelijk programma aan te bieden, waarbij zoveel mogelijk reke ning is gehouden met Uw wensen en aanbevelingen. Het is de bedoeling dat de creatieve avonden worden afgewisseld door informatieve avonden. Op deze infor matieve avonden worden mensen uitge nodigd, die iets komen vertellen over het onderwerp dat die avond aan de orde is. Het programma van 11 januari t.m. 29 maart 1983 ziet er als volgt uit: 11 januari. Creatieve avond. 18 januari. Huidverzorging en voeding. 25 januari. Creatieve avond. I februari. Uitwisselen van menu's. KRING VENRAY De L.V.B. is een vrouwenbeweging die Provinciaal én landelijk georgani seerd [aangesloten bij K.P.N.]. De Kring Venray heeft 1350 leden verdeeld over 12 dorpen nl. Blitterswijck, Castenray, Geijsteren, Heide, Leunen, Merselo, Oirlo, Oostrum, Venray, Veulen, Vredepeel en Ysselsteyn. De Limburgse Vrouwen Beweging wil in de afdelingen zowel als in kring- verband een ontmoetings- en kontakt- punt zijn van vrouwen, die zich met elkaar verbonden voelen, waarin de belangen van hen worden behartigd, niet alleen materiaal, maar ook im materieel. Het doel van de L.V.B. is vrouwen zelfstandiger, bewuster, mondiger te maken en hun gevoel van eigenwaarde te vergroten. Met andere woorden, vrouwen een uitrusting te geven die hen in staat stelt om zelfstandig richting te geven aan hun persoonlijk leven, hun gezin, hun beroep en het leven in hun buurt, dorp en streek. Dit doel wil zij bereiken middels eenmalige bijeenkomsten, kur- sussen, interesse-groepen die voorna melijk plaatselijk, maar ook in kring- verband plaatsvinden en waarin? wordt gewerkt aan vorming, ontwikkeling en scholing van leden. Ook wordt veel aandacht besteed aan ontspanning en kreativiteit. De meeste aktiviteiten vinden plaats van september tot april. Kringaktiviteiten. Thema-avond. Studie-avond in de schouwburg. Agrarische studiedag. Kursus over ontwikkelingssamen werking. Kursus vrouwen verdiepen zich in lezen. Gespreksgroepen: Vrouw-traditie- veranderen. Een greep uit de programma's van het komende seizoen van de afdelingen, dat wordt afgewerkt van september t.m. April. THEMA-AVONDEN. _vrouw-arbeid en werkloosheid; ouders-kinderen-toekomst; gevangeniswezen _testaraent en erfrecht; Amnesty International; inbraakbeveiliging; alcohol en drugs; Venray's dialekt. VOORLICHTING; taalontwikkeling bij het kind; borstkanker; gemeentezaken klankbeeld K.P.N.; E.H.B.O.; gezinszorg; archeologie; anders eten; fijnen puddingen; tuinkruiden. DEMONSTRATIES: zelf maken van wijn en vruchten sappen; glas blazen; schoonheidsspecialiste; —yoga. EXCURSIES: Den Haag - Tweede Kamer; universiteit en anatomisch museum Nijmegen; kaasfabriek; tuinbouwglas bed rijf. KURSUSSEN: aanleg en onderhoud tuinen; poppen maken; brooddeeg kreatief; E.H.B.O.; bakken. ONTSPANNING: oriëntatietoebt; fietsen; kienen; wandelen. De afdelingen Merselo, Oostrum en Leunen vierden afgelopen jaar hun 50-jarig bestaansfeest. Verder hebben we in dit seizoen als thema: VROUW-TRADITIE-VERANDEREN In kringverband en ook in sommige afdelingen wordt via gespreksgroepen - diskussie-avonden dit onderwerp aan de orde gebracht. Wilt u meer weten: Kringsekretariaat L.V.B. Kring Venray: mevr. A. Reintjes-Jenniskens De Hoef 11 5809 EM Leunen. Tel.: 04780-82221 8 februari. Creatieve avond. 22 februari. Pedicure en manicure, voet- en handmassage. 1 maart. Creatieve avond. 8 maart, brooddeeg maken. 15 maart, afwerken van brooddeeg. 22 maart. Creatieve avond. 29 maart, voetzool en reflexmassage. De informatie avonden worden bege leid door Mevr. Claessens. Hopelijk komt U weer allen naar deze gezellige creatieve§informatieve vrouwen avonden. De laatste jaren gaan steeds meer vrouwen zich aktief inzetten voor de vrede. Vrouwen Voor Vrede is een open beweging, waar iedere vrouw de kans krijgt met de problemen rond bewape ning bezig te zijn op haar eigen wijze, met haar eigen aanleg en in haar eigen tempo. Door diskussies en akties willen zij inspireren tot de strijd tegen bewapening, militarisme en oorlogs dreiging. De angst en ongerustheid blijven niet langer binnenskamer, maar worden tot gelding gemaakt in vredes- aktiviteiten zoals we die de afgelopen maanden ook in de gemeente Venray hebben ervaren. Niet langer willen vrouwen alleen thuis nog de vrede bewaren, die tijd is nu voorbij. Ze vinden elkaar in vrouwenvredesgroepen en verdiepen zich in vraagstukken van oorlog en vrede en organiseren aktivi teiten tegen kernbewapening. De vre desbewegingen maken zich opnieuw sterk voor een verzet tegen de plaatsing van kruisraketten. Er moet nu definitief nee worden gezegd. De rakketten mogen niet in ons land komen en ook niet in Europa. Het verzet hier heeft velen in andere landen aangespoord het eigen verzet op te voeren tot zelfs in Amerika, Rusland en Oost-Duitsland. Zoals je ziet is er volop werk aan de winkel. Vrouwen die mee willen werken kunnen zich bij ons aansluiten.Hoe meer vrouwen hier aan mee werken des te meer kan er bereikt worden. Het is niet genoeg om tegen bewapening te zijn we moeten er ook iets tegen doen. We hebben elkaar daarom hard nodig, onze vraag aan jullie is dan ook; kom en verklaar je solidair. In onze diskussies proberen we een lijn te trekken tussen onze persoonlijke ervaringen en de politieke strukturen, die eveneens door macht en geweld bepaald worden. Op deze wijze en door akties en manifestaties proberen we de brede maatschappelijke diskussies onder vrouwen op gang te brengen. Verder bestaat er de mogelijkheid om een weekendcursus te volgen over vrouwenonderdrukking en militarise ring. Vrouwen die hiervoor interesse heb ben kunnen zich bij ons opgeven. Elke tweede donderdag van de maand houdt de werkgroep „VROUWEN VOOR VREDE" haar bijeenkomsten in Masj in de Hoenderstraat in Venray. Onze volgende vergadering is donderdag 13 jan. om half 9. In ieder geval bent U van harte welkom en de koffie staat bruin. Voor meer informatie, foldermate riaal en aanmeldingen Werkgroep „VROUWEN VOOR VREDE" p.a. Mr. de Haanstr. 16, tel. 80546 Florishof 2, tel. 86288 In Venray is ook in 1983 een gespreksgroep voor gescheiden vrou wen. Deze gespreksgroep komt elke donderdagavond bij elkaar en wel van 20.00-22,00 uur. Wij twee vrouwen weten dat het niet meevalt om er alleen voor te staan, zeker niet als je kinderen hebt. Alleen moet je grote en kleine beslissingen nemen. De zorgen om de financien en de opvoeding van de kinderen komt alleen op jou neer. Hoe knoop je de eindjes aan elkaar of waar vind je werk, wie past er op de kinderen. Dan zijn er ook vaak angst- en eenzaamheidsgevoelens. Het weekend, de feestdagen en vakanties zijn het ergst. Het gevoel tekort geschoten te zijn of het gevoel dat het huwelijk met nog meer „inzet" gered had kunnen worden. Schuldgevoelens, kwaadheid, afhankelijkheid en wrok; het kan allemaal snel wisselen, maar wij kennen deze gevoelens. Wij hebben het ook ervaren. Ook al zijn wij al enkele jaren gescheiden, wij willen graag in kontakt komen om samen een gespreksgroep te vormen. Voor gescheiden vrouwen of vrouwen die gaan scheiden. In een gespreksgroep voor gescheiden vrouwen kunnen we allerlei persoon lijke zaken op het spoor komen. We kunnen ontdekken dat we er niet alleen voor staan, dat juist vrouwen, die het dichtst bij het gewone leven van alledag staan, zo weinig in te brengen hebben bij de beslissingen die het leven van alledag bepalen. Hoe vaak zouden we niet tegen politici willen zeggen: „als je wist wat het is om van dit huishoudgeld rond te komen, of wat het is om geen baan te kunnen krijgen?" Samen kunnen we naar elkaar luisteren en elkaar steunen als we het niet meer zien zitten. Samen kunnen we nagaan wat we kunnen doen om onze situatie te verbeteren en elkaar echt helpen als het mogelijk is. Samen kunnen we ontdekken dat we heel wat kunnen, dat we sterke vrouwen zijn. Je kunt je aanmelden of inlichtingen vragen bij: Jetty van Zutphen, tel. 04780-86828. of Wies Heijster, tel. 04780-85254 (na 17.00 uur) Binnenkort starten in Venray nieuwe VOSkursussenü! Het VOS werk vindt zijn oorsprong in Noord-Holland en is speciaal gericht op vrouwen. Naar aanleiding hiervan zijn er in verschillende plaatsen in Neder land VOS werkgroepen ontstaan, die allen regelmatig kursussen verzorgen en begeleiden. VOS is een afkorting van Vrouwen ontdekken hun eigen situatie. DE DOELSTELLING is uitgaande van de eigen woon-, leef-, en werksitua tie de deelneemsters mogelijkheden te laten ontdekken door: 1Bewustwording van de situatie waar in vrouwen leven. Bewustwording betekent dan: —wat is er aan de hand? —wat vind ik ervan? —wat heeft dit met mezelf als vrouw te maken en met de positie van de vrouw in het algemeen? 2. Inzicht krijgen in de situatie waarin vrouwen leven. Dit wil zeggen: waar worden besluiten genomen en hoe kan ik daar als vrouw in meebe- slissen(medezeggenschap). 3. Zelfvertrouwen bevorderen. Dit kan zijn: Leren omgaan met on zekerheden, duidelijk maken dat men de mogelijkheden heeft te veranderen, dat mannen en vrouwen gelijke kansen dienen te hebben om zich te ontplooien. De werkwijze van de VOS kursussen. De kursus bestaat uit 12 bijeenkom sten van 2Vi uur, waarbij men samen als groep bezig is met onderwerpen, die mede door de deelneemsters worden bepaald. Het is niet de bedoeling dat hier sprake is van zuivere kennisover dracht. Er wordt geleerd door het uitwisselen van eigen ervaringen. Onderwerpen kunnen zijn: vrouw en opvoeding; vrouw en huishouden; vrouw en partner; —vrouw en maatschappij, enz. Deze onderwerpen kunnen ondersteund worden door fÜm, video en gastdocen te. De begeleidsters. De bijeenkomsten worden begeleid door 2 begeleidsters, die hiervoor een kadertraining hebben gevolgd. Zij zijn verantwoordelijk voor de gang van zaken tijdens de kursus. De begeleid sters maken tevens deel uit van de werkgroep. Deze werkgroep bereidt de kursus voor, zoekt ruimte, zorgt voor het materiaal en verzorgt de admini stratie. De Komende kursus zal op een ochtend zijn. Dé^kosten van de kiirsus zijn 25,- voof 12 bijeenkomsten. Heeft u interesse? Bel voor informatie en/of om u op te geven naar: Marlies Janssen Mozartstraat 15, tel. 89167. Yvonne Hazeu Pettenmakerstraat 8, tel. 87005. —Betsy Wildenbeest Marimbastraat 14, tel. 86417. VROUWEN AKTIVITEITEN Het doel van het vrouwenkafe is d.m.v. bewustwording te streven naar verandering van: situaties waarin sprake is van een ongerechtvaardigd verschil in behan deling tussen mannen en vrouwen, —die maatschappelijke structuren en verhoudingen die belemmeringen en achterstanden voor vrouwen veroorzaken. Het vrouwenkafe is elke maandag avond geopend. Naast de thema-avon den zijn de andere avonden bedoeld om vrouwen de mogelijkheid te bieden, —ongedwongen met elkaar te praten, kontakten te leggen, —middels gesprekken herkenning en ondersteuning vinden, —te lezen, —wensen t.a.v. thema's en andere aktiviteiten kenbaar te maken. Deze open avonden worden tevens benut om met elkaar te werken b.v. —een stukje voor de krant schrijven, affiche's maken en afdraaien, —eigen informatie-krantje samen- sellen en uitwerken enz Omdat de thema-groep van het vrouwenkafe uit wil gaan van de wensen van de bezoeksters en aktuele zaken, worden thema's niet voor een heel seizoen onverbiddelijk vastgelegd. De mogelijkheid om in te spelen op de aktualiteit en om extra thema-avonden in te lassen of een thema te schrappen blijft aanwezig. Vrouwenkafe, Hoenderstraat 10 Komende thema-avonden zijn: 25 jan. De macht van de artsen. 28 febr. Rol en opvoeding. 7 mrt. Internationale vrouwendag. 28 mrt. Meidengroepen. 25 apr. De vrouw en haar positie in de sociale wetgeving en voorzieningen. 30 mei. Vrouwen en een andere cultuur. 27 jun. Vijf jaar Vrouwenkafe. 25 jul. Hetero-seksualiteit. 11 jan.: Jaarvergadering, bestuurs- kiezing, film. 26 jan.: Borstamputatie samen met de L.V.B. 8 febr. Excursie naar juwelier Frenken. 22 febr. Spreker over erfrecht en successierecht. 10 mrt. Demomstratie conninec met L.V.B. ..mrt. Smakt en daarna kienen. 12 apr. Spreker over het gevangenis- leven van een vrouw. 26 apr. Excursie naar het trefcenter. Cursus over het snoeien van bomen, stekken van de plant en bloemschikken. VROUWEN IN DE OVERGANG Niet allen in een hoek maar samen in een groep. Ook in Venray is een Vido groep, wist U dat? De bedoeling van deze gespreks groep is vrouwen van dezelfde leeftijds groep 40 tot 60 jaar met elkaar in kontakt te brengen en samen te praten over allerlei zaken die bij deze leeftijd een rol spelen. De officiële naam van deze gespreks groep is VIDO, dat wil zeggen: „Vrouwen in de overgang". Maar behalve de overgang spelen rond deze leeftijd ook veel andere dingen een rol. Veel vrouwen zien als een berg op tegen alle dingen die nog gedaan moeten worden, of hebben geen plezier meer in de dingen die ze doen. Ze zien het niet meer zitten. Veel vrouwen hebben ook te maken met kinderen die het huis uitgaan, hoe geef je dan je leven weer een doel? Hoe vang je je man op als die thuis komt te zitten en maak je er samen iets van? Hoe ga je verder als je er alleen voor komt te staan en hoe wil je verder met of zonder kalmerings- of slaappillen? Dit zijn een aantal dingen waar veel vrouwen tussen de 40 en 60 jaar mee te maken krijgen. Het praten alleen al over deze dingen in een vertrouwde groep helpt. Het is een opluchting eens kwijt te kunnen wat je dwars zit. Vrouwen luisteren en ondersteunen elkaar en geven elkaar veel aandacht en warmte. Zo proberen vrouwen samen iets aan hun moeilijke situatie te veranderen en helpen elkaar als het echt moeilijk is. Binnen een VIDO-groep is het ook mogelijk om behalve samen te praten ook samen dingen te ondernemen, bijvoorbeeld een arts uit te nodigen, samen ontspanningsoefeningen te doen, fietsen of wandelen. Het motto van VIDO is: Niet alleen in een hoek maar samen in een groep! Voor inlichtingen over VIDO, of foldermateriaal en aanmeldingen Werkgroep VIDO P/A Algemene Hulpdienst Overloonseweg 4, 5801 CV Venray. Tel. 04780-84163 of Wies Heyster, tel. 04780-85254 Aanvang opfuiming 13 jan. dit alles van de beste merken zoals BARBARA FARBER. in tinneroy en twill in vele kleuren Normale prijzen van 55,-t/m 80,- maten 104 t/m 182 flanel blouses voordeelbroeken in diverse merken Vraag niet wat ze hebben gekost maar profiteer er nu van ruiten en effen allemaal maten 104 t/m 146 van 79,- tot 99,- NU v.a. Blouses en pullovers volop keus v.a. 19,- Marktstraat 6, VENRAY. tel. 04780-88567. Beste mensen, iedereen die al weet wat het huisvrouwenkontakt Brukske is, beoogt en doet, kan het hieronder volgende rustig overslaan. Wel raad ik u dan aan even te kijken naar ons programma voor het komend half jaar, zodat u niet een van onze aktiviteiten misloopt, waaraan u eigenlijk had willen meedoen. DE NAAM. De naam huisvrouwenkontakt be staat al jaren. Niet iedereen vind het een goede, dus aantrekkelijke naam, maar het is wel een vlag die de lading dekt. Het huisvrouwenkontakt wordt ge vormd door een groep vrouwen die dinsdags om de veertien dagen in het wijkcentrum van het Brukske bij elkaar komen.Uit deze groep vrouwen is een werkgroep ontstaan, een soort bestuur, die zorgt voor het reilen en zeilen van de groep en voor de organisatie van de verschillende ochtenden. Het huisvrou wenkontakt is geen vereniging. HET OOGMERK: De werkgroep huisvrouwenkontakt beoogt vrouwen uit het Brukske, maar ook van daarbuiten is iedereen welkom, een ochtend uit de dagelijkse sleur van huishouding en kinderen te halen. In een wijk als het Brukske is de kans op vereenzaming groot, daarom wil en wij op onze ochtenden de deur open zetten voor iedereen die behoefte heeft aan kontakt met andere vrouwen om samen ergens over te praten, iets te knutselen of op excursie te gaan. Kleine kinderen kunnen altijd meekomen, want we zorgen altijd voor een crëche, waar ze onder goede leiding worden opgevangen en verzorgd tijdens de afwezigheid van de moeder. Hebt u geen kinderen? natuurlijk bent u dan ook welkom. Het huisvrouwenkontakt is er voor iede reen, voor jong en voor oud. WAT GAAN WE DOEN: 11 jan. Uw kans om de winterse kou uit uw botten te krijgen of eventueel een pondje kwijt te raken, we gaan volksdansen.Langzamerhand wordt dit een jaarlijkse traditie en uit ervaring kan ik u zeggen dat het een van de vrolijkste ochtenden van het jaar is.Iedereen kan meedoen, want ter plekke worden de danjes geleerd, dus geen moeilijke toestanden. 25jan., Het woord „bezuinigen" durf ik hier haast niet meer te schrijven en zeker in deze kersttijd, maar tegen dat het eind januari is zullen we er toch aan moeten geloven. Daarom hebben we een ochtend georganiseerd samen met het maatschappelijk werk om eens te praten over ons inkomen, of liever over onze uitgaven. Wat doen we met ons uitgavenpatroon en hoe kun je rondkomen met dalende inkomsten en stijgende prijzen. 8 febr. Op excursie naar de kantfa- briek in Horst de enige in de wijde omtrek. Hier wordt machinaal katoe nen en kunststofkant gemaakt. 22 febr. een ochtend over fotografie, we proberen een fotograaf te krijgen die komt praten over het afdrukken en vergroten van foto's en natuurlijk mag u 't zelf ook eens proberen, want in het wijkcentrum is een donkere kamer. Misschien ontdekt u zo wel een nieuwe hobby. 8 maart, misschien nog iets voor uw hobby. We gaan op excursie bij een pottenbakker. 15 maart, een avondje uit, kijken achter de schermen van het trefcenter in Venlo, wat komt er allemaal bij kijken om zo'n bedrijf draaiende te houden. Uw portemonee kunt u gerust thuislaten want de kassa's zijn gesloten. 22 maart, Wist u dat u van oude panty's prachtige bloemetjes kunt maken? kom het op deze morgen maar eens proberen, ook als u dat thuis nog nooit gelukt is en mensen niet erg handig zijn. Die steken u graag de helpende hand toe om u de fijne kneepjes te leren. 12 april, met het voorjaar in zicht: de boswachtershow. Een boswachter komt vertellen over zijn beroep en natuurlijk over het bos. 22 april, weer een excursie, deze keer naar de Venrayse zuiveringsinstallatie, we kunnen dan met onze eigen ogen eens zien wat we met ons allen aan vuil produceren. 7 mei, onze jaarlijkse rommelmarkt, altijd een trekpleister voor heel het Brukske en wijde omgeving. 6 mei 's avonds halen we uw spulletjes op, om ze de volgende dag van eigenaar te laten verwisselen. Schrijf het maar vast op de kallender. 17 mei, de laatste morgen, met slagersvoorlichting voor vlees en het verstandig gebruik ervan. WAT KOST HET? De koffie in het wijkcentrum kost vanaf 1 jan. ƒ0,75, daarom hebben wij ook de prijs per ochtend moeten verhogen tot ƒ3,25. Gelukkig kunt u ook seizoenskaarten kopen voor ƒ22,50 en dus een koopje. Voor alle verdere inlichtingen kunt u terecht bij Lenie Gosling, Polkastr. 4, tel. 81397 of Alwine Koens, Vivaldistr. 27, tel. 81397. Nog even uw aandacht voor het volgende. Op tijd en wijle organiseren wij ook cursussen, dit seizoen zijn dit een brei- en een naaicursus, resp. op woensdagavond en maandag-middag. De prijs per les bedraagt 5 en misschien kunt u nog meedoen. Ook hierover kunt u op bovenstaande adressen inlichtingen krijgen.

Peel en Maas | 1983 | | pagina 14