Bouw van wijkcentrum in Vettum TUDOR VENRAY B.V. De gemeentebegroting AGENDA De Wetteling MODE KANS Receptie van fanfare-drumband in Leunen B. en w. blijven nu zoeken naar een nieuw onderkomen voor de Vrije Aka- lemie. Mochten zich daarvoor gunstige ontwikkelingen voordoen, dan zal men ilsnog de raad een voorstel doen toeko nen. De VVD stelde voor de voor deze post gedachte gelden maar weer ten joede te laten komen van de burgerij, ninder onroerendgoed-belasting. Wet- ïouder van Oers deelde in dit verband ïog mede dat het leerlingenaantal in egenstelling tot elders, hier in Venray ïog steeds stijgende is. Overigens zal de Vrije Akademie een niet onbelangrijk leel bijdragen in de kosten van een w onderkomen. HENSENIUSPLEIN CDA, VVD en Samenwerking had den gevraagd de aanleg van 'n fietsen stalling op het Henseniusplein op te schorten of op het Gouden Leeuwter rein in te richten. Neen, zeggen b. en w. op het Gouden Leeuwterrein zal een fietsenstalling niet gebruikt worden. Wél bij de ingang van het voetgangersgebied. Én daar zal die stalling ook niet in conflict komen met een eventueel te wijzigen verkeerscircu- latie. Maar de kredietaanvrage voor deze fietsenstalling zal pas in een later stadium gebeuren en heeft de raad nog de tijd om definitief te beslissen. De fracties Samenwerking, CDA en WD zagen geen heil in deze fietsen stalling, althans niet der urgentie er van. Man moest maar wachten op het gereedkomen van het verkeerscirculatie- >lan. En of wethouder Claessen ook al teklemtoonde dat deze fietsenstalling geen sta- in-de-weg zal zijn bij een nieuw verkeerscirculatieplan, en dat er een einde moet komen aan de fietsen- wanorde in de Grotestraat/Poststraat/ Henseniusplein, de heren waren niet tot andere gedachten te brengen. VOLKSKREDIETBANK Bij de begrotingsbeschouwingen was alleen de VVD tegen het voorstel om een gemeentelijke bijdrage te verstrek ken aan het vestigen van een Volkskre- dietbank in Venray. Maar, zo zeggen b. en w. nu: de be sprekingen zijn in zoverre afgerond, dat de gemeenteraden in het gewest voor 1 april a.s. een beslissing moeten nemen. Terwijl de gemeente er van uit ging dat een Volkskredietbank eerst in het najaar 1983 van start kan gaan, blijkt zulks al per 1 juli mogelijk. Het was vooral de VVD die geen enkel heil zag in een Volkskredietbank. Men wentelt de kosten van enkele weer af op anderen. Nu is de bijdrage nog slechts een kwartje per jaar, maar daar zal het wel niet bij blijven Wethouder mevr. Poels-Peters wees nog eens op de financiële problemen welke er in deze tijd ontstaan en nog kunnen ontstaan. De Volkskredietbank kan daar de helpende hand reiken. Een verhoging van de gemeentelijke bijdrage in de komende jaren, zit er volgens de wethouder niet in. Zij verzocht dc VVD met het innemen van een definitief standpunt te wachten tot maart, wanneer dit onderwerp in de raad komt. FREEWHEELIN De exploitatie van Free Wheelin is zorgwekkend. De jaarlijks terugkerende tekorten van ca. 30.000,— kunnen niet meer gedekt worden door aanwen ding van reservegelden uit de „vette" jaren. Ongewijzigde financiële behandeling van Free Wheelin zou glashard beteke nen dat het uiterlijk na 1983 afgelopen zou zijn met de enige grote jongeren- voorziening in Venray. Het faillisse ment staat voor de deur Redding met subsidies alleen, is niet mogelijk. Het Free Wheelin bestuur en de vrijwilligers zullen zelf alles in het werk moeten stellen om via kostenbe waking en hogere inkomsten het tekort zo klein mogelijk te houden. De begroting van Free Wheelin voor het komende jaar is sluitend te maken met een subsidie van ruim 50.000, De beroepskracht, zo stellen b. en w. voor, zal voorlopig bij Free Wheelin werkzaam blijven, doch in dienst treden van het Regionaal Jeugd Centrum. De subsidie aan deze instelling wordt daartoe verhoogd met ruim 60.000, De huur van het gebouw Free Wheelin zal worden vastgesteld op 12.000,— terwijl eerder een bedrag van f 41.211was geraamd De VVD was met zo te porren voor een grootse verhoging van de subsidie voor deze jeugd-soos. Als men het bestaansrecht verloren heeft, moet men deze zaak maar afbouwen. Nu gaan we veel geld naar weinig mensen brengen. (Hoeveel zijn dat er eigenlijk?) Wethouder Henk Willems was een echte pleitbezorger voor Free Wheelin. Met radde tong verkondigde hij even welke groepering allemaal gebruik maken van Free Wheelin. Hij kwam aan zo'n 700 personen per week. De wethouder herinnerde er ten overvloede aan, dat de Venrayse gemeenteraad reeds in een veel vroeger stadium beloofd had, de helpende hand te reiken wanneer Free Wheelin in de problemen zou geraken. In een later stadium moest hij toegeven dat ook ,,De Brak" een niet weg te denken J.C. was. Dat het niet genoemd werd, kwam omdat het er zo goed mee gaat. Men gaat komend jaar zelfs meebetalen in de beroepskracht. DE CLOCKERT Het college heeft in de begrotings behandeling gesteld dat het welzijswerk in De Clockert 15% zal moeten bezuinigen. Waar die bezuinigingen getroffen moeten worden, laat men geheel over aan de betreffende welzijns- insellingen. Een eerste aanzet zou het samenwerken op administratief gebied moeten zijn. In dit verband moeten wij ons verslag corrigeren over de begrotingsbeschou wingen van de PSP/PPR/CPN. Ons verslag zou de indruk wekken, dat deze fractie voorstandster is van deze samen werking. Dat is niet helemaal juist. Volgens de PSP/PPR/CPN fractie zou men éérst aandacht moeten geven aan het opzetten van wijk-, dorps- en kategoriaal welzijnswerk. Van enige dwangmatigheid tot samenwerking zou dan ook beslist geen sprake mogen zijn. Het was vooral het CDA (mevr. Hoppenreijs) en de PvdA (Kersten) die ook over die samenwerking hun proble men hadden. Maar dan wel problemen over de (on)mogelijkheid om de admini stratieve samenwerking reeds op 1-1-83 te doen starten, en over de (onmoge lijkheid om de voorgeschreven bezuini gingen onderling te verdelen. Het voortbestaan van de welzijnsin- stellingen in de Clockert, alsdus mevr. Hoppenreijs, is mede afhankelijk van de omringende gemeenten. Met die regio-gemeenten zouden op korte ter mijn keiharde afspraken gemaakt moe ten worden, zodat we niet elk jaar moeten afwachten wat die gemeenten gaan doen. De administratieve samenwerking moet volgens het CDA zo spoedig mogelijk starten. Het was wellicht beter geweest, dat de gemeente zelf bepaald had wie, waar en wat er bij die instellingen bezuinigd moet worden. Nu is men het er nog niet over eens. De heer kersten kon het betoog van mevr. Hoppenreijs volko men onderschrijven. In tweede instantie hekelde hij de laksheid van instellingen om tot samenwerking te komen. RECREATIE Wethouder van Oers kon, kennelijk tot ieders tevredenheid, mededelen dat er goede vooruitzichten waren, dat op een sportterrein van St. Anna atletiek beoefend kan worden. Er zijn nog besprekingen gaande. De wethouder zegde nogmaals toe, dat in de eerste helft van 1983 het kampeerplaatsenplan aan de raad zal worden aangeboden. Daarin is ook de visie van de gemeente gepubliceerd aangaande het kamperen op boerderij en. De heer Kersten benadrukte bij dit chapiter nog eens het standpunt van de PvdA dat de grote grindkuil in de Diepeling, tussen Oirlo en Meerlo, staks geen grootschalige la Loohorst moet krijgen OPENBARE WERKEN Wethouder Claessens werd het niet te moeilijk gemaakt. Maar hij gaf dan ook goed doordachte antwoorden. Zo moest hij de VVD teleurstellen, dat de gemeente niet voornemens is gronden voor het bouwen van woningen beneden de kostprijs te koop aan te bieden. Zelfs het voorbeeld Apeldoorn dat de heer Houba aandroeg mocht hem niet tot andere gedachten brengen. Verheugend voor de bewoners van Vredepeel en Ysselsteyn was de medede ling dat er binnen afzienbare lijd een einde zou komen aan de lage druk, bij tijd en wijle, op de waterleiding. Er komt een aparte hoofdleiding voor Vredepeel vanaf de Boschhuizen, en een aparte leiding vanaf Veulen naar Yssels- steyn. 5362,- Heeft de gemeente in 7 maanden tijds uitbetaald aan de op halers van oud papier (12 verenigingen). Zoals bekend blijft de gemeente garant voor een basisprijs van 5 ct. per kg, met dien verstande dat max. 2 ct. per kg wordt bijbetaald, en dat er boven 5 ct per kg geen aanvulling komt. In totaal hadden die 12 verenigingen in 7 maanden tijd 370.000 ton oud papier verzameld. Als we de subsidies krijgen, zo zei de wethouder, dan wordt het komend jaar het fietspad Oirlo-Oostrum aangelegd. Dan zal ook het alternatief van de voormalige commissie verkeer meege nomen worden, waarbij gesteld werd dat dit fietspad niet tot aan de Henri Dunantstraat moest lopen, maar nog enkele tientallen meters verder, met een oversteek naar het Station. WERKGELEGENHEID Jammer genoeg kon de voorzitter, die o.a. de werkgelegenheid in zijn porte feuille heeft, niets opwekkends medede len. En dat werd nog eens onderstreept door de heer Kersten. Volgens hem is men in Den Haag nog steeds van mening dat de grote werkloosheid in het zuiden van onze provincie ligt. Niets in minder waar. De mijnsluiting veroor zaakte wel een groot aantal werklozen maar die wordt door allerlei maatrege len gestremd. Dat in tegenstelling tot in Noord Limburg, waar de werkloosheid nog steeds groeiende is. Het enige licht puntje is, dat de raad door enkele bezuinigingen de post „stimulering werkgelegenheid" met enkele duizen den gulden opvijzelde. PERSONEELSZAKEN De heer Kersten was het er niet mee eens, dat wethouder van Oers het niet direct noodzakelijk vindt, dat elke vacature ten gemeentehuize zo maar zonder meer ingevuld wordt. De wethouder zou eerst wel eens de noodzakelijkheid daarvan willen beves tigd zien. Volgens Kersten is dat een versluierde arbeidsplaatsverlies. Daar zou de gemeente toch het goede voorbeeld moeten geven. Wel was de heer Kersten het eens met de stelling van de wethouder, dat een fulltime baan desgewenst ook door twee parttimers vervuld kan worden. RUIMTELIJKE ORDENING Wethouder Henk Willems kon o.m. de verzekering geven, dat het nog steeds de bedoeling van V D ligt om zich in Venray te vestigen. Tot de heer Cools zei de wethouder inzake de Rijksweg 73, dat men zo niet doof door de geluids overlast dan toch wel blind is voor de juiste stand van zaken. Er is overleg gaande over een iets andere tracering van deze weg. meer verwijderd van de bebouwing. Daar zullen volgens de wethouder acceptabele alternatieven worden aangedragen. Verder verwees wethouder Willems naar de voorgenomen herzieningen van bestemmingsplannen, waarvan wij vo rige week (bergkwarlier) al kennis gaven. Op het programma staan voor 1983 nog herziening van de bestem mingsplannen „witte huizen", Brukske Kuluut 1 en Oirlo. Dan was er een opmerking van de heer Muysers dat men in de provincie uiterst verbaasd was over de beslissing van de gemeente Venray om geen bouw vergunning te geven in het H.L. gebied aan de Beek weg. Twee van de drie weigeringen om een bouwvergunning af te geven, komen uit Venray. Wethouder Willems was op zijn manier eveneens verbaasd over deze verbazing. In een H.L. gebied (gebied met hoge land schappelijke waarden) mogen geen bedrijven gesticht worden; er zijn geen mogelijkheden om daar toch bouwver gunningen te verlenen. BRA N DWEERKAZERNE De heer Cools had de brandweer kazerne een onnodig prestigeobjekt genoemd, maar daar was de voorzitter het helemaal niet mee eens. „Het is bittere noodzaak". Uit voordeel-over wegingen is nieuwbouw gepland bij het complex gemeentewerken. Maar dat wil niet zeggen, aldus de voorzitter, dat het speciaal nieuwbouw moet zijn. Be staande bouw kan.' daar is naar uitgekeken, maar om velerlei redenen is men nog niet kunnen slagen. In verband met de feestdagen van Kerstmis en Nieuwjaar zijn de avond-openstellingen van onze kantoren verplaatst naar DONDERDAG 23 december en DONDERDAG 30 december a.s. Op 31 december a.s. zijn onze kantoren na 12 uur gesloten. De gezamenlijke banken in Venray De gemeente heeft opdracht gegeven aan een aannemingsbedrijf uit Uden om het Wijkcentrum te gaan bouwen. Hiermee zal begonnen worden op 20 dec. a.s. In de inspraakprocedure die hieraan is voorafgegaan is geen enkel bezwaarschrift ingediend. Dit zal niet in de laatste plaats te danken zijn aan de moeite die de Wijkvereniging Veltum zich getroost heeft om de direkt aanwonenden te betrekken in de voorbereidingen. Daarnaast mag dit als een signaal ge zien worden dat de inwoners van Veltum deze wijkakkommodatie ook inderdaad wiljen. OVERLEG De afeelopen maanden is er inten sief overleg geweest tussen de Gemeente en vertegenwoordigers van de wijkver eniging Veltum. Vanuit Veltum is men nimmer spaarzaam geweest met kritiek op het gemeentelijk apparaat. In dit geval kan echter niet anders gezegd worden dan dat er bijzonder goed en opbouwend is samengewerkt. Zelfs zo dat alle wensen die er vanuit Veltum, binnen het budget wat er voor stond, ingewilligd zijn. De hele inrichting van het gebouw is volgens de wensen van de Wijkvereniging. Het wijkcentrum, beperkt van opzet, vormt zo een basis om werkelijk te kunnen gaan funktioneren in de wijk. Met name door de manier waarop ge bouwd gaat worden, grotendeels wordt opgetrokken uit geprefabriceerde ele menten waarbij de twee kopgevels gedeeltelijk in metselwerk worden uitge voerd, kan er tegen een relatief lage prijs toch een goede akkommodatie komen. BOMEN Op de plaats waar het wijkcentrum gaat komen, naast het winkelcentrum ter hoogte van de bakkerij, staan nu nog een aantal dennebomen. Deze zullen door de Wijkvereniging zelf gekapt worden en het hout wordt verkocht van 40,per m\ De op brengst komt ten goede aan de inrich ting van het wijkcentrum. Dit hout welk geschikt is voor de openhaard kunt U kopen. Hiervoor kunt U op vrijdag 17 en op zaterdag 18 dec. kon- takt opnemen met Giel Boonhof, Eli- giusweg 13, tel. 82020. Op op. Op zich is het natuurlijk jammer dat er bomen weg moeten, daar staat echter tegenover dat er niet meer weg gaan dan strik noodzakelijk is en verder komt er een grote hoeveelheid nieuw groen voor in de plaats. De plantsoenendienst van de gemeen te heeft hiervoor een groenplan opgezet waardoor het resterende gedeelte een voller en dus mooier gezicht krijgt. Het gekapte gedeelte zal hierdoor in de loop van tijd grotendeels aan het gezicht worden onttrokken. Mocht U dus belangstelling hebben voor het hout, belt U dan even. FINANCIEN De Wijkvereniging Veltum is druk doende geweest om het benodigde geld, ongeveer 47.000 gulden, op tafel te krijgen. Dit bedrag is nodig voor de totale inrichting van het gebouw, zoals meubilair, een vouwwand, keuken en bar en een geluidsinstallatie enz. enz. In een paar maanden is er ruim 30.000 gulden bijeengebracht. Een goed resultaat zonder meer, maar toch onvol doende. Onvoldoende in die zin dat met dit bedrag niet het noodzakelijke ge kocht kan worden. Vandaar dat wij nogmaals een beroep op U doen om onze akties te ondersteunen. Verder is er natuurlijk de mogelijkheid om Uw bijdrage over te maken op het bouw fonds, Rek. Nr. 17.39.44.590 bij de RABO te Venray. Als U dit nog niet heeft gedaan moet U dit beslist alsnog doen. een- Omdat u in de duurste dagen van het jaar zit hebben wij voor u een verrassing. Komt u maar gauw kijken! In onze winkel vindt u een kollektie met de mooiste dingen voor de mooiste dagen. Mode van nu voor nu. In de welbekende kwaliteit. En de verrassing? Mooi hoeft niet duur te zijn. De prijs blijft tussen u en ons. SPECIAAL VOOR l GEPRIJSD ptfkdiekHHS! VAN OORSCHOT MODE Grotestraat 73, Venray Helmond, Roosendaal. Boxmeer, Oss, Venray. Weert. Wilhelminastraat 35 - Telefoon 04780-84941 Openingstijden koopavonden woensdag 22 en donderdag 23 december koopavond tot 21.00 uur. Vrijdag 24 dec. zijn de winkels tot 16.00 uur geopend Donderdag 30 december koopavond tot 21.00 uur, i.p.v. vrijdag 31 december. Vrijdag 31 december tot 16.00 uur open Het bestuur en alle leden van HET WIN KELCENTRUM VENRAY wenst u prettige kerstdagen en een voorspoedig 1 9 8 3! Naast het geld heeft de Wijkvereni ging behoefte aan een aantal mensen die mee willen doen en helpen. Ja, die mee willen doen en helpen, in het organiseren van aktiviteiten. Juist nu het een topdrukte is, is het verdelen van werk nodig. Dus zet uw schouders er onder en bel het secretariaat 82020. Het laatste beetje geld moet toch pok bij elkaar gebracht kunnen worden. Dan kunnen wij in het begin van 1983 in ons eigen wijkcentrum terecht. OPENING De verwachting, ijs en weder dienen de, dat het gebouw voor carnaval ge- bruiksgereed is. Dat is ook te hopen want juist carnaval is een feest wat in je eigen wijk gevierd kan worden. De lol maken met mensen die bij ie in de buurt wonen. Reken daar maar op. Iedereen uit Veltum hoeft zich dus geen kopzorgen meer te maken waar hij of zij enne plezierige vastelaovend kan viere, dat godde dan doen ien ow ège v jkcentrum. De officiële opening zal dan wat later jlaats vinden. Hieromheen zal een grote festiviteit worden opgebouwd. Vele aktiviteiten voor jong en oud zullen dan plaats vinden. Voor een van deze vragen wij Uw medewerking, Oud Veltummers. Het ligt in de bedoeling een tentoonstelling over Veltum van vroeeër tot nu toe te organiseren, waarvoor wij graag de beschikking zouden krijgen over foto's, ansichtkaarten e.d. van Veltum. Of misschien weet U iets over de geschiede nis ervan. Hiervoor kunt U kontakt opnemen met Mark Schapendonk, Adelbertweg 28, tel. 85728. Alles is welkom. Binnenkort bent U van harte welkom in het wijkcentrum in Veltum. Dit is een goede gedachte om de komende feest dagen mee in te gaan. Uw Wijkvereni ging Veltum wenst U dan ook alvast een paar fijne, gezellige dagen in goede gezondheid toe. Het bestuur Wijkvereniging Veltum Zondag 19 december zal in het gemeenschapshuis te Leunen een recep tie worden gehouden, waar eenieder het bestuur, dirigent en muzikanten kan gelukwensen met het succes op het muziekconcours te St. Michielsgestel op 20 november jl. De fanfare „St. Catharina, Leunen, Veulen, Heide", promoveerde in 19?9 naar de superieure afdeling. Het was ditmaal dus de eerste keer dat deze vereniging in deze afdeling op concours ging. Onder leiding van hun dirigent, Toon Schellens, behaalde het korps een fraaie eerste prijs met 295 DunteiuMede gezien het grote aantal, jeugdige muzikanten voorwaar een erg goed resultaat. Voor de receptie, welke om 12.00 uur begint, zal de fanfare vanaf 11.30 uur naast enige andere stukken een van de concoursstukken ten gehore brengen. VECHTPARTIJ Een man uit Boxtel en zijn vriend uit Gennep, beiden militair, waren in Venray op stap geweest. Na het verlaten van een bar kreeg men op straat onenig heid. De militair uil Boxtel gaf een man, afkomstig uit Helden, een klap, waar door deze ongelukkig ten val kwam. Hij viel namelijk met zijn hoofd op het trot toir en moest per ambulance naar het ziekenhuis worden vervoerd. Omdat de verdachte militair was, is het verdere onderzoek overgedragen aan de Kon. Marechaussee. LICHT GEWONDEN Nabij de kruising met de Westsin gel lette een autobestuurder onvoldoen de op en zijn auto botste tegen een fiet ser, die bij de botsing gewond raakte. Na in het ziekenhuis behandeld te zijn kon hij naar huis worden vervoerd. Een autobestuurster uit Venray gaf op de kruising Henderstraat-St. Ur- sulastraat geen voldoende voorrang aan een 12-jarig fietserje. Bij de ontstane botsing werd het meisje licht gewond. Een 20-jarige autobestuurder uiy Nijmegen reed over de Beekweg en stopte bij de kruising met de Hiep-Bui-" tenweg om links de Buitenweg in te rijden. Hij deed dit op het moment dat een tegemoetkomende personenauto, uit Elsendorp, hem dicht genaderd was. Die bestuurder remde uit alle macht, maar kon een botsing niet meer voor komen. Een inzittende van de Nijmeeg se auto werd licht gewond, maar wenste niet voor behandeling naar het zieken huis te gaan. Overigens bleef het bij zware materiële schade. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, A. Franken. Th. Lankveld, H. Schraven en J. Wittgen: W. BLOEMEN Stationsweg 15 tel. 81465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck Keizer, F. Schmeetz, Th. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: E. DE MUINCK KEYZER telefoon 88800 DR. KEIJZER van Beurdenweg 10, Ysselsteyn telefoon 04785-777 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10 tot 11 uur; 's middags van 17 tot 18 uur. ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Telefoon 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN van heden vrijdagavond 18 uur tot vol gende week vrijdag. APOTHEEK ST. ODA Passage 1 teli. 81255 Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13 00 en van 17.00 tot 18.00 uur; zondag: van 10.00 tot 12.00 en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY Voor spoedeisende gevallen, uitsluitend na telefonische afspraak, neemt waar PJ. WASSER, telefoon 84504 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN KLEINE HUISDIERENPRAKTIJK van Winden/Ruymbeek J.M. VAN WINDEN Stationsweg 8 Venray tel. 04780-81336 DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en W.G.A.M. Loonen dienst op vrijdag, zaterdag en zondag M.G.A.M. Loonen, telefoon 82690 Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum Spreekuur kleine huisdieren: za en zo van 13.30 tot 14.00 uur en volgens afspraak Vrijdag 17 december. Zaalvoetbalcompetitie 19.00-24.00 Stappers-Reuver Siebers Fr.-Doumar Fc. Hento-E.J.P. 2 de Wetteling 2-Baarlo de Wetteling 3-E.J.P. 4 Zaterdag 18 december. MHCV zaalhockey tr. 8.00-10.00 Manual competitie 10.00-12.30 dames pup.-Breeton sport 1 Dames asp. 2-Athene Heren asp.-Athene Korfbalcompetitie 12.30-16.30 MHCV zaalhockey 16.30-19.00 Jumpers Basketbal cotnp. 19.00-21.30 MHVCtr. 21.30-22.30 Spraelandsp.zaalv. vr. 22.30-23.30 Zondag 19 december. 8.00-10.00 Castenray zaalv. vr. 10.00-14.00 Korfbalcomp. 14.00-17.30 Manual competitie. Dames Sen. 1-Wittenhorst 1 Heren Sen.-Noav. 1 Heren Sen. 2-Breeton Sport. 17.30-22.30 Zaalhockey competitie H.3-Blerick 3 Heerlen 2-Blerick 3 Horst 2-Heerlen 2 H. 3-Horst 2 22.30-23.30 EJP zaalv. vr. dames 1 en Maandag 20 december. 18.00-21.00 V.C. Rooytr. 21.00-24.00 Zaalv.competitie. SVCB-Fc. Wierts Ford Oldtimer EJP 3-De Klomp Dinsdag 21 december. 18.00-21.00 V.C.Rooy tr. 21.00-23.00 Badminton Woensdag 22 december. 19.00-22.30 Badminton. 22.30-24.00 De Wettling zaalv. vr. Donderdag 23 december 18.00-21.30 Manual tr. 21.30-23.00 V.C.Rooy tr. VERNIELINGEN Een inwoner deed aangifte van vernieling van de voor zijn deur staande groene PTT brievenbus. Onherstelbare schade werd toege bracht aan de fiets van een 20-jarige inwoonster. De fiets had zij geplaatst nabij de Grote Kerk. Een inwoner deed aangifte van vernieling aan zijn aan de St. Ursula- straat geparkeerde personenauto. Het kofferdeksel en linkerzijde van de auto waren met een scherp voorwerp be krast. Aangifte werd gedaan van vernie ling aan een aan de Langstraat gepar keerde personenauto. Ook hier waren diepe krassen met een scherp voorwerp aangebracht. Een inwoner van Meerlo-Wans- sum deed alhier aangifte van vernielin gen aan zijn onder het ziekenhuis gepar keerde personenauto. Op de motorkap waren diepe deuken aangebracht. Een ruit van de M.L.K.-school bleek te ziin ingegooid. T.V. TOESTEL IN BRAND Vrijdagavond omstreeks kwart voor zes zag mevr. P., wonende in de Etude straat, rook uit haar T.V.-toestel ko men. Zij rukte nog het snoer uit de contactdoos, maar het toestel stond al in brand. Venrays brandweer was in recordtijd ter plaatse, maar toen was gevaar voor uitbreiding reeds geweken. De gehele woning liep rook- en roet- schade op. Voor huisvesting moest ge gezin elders onderdak vinden. Oorzaak is mogelijk kortsluiting. De eigenaresse is tegen brand verzekerd. Hoe groot de schade is kon ons niet worden medege deeld.

Peel en Maas | 1982 | | pagina 3