GEMEENTEPRAAT NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Redactie G.A. Schutte, Bureau Voorlichting <3k Hinderwet Verkeersmaatregel Bouwvergunningen aangevraagd Hinderwet SNERT- wandeltocht Algemene onthef fing vuurwerk Bouwvergunning verleend Verklaring van geen bezwaar Geen spreekuur Speelterreintje in Leunen Prijzen van graf kruizen en -zuilen verhoogd Nieuwjaarsreceptie Blubberen in de wind Hinderwet verbranding Kerstboom op 5 januari Vuurwapenwet Oefenterrein voor politiehonden Verplaatsing van de glascontainer PEEL EN MAAS Openingstijden zwembad tijdens de kerstvakantie LATEN WE ZACHT ZIJN VOOR ELKAA kennisgeving-bekendmaking ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 24, tweede lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne, maken be kend, dat zij voornemens zijn om op de aanvraag van: A. de Klerk, Veltumse Kleffen 58a te Venray, voor een vergunning ingevol ge de Hinderwet voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een chemisch reinigingsbedrijf voor bovenkleding, waar elektromotoren worden gebruikt met een gezamenlijk vermogen van meer dan 1,5 kW, gelegen aan de Veltumse Kleffen 58a te Venray, Van den Broek's Bouwbedrijf B.V., Castenrayseweg 26 te Oirlo-Ven ray, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een timmerwerkplaats met opslag loods voor bouwmaterialen en hulp materialen, waar elektromotoren wor den gebruikt met een gezamenlijk vermogen van meer dan 1,5 kW, gelegen aan de Castenrayseweg 26 te Oirlo, L.F.J.J. Verstappen, Gunhoek- weg 8 te Oirlo-Venray, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het uitbreiden en wijzigen van een varkensfokkerij,'waarbij mest en mest stoffen worden opgeslagen, gelegen aan de Gunhoekweg 8 te Oirlo, A. Wismans, Oirloseheide 1 te Castenray-Venray, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het uitbreiden en wijzigen van een legkip- penhouderij en varkensfokkerij, waar bij mest en meststoffen worden opgesla gen, gelegen aan de Oirloseheide 1 te Castenray, positief te beschikken onder voor waarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De ontwerp-beschikkingen, alsmede de aanvraag en andere ter zake zijnde stukken, liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter inzage en wel tot 7 januari 1983, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur; na deze datum tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het geven van de aangevraagde beschikking, eveneens elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. De betreffende stukken kunnen tot bovengenoemde datum ook nog elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden ingezien (na telefonische af spraak). De aanvrager, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aan leiding van de aanvraag en een ieder die aantoont, dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, kunnen tot bovengenoemde datum gemotiveerde schriftelijke bezwaren inbrengen naar aanleiding van de ontwerp-beschikking. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient gericht te worden aan ons college. Venray, 24 december 1982 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van algemene zaken en kabinet, A.L.G. Janssen. Burgemeester en wethouders van Venray maken hierbij bekend hun besluit van 15 december 1982 nr. 1571, waarbij met ingang van 15 december 1982 tot 1 juni 1983 of zoveel korter of langer als het in verband met de bouwwerkzaamheden in de wijk Land- weert mogelijk dan wel noodzakelijk is: door het plaatsen van borden 17a van bijlage II van het Reglement verkeersregels en verkeerstekens, de weg genaamd Boterbloem, voor wat betreft het gedeelte gelegen tussen de Kruidenlaan en de Hemelsleutel, geslo ten is verklaard voor vrachtauto's; ontheffing is verleend van de bovenstaande verkeersmaatregel ten behoeve van bestuurders van vracht auto's: A. wanneer zij woonachtig zijn of hun bedrijf uitoefenen aan de boven staande vermelde weg en de woning of het bedrijf niet langs een andere weg met het door hen bestuurde motorvoer tuig kunnen bereiken; B. wanneer zij het motorvoertuig besturen in opdracht of met toestem ming van de on'der A. vermelde personen en onder aan die personen gestelde voorwaarden: C. wanneer aangetoond of aanneme lijk gemaakt kan worden dat zij gedurende de tijd die voor bovenstaan de verkeersmaatregel geldt, gebruik moeten maken van de bovengenoemde weg voor het laden of Lossen van goederen of voor het verrichten van noodzakelijke werkzaamheden en het door hen bestuurde motorvoertuig en deze activiteiten niet of bezwaarlijk op andere wijze kunnen verrichten. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen dertig dagen na de dag waarop het besluit bekend gemaakt is beroep aantekenen. Het beroepschrift wordt aan de Koningin ingediend bij de commissaris van de Koningin. Venray, 17 december 1982. Burgemeester en wethouders voornoemd. Burgemeester, mr. H.J.M. Defesche secretaris J.M. Poels. Bij burgemeester en wethouders zijn de navolgende aanvragen ingekomen om, in afwijking van het geldende bestem mingsplan c.q. vooruitlopend op een in voorbereiding zijnd herzieningsplan, bouwvergunning te verlenen voor: het bouwen van een voorsorteer- centrum aan de Henri Dunantstraat (industrieterrein De Hulst) te Oostrum, t.n.v. P.T.T. Centrale Directie te 's-Gravenhage; het herbouwen van een ponystal aan de Van Broekhuizenstraat 47 te Oostrum, t.n.v. Th. J.S.M. Linskens; het bouwen van een mestvarkens- stal aan de Houbenweg 7 te Veulen t.n.v. H.J.A. Weijs; het uitbreiden en het verbouwen (onder meer het aanbrengen van een kap) van de woning Van Beurdenweg 10 te Ysselsteyn t.n.v. R.A. Keijzer; het bouwen van een grondstoffen silo aan de Stationsweg 128-130 te Oostrum, t.n.v. A. Jans-Verheggen. Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan deze bouwplannen medewerking te verlenen. De bouw plannen liggen met ingang van 24 december 1982 gedurende veertien dagen voor een ieder ter inzage bij de afdeling ruimtelijke ordening, kamer 201 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Venray, 24 december 1982. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche. kennisgeving, bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 12 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne, maken bekend dat op 18 november 1982, bij hen een aanvraag is ingeko men van Gebr. Litjens, Theeuwenhof- weg 4 te Leunen-Venray, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een varkens- mesterij, waarbij mest en meststoffen worden opgeslagen, gelegen aan de Theeuwenhofweg 1 te Leunen. De aanvraag en andere ter zake zijnde stukken liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter inzage en wel tot 24 januari 1983, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur; na deze datum, tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikking op de aanvraag, eveneens elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. Desgewenst kan aldaar een mondelinge toelichting op de stukken worden verkregen. De betreffende stukken kunnen tot bovengenoemde datum ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur worden ingezien, na telefonische af spraak). Gemotiveerde bezwaren kunnen tot bovengenoemde datum schriftelijk bij ons college worden ingebracht. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Indien daarom telefonisch wordt verzocht (afdeling openbare orde en veiligheid, tel. 04780-83838, toestel 151) kunnen tot één week voor bovenge noemde datum mondeling bezwaren worden ingebracht, waarbij dan tevens gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling over de aanvraag tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op, dat degenen die bezwaren hebben ingebracht op de wijze als bovenom schreven en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, in de gelegenheid zullen worden gesteld bezwaren tegen de ontwerp-beschikking in te dienen. Venray, 24 december 1982. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van algemene zaken en kabinet, A.L.G. Janssen. Het Comité Rekreatiesport Venray organiseert dit jaar de 7e traditionele SNERTWANDEL-ORIËNTATIE- TOCHT in samenwerking met Pooling Rekrea- tiesportleiderrs en het winkelcentrum Venray. De route, uitgezet in de omgeving van Venray, zal ongeveer 2 uur in beslag ne men. Evenals voorgaande jaren is er ook een „rustpunt" in de tocht opge nomen, waar U gezellig bij een ouder wets kampvuur kunt genieten van een heerlijke kop erwtensoep. Deze wandel- en oriëntatietocht, waaraan jong en oud kan deelnemen, leidt U tevens door de feestelijk verlichte straten van Venray. Kortom: een aktiviteit om het jaar '82 gezellig, sportief en rekreatief af te sluiten. U doet toch weer mee? Start: sporthal „de Wetteling". In schrijven: tussen 18.00-19.30 uur. Deelnemerskosten: 1,50 p.p. Trajekt: Kern van Venray. Neem mee: pen en papier - zaklamp, goed humeur. De burgemeester van Venray, gelet op artikel 3, lid 2, van de Algemene Politieverordening Venray; besluit: I. een ieder boven de leeftijd van 16 jaar ontheffing te verlenen van het in artikel 57a, lid 2, van de Algemene Po litieverordening Venray vervatte verbod om op of aan een weg of op een voor het publiek toegankelijke plaats vuur werk te bezigen of bij zich te hebben, als bedoeld in de lijst van vuurwerken (let ters A t/m K), genoemd in artikel 4, lid Ionder f, van het Reglement Gevaar lijke Stoffen R.G.S.); II. de ontheffing te beperken tot het vuurwerk als bedoeld onder de letter A, B. C. D, G, G, I en J en tot de periode van: 30 en 31 december 1982, voor wat betreft het bij zich hebben; 31 december 1982 na 08.00 uur tot (1 januari 1983) 02.00 uur, voor wat betreft (het bij zich hebben en) het bezigen (afsteken); III: aan de ontheffing de voorwaarde (het voorschrift) te verbinden, dat het bezigen van vuurwerk geen gevaar, schade, hinder van ernstige aard of o- verlast mag veroorzaken en dat eventuele aanwijzingen van de politie, strekkende tot bescherming van voornoemde belan gen, stipt moeten worden opgevolgd. Venray, 17 december 1982 De burgemeester voornoemd, mr. H.J.M. Defesche Toelichting: Op grond van vorenstaande onthef fing mag gedurende de daarin vermelde tijd het volgende vuurwerk in het openbaar worden afgestoken: zichzelf al dan niet voortdrijvend vuurwerk, waarvan de houder na ont steking al dan niet geheel of gedeeltelijk uit elkaar springt, zoals rotjes, kanon slagen, zevenklappers, Romeinse kaar sen, Bengaals vuurwerk, zonder ontste- kingskop, vuurpijlen met of onder knaleffect, voetzoekers, en luchthuiiers (letters A t/m D van R.G.S.): kamervuurwerk, zoals boscocylin- ders, confettibommen en cotillenvruch- ten; fop- en schertsvuurwerk, Zoals knalpennetjes, knallucifers, knalstenen en flitswatten; boobytraps of trektouw- tjes en derbyplaatjes (letters F, G, I en J van R.G.S.). Het gebruik van zogenaamd „klein vuurwerk", zoals wonderkaarsen, Ben gaalse lucifers en klappertjes (amorces), was reeds toegestaan (letters E en H van R.G.S.). Evenals vorig jaar is het tijdvak waar binnen vuurwerk mag worden afgesto ken (gebezigd) sterk beperkt. Met model-bepalingen van de Vereni ging van Nederlandse Gemeenten, die van rijkswege zeer worden aanbevolen, wordt op dit punt landelijk naar unifor miteit gestreefd. Dat alles in het kader van maatregelen tegen de geluidshinder. Regionaal is daar al gevolg aan gegeven en dat wil zeggen, dat in de meeste Noord-Limburgse gemeenten, overeen komstig bovenstaande ontheffing, het volgende zal gelden: a. Verkoop vuurwerk op 30 en 31 de cember aan personen boven 16 jaar; b. afsteken vuurwerk op 31 december vanaf 08.00 uur tot (1 januari) 02.00 uur. LIJST VAN VUURWERKEN (uittreksel) als bedoeld in artikel 4, lid 1onder f, van t Reglement Gevaarlijke Stoffen (R.G.S.) Klasse - Naam vuurwerk A zichzelf niet voortdrijvend vuurwerk waarvan de houder na ontsteking geheel of gedeeltelijk uit elkaar springt, zoals rotjes en zevenklap pers. B zichzelf niet voortdrijvend vuur werk met een uitsluitend lichtgevend effect waarvan de houder na ontste king niet uit elkaar springt, zoals ro- meinse kaarsen en bengaals vuur werk zonder ontstekingskop. C zichzelf voortdrijvend vuurwerk met knaleffect, waarvan de houder na ontsteking geheel of gedeeltelijk uit elkaar springt, zoals vuurpijlen met knaleffect en voetzoekers. D zichzelf voortdrijvend vuurwerk zonder knaleffect, waarvan de hou der na ontsteking niet uit elkaar springt, zoals vuurpijlen zonder knaleffect en luchthuiiers. E 1. kaarsen zonder ontstekingskop, zoals wonderkaarsen 2. Pyrotechnische lucifers, zoals bengaalse lucifers, goudenregen kaarsen en bloemregen kaarsen. F kamer vuurwerk, zoals boscocylin- ders, confettibommen en cotillen- vruchten. G fop- of schertsvuurwerk zonder of met een zeer gering knaleffect, zo als knalpennetjes, knallucifers,knal stenen en flitswatten. Opmerking: Met deze omschrijving zijn derhalve niet bedoeld: knalerwten, knalgranaten, knalkurken en soortgelijke vuurwerken. H') klappertjes (amorces) en klapper tjes op banden (amorcesstroken). I Booby-traps of trektouwtjes. J derbyplaatjes. K vogelverschrikkers. ')zgn. „klein vuurwerk". Vragen...? V/endt u tot de gemeentelijke voorlichter Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 22 december 1982 voor de volgende bouwplannen bouwvergunning ver leend. Zij, die menen door de afgifte van een van deze bouwvergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen gedurende 30 dagen na datum van deze publikatie op grond van de Wet Administratieve Recht spraak Overheidsbeschikkingen (AROB) een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij burgemeester en wethouders. het bouwen van een woning aan de Jan Poelsweg la, t.n.v. Th. P.H. Theunissen; het bouwen van een tuinhuisje aan de Matterhornlaan 26, t.n.v. P.J.M. Erps; het bouwkundig aanpassen van het wijkcentrum „de Kiosk" t.n.v. het gemeentebestuur. Venray, 24 december 1982. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche. Gedeputeerde staten van Limburg hebben op 15 december 1982 aan het gemeentebestuur verzonden de volgen de verklaringen van geen bezwaar, zoals bedoeld in artikel 50, lid 8 van de Woningwet en eventueel artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, welke zijn vereist voor het verlenen van de gevraagde bouwvergunningen voor: het bouwen van een opfokhok en een afmesthok voor kalkoenen aan de Ysselsteynseweg 49 te Ysselsteyn t.n.v. L.M. Arts; het bouwen van een open frontstal aan de Kuulenweg 15 te Vredepeel t.n.v. C. T. M. v.d. Kroon; het bouwen van een opfokhok en een afmesthok voor kalkoenen aan de Horsterweg 39d te Castenray, t.n.v. M.G.E. v. Osch; het uitbreiden van het winkelpand (rijwielzaak) aan de Eikenlaan 50 te Venray t.n.v. M. Th. Teunissen. Deze verklaringen van geen bezwaar kunnen worden ingezien bij de afdeling ruimtelijke ordening, kamer 201 in het raadhuis, geopend van 9.00-12.00 uur. Zij, die menen door de afgifte van een van deze verklaringen van geen bezwaar rechtstreeks in hun belang te zijn ge troffen kunnen op grond van de Wet A.R.O.B. een bezwaarschrift indienen bij Gedeputeerde Staten van Limburg te Maastricht. De termijn,waarbinnen een eventueel bezwaarschrift bij het college moet zijn ingediend, eindigt dertig dagen na bovengenoemde verzend- datum. Venray, 24 december 1982. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche. In verband met de afwezigheid van burgemeester H.J.M. Defesche komt het spreekuur van Maandag 24 decem ber a.s. te vervallen. Om dezelfde reden komt ook het spreekuur van weth. H. Willems op maandag 24 dec. a.s. te vervallen. Voor dringende gevallen kan men zich wenden tot de vakafdelingen. Op verzoek van de bewoners zal het speelterreintje aan de Verkleystraat in Leunen veranderd worden. De jeugd uit de buurt is intussen de kleine speel- werktuigen ontgroeid en de voorkeur voor balspelen is daarvoor in de plaats gekomen. De bewoners hebben zich bereid verklaard zelf de handen uit de mouwen te steken bij het plaatsen van enkele doelpalen en een gaasafrastering ter bescherming van de achterliggende beplanting. Door de gemeente zal het hout worden geleverd voor twee kleine doelen, zitbank, een boegspriet en gaas voor de afrastering. Zoals bekend mogen op de algemene begraafplaats Boschhuizen alleen uni forme, bij de gemeente te bestellen, grafkruizen en -zuilen worden geplaatst. Met ingang van 1 januari a.s. zullen daarvoor de volgende prijzen gelden. Kruis, 60 x 8 x 105 cm. 345,- Kruis, 40 x 5 x 75 cm. 110,- Zuil, 221/2 x 8 x 125 cm. 135,- Zuil, 15 x 5 x 75 cm. 70,- Traditiegetrouw wordt op nieuw jaarsdag de nieuwjaarsreceptie gehou den in de ontvangstruimte van het raadhuis. De bevolking krijgt van 12.00 tot 13.00 uur de gelegenheid de burge meester met echtgenote en deken Theunissen de beste wensen voor het nieuwe jaar aan te bieden. Er komen de laatste tijd nogal wat klachten bij de gemeente binnen over stankoverlast, veroorzaakt door agra riërs, die gier over het land verspreiden. Nu is het natuurlijk het goede recht van iedere boer om te gaan blubberen wanneer dat nodig is, maar... hij moet er daarbij wel voor zorgen, dat hij geen stankoverlast veroorzaakt. Daarom het verzoek aan de blubbe rende boer rekening te willen houden met de windrichting en de blubberton thuis te houden, wanneer de wind in de richting van de bebouwde kommen slaat. Daarbij lijkt het nuttig om nog eens te herinneren aan een bepaling van de Afvalstoffenverordening Venray: Het is verboden op bouwland en tuinen langer dan 24 uur stankversprei- dende stoffen aanwezig te hebben, met uitzondering van reeds ingezaaide of beplante percelen. Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 31 van de wet algemene bepalingen milieuhygiëne; maken bekend, dat door hen, onder voorwaarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervan gen, op 8 december 1982 vergunning is verleend ingevolge de Hinderwet naar aanleiding van de aanvraag van L.P. H.J. van Vegchel, Johan van Wytten- horst 2 te Vredepeel-Venray, voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een herstelinrich ting, gelegen aan de Johan van wyttenhorstweg 2 te Vredepeel. De beschikking en alle ter zake zijnde stukken liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter inzage en wel van4f december 1982 tot 10 januari 1983 elke werkdag van 9.00 uur tot 12.00 uur. De betreffende stukken kunnen ge durende bovengenoemde periode ook nog elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden ingezien (na telefo nische afspraak). Ingevolge artikel 44, tweede lid, van de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne staat tot lf januari 1983 beroep open bij de Kroon voor: - de aanvrager; - de betrokken adviseurs; - degenen, die overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid of 28, eerste lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne bezwaren hebben ingebracht; - enige ander belanghebbende, die aan toont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne bezwaren in te brengen. De beschikking wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moet worden ge richt aan Hare Majesteit de Koningin en worden gezonden aan de Raad van State, afdeling voor de geschillen van bestuur. Binnenhof 1, 2513 AA 's Gravenhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek beslist is. Venray, 10 december 1982 Burgemeester en wethouders voornoemd, names dezen, het hoofd van algemene zaken en kabinet, A.L.G. Janssen. Hoewel op dit moment in menig huis de kerstboom zijn belangrijke bijdrage staat te leveren aan het verhogen van de kerstsfeer, lijkt het ons goed er op te wijzen, dat op woensdag 5 januari de nu nog feestelijke kerstboom zijn roemloos einde krijgt. Op die dag kan de jeugd tot vier uur de kerstbomen inleveren op het terrein nabij de Koninkrijkszaal aan de Henri Dunantstraat en bij de Blokhut op de hoek van de Westsingel en Kempweg. Tegen inlevering van een boom krijgt men traditiegetrouw een lot waarmee men kan meedingen naar een van de door politie en brandweer beschikbaar gestelde prijsjes. Om half zes worden onder het waakzaam oog van de Venrayse Brand weer de stapel Kerstbomen aangestoken. De burgemeester van Venray, hoofd van de plaatselijke politie in de zin van de Vuurwapenwet 1919, maakt ten behoeve van houders van een algemene of bijzondere machtiging tot het voor handen hebben van vuurwapens of munitie bekend, dat het merendeel van deze machtigingen op 15 januari 1983 zijn geldigheid verliest. Wie na voormelde datum houder van een geldige machtiging wenst te blijven dient zijn machtiging tijdig ter verlen ging aan te bieden of een nieuwe machtiging aan te vragen. Ingevolge de wet wordt een machtiging alleen verleend voor zover enig redelijk belang dat vordert en misbruik van de machtiging of van het vuurwapen niet te vrezen is. Bij vernieuwing van de machtiging dienen twee recente pasfoto's te worden bijgevoegd. Bij verlenging is zulks niet nodig. Aanbieding of aanvraging van de machtiging kan vanaf heden geschieden bij de afdeling openbare orde, veilig heid en milieuzaken van de gemeente (kamer 119). Venray, 24 december 1982. De burgemeester voornoemd, mr. H.J.M. Defesche. De burgemeester van Venray, maakt (er voldoening aan het bepaal de in artikel 22, tweede lid van de Wet op de ruimtelijke ordening bekend, dat de gemeenteraad van Venray, in zijn vergadering van 23 november 1982 een partiële herziening van het bestem mingsplan in hoofdzaak in voorberei ding heeft verklaard voor een perceel, gelegen aan de Hoopweg te Venray. Het voorbereidingsbesluit houdt ver band met de ingebruikname van het perceel als oefenterrein voor een politie hondenvereniging. Het voorbereidingsbesluit met de daarbij behorende en als zodanig gewaarmerkte tekening ligt ingaande heden voor een ieder ter inzage bij de afdeling ruimtelijke ordening, kamer 201 van het raadhuis. Venray, 10 december 1982. De burgemeester voornoemd, H.J.M. Defesche. In verband met het plaatsen van een kerstboom op de Grote Markt heeft de glascontainer tijdelijk het veld moeten ruimen. Deze heeft nu een plaats gekregen aan de Schoolstraat tegenover Electro Jacobs. Begin januari zal de glascontainer worden teruggeplaatst. uw Venrays weekblad OPENINGSTIJDEN ZWEMBAD TIJDENS DE KERSTVAKANTIE. Vrijdag 24 december. vanaf 12.00 uur gesloten. Zaterdag 25 december. De gehele dag gesloten. Maandag 27 december. 7.00- 8.30 uur 8.30-12.00 uur 12,10-13.00 uur 13.30-16.00 uur Speelinstuif 18.00-19.45 uur 21.00-22.00 uur Dinsdag 28 december. 7.00- 8.30 uur 8.30-12.00 uur 12.10-13.00 uur 13.30-16.00 uur Speelinstuif 18.00-19.45 uur 20.00-21.00 uur Damesuur 21.00-22.00 uur Woensdag 29 december. 7.30- 9.30 uur 10.15-12.00 uur Huisvrouwen 12.30-15.30 Speelinstuif 20.30-21.00 uur Donderdag 30 december. 7.00- 8.30 uur 8.30-12.00 uur 12.10-13.00 uur Bejaarden 13.30-16.00 Speelinstuif 18.00-19.45 uur Vrijdag 31 december. 7.00- 8.30 uur 8.30-12.00 uur 12.00-13.00 uur 13.30-15.30 Speelinstuif vanaf 16.00 uur gesloten. Zaterdag 1 januari, gehele dag gesloten. Maandag 3 januari. 7.00- 8.30 uur 8.30-12.00 uur 12.10-13.00 uur 13.30-16.00 uur Speelinstuif 18.00-19.45 uur 21.00-22.00 uur Dinsdag 4 januari. 7.00- 8.30 uur 8.30-12.00 uur 12.10-13.00 uur 13.30-16.00 uur Speelinstuif 18.00-19.45 uur 20.00-21.00 Damesuur 21.00-22.00 uur Woensdag 5 januari. 7.00- 9.30 uur 10.15-12.00 uur Huisvrouwen 12.30-15.30 uur Speelinstuif 20.30-22.00 uur Donderdag 6 januari. 7.00- 8.30 uur 8.30-12.00 uur 12.10-13.00 uur Bejaarden 13.30-16.00 uur Speelinstuif 18.00-19.45 uur Vrijdag 7 januari. 7.00- 8.30 uur 8.30-12.00 uur 12.00-13.00 uur 13.30-16.00 uur Speelinstuif 18.00-19.45 uur 20.00-21.00 uur Trimmen v.a. 16 jaar 21.00-22.00 uur Zaterdag 8 januari. 8.30- 9.45 uur 13.00-15.45 uur Speelinstuif Iker |op£ I Jon 1 Fal IHu I Na- I Lai I Ab IWi: I Pie get mis Od Th. Til int Wi eet ov< CU 11. Mi Sje Sr£ In Venray mag alleen vuurwerk verkocht worden op 30 en 31 december, en alleen aan personen van 16 jaar en ouder. Het afsteken van vuurwerk is enkel toegestaan op oudjaarsdag van 8.00 tot 02.00 uur in de nieuwjaars- npet*. Wees geluidsbewusi bij het afstek van vuurwerk. Babies, bejaarden zieken, zij^erg gevoelig voor geluid met name plotselinge knallen. Verg ook de dieren niet: Het is hun vaak a te zien hoe angstig zij reageren. Laten we zacht zijn voor elkaar, (X bij het afsteken van vuurwerk.

Peel en Maas | 1982 | | pagina 20