De Wetteling AGENDA Verkeers maatregelen in het promenadegebied Brukske niet langer parochie van de Franciscanen Vredesbeweging Venray, in aktie tegen kernwapens 4x25 jaar PEEL EN MAAS SINT NICOLAAS IN VENRAY Aan onze postabonnees Terug naar missie Dee-jay-concours 40 huurwoningen in Kulut II Energiecursus KINDERZEGEN volgens oud gebruik LA PALOMA organiseert BOEREBRULLUFT REÜNIE VAN 50-JARIGEN B. en w. zijn van plan, na hierover de commissie voor openbare werken, agra rische zaken en verkeer om advies te hebben gevraagd definitieve verkeers maatregelen te nemen voor het voetgan gersgebied. Het betreft hier de Grote- slraat, de Passage en het Schouten- straatje. Het opnemen van het Schoutenstraat je in het voetgangersgebied zal hiermee geregeld worden. Tevens geldt dan een parkeerverbod voor de Grotestraat en het Schoutenstraatje. De bevoorradingsregeling blijft ge handhaafd; van maandag tot en met vrijdag van 06.00 tot 11.00 uur en op zaterdag van 06.00 tot 09.00 uur. Op 1 april j.l. vertrok pater v. d. Sande als pastor van het Brukske. Er bleef toen slechts één Franciscaan over om de pastoraal in Brukske te verzor- I gen. Een te zware klus voor één man. M Daarom zochten het kerkbestuur en het 1 bestuur van de Franciscanen naar aanvulling van de pastorale vakature. In de afgelopen 10 maanden kwamen i we tot de teleurstellende ontdekking, ka dat die niet te vinden is. Ook het aantal H Franciscanen in Nederland wordt dras- W tisch minder. I Toen besloot het Bestuur van de orde een brief te sturen aan het Bisdom met het verzoek de parochie van hen over te nemen en te bemannen. Redenen hiervoor golden: (voor het ordebest uur) M We kunnen het de parochie en p. Ton van Oosterhout niet langer aan- i doen alleen voor de pastorale zorg in te moeten staan. m We hebben geen tweede priester franciscaan, zelfs geeb priester die het van hem kan overnemen. - Er blijft ons geen andere keus U (de bisschop) te verzoeken de parochie van ons (het bestuur van de Francis canen) over te willen nemen. - Pater van Oosterhout blijft werken tot uiterlijk 1 januari 1983. Van het Bisdom Roermond ontving het Ordebestuur de brief: „Met ingang van 1 januari 1983 neem ik (de Bisschop) de parochie Franciscus van Assisië over, onder dank voor de ijver en inzet, waarmee medebroeders i van U 8 jaar lang in deze wijk hebben gewerkt." Op korte termijn gaat het Kerkbe- I stuur van het Brukske in gesprek met mgr. Castermans om haar zorgen en vragen met betrekking tot de toekomst van de parochie aan hem voor te leggen. Hiermee zijn we als parochie van het Brukske in een zeer zorgelijke situatie terecht gekomen. Daarom willen we aan alle leden van werkgroepen, kommissies en koren vragen om hun medewerking juist nü voort te zetten. Kerkbestuur Brukske Pastor Ton van Oosterhout ofm. ln de week van 21 november wordt door de Vredesbeweging Venray een handtekeningenaktic georganiseerd te gen het plaatsen van kruisraketten op de vliegbasis ,,De Peel". De bedoeling is, dat in december deze handtekeningen aan het gemeentebe stuur van Venray zullen worden over handigd tijdens een vredesmanifestatie met fakkeloptocht. Als voorbereiding van deze handtekeningenaktie zijn dezer dagen folders verspreid waarin het hoe en waarom van de aktie staat vermeld. Gezegd wordt, dat in januari a.s. een speciale NATO-commissie naar Venray komt om de plaatsing van kern raketten op ,,De Peel" voor te bereiden en daarover met de burgemeester gaan praten. Ook de Werkgroep „Vrouwen Voor Vrede" is met een open brief aan b. en w. en de gemeenteraad van Venray in aktie gekomen tegen mogelijke plaat sing van kruisraketten op „De Peel". Aan de gemeenteraad wordt gevraagd een motie aan te nemen waarin wordt gesteld om met alle ter beschikking staande wettelijke middelen het grond gebied van de gemeente Venray kern wapen vrij te maken en te houden. Het college zou daarbij de opdracht krijgen het besluit ter kennis te brengen van de ministers van defensie, buitenlandse zaken, binnenlandse zaken en de leden van de Tweede Kamer van de Staten Generaal. Gelukkig zijn de 40- en 50-jarige ju bilea, op velerlei gebied, in onze gemeente geen uitzondering. Integen deel.... Het is daarom dat wij slechts bij uitzondering aandacht kunnen schen ken aan bijvoorbeeld 25-jarige feesten. Deze week willen wij dat wel doen, omdat vier Venrayers in één bedrijf 25 jaar werkzaam zijn, en dan nog wel buiten Venray. Het zijn de heren J. Mertens, A. v. d. Borst, M. Arts en A. Wilmsen, die 25 jaar bij „Heembeton" in Beringe werkzaam zijn. Dagelijks gaan ze van Venray per busje naar het bedrijf in Beringe. Heemex is 'n dochteronderneming van J.P.A. Nelissen B.V. Voorheen werd gefabriceerd onder de namen „Neduco" en „Venray Beton". Vrijdagavond wordt de jubilarissen een receptie aangeboden in Restaurant Vlakwater. EEN KRANT OM TE LEZEN Eigenlijk hadden we onder het kopje „ingezonden" onze lezers aan het woord moeten laten. We kunnen er echter niet aan beginnen, omdat er zovelen naar de pen hebben gegrepen om veelal op rijm uiting te geven aan hun verbazing c.q. ergernis over de komst van de goed heilig man in Venray vóórdat hij officieel via de televisie zijn entree in Nederland maakte. Boze rijmende huismoeders wezen met de verwijtende vinger naar het organiserende comité, dat carnaval liet prevaleren boven het grote kinderfeest. Anderen spuiden hun ergernis over het nog meer in onzekerheid brengen van twijfelende kinderen. Het blijkt zo nu en dan voor te komen, dat postabonnees op Peel en Maas, wonende buiten het postdistrikt Venray, ons weekblad niet op vrijdag morgen ontvangen. Om de oorzaak van deze vertraging op te kunnen sporen, is het noodzakelijk dat men ons even waarschuwt wanneer men Peel en Maas vrijdags niet in de bus vindt. Wij zullen dan met de PTT zorgen dat voortaan tijdige bezorging zal plaatsvinden. De administratie Op 8 november jl. ben ik voor de vijfde keer weer terug gegaan naar de missie in West Irian, het vroegere Ned. Nieuw Guinea. Onmogelijk kon ik ieder van U ontmoeten. Daarom wil ik langs deze weg ieder van U heel hartelijk en persoonlijk bedanken voor Uw gebed voor mij en mijn Missie, voor Uw hartelijk meeleven en vele giften tijdens mijn vacantie, en niet te vergeten de vele kleren die U afgelopen jaren voor de mensen van N. Guinea hebt gebracht op Beek weg 53. Door dit alles voel ik dat U achter me staat, en dat ik daar in het oerwoud van West Irian niet alleen ploeter. Van ganser harte wens ik U alle goeds in beste gezondheid. Tot ziens over 4 jaar. Blijven we voor elkaar bidden. Pater Jan Peeters ofm. Postbox 69 NABIRE Irian Jaya INDONESIA K.R.O. DEEJAY VINCENT VAN ENGELEN IN YSSELSTEYN Zaterdag 20 november zal de finale plaatsvinden van het dee-jay kampioen schap voor Brabantse en Limburgse disc-jockeys. De zes best presterende dee-jay's zullen dan strijden om de hoogste eer na hun eerste optreden in de spannende voorrondes. Bovendien zal dan in het Jeugdcen trum de Koel die dit concours voor de 2e maal in deze opzet organiseert de populaire radio dee-jay en „daar vraag je me wat" presentator Vincent van Engelen in de jury plaatsnemen en de prijsuitreiking verzorgen. De entree is gratis en het belooft weer een spannende strijd te worden in het Jeugdcentrum „De Koel" in Ysselsteyn waar het ongeveer om 19.30 uur zal beginnen. Afhankelijk van het advies van de commissie voor ruimtelijke ordening en volkshuisvesting is het college van b. en w. van plan in het deelplan Kulut II ca. 7.505 m' grond te verkopen aan Agrarische Sociale Fondsen te Den Haag. Op deze grond, gelegen aan de Cunerahof en de Claudiahof, zullen door Verhoeven Venray CV veertig huurwoningen in de vrije sector worden gebouwd in de prijsklasse van ongeveer 700,per maand. Het is de bedoe ling, dat de woningen per 1 april a.s. zullen worden gebouwd. Al met al veel brieven over hetzelfde onderwerp, met dezelfde „grammige" ondertoon. Wij hebben uiteraard alle begrip voor de verbazing en de ergernis van velen. De hoeveelheid brieven over hetzelfde onderwerp noopt ons echter mede terwille van de plaatsruimte niet tot plaatsing over te gaan en geen uitzonde ring te maken voor een of enkele brieven. Dat is niet eerlijk voor de anderen. Mogen we volstaan met een goede tip, die een vader ons schriftelijk liet weten? „Sinterklaas is allang in Marken aan gekomen. Alleen heeft de televisie de op de band opgenomen officiële ontvangst nog niet uitgezonden...." Maar ongetwijfeld zal het Venrayse St. Nicolaasgilde volgend jaar beter op de officiële aankomst van Sint Nicolaas in Nederland letten. Overigens was Sinterklaas vorige week zondag niet alleen in Venray op bezoek. De goedheilig man bracht zaterdag of zondag nog bezoeken aan Horst, Eindhoven, Amsterdam en wellicht nog aan meerdere plaatsen. De Werkgroep Energie Diskussie (WED) organiseert in het hele land een cursus energie. De WED wordt ge steund door 55 landelijke organisaties, die zich gevonden hebben in de volgende Uitgangspunten: een energiebeleid dat niet ten koste gaai van mens en milieuu nu en in de toekomst binnen en buiten onze grenzen voor een energiebeleid dat bij draagt tot een duurzame economie in een demokratische samenleving. Van degenen die deze cursus volgen, wordt verlangd voorlichting te geven op dit gebied, in de eerste helft van 1983. Dit i.v.m. de inspraakprocedure van de Brede Maatschappelijke Discussie. De cursus en het cursusmateriaal is gratis en de reiskosten tijdens deze cursus worden vergoed. In het hele land draaien er al cursussen behalve in Noord-Limburg. Wij kunnen het ons niet voorstellen dat er hier geen belangstelling is voor het energievraagstuk. Daarom willen we nu beginnen met een cursus op maandag 22 november 1982 om 20.30 uur in het Wijkcentrum de Kiosk in het Brukske te Venray. Voor meer informatie inwinnen of opgave kunt U terecht bij: An Wondergem, Serenadestraat 21, Venray, tel. 04780-84545 of Wilma Jonkman, Serenadestraat 19, Venray, tel. 04780-84876. boekhandel van den munckhof is ook dinsdags de gehele dag geopend Zondag wordt in Oirlo het feest van de H. Machutus gevierd. Van deze heilige, die omstreeks 600 heeft geleefd, is weinig bekend, ook al zoekt men onder zijn andere namen: Maclovius, Maclou en Malo. Hij schijnt in Wales te zijn geboren en overeen komstig de godsvrucht van zijn tijd verliet hij zijn vaderland om naar Bretagne te gaan, waar hij vele kloos ters stichtte. Het is moeilijk na te gaan waarom deze heilige in Oirlo wordt vereerd. In vroeger jaren is Oirlo zelfs een bede vaartplaats van de H. Machutus geweest. Hij werd speciaal aangeroepen als beschermheilige tegen jicht en rheuma. Ook om kinderen tegen ziekten te beschermen werden bedevaar ten naar Oirlo gemaakt. In Oirlo werd dan brood gezegend óf zoals op een Oirlo's prentje staat te lezen beschuit. Iets van deze Machutusviering is in Oirlo gebleven, n.l. de kinderzegen. Daarvoor kan men a.s. zondag, binnen het oktaaf van zijn feestdag 15 novem ber, tijdens het plechtig Lof om 3 uur in de parochiekerk terecht. De gezelligheidsvereniging „La Pa loma" heeft de organisatie van de Boerenbruiloft 1983 voor haar rekening genomen. Voor wie niet weet wat „La Paloma" is of doet, zij vermeld, dat deze vereniging eens in de maand in zaal „In den Engel" een dansavond voor paren organiseert. Zij werd opgericht in 1966 met het parochiehuis van Oostrum als eerste huisvesting en een tweejarig verblijf (1975-1977) in de „Perdstal". Twee jaar later verzorgde men voor de eerste keer de Boerenbruiloft. „La Paloma" telt momenteel 60 paren als lid. Allen voelen het als een plicht tegenover de Venrayse gemeen schap om de Boerenbruiloft van het volgend jaar tot een groot succes te maken. Intussen zijn al diverse commissies met het voorbereidende werk begonnen. Om de organisatie financieel rond te krijgen, zullen o.m. kienavonden wor den gehouden. De eerste is op 24 no vember in „ln den Engel" en begint om 19.30 uur. Bij de Spaarbank Limburg is nr. 87.91.18.180 open voor donaties, die gestort kunnen worden onder het motto „Boerenbrulluft 1983". Het ondertrouwbal wordt op 15 januari gehouden. Dan zal het tot dan onbekende bruidspaar worden bekend gemaakt. Precies een maand later wordt de boerenbruiloft gevierd in „In den Engel". Muzikale medewerking wordt gegeven door de joefcskapel „Blaos urn op". van vrijdag 19 t.m. donderdag 25 nov. Vrijdag 19 nov.: 19.00-24.00 zaalv. competitie: FCPR-FC Hento EJP2-IVO Veronica-Reuver 2 SVCB 2-Siappers 2 de Klomp-Ford Oldtimer- Zaterdag 20 nov.: 09.30-12.30 Korfbalcompetitie 12.30-19.00 VC Rooy volleybalcomp. 13.00 J. Jun.-Vc Beesel D4-VC Dörp 14.30 D2-VCSD D3-VC Tornado H2-Vf Velden 16.30 Hl-Nuvoc Dl-Nuvoc 19.00-21.30 Jumpers basketbalcomp. 21.30-22.30 Spraeland Sport zaalv. Zondag 21 nov.: 10.00-15.00 Badminton 15.00-19.30 Manual competitie H.P.-Blerick H.A.-Popye 2 D.J. 1-Heel/H.J. 1-Heel H.S.-Vios 19.30-20.30 Batu Badaun zaalv. vr. 20.30-21.30 Spraeland Sp. zaalv. vr. Maandag 22 nov.: 18.00-21.00 VC Rooy tr. 21.00-24.00 zaalv. competitie: EJP-de Kasteelheren SVCB-de Wetteling de Wetteling-Wittenhorst Dinsdag 23 nov.: 18.00-21.00 VC Rooy tr. 21.00-23.00 Badminton Woensdag 24 nov.: 19.00-22.30 Badminton 22.30-24.00 ZVV de Wetteling zaalv. Donderdag 25 nov.: 18.00-21.30 Manual tr. 21.30-23.00 VC Rooy tr. 20 november Groet Rooy, tevens Vorstenraadsbal, om 19.33 u. in de schouwburg. 27 november Vorstenhal van de Schanseknuppels te Castenray, in het Patronaat. Opgaven voor deze carnavalsagenda alleen via de Vorstenraad Venray. Harmonie Sub Ma tris Tutela Oostrum op concours Op zaterdag 20 november zal het orkest van Harmonie Sub Matris Tutela uit Oostrum deelnemen aan een Bonds- concours van de R.K. Bond van Muziekgezelschappen in het bisdom 's- Hertogenbosch. Dit concours wordt gehouden in St. Michiels-Gestel. Het Harmonie-orkest, onder leiding van P. Poels, zal in de afdeling Uitmuntend deelnemen met' het ver plichte werk UNITED YOUTH van H. v. Lijnschooten en het Keuzewerk CAESAR EN CLEOPATRA van G. Boedijn. Het uit 54 muzikanten bestaande gezelschap zal om 13.30 uur met twee bussen naar St. Michiels-gestel reizen, waarna om 16.30 uur het optreden zal plaatsvinden in het ontmoetingscen trum De Huif. openbare bibliotheek venray Keuze uil de nieuwe aanwinsten voor de volwassenenafdeling. -150. Vijfentwintig eeuwen filosofie. Bundel fragmenten uit het werk van belangrijke westerse filosofen, met toelichtingen. -219. Wessels, A. De Renaissance van de Islam. Zullen de Khomeini's de toekomstige koers van de islamitische; wereld bepalen? Overzicht van dei geschiedenis van deze wereldgodsdienst in diverse gebieden en beschrijving van de consequenties hiervan voor de verhouding moslims-christendom, door de hoogleraar in zending en evangeli- stiek van de Vrije Universiteit Amster dam. -323 Everts-Goddard, J.E. Kinder mishandeling. Oorzaken en achtergron den van kindermishandeling. -415.3 Sartre, J.P. Magie en emotie. Schets van een theorie van de gemoeds bewegingen. -590.2 Dixon D. Leven na de mens. Visualisering van nieuwe diersoorten die mogelijk na het uitsterven van de mens zouden kunnen ontstaan. -622.1 Martinus, L. mam, wat zal ik nou eens spelen? Bundel met een grote verscheidenheid aan gekende spelletjes en speelideeën rond allerlei onderweri pen en voor allerlei leeftijden. -783.9 Hoften, R. van, M.Taen en H. Ketelaar. Geef terug die straat. Straat muziek en straattejarer, vroeger en nu. -898 Quintana, Anton. Bloed, zweet en tranen. De beste oorlogsverhalen. -929.9 Naipaul, V.S. De terugkeer van Eva Péron, en andere essays. Historische essays over Michael X en zijn black power beweging, Argentinië, Zaïre en de Engelse schrijver Joseph Conrad (1857-1924). -935.4 Dag Anne Frank, een groet in woorden. Bundel verhalen en gedichten van jongeren en enkele bekende volwas senen over Anne Frank, naar radio-uit zendingen van de NCRV. Speelvoorzieningen in Merselo Het college van b. en w. is bereid op verzoek van de dorpsraad Merselo speelwerktuigen te plaatsen op het terreintje aan de Pastoor Vercoulen- straat. Door de gemeente zullen twee of drie kleinere speeltoestellen beschikbaar worden gesteld, bedoeld voor de jeugd van ca. 6 jaar. Gedacht wordt aan een boegspriet, een glijbaan en een even- wichtsbalk. Uitgangspunt daarbij is, dat de in het voorjaar door de gemeente te leveren toestellen door de bewoners zelf op het terreintje worden geplaatst. Op zaterdag 6 nov. LI. werd in zaal „In den Engel" een reünie gehouden van dames die rond de jaren 1944-'45 de 6e klas van de Ursulaschool aan de Maasheseweg volgden. Deze dames kwamen bijeen waarvan er velen waren die elkaar meer dan. 25 jaar niet meer gezien hadden. De op komst was geweldig. Er werd die middag heel wat gebabbeld en vele jeugdherinneringen opgehaald. Na een frisse wandeling door de Venrayse Grotestraat en een bezoek aan de Grote Kerk, het nieuwe gemeentehuis en de oude school genoten wij van een uit stekende koffietafel, waarna de verdere avond gezellig doorgebracht werd tot in de kleine uurtjes. Het was een zeer geslaagde middag en avond, waarna allen tevreden huis waarts keerden, met het veelvuldige ver zoek dit over 5 jaar over te doen. Dames allen hartelijk bedankt. Jeanne, Ilse, To, Lies Op de foto: v.l.n.r, le rij zittend: Mien Thuyls, Henriëtte Hanen, Nelly van hoof, Truus Drabbels, Jo Arts, Lien Fleurkens, Stien Janssen, Bets Janssen, Anny Peeters, Truus Relouw, Ilse Schaeffers, Cato Geurts, Lies Janssen. 2e rij zittend: Liesbeth Hoevenaars, Truus v. d. Ven, Tilly Beerkens, Miep Tijssen, Truss Kappel, Willy Aerts, Nel van Gerven, Nel Truyen, Maria van Mil, Cobie Smits. 3e rij staande: Bets Jacobs, Juffr. Derksen, Mien Claessens, Fien van Dijck, Gon Clephas, Truus Odenhoven, Mien Linders, Mia Loonen, Mia Kusters, Anny Volleberg, Riek v. d. Water, Ted Derksen, Henny Wismans, Roos Hendriks, Nelly Lucassen, Truus Theuws, Fien Janssen, Mariet Linders, Mia Verheyen, Toos Maas, Jeanne Lenssen, Nel van Waayenburg. 4e rij staande: Bets Wetterhahn, Truus Tacken, Stien Janssen, Mia van Els, Juffr. Arts, Mia Nellen, Martha Verheyen, Cobie Daniels, Nelly Lucas sen, Mia Peeters, Truus Hofmans, Ria v. d. Tillaart, Riek van Waayenburg, Bernie Kronenberg, Jeanne v. d. Beuken, Maria van Mil, Mien Baken. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, A. Franken, Th. Lankveld, H. Schraven en J. Wittgen: 6CHRAVEN Stationsweg 15, tel. 81465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck Keizer, F. Schmeetz, Th. van Thiol, D. Vercauteren en J. de Vocht: D.J. VERCAUTEREN Merseloseweg 33, telefoon 82200 DR. KEIJZER van Beurdenweg 10, Ysselsteyn telefoon 04785-777 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10 tot 11 uur; 's middags van 17 tot 18 uur. ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Telefoon 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN van heden vrijdagavond 18 uur tot vol gende week vrijdag. APOTHEEK ST. ODA Passage 1 teil. 81255 Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13-00 en van 17.00 tot 18.00 uur; zondag: van 10.00 tot J 1.00 en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY Voor spoedeisende gevallen, uitsluitend na telefonische afspraak, neemt waar B. RUYTEN telefoon 81383 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN KLEINE HUISDIERENPRAKTIJK van Winden/Ruymbeek Spreekuur kleine huisdieren: za en zo van 13.30 tot 14.00 uur en volgens afspraak E.M. RUYMBEEK Brienenlaan 5, Venray tel. 04780-83829 DIERENARTSENPRAKTUK W.H. Kremer en W.G.A.M. Loonen M.G.A.M. Loonen, telefoon 82690 Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum dienst op vrijdag, zaterdag en zondag Onderwijs- en beroepskeuzevoorlichting Venray, Leunseweg 2a, tel. 10032 Openingstijden: ma tm do 8.30 - 12.45 en 13.15 - 17.00; vrijdags 9.00 - 1230 en 13.00 - 16.30 uur INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM, LIMAGAS en WML Past Wijnhovenpark 1, 5801 BZ Venray telefoon 04780 - 86333 Geopend maandag tm vrijdag 9-17 uur. F.N.V. afdeling VENRAY Sekretariaat: Overloonseweg 89 telefoon 04780-88723 Aangesloten plaatselijke bonden: industriebond, bouw- en houtbond, voedingsbond, vervoersbond, ABVA/KABO, ABOP, dienstenbond en Vrouwenbond FNV Juridische dienst: elke tweede en vierde donderdag avond van de maand. Klachtenbureau: alleen voor leden van de industriebond iedere eerste en derde donderdag avond van de maand van 18.30-19.30 op het adres Burg. v.d. Loostraat 2b. MASJ Hoenderstraat 33, Venray TeL 04780-85251 open: maandag tm donderdag 10 - 18 vrijdag 10 - 20 uur ALGEMENE HULP-DIENST VENRAY telefoon 04780 - 84163 Bereikbaar elke werkdag van 9 tot half 11 'smorgens en van 7 tot 8 uur 'savonds REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkun dige voor Venray, Meerlo en Wanssum is bereikbaar via telefoonnummer 04780 -81269. Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijkverpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er ge legenheid van maandag tot en met vrijdag van 08.30 tot 09.00 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uitleenartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 08.30 tot 09.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedge vallen door de wijkverpleegkundige van Je weekenddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na gebruik zo spoedig mogelijk terug te bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269. Spreekuur Diëtiste: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269. Zwaugerschapsgymnastiek: Aanmeldingen via telefoon 81269. Groene Kruis Wijkcentrum „De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkver pleegkundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur, telefoon 83859. Zuigelingen- en kleuterbureau uitslui tend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum „Landweert" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkver pleegkundige op maandag, woensdag en vrijdag van 08.30 tot 09.00 uur, tele foon 88273 of 85900.

Peel en Maas | 1982 | | pagina 3