VERENIGINGSNIE11WS >NJ Ky y> (3. WAB D'66 PvdA JU MERSELO SPRINGPLANK FAITERPENÏELWS Ö.J.C. DE BARAK ZIEKENOMROEP FREE WHEELIN Venray IN Venrays Mannenkoor •'tl- -#'• St. Pe\^S PEEL EN MAAS jeugdnatuurwacht II KJ VROUWENBOND KUNSTKRING „AMBER" Invaliden Sportclub Buurtvereniging St. Jozef ABVAKABO REISVERENIGING het goede adres 82635 THEOBALDUSGILDE 0VERL00N VENRAY Programma van de Venrayse Omroep Stichting Verenigingsnieuws s.v.p. zo vroeg moge lijk inleveren, uiterlijk dinsdags 10 uur. A.s. donderdag 18 november om 19.30 uur repetitie voor de baspartijen en om 20.00 uur voor het hele koor. Donderdag 25 november om 19.30 uur repetitie voor de tenoren en om 20.00 uur voor het hele koor. Zaterdag 27 november opluistering van de Gulden Humor in de Schouw burg. Tijd van optreden 22.00 uur. Maandag 2 december om 19.30 uur repetitie voor het hele koor tot 20.45 uur. Hierna kwartaalbespreking met op het einde van de avond nog een kleine verrassing. 11 december organisatie concert Nachtegalen van Polen. Verder kerstconcerten op 18, 19 en 25 december. Afmelden bij R. v. Mil, tel 86917 of de Burggraaf, tel. 81244. Donderdag 18 nov.: 19.30 repetitie harmonieorkest Donderdag 25 nov.: idem Zondag 28 nov.: 10.30 opluistering H. Mis met aan sluitend serenade b.g.v. 44 jaar Piël- haas. Zondag 12 dec.: 20.00-20.30 concert te Blerick met Blerick en Horst. Zaterdag 8 jan.: medewerking Prinsenproklamatie. HOFKAPEL Zaterdag: zitting Groet Rooy - 19.15 uur Schouwburg. Zaterdagmorgen 10.00 generale repetitie „Live" pre sentatie L.P. Zondagmorgen: 11.00 presentatie L.P. Zie verder medededelingenblad. LEERLINGENOPLEIDING: Donderdag 18 nov.: 18.30 repetitie o.l.v. hr. Steyvers Donderdag 25 nov.: idem Individuele repetities volgens af spraak met uw leraar. Zaterdag 8 jan.: medewerking aan Prinsenproklamatie. DRUMBAND: Zondag 21 november: géén repetitie. Zondag 28 november: opluistering Mis en aansluitenbd se renade b.g.v. 44 jaar Piëlhaas. Afmelden harmonieorkest bij de se cretaris, tel. 80225: jeugdopleiding bij de heer Raedts, tel. 82803 en drumband bij de heer van Els, tel. 86824. Telefoon clublokaal: 82515. Agenda: Vrijdag 19 november: om 18.30 voor alten en sopranen om 19.15 voor tenoren en bassen. Maandag 22 november: om 18.30 alleen voor de alten. Dinsdag 23 november: om 18.30 alleen voor de sopranen. Woensdag 24 november: om 18.45 alleen voor de nieuwelingen (sopranen), aansluitend om 19.30 uur spelavond voor alle jongens. Eventuele afmeldingen: secretariaat Langstraat 104, tel. 81690. Algemeen: Het duurt nog wel een paar weken, naar wil iedereen zaterdagavond 11 dec. a.s. vrijhouden i.v.m. deelname aan concert in Velden. We verwachten dat alle koorleden aan dit concert zullen deelnemen. Houdt verder het programma, zoals dat in De Galm staat fagedrukt, goed in de gaten! DAMESKOOR Zaterdag 2U november zingen we om 19.00 uur in de Vredeskerk tijdens de avondmis, opgedragen ter intentie van „Venrode". Daarna vieren we in de Wieënhof ons St. Caeciliafeest Woensdag 24 november om 19.45 uur repetitie voor het hele koor in de voor malige Henseniusschool. Zaterdag 4 december zingen we om 14.00 uur in de Vredeskerk, ter gelegen heid van het huwelijk van ons medelid Jeanette van de Bekerom. Als u verhinderd bent, graag uw afmelding aan mevr. v.d. Bekerom, tel. 83332, of aan mevr. v.d. Waerden, tel. 83659. Woensdag 24 november: 20.15 repetitie voor het symfonie orkest N.B. Willen ook de koperblazers aan wezig zijn. 20.15 repetitie voor barokensemble o.l.v. Jan Temme. Zaterdag 27 november: 9.45 uur Houthakken in de Heidse Peel. Vertrek vanuit Venray volgens afspraak. Donateursaktie: Willen de leden die de verkregen do naties nog niet hebben ingeleverd, dit alsnog doen bij de sekretaris. Afmelden: Dit kan alleen maar bij de sekretaris Pie Noten, tel. 87858. VENRAYS GEMENGDE ZANGVERENIGING ARS MUSICA Dinsdag 23 november. 19.30 uur. repetitie voor het hele koor in de Grote Kerk. Zondag 28 november. 11.00 opluistering eucharistieviering b.g.v. 4x11 „De Piëlhaas" in Grote Kerk. 14.00 uur receptie in de foyer van de Schouwburg. Zaterdag 11 december. 15.30 uur adventsconcert in de Kruuze. Zondag 12 december. 16.00 uur adventsconcert Grote Kerk. Zaterdag 18 december. 19.30 inzingen in de schouwburg. 20.00 uur Kerstconcert met de gezame- lijke koren van Venray. Zondag 19 december. 11.30 uur Kersconcert in de schouwburg Zondag 2 januari. 10.00 uur opluistering eucharistievie ring in de kapel van St. Anna. Dinsdag 4 januari. Na de pauze v.d. repetitie napraten over allerlei zaken betreffende het koor. Zaterdag 19 maart. Korenavond in Zeilberg. Zaterdag 23 april. 11.00 uur opluistering eucharistievie ring in de kapel van het Ziekenhuis b.g.v, het vijfentwintigjarig Huwelijk van onze beschermheer en echtgenote Dhr. en Mevr. Smits. Bij verhindering gelieve U zich af te melden bij dhr. J. Steijlen, Kolkweg 3, tel. 81221 of bij mevr. W. Manders- Weijers, Oranjestraat 7 tel. 86159. GEMENGDE ZANGVERENIGING VENRAY Zondag 21 november. Hoogmis zingen in Paterskerk. Vrijdag 26 november. 15.00 uur zingen wij in de Vredeskerk ter gelegenheid van een 40 jarig huwelijk. 18 en 19 december. Kerstconcert met de gezamelijke koren. 20 december. Kerstviering voor de bejaarden. Wij luistern met ons koor deze kerstviering op. JONGERENKOOR CAPRICCIO Donderdagavond 18 nov.: 19.00 repetitie in de Grote Kerk. Zaterdagavond 20 nov.: 18.30 aanwezig zijn in de Grote Kerk. Zondagmorgen 21 nov.: 10.30 Tenoren en Bassen 11.00 het hele koor. JONGERENORKEST BOJEMA Vrijdagavond 19 nov.: In tegenstelling tot de eerste bericht geving is er toch gewoon gezamen lijke repetitie om 18.45 uur. Donderdag 25 nov.: Bestuursvergadering samen met ouders-adviesraad om 20.00 uur bij de fam. Wondergem. SALTARELLO Donderdagavond 18 nov.: 19.00 repetitie in de Grote Kerk. Breng je eigen standaard mee. Zaterdagavond 20 nov.: 18.30 Aanwezig zijn in de Grote Kerk Breng je eigen standaard mee. AGÉVOLÉ Zondagavond 21 nov.: 16.45 repetitie in Merselo. P.S. Eventjes kwam de contributie bin nen bij Koor en Orkes. Waarom?Ga gewoon door met het betalen daarvan. A KiNBMKOOK -N J» DE VREDESKlCKJÉSjfl^- Vrijdag 19 november koorrepetitie voor het hele koor om 16.00 uur. Zorg dat je op tijd bent dan kunnen we wat eerder ophouden, 16.45 uur. Er zijn verschillende mededelingen te doen over de Advent en de Kerst. De opkomst van zondag was slecht, doe er wat aan, dan is het voor allemaal iets plezieriger. Zaterdag 27 november is het de le week van Advent, dan zingen we mis van 7 uur 's avonds. The Liberators in O.J.C. De Brak. De Maastrichtse 3 mans-formatie The Liberators speelt donderdag 18 novem ber in O.J.C. De Brak, Leunseweg Venray. Aanvang van het concert is 22.00 uur. The Liberators spelen Rock Roll, gestoken in een ruiger en moder ner jasje. Hun eerste L.P. „On Mission" komt over 3 weken uit en de le single „Since you've been gone" verscheen afgelopen vrijdag op de markt. The Liberators spelen al VA jaar in de volgende bezetting: Lucas Vroemen-Drums Frans Pieppenbroek-Gitaar Wouter Post-Bass, zang. Vrijdag 19 nov.: Vanavond gaan we zwemmen. Zorg dat je niets vergeet en dat je om 17.45 bij de soos bent met een goede fiets! Hierna is het alleen geopend voor de genen die mee gezwommen hebben. Zaterdag 20 nov.: Gewoon geopend vanaf 8 uur. Zondag 21 nov.: Gewoon geopend vanaf 3 uur met een film. A.s. donderdagavond wordt het pro gramma verzorgd door Hanny, Truus, Jolanda, Monique en Angelique. Vanaf donderdag starten we voor taan om 18.15 en stoppen om 19.45 uur. Vrijdagavond wordt het programma verzorgd door groep 3 Gfard, Mia, Wiel. De dropping van afgelopen zaterdag mag als geslaagd genoemd worden. De winnaars zijn: Mare v. d. Heuvel, Gerard Schoenmakers, Daan Spee en Pieter van Schaik. Zaterdagavond gewoon club. Groetjes, de leiding. Terugblik op het optreden van de MO. Het was misschien iets te vol, 't was spijtig van dal jasje en 't was heel jammer dat de rest die buiten stond er niet meer in kon. maar verder wat 't prima: een stukje klassiek, knallend wit licht erop en toen de MO. Kortom MOoi. Free Wheelin is alweer doende met een volgende band; blijf daarom onze rubriek in de gaten houden, want het kon wel weer eens interessant worden. Misschien wordt het wel een tijd om stuk aan de Achterkant aan te zetten (iets wat met alle werkloosheid in de bouw mooi zou uitkomen); als Free Wheelin een grootschalig bovenwijks jongerenactiviteitencentrum moet wor den, dan willen wij dat ook wel even groots doen, dat snap je toch wel. Plus dat je in „crisistijden" goed moet plannen anders vergeten „ze" het gewoon. FREE W HEELIN VOORKANT Zaterdag 20 november a.s. speelt de Moosegang uit Venlo in de Voorkant. Moosegang is een 7 mans formatie die voornamelijk amerikaanse funk, met Latin en Salsa invloeden, brengt. Moosegang is een band die al vrij lang de Limburgse jongerencentra afreist, met veel succes. Voor de vaste bezoekers: Moosegang komt uit dezelfde stal als de Marrons; een ieder die dat optreden heeft meege maakt weet dan voldoende, aanvang rond half 10. FREE W HEELIN BAALMIDDAGEN Donderdag 25 november wcydt er een toepwedstrijd georganiseert. Het in schrijfgeld is 2,50 en er zijn prima prijzen. We beginnen om half 3. Vrijdag 26 november gaan we naar de studio's van de ROZ. We gaan met de bus naar Maastricht. Bij de ROZ krijgen we een rondleiding en uitleg en verder maken we een live-uitzending mee. We vertrekken om 2 uur en het kost je3,-- om mee te gaan. Baaimiddagen zijn elke dinsdag, woensdag en donderdag, je kunt dan kletsen, poolbiljarten en zelf mee helpen. En iedere middag draaien we om 15.00 uur een spannende video-film. Baaimiddagen zijn bedoeld voor balers, verveiers, thuiszitters en jonger en zonder werk. FREE WHEELIN REKREATIESPORT Behalve veel zitten en rondhangen kun je in Free Wheelin ook flink wat bewegen. Elke dinsdagavond van 7-8 uur kun je sporten aan de Gymzaal aan de Langeweg. Voor meer informatie, bel Bert Albers 88471 Elke woensdagavond kun je in Free Wheelin zelf komen Ping-Pongen, voor meer informatie, bel Dud Moss 83839. Elke donderdagmiddag kun je van half 5 tot 6 uur gaan Volley-ballen in de Gymzaal aan de Raadhuisstraat, meer informatie is te krijgen op de baaimid dagen zelf. Afgelopen zaterdag werd een zeer geslaagd St. Caeciliafeest gehouden. Toen om 22.00 uur Beschermvrouwe, mevr. Stevens-Heynen, de te raden naam van een pop Eveline bekend maakte, bleek niemand deze geraden te hebben. Besloten werd deze pop be schikbaar te stellen voor een gehandi capt kind. De keuze viel hierbij op Anke Kessels uit de Eikenlaan. Hopenlijk heeft zij er veel plezier van. Zondagmiddag werd medewerking verleend aan de traditionele intocht van St. Nicolaas in Yenray. Bij de vele verzoeken om op te treden zijn er intussen weer twee bijgekomen en wel op 4 december van 14.00 - 16.00 uur in het Brukske en een Taptoe in Giesbeek in augustus 1983, zodat de „orderportefeuille" voor 1983 reeds aardig gevujd is. Komend weekend zal het korps meewerken aan de organisatie van de zittingen van „Groët Rooy" en op 26 en 27 november zal St. Petrus-Banden op treden bij gelegenheid van de uitreiking van de onderscheiding van „de Gulden Humor" aan Toon Kortooms. Een en ander in het kader van de „4 x 11" vie ring in Venray. De leden worden om 20.00 uur verwacht in de foyer van de schouwburg. Berichten uit 't Peppelshuus Op dinsdag 9 nov. werden er 19 gidsen geïnstalleerd. Samen zeiden ze de wet op en hun leidsters „kleedden" ze aan. Daarna was er een gezellige spel avond met ouders, broertjes en zusjes. De gidsengroep van de vrijdagavond had een dropping. Dat was een hoop plezier inde regen en de modder in de Ballonzuilse bossen. Lekker soppen in de modder onder de parapluies. Op zaterdag j.l. was er een sportmid dag voor gidsen en verkenners. Er werd gekorfbald, touwgetrokken, kegelvoet bal, parcours lopen iedereen mdeed z'n best. Aan beide kanten vielen „licht gewonden". Verkenner Peter en gids Chantal: van harte beterschap. Leiding: denkt iedereen aan z'n kwar taalplanning? Graag vóór 1 dec. inleveren aan het secretariaat: Tuin straat 18. Afgelopen week waren er geen excur sies omdat er gewoon geen excursielei der voorhanden was. En dan valt er in de krant uiteraard ook niets te schrijven, zodat er geen stukje ver schijnt. Kom mensen, zijn er onder jullie ak- tieve leden, die ook wel eens een excur sie willen leiden. Sschroom niet, maar doe het dan ook. Zo moeilijk is het niet en je hoeft echt niet volgepropt te zitten met kennis. Het enige wat belangrijk is, is dat de excursie goed functioneert. Geef je op, dat kan! En wel door de telefoon te nemen en 82413 te draaien. Hierdoor word je in de ^mogelijkheid gesteld een zeer interessant werkje te doen. Bel, allemaal! Verder zit Roy ie schreeuwen om kopy voor de eerste „Jeneverbes", Dus schrijf maar eens een leuk verhaaltje over een leuke excursie of een leuk kampje en breng het naar Roy (Sans- hofstraat 56, Venray). En dan is er zondag nog een excursie naar de Griendtsveense Peel waar vooral naar vogels wordt gekeken. Vertrek om 8.00 uur vanaf het Schouwburgplein. Houdoe, Stefan. Informatie tel. 04780-82413. EEN KRANT OM TE LEZEN De puzzel-speurtocht van afgelopen zondag heeft geen gebrek aan belang stelling gehad. Een record zelfs! Onder een bleek herfst-zonnetje liepen liefst 300 kinderen en begeleiders de mooie route door Boshuizerbergen. In totaal moesten 18 vragen worden beantwoord. Velen hadden moeite met de ROBINIA of Valse Acacia, waarvan bloem, blad en vrucht de voor-omslag van jullie onlangs ontvangen „de Natuurvriend" siert. In de aldaar geplaatste vitrines met veelal herfsttaferelen werd liefst een score van 70% goed beantwoord, zodat na afloop heel wat stempeltjes in de boekjes moesten worden uitgedeeld. Al met al een fijne tocht die ons alweer doet uitzien naar de winter- speurtocht op 26 december a.s. 2e Kerstdag. Deze wandeling wordt gehou den in het Vlakwatergebied. Tijdens de wandeltocht van afgelo pen zondag is een armbandje met een naamplaatje MIRJAM gevonden. Af te halen bij de sekretaris JNW: Groene Hart 1, Venray. KATHOLIEKE VROUWENVERENIGING ME VROUWEN Op Dinsdag 23 november a.s. houden wij onze surprise-kienavond. We heb ben veel leuke prijzen en verwachten 'n grote opkomst. We beginnen deze keer een half uur eerder en wel om 19.15 uur, in zaal „In den Engel". F.N.V. Woensdag 24 nov. '82 's avonds om 20.00 uur is in het wijkcentrum de Kiosk in het Brukske een vergadering van de Vrouwenbond F.N.V. Ieder die belangstelling heeft, is welkom. Agenda: Opening. Ingekomen stukken, mededelingen. De werkgroepen doen kort verslag waar ze mee bezig zijn. In het teken van de gezondheidszorg, wordt er een spel gedaan, hierbij is een vragenlijst die ingevuld dient te worden, deze moet voor 2 dec. '82 opgestuurd worden naar Amsterdam. Rondvraag; 22.00 uur sluiting. AMBER IS EEN VERENIGING M.i.v. 9 november jl. is de kunstkring „Amber" voor Venray e.o. een vereni ging. Bij notaris Lunter te Venray werden op die dag de statuten ondertekend, door voorzitter Jaques Cuypers, secre taris Jo. M. Welters en penningmeester Bertus de Veth. Het is nu eindelijk een feit. Na VA maand heeft „Amber" een officiële status. Eveneens wilen wij hier nog een aantal exposities vermelden. Englisch Pub „the Old Calahan", Gouden Leeuw 14: Bertus de Veth (penningmeester „Amber") tekening en. Open van ma. t.m. za. van 17.00 uur tot 1.00 uur. Boekhandel van den Munckhof, Grotestraat 68. Jos Aben (lid Amber), acrylverf-schilderijen. Open: winkel sluitingstijden. Resto Quick In, Grote Markt 11. Agnes van Assen, aquarellen. Open tot 2 uur na winkelsluiting. V.a. 14 november ook zondags geopend van 16.00-21.00 uur. De volgende ledenbijeenkomst van „Amber" is op maandag 13 december om 20.00 in restaurant Vlakwater te Venray. Deze bijeenkomst zal geheel gewijd zijn aan de bestuurs verkiezingen. Venray omstreken Zondag 7 november jl. namen we deel aan een sjoeltoernooi in H. Blerick van „Sevelo". We brachten weer prijzen mee naar Venray. Jo Borghs kwam in de A klasse met een gem. van 119 punten. Door van Dijck 2e in Klasse B. In klasse C. Hendra van Sinderen 2e en Truus Jenniskens 5e. Gelukwensen aan allen. Woensdag 10 nov. was er een uitwis seling met Horst in het „Osteriekske". Daar kwamen we ook in de prijzen. Klasse A. Door van Dijck le, 2e Jo Borghs en 3e Tonny v.d. Heuvel. In klasse B: 1. Hendra van Sinderen, 2. Mia Heidens, 3. Truus Jenniskens en in Klasse C 1. Tiny Heidens, 2. Frans van Soest. Een mooi resultaat en een gezellige avond. Werkgroep Aktiviteiten Brukske Elke donderdagavond vanaf 19.30 uur is wijkcentrum „de Kiosk" in het Brukske geopend om een spelletje te biljaren, te tafeltennissen etc. Zondag 21 november ruilbeurs van 10.00 tot 13.00 uur voor postzegels, munten, bierviltjes, suikerzakjes etc. entree Gratis. Van 14.00 tot 17.00 uur is er weer Disco voor de jeugd. De verzorging is in handen van disco Calypso en de entree is 1,-. Leden en niet-leden. Wij hopen dat we U allemaal weer mogen begroeten op onze kienavond die gehouden zal worden op heden donderdag 18 november in Café „De Volle Maan", Merseloseweg 36 Venray, aanvang 20.00 uur. De prijzen bestaan uit vleesschalen en levensmiddelen. Dus komt allen naar deze avond, ook vrienden en bekenden zijn van harte welkom. U steunt hiermee onze kas.De kaarten kosten: serie van 6/ 12,50 serie van 4 10,00 losse kaarten 2,50 Op donderdag 25 november a.s. organiseert de AbvaKabo afd. Venray een jaarvergadering. Deze zal plaatsvin den in Wijkcentrum de Kiosk in Brukske-Venray. De aanvang is 20.00 uur. Op de agenda staan ondermeer de vol gende punten: - aktiviteiten van de afd. Venray. - bestuursverkiezingen. - Dhr. Dekker, distriktsbestuurder van de AbvaKabo zal iets vertellen over de aktiviteiten in Limburg en de rest van het land. De avond is bedoeld voor leden, maar ook geïnteresseerde niet-leden zijn van harte welkom. Informatie over de AbvaKabo kunt u krijgen bij: M. Strieker Veltumse Kleffen 174 Venray 04780-80997 VENRAY E.O. Leden en niet-leden. Wij hopen dat we U allemaal weer mogen begroeten op onze kienavond die gehouden zal worden op Donderdag 25 November a.s. in café „De Volle Maan", Merseloseweg 36, Venray aanvang 20.00 uur. Wij hebben deze keer weer prachtige vleesprijzen te verkienen. De prijzen bestaan uit vleesschalen en levensmid delen. Dus komt allen naar dez avond, ook vrienden en bekenden zijn van harte welkom. U steunt hiermee onze kas. kaarten kosten: serie v. 6 12,50 serie v. 4 10,00 losse kaarten 2,50 het juiste telefoonnummer schilderwerken bv. VENRAY Plataanstraat 12 Tel 82635 VENLO GENNEP .REUNIERS. FANCY FAIR VAN HET ST. THEOBALDUSGILDE WEER GESLAAGD, ONDANKS ECONOMISCHE ACHTERUITGANG Het fancy-fair van het St. Theobal- dusgilde zit er weer voor een jaar op. De eerste zondag was er een redelijke belangstelling, ook wat betrof de kinderen. De tweede zondag had men iets meer belangstelling verwacht v.w. de uitlo ting van de grote loterij. De belangstel ling van de kinderen was 's middags goed te noemen. Toch draaide het Rad van Avontuur er 's avonds verschillende series door. De laatste zondag ging de belangstelling ook uit naar de trekking van de grote loterij waarvan de trekking werd verricht door de burgemeester H. v.d. Moostdijk en de voorzitter van het Gilde. De burgemeester zei graag naar Overloon toe te zijn gekomen, vooral omdat de Gilde hem na aan het hart lag. Hij zou graag iedereen een prijs mee naar huis geven, maar dit kon nu eenmaal niet. Toch hoopte hij nog vaak de trekkingen te mogen verrichten. Hij bedankte de aanwezigen voor hun belangstelling, en hoopte dat de inwo ners van Overloon steeds achter het Gilde en drumfanfare zouden blijven staan, ook nu, nu de tijden wat minder waren, kon het Gilde met z'n drumfan fare eenmaal niet bestaan zonder de steun van de Overloonse mensen. Hierna ging men over tot de trekking van de loterij. Als prijzen waren beschikbaar gesteld 'n prijs van 350,-, van 200,-, van 100,- en twee levens middelenpakketten. Na de trekking bedankte de voorzitter de Burgemeester voor de komst naar Overloon om deze trekking te komen verrichten. Ook de inwoners bedankte hij voor de onder vonden steun voor deze loterij. Ook degenen die hun belangstelling beide dagen getoond hadden. Ook de eigen leden werden in zijn dankwoord betrokken. Toch kan het St. Theobaldusgilde, ondanks de economische achteruitgang, wat ook op deze fancy-fair merkbaar was, terug zien op een geslaagde fancy- fair. UITSLAG LOTERIJ. nrs. 00305-00588-02649-02772-03052. prijzen afhalen voor 1 januari 1983 bij: J. Jacobs, Irenestraat 3 Overloon. Op woensdag 24 november a.s. om 20.00 uur een Algemene Openbare vergadering van D'66 Venray e.o. en we wel in Hotel „de Zwaan", Grote Markt te Venray. In deze vergadering, die voor ieder een die interesse heeft toegankelijk is, zal er een open discussie plaatsvinden over de toekomstplannen van de Afdeling. Venray. Wat is het doel van D'66 in de gemeentelijke politiek en hoe kunnen we ons daarin, als landelijke partij, profileren. Bent u geïntresseerd, dan moet u zeker komen om met ons mee te denken, mee te werken en te praten. Wilt U lid worden van D'66 bel of schrijf ons: Secretariaat D'66 Kennedystraat 1 5801 VB Venray. telefoon 04780-85009. Vorige week is door een misverstand in de mededeling over het nieuwe PvdA- bestuur een verkeerd telefoonnummer vermeld. Het betrof het telefoonummer van onze nieuwe afdelingssecretaris Wim Slootbeek (Mambostraat 37), die bereikbaar is onder nummer 83740. Wij bieden de abonnee van het vorige week ten onrechte vermelde telefoon nummer ver ontschuldigingen aan voor de veroorzaakte overlast. De raads- en steunfraktie vergadert maandagavond om half acht (let wel: 19.30 uur en niet 20.00 uur) met het oog op de raadsvergadering van dinsdag avond. Voorts kan alvast 10 december geno teerd worden voor de volgende leden vergadering van de PvdA Venray. St. Elisabethziekenhuis, Venray: te beluisteren via kanaal 4. Dinsdag, van 10.15 tot 1 l.OOuur: het programma „Fijne luistermuziek uonderdag: van 10.15 tot 11. n uur: het programma „Nieuws en Informatie", daarna het verzoekplatenprogramma. Donderdag: van 14.00 tot 14.45 uur: het speciale programma voor de jeugdige luisteraars. St. Anna, Psychiatrisch centrum Ven ray: Maandag, van 15.00 tot 16.30 uur: het programma „Non-stop lichte en veel gevraagde muziek". Woensdag: van 10.00 tot 10.45 uur: het programma „Fijne luistermuziek". Vrijdag: van 10.00 tot 11.30 uur: het programma „Nieuws en Informatie", waarin het verzoekplatenprogramma. St. Servatius, Psychiatrisch Centrum Venray: Donderdags, vanaf 14.00 uur; het pro- Sra gramma,,nieuws en informaties", waarna het programma „fijne luister muziek". De Kruuze, Geriatrisch Centrum Ven ray: Maandag van 14.00 tot 15.00 uur: het programma „Houwen zo". Vrijdag van 14.00 tot 15.00 uur: het programma „Nieuws en informatie", waarna het verzoekplatenprogramma. Wilt U aan familie, vrienden en/of bekenden in een van bovenstaande in stellingen een muzikale groet ^.engen? Wij zijn U graag van dienst. Stuur Uw aanvrage tijdig naar de Venrayse. Omroep Stichting, Postbus 320, 5800 AH Venray. VENRAYSE OMROEP STICHTING Aanvraagformulier voor verzoekplaten De plaats is bestemd voor: Dhr./Mevr./Mej.: Instelling:-- Afdeling:-- De plaat wordt aangeboden door: Hhr./Mevr./Mej. woonplaats:-

Peel en Maas | 1982 | | pagina 11