SCHAKEN GEMEENTEPRAAT fsluiting van de Geysterseweg enri Dunantstraat weer open voor het verkeer ZWEMBAD Vergadering commissie voor jeugd, sport, recr. Bouwvergunningen aangevraagd Inspraak over het welzijnspogramma 1983 Bouwvergunning verleend Hinderwet Brandweerlieden gehuldigd en gediplomeerd Hinderwet CURSUS GEHANDICAPTENSPORT VOOR VRIJWILLIG KADER V.C.ROOY OUD PAPIER Nornn:s i:\ mi di di i im.ia w di. u:\ih yii: vlnray Redactie: G. A. Schütte, Bureau voorlichting en inspraak het midden van de komende week de Geysterseweg één dag voor alle eer worden afgesloten. Deze afslui- is nodig in verband met het leggen een persleiding door het Water- p Zuiveringschap Limburg. De :iding zal door middel van borden den aangegeven. p donderdag 17 november wordt redeelte Henri Dunantstraat tussen isingel en de aansluiting op de Iweg Brukske weer voor het verkeer igesteld. De vrij liggende rijwielpa- aan beide zijden van de weg, de lalten en de nieuwe aansluiting op St. Servatiusweg op de Henri antstraai zijn gereed. In het rjaar van 1983 zal de nog ontbre- de toplaag worden aangebracht, an zal eveneens worden begonnen de reconstructie van de Stationsweg en Oostsingel en de aansluiting op [ruidenlaan (landweert). Parkweg 2 - Venray Tel. 04780 - 82069 WEMLESSEN PARTICULIEREN ianvangsleeftijd: kinderen die voor 1 irt 1983 zes jaar zijn. Cursusduur: 24 lessen, 2x per week de daarvoor vastgestelde tijd en osten: 74,25 voor kinderen tot 16 .inclusief entree. oschrijven: aan de kassa door del van een inschrijfformulier.Kas- ipen: maandag, dinsdag, donderdag vrijdag van 16.45 - 18.45 u. Woens- van 15.45 - 17.45 u.; zaterdag van 15-13.45 u. Cursussen starten vanaf 15 november C. tijden groepen: taandag 17.00- 17.30 uur; onderdag 17.00- 17.30 uur; taandag 17.30- 18.00 uur; onderdag 17.30-18.00 uur; linsdag 17.00-17.30 uur; rijdag 17.00- 17.30 uur; insdag 17.30- 18.00 uur; rijdag 17.30- 18.00 uur; oensdag 16.00- 16.30 uur; aterdag 11.00- II.30uur; roensdag 16.30 -17.00 uur; iierdag 11.30-12.00 uur; roensdag 17.00-17.30 uur aterdag 12.00- 12.30 uur; (oensdag 17.30- 18.00 uur; aterdag 12.30- 13.00 uur. ianvangsleeftijd: vanaf 16 jaar. ursusduur 24 lessen, 2x per week de daarvoor vastgestelde tijd en i. losten: ƒ96,25 inclusief entree, nschrijven: aan de kassa door Idel van een inschrijfformulier. Kas- open: maandag, dinsdag donderdag vrijdag van 16.45 - 18.45 u.; woens- |van 15.45 - 17.45 uur; zaterdag van 45- 13.45 uur, Cursussen starten vanaf 22 november 12. tijden groepen: naandag 20.00 - 20.30 uur; londerdag 20.00 - 20.30 uur; naandag 20.30 - 21.00 uur; londerdag 20.30 - 21.00 uur. Op donderdag 18 november a.s. >mt de commissie voor jeugd, sport en creatie in openbare vergadering bijeen kamer 127 van het Raadhuis. Behalve de bespreking van het nceptwelzijnsprogramma 1983 ver- eldt de agenda de volgende punten larover advies moet worden uitge- acht aan het college van b. en w.: aanpassing van de tarieven van de meentelijke sportaccomodaties en, vervanging van de veldverlichting op itsportpark „de Vloet" in Merselo. Bij burgemeester en wethouders zijn c navolgende aanvragen ingekomen m, in afwijking van het geldende be- lemmingsplan c.q. vooruitlopend op en in voorbereiding zijnd herzienings- lan, bouwvergunning te verlenen voor: Het bouwen van 40 huurwoningen in tse2 van plandeel Kuluut II te Venray, Agrarisch Sociaal Fonds te -Graven hage. Burgemeester en wethouders zijn oornemens aan deze bouwplannen ledewerking te verlenen. De bouw- lannen liggen met ingang van 12 ovember 1982 gedurende veertien agen voor een ieder ter inzage bij de fd. Ruimtelijke ordening, kamer 201 an het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 ur). Gedurende deze termijn kunnen ventuele bezwaren schriftelijk bij 'urgemeester en wethouders worden ngediend. fenray, 12 november 1982 >e burgemeester van Venray, tr. H.J.M. Defesche. Tot woensdag 1 december a.s. ligt in de Infotiek van het raadhuis het concept welzijsprogramma 1983 ter inzage. Op 24 november krijgen alle organisaties en instellingen de gelegenheid in te spreken over dit programma. Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 10 november 1982 voor de navolgende bouwplannen bouwvergunning ver leend. Zij die menen door de afgifte van een van deze bouwvergunningen recht streeks in hun belang zijn getroffen, kunnen gedurende 30 dagen na datum van deze publicatie op grond van de Wet Administratieve Rechtspraak Overheidsbeschikkingen (AROB) een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders. - Het bouwen van 4 woningen aan Grootdorp 32a, 32b, 32c en 34 t.n.v. Handels- en expl. Mij „Venrode"; - het bouwen van een tuinhuisje aan de Kruidenlaan t.n.v. L. Piket; - het gedeeltelijke veranderen van de lichtkoepel aan de Clovishof 2, t.n.v. W.P.H.M. de Bruijn. Venray, 12 november 1982 De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche. kennisgeving bekendmaking aanvraag. Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 12 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne ma ken bekend: - dat op 6 oktober 1982 bij hen een aanvraag is ingkomen van W.C. Arts, Timmermansweg 94 te Ysselsteyn-Ven- ray, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het uitbreiden van een pluimveehouderij, waarbij mest en meststoffen worden opgeslagen, gele gen aan de Timmermansweg 94 te Yssel- steyn. -"dat op 12 oktober 1982 bij hen een aanvraag is ingekomen van J.H. Franssen en Zn. „Blitta" B.V., Maas- heseweg 77 te Venray, voor een vergun ning ingevolge de Hinderwet voor het ex art. 6a, uitbreiden wijzigen van een fabriek voor vervaardiging van gevel elementen van metaal en/of kunststof, waar elektromotoren worden gebruikt met een gezamelijk vermogen van meer dan 1,5 kW, gelegen aan deMaashese- weg 77 te Venray. De aanvraag en andere ter zake zijnde stukken liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat I te Venray, ter inzage en wel tota 12 december 1982, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. Na deze datum, tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikking op de aanvraag, eveneens elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. Desgewenst kan aldaar een mondelinge toelichting van de stukken worden verkregen. De betreffende stukken kunnen tot bovengenoemde datum ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur worden ingezien (na telefonische af spraak). Gemotiveerde bezwaren kunnen tot bovengenoemde datum schriftelijk bij ons college worden ingebracht. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Indien daarom telefonisch wordt verzocht (afdeling openbare orde en veiligheid, tel. 04780-83838, toestel 151), kunnen tot één week voor bovengenoemde datum mondeling be zwaren worden ingebracht, waarbij dan tevens gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling over de aan vraag tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op, dat degenen die bezwaren hebben ingebracht op de wijze als boven omschreven en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, in de gelegenheid zullen worden gesteld bezwaren tegen de ontwerpbeschikking in te dienen. Venray, 12 november 1982 Burgemeester en wethouders voor noemd namens dezen, het hoofd van algemene zaken en kabinet A.L.G. Janssen. Tijdens de feestavond van de brand weer op vrijdag 5 november jl. is de brandweerman W.J. Clevers gehuldigd wegens 25 jaren brandweerdienst. De burgemeester belichtte bij die gelegen heid de brandweerloopbaan van de jubilaris en memoreerde dat W. Clevers in 1967 de eerste onderofficier (in de rang van onderbrandmeester) en bevel voerder bij de Venrayse brandweer werd. In 1974 volgde de bevordering tot brandmeester en dat wil zeggen dat hij de enige brandmeester is, tot nog toe. De jubilaris, thans chef brandweer- materieel, kreeg door de burgemeester het verzilverde brandweerkruis opge speld en een gratificatie overhandigd. De commandant van de brandweer, de heer Th. Manders, kenschetste de jubilaris als een oude rot in het vak, een brandweertechnische vraagbaak in het korps. De stallingsproblemen met het materieel in de loop der jaren heeft de heer Clevers als geen ander meegemaakt en de commmandant brandweer wenste hem dan ook toe dat hij nog de nieuwe brandweerkazerne zou meemaken. Ook de voorzitter van de brandweerperso neelsvereniging en een vertegenwoordi ger van de betreffende brandweergroep dankten de jubilaris voor wat hij voor het korps betekent. Eerder op die avond ontving de brandweerman J. Maas uit handen van de burgemeester de verzilverde brand- weergesp, die verbonden is aan 30 jaren brandweerdienst, welk aantal dienstja ren evenwel geen jubileum is. Gewoontegetrouw werden op die avond de in het curseusjaar 1981/82 behaalde diploma's uitgereikt. Brandwacht 2e klas. L. Bouwens, L. v.d. Heijden en J. Koenen. Brandwacht le kl. L. Troisfontaine. Persluchtmaskerdrager. Th. Filaen H. Pelzen. Hoofdbrandwacht. J. Bouten. Pompbediener. A. Cremers, H. Odenhoven, J. Panken enP. Swinkels. Het eindgetuigschrift onderbrandmees ter kwam al eerder in handen van: M. Arts, L. Claessens, H. Clevers, C. van Rooij en W. Thijssen, terwijl P. Lensen en H. Jansen tot en met deel A van dat getuigschrift bleken te zijn geverderd. Voorts behoort het EHBO- Diploma bij J. Bouten en het „groot Rijbewijs" bij Th. Fila. Tevens werden de bevorderingen per 1-1 1982 bekend gemaakt. L. Bouwens, L. v.d. Heijden en J. Koenen tot brandwacht 2e klas. P. Swinkels en L. Troisfontaine bevor dering tot brandwacht le klas. H. Janssen bevordering tot hoofdwacht en M. Arts, H. Clevers, H. Manders en C. van Rooij tot onderbrandmeester. Tenslotte ontvingen M. Arts, Th. Frederix, C. Janssen, A. Kusters, Th. Mertens, P. Lensen, E. Oomen en J. Schillings de bij Koninklijk besluit ingestelde vrijwilligersmedaille wegens 10 jaar vrijwillige verbintenis. W. Pelzer en P. van Vonderen ontvingen wegens 15 vrijwillige verbintenis het daaraan verbonden jaarteken. .Kennisgeving bekendmaking beschikking. Burgemeester en wehouders van Venray, gelet op artikel 31 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne; maken bekend dat door hen, onder voorwaarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervan gen, op 3 november 1982 vergunning is verleend ingevolge de Hinderwet naar aanleiding van de aanvraag van: - W.A.J. Winnen, Overloonseweg 95a te Venray, voor het uitbreiden van een varkensfokkerij en -mesterij, waarbij mest en meststoffen worden opgesla gen, gelegen aan de Overloonseweg 95a te Venray; - L.J.W. Philipsen, Puttenweg 116 te Ysselsteyn-Venray, voor het uitbreiden van een rundveehouderij, varkensfok kerij en -mesterij, waarbij mest en mest stoffen worden opgeslagen en elektro- mototen met een gezamelijk vermogen van meer dan 1,5 kW worden gebruikt, gelegen aan de Puttenweg 116 te Ysselsteyn. - Firma Lucassen, Albionstraat 10 te Leunen-Venray, voor het uitbreiden en wijzigen van een tankstation, waar motorbrandstoffen worden bewaard en afgeleverd, gelegen aan de Albionstraat 5 te Leunen. Binnenkort starten in het gewest Noord-Limburg twee korte cursussen voor vrijwillig sportkader. De ene is gericht op zwemmen met geestelijk gehandicapten en in de andere cursus komen de zaalsporten met lichamelijk gehandicapten aan bod. Beide cursussen passen in het „pro ject gehandicaptensport" van de Stich ting Gehandicaptensport Noord-Lim burg, die gevestigd is in Venlo. Deze stichting probeert in samenwerking met enkele gemeenten van het gewest en de Stichting Spel en Sport uit Amsterdam sportaktiviteiten voor gehandicapten te stimuleren. Daarbij is goed opgeleid vrijwillig kader onmisbaar. In de cursussen komen de belangrijkste zaken aan de orde, zodat de vrijwilliger niet onvoorbereid aan het werk hoeft te gaan. De deelnemers hoeven geen cursus- kosten te betalen. Om mee te kunnen doen moet met *wel 16 jaar of ouder zijn. Na afloop ontvangt iedere cursist een certificaat. De cursus „zaalsporten met lichaam- lijk gehandicapten" wordt in Venray gehouden. Het gaat om 20 lesuren verdeeld over enkele avonden in de maanden januari en februari 1983. Op 8 december wordt hierover een informatie avond gehouden in het gemeentehuis te Venray. Voor inlichtingen en of aanmelding kan men telefonisch contact opnemen met M. Tonen, buro sportzaken en recreatie gemeentehuis Venray, tel. 04780-83838 toestel 244. Aanmelden van deze cursus staat open tot 15 november a.s. De cursus „vrijwillig sporttechnisch kader gericht op zwemmen met geeste lijk gehandicapten" wordt waarschijn lijk gegeven door de Nederlandse Sport Bond voor Geestelijk Gehandicapten in Bergen (L). Het is een opleiding van 15 uren. Hiervoor zijn 6 avonden gepland in hel voorjaar van 1983. Contactper soon is H. Korsten, Sportfondsenbad te Bergen, tel. 08854-1677. - L. Jenneskens, Endepoel 4a te Mer- selo-Venray, voor het uitbreiden van een kippenopfokbedrijf, waarbij mest en meststoffen worden opgeslagen, gelegen aan de Endepoel 4a te Merselo. De beschikkingen en alle ter zake zijnde stukken liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter inzage en wel van 12 november 1982 tot 12 december 1982 elek werkdag van9.00 tot 12.00 uur. De betreffende stukken kunnen gedu rende bovengenoemde periode ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur worden ingezien na telefonische afspraak Ingevolge artikel 44, tweede lid, var de Wet algemene bepalingen milieuhy giëne staat tot 12 december 1982 beroep open bij de Kroon voor: -de aanvrager. - de betrokken adviseurs. - degenen, die overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne bezwaren hebben ingebracht. - enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 20, 21 of 28, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne bezwaren in te brengen. De beschikking wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moet worden ge richt aan Hare Majesteit de Koningin en worden gezonden aan de Raad van State, afdeling voor de geschillen van bestuur, Binnenhof 1, 2513 AA 's-Gra- venhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek beslist is. Venray, 12 november 1982 Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van algemene zaken en kabinet, A.L.G. Janssen. Inmiddels zijn we door de voorronde heen en kunnen we de resultaten bekijken. In groep I is het een spannende aangelegenheid geworden. Als het in de finale ook zo gaat, dan kunnen we nog wat beleven. Het Sonneborn-Berger systeem was in het voordeel van Wim Jeuken. De nrs. 5 en 6 spelen om twee plaatsen in de finalegroep met de nrs. 2 uit 2A en 2B. Groepl: 1 Wim Jeuken 2 Gerard Kortenoeven 3 Harrie Coolen 4 Jan de Wit 5 Piet Rouvroye 6 Rob Keereweer 3A 3A 3 A 3 1 '/i In groep 2A moeten Jan Zuur en Jan Louwerse nog een tweede partij spelen (de eerste was remise). De nrs. 1 gaan naar groep 1. De nrs. 5 en 6 dalen af naar groep 3. Verrassend in 2B was wel de overwinning van Alan Moos op Victor Elfring. Tiggeloven was te sterk voor 2B. Hoogma en Breukers nog niet sterk genoeg voor 2. IIA: I Jan Zuur 4 Jan Louwerse 4 3 Frans Vermeulen 4 4 Jaap Verwiel 2 5 Victor Hoogma Vi Gerard breukers A II B: 1 Jan Tiggeloven 2 Wim Dokter 3 Rob Groenedijk 4 Alan Moss 5 Victor Elfring 6 Barry Pleit 4 3 3 2 2 1 In iedere vereniging kun je de kreet „De jeugd is de toekomst" horen. Ook in schaken is dat zo. Marcel Haanen liet niets heel van de concurrentie. Theo Druiven gaat strijden om een plaats in groep 2, evenals Theo Swinkels. Volgens mij moeten ze een speciale variant uitzoeken om in die groep 2 te kunnen gaan spelen. Frits Frederiks en Wim Seuren kunnen evenals andere leden eens de training van dinsdag om 19.30 uur volgen daar ze die nul eens kwijtraken. IIA: 2 Marcel Haanen 5 2 Theo Druiven 4 3 Karin Jeuken 3 4 Sjeng Smits 2 5 Dirk Frederiks 1 6 Wim Seuren 0 Opvallend: geen enkele temise en de uitslagen kun je er ook zo uithalen. III B: 1 R. Hendrix 3 A 2 Theo Swinkels 3 3 H. Meyer 2 4A. Deijkers IA 5 Frits Frederiks 0 Zo vader, zo zoon. Harold Moss wint alles. Raymond Arts verliest van Marcei Koorevaar en daarmee de eerste plaat.» inIVB. IV A: 1 Harold Moss 3 2T. v.d. Ven IK 3 L. Schot 1 4 A. v. d. Heyden A IV B: 11 Marcel Koorevaar 4 2 Raymond Arts 4 3 Edwin Drabbels 3 4 Mischa Nabben 2 5 Karei Lammers 1 6 Arthur v. d. Velde I De open dag, die zaterdag jl. bij Rank Xerox werd gehouden, is een enorm succes geworden. Ruim tienduizend belangstellenden passeerden de poort om zich een beeld te vormen van de activiteiten welke in dit bedrijf worden ontwikkeld. Er was een vier km lang route door alle afdelingen en gebouwen uitgezet en overal werd men uitvoerig voorgelicht over hetgeen te zien was. Voor de kinderen weren er tal van attracties. Kortom; er was van alles te beleven en de organisatie was uitstekend. Zelfs het voetbalveld moest worden benut om de geweldige stroom auto's op te vangen. Men kon kennis maken met de nieuwe kopieer machines, die binnenkort op grote schaal in produktie zullen worden genomen en uiteraard was de hamvraag of dit ook betekent, dat Rank Xerox weer haar personeelsbestand gaar uitbrei den. Hierop kon de organisator van de dag, de heer F. Stollman, hoofd personeelszaken, nog geen rechtstreeks antwoord geven. De nieuwe produktielijnen kunnen straks honderden machi nes per dag afleveren. In eerste instantie zal de bemanning van die lijnen gezocht worden binnen het bedrijf. Als alles goed gaat wordt voorzichtig bekeken of er nieuwe mensen kunnen worden aangetrokken, maar we gaan daarbij niet overhaast te werk, aldus de heer Stollman. Opnieuw een nederlaag voor Red Stars. Koesterde men in de thuiswedstrijd nog hoop, om uit een beter resultaat te behalen, afgelopen zaterdag bleek deze hoop in Venlo ongegrond te zijn. Tegenstander Blue Star speelde tegen een tamelijk zwak spelend eerste team gewoon beter, en won daarom verdient met 7-3' zowel Arie, John en Ronald wisten slechts van de invaller te winnen, en dat was dus niet genoeg. Komende zaterdag komt Kluis 2 naar Venray. Deze wedstrijd kan en moet gewonnen worden, wil men in de 3e divisie blijven. Hopelijk komt er voldoende publiek om het eerste team te ondersteuenen. Red Stars 2-A.T.C. 5-5 Vecht het eerste team tegen degrada tie. Van het tweede zijn veruit betere geluiden te vernemen. Tegen mede kampioenskandidaat A.T.C. wist men afgelopen zaterdag tot een gelijkspel te komen. Het was een wedstrijd, die uitermate spannend verliep. Na aan vankelijk een 2-0 voorsprong te hebben leek het erop dat de tegenstander toch te sterk was. A.T.C. liep uit naar 5-2. Daarna wisten onze heren, gesteund door het goed opgekomen publiek, de stand toch weer gelijk te trekken. Hierdoor staan zij alleen aan kop, en als zij komende zaterdag tegen O.T.T.C. weten te winnen, gaat het er erg rooskleurig uitzien. Overige uitslagen. HEREN. Red Stars 4-D.V.O. 7-3 Red Stars 5-Looping 2 8-2 Amnasta 1-Red Stars 6 8-2 Veta 1 -Red Stars 7 4-6 Red Stars 8-Seta 6 1-9 Red Stars 9-Seta 7 8-2 Looping 5-Red Stars 9 3-7- Red Stars 10-T.T.V.G. 1 10-0 D.V.O.-Red Stars 11 5-5 DAMES. Red Stars 1-A.T.C. 1 Megacles 1 -Red Stars 2 Red Stars 3-Red Stars 5 Armada 1-Red Stars 4 Koningslust 1-Red Stars 5 JONGENS. O.T.T.C. 1-Red Stars 1 Red Stars 2-Megacles 1 Red Stars 3-Seta 1 Red Stars 4-Armada 1 Red Stars 5-Noad 3 Panningen 2-Red Stars 6 Red Stars 8-Panningen 4 Blue Star 3-Red Stars 9 Blue Star 5-Red Stars 10 Red Stars 11- Panningen 7 Panningen 8-Red Stars 12 Noad 4-Red Stars 14 Seta 5-Red Stars 15 MEISJES. Armada 1-Red Stars 1 Helden 2-Red Stars 4 Armada 5-Red Stars 5 Red Stars 6-Panningen 1 Red Stars 7-T.T.C. 1 5-5 10-0 4-6 8-2 2-8 9-1 1-9 5-5 7-3 10-0 8-2 1-9 7-3 3-7 4-6 100 5-5 2-8 1-9 2-8 2-8 3-7 9-1 Heren 1-Flamingo's 3-2 Aanvankelijk keek V.C. Rooy tegen een achterstand aan, die echter werd weggewerkt, 15-11. Toen kwam Fla mingo's terug en wonnen de twee volgende sets met 10-15 en 15-17. Toen schroefde V.C. Rooy het tempo op. De serves waren goed geplaatst en de aanval werd gevarieerder, 15-9 en 15-5. Heren 2-Asterix 0-3 In een zeer slechte wedstrijd heeft het 2e team een terechte nederlaag geleden. Het elementaire onderdeel van het volleyballen, de „pass" was dermate slecht verzorgd dat deze wedstrijd niet gewonnen kon worden. Dames l-Mertens§V.C.W. 3-1 In de eerste set wist een vechtend V.C. Rooy een achterstand om te zetten in een 15-11 overwinning. Mede door een goed geplaatste serve werd ook de tweede set winnend afgesloten met 15-7. In de derde set kwam Mertens sterk terug en won deze met 14-16. In een slechte vierde set met veel opslagfouten wist V.C.Rooy door te drukken naar 15-11. Dames 2-Phoenix 1 3-0 Na een gelijk opgaande strijd en wat gespannen, aftastend spel van beide kanten, werd de eerste set gewonnen door een betere aanval en techniek, 15-13. Naarmate de tweede set vorderde ging V.C. Rooy sterker spelen en viel Phoenix terug, 15-11. Deze lijn zette zich voort in de derde set waardoor V.C.Rooy een 3-0 overwin ning op haar naam zette. Dames 3-Peelpush 0-3 Door een ietwat rommelig spel verloren we al snel de eerste set met 5-15. In de tweede set leek het erop dat we wat meer tegenstand zouden bieden, maar het zeer zelfverzekerd spelend Peelpush nam wederom de leiding en won met 15-8 en 15-5 de wedstrijd, die gekenmerkt werd door slecht technisch spel en veel misverstanden. Programma zaterdag 13 november. DAMES. V. Tartwijk/VCH-V.C. Rooy 117.00 u. Peelpush-V.C. Roov 19.00 u. VCSD-V.C. Rooy 3 16.30 u. Peelpush 5-V.C. Rooy 4 19.00 u HEREN. örevok 2-V.C.Rooy 1 13.30 u. Tupos-V.C. Rooy 2 18.30 u. V.C. Dörp-V.C.Rooy 3 19.00 u. S'62-V.C. Rooy jun. 13.00u. Programma zondag 14 november. Meisjes Asp. B. Aspargos 2-V.C.Rooy 2 (1) Brükske veld 2 10.30 uur. Valuas'V.C.T.-V.C.Roov 2(3) Brukske veld 2 10.30 uur Meisjes asp. B. VCM 2-V.C.Rooy 2(1) Brükske veld 1 10.30 uur. Lyceum 1-V.C.Rooy 2(1) Brükske veld 1 10.30 uur. TEN BATE VAN VENRAYS MANNENKOOR KAN MEN BEZORGEN IN DE CONTAINER ACHTER GARAGE VAN HAM, MAASHESEWEG INBRAKEN Tijdens afwezigheid van.de bewo ners werd ingebroken in een woning aan de Helfrichstraat. De achterdeur bleek geforceerd te zijn. De slaapkamer was geheel overhoop gehaald. Er werden sieraden ter waarde van 1000 gulden vermist. Op ongeveer hetzelfde tijdstip bleek er ook ingebroken te zijn in een andere woning aan de Helfrichstraat. Ook hier waren alle vertrekken door zocht, maar voor zover kon worden nagegaan wordt er niets vermist. Op de Langeweg werd eveneens ingebroken in een woning. Toegang werd verkregen via een raam. Alles werd overhoop gehaald enn geld en sieraden werden meegenomen. Een bewoner van Mackenhof deed aangifte van inbraak in het schuurtje achter zijn woning. Ontvreemd werden een klopboor, schaafmachine en decou- peerzaag. Een inwoner deed aangifte van diefstal uit een schaftwagen en bouw keet staande aan de Kempskensberg te Ysselsteyn. Ontvreemd werden een slijpmachine 400,—) en kabelhaspel ter waarde van 145,Toegang was verkregen door forcering van een deur. Dinsdagmorgen werd aangifte ge daan van inbraak in de Lagere school Landweert. Door een lichtkoepel op het platdak te vernielen werd toegang tot de school verkregen. Ontvreemd werd in zover kon worden nagegaan, een fototoestel. DIEFSTALLEN Een middenstander uit de Grote- straatdeed aangifte van diefstal uit zijn winkel van 6 jacks, waarde per stuk 129,— en 2 alcantara coats ter waarde van ƒ99,- per stuk. Een 20-jarige autobezitter kwam tot de ontdekking dat de aan zijn auto aangebrachte zonwering was gedemon teerd en meegenomen. De auto stond in de Straat te Merselo geparkeerd. AUTO'S MET VERF BESPOTEN In de nacht van vrijdag op zaterdag werden in de wijk Veltum vernielingen aangericht aan geparkeerde auto's. De auto's waren met paarse en zwarte verf uit spuitbussen bespoten. Op een telefooncel en muur waren met die spuitbussen verschillende schutting woorden aangebracht. En zestal auto eigenaren deden reeds aangifte. Het is mogelijk dat nog meerdere eigenaren aangiften komen doen. Op een contai ner waren minder vlijende woorden aan het adres van de merken gespoten. VERNIELING Een autobezitter deed aangifte van het opzettelijk afbreken van de linker buitenspiegel van zijn op het Lovinck- plein geparkeerde personenauto. VOETGANGER GEWOND Zaterdagavond reed een 20-jarige fietser op de Oirloseweg in de richting Oostrum. Hij voerde geen licht op zijn fiets. Nabij het viaduct botste hij frontaal tegen een hem tegemoetkomen de 38-jarige voetganger. De fietser reed volgens zijn eigen verklaring behoorlijk hard. De voetganger liep bij de botsing dusdanige verwondingen op dat hij naar het ziekenhuis moest worden overge bracht. MOTORRIJDER REED DOOR Een autobestuurder parkeerde zijn auto op een parkeerplaats aan de Merseloseweg. Een onbekend gebleven motorrijder reed de auto aan de linker zijde aan, maar reed na de botsing gewoon door zonder zijn identiteit bekend te maken. De autobestuurder zit nu met de schade. LICHTE SCHADE Een autobestuurder uit Haelen reed over de Puttenweg te Ysselsteyn. Op de parkeerstrook van de Puttenweg stond een personenauto, bestuurd door een inwoner van Venray. Toen die bestuur der wegreed lette hij onvoldoende op het verkeer en daardoor kwam hij in botsing met de personenauto uit Hae len. Hei bleef bij lichte schade.

Peel en Maas | 1982 | | pagina 9