«NIGINGSMWS FREE WHEELiN Cav2Tmc PvdA ITERPENIEl'WS L.V.B. VENRAY JUM MERSELO Ml SPRINGPLANK EN WIJK ZUID NRD.WEST I.V.N. 0.J.C.DE BARAK Venrays Mannenkoor KINDERKOOR VREDESKLOKJES St. Pe\^S Vogeltentoonstelling te Wanssum „TUSSEN MUS EN PEEL" jeugdnatuurwacht Werkgroep Homosexualiteit WIJK De Zonnebloem RUILBEURS VENRAY PEEL EN MAAS erenigingsnieuws s.v.p. zo vroeg moge- jk inleveren, uiterlijk dinsdags 10 uur. A.s. donderdag 11 nov. om 19.30 petitie tenoren en om 20.00 uur voor gehele koor. Donderdag 18 nov. om 19.30 repetitie spartijen en om 20.00 voor 't gehele por. 'Zaterdag 27 nov. medewerking aan Gulden Humor in de Schouwburg. Donderdag 2 dec. van 19.30 tot 20.45 ir repetitie gehele koor. Hierna :artaalbespreking. Aan 't einde van ze bespreking krijgen we nog Hoog zoek. 11 dec. organisatie concert Nachte- len van Polen. Kerstconcerten op 18 dec. dec. om .00 uur, idem op 19 dec. om 11.30 ir en op 25 dec. opluistering kerstmis de Grote Kerk. Afmelden bij R. van Mil, tel. 86917 'de Burggraaf, tel. 81244. Donderdag 11 nov.: .00 Sinte Merte-tocht in Veltum. jeenkomst om kwart vóór zeven K :hool Coninxhof. Uniform. Beige emd rode das. aafloop repetitie in clublokaal. W Zalerdag 13 nov.: 9.00 H. Mis met aansluitend Caecilia- pest. Zondag 14 nov.: 3.45 intocht St. Nicolaas. Bijeenkomst m 13.30 uur Burggraaf. Uniform: leige hemd rode das. Zondag 28 nov.: uur opluistering H. Mis b.g.v. 44 Hjaar Piëlhaas, met aansluitend sere- Zondag 12 dec.: 19.30 uur concert te Blerick met Hors lorst en Blerick. Vrijdag 12 nov.: 9.45 zitting Si. Servatius. LEERLINGENOPLEIDING. Donderdag 18 nov.: 118.30 repetitie jeugdorkest. [Donderdag 11 nov.: IpEEN repetitie i.v.m. Sinte Merte tocht jin Veltum. Individuele lessen volgens afspraak met nu leraar. DRUMBAND. Donderdag 11 nov.: tie harmonie orkest. Zalerdag 13 nov.: Êie harmonieorkest. Zondag 14 nov.: Zie harmonieorkest. Afmelden harmonieorkest bij de secre- aris, tel 80225; jeugdopleiding bij de heer Racdts, tel. 82803 en drumband bij Ie heer van Els, tel. 86824. Telefoon clublokaal: 82515. Vrijdag 12 november. 18.30 uur. Alten en Tenoren. 19.15 uur. Tenoren en Bassen. Zondag 14 november. 10.15 uur. Hoogmis in de Paterskerk. Maandag 15 november. 18.30uur. Alten. Dinsdag 16 november. 18.30 uur. Sopranen. Woensdag 17 november. 18,45 uur. Nieuwe sopranen. 19.30 uur. Spelavond. Eventuele afmeldingen: Langstraat 104 tel. 81690. Algemeen. Er komt weer een nieuwe Galm uit. Niet in de Galmhut laten liggen, mee naar nuis nemen. Ook de ouders hebben er best belangstelling voor. VENBAYS GEMENGDE ZANGVERENIGING ARS MUSICA Dinsdag 16 november. 19.30 uur. repetitie voor de sopranen. Om 20.00 uur voor het hele koor in de Essel, Ursulastraat. Dinsdag 23 november. 19.30 uur. Repetitie in de Grote Kerk voor het hele koor. Indien U verhinderd bent dan gelieve U zich af te melden bij: J. Steijlen, Kolkweg 3, tel. 81221 of bij W. Manders-Weijers, Oranjestraat 7, tel. 86159. Gedurende de openingslijden van het Tuincentrum Henk Smits kunt U oud papier deponeren in de loods achter het centrum. Heeft U nog geen loten van De Grote Clubaktie besteld, dan kunt U dit alsnog doen bij dhr. Leeuwenkamp, Randenrade 48, Oostrum, tel. 85515. DAMESKOOR Woensdag 17 nov. om 20.00 uur re petitie voor het hele koor in de voormalige Henseniusschool. bij de Vredeskerk. Zaterdag 20 nov. zingen we om 19.00 uur in de Vredeskerk de avondmis, op gedragen voor de overleden en levende leden van ons koor, ter gelegengeid van St. Caecilia. Daarna vieren 'we ons Caeciliafeest in de Wieënhof aan de Leunseweg. Als U :rhinderd bent, graag uw af melding aan Mevr. v. d. Waerden. tel. 83659, of aan Mevrouw v. d. Bekerom, tel. 83332. GEMENGDE ZANGVERENIGING VENRAY Zondag 21 november. Hoogmis zingen in de Paterskerk. 18 en 19 december. Kerstconcert met de gezamelijke koren. In verband met deze concerten vragen wij een trouw bezoek van onze repetitie's. 20 december. 14.00 uur Kerstviering van de bejaar den in Café In den Engel. 22 December. Viering van onze Kerstmis met een H. Mis en een koffietafel. Verdere medede lingen volgen op de repetities. Bij verhindering van repetitie's graag afmelden bij mevr. Jansen-v. Daal (86511) of mevr. Claessens (81719). Zaterdag 14 november. 10.30 uur. ten. ren en bassen. 11.00 uur. het gehele koor. Maandag 15 november. 19.00 uur. Sopranen. Dinsdag 16 november. 19.00 Alten. JONGERENORKEST BOJEMA Vrijdag 12 november. 18.45 uur. gezamelijke orkestrep. Vrijdag 19 nov. geen repetitie. SALTARELLO Zaterdag 13 november. 16.00 uur gezamelijke repetitie. Vrijdag 19 november. 19.15 uur repetitie in de Grote Kerk. AGÊVOLÉ Zondag 14 november. 18.45 repetitie in Merselo. Vrijdag 12 november. Repetitie hele koor 16.15-17.15 uur. Zondag 14 november. 11.30 uur. Zingen van de mis. zorg dat je er allemaal om 11.15 uur bent. en wel in het parochiezaaltje. Over vertien dager, begint de advent en dan weet je dat het Kerstfeest gauw- gaat komen. Op de nu komende repeti tie's moeten we aan de liedjes van Advent en Kerstmis nog hard werken. Kom dus allen op de repetitie's dan kunnen we fijn zingen. HOENDERSTRAAT 10 5801 CK VENRAY TEL. 04780 83293 Het optreden van het Korps zater dagavond bij de wedstrijd Helmond Sport-F.C. Groningen is zeer succesvol verlopen. Zaterdag 13 november is ingeruimd voor de jaarlijkse St. Caeciliaviering en wel in een middag- en avondprogramma De festiviteiten beginnen om 13.30 uur in de aula van de LTS met de vertoning van enkele films, waarna St. Nicolaas zijn intocht zal houden rond 15.15 uur. Om 19.00 uur begint de feestavond met een woord van welkom door de voorzit ter en een gezamelijke maaltijd. Vanaf 20.30 uur zal een orkest voor de nodige stemming zorgen en vanaf dat moment zijn ook de ouders en introducé's van harte welkom. Van half negen tot half een zal een uitgebreid programma worden afgewerkt. Zondag 14 november vertrekt het Korps om 13.30 uur vanaf de LTS om St. Nicolaas in te halen voor zijn jaarlijkse intocht in Venray. boekhandel van den munchhof is ooft dinsdags de gehele dag geopend FREE WHEELIN-TOTAAL Vrijdag 12 november treedt de Mo in Free Wheelin op. Getuige de run op de kaarten in de voorverkoop, hoeven we hier eigenlijk niet veel meer over te schrijven. Ne het uiteenvallen in juni 1981 is de Mo sterker dan ooit terug; hun nieuwe singel en elpee zijn ..strelers" voor het oor. De huidige bezetting: Linda Bloem- hard, zang; Harm Bieger, slagwerk; Ton van der Maar. synthesizer; Hans Nieuwtint, synthesizer. Het bijzonder van de Mo is dat zonder bas of gitaar werken, enkel synthesizers, drums en het nieuwe stem geluid van Linda, In het voorprogramma speelt Per plex; eveneens afkomstig uit Leiden, 7 man sterk en brengen eigen pop-werk. De zaal is vanaf 20.00 uur open. FREE WHEELIN - VOORKANT Het stikt van de muziek in Free Wheelin, zaterdag 20 november treedt de Moosegang uit Venlo op. Zij brengen fraaie funk, zijn met 7 man sterk en weten een hele avond op boeiende wijze in te vullen. Verder is de Voorkant vanaf vrijdag 19 november ook weer 's avonds open: met name om dan zo legen half 9 een r.k. gymnattl«kv«r*niging st chrlstoffel vsnrsy JAARVERGADERING EN ORIENTATIETOCHT Op maandag 1 november zijn we bij elkar geweest voor de jaarvergadering en oriëntatietocht. Mede door het weer werd het een succesvolle avond. De deelnemers hebben een sporieve tocht gelopen en de jaarvergadering verliep vlotWe willen een ieder danken die een bijdrage geleverd heeft aan deze geslaagde avond. In het weekeinde van 13 en 14 november a.s. hebben we onder no. 1448 vergunning vanB.enW. Venray gekregen om te mogen collecteren. Wij bevelen deze collecte gaarne bij u aan, zodat we weer iets meer voor uw jeugd kunnen doen, dan de andere Financiële middelen toelatenHet Bestuur Hobby-middag. A.s. zaterdag gaat om 14.00 uur de deur weer open van de Anthoniusstraat voor de hobby middag. Momenteel worden er onder leiding van Pinky allerlei leuke spelletjes gemaakt van hout en ander materiaal. Verder kan iedereen doen waar hij zin in heeft. Tot zaterdag. Ledenvergadering. Binnenkort is er een ledenvergdering, waarvoor u een dezer dagen de uinodiging kunt verwachten. Met deze uitnodiging ontvangt u tevens uw nieuwe lidmaatschapskaart. Dat wil zeggen dat alleen diegenen onder u die hun contributie betaald hebben de uitnodiging met kaart zullen ontvangen. Wilt U aanwezig zijn bij de vergadering en heeft u nog niet aan uw financiële verplichtingen voldaan, dan zult u uiterlijk vrijdag 12 november uw contributie bij een van de bestuursleden moeten hebben voldaan. bye, bye en zwaai, zwaai Van 12 t/m 14 november wordt in de kelder van zaal Verscraelen te Wanssum door Vogelvereniging ,,De Gevleuegel- de Vrienden" uit Wanssum e.o. de jaarlijke onderlinge vogelshow gehou den. Op deze wedstrijd worden 400 vogels geshowed: kleurkanaries, gras parkieten, Agaporniden, tropische vo gels en bastaarden. Het is ook voor niet-vogelkenners zeker de moeite waard om eens te gaan kijken naar al die kleurenpracht: misschien ook een ideale hobby voor U. De opening bvoor leden en genodig den vindt plaats op vrijdag 12 november om 20.00 uur. Voor het publiek is de tentoonstelling geopend op zaterdag 13 november van 13.00 tot 22.00 uur en op zondag van 10.00- 17.00 uur. De trekking van de loterij vindt plaats op zondagmiddag om 16.00 uur. spannende video-film te draaien, hen extra service aan mensen die om welke redenen dan ook niet naar onze Baaimiddagen kunnen komen. FREE WHEELIN-BAALMIDDAGEN Elke dinsdag, woensdag en donder dagmiddag zijn we open voor jongeren die zich vervelen, vrij hebben of zonder werk zitten. Je kunt dan kletsen, kaarten, poolbijjarten enz.; ookdraaien we steeds om 3 uur een spannende video-film. Aan aktiviteiten staat het volgende op stapel: BOOGSCHIETEN, op donderdag 18 npvember. Samen met de Handboog schutterij organiseren wij een middag rondom boogschieten. Er worden de monstrates gegeven, film over gedraaid en verder kun je zelf schieten in onze tuin, want de handboogschutterij heeft hiervoor extra bogen en pijlen. TOEPTOERNOOI, donderdag 25 nov. Aanvang half 3. R.O.Z. BEZOEK, vrijdag 26 novem ber. Voor 3,— kun je de hele middag mee naar Maastricht, naar de R.O.Z. Rondleiding door de studio's, opname live-programma bijwonen en weer terug. De moeite nwaard voor weig geld; informatie over hoe je mee kunt volgt nog. Voor de leden van het instituut voor natuurbeschermingseducatie, staat voor a.s. zondag 14 november een herfst- wandeling op het programma in de omgeving van Geijsteren. De excursie leiding berust in handen van Cor Cornelissen en Nic. Min. Beiden zullen ons laten genieten van hoofdzakelijk diverse boom-typen met hun afwisselen de herfstkleurenpracht. Opzettelijk zal deze route een tweetal keren herhaald worden en wel een in de winter en een in de lente/zomer. Hierbij zullen de seizoenswisselingen overdui delijk blijken alsmede de aanpassingen hierop van flora en fauna. Als gebruike lijk zal om 9.30 worden vertrokkén vanaf het schouwburgplein te Venray. Samenkomst voor excursie vertrek vanaf ,,De Kei" te Geijsteren. Ook niet leden-liefhebbers zijn op deze tocht welkom! Voor jullie Jeugdnatuurwachters volgt a.s. zondag 14 november alweer de tweede puzzel-speurtocht. Deze herfsttocht wordt gehouden in het prachtige wandelgebied van de Bos- huizerbergen. Gestart wordt tussen 9.30 en 10.00 uur vanaf de parkeerplaats van de Algemene Begraafplaats „Boschhui zen". Deze is het best te bereiken via de Maasheseweg waarbij de GELE BORD JES met het opschrift BEGRAAF PLAATS moeten worden gevolgd. In je onlangs ontvangen „De Natuur vriend" kun je een korte beschrijving lezen van de Beshuizerbergen. De duurte van de tocht bedraagt ongeveer l'/i uur. Zoals reeds eerder medege deeld zul je, om vele stempels te verga ren, „de Natuurvriend" goed door moeten nemen. Gemakshalve mag je 't zondag bij je hebben. Vergeet het stempelboekje niet! Zorg eveneens voor een potlood. Gezien het herfstachtig weer: Kleed je warm aan en draag goed schoeisel. Begeleiders met onze huisvriend de hond: Houd hem aan de lijn! Tot ziens allemaal a.s. zondag! Little Sister in O.J.C. De Brak. Donderdag 11 november speelt Little Sister (ex Rip van Winkle) in de Brak. Aanvang van dit concert is 22.00 uur. Little Sister is bezig aan een promotietour in veband met de in deze maand uitkomende single: Livin' on a Island. Ze spelen swingende, moderne popmuziek. De bezetting van de band is: G. v. Nieuwenhoven, Bass-vocals. H. v. Bree, Drums-Vocals. M. Sleegers, Guitar-Vocals. Woensdag 17 november is er een bijeenkomst voor de leden van de L.V.B. afd. Venray. Er wordt gespro ken over het Nederlands strafrecht. Aanvang 8 uur in 't zaaltje bij de Vredeskerk. Op Dinsdag 16 november a.s. is er weer een thema avond. Deze thema avond, welke een keer in de maand gehouden wordt, zal dit maal gaan over de toenemende agressie tegen homo seksuele mannen en vrouwen. Met name zal er gepraat worden over de ervaring in Amersfoort waar de jaar lijkse homodemonstratie door rellen- schoppers verstoord werdt. Iedereen is van harte welkom die zich betrokken voelt bij dit onderwerp. Deze avond zal gehouden worden in Masj, Hoenderstraat 33 in Venray om 20 00 uur Voor meer informatie: mannen: 04780-88809 vrouwen: 04780-80107 Hopelijk tot ziens. Verder willen we proberen een lesbiese praatgroep te starten. Vrouwen die hier aan deel willen nemen kunnen zich opgeven op Postbus 316 Venray of bij bovengenoemde telefoon nummers. De inhoud zal mede bepaald worden door vrouwen die hier aan deel gaan nemen. Vrouwen die graag met vrouwen over hun homoseksualiteit willen spreken, bel of schrijf. Als er genoeg deelnemers zijn proberen we in januari onze eerste kennismakingsavond te houden. Vrijdagavond 19 november. Vanavond gaan we zwemmen, hiervoor is de eigen bijdrage 1,-Hierna is het alleen geopend voor degenen die meegezwommen hebben. Zaterdag 20 november. Vanavond zijn we gewoon geopend vanaf 8 uur. Zondag 21 november. Gewoon geopend vanaf 15.00 uur. Voor jullie hebben we een goed bericht gekregen. De Sint zal op 4 dec. a:s. weer in het wijkgebouw komen. Als jullie daar even rekening mee willen houden. Hij zal om ongeveer 14.30 uur in het wijkgebouw zijn. Meer hierover in het wijkblad van december. Zaterdag hebben we dan een gezellige disco. Deze is voor iedereen van 9 jaar en ouder. De entree is nog steeds 1,- per persoon. Om 19.00 uur gaat de deur open en om 22.00 uur is het afgelopen. Namens Mientje, PeterPaul, Anja, Elly, Mieke, Geert en Wiel tot ziens zaterdagavond, wijkgebouw Den Hoender. Amateur Fotografen Vereniging A. F. V. VENRAY U bent toch ook aanwezig op de fotoclubavond van 18 november? Op deze avond is er de fotocollectie van Frederick Linck. Frederick Linck, docent aan de Middelbare School voor Fotografie in Den Haag, fotografeert vooral mensen uit zijn onmiddelijke omgeving, bijna steeds op straat. Mensen, niet betrapt, maar bewust op de plaat gezet. De rest van het programma wordt gevuld met het bespreken van het mee gebrachte foto- en dia werk. Clubleden en belangstellenden voor de eerste keer of voor verdere kennis making) zijn van harte welkom op deze avond. Plaats is St. Anthoniusstr. 1 Venray en begin om 20.00 uur. Resultaat van de fotoclub bij de bondsdiawedstrijd 1982. We eindigden in Groep 4. Een van de leden, nl. Cor v. Deursen zag zijn dia met zilver bekroond. A.s. zondag 14 nov. is er weer 'n kienavond met leuke prijzen en jackpot. We beginnen om 19.30 en 't is weer t.b.v. wijkraad Noord West. Dan starten we donderdag 25 nov. weer met een kaartconcours over 5 don derdagen waarvan weer 1 avond gemist mag worden. Ditmaal met herfstprijzen want de laatste donderdag is 23 dec. Inschrijfgeld is weer 6,— en we hopen dat het weer net zo gezellig druk wordt als de kaartavonden in oktober. Dus allemaal tot ziens in wijkgebouw Den Hoender, Ursulastraat 2, Venray. De Wijkraad REGIO VENRAY De regio Venray van de Zonnebloem organiseert zaterdag 13 november een toneelmiddag voor haar gasten. Leden van de toneelvereniging „De Vlas bloem" zullen hen een boeiende middag bezorgen. U wordt hierbij van harte uitgenodigd en wel om 14.00 uur precies in het gemeenschapshuis te Oostrum. De Venrayse postzegelvereniging „I.V. Philatelica" Venray e.o. organi seert op maandag 15 november a.s. een ruilavond voor postverzamelaar(ster)s uit Venray en omgeving. Alle „oudere" verzamelaars zijn om 20.00 uur van harte welkom in de zaal van café C. Veerhuis, Henseniusstraat 13 te Venray. Deze ruilavond is niet bedoeld voor de jeugd, daar deze elke laatste maan dag van de maand daartoe gelegenheid krijgen. KINDERMARKT A.s. zaterdag 13 november wordt door de Natuurvrienden uit Merselo een kindermarkt georganiseerd. Alle leden zullen dan hun speelgoed dat ze niet meer gebruiken te koop aanbieden. De markt begint om 13.30 in het jeugdhuis tegenover de kerk. Iedereen is welkom. -- RUILAVOND VOOR -- POSTZEGELS I.V. Philatelica afd. Blitterswijck e.o.,houdt op dinsdag 16 november 1982 een ruilavond in café Verstraelen, Geysterseweg 7 te Wanssum, aanvang 19.20 uur. Ook niet-Ieden zijn van harte welkom. Elke le donderdag van de maand wordt op ditzelfde adres de maandelijk se bijeenkomst gehouden. VLNRAYe.o, Op 6 nov. j.l. was de uitslag van de districtskeuringen van Noord en Mid den Limburg in zaal De Ruif te Oirlo. De uitslag van onze A.V.E.O. leden was als volgt: Speciaal aquarium Ton Dik 9e plaats 67 Biologisch totaal 120'/;! pnt. Gezelschap aquarium J. Pluk 15e plaats 44/2, biologisch totaal 122 pnt. J. Madou 11e plaats 44, biologisch totaal 122'/: pnt.; W. Wijnen 9e plaats 45, biologisch totaal 122/2 pnt. Algemene Verenigingsuitslag was: A.V. Calomba Tegelen de winnaar van 15 verenigingen en stond A.V.E.O. op de 7e plaats met 367 punten 133/2 bio logisch. Proficiat A.V. Cabomba. Op 14 nov. a.s. bakkenbezoek bij Fr. Steffers, Griegstraat 1, Venray. U bent welkom vanaf 10.00 uur (gezelschaps aquarium). 16 nov. Contactavond in Café Vermeulen te Oostrum, aanvang 20.00 uur. Ook u bent welkom bij A.V.E.O. Het bestuur. Feestavond: Vrijdag 12 november a.s. begint de jaarlijkse feestavond met een H. Mis om 19.00 uur in de Grote Kerk te Venray ter intentie van de levende en overleden leden van de Imkersvereni ging Regio Venray. De feestavond wordt voortgezet om 20.00 uur in zaal Martens te Leunen met een koffietafel, waarna een gezellig samenzijn. Kontaktdagen: Ook de komende wintermaanden worden kontaktdagen gehouden voor en door imkers, waardoor het onderling kontakt wordt bevorderd en wetens waardigheden worden uitgewisseld. De volgende imkers hebben zich hier voor beschikbaar gesteld: op 21 november bij Jan Vogels, Moost- dijk 5 te Ysselsteyn; op 9 januari 1983 bij Marian Jennen. Kulutweg 2 te Overloon; op 13 februari bij Wim Jacobs, Witte Vrouwenstraat 5 te Overloon; op 13 maart bij Peter Beurskens, Stevensbeekseweg 7 te Overloon; op 10 april bij André van Goch, Over- loonseweg 45 te Venray. Alle bijeenkomsten zijn om 10.30 u. „ÖlM Ys De voliërevereniging „De Vogel vriend" houdt haar ledenvergadering op dinsdag 16 november 's avonds om 20.00 uur in Zaal „De Volle Maan", Merselosewe 36 Venray. Opening. - Notulen - Ingekomen stukken - Inschrijfformulieren T.T. 1982 - Ringen bestellen (2e bestelling) - Rondvraag 'sluiting. Voorzitter H. Janssen. BRIDGECLUB Bridgeliefhebbers opgelet!! Bridgeclub Venray nodigt u allen uit om deel te nemen aan de INTERPOLIS-DRIVE. Dit is een landelijke drive met voorrondes, die in tientallen plaatsen in Nederland wordt gespeeld. Iedere brid- geliefhebber(ster) kan er aan meedoen. Men hoeft geen lid te zijn van de Ned. Bridgebond, ook is geen clublidmaat schap vereist. Thuisbridgers hebben hier du ook een kans om zich eens te meten met anderen. Het inschrijfgeld is 10,- per paar. De prijzenpot bestaat uit flessen Sherry. Bovendien kan men meesterpunten verdienen. Voor beiden is het echter nodig dat men tot de winnaars behoort. De drive wordt gehouden op Vrijdag 19 november in Café Veerhuis in de Henseniusstraat 13 te Venray. Aanvang is 20.00 uur. -U gelieve om, 19.45 aanwezig te zijn. De Betaling kan geschieden in de zaal. Maarzou U zo vriendelijk willen zijn om minstens daags van te voren de wedstrijdleider de heer A. Bexkens, Leunseweg 43, Venray Tel. 82947 te bellen of te schrijven dat U komt. De totale organisatie van het gebeuren eist nogal wat voorbereiding. Van harte welkom aan U allen op de INTERPOLISDRIVE. Op zaterdag 27 november om 14.00 uur komt Sinterklaas in ons wijkge bouw. Hij vindt het dan heel leuk orri alle kinderen van 0 t.m. 8 jaar uit onze wijk te zien. Graag wil hij voor 13 november weten wie er allemaal komt. Laat je pappa of mamma even een kaartje met je naam, adres en leeftijd inleveren bij P. Seijkens, Beukenlaan 27 of bij H. Peters, Lindenstraat 34. Sinterklaas vraagt wel of je tegelijk met het kaartje 1,50 mee wilt brengen. Als nieuwe secretaris van Wijkraad Zuid is door de wijkraad benoemd P. Seijkens, Beukenlaan 27, als opvolger van J. Mulder die deze funktie heeft neergelegd. De Wijkraad zuid. A.s. donderdag club voor jongens en meisjes van 6-8 jaar. Van 18.30-20.00 uur. De avond wordt verzorgd door Jolande, Angelique, Monique Truus. A.s. Vrijdagavond club voor jongelui van 9-12 jaar van 19.00-21.00 uur. Het programma wordt verzorgd door Sjang, Frank, Frans. A.s. Zaterdagavond. Dropping. Zorg dat je uiterlijk om 19.15 uur bij het clubgebouw bent. Trek regenkleding aan en breng een zaklamp mee. Rond 22.00 uur zij we weer terug. Tot a.s. weekend De Leiding. EEN ABONNEMENT WAARD Verenigingsnieuws s.v.p. dinsdags voor 10 uur inleveren. Tijdens de jaarvergadering van de P.v.d. A. Venray is een grotendeels nieuw afdelingsbestuur aangetreden. Tot nieuwe voorzitter werd Roland Zwiebel gekozen (Hubertusstr. 27, tel. 58673), die Bert Kersten opvolgt. Nieuwe secretaris werd Wim Sloot- beek (Mambostraat 37, tel. 83749), opvolger van Andre Leyssen die wei penningmeester blijft. Naast de herko zen bestuursleden Ineke Corstiaans en Paul Reiniers werden als nieuwe leden in het PvdA bestuur gekozen, Stanley der Meer en Ien Schellekens. Zij nemen de plaats in van Truus Kemmelings en Alwine Koens, die het besluurswerk inruilden voor andere bezigheden bin nen en buiten de partij. De scheidende bestuursleden werden met o.a. een presentje bedankt voor hun activiteiten. Bert Kersten kreeg zelfs een rode hand doek in handen gedrukt, die hij als voorzitter van de raadsfractie overigens beslist niet in de ring gooit. Bert, de laatste jaren'de bindende figuur in onze afdeling, noemde in zijn afscheidsrede het grote winstpunt van dit jaar dat in het Venrayse de dorpspolitiek is door broken doordat een politiek regeet.^c- coord werd gesloten tussen CDA en PvdA. Besloten werd een protestbrief te versturen tegen de schending van de mensenrechten in Turkije. Ook gaat een brief de deur uit naar het Venrayse college van B. en W. over o.a. de overlast van het motorspectakel afgelo pen weekeinde. Met name werden tijdens de PvdA bijeenkomst kritische kanttekeningen geplaatst bij de gemeen telijke toestemming om de coureurs door bossen en natuurterreinen te laten daveren, die anders, terecht, voor o.a. gecross verboden terrein zijn. Voorts werd erop aangedrongen aan de massa reclame materiaal, dat huis aan huis in dé bus valt, een halt toe te roepen. Voor de verdere bespreking van de Venrayse gemeentebegroting komt de raads en steunfractie maandag 15 november om 19.30 opnieuw bijeen in de fractiekamer van het gemeentehuis. Voor alle duidelijkheid. Post voor de PvdA voortaan naar Mambostraat 37.

Peel en Maas | 1982 | | pagina 11