Jacht achter de meute 4 x tl F3| Open herfst De Wetteling AGENDA ZIEKENOMROEP SCHOOLFOTO VAN VROEGER PEEL EN MAAS GEVONDEN VOORWERPEN Programma van de Venrayse Omroep Stichting het goede adres 82635 Op zaterdag 13 november a.s. wordt er weer op de ,,vos" gejaagd met de meute van de Veluwe Hunt uit Oisterwijk. Dankzij de fijne medewer king van de gemeente, van de agrariërs, de pachters, jagers ?n boswachters vormen de bossen, akkers en weilanden het grote kleurige herfstdecor, waarin dit sportgebeuren plaatsvindt. De heer L. de Beer, Master of the Fox Hounds, is de ..regiseur" van dit evenement. Hij en zijn equipage, bestaande uit 2 whippers-in, alsmede 2 ieldmasters, zorgen voor de opvoering van dit jachtspel waaraan èn deelne mende ruiters èn het kijkende publiek ved vreugde beleven. Komt U dus ook Een volgauto waarachter u zich met uw N, auto kunt aansluiten wijst u de weg vanaf de manege naar een aantal uitgekiende plaatsen. U raakt de weg niet kwijt en U ondervindt geen hinder van de ruiters en omgekeerd. Om 12.30 uur vindt er een kleine lanvangsceremonie plaats in de manege aan de Beekweg 44. waarna de meute en het veld van de jachtruiters zich naar het jachtterrein begeven. Daar, bij Giese Venneke, wordt het „pack" op het spoor van de ,,vos" gezet en hals-gevend" volgen de ft honden het tevoren met vossemest getrokken spoor. De master en zijn equipage begeleiden de meute en zij lorgen ervoor dat er zo weinig mogelijk honden het spoor bijster worden. Is dat nl. het geval dan moeten de whippers-in ervoor zorgen dat deze honden zich weer bij het pack voegen. Achter de honden, op niet te grote afstand, volgen de jachtruiters o.l.v. de feldmastcrs in galop de rennende honden. Het volgen met het oog en oor van de verrichtingen van de honden, in galop te paard over hindernissen en sloten en dwars door de bossen geeft 'n intense voldoening. Na elke galoprun is er 'n rustperiode van ca. 20 minuten voor meute, paarden cn ruiters. Er zijn in totaal 4 ■uns. Aan het einde van de 4e run ca. 16.00 uur. ook in de buurt van het Giese ineke in 'n groot weiland, is tenslotte Ie „kill" waar de vos wordt gevonden n de vorm van een koeienpens en ter >lckke zal deze door de Foxhounds «heengetrokken en verscheurd worden. Je hebben het dan wel verdiend! Een fijne middag in de natuur toegewenst. EEN ABONNEMENT WAARD WAARSCHUWING In het verleden hebben wij reeds meerdere malen gewaarschuwd tegen praktijken van bepaalde SCHAREN SLIJPERS. Op verzoek van de Venrayse politie willen wij het volgende onder uw aandacht brengen. In de gemeente Venray opereren momenteel twee scharenslijpers uit Utrecht. Zij komen aan huis vragen of men voorwerpen te slijpen heeft. Geeft men aan deze mensen opdracht messen, scharen en dergelijke artikelen te slijpen,dan dient men vooraf te vragen wat dit gaat kosten. Laat men na de prijs te vragen, dan kan men voor grote verrassingen komen te staan. Het is de politie bekend dat het slijpen van twee messen honderd vijf en zestig gulden moest kosten. De politie stond daar machteloos te gen. Weest dus op uw hoede, zo zegt de woordvoerder van de Venrayse politie. Men kan zich veel beier houden aan de van ouds bekende slijpers die Venray regelmatig bezoeken. INBRAAK EN DIEFSTALLEN In het gemeentelijk zwembad aan de Parkweg werd een inbraak gepleegd. Het raam bij de kassa was eruit geno men en daardoor waren de daders binnengekomen. Alles was overhoop gehaald maar zover kon worden nagegaan wordt er niets vermist. Kenne lijk zijn de daders in hun werk gestoord. Een inwoonsters deed aangifte van diefstal van haar auto-antenne. Een inwoner deed aangifte van vermoedelijke diefstal van een jachtge weer kal. 12 merk Laurona, nr. 121476. De eigenaar had het geweer onder Weverslo achtergelaten. VERNIELING Een inwoner deed aangifte van ver nieling van drie ruiten van zijn woning aan de St. Antoniusstraat. Met stenen waren de ruiten ingegooid. Jonge Herdershond Herenhorloge, merk Pontiac Memodate, goudkleurig Vier sleutels in bruin portemonnaitje Huissleutel Drie sleutels aan een hanger/ Drie sleutels aan een ring Plastic tas, inhoudende een broek en een trui Gereedschapstas met inhoud Oranje waarschuwingslicht op gele standaard. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de administratie van de Gemeente politie te Venray, Leunseweg 4, tel. 04780-84888, toestel 227. Sl. Elisabethziekenhuis Venray: te beluisteren via kanaal 4. Dinsdag, van 10.15 tot 11.00 uur: het programma „Fijne luistermuziek". Woensdag, tweede woensdag van de maand, van 10.15 tot 11.15 uur: het programma „Onder ons"; een pro gramma over mensen en dingen die aandacht vragen. Donderdag, van 10.15 tot 11.15 uur: het programma „Nieuws en informa ties", waarna het verzoekplatenpro- gramma. Donderdag, van 14.00 tot 14.45 uur: het speciale programma voor de jeug dige luisteraars. Sl. Anna, Psychiatrisch Centrum Ven ray: Maandag, van 15.00 tot 16.00 uur: het programma „Non-stop lichte en veel gevraagde muziek". Dinsdag, tweede dinsdag van de maand, van 14.00 tot 15.00 uur het programma „Onder ons"; een pro gramma over mensen en dingen die de aandacht vragen. Woensdag, van 10.00 tot 10.45 uur: het programma „Fijne luistermu ziek". Vrijdag, van 10.00 tot 11.30 uur: het programma „.Nieuws en informa ties", waarna het verzoekplatenpro- gramma. Sl. Servatius, Psychiatrisch Centrum Venray: Donderdag, vanaf 14.00 uur: het pro gramma „Nieuws en Informaties", waarna het programma „Fijne luis termuziek". De Kruuze, Geriatrisch Centrum Ven ray: Maandag, van 14.00 tot 15.00 uur: het programma „Houwen Zo". Vrijdag, van 14.00 tot 15.00 uur: het programma „Nieuws en Informa ties", waarna het verzoekplatenpro- gramma. Wilt U aan familie, vrienden en/of bekenden in een van bovenstaande instellingen een muzikale groet bren gen? Wij zijn U graag van dienst. Stuur Uw aanvrage tijdig naar de Venrayse Omroep Stichting, Postbus 320. 5800 AH Venray. Venrayse Omroep Stichting Aanvraag-formulicr voor verzoek platen De plaat is bestemd voor: Dhr/Mej/Mevr.: Instelling: Afdeling:_ Kamer: De plaat wordt aangeboden door: Dhr/Mej/Mevr.: Woonplaats: VASTELAOVESVERENIGING ALGEMENE LEDEN VERGADERING EN UITREIKING EERSTE 4x 11 JUBILEUMBOEK Volgende week donderdag de 1 le van de 11e houdt Vastelaovesvereniging „De Piëlhaas" een algemene ledenver gadering in zaal In den Engel, aanvang 20.00 uur. Deze vergadering geldt als start var het 4 x 11 jubileumjaar van de Piëlhaas en draagt daarom een extra feestelijk karakter. Aansluitend aan deze vergadering wordt het eerste exemplaar van het 4 x 11 jubileumboek officieel gepresen teerd. De Commissie Jubileumboek heeft maandenlang erg hard gewerkt aan de samenstelling van dit boek, het resultaat is er dan ook naar en wij raden iedereen dan ook aan er voor te zorgen dit boek in bezit te krijgen. OCH JAO, wette nog Circus Mök heeft altijd wat bijzon ders in petto, zo ook in het jaar 1965. De deken van de Aid Prinse Kompe- neej, Sjeng Verheugen en Rien Rats, lid van de Raad van Elf zouden met Sraar van den Bosch en winnaars Jan Gerrats en Lei Custers hun bekroonde carna valsschlager brengen. Maar het publiek heeft die avond weinig gehoord: Sjeng Verheugen was de tekst kwijt en Rien Rats kende de muziek niet. Och jao! 'n uitroep, die we de komende weken nogal 'ns zullen kunnen horen waaneer U het jubileum boek van Vastelaovesvereniging „De Piëlhaas" door gaat bladeren, dat ter gelegenheid van het 4 x 11 jubileum is geschreven door vijf enthousiaste men sen: de commissie jubileumboek. Het eerste exemplaar zal worden uitgereikt, op carnavalistische wijze, aan een bekende Venrayer, die er in 1938 ook al bij was. 44 jaar vastelaovend: van Con 1 tot Joos 3, van Vorst Vincent tot Vorst Wim, van voorzitter Jc.n Janssen tot voorzitter Leo Janssen, teveel om allemaal op te gaan noemen. Deze 44 jaar zijn voor U uitgeplozen, archieven overhoop gehaald, adverteer ders lastig gevallen, fotografen ergernis bezorgd, veel pennen leeggeschreven en kwamen zó langzamerhand tot een uit gave, waarvoor in juni 1982 alleen nog maar ideeën bestonden! De verkoop van dit carnavalesk naslagwerk (a 11,—) begint op deze feestvergadering en zal 12 november worden voortgezet met een huis-aan- huis verkoop, de verkoop in diverse zaken en bij de diverse 4x11 aktivitei- ten. Deze verkoop zal worden verzorgd door leden van tafeltennisvereniging Red Stars, die dankzij deze verkoop hun verenigingskas ook weer voor een gedeelte kan bijspekken. Tot ziens in feestzaal „In den Engel", waar we de 1 le van de 1 le het seizoen feestelijk gaan openen, om 21.00 uur. Van 19 tot en met 28 november a.s. wordt in de Schouwburg in Venray een tentoonstelling gehouden over de 44 jaren, dat de Vastelaovesvereniging De Piëlhaas bestaat. Eenieder, die een aantal interessante artikelen in zijn/haar bezit heeft, dat hierop betrekking heeft, verzoeken wij deze ter beschikking te willen stellen gedurende genoemde periode. Hierbij wordt gedacht aan: medailles en andere onderscheidingstekens, speciale mut sen, maskers, affiches e.d.. Wilt u uw medewerking verlenen aan deze tentoonstelling, neemt u dan graag met spoed contact op met dhr. Kees Kousemaker, tel. 83273 of met dhr. Wim van Soest, tel. 83445. Beide na 17.00 uur. boekhandel van den munchhof Is ook dinsdags de gehele dag geopend WEER TWAALF INBRAKEN OPCELOST Door de aanhouding van een drietal Venrayers, in de leeftijd van 18, 21 en 28 jaar, konden weer een 12-tal inbra ken in onze gemeente worden opgelost. De totale scnade van de door dit drietal ontvreemde goederen bedraagt 15.000. De buit bestond hoofdzakelijk uit kle ding en muziekapparatuur. Het drietal is maandag voorgeleid aan de officier van justitie te Roermond, die het in het kader van het onderzoek, nodig vond het drietal in bewaring te stellen. Terzake heling van gestolen goederen werd maandag een 62-jarige inwoner aangehouden. Deze kon na verhoor en inbeslagname van verschillende goede ren huiswaarts worden gezonden, wel mei de mededeling dat procesverbaal zal worden opgemaakt. Het grootste ge deelte van de gestolen goederen kon worden achterhaald en aan de respec tievelijke eigenaren worden teruggege ven. BRAND IN LIFTKOKER Maandagavond werd groot alarm gegeven voor brand in een liftkoker van een flat aan de Bachstraat. Bij onder zoek bleek dat onder de liftschacht een groot aantal kranten lagen. Vermoede lijk heeft iemand een sigarettenpeuk in de liftschacht gegooid waardoor de kranten vlak hebben gevat. De lift is door personeel van de Woningbouwvereniging buiten werking gesteld omdat mogelijk door het vuur ook de kabels in de liftschacht zijn aan getast. Venrayse brandweer die snel ter plaatse was, wist direct het vuur onder controle te krijgen en uitbreiding te voorkomen. openbare bibliotheek I Q v/enray OPENBARE BIBLIOTHEEK afd. voor volwassenen, Julianasingel 33, afd. voor de jeugd, Schoolstraat 32, VENRAY Tel. nr. 81970 „SPEURMIDDAG" in de Jeugdbibliotheek Op woensdag 20 oktober vond in de jeugdbibliotheek te Venray een spelle tjesmiddag plaats. Dit gebeurde om de Kinderboekenweek te vieren en het was tevens de afsluiting van het leespro gramma „Opsproring verzocht". Van 2 tot 4 uur waren zo'n 60 kinderen druk bezig met het oplossen van raadsels, puzzels, geheimschriften en met het „spionnenspel", Om half 5 waren de deelnemers van hel leesprogramma aan de beurt. Zij hadden elk minstens 6 boeken met als onderwerp „SPEUREN" gelezen. Er hadden 73 kinderen meegedaan, in de leeftijd van 4 tot 14 jaar. De beloning hiervoor was een boekenlegger en een button met het opschrift „superspeur neus". De uitreiking hiervan werd gedaan door twee politieagenten. Zij hadden materiaal meegebracht, waarmee de kinderen als extraatje hun eigen vinger afdruk in hun speurpas konden zetten. Al met al was het een geslaagde middag. Keuze uit de nieuwe aanwinsten voor de volwassenafdeling: Adler, W. De oorlog tussen de rozen. Na een gelukkig huwelijk van twintig jaar wil de vrouw van een advo caat uit Washington haar man verlaten, wat tot gewelddadige tonelen leidt. Berthold, W. Bloedgeld. Een Nazi misdadiger probeert na de oorlog een nieuw bestaan op te bouwen met van Joden afgeperste dollars. Grant, Maxwell. Erfenis van de zon. Een bank-employé vat aan het eind van de I9e eeuw het plan op om dwars door centraal-Australië te trekken om in de noordelijke gebieden een veebdrijf te stichten. Heyer, G. Die oude schaduwen. In het 18e eeuwse Parijs koopt een hertog een schooiertje dat hem zo aan zijn aartsrivaal doet denken dat hij het onder zijn hoede wil nemen. Konsalik, Heinz G. Als de geur van toverbloesem. Een Duitse arts in Namibië vat liefde op voor zijn niet- blanke assistente, maar zowel werk- als leefomstandigheden in het land zijn zodanig ongunstig dat de problemen zich opstapelen. Meinema, P. H. die dominee! Door zijn ongekunstelde manier van optreden weet een jonge dominee in een klein provinciestadje de harten van zijn gemeenteleden te veroveren. Pearl, E. E. Dieper dan schaamte. Een Amerikaans meisje geeft haar luxe leventje op, om als maatschappelijk werkster in Israël te ga^n werken. Robbins, Harold. Goobeye, Janet- te. Een Poolse weduwe en haar dochter vestigen zich na de Tweede Wereldoor log in Parijs waar zij terecht komen in een seksueel gefustreerde gemeen schap. Simmel, J. M. Hopen of sterven. Een joodse scheikundige die de identi teit van een gestorven vriend heeft aangenomen werkt hartstochtelijk aan een middel om drugsverslaafden te genezen. Waugh, E. Terug naar Brideshaed Een Engels officier komt in de tweede wereldoorlog, onverwacht op een verla ten eiland, herkent de omgeving en vertelt daarna de fascinerende geschie denis van het rijke, maar gedenegreerde geslacht, waarmee hijzelf zo nauw verbonden is geweëst. Keuze uit nieuwe aanwinsten voor de jeugdafdeling, A boeken (tot 9 jaar.) J. Evers, Wat gaan we doen? Belevenis sen van een paar kinderen in de bibliotheek, met doe boeken thuis. Te lezen na een half jaar leesonderwijs. E.Lear, De uil en de poes, Geillustreerd vertaling van een nonsens rijmpje over een poes en een uil die gaan trouwen. A. Rockwell, Klaas en het spook. Klaas de klusser is voor niemand bang, ook niet voor het spook in het oude kasteel. B-boeken (9-11 jaar) Chr. v. Abkoude. Pietje Bell gaai vliegen. Als beloning voor zijn werk als detectieve mag Pietje een rondvlucht maken. j. Blume, Supersnoepie. Peter en zijn kleine broertje Snoepie vinden het helemaal niet leuk dat ze een nieuw zusje hebben. T. v. Brussel. De Drieling bij Janneke Thuis. Tijdens hun vakantie mag de drieling logeren bij het gezellige pleeg gezin waar een van nen woont. L. Rood, Een geheim pad naar gisteren. Een oud manuscript en wat foto's zorgen voor de nodige opschudding. C-boeken(vanaf 11 jaar) E. Hartman, Het onzichtbare licht. Hoe een paranormaal begaafd meisje leert omgaan met haar bijzondere gave. H. v. Kerkwijk, Paniek op Ganymedes. Bij een test van een toestel dat voorwerpen kan verplaatsen d.m.v. denkkracht gaat er van alles mis met baby's van aarde en van andere planeten... M. Pressler. Bittere Chocolade. Eva is dik en denkt dat niemand haar aardig vindt. Daarom eet zij nog meer, waardoor alles nog veel erger wordt. Keuze uit de nieuwe aanwinsten voor de volwassenafdeling. Het grote boek van vergelijkingen; van afstand, afmeting, oppervlakte, etc. E. en H. Wingfield. Kijken Spelen Leren, voor moeders van kinderen tot 5 jaar. P. v. Wagensveld, Surfgids 1982. Alles over deze sport. A. Holmes, Oude poppen zelf maken. Patronen en werkbeschrijvingen voor 5 lappenpoppen gebaseerd op 19e eeuwse modellen. A. v.d. Veen, Voeding warm. Informa tie over de samenstelling en voedings waarde van voedingsmiddelen die voor de warme maaltijd gebruikt worden, annemijn, Keukentips. Wirtz, Poedels: fokken, houden, etc. H. Richter, Vissen Kweken? geen probleem! Handleiding voor zelf kwe ken van aquariumvissen. I. Schretlen. Alles eindigt met een lied. Leven en werk van vijf franse chanson niers. K. Verheul. Antwoord van een buiten staander; en andere opstellen. Bundel boekbesprekingen. Als start in het nieuwe seizoeu organi seert Sjoelvereniging Lottum, SEVELO '81 voor de tweede maal de Open Herfstsj oelkampi oenschappen 1982 Naar verwacht zullen hieraan circa 100 Venrayers deelnemen. Deze sportieve en gezellige strijd zal plaatsvinden op zondag 7 november a.s. in „café-feestzaal Custers, Baarlose- straat 273, te Hout-Blerick. Langs deze weg nodigen wij weer iedere sjoelliefhebber uit (jong en oud) om op deze dag weer de nodige steentjes te komen schuiven en zo een gooi te doen naar een van de vele ereplaatsen. Ook nu is er voor ieder spelniveau wat wils, omdat er gestreden wordt in 8 ver schillende klassen, te weten: 3 dames, 3 heren en 2 jeugd. Voor de jeugd is er een categorie van 10/13 iaar alsmene een van 6/9 jaar. Men behoeft beslist geen geroutineer de sjoeler te zijn om op deze dag toch in de prijzen te vallen. Uiteraard is voor die mensen die eerst eens een kijkje willen komen nemen de toegang tot de zaal gratis, ze zijn van harte welkom. Inmiddels traditiegetrouw worden die dag weer de z.g. vrije bakken (attraktie) opgesteld, n.l. de reuze, super, crazy, blinde, en de handicapbak, waarop, los van het eigenlijke wedstrijdsjoelgebeu- ren, ook weer vele leuke prijzen te winnen zijn. Ook de toeschouwers kunnen op deze bakken een kansje wagen. De aanvang van de wedstrijden is om 11.00 uur en inschrijven op de toer- nooidag zelf is mogelijk tot 12.00 uur. Hier wordt echter wel strikt de hand aan gehouden daar anders het toernooi te lang uitloopt. Voor inlichtingen en/of voorinschrij- ven kunt U kontakt opnemen met Henny Hoeymakers, tel. 04763-1719 of b.g.g. 04763-2067. Vrijdag 5 nov.: 19.00-24.00 zaalvoetbalcomp. FC Hento-Reuver Stappers-de Pelikaan Siebers Fruithal-FC PR de Klomp-Reuver 2 Stappers 2-Veronica Zaterdag 6 nov.: 09.00-10.00 EJP-SVCB zaalv. dames 10.00-12.30 Manual handbalcomp. HP-Loreal 1 DA 2-Alcides HA-HVN 12.30-19.00 VC Rooy volleybalcomp. 13.00D4-Nevoc M iun.-Asterix 1 J.jun.-Asterix 1 14.30 H2-Astërix D2-Phoenix D3-Peelpush 16.30 Dl-Mer tens/VCW Hl-Flamingo's 19.00-21.30 Jumpers basketbal comp 21.30-22.30 Spraeland Sport zaalv. vr Zondag 7 nov.: 10.00-15.00 Badminton Comp. Venray 3-Weert 6 Venray 4-Shuttle 2 Venray 5-Challengers 7 15.00-19.30 Manual handbalcomp. DJ-DES *59 HJ-DES59 DS 2-Athene DS1-MSV 19.30-20.30 Batu Badaun zaalv. vr. 20.30-21.30 Mennen zaalv. vr. Maandag 8 nov.: 18.00-21.00 VC Rooytr. 21.00-24.00 zaalvoetbalcompetitie de Wetteling-de Grot Vlakwater-FC Hento 2 Veronica 2-de Wetteling 4 Dinsdag 9 nov.: 18.00-21.00 VC Rooy tr. 21.00-23.00 Badminton Woensdag 10 nov.: 19.00-22.30 Badminton 22.30-24.00 ZVVde Wetteling zaalv. het juiste telefoonnummer schilderwerken hv. iREIJNIEIS. VENRAY Plataanstraat 12 Tel. 82635 VENLO GENNEP Deze week weer eens een schoolfoto uit Castenray, gemaakt in 1934, dus ook al bina 50 jaar geleden. Het bij zondere aan deze toto is, dat alle kinderen uit Klein Oirlo, die in Casten ray op school gingen," hier vereeuwigd werden; zowel van de laagste als van de hoogste klassen. Om deze foto voor belangstellenden beschikbaar te kunnen stellen, moeten nog enkele reprodukties gemaakt wor den. Daarom ons verzoek: wil de inzen- ster van deze foto ons het origineel nog enkele dagen in bruikleen geven. Zo, en nu eens kijken wie er allemaal op de foto staan: Onderste rij van links naar rechts: Mia Classens, Piel Martens, Truus Martens, Mia Philipsen, Jan Philipsen, An Seijkens, Bert Philipsen, Ger Seijkens. 2e rij: Toon Classens, Thej Classens Wiel Vullings, An Philipsen, Riek Philipsen, Ger Philipsen, Truus Vollen- berg, Teng Philipsen, To Classens. 3e rij: Meester Vollenbergh Jean Classens, Leida Vullings Cor Vullings, Ton Philipsen, An Philipsen, Jet Philipsen, Teng Vollenberg, Thej Philipsen Wim Classens, Juffr. Timmermans. 4e rij: Meester van de Voort, Handrie Classens, Nel Vullings, Piet Heidens, Tinus Philipsen, Sjaak Philipsen, An Vollenberg, Marie Philipsen, Lowie Thiellen, Juffr. Derksen. Foto's kunnen nabesteld worden bij: J. v.d. Putten, Westsingel 18, Venray, tel. 89803. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, A. Franken, Th. Lankveld, H. Schraven en J. Wittgen: J. WITTGEN Langstraat 76, telefoon 86082 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck Keizer, F Schmeetz. Th van Thlel, D. Vercauteren en J. de Vocht: TH. VAN THIEL telefoon 88800 DR. KEIJZER van Beurdenweg 10, Ysselsteyn telefoon 04785-777 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10 tot 11 uur; 's middags van 17 tot 18 uur. ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Telefoon 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN van heden vrijdagavond 18 uur tot vol gende week vrijdag. APOTHEEK DE MONNIKSKAP Paterslaan-hoek Patersstraat, tel. 80140 Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13 00 en van 17.00 tot 18.00 uur; zondag: van 10.00 tot ll.Ofi en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY Voor spoedeisende gevallen, uitsluitend na telefonische afspraak, neemt waar G. VALLEN, telefoon 86605 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN KLEINE HUISDIERENPRAKTIJK van Winden/Ruymbeek J.M. VAN WINDEN Stationsweg 8 Venray tel. 04780-81336 DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremeren W.G.A.M. Loonen dienst op vrijdag, zaterdag en zondag Spreekuur kleine huisdieren: M.G.A.M. Loonen, telefoon 82690 Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum za en zo van 13.30 tot 14.00 uur en volgens afspraak INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM, LIMAGAS en WML Past. Wijnhovenpark 1, 5801 BZ Venray telefoon 04780 - 86333 Geopend maandag tm vrijdag 9-17 uur. F.N.V. afdeling VENRAY Sekretariaat: Overloonseweg 89 telefoon 04780-88723 Aangesloten plaatselijke bonden: industriebond, bouw- en houtbond, voedingsbond, vervoersbond, ABVA/KABO, ABOP, dienstenbond en Vrouwenbond FNV Juridische dienst: elke tweede en vierde donderdag avond van de maand. Klachtenbureau: alleen voor lederv van de industriebond iedere eerste en derde donderdag avond van de maand van 18.30-19.30 op het adres Burg. v.d. Loostraat 2b. MASJ maatschappelijk advies sentrum voor jongeren Hoenderstraat 33, Venray TeL 04780-85251 open: maandag tm donderdag 10 - 18 vrijdag 10 - 20 uur ALGEMENE HULP-DIENST VENRAY telefoon 04780 - 84163 Bereikbaar elke werkdag van 9 tot half 11 'smorgens en van 7 tot 8 uur 'savonds REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkun dige voor Venray, Meerlo en Wanssum is bereikbaar via telefoonnummer 04780 -81269. Spreekuur voor Veuray: Voor eventuele behandelingen door de wijkverpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er ge legenheid van maandag tot en met vrijdag van 08.30 tot 09.00 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uitleenartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 08.30 tot 09.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedge vallen door de wijkverpleegkundige van de weekenddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na gebruik zo spoedig mogelijk terug te bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269. Spreekuur Diëtiste: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269. Zwangerschapsgyranastiek: Aanmeldingen via telefoon 81269. Groene Kruis Wijkcentrum „De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkver pleegkundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur, telefoon 83859. Zuigelingen- en kleuterbureau uitslui tend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum „Landweert" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkver pleegkundige op maandag, woensdag en vrijdag van 08.30 tot 09.00 uur, tele foon 88273 of 85900.

Peel en Maas | 1982 | | pagina 3