KINDER VAKANTIE WERK VENRAY AGENDA 30 jaar geleden SCHOOLFOTO VAN VROEGER Tweede voorstelling in serie „Straat theater" met Vrouwen- variété show „Flying Lipstick" NU PAS ECHT 0 P R U I M EN OPENSTELLING GROTE KERK VREDEFEEST te Vredepeel TENTOONSTELLING GEVONDEN in Castenray Geen ontgronding POLSSTOK- SPRINGEN PEEL EN MAAS uw weekblad Maandagmorgen om 10.30 en 11.30 uur zijn er in het kader van de serie straattheatervoorstellingen, welke door de Venrayse V.V.V. worden georgani seerd, twee voorstellingen van de Amsterdamse groep „Flying Lipstick" een groep van vijf vrouwen die variété brengen. De thema's voor hun pro gramma halen ze uit het leven van henzelf en dat van andere vrouwen De voorstelling bestaat uit verschil lende korte scènes: Na een kleurrijke introduktie met latijns-amerikaanse muziek, wordt er gejongleerd met ballen, knuppels en ringen. In een mimi-scène krijgt een majorei- te-meisje het aan de stok met de tambourette en komt een kleurrijke één ling twee „grijzen" tegen in een draai deur en een fotohokje. Tenslotte komen de akrobates ten tonele, die staand, ondersteboven hori zontaal, twee-hoog en drie-hoog de ingewikkelde figuren bouwen. Bij dit alles zijn de twee muzikantes beurtelings te horen op saxofoon, accordeon, viool, dwarsfluit en elektro nisch orgel. Dit alles speelt zich af op het schouwburgplein en wordt u gratis aangeboden door de V.V.V. Venray. Maandag a.s. start in Venray het kindervakantiewerk. Zoals gewoonlijk verdeeld over twee weken, t.w.: Eerste week van 19 juli t/m 23 juli; tweede week van 26 juli t/m 30 juli. De kinderen die in Venray wonen kunnen zelf kiezen in welke week zij meedoen, maar voor de kerkdorpen is de navolgende regeling getroffen. Ie week: Deelname voor de kinderen uit: Veulen, Heide, Vredepeel, Yssel- steyn, Merselo en Castenray. 2e week: Deelname voor de kinderen uit: Leunen, Oostrum, Oirlo en Smakt. De bussen vanuit de kerkdorpen vertrekken op de maandagen om 9.00 uur en de overige dagen om 8.30 uur, vanaf de basisscholen. Dit vervoer is gratis. De verzamelplaats in Venray is de parkeerplaats van de sporthal de „Wet- teling" aan de Zuidsingel. Na afloop vertrekken daar de bussen weer richting kerkdorpen om 15.45 uur. De kosten voor deelname zijn als volgt: elk eerste kind dat deelneemt uit een gezin 17,50 elke volgende kind uit een gezin 15,-. PROGRAMMA 1982 Maandag 19 en 26 juli: 9.30 u. Alle kinderen worden ver wacht op het parkeerterrein van de sporthal. Daar liggen bordjes waar alle namen van de scholen op staan. Zoek je eigen school op en ga staan bij de klas waarin je gezeten hebt. Je wordt dan vanzelf opgehaald door de leid(st)er. 9.45 u. Klas 1 en 2 „kastelen bou wen". Alle kinderen uit klas 1 en 2 vetrekken naar de bossen en zandver stuivingen achter het zwembad. Daar probeer je met je groep een groot en mooi zandkasteel te maken. Er is dan ook een echte jury die de 3 mooiste kastelen uitzoekt. De groepen die ze gemaakt hebben krijgen een prijsje. Na het kastelen bouwen kun je nog wat spelletjes doen met de groep. Klas 3, 4 en 5 „Breugheliaanse spe len kermis". Deze klassen vertrekken dan naar de sportvelden op het terrein van St. Servatius. Daar is een Breughe liaanse spelenkermis opgezet. Oude kinderspelen worden door jullie ge speeld. Middag: klas 1 en 2: Nu gaan deze klassen naar de Breugheliaanse spelen kermis. Klas 3, 4 en 5 „Schuupmiddag". Vanaf 13.30 u. gaan jullie deze eerste middag „op schuup". Met je groep ga je een fijne middag beleven. W aar jouw groep naar toe gaat is nog even een verrassing. Maar leuk wordt 'tl Reken maar! 15.45 uur: Iedereen is weer terug bij de sporthal. Dinddag 20 en 27 juli, sport en film. 9.00 u. Alle kinderen worden weer verwacht bij de sporthal. Jullie zoeken dan je eigen leid(st)er op. We vetrekken dan allemaal naar St. Servatius, waar klas 1 en 2 een hele mooie film gaan be kijken. Deze heet: "Kuifje en het haaienmeer". Klas 3, 4 en 5 zullen op de sportvelden van St. Servatius groeps wedstrijden gaan doen. Middag: Klas 1 en 2 gaan nu de groepsspelen doen en voor klas 3, 4 en 5 draait de film „Waterschapsheuvel", een spannende tekenfilm over een groep konijnen die allerlei avonturen beleven. 15.45 u. Iedereen is weer terug bij de sporthal. Woensdag 21 en 28 juli, speurtocht en Wanroy. 9.00 We komen weer bij elkaar bij de sporthal. Klas 1 en 2: Vandaag maken jullie een gezellig uitstapje naar „De Bergen" in Wanroy. Je kunt er schommelen, glij den, skelteren, ponyrijden en nog veel meer. Ouders: Met het oog op de veiligheid van uw kinderen J ebben wij besloten de kinderen van klas 1 en 2 NIET te laten zwemmen. Klas 3, 4 en 5. Fotospeurtocht in de omgeving van Venray. Tijdens deze tocht kun je genieten van de prachtige natuur en de leuke opdrachten. Na afloop van deze tocht is er voor iedereen een kampvuur, waarop je iets lekkers kunt klaarmaken. 15.45 uur. Iedereen is weer terug bij de sporthal. Donderdag 22 en 29 juli: speurtocht en creatieve dag. 9.00 Verzamelen bij de sporthal. Klas 1 en 2: Jullie gaan vandaag op fotospeurtocht met na afloop een kampvuur en iets lekkers. Klas 3, 4 en 5. Vandaag staat er voor jullie een creatieve dag op het program ma die heel anders is opgezet dan andere jaren. Wij hebben een aantal mensen uitgenodigd die een - oud - am bacht uitoefenen/uitoefenden. Deze mensen zullen jullie iets over 't beroep vertellen en er tevens iets over laten zien. Daarna mogen jullie zelf aan de slag. Het belooft een interessante dag te worden. 15.45 u. Terug bij de sporthal. Vrijdag 23 en 30 juli, creatieve morgen en Wanroy. 9.00 u. Verzamelen bi; de sporthal. Klas 1 en 2: Ook dit jaar hebben we voor jullie weer een creatieve morgen in elkaar gezet. We gaan spullen maken die jullie opa's of oma's vroeger misschien wel zelf gemaakt hebben. Deze spulletjes mogen jullie dan mee naar huis nemen. En 's middags.... ja... dat is nog een verrassing. Maar 't wordt erg leuk. Klas 3, 4 en 5. Vandaag gaan jullie naar „De Bergen" in Wanroy. We hopen dat jullie je deze laatste dag nog goed zullen vermaken. 15.45 u. We komen nu voor het laatst terug bij de sporthal. NOG ENKELE GEGEVENS Proviand Iedere dag wordt er tussen de middag melk verstrekt. De kinderen nemen zelf brood en een beker mee. Op woensdag moeten de kinderen van klas 1 en 2 zelf voor drinken zorgen. Klas 3,4 en 5 moeten op vrijdag zelf voor drinken zorgen! Opgelet: geen glazen flessen. Alle tassen etc. voorzien van naam en adres. Ouders: Geef uw kinderen niet te veel zakgeld mee. Wij denken daarbij aan ƒ3,00. Verzekering De kinderen zijn gedurende de tijd dat zij onder toezicht zijn van de leiding van het K.V.W. verzekerd tegen schade toegebracht aan derden volgens de N.U.S.O. polis. De organisatie stelt zich niet verant woordelijk voor verlies van eigendom men van de deelnemers. Eventueel ge vonden voorwerpen kunnen na afloop van de 2 weken worden afgehaald bij Mevr. Kortekaas, Hoenderstraat 54, Venray. Regenweer Wat doen we als het regent? Alle aktiviteiten gaan in elk geval door, eventueel wordt er gezorgd voor een vervangende aktiviteit binnenshuis. De kinderen komen ook dan op de afgesproken plaats. Beide weken is de leiding na afloop te bereiken in het Vormingscentrum, Bevrij dings weg 2a, telefoon 04780- 82018. vanaf 15 juli FOUNDATIONS BADKLEDING ONDERKLEDING NACHTKLEDING BADJASSEN OCHTENDJASSEN onwaarschijnlijk laag geprijsd Venray Grote Markt 21 0480 - 86750 De besturen van de St. Petrus' Bandenkerk en van de Geschied- en Oudheidkundige Kring Venray en om geving hebben besloten de grote kerk met zijn prachtige middeleeuwse beel den een ochtend per week open te stellen voor het publiek. Al diverse keren is een beroep gedaan op beide besturen om de mogelijkheid van de openstelling na te gaan. Overeengekomen is dat van 19 juli tot en met 30 augustus 1982 iedere maandagmorgen van 10.00 - 12.00 uur de grote kerk ter bezichtiging open is. Uitzondering hierop is maandag 2 augustus a.s., want aan is net venrayse kermis. Achter in de kerk ligt ten gerieve van het publiek een folder klaar, waarop enige informatie staat omtrent de grote kerk. De bezoekers krijgen dus geen tekst en uitleg van het kerkgebouw en haar historie. Wil men meer informaties hebben dan zouden wij willen verwijzen naar het boekje: „De groote kerk van Venray; historie en kunstschatten", ge schreven door dr. H. P. H. Camps, ge meentearchivaris van Venray. Men kan via de hoofdingang onder de toren naar binnen. Achter in de kerk ligt eveneens een „bezoekers-register" gereed. Het is de bedoeling dat de bezoekers hierin hun naam en adres no teren; eventueel vergezeld met hun op-en aanmerkingen. Aan de hand van deze gegevens kan achteraf nagegaan worden of deze aktiviteit voor herhaling vatbaar is. Van 17 tot en met 20 juli a.s. wordt in Vredepeel voor de 24ste achtereenvol gende maal het traditionele Vredefeest gevierd. Het programma is als volgt: Zaterdag 17 juli: Vredefeest aanvang 20.30 uur. Om ca. 23.30 uur is de trekking van de GROTE LOTERIJ (waarvoor U zolang de voorraad strekt nog loten kunt kopen). De hoofdprijs is dit jaar een 6 persoons 24 delig ontbijt en eet servies. Verder zijn er nog een tiental andere waardevolle prijzen te winnen w.o. een draagbare radio met casette- recorder, ligbed om te zonnen, perso nenweegschaal, elëctr. mes enz. Al deze prijzen zijn door ons gekocht bij zelfstandige ondernemers in de regio. Het DORADO orkest zorgt voor de stemming op deze avond. Zondag 18 juli: Kindermiddag. Aanvang 14.30 uur. Op deze Kindermiddag zijn diverse attrakties voor de kinderen aanwezig, o.a. grabbelton voor 50 cent en altijd prijs, rad van avontuur, balgooien en touwtrekken. Zondag 18, maandag 19 en dinsdag 20 juli: DANSEN in gemeenschapshuis „De Kleine Loef*. Aanvang iedere avond om 20.30 uur met orkest „De Peelzwer- vers" uit Deurne. Het bestuur van de Stichting Vrede feesten Vredepeel wenst U allen een heel prettig Vredesfeest toe. BRAND OP ST. ANNA Dinsdagmorgen kreeg Venrays brandweer alarm voor een begin van brand op paviljoen St. Jan van het psy chiatrisch ziekenhuis St. Anna. De brandweer was in recordtijd ter plaatse. Een geluk was, dat het begin van brand reeds in zijn uitbreiding was gestuit, zo dat de schade beperkt bleef. Omtrent de oorzaak konden ons nog geen nadere mededelingen worden gedaan. VROUW VIEL UIT KERSENBOOM Een vrouw die aan de Steegse Peel- weg kersen aan het plukken was verloor haar evenwicht viel uit de kersenboom. Per ambulance werd ze naar het zieken huis vervoerd. DIEFSTAL VAN ACHT FIETSEN Dinsdag werd bij de politie aangifte gedaan van diefstallen van acht fietsen. Ze werden gestolen bij het station van de N.S. te Oostrum, bij het gemeente lijk zwembad, de Langstraat en de Tedderstraat. In het afgelopen weekend werden nog enkele fietsendiefstallen gemeld. De politie raadt allen aan de fietsen minstens van een deugdelijk slot te voorzien. Naar verluidt zal vanaf woensdag 21 juli in het Geschied- en Oudheidkundig Museum te Venray een tentoonstelling worden gehouden met als titel: Groe ten uit Venray". Een halve eeuw Venray in prentbriefkaarten (1900- 1950). In bijna vierhonderd oude prentbrief kaarten zal worden getoond welke aanblik Venray (en een aantal kerkdor pen) in die periode te zien gaf. van 5 tot en met 11 juli 1982 Een gele kanarie met ringetje om zijn pootje: nr. AB 814371 44 Een schildpad Een donker grijze bastaard Een ketting met naamplaatje, op schrift Erika, en een hangertje met een tandje Een blauwe korfbal trui Een fietsensleutel Een bruine sleuteletui met een sleutel nr. 65 Een bankbiljet van/100,—. Voor informatie kunt U zich wenden tot de administratie van de gemeente politie te Venray, Leunseweg 4, tel. 04780-84888, toestel 227. van zaterdag 12 juli 1952 Opgericht werd de Motorclub Venray onder voorzitterschap van Frans Jans sen. Als clublokaal werd gekozen café Swaghoven. De K.A.B. ging ter bedevaart naar Kevelaer. De tocht werd gemaakt per fiets. Maar evengoed zou er ook nog een bus rijden De Raodse Blaoskapel ging op con cours in Soestdijk. Verwacht werd, dat men binnenkort ook voor de K.R.O.- radio zou mogen optreden. De weg Overloon-Merselo zou einde lijk opgeknapt worden. Piet Siebers opende aan de Merselo- seweg een nieuwe groente-, fruit-en vis handel. SVV verkeerde in een allerminst prettige verstandhouding. Het bestuur trad „en bloc" af. Een neutrale commissie of -bestuur zou deze zaak dienen op te lossen. Tweedaagse reis naar Koningswinter, Ahrtal en Eifel per touringcar van 't Centrum Horst. Kosten 12.50 plus 15,—hotelkosten. Champignons, van kwekerij „De Peelhaas" voor slechts 30 cent per ons. Horecabedrijven krijgen korting. UIT PEEL EN MAAS van zaterdag 19 juli 1952 In overweging werd gegeven, tot onderhoud van geestelijken en kerk, het stichten van een kerkfonds. Voor een bijdrage van 25 ct. per gezin per week zou dat mogelijk zijn. Als tegenpresta tie kregen de gelovigen een gratis huwe lijksmis en zou ook de begrafenis geen kosten met zich meebrengen. De klad zat in de zwarte bessen. Aan plukloon moesten de telers 18 cent betalen, terwijl de opbrengst aan de veiling amper 'm kwartje was. In de opruiming bij Pouwels Warenhuis „wasstelien voor f 5, bestaande uit waskom, lampetkan, kammenbakje en zeepbakje In Siebengewald zijn drie gevallen van kinderverlamming gekonstateerd. openbare bibliotheek v/enray AFD: VOOR VOLWASSENEN Julianasingel 33, afd. voor de jeugd, Schoolstraat 32, VENRAY tel. 81970 Keuze uit de nieuwe aanwinsten voor de volwassenenafdeling: 902.2. Champion, S. Archeologi sche termen en technieken. Verklaring van termen en technieken die uit andere takken van wetenschap zijn doorge drongen in de moderne archeologie. 902.3. Jackson, D. Van beitel tot vulpen; de geschiedenis van het schrift. 903.1. Rutgers van der Loeff/Ba- senau/, A., en M. Post. Een leven lang. Vraaggesprekken met bejaarde mensen wier levensperiode beide wereldoor logen omvat. 912.5. Molen, S. J. van der. Uile borden. De geschiedenis van het driekantige bord aan het uiteinde van de nok van een Friese boerderij. 916.1. Prick van Wely, M. A. My then en sagen van India. 917. Buter, A. Volksverhalen uit Overijssel. wu-bulg- Geschiedenis van Bulga rije. 982. Aerts, W. ABC van stand en land. az.m.-nepa-992. Matthiessen, P. De sneeuwluipaard. Verslag van de tocht van een Amerikaanse ontdek kingsreiziger en een bioloog over de Himalaya om het zeldzame sneeuwlui paard te zien. eu-joeg-992. Rother, F. Joegosla vië, kunst, geschiedenis en landschap tussen Adriatische zee en Donau. Leesprogramma: OPSPORING VERZOCHT De komende zomermaanden organi seert de jeugdbibliotheek te Venray weer een leesprogramma: „OPSPO RING VERZOCHT!" In de jeugdbibliotheek staan de boeken over dit onderwerp in een aparte kast. Er kan „GESPEURD" worden naar geheimen, schatten, boeven,smok kelaars, enz. Zet je speurneus in werking en lees zes boeken. Voor elke boek dat je hebt gelezen krijg je een sticker in de SPEURPAS. Daarna mag je iets schrijven of tekenen rond een vergroot glas. Al die vergrootglazen worden in de jeugdbibliotheek opgehangen, zodat het speurderstalent in Venray voor iedereen te zien is. Elk kind dat minstens 6 boeken heeft gelezen is een SUPERSPEURNEUS en krijgt aan het eind van het leesprogram ma, in de kinderboekenweek op 20 oktober een button! Het leesprogramma begint op maan dag 19 juli. Er kan gelezen worden tot begin oktober. Vraag een deelnemerskaart aan de juffrouw van de bibliotheek Het zand- en grindbedrijf H. Maes- sen te Ysselsteyn heeft zijn aanvrage voor ontgronding van een perceel bos gebied te Castenray ingetrokken. Wel is het bedrijf inmiddels begonnen met het kappen van de bomen, maar straks zullen andere en wellicht betere bomen herplant worden. H. Maessen, eigenaar van het betref fende perceel, vroeg vorig jaar aan de Provincie toestemming tot ontgrinding. De reacties daarop, vooral in Casten ray, waren van dien aard, dat zowel de gemeente als de bevolking een ongun stig advies aan de Provincie uitbrach ten. Een heuvelachtig natuurgebied, met zeer slechte bebossing, was toch altijd nog beter dan een afgegraven en misschien licht glooiende nieuwe situ ering. Temeer opdat het hier een van de weinig zandverstuivingen in deze streek is. Volgens de geldende voorschriften, moet het bewuste gebied nu binnen drie jaren opnieuw beplant zijn. a.s. zondag te Melderslo OOK VENRAYSE DEELNAME Het fierljeppen in Melderslo gaat weer van start en weer op de een na laatste zondag van juli. Op zondag 18 juli organiseert de Stichting Geschiedenis Melderslo voor de zesde maal deze sport, die is uniek in Zuid-Nederland. De Nationale Pols- stokbond Holland is weer van de partij. Zij zullen demonstraties verzorgen met als hoogtepunt een dubbelsprong. Meer dan zestig personen gaan de kans wagen om zo deze oeroude hollandse sport in Melderslo uit te voeren met de speciale stokken, die de Polsstok Bond heeft meegebracht. Deze voor jong en oud prachtige sport kunt U meemaken in het centrum van Melderslo. Hier ligt het Vlasven met kasteelruïne met een mooi stukje natuur. Voor de vakantievierenden zal het een mooie dag worden. Voor alles is gezorgd. Er is volop eten en drinken mogelijk. Een grote tent is geplaatst, tribunes en geluidsinstallatie. Van heinde en verre zal men komen om dit te zien. Haalt men de kant of houdt hij of zij er een natte broek aan over? Voor de pauze zullen de afgevaardig den van de gemeenteraden uit de regio laten zien wie het zal halen. Welke dochter of zoon van een gemeente raadslid uit Horst, Venray, Meerlo- Wanssum of Sevenum zal de 'sterkste' zijn??? Voor Venray zal Jan Poels de strijd aanbinden. Na de pauze zal de groep uit Noord- Limburg: G. Reintjes, Veulen, H. Emonts, Leunen, J. Voermans, Horst met de stomme fietsen hun kunnen be oefenen. Zij hebben de eerste prijs bemachtigd in het programma „Fiets 'm er in" opgenomen in Harlingen, dat zaterdag 17 juli op de televisie wordt uitgezonden. Deze personen kunt U bewonderen wanneer zij over het Vlasven fietsen met o.a. een fiets met twee halve wielen, een wipfiets, en een verlengde fiets. Dus de hele middag (aanvang 14.00 uur) spanning met vele hoogtepunten. Direkt na het Polsstokspringen en 's avonds speeit een zeer bekend orkest uit de regio de voor U gewenste muziek. Om 20.30 uur de prijsuitreiking en de uitreiking van de herinneringsmedailles aan allen, die meegesprongen hebben. Hierna weer genieten van de prach tige muziek en de natuur met een lekker hapje van de barbeque of de keuken en een lekker glas bier of iets anders. SCHOOLFOTO VAN VROEGER Deze week 'n mooie schoolfoto, gemaakt in 1917. De meisjes van destijds zijn nu ongeveer 75 jaar oud. De namen van de personen vanaf de onderste rij. Eerste rij vanaf links: An Dekkers, Marie Derks, Lien Poel, Door v. d. Putten, Maria Geubbels, Tru Stevens, Fien Wijnhoven, Truus Strij- bos, Mientje Derks en Miet Arts. Rij twee: An Derks, 2 en 3 onbekend, An Baekens, Door v. d. Putten, Trouwt Hanen, Gus Sala, Mien Vullings, Ber tha Verbeek, Stien Hoedemakers, Mien Robben, Grada Vermeulen en An Bom. Rij drie: An Janssen, Bertha v. d. Heuvel, An Diktenzee, An Pouwels, Neeltje Voesten, Catharine Jacobs, An Peters, Marie Huijbers, Grada Hen driks, Tru Willems, Mien Greefkens, Thea Vermeulen, Tru Swaghoven, Dien v. d. Boogaard en Mia Poels. Rij vier: Marie Voesten, Drieka Vollenberg, Mia Folbers, Lien Tacken, An Weiten, Mien Willems, Marie Lin- ders, 8 onbekend, An Verblerkt, An t Stiphout, Nel Siebers en Mien Michiels. Hebt U ook nog 'n oude schoolfoto, of 'n andere foto van vroeger, die U graag in dit-blad zag opgenomen, dan kan dat. Er zijn geen kosten aan verbonden. U krijgt de foto onbescha digd terug. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, A. Franken. Th. Lankveld. H. Schraven en J. Wittgen: TH. LANKVELD Langstraat 76. telefoon 83558 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck Keizer, F. Schmeetz, Th. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: E. DE MUINCK KEYZER telefoon 88800 DOKTER VAN DONGEN Kabroekstraat 12, America teL 04764 - 707 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: "s morgens van 10 tot 11 uur; 's middags van 17 tot 18 uur. ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Telefoon 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN van heden vrijdagavond 18 uur tot vol gende week vrijdag. APOTHEEK DE MONNIKSKAP Paterslaan-hoek Patersstraat, tel. 80140 Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13 00 en van 17.00 tot 18.00 uur. zondag: van 10.00 tot J L00 en van 17.00 tot 18.00 uur; Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY Voor spoedeisende gevallen, uitsluitend na telefonische afspraak, neemt waar H. JANSSEN Jr., telefoon 81458 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en W.G.A.M. Loonen dienst op vrijdag, zaterdag en zondag W.H. KREMER, Mgr. Nolensstraat 12 Venray telefoon 04780-81000 Spreekuur kleine huisdieren: za en zo van 13.30 tot 14.00 uur en volgens afspraak KLEINE HUISDIERENPRAKTIJK van Winden/Ruymbeek E.M. RUYMBEEK Brlenenlaan 5, Venray tel. 04780-83829 KAMERBEMIDDELINGSBURO open: maandag tm donderdag 10 -12 vrijdag 17 - 19 uur Hoenderstraat 33 tel. 85251 Venray MASJ maatschappelijk advies sentrum voor jongeren Hoenderstraat 33, Venray TeL 04780-85251 open: maandag tm donderdag 10 - 18 vrijdag 10 - 20 uur GEZINSVERZORGING EN BEJAARDENHULP Westsingel 5 Venray tel. 04780-86363 spreekuur maandag t.m. vrijdag van 9 tot 10 uur. WERGROEP HOMOSEKSUALITEIT VENRAY tel. 04780 - 88809 (mannen) tel. 04780 - 80373 (vrouwen) INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM, LIMAGAS en WML Past. Wijnhovenpark 1, 5801 BZ Venray telefoon 04780 - 86333 Geopend maandag tm vrijdag 9-17 uur. F.N.V. afdeling VENRAY Sekretariaat: Overloonseweg 89 telefoon 04780-88723 Aangesloten plaatselijke bonden: industriebond, bouw- en houtbond, voedingsbond, vervoersbond, ABVA/KABO, ABOP, dienstenbond REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkun dige voor Venray, Meerlo en Wanssum is bereikbaar via telefoonnummer 04780 -81269. Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijkverpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er ge legenheid van maandag tot en met vrijdag van 08.30 tot 09.00 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uitleenartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 08.30 tot 09.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedge vallen door de wijkverpleegkundige van de weekenddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na gebruik zo spoedig mogelijk terug te bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269. Spreekuur Diëtiste: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269. Zwangerschapsgymnastiek: Aanmeldingen via telefoon 81269. Groene Kruis Wijkcentrum „De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkver pleegkundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur, telefoon 83859. Zuigelingen- en kleuterbureau uitslui tend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum „Land weert" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkver pleegkundige op maandag, woensdag en vrijdag van 08.30 tot 09.00 uur, tele foon 88273 of 85900.

Peel en Maas | 1982 | | pagina 3