GESLAAGD PEEL EN MAAS cor VAMOS A VER Fietsdiefstallen lopen de spuigaten uit rolluiken - zonschermen - binnenjaloezieën Zonwering H. van Megen FiETS- REGISTRATIE- KAART nergens goedkoper Horst - telefoon 04709-2412 PEEL EN MAAS EEN ABONNEMENT WAARD DIEFSTALLEN BAKFIETSENRACE Parochie Ysselsteyn Rectoraat Smakt Nederland, Land van de Klompen, molens en FIETSEN. Van jong tot oud, van hoog tot laag, ieder van ons is opgegroeid met ons meest populaire vervoermiddel: DE FIETS. Geen land ter wereld waar zoveel fietsen zijn, dan in Nederland. Anno 1982 beschikken wij over „Jerusalem" Venray Lijst van geslaagde kandidaten, 2e periode 1982, Scholengemeenschap 'Je rusalem' Venray. VWO: M. van Bokhoven, Drunen; M. Mul ders, Veulen; C. Wiepkes, Maashees; F. van den Bekerom, Horst; D. Duffhues, Horst; H. Rötjes, Blitterswijck; B. Rötjes, Well; G. Clephas, Venray; L. Tijmensen, Overloon. Totaalresultaat VWO: Kand. Gesl. Afgew. Gymnasium 22 21 1 Atheneum 45 40 5 VWO totaal 67 61 6 HAVO: S. van Bommel, Maashees; M. Lu- cassen, Venray; E. Nabben, Sevenum; G. Peeters, Swolgen; L. Peteres, Swol- gen; Y. Raedts, Oostrum. Totaalresultaat HAVO: HAVO: 131 110 20 1 Kandidate mogelijkheid op herkan sing 3e periode. Middelbaar Beroepsonderwijs Venray In tas (tweejarige): Maryem Altinyuva, Venray; Henrier- te Arts, Venray; Gera Baten, Vredepeel; Henny Beckers, Overloon; Maijke v. d. Beeten, Overloon; Christien Cox, Meer- lo; Riekie van Dijck, Venray; Willy Donders, Venray; Nelly Driessen, Ven ray; Gertie Duykers, Leunen; Anita Engels, Venray; Ania Euwals. Gevste- ren; Joke de Groot, Veulen; Bemadet de Haas, Vierlingsbeek; Gea Hendriks, Venray; Hermie Hendriks, Vierlings beek; Joke Janssen, Wanssum; Erica Klomp, Venray; Anita van de Laar, Venray; Jolanda Lemmen, Broekhui- zenvorst; Corry Lensen, Wanssum; Wilma Litjens, Venray; José Maas, Swolgen; Leonie Mooren, Meerlo; José Nabben, Oirlo; Marleen Nellen, Heide; Peter Nellen, Heide; Liset Oudenhoven, Venray; Marian v. d. Pasch, Venray; Ria Peeters, Overloon; Christien Pe ters, Wanssum; Ine Pijpers, Blitters wijck; Jolanda Pirlo, Venray; Marian Poels, Wanssum; Karin van der Putten, Venray; Monique Reintjes, Oostrum; Thea Schepers, Oirlo; Karina Smits, Vierlingsbeek; Marleen Swinkels, Swol gen; Annette Thijssen, Venray; Petra Thuijls, Oostrum; Hanny Vermeulen, Venray; Peter Verstappen, Leunen; Annemie Vousten, Wanssum: EUy van der Zanden, Venray. Intas [eenjarig]: Annette Basten, Venray; Betty Claes- sens, Venray; Anja Drabbels, Oostrum; Thea van Dijck, Ysselsteyn; Ria van Dijck, Leunen; Henny van Eerd, Vrede peel; Marga Ehren, Venray; Mirjam Jacobs, Leunen; Jacqueline Koek, Well; Henny Reintjes, Leunen; Caro- lien van Vegchel, Venray. KV/JV3: Ria Bankers, Deurne; Wilma Bis- schops, Venray; Leo Claessens, Vrede peel; Mieke Creemers, Venray; Anne mie Cox, Venray; Karin Evers, Vier lingsbeek; Ans Fleuren, Sevenum; Bertie Gielen, Meerlo; Karin Hawin- kels, Venray; Annemie Hoex, Oostrum; Brigit Hosli, Wellerlooi; Berny Janssen, Wanssum; Ine Meulendijks, Deurne; Annemie Mooren, Tienray; Els Rood- been, Kronenberg; Loes van Roij, Blerick; Ans Simons, Sevenum; Helmi Thijssen, Sevenum; Genie Verrijth, Sevenum; Car la Willems, Venray; Dorothé Willems, Overloon; Tonnie Willems, Overloon. Aan de Theologische Faculteit te Tilburg slaagde op 28 juni Ronald Jeurissen te Venray, cum laude voor het doctoraal examen in de „systematische Theologie". Jacques Kruuneberg uit Venray behaalde te Nijmegen het diploma voor Voortgezette opleidingen te Nijmegen. Voor de Engelse Spreekvaardig- heidsexamens door Trinity College te Venray afgenomen, slaagden de volgen de Venrayse kandidaten: Mevr. A. P. Asselberghs, Th. M. M. Bouten, Mevr. A. G. J. Jakobs, Mevr. P. G. Op 't Veld, Mevr. B. A. O. Cree- mers-Gcurts; Mevr. G. H. M. Fuchs, A. van Tilburg, L. P. A. Gommans, H. N. H. Min, M. Dimouni, Th. J. P. A. Rutten, Mevr. J. E. J. A. van Vegchel- Henckens, J. C, van der Velde. Aan de Gelderse Leergangen te Arnhem slaagde voor de akte Engelse Taal en Letterkunde M.O.-B de heer Ton Tillemans, leraar Engels op Jeru salem, woninde in de Sarabandastraat alhier, waardoor hij de 1ste graads be voegdheid heeft verkregen. Bij het Opleidb«Blnstttuut Schoevers slaagde voor het diploma afdelingsse cretaresse, mej. Wennie Martens. miljoenen fietsen en het STELEN van fietsen gebeurt op vrij grote schaal en is dan ook betrekkelijk gemakkelijk. Wie steelt er nou mijn fiets, zult U zich afvragen,of mijn fiets pakken ze niet, ze pakken die van een ander. Zo denken de meeste mensen, maar toch, de fietsen verdwijnen. Op amateu ristische wijze of professioneel aange pakt. Ook in de gemeente VENRAY ver dwijnen fietsen. Op dit moment zijn we in 1982 de 300 fietsdiefstallen al gepas seerd. Het grootste gedeelte daarvan was NIET afgesloten. Wat kunt U zoal doen om diefstal van Uw fiets (bromfiets) te voorkomen. Hieronder volgen enkele tips. Als U ze echter alleen maar als tip beschouwt en er verder NIETS aan doet, komen we nog niet verder. Zorg voor een goedgekeurd Veiligheidsslot Wij spreken van een veiligheidsslot als het voldoet aan 12 z.g. geboden: 1. Het slot moet zo geconstrueerd zijn, dat de fiets, wanneer hij op slot staat, niet op de normale wijze gebruikt kan worden of meegenomen. 2. Het slot moet een zodanige weer stand tegen beschadiging hebben, dat het slechts met GROTE moeite gefor ceerd kan worden. 3. De gezamenlijke slotdetails met uitzondering van de sleutels en bevesti gingsonderdelen, moeten een samen hangende eenheid vormen. (Dus geen openingen in sloten waar voorwerpen tussen gestopt kunnen worden om te forceren). 4. De constructie van zo'n slot moet zodanig zijn uitgevoerd, dat het tijdens het rijden niet op slot kan springen. 5. Blokkeerstiften, schijven respectievelijk klavieren moeten min stens vijf in getal zijn. 6. Ieder slot moet in het land waar het op de markt wordt gebracht, een doelmatige sleutelvariatie hebben. 7. Het blokkeermechanisme moet zó uitgevoerd zijn, dat het slot, op een andere wijze dan met de sleutel, slechts met de grootste moeite geopend kan worden. 8. Bij wielsloten moet het slot het draaien van het wiel verhinderen. 9. Bij een stuurslot moet de voorvork vastgezet worden in een stand van 25° in de langsrichting van de fiets. 10. Wielsloten, die zijn uitgevoerd met op vorkscheden gescheiden vastzit tende onderdelen, moeten een zodanige constructie hebben, dat het slot niet buiten werking kan worden gesteld als de vorkscheden uit elkaar breken. 11Fabrieksgemonteerde sloten moe ten vastegelast zijn, hardgesoldeerd of vastgeschroefd. VOORKOMING MISDRIJVEN Een zaak van de politie én u- 12. Sloten voor na-montage moeten voorzien zijn van een goede gebruiks aanwijzing die het mogelijk maakt deze op een degelijke manier aan te brengen. Bovenstaande eisen zijn afkomstig van het Technisch Bureau ter Bevorde ring van Schadepreventie (TBBS) te Baarn. Als U bij de vakhandel vraagt naar een goedgekeurd veiligheidsslot dan zal deze vakman U een slot verkopen hetwelk voldoet aan bovenstaande eisen. Uiteraard is een goed slot geen garantie tegen diefstal. Maar in de meeste gevallen zal de dief GEEN tijd hebben om een veiligheidsslot te for ceren. Wat voor soorten sloten zijn er: Beugel- of ringslot Dit is het meest voorkomende fiets slot. Het is een ring of beugel, die rond band en velg het achterwiel sluit. Spaaksloten Het meest eenvoudige slot met een pin, die gedeeltelijk tussen de spaken steekt. Over het algemeen zijn dit „prulsloten" tenzij men er de norm veiligheidsslot aan verleent. Dan zijn ze ook veel solieder uitgevoerd. Stuurslot Wordt bij fietsen weinig toegepast. Dit slot zorgt ervoor, dat de voorvork niet de beweging in het stuur kan volgen. De fiets is dus onbestuurbaar. Voorv ork-cylinderslot Dit slot is in de voorvork ingebouwd. Als de sleutel wordt omgedraaid, dan kan de voorvork en dus ook het stuur, niet recht gezet worden. Kabel- en kettingsloten Met behulp van de gelijke goed uit gevoerde sloten kan men de fiets/brom fiets ergens aan „verankeren". In de meeste gevallen wordt dit als tweede slot gebruikt. Dit soort extra slot is aan te raden als men regelmatig de fiets/brom fiets moet stallen op „riskante" plaat sen. Naast deze meest voorkomende slo ten, zijn er nog allerlei varianten in de handel. (Cijfersloten, magnetische, co- desloten etc.). Buiten het feit dat U Uw fiets of bromfiets goed moet afsluiten, kunt U nog aan de volgende punten denken: Zet uw fiets 's avonds en 's nachts niet op onverlichte plaatsen; laat geen waardevolle voorwerpen op fiets en/of in fietstassen achter; voor de jeugd is het misschien leuk om de fiets in een FELLE kleur te schil deren; maar vooral ken Uw framenum mer! Haal bij de politie een Fietsregistra- tiekaart, als hierboven is afgebeeld. Schrijf daarop het signalement van Uw fiets. Bewaar deze kaart zorgvuldig. Heeft Uw fiets geen framenummer, breng dan op Uw fiets op een door U zelf te bepalen plaats en onuitwisbaar, b.v. met slagletters, Uw POSTCODE met huisnummer aan. Bij opsporing en teruggave is e.e.a. een goed hulpmiddel. Als we nog even in de schadecijfers duiken, welke door fietsdiefstallen ont staan.... de waarde van de fietsen die jaarlijks in Nederland verdwijnen, wordt geraamd op ruim 200 miljoen. Onderschat dit niet, want een goede fiets kost al gauw tussen de 500,— en ƒ1000.—. Uiteraard worden er ook fietsen gevonden, welke ergens door de dief zijn achtergelaten. Maar teruggave aan de rechthebbende kan meestal NIET, omdat bij de aangifte nauwelijks een bruikbaar signalement wordt verstrekt. De politie wordt in haar opsporing ern stig bemoeilijkt, vanwege gebrek aan gegevens. Tenslotte vraagt de Venrayse politie het publiek alert te zijn op fietsdiefstal len. Als U ergens iemand fietsen ziet inladen in bestelauto of anderzins, noteert dan het kenteken en laat dit bij ons weten.... Voorts vragen wij het publiek om altijd aangifte te doen van fietsdiefstal. Op deze manier krijgen wij gewoon een beter inzicht, wat er gaande is. Hebt U na het lezen van voo- nog vragen, U kunt aaanooi uag cn nacht terecht bij Uw Venrayse politie. Tot Uw Dienst! J. G. Janssen Onder de grote groep Venrayse pelgrims, die op dinsdag 8 Juni J.l. naar Lourdes vertrok, bevond zich o.m. Mevr. Marle Mlchels-Seykens. Op zlchnlets bijzonders, want Marie Is zo'n vertrouwd gezicht bij de Limburgse Bedevaart naar Lourdes. Maar ditmaal was het de 25e keer dat zij ter bedevaart naar Lourdes ging. De bijna 84-jarige, maar zeer vitale Mevr. Mlchels is een vurige Maria.vereerster, want eerder dit Jaar was zij ook van de partij, toen de „Lim burgse" een vliegreis organiseerde naar Fatlma In Portugal. Inmiddels heeft Marle al te kennen gegeven haar 26e bedevaart In oktober van dit Jaar te maken. Door vernieling van een ruit werd toegang verkregen op klaarlichtedag tot de woning van de fam. J. aan de Rouw- kuilenweg. Ontvreemd werden twee gouden ringen (erfstukken), 180 Duitse Marken en 2100 Oostenrijkse shillin- gen. Bij de Top-garage aan de Paul Burgmanweg werd ontdekt dat uit een viertal vrachtauto's, welke op het afge sloten terrein stonden, de autoradio's ontvreemd waren. Van een op de parkeerplaats van het psychiatrisch ziekenhuis St. Serva- tius geparkeerd staande personenauto van mevr. K. was, waarschijnlijk met een steen, een ruit vermeld. Uit de auto was haar handtas verdwenen. In die tas zaten rij- en kentekenbewijs van de auto en het paspoort van haar en van haar man. De handtas werd later op het terrein teruggevonden maar de beschei den niet. In de vroege morgentijd trof Venrays politie een auto aan, waarin men enkele kleuren t.v.'s, cassetterecorders en nog enkele andere voorwerpen, ter waarde van enkele duizenden guldens aantrof. De twee inzittenden, beiden 28 jaar, afkomstig uit Utrecht, werden aange houden en ingesloten in het Venrayse politiebureau. Het vermoeden bestaat dat die goederen op een van de cam pings gestolen zijn, alleen is nog niet bekend waar. Hangende het onderzoek konden geen andere mededelingen wor den gedaan. Aan de Horsterweg werd vanat een bouwterrein ten nadele van een Venrays aannemersbedrijf een houten staldeur ter waarde van 300 gulden gestolen. Ten nadele van een Venrayse me vrouw werd een portemonnaie met 40 gulden uit haar boodschappentas gesto len. Vermoedelijk vond die diefstal plaats voor de balie van het postkan toor. Ten nadele van een 14-jarige jon gen werd uit een kleedhokje van het ge meentelijk zwembad een digitaal-hor loge merk Velon, ontvreemd. VRIJDAG 2 JUU 1982 Nr. 26 HONDERDENDERDE JAARGANG VANDALISME BIJ JEUGDHUIS IN AANBOUW Voor vele duizenden guldens zijn ver nielingen aangebracht bij het in aan bouw zijnd gemeenschapshuis voor buurt- en jeugdwerk tussen de Beuken laan en Eikenlaan. Vernield werden 7 8 stalen kozijnen, door ze met een hamer te bewerken, electriciteitsleidin- gen waren stuk getrokken en dozen uit de muur gehaald. De hemelwaterafvoer was helemaal vol zand gestort, een teer- ketel was volgeladen met glaswol en een gedeelte van het metselwerk was afgebroken. et verleden rijn in die buurt uic^.i.ioien vernielingen aangericht aan zowel de kleuter- als de lagere scholen complexen. Steeds had men gehoopt dat er getuigen zich in verbinding zouden stellen met de politie, maar tot op heden is dat niet geschied. De ergerlijke vernielingen welke nu zijn aangebracht moeten door getuigen zijn gezien. Nogmaals een dringend beroep op die getuigen om zich in verbinding te willen stellen met de politie. Zij kunnen verzekerd zijn dat de grootste discretie in acht zal worden ge nomen. VERNIELINGEN Weer sneuvelden enkele ruiten van gebouwen van Jerusalem aan de Heu velstraat. Tevens werd er schade aangericht aan de regeninstallatie. In de nacht van vrijdag op zater dag werd op het terrein van het psychia trisch ziekenhuis een sportfiets ter waar de van 1000 gulden geheel vernield. Van een in de Bongerdstraat staande auto, van een 39-jarige in Zwit serland wonende dame, was de antenne vernield. CROSSEN IN DE VROEGE MORGEN Zaterdagmorgen om half zeven kwa men er bij de politie meldingen binnen dat door enkele personen met een auto over perken en grasvelden werd ge- crosst. De-Politiepatrouille ontdekte de bestuurder1 en constateerde dat die behoorlijk gedronken had. Na het ondergaan van de bekende proeven werd hij overgegeven aan de Konink lijke Marechaussee omdat hij in militai re dienst is. KIND ZOEKT ZUN FIETSJE Een kind kwam aangifte doen van het verdwijnen van zijn kinder fiers. Hij verklaarde ernstig gedupeerd te zijn. Het merk van die kinderfiets is „Hadee Blitz". Mogelijk is die fiets door een of ander kind meegenomen vanaf het speelterrein aan de Eligiusweg. Het kind hoopt dat via deze oproep de vinder zich met de politie in verbinding zal stellen. AUTO TEGEN BOOM TWEE GEWONDEN Zondagmiddag geraakte op de Gun- het gras van de rechterberm in een slip; de bestuurder verloor de macht over het stuur en botste tegen een langs de weg staande boom. De bestuurder raakte be kneld en moest door Venrays brand weerlieden uit zijn benarde positie wor- den gevrijd. Zijn naast hem zittende echtgenote moest eveneens met beenfracuren en in wendige kwetsuren naar het ziekenhuis worden vervoerd. Na de botsing geraakte de auto met de inzittenden nog in brand maar dat begin van brand kon door snel ingrijpen van buurtbewoners worden geblust. Het duurde naar onze observering vrij lang eer de Venrayse brandweer ar riveerde, maar toen wel met twee brand weerauto's tegelijk. Het had sneller moeten kunnen! Te weinig Venrayse deelnemers aan de bak- en transportfietsrace, j.l. zondag in Brukske, waar een parcours van in totaal 50 km was uit gezet. Geen wonder, dat de laatste deelnemer meer dan een uur na de winnaar de eindstreep passeerde. De Brabanders, met name uit Best, Oss en Uden hadden kennelijk meer er varing met dit sportieve gebeuren, want zowel bij de heren als bij de dames gingen de prijzen naar onze Brabantse buren. De belangstelling en de deelname is van dien aard geweest dat ook het volgend jaar een dergelijk evenement zal worden georganiseerd. De werkgroep bak- en transportfiets race dankt hiermee de gemeente, de politie en de EHBO voor hun medewer king. meesterschilders omdat schilderen een zaak van vertrouwen is. cor reijnders dr. poelsstraat 14 venray telefoon: 82810 DIEFSTALLEN Onbekenden hebben zich door verbreking toegang weten te verschaf fen tot een aan de Energieweg gelegen bedrijf. Ontvreemd werden een draag bare radio en een bandmaat. Uit een weiland achter een woning aan de Energieweg werd een weidepomp ter waarde van 1370,gestolen. Een inwoner van Venray deed aan gifte van diefstal van zijn portemonnaie met 200 gulden tijdens de bakfietsen race op het Brukske. In de nacht van zaterdag op zon dag werd uit een woning aan de Beethovenstraat een partij grammo foonplaten, te weten 1000 singels en 200 langspeelplaten gestolen. Hoe die dief stal heeft plaatsgevonden kon ons niet nader worden meegedeeld. NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo próximo celebramos la fiesta de los Aposteles Pedro y Pablo. Durante la celebración Eucharistica de las once y cuarto en nuestra capilla, Overloonseweg 2, el Padre Juan bautizarè a MIRANDA, la hija de los Sefiores Novoa de Boxmeer. Después de la Misa reunión y convite en la salita del convento. Hasta Ia vista! NOTICIAS CULTURALES Si va de vacaciones: Tiene se pasaporte en regla? Y los formularios del 'Ziekenfonds'? Si va en cocho: hègalo revisar antes de salir! No olvide los seguros de Viajes. Vuelva a su trabajo el dia indicado; regresar tarde puede significar el despido. Si cobra una prestación, el regresar tarde le pone en peligro. El Padre Juan les desea a todos VDS unas felices vacaciones. También durante de las vacaciones continuaremos la misa dominical de las once y cuarto en nuestra capilla. Hasta la vista! Zaterdag: 19.00 1. maandd. v. Hendrikus Stiphout en Catharina Jeu ken; 2. maandd. v. Piet Janssen; 3. H. Mis voor overl. fam. Peeters-Ewals; 4. H. Mis voor Jeanne v. d. Berg-Swin- kels. Zondag: 8.30 H. Mis voor Peter Johannes Philipsen; 10.00 1. H. Mis voor Helm Janssen nms. fam. Arts; 2. gest. jgt. v. Henricus v. Lipzig, Catharina van Lipzig-Geurts en Maria van Lipzig-Wilmsen; 11.30 1. gest. jgt. voor Johanna Wismans-van Vegchel; 2. H. Mis voor Anna Janssen-Spreeu- wenberg nms. petekinderen. Maandag: 9.00 1weekd. v. Mevr. de Weert-de Swart; 2. weekd. v. Jan Jeurissen. Dinsdag: 8.00 1. weekd. v. Too - n Hendricks; 2. H. Mis voor Wilhelmus Spreeuwenberg. Woensdag: 8.00 H. Mis voor Ma- thieu Arts. Donderdag: 8.00 H. Mis voor Jan Jeurissen nms. de buurt; 14.00 H. Mis uit dankbaarheid b.g.v. het huwelijk van Maria Arts en Peter Philipsen. Vrijdag: 19.00 1. jgt. v. Jacob Flinsenberg; 2. H. Mis voor Toon Hendricks nms. de buurt; 3. maandd. v. Mevr. de Weerdt-de Swart. Zaterdag: 19.00 1. jgt. v. Harrie Jenniskens; 2. maandd. v. Margriet v. d. Berg-Spreeuwenberg; 3. H. Mis voor Mevr. de Weert-de Swart nms. de buurt; 4. H. Mis voor Raymond van Asten. Misdienaars: Zaterdag: 19.00 Rob Janssen en Bart Marcellis. Zondag: 8.30 Mare Sijbers en Tom Lemmens; 10.00 Jos Bovee en Karei Dekkers; 11.30 Patrick Marcellis en Joan Lutters. Weekdagen: Rob Strijbos en Noël Michels. Vrij: Peter Michels, Roel Emonts en Patrick Vergeldt. Mededelingen: 1 Vanwege de kermis is er maandag avond geen H. Mis maar 's morgens om 9 uur. 2 Van 7-17 juli en van 2-12 aug. ben ik op vakantie. Pater de Hosson zal me in die tijd vervangen. 3 Tijdens de vakanties is er zondags geen preek en gedeeltelijk ook geen zang. 4 Gevonden: in de kerk een bruine pa- rapluie. Terug te bekomen op de pas torie. 5 Ik wens iedereen heel prettige kermis dagen en een heel fijne vakantie. Zaterdag 4 juli: 19.00 Avondmis voor fam. Janssen, fam. Weerdenburg. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees voor fam. Raafs-Bastiaans; 10.00 uur Hoogmis voor overl. ouders Geurts, voor zegen in gezin, fam. Frijssen en fam. v. d. Hoeven. Maandag: 8.45 H. Mis voor de over ledenen van de Karmel, Pastoor Roos en fam. Maurik. Dinsdag: 8.45 H. Mis voor Vossen- Verrijdt. Woensdag: 8.45 H. Mis t.e.v. de H. Jozef voor genezing van een zieke, voor fam. Weerdenburg, fam. Smits en t.z.i. Donderdag: 8.45 H. Mis uit dank baarheid en fam. Grig en Oen. Vrijdag: 8.45 H. Mis voor fam. Mols-Oomen en voor algeheel herstel; 14.00 H. Mis ter gelegenheid van het huwelijk van Lia Coppus en Jos Aben. AUTO BESCHADIGD Een autobezitter uit Oirlo had zijn auto geparkeerd in de Hoofdstraat nabij de kerk. Toen hij zondagmorgen omstreeks kwart voor vier bij zijn auto terugkeerde ontdekte hij dat zijn auto bij het rechter portier behoorlijk be schadigd was. De veroorzaker had geen visitekaartje achtergelaten. Mogelijk kunnen er getuigen zijn, die de politie op de identiteit van de wegpiraat kan zetten.

Peel en Maas | 1982 | | pagina 9