VENRAY De Wetteling AGENDA 30 jaar geleden GEMEENTERAAD GEEFT FIAT AAN WELZIJNSPLAN 1982-1985 JEUGD- WIELERRONDE VERKEER(D) IN GEBIED VLAKWATER KRIJGT HEIDE RIOLERING KAP- VERGUNNINGEN VERLEEND Vakantietijd Walt Disney-tijd REÜNIE MEER ONVREDE OVER VENRAYS STADS AUTOBUSDIENST CDA gaat praten met de PvdA GEVONDEN De overloopvijver in het Brukske mag zich In een bijzondere belangstelling van vele watervogels verheugen. Verschillende eendensoorten hebben er deze lente gebroed en zwemmen trots met hun nakomelingen dooi het water. Niet minder trots zijn vader en moeder Zwaan, die dit jaar maar eventjes zes jongen hebben uitgebroed. Vader Zwaan houdt te nieuwsgierige toeschouwers met veel kabaal op veilige afstand. Vorig jaar kreeg dit zwanenpaar slechts één nakomeling. Hun elereen zouden zijn weggehaald, aldus insiders. Behalve watervogels krioelt het in deze vijver ook van kikkers, die hun kwaakconcert slechts zelden stoppen. De jeugdwielerronde van Noord- Limburg gaat dit jaar voor de achtste keer van start. De ronde wordt georganiseerd door de Stichting Jeugdwielerronde van Noord-Limburg. De organisatie bestaat geheel uit vrijwilligers. En speciaal deze vrijwilligers, waarvan er verscheidene al jaren meedoen, willen we dit jaar eens extra bedanken voor hun inzet. Od deze plaats ook een extra woord van dank aan alle ploegleiders, die uiteindelijk óók deze ronde mogelijk maken. De jeugdwielerronde heeft op de eerste plaats een rekreatief karakter. Per dag wordt ongeveer 45 km fietsend afgelegd, in een rustig tempo, daarbij genietend van de mooie natuur in Noord-Limburg. Om er toch een wed- strijdelementje in te brengen is er in de middagpauze een klassementsproef, waaruit de gele truidrager naar voren komt. Beginnend op dinsdag 6 juli, zullen ongeveer 160 kinderen in de leeftijd van 10 tot en met 12 jaar, zaterdag 10 juli in desporthal ,,de Wetteling" finshen. Door de aparte puntentelling heeft iedere deelnemer kans op de eerste plaats. In de puntentelling zal rekening gehouden worden met de leeftijden. Het klassement wordt samengesteld aan de hand van de volgende opdrach ten: behendigheidsproef; sprint; verrassingsproef; cycle-cross; individuele tijdrit. Programma: Dinsdag 6 juli: Start eerste etappe in Siebengewald. Rust en behendigheidsproef in Well (sportpark). Finish in Vredepeel. Woensdag 7 Juli: Start tweede etappe te Vredepeel. Rust en sprint te Meerlo. Finish in Sevenum. Vrijdag 9 Juli: Stan vierde etappe in Sevenum. Rust en cycle-cross in Meterik. Finish in Ysselsteyn. Zaterdag 10 juli: Individuele tijdrit te Ysselsteyn. Vertrek naar Venray. Prijs uitreiking in sporthal ,,de Wetteling". De organisatie hoopt dat het ook dit jaar weer voor iedereen een fijne jeugd- ronde zal worden, en wenst alle kinderen, ploegleiders, begeleiders, me dewerkers en anderen veel plezier en veek succes toe. Voor eventuele vragen kunt U zich wenden tot: Jack Schuurmans, Fagotstraat 60 5802 KH Venray Tel. 04780 - 86286 De P.S.P.-Venray heeft in een brief aan het college van b. en w. gewezen op een aantal onveilige en irritante situaties en slecht verkeersgedrag in het recrea tiegebied Vlakwater. In het verkeers- spreekuur heeft de P.S.P. de geconsta teerde verontrustende situaties nog maals toegelicht. Een en ander heeft er toe geleid, dat de gemeente in het Vlakwatergebied in enkele onverharde wegen barriëres zal bouwen. Dit zal worden gerealiseerd door het enigszins in westelijke richting verschuiven van de aansluiting van het onverharde gedeelte van de Weg in den Berg en deze slechts open te stellen voor langzaam verkeer en door het maken van een versmalling in de beide verbin dingswegen tussen het Vlakwater en de Hoopweg. Daardoor zal de doorgang voor auto's onmogelijk worden. Om een goede bereikbaarheid per auto van de woningen aan het Vlakwa ter veilig te stellen, zal die weg tussen de Kempweg en even voorbij de Weg in den Berg „open" blijven. Om parkeer overlast en andere hinder (nabij de tennishal) te voorkomen, zal aan beide zijden van dit weggedeelte een parkeer verbod moeten worden ingesteld. Met deze maatregelen wordt tevens verbetering gebracht op het gevaarlijke kruispunt Kempweg/Weg in den Berg. Het gemeentebestuur meent, dat deze maatregelen en het toezicht op de nale ving daarvan kunnen bijdragen tot de rust en de veiligheid in het recreatiege bied. Het gebruik van bospaden door bromfietsen en motoren is volgens b. en w. een moeilijk te bestrijden euvel, dat gelukkig in Venray nog geen buitenspo rige vormen heeft aangenomen. De politie zal zoveel mogelijk optreden tegen het crossen door jeugdigen met crossbrommers. Het pleidooi van de P.S.P. voor de aanleg van verkeerslichten op de kruising Westsingel/Kempweg wordt niet door het college onderschreven omdat dit kruispunt overzichtelijk is en ter plaatse voldoende waarschuwings- en voorwaarschuwingsborden zijn ge plaatst. Ook de door de P.S.P. gewenste aanleg van een tiental verkeersdrempels in het westelijke gedeelte van de Kempweg om hardrijden te voorkomen, wordt niet door het college onder steund. De Kempweg heeft daarvoor een te grote verkeersfunctie. De omliggende woonstraten zouden dan de verkeers drempels de nadelige gevolgen voelen. De beste oplossing zou zijn wijziging te brengen in de gestrektheid van de Kempweg, maar hiervoor ontbreekt het geld. Overigens, zo menen b. en w., wordt de snelheid van het autoverkeer nog enigszins in de hand gehouden door de rechts-voorrangsregeüng. Door de politie zullen op dit weggedeelte regelmatig snelheidmetin gen worden gehouden. De vier in de gemeenteraad vertegen woordigde frakties hebben dinsdag avond in alle toonaarden de lof bezongen op het welzijnsplan van de gemeente voor de jaren 1982-1985. De heer A. den Brok (Samenwerking) noemde het een gigantische operatie van de gemeente, dat geresulteerd heeft in een stuk, dat iedere Venrayer raakt. De heer Reintjes, Kerkdorpen, noemde het een goed plan met vele mogelijkheden in goede en slechte tijden. De V.V.D.- fraktievoorzitter L. Janssen had alle waardering en complimenten voor het resultaat, dat gezien mag worden. P.v.d.A.-voorman H. Willems, even eens vol lof over het resultaat van 2 Vi jaar intensief werken zette echter de nodige vraagtekens achter de financiële haalbaarheid van het plan. Wethouder van Oers, die als coördi nerend wethouder ten nauwste betrok ken is geweest bij de opstelling van het welzijnsplan, dat in samenspraak met de bevolking tot stand is gekomen, gaf een wat de heer Den Brok noemde een degelijk en doordringend antwoord op alle vragen. Hij kwam er rond voor Er is een onderzoek ingesteld naar de eventuele financiële haalbaarheid van eon rioleringsplan voor het kerkdorp Heide. Het Waterschap Zuiveringschap Lim burg is in principe bereid de kosten van een persleiding waarmee een riolering op een zuiveringsinstallatie wordt aan gesloten, te betalen. Maar dan moet de woonkern uit minstens honderd wonin gen bestaan. In Heide komen echter thans 86 woningen voor aansluiting in aanmerking, terwijl volgens het bestem mingsplan nog 11 woningen kunnen worden gebouwd. In totaal kan men dus in Heide 97 aan te sluiten percelen halen. De wethouder van openbare werken zal echter nagaan of het Waterschap Zuiveringschap Limburg bereid is de kosten van de aanleg van de persleiding naar de Venrayse zuiveringsinstallatie voor zijn rekening te nemen. De volgende stap zal dan zijn een gesprek met de bevolking van Heide te beleggen om na te gaan of en in hoeverre men bereid is bij te dragen voor een rioolaansluiting, omdat riole ring in ieder geval kostendekkend moet worden uitgevoerd. DRONKEN AUTO BESTUURDERS In de nacht van donderdag op vrijdag hield de politie twee autobestuurders aan (een uit Horst en een uit Venray). Bij beide bestuurders werd alcoholge bruik geconstateerd. Blaas- en bloed proeven waren het gevolg en met een rijverbod en aanzegging dat procesver baal zal worden opgemaakt werden zij huiswaarts gezonden. Zaterdagmorgen controleerde een politiepatrouille een autobestuurder. Men ontdekte dat die bestuurder teveel alcohol gedronken had. Na het onder gaan van de bekende proeven werd hij huiswaarts gezonden, met een rijverbod en de aanzegging dat procesverbaal zal worden opgemaakt. Venrays politie trof een bestuurder van een volkswagenbusje aan, zonder rijbewijs. Hij was pas 17 jaar. Ook bleek die auto niet verzekerd te zijn. Blaasproeven wezen uit dat de bestuur der ook een bloedproef moest onder gaan. Verder kon worden vastgesteld dat de bestuurder een valse naam had opgegeven. De auto werd in beslag ge nomen en met een rijverbod en de aan zegging dat de nodige processen verbaal zullen worden opgemaakt, werd hij huis waartsgezonden OPROEP GETUIGEN De bestuurder van een tweewielige motor, de 19-jarige J. L. uit Venray, reed over de Schoolstraat en kreeg bij de kruising met de Merseloseweg- Leeuwstraat geen voorrang van een nog onbekend gebleven automobilist. De motorbestuurder kwam na de ontstane botsing te vallen en werd licht gewond. De veroorzaker reed zonder zijn identi teit bekend te maken of zich om het slachtoffer te bekommeren. De politie verzoekt eventuele getuigen zich met haar in verbinding te willen stellen. uit, dat er het komende jaar wel weinig zal uitkomen van het uitvoeren van prioriteiten. In het kader van de bezuinigingen heeft het college al 100.000,gesnoeid op de welzijns- plannen. Voor dit jaar rest slechts 50.000,voor incidentele zaken terwijl het voor 1983 gereserveerde bedrag van één ton in de bezuinigings slag is gesneuveld. In feite komt het er op neer, aldus de wethouder, dat er eigenlijk geen rooie cent aanwezig is om het plan te verwe zenlijken. Hij vond dat erg frustrerend voor organisaties en verenigingen die veel inspraak hebben gehad en veron derstellen, dat zij er met dit plan beter op zouden worden, Volgens de heer Den Brok zal met dit welzijnsplan als basis gewerkt kunnen worden aan ordening van verschillende zaken en verbetering van samenwerking tussen verenigingen en organisaties. „Dit kost geen geld, alleen een sterke wil tot samenwerking" aldus de heer Den Brok, die het plan ook de basis noemde voor het verdere beleid van het college van b. en w. Het college van b. en w. heeft ver gunning verleend voor het kappen van tien populieren nabij het pand Steegse Peelweg 14 in Leunen. Deze Italiaanse populieren staan in een dubbele rij langs de oprit naar het bedrijf. De bomen zijn reeds eerder getopt in verband met gevaar van takbreuk bij storm. De bomen verkeren in een slechte toestand en leveren gevaar op voor het land- bouwverkeer. De kapvergunning is verleend onder voorwaarde dat ter plaatse wordt her- beplant. Daarbij worden eik, kastanje, linde of populier door de plantsoenen dienst geadviseerd. De Zusters Ursulinen hebben vergun ning gekregen voor het kappen van een eik voor het klooster „Sint Oda" aan de Merseloseweg. De boom is grotendeels verdord en brengt het straatverkeer in gevaar. De boom maakt deel uit van een uit eiken bestaande rij beplanting. Er wordt geen herplantplicht opgelegd omdat daardoor het gat in de rijbeplanting alleen maar geaccentueerd zou worden. FILMNIEUWS In de komende vakantieweken wor den er in principe elke middag films ver toond van WALT DISNEY. Alleen bij heel warm zomerweer kunnen deze voorstellingen vervallen. Begonnen wordt met de nieuwste tekenfilm FRANK EN FREY (The fox and the hound) welke geheel nederlands gesproken wordt. De voorstellingen van FRANK EN FREY beginnen vrijdag 2 juli. Medio juli komt dan Disney's bekende tekenfilm PINOCCHIO. Nog steeds een van de beste films uit deze studio. Vervolgens wordt er nog een Disney festival gehouden (begin augus tus). Voor kinderen gelden gereduceerde prijzen. SCHUIVENDE LADING HOUT OP WEGDEK Een trekker met oplegger, verloor op de Westsingel in een links lopende bocht zijn lading hout. Daarbij werd ook een lichtmast beschadigd. De politie had met de brandweer handen vol werk om het verkeer in goede banen te leiden. Venrays brandweerlieden zorgden dat het wegdek weer schoon werd. Persoon lijke ongelukken deden zich niet voor. LICHT GEWOND Een bromfietser uit Overloon reed vanaf de Oostsingel de t-kruising met het Nassauplein op, en verleende geen voorrang aan een van rechts komende personenauto. Bij de daardoor ontstane botsing werd de bromfietser gewond. Hij werd naar het ziekenhuis overge bracht. Na onderzoek aldaar bleken de verwondingen mee te vallen en kon hij naar huis worden overgebracht. Ook dit jaar wordt er weer een reünie georganiseerd en wel voor vrouwen, die geboren zijn tussen 1 april 1931 en 31 maart 1933. Deze reünie vindt plaats op zaterdag 6 november in zaal In den Engel te venray. Mer heeft reeds 125 uitnodigingen verzonden. Als U er ook bij hoort, en nog geen uitnodiging hebt ontvangen, kunt U zich opgeven bij een van onderstaande adressen. Ook als U een dochter of zuster buiten Venray hebt wonen en zij heeft nog geen uitnodiging ontvangen willen we dat graag van U vernemen. Voor inlichtingen kuntU bellen of schrijven naar: To Vollenberg-Geurts, Deurneseweg 40 5812 AR Venray tel. 82144; Lies Dupont-Janssen, Kolk weg 19, 5802 BT Venray tel. 84156 Ilse TummersSchaeffers, Stationsweg 53, 5802 AA Venray, tel. 85976 Jeanne v. Enckevort-v. d. Beuken, Goudsmidstraat 7,5801 RE Venray, tel. 85296 UIT PEEL EN MAAS van zaterdag 28 junii952 - nr. 26 Met een eenvoudige kranslegging door de Duitse consul uit Amsterdam is het Duits Militair Kerkhof te Yssel steyn voor het publiek opengesteld. Voor het eerst kwamen plannen op tafel om ook in Venray het Kinder vakantiewerk te organiseren. Bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer verloor „in het Katholieke Venray" de K.V.P. nogal wat stemmen. De PvdA verdubbelde zijn aanhang en kreeg 235 stemmen. Op de Noord-Limburgse Paarden- fokdag te Horst behaalden vele Venray se inzenders goede prijzen met hun paarden. De hengsten Nico van Melo, Constand de Marche en Honved I trokken veel belangstelling. Het Oorlogsmuseum in Overloon mocht al 50.000 bezoekers noteren. Prins Bernhard trok Venray als eerste gemeente waar cabaretavonden ten bate van het Anjerfonds worden gehouden. Rode bessen, zelf plukken, bij Steeghs in Castenray, voor 35 cent per kilo. En eerstelingen kosten 12 cent per kilo bij Heidens op 't Schoor. Een goede oplossing voor het stads vervoer te Venray is slechts mogelijk als een extra bus wordt ingelegd. De huidige situatie is onaanvaardbaar. Dit schrijft de Vereniging Reizigers Open baar Vervoer (ROVER) in een beroep schrift gericht aan de Rijkshoofdinspec teur van het Verkeer in Limburg. Eerder heeft ROVER over dit onder werp al geschreven aan de Minister van Verkeer en Waterstaat. Op deze brief is nog geen antwoord ontvangen. Op zich is ROVER blij met een aantal verbeterde aansluitingen van de „stads dienst" van Venray, met name op andere (interlokale) buslijnen. Toch wordt de huidige oplossing geen goede geacht. Het voornaamste probleem is dat diverse wijken in Venray nu nog slechts eens per uur worden bediend, terwijl er voorheen elk half uur een bus kwam. Dit komt doordat ook de wijk Landweert in het „stadsnet" is opgeno men, terwijl het aantal in te zetten bussen niet mocht worden uitgebreid van de rijksverkeersinspectie. Liever had ROVER gezien dat, uitgaande van deze uitgangspunten, Landweert iets minder goed werd bediend, namelijk langs de rand van de wijk. De halfuur- dienst door Veltum en 't Brukske had dan kunnen worden gehandhaafd. Voorts wijst de reizigersvereniging erop dat het ziekenhuis van Venray, als gevolg van de routewijzigingen, in het weekeinde niet meer per bus bereikbaar is. Er wordt voor gepleit op zaterdag enkele ritten op lijn 28 naar het ziekenhuis in te leggen. De heren Van der Linden en Mateman, beiden leden van de Tweede Kamer voor het C.D.A. hebben aan de Minister van Verkeer en Waterstaat schriftelijke vragen gesteld over de nieuwe dienstregeling voor het open baar vervoer in Venray. Gevraagd wordt of het juist is, dat de nieuwe dienstregeling, ontwikkeld door de Zuid Ooster in samenwerking met de gemeente Venray, ten opzichte van de oude budgettair neutraal is. Daarnaast willen de vragenstellers graag weten, wat de redenen zijn, dat de Rijksver keersinspectie de verbeterde dienstrege ling niet heeft aanvaard. Aan de minister wordt tenslotte gevraagd of hij bereid is te bewerkstel ligen, dat de door de Zuid Ooster in samenwerking met de gemeente Venray ontwikkelde verbeterde nieuwe dienst regeling per eerstmogelijke datum als nog ingevoerd kan gaan worden. VOOR VENRAYS GEMEENTERAAD Woensdagavond heeft de CDA Venray besloten met de PvdA te gaan praten over een constructief gemeentebeleid voor de komende vier Jaren. De CDA als grootste partij in onze gemeente, claimt 3 van de 4 wethouderszetels. Als kandidaten hiervoor zijn aangewe zen mevr. Poels-Peters, Jo van Oers en Wim Claessens. Men mag aanne men, dat als 4e wethouder Henk Wil lems van de PvdA kandidaat zal staan T PROGRAMMA SPORTHAL „DE WETTELING" van 1 tot en met 8 juli 1982 Donderdag 1 juli: 21.00-22.30 Badminton Vrijdag 2 juli: Geen programma. Zaterdag 3 juli: 18.00-19.00 Koopmans zaalv. vr. 19.00-20.00 Thomassen zaalv. vr. Zondag 4 juli: 10.00-12.00 Badminton. Zondag 4 tot en met donderdag 8 juli: Jeugdkamp KNVB. openbare bibliotheek i/enray Keuze uit de nieuwe aanwinsten voor de jeugdafdeling: 041. Hayward, L. Sesamstraat woordenboek. Systematisch gerang schikt worden allerlei woorden en be grippen uitgelegd door middel van bele venissen van figuren uit de bekende tele visieserie. 228. Zink, J. Al ben ik een ezel tje.... Verhalen uit het Oude en Nieuwe Testament, aaneengeregen door de belevenissen van drie ezeltjes, die hun visie op de gebeurtenissen geven. 397.12. Muiser-Saes, B. en M. de Vries-van Andel. Waar woont jouw papa? Een voorleesboekje voor peuters en kleuters over een jongetje dat de scheiding van zijn ouders met veel emoties beleeft. Eenvoudige tekst in korte zinnen en groot lettertype; veel illustraties die de emoties goed uitdruk ken. 543.2. Sijmons, R. Proefjes in de keuken. Schei- en natuurkundeproeven kun je gewoon thuis doen met dingen uit de keuken. Sommige van die proeven zijn heel nuttig bij het koken. 576. Aliki. Dinosaurussen opgra ven. Prentenboek over het opgraven van dinosaurussen en wat er met het geraamte wordt gedaan voordat ze in een museum tentoongesteld worden. 626.1. Kleurige kruissteekmotie ven. Kruissteekontwerpen in kleur met telpatronen. 638.4. Greé, A. In de tuin. Marijke en Piet leren van hun oom, een tuinman, in dit vroljk gekleurde pren tenboek de namen van verschillende bloemen, groenten, vruchten, bomen, tuingereedschap, nuttige en schadelijke dieren. 865.7. Het grote luister leesboek. Voorleesboek voor kleuters met grappi ge verhaaltjes en versjes over dieren en de belevenissen van enkele kleuters. 931. Boxtel, A. van. De Neder landse stad. Geschiedenis van de stad, en daarmee samenhangend het platte land, in Nederland van de middel eeuwen tot heden. am. n-v.s. Chesneau, A. Het leven van de Indianen van de Crow-stam. Be schrijving van de zeden en gewoonten van de Indianen van de Crow-stam in Noord-Amerika. Een gele kanarie. Een grijs bruin poesje van ongeveer 6 weken oud. Een chroom horloge, merk Q en Q mee met datum aanduiding Een bankbiljet van 25,— Een bankbiljet van 100,— Een wit damesvest met een witte cein tuur Autosleutel van Renault Een zwarte sleuteletui met 3 sleutels Twee oude metalen terrasstoelen wit met rode plastic zittingen Een geel regenjack Een groen tupperware bekertje Twee fietsensleutels Een zwarte zak met fluit Een sleuteletui met fietsensleutel Sleutelhanger Een blauw sjaaltje Een blauw gymtasje Een sleutelhanger met sleutel Een blauw kabelslot Een fietstas net regenjas en fototoestel. Voor informatie kunt U zich wenden tot de administratie van de gemeente politie te Venray, Leunseweg 4, tel. 04780-84888 toestel 227. SCHOOLFOTO VAN VROEGER Deze week een prachtige schoolfoto van de 6e klas meisjesschool St. Ursula uit 1916. Juffr. is Lotje Fakkeldij. Bovenste rij v.I.n.r.: Marie Raedts, Marie Franssen, Dien Theuws, Marie Ambrosius, Zus Aerts, Marie Greef- kens, Corrie Min, Henriëtte Esser. 2e rij: Netje Maessen, Nellie v. d. Voort, An Goumans, Marie Balthissen, Fien Linskens, An van Opbergen, Marie Messemaeckers, Lien Arts, Betje Nooyen, Carolien Michiels. 3e rij: Carolien van Kessel, Marie Vermeulen, Mien Linskens, Gon Ver stegen, Nel van Gerven, Til Clephas, Truus Swinkels, Nel Drabbels, Marietje Custers. Onderste rij: Bertha Derks, Truda Derks, Truuike Vollenberg, Marie Franssen. Ook deze foto kan nabesteld worden bij J. v. d. Putten, Westsingel 18, Ven- «ay. Hebt U nog een schoolfoto? Wij willen ze graag in ons blad opnemen. Er zijn geen kosten aan verbonden. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, A. Franken, Th. Lankveld, H. Schraven en J. Wittgen: W. BLOEMEN Stationsweg 15 tel. 81465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck Keizer, F. Schmeetz, Th. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: G. VAN LOON Patersstraat 60 telefoon 88800 DOKTER VAN DONGEN Kabroebstraat 12, America tel. 04764 - 707 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10 tot 11 uur; 's middags van 17 tot 18 uur. ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Telefoon 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN van heden vrijdagavond 18 uur tot vol gende week vrijdag. APOTHEEK DE MONNIKSKAP Paterslaan-hoek Patersstraat, tel. 80140 Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13 00 en van 17.00 tot 18.00 uur. aondag: van 10.00 tot 12.00 en van 17.00 tot 18.00 uur; Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY Voor spoedeisende gevallen, uitsluitend na telefonische afspraak, neemt waar B. RUYTEN telefoon 81383 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en W.G.A.M. Loonen dienst op vrijdag, zaterdag en zondag W.H. KREMER, Mgr. Nolensstraat 12 Venray telefoon 04780-81000 Spreekuur kleine huisdieren: za en zo van 13.30 tot 14.00 uur en volgens afspraak KLEINE HUISDIERENPRAKTIJK van Winden/Ruymbeek M.J. VAN WINDEN Stationsweg 8 Venray tel. 04780-81336 KAMERBEMIDDELINGSBURO open: maandag tm donderdag 10 -12 vrijdag 17 - 19 uur Hoenderstraat 33 tel. 85251 Venray MASJ maatschappelijk advies sentram voor jongeren Hoenderstraat 33, Venray TeL 04780-85251 open: maandag tm donderdag 10 - 18 vrijdag 10 - 20 uur GEZINSVERZORGING EN BEJAARDENHULP Westsingel 5 Venray tel. 04780-863» spreekuur maandag t.m. vrijdag van 9 tot 10 uur. WERGROEP HOMOSEKSUALITEIT VENRAY tel. 04780 - 88809 (mannen) tel. 04780 - 80373 (vrouwen) INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM, LIMAGAS en WML Past. Wijnhovenpark 1, 5801 BZ Venray telefoon 04780 - 86333 Geopend maandag tm vrijdag 9-17 uur. F.N.V. afdeling VENRAY Sekretarlaat: Overloonseweg 89 telefoon 04780-88723 Aangesloten plaatselijke bonden: Industriebond, bouw- en houtbond, voedingsbond, vervoersbond, ABVA/KABO, ABOP, dienstenbond REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkun dige voor Venray, Meerlo en Wanssum is bereikbaar via telefoonnummer 04780 -81269. Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijkverpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er ge legenheid van maandag tot en met vrijdag van 08.30 tot 09.00 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uitleenartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 08.30 tot 09.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedge vallen door de wijkverpleegkundige van de weekenddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na gebruik zo spoedig mogelijk terug te bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269. Spreekuur Diëtiste: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269. Zwangerschapsgymnastiek: Aanmeldingen via telefoon 81269. Groene Kruis Wijkcentrum „De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkver pleegkundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur, telefoon 83859. Zuigelingen- en kleuterbureau uitslui tend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum „Landweert" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkver pleegkundige op maandag, woensdag en vrijdag van 08.30 tot 09.00 uur, tele foon 88273 of 85900.

Peel en Maas | 1982 | | pagina 3