COL» Hengelsport Ruitersport VAMOS AVER ZIEKENOMROEP KERKELIJKE DIENSTEN oostrum VERLICHTING VELTUM definitief op een laag pitje Pleidooi voor maximum snelheid in Casten ray Rookverbod AWC* •AST-A' SOFT- EN HONKBAL Toegankelijkheid van gebouwen VERVANGING LINDEBOMEN CURSUS AFSLANKEN Programma van de Venrayse Omroep Stichting Grote Kerk Venray Kapel St. Servatius Parochie Paterskerk Parochie Otrlo Kerk 't Zonnelied Brukske Parochie Yredeskerk Protestantse Kerkengemeenschap Rectoraat Smakt Parochie Oostrum Parochie Castenray Parochie Leunen Parochie Ysselsteyn Parochie Merselo Rectoraat Yredepeel Rectoraat Veulen Rectoraat Heide Jehovah's Getuigen VAN 19 TOT EN MET 26 JUNI Het college van b. en w. heeft besloten de openbare straatverlichting in de woonwijk Veltum in het kader van de bezuinigingsmaatregelen definitief op een laag pitje te laten branden. Afgelopen winter werd een aantal lichtpunten bij wijze van proef gedoofd en kregen de bewoners de gelegenheid hun mening te zeggen over deze bezuinigingsmaatregel. Twintig bewo ners van Veltum hebben gereageerd waarna de zaak met de wijk vereniging Veltum werrd doorgesproken. Tijdens dit gesprek werd vastgesteld, dat de proef als geslaagd mag worden be schouwd. Naar aanleiding van de ingekomen reakties zijn enige wijzigin gen in het verlichtingsplan aangebracht, t.w.: 23 eerder gedoofde lichtpunten zul len weer ontstoken worden; 1 lichtmast zal worden omgescha keld van avond- op nachtrooster; 16 masten zullen worden gedoofd en 4 lichtmasten zullen worden ver plaatst. Nu de bezuiniging op de openbare straatverlichting in Veltum definitief wordt zijn er 72 st. z.g. „paddestoel- tjes" 50%) en 45 lichtmasten 34%) gedoofd. Van deze 117 vrij komende lichtmas ten zullen er 72 worden overgeplaatst naar de nieuwe woonwijk Landweert, terwijl er 45 in het buitengebied worden geplaatst in het kader van verkabelings- plannen van de P.L.E.M. Tegenover een geraamde jaarlijkse besparing op de straatverlichting staat uiteraard een'uitgavepost voor het ver plaatsen van de lichtmasten. Voordat hierover de gemeenteraad een beslissing neemt, zal eerst het advies worden gevraagd van de commissie voor openbare werken resp. financien en belastingen. Voor de tweede maal sinds 1979 heeft het college van b. en w. in een brief aan het college van G.S. gepleit voor het terugbrengen van de maximum snelheid op de Horsterweg in Castenray-kom van 70 naar 50 km per uur. Dit verzoek werd gedaan door de dorpsraad van Castenray op aandringen van een groot aantal inwoners. Het verzoek van drie jaar geleden werd door het provinciaal bestuur niet ingewilligd op grond van een niet aaneengesloten bebouwing in Castenray en de teruggelopen verkeersintensiteit van de Horsterweg. Nu meent het college van b. en w. dat er alle aanleiding is om het pleidooi te herhalen. Gewezen wordt op de veran derende verkeersbetekenis van de ïiors- tcrweg, de huidige bebouwingscóncen- tratie ter hoogte van de kerk en de aantallen overstekende voetgangers. Nu het versmallen van de Horsterweg wel niet haalbaar zal zijn zou volgens het college van b. en w. het terugbren gen van de maximum snelheid van 70 naar 50 km/u en het toezicht op het naleven van deze maatregel, in ieder geval een gunstig effect hebben op de verkeersveiligheid ter plaatse. IN STUDIEZAAL VAN DE BIBLIOTHEEK? De heer H. Verwiel heeft het gemeentebestuur gevraagd een rookver bod in te stellen voor de Openbare bi bliotheek en leeszaal. Dit verzoek werd door het college om advies doorge speeld naar de commissie voor cultuur. De commissie vond een rookverbod voor de gehele bibliotheek iets te ver gaan. Daarom zal worden geadviseerd aan het bestuur van de bibliotheek te vragen een rookverbod alleen voor de studiezaal in te stellen. Zondag 20 juni a.s. worden onze trimmende leden verwacht op het parkoers te Oirlo, voor het 2e gedeelte van onze clubkampioenschappen, in houdende een tijdritje van 5,4 km, de eerste start om 8.00 uur. Na afloop rijden we nog samen een tocht van 44 km. Wil men in aanmer king komen voor de titel van clubkam pioen dan is deelname noorzakelijk. Wandelsport Federatie Venray Zondag 20 juni wordt er gewandeld in Afferden bij wandelsportvereniging D.W.S. De start is in zaal Raymakers, Dorpsstraat 42, Afferden (L) om 13.00 uur. De bus vertrekt als volgt: W.S.V. de Doorzetters om 12.00 uur bij Het Schuttersveld. W.S.V. de Bejaarden: omm 12.05 bij de Kruuze. W.S.V. de Belhamels: om 12.15 uur bij het Gemeenschapshuis in Leunen. Wij wensen jullie een prettige wande ling in Afferden toe. Ranglijstcompetitie D.C. Venray Op een zestal uitgestelde partijen na is deze competitie nu ten einde. Afgelopen maandag was de laatste speelavond, waarvan de uitslagen lui den: Bakker-Peek l-i Gooren-Tijssen 0-2 Wester-Zaal 2-0 Huys-Brezinski 2-0 Scholte-Verstegen 2-0 Jakobs-Stortelder 2-0 Kennis-Brenkman 2-0 In de eerste groep behaalde Noyens met grote voorsprong het kampioen schap. Batist en Berhitu zijn nu ook verzekerd van de 2e en 3e plaats. In de tweede groep vallen de prijzen bij Jakobs en Kennis, terwijl de derde prijs nog niet vaststaat Binnenkort kopen wijde volledige eindstand te kunnen publiceren. Programma 19 juni: HBJun. HSCN-Venray 13.00 vertrek 11.00 u.; rijden v. Lare, Pop, v. Bergens. HB Adsp. Venray-HSCN 13.00 aanwezig 12.00 uur HB Pup. Venray-Geldrop 11.0Q (D) aanwezig 10.00 uur SB Jun. Venray-All-ln 11.00 aanwezig: 10.00 uur Programma 20 juni: HBSen. Mulo-Venray 14.00 vertrek 11.30 uur SB Sen. 1 Venray-Mulo 11.00 aanwqezig: 09.30 uur SB Sen. 2: Venray-Heerlen 11.00 aanwezig 10.00 uur H.S.V. 'T ALVERTJE OOSTRUM Zaterdag 12 juni: koppelwedstrijd Oostrum. Uitslag korpsen: 1. Well 2. Mccrlo Koppel: 1. C. Hebbcn/Th. Engelen. Well 2. G. Peters/Fr. Heetkamp, Horst 3. W. Wilmsen/H.Schroembgens, Grubbenvorst Zondag 13 juni Wellerlooi-Oostrum: Uitslag: 1. J. Vlks, Wellerlooi 2. G. Robben, Oostrum 3. J. Konene, Wellerlooi 4. J. Thijssen, Oostrum 5. P. Kuncn, Oostrum 6. L. Du'yf, Oostrum 7. J. Lenssen, Oostrum Zaterdag 19 juni Koppelmarathon te Bergen. Zondag 20 juni: 1ste 6-dorpen te Blit- terswijck: bijeenkomst 07.00 uur bij Jet. Opgeven lot donderdag 20.00 uur bij R. Wijnhoven, tel. 04784-1628. ST. ISIDORUS Uitslagen concours te Cuyk 6 juni j.l. Ind. dressuur: LI Ring 19 mej. M. v. Aalsum met Re- nate 132 pnt., 2e prijs LI Ring 21 A. v.'d. Kreeke met Robbert 124 pnt. 3e prijs LI Ring 22 Mej. E. Thomassen met Os wald 128 pnt. Ie prijs. Concours te Blerick: Springen klasse L: Fr. Verschuuren met Alcanar 2e prijs Zaterdagmorgen 19 juni lopen we op het Ballonzuilcircuit een duurloop van Iu km. We verzamelen en vertrekken om 7.15 uur vanaf Cooperbaan Ballon zuil. Zondagmorgen 20 juni gezamenlijk trimmen op het Overloon-circuit. We verzamelen om 9.00 uur bij parkeer plaats ,,de Vers". Woensdagavond 23 juni gezamenlijk trimmen in de Geysterse bossen. We verzamelen dan om 18.45 uur op par keerplaats Schaapsdrift" Interesse? Loop eens voor je leven. Eeen beetje gezond zweet bespaart een hoop benzine. Inlichtingen bij de verzamelpunten en bij Piet Loomans, Ouverturestraat 14, Venray, tel. 85384. PEEL EN MAAS ook üw krant Iri een brief van de Limburgse Katholieke Invalidenbond, afdeling Venray, gericht aan het college van b. en w., wordt gevraagd om een gesprek met gemeentelijke instanties over ver keerssituaties en toegankelijkheid van gebouwen voor de invaliden. Wat dit laatste betreft, denkt men in het bijzonder aan de toegankelijkheid van gemeentehuis en postkantoor. Het gemeentebestuur heeft toegezegd op een nader te bepalen datum met het bestuur van de Invalidenbond hierover van gedachten te wisselen. Naar aanleiding van de vele klachten over lindebomen heeft de plantsoenen dienst een plan opgesteld om alle lindebomen in Venray-kom die hinder veroorzaken, binnen vijf jaar te vervan gen. Om „kaalslag" te voorkomen zal de vervanging in fasen worden uitgevoerd beginnend b.v. om de andere linde boom. Op deze manier kan men over enkele jaren van het lindeboompro bleem af zijn zonder een al te grote en plotselinge aantasting van het straat beeld. Hierbij is echter uitdrukkelijk be paald, dat geen enkele lindeboom zal worden gehakt wanneer de bewoners van een huis waarvoor een lindeboom staat het hiermee niet eens zijn. Vandaar, dat aan bewoners van woningen waarvoor een lindeboom slaat momenteel door de gemeente worden aangeschreven. Binnen veertien dagen kan men de gemeente weten of men al dan niet akkoord gaat met het vellen van de boom door de plantsoe nendienst. Door verantwoorde voedingsgewoon ten leert U gezonder te eten en daarbij overgewicht te verliezen. Deze cursus staat onder leiding van een deskundige diëlistr en bevoegde docenten. Een cursus bestaat uit: 1 Kennismakingsbijeenkomst; 8 lessen van een diëtist over voeding en dieet; 5 praktische voedingslessen door een huishoudlerares; 3 lessen beter bewegen dóór een gymdocent. Deze cursussen worden gegeven in samenwerking met de Huishoudelijke Voorlichting Limburg H.V.P. Duur van de cursus: 17 weken. Kosten: Voor leden van de Kruisver eniging 25,Gratis receptenboek. De cursussen worden gegeven in Wijkgebouwen van Groene Kruisver enigingen. Start: Begin sep'tember 1982 op donderdagavond. Opgeven: Bij de plaatselijke Kruis vereniging of wijkverpleegkundige vóór 1 augustus 1982, telefoon 04780-81269. PEEL EN MAAS EEN ABONNEMENT WAARD St. Elisabethziekenhuis, Venray: te beluisteren via kanaal 4. Dinsdag, van 10.15 tot 11.00 uur: het programma „Fijne luistermuziek". Donderdag: van 10.15 tot 11.15 uur: het programma „Nieuws en Informatie", daarna het verzoekplatenprogramma. Donderdag: van 14.00 tot 14.45 uur: het speciale programma voor de jeugdige luisteraars. St. Anna, Psychiatrisch centrum Ven ray: Maandag, van 15.00 tot 16.30 uur: het programma „Non-stop lichte en veel gevraagde muziek". Woensdag: van 10.00 tot 10.45 uur: het programma „Fijne luistermuziek". Vrijdag: van 10.00 tot 11.30 uur: het programma „Nieuws en Informatie", waarin het verzoekplatenprogramma. De Kruuze. Geriatrisch Centrum Ven ray: Maandag van 14.00 tot 15.00 uur: het programma „Houwen zo". Vrijdag van 14.00 tot 15.00 uur: het programma „Nieuws en informatie", waarna het verzoekplatenprogramma. Wilt U aan familie, vrienden en/of bekenden in een van bovenstaande in stellingen een muzikale groet brengen? Wij zijn U graag van dienst. Stuur Uw aanvrage tijdig naar de Venrayse Omroep Stichting, Postbus 320, 5800 AH Venray. VENRAYSE OMROEP STICHTING Aanvraagformulier voor verzoekplaten De plaats is bestemd voor: Dhr./Mevr./Mej.: Afdeling: Kamer: De plaat wordt'aangeboden door: Hhr./Mevr./Mej. woonplaats:- Zaterdag: 19.00 nederlandse hoog mis, int. Johan Moorrees en overl. fam. Wim v. d. Munckhof en overl. fam. Gertruda Zweden-Oijmans. Zondag: Twaalfde zondag door het jaar. 8.00 leesmis, int. Pierre en Grada Gooren; 930 gregoriaanse hoogmis, int. Wilhelmus Janssen Frans van Opber gen Huub van Rijt; 11.00 nederlandse hoogmis, int. Piet Terwijn Marinus Kelders en dochter Els Jan Huisman (buurtver. St. Jozef). Maandag: H. Aloïsius Gonzaga, kloosterling. 9.00 oude stichtingen bijzondere intentie; 19.00 Piet Nabuurs. Dinsdag: 9.00 Hendrik Keijsers en bijzondere intentie; 19.00 Grad Rooy- ackers. Woensdag: 9.00 Annemarie Sacs; 19.00 Antoon van Osoh. Donderdag: Geboorte van de H. Jo hannes de Doper. 9.00 Peter Jan Rut ten, echtgenote en overl. kinderen overl. fam. Raedts. Vrijdag: 9.00 bijzondere intentie; 19.00 Theodora Flindenberg-v. d. Boo gaard. Zaterdag: 9.00 overl. parochianen; 19.00 ouders Coenen-Houtackers Ouders Driessen-Wagemakers Marti- nus van Vegchel (buurtver. St. Jozef). Mededeling: Zondag onder de mis van 11.00 uur is er kindercrèche in het-zaaltje onder de sacristie. Leidsters: Astrid van Keeken en Gerrie Janssen. Akolieten: Zaterdag: 19.00 Berti Bouten en Tom Kengen; lezer: W. Bistervels. Zondag: 8.00 Leon Stoffels en Erik Wekking, lezer: G. de Groot; 9.30 Nard Kronenberg en Eric van Gerven; 11.00 Wilbert vanb Waayenburg en Wiljan Wilms, lezer: A. Regli. Misdienaars: Maandag en dinsdag: 19.00 Anneke van Soest en Mirjan van Soest. Woensdag en vrijdag: 19.00 Inge Truyen en Maartje Huibers. Zaterdag 19 juni: 18.30 Avondmis (volkszang) int. Leo Cortenbach (kaart club) overl. Mevr. v. Rusette-Kam- huis. Misdienaars: Hans Hebben en Bas Dirkx. Zondag 20 juni: 12e zondag door het jaar. 09.30 Hoogmis (nederlandse ge zangen), int. Br. K. van Lingen; om genezing. Misdienaars: Gert-Jan Wis- mans en Harm v. d. Bosch. De kollekte is voor de Venrayse missionarissen (COMEO). Door de week iedere dag avondmis om 18.30 behalve woensdag. zondag 2U juni: H. Mossen: 9.00 hoogmis 10.15 gezongen door Crescen do; 11.45; avondmis 18.00. Vrijdag: 15.00 gez. H. Mis b.g.v. het 40-jarig huwelijk Derks-Heesen; 19.00 avondmis voor de gezinnen van de parochie. Zaterdag: 17.00 gelegengeid om te biechten; 18.30 avondmis. Misintenties: Zaterdag: 18.30 overl. fam. Jennes- kens-Deenen Jan Arts. Zondag: 9.00 levende en overl. fam. Janssen-Cup voor de parochie; 10.15 overl. ouders Spee-Arls Wim Verleijs- donk; 11.45 Jacques van Rhee overl. fam. Dechnar-Sijbers en Vermeulen- Dijkmans; 18.00 Hein van Lierop. Maandag: 8.00 overl. fam. Ambro- sius; 19.00 Drika Thomassen Dorus Koek. Dinsdag: 8.00 voor geestelijk en tijdelijk welzijn; 19.00 Louis Linders en schoonzoon Theo. Woensdag: 8.00 overl. ouders Akker mans-Timmermans; 19.00 Karei Hen- drix en overl. fam./ Jan Huisman (buurt O.Oostrumseweg). Dinsdag: 8.00 Giel Troisfontaine/ 19.00 Anna Philipsen-Kleuskens. Vrijdag: 8.00 voor kinderen en klein kinderen; 15.00 uit dankbaarheid bij een 40-jarig huwelijk; 19.00 gezinsmis; Johanna Lormans-Gerrats (buurt). Zaterdag: 8.00 Jozef Linders en overl. fam. AKOlieten en Misdienaars: Zaterdag: 18.30 Peter en Marlijn Smelt. Zondag: 9.00 Hans van Geenen; 10.15 Ricky Douwes^en Peter Schoen makers; 11.45 Leo en Johan Pouwels; 18.00 Eric Arts en Hans Kerstjens. Maandag, woensdag, vrijdag: 8.00 Martin Leenders; 19.00 Tonnie Ver meulen. Dinsdag, donderdag, zaterdag: 8.00 André Basten. Dinsdagen donderdag: 19.00 Leo en Johan Pouwels. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis Leonie Philipsen-Verdellen (maandd.) Frans Baten (koll.) Truus Guffcns-Swinkels Maihias Duijf (jaard.) (Dameskoor). Zondag: 8.30 H. Mis Maria Van Dijck-Duijckérs Piet ten Haaf; 10.00 Hoogmis, Antonetta Peters-Geurts (maandd.) Johan Classens (koll.) Theo Born st. Engelbertus Martens. Dinsdag: 8.00 H. Mis voor de parochie (C.). Woensdag: 8.00 H. Mis tot bijzonde re intentie (O.). Donderdag: 14.00 pl. gez. H. Mis b.g.v. huwelijk bruidspaar Voesten- Swinkels. Vrijdag: 15.00 pl. gez. H. Mis b.g.v. huwelijk bruidspaar Peeters-Philipsen. Zaterdag: 19.00 gez. H'. Mis (Kinder koor) Theodora de Mulder-Jeuken (maandd.) Jaard. Sef Claessens en zoon Simon Theodorus Peters en zoon Gerard jaard. Frans Verstappen /jaard. Jos Driessen. Zaterdag 19 juni: Eucharistieviering om 19.00 uur. Geen kindercrèche. Mis- intentie: fam. Coppis-Gielen. Zondag 20 juni: Gezongen eucharis tieviering om 10.00 uur m.m.v. ons gemengd koor. Kindercrèche aanwezig. Misintentie: voor de parochie. Woensdag 23 juni: Eucharistieviering om 19.00 uur. Twaalfde zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 Jongerenmis bij gelegenheid van „Vaderdag". Het jongerenkoor „Chrisko" met begelei ding van het orkest zak deze mis verzor gen. Intentie: voor overl. Piet Winnen/ voor overl. Wilhelmus van de Ven en Martien Poels voor overl. Frans Stevens en zoon Leo voor overl. Annelies Beterams voor overl. Piet Dijkmans en echtgenote en voor overl. ouders Willems-Bakels. Zondag: 8.00 leesmis voor overl. Pierre Thijssen; 9.00 leesmis voor overl. Harry van Grinsven en Martinus Toonen voor overl. Wim Philipsen. Het kinderkoor „De Vredesklokjcs" zal in deze mis zingen als dank voor wat alle vaders voor hun kinderen doen. 10.00 hoogmis voor overl. Peter Pelzer voor overl. Rombout Appels voor overl. Toon.Pelzer voor overl. Cor nells Matthijssen. Nederlandse gezan gen met het kerkelijk zangkoor. 11.30 leesmis voor overl. ouders Kusters- Ewalts voor overl. ouders van Ool- Lucassen voor overl. Jan Jacobs; 18.30 avondmis als jaardienst voor overl. Cornelia van der Zijden-van der Burg en overl. familie Lenssen voor overl. Gerrit Vermeulen. Maandag: H. Aloisius Gonzaga, kloosterling. 8.00 leesmis voor overl. familie'Hendriks; 19.00 avondmis voor overl. vader Thielen en kinderen voor overl. Bér Philipsen. Dinsdag: 8.00 leesmis voor overl. Anna Hoedemaekers-Madou (v. d. fa milie); 19.00 avondmis voor overl. Leo Cortenbach (buurt). Woensdag: 8.00 leesmis tot genezing van een zieke (B.); 19.00 avondmis voor overl. familie Daniëls-Munsters. Donderdag: Geboorte van de H. Johannes de Doper. 8.00 leesmis voor overl. Dina Linders; 19.00 vopor overl. Johan Clephas voor overl. Petronella Siebers en zoon Guus. Vrijdag: 8.00 leesmis voor overl. Maria Derks; 14.00 plechtige huwelijks inzegening en eucharistieviering voor het bruidspaar Kunen-Duijf; 15.00 plechtige huwelijksinzegening en eucha ristieviering voor het bruidspaar Claes- sens-van Haren (beiden in de kapel van Veltum); 19.00 Avondmis voor overl. Piet Vermeltfoort als jaargetijde voor ioverl. Antonius Aben voor levende en overleden familie Tijssen-Pelzer. Zaterdag: 8.00 leesmis voor over. Wilhelm Claes en overl. familie; 19.00 avondmis voor overl. Petronella Siebers en zoon Guus voor overl. Grada Arts- Janssen voor overl. August van Bergen. Mededeling: Zondag onder de mis van 11.30 kleutercrêche in de kleuterschool vlak bij de kerk. Leidster Mej. Jolanda van Nies. Akolieten en Misdienaars: Zondag: 8.00 M. Fijneman, Th. Houwen; 9.00 B. Verstegen, S. Rongen; 10.00 F. Varcauteren, J. Dommeck, S. Fijnerrian; 11.30 P. v. WeerL U. v. Weert; 18.30 J. Linskens, W. Aben. Maandag, dinsdag, woensdag: 8.00 T. Franken. R. Broens; 19.00 P. v. Dinter, S. Achten. Dondérdag, vrijdag, zaterdag: 8.00 R. Duivenvoorde, A. Hermans; 19.00 P. Bodden, J. Verstegen. Zondag 20 juni a.s. om half tien dienst met medewerking van het Petro- kinderkoor uit Enschede, in de aula van Den Hoebert aan de Westsingel. Daarna om elf uur viering van het H. Avondmaal in de Hervormde Kerk aan de Maasweg te Blitterswijck. In beide diensten koliekten voor het fonds Pastoraat en Eeredienst en plaat selijk kerkewerk. Predikant is Ds. J. Heine. Zaterdag 19 juni: 19.00 Avondmis voor John van Veghel, Jan Rouwens voor een tante, t.e.v. St. Jozef, fam. Weerdenburg. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees voor Johannus Hubertus v. d. Ven en voor de vruchten der aarde; 10.00 Hoogmis voor overl. ouders Nellen en Johanna Kempen, fam. v. d. Heyden, fam. Hermans, fam. Wauben en fam. Hovens. Maandag: 8-45 H. Mis voor de overledenen van de Karmel en v.b.i. Dinsdag: 8,45 H. Mis voor de overledenen van de Karmel en v.b.i. Dinsdag: 8.45 H. Mis voor fam. Goossens, zusters van liefde. Woensdag: 8.45 H. Mis t.e.v. de H. Jozef uit dankbaarheid, voor een ziéke, en een zieke kleinzoon. Donderdag: 8.45 t.e.v. St. Jan de Doper, voor een ernstige zieke. Vrijdag: 8.45 H. Mis t.e.v. het heilig Hart, v.b.i. voor fam. Kollenburg, fam. Aben-Storken v.b.i. In de week van 21 t'.m. 26 juni huis aan huis kollekte, t.b.v. Lourdes Lief dewerk In de gemeente Venray. De opbrengst in onze parochie is ook ten bate van de zieken in eigen parochie. Zaterdag: 19.00 overl. familie Sikes- Rutten uit dankbaarheid - Toon Jans sen (v.w. de familie Janssen) overl. familie Kleuskens-Verstegen-Reijnders Hendrina Maria Houwen-Jacobs Antoon Tacken en Wilhelmina Janssen Maria Maas-Martens (Jongerenkoor). Zondag: 8.30 uit dankbaarheid voor het welslagen van een examen; 10.00 Pierre Jacobs Jan Hulsman overl. familie Camps-Wolters Lambertus Rutten (Herenkoor). Maandag: 9.00 Vader en Harry Achten. Dinsdag: 9.00 Leo Hulsman. Woensdag: 9.00 overl. familie Broek mans. Donderdag: 9.00 uit dankbaarheid. Vrijdag: 9.00 Maria Maas-Martens (v.w. neven en nichten Huting); 14.00 voor het Bruidspaar Perenboom-Broe- ren (Dameskoor en ,t Grüpke). Zaterdag: 19.00 jaardienst Harry Reijnders overl. ouders Muyres-Derks Misdienaarsbeurten Zaterdag: 19.00 Coen Litjens, Sjon- nie van Cuijck, Robin Oudenhoven, Ron Versleijen. Zondag: 8.30 Ronny Reinders, Wil lem Vollenberg, Ronald Hoex, Bas Kü- nen; 10.00 Wilbert Kusters, Bram Lins kens, Clemens Weijs, Jan Rutten. Vrijdag: 14.00 Ronny Pelzer, Hans Holtackers. Misdienaars. Luc Vennekens en Rob Weys; Edwin Dinghs en Stefan Bloe men; Marcel Duykers en Urban Volle- berg. Zaterdag: 19.00 Gerard van Kuyck (coll.). Zondag: 8.00 Hendrik Philipsen (jrd.); 10.00 voor het geestelijk en tijde lijk welzijn van alle parochianen, t.e.v. O.L. Vrouw van Altijddurende Bij stand. Dinsdag: 1.30 uur Gezongen H. Mis b.g.v. het gouden huwelijksfeest van de familie Strijbos-Duykers. Woensdag: 8.00 tot intentie van degenen die in deze H. Mis offeren. Donderdag: 8.00 overl. ouders Sey- kens en Collin. Vrijdag: 8.00 tot intentie van de fami lie Willemssen-Kersten. Zaterdag: 19.00 Lei Heidens. Twaalfde zondag óoot het jaar. Zaterdag: 19.00 weekd. v. Anna Bouten Gerrit Bouten en overl. fam. Martin Jenniskens (vanw. Gussenstr.). Zondag: 8.00 leesmis v. overl. fam. van hees-Voesten maandd. v. overl. ouders Martens-Smedts en Henri Mar tens; 10.00 hgm. weekd. v. Maria Loo- nen-Scheffers Frans v, Bavel en overl. fam. maandd. v. Jozef en Gerrit Claessens; 11.15 Ism. v. Sjang Heesen Ism. v. Harry Heesen Ism. v. Otto Stevens. Maandag: 19.00 weekd. v. Grad de Mulder weekd. v. Petronella Gerrits (vanw. fa. Stevens-Gerrits). Dinsdag: 19.00 lsm. v. Martin Jennis kens (vanw. fam. Swinkels) maandd. v. Elly Loonen en Elly van Berlo. Woensdag: 7.30 lsm. v. Sef Linders en overl. fam. gest. jrd. v. Antoon Ja cobs enechtg. Donderdag: 19.00 lsm. v. Sjeng Philipsen lsm. v. overl. fam. Swin- kels-Peeters. Vrijdag: 19.00 maandd. v. Ine Janssen lsm. v. Jacq. Vervuurt, José Timmermans en overl. fam. Zaterdag: 19.00 weekd. v. Anna Bouten Martin Jenniskens (vanw. Gussenstraat) gest. jrd. v. Mathijs Lucassen, echtg. en dochter Liza. Misdienaar: 19.00 Olaf Terpstra. Akolieten: za 19.00 J. Cornelissen en R. Kunen; zo 8.00 J. Janssen; 10.00 hgm. E. Kanters, H. Cornelissen en L. Peters; 11.15 M. en T. Heesen. Huwelijksafk.: Harry Voermans en Fia Franssen (Ysselsteyn); Jan Houben en Nelly Poels (America); Gerrit Hellegers en Bernadet Gielens (Tien- 'ray). Zaterdag: 19.00 1. Maandd. v. Anna Janssen-Spreeuwenberg; 2. jgt. v. Mar tinus Strijbos; 3. H. Mis v. Theodora Verheijen nms. de buurt; 4. maandd. v. Willem Janssen. Zondag: 8.30 H. Mis v. Adrianus Jes- pers; 10.00 1. maandd. v. Jos Arts; 2. maandd. v. Harrie Jenniskens; 3. H. Mis v. overl. ouders Peters-Michels; 4. H. Mis v. overl. ouders Poels-Reimes; 11.30 H. Mis v. overl. fam. v.d. Weijer- Martens. Maandag: 1. weekd. v. Mevr. de Weert-de Swart; 2. H. Mis voor Marian van Haperen. Dinsdag: 8.00 1. H. Mis uit dank baarheid fam. Linders-van Hoof; 2. H. Mis voor bijz. intentie. Woensdag: 8.00 H. Mis voor Jacob Arts en overl. fam. Donderdag: 8.00 H. Mis uit dank baarheid fam. Puts-van Beers. Vrijdag: 1. weekd. v. Toon Hen dricks; 2. H. Mis voor Mevr. de Weert- de Swart nms. ome Piet; 3. H. Ivfis voor Mathieu Arts. Zaterdag: 19.00 1. H. Mis voor Anna Janssen-Spreeuwenberg nms. fam. Janssen; 2. H. Mis voor Jan Hendrix. Misdieuaars: Zaterdag: 19.00 Patrick Marcellis en Joan Lutters. Zondag: 8.30 Rob Strijbos en Noël Michels; 10.00 Peter Michels en Roel Emonts; 11.30 Patrick Vergeldt en Mare Sijbers. Weekdagen: Ramon Jacobs en Bart Marcellis. Vrij: Karei Dekkers, Tom Lemmens, Jos Bovee. Mededeling: In verband met het zondagochtend concert van onze Fanfare op zondag morgen 27 juni om half twaalf op het Lovinckplein zijn de H. Missen op die dag om 8.30 - 10.00 - 11.00. Dus niet om half twaalf. Zaterdag: Feest van het Onbevlekt Hart van Maria. 7 uur uit dankbaarheid (v.d.L.). Zondag: 12e zondag door het jaar. 10.00 uit dankbaarheid (fam. Hoede- makers-Gooren); 11.30 uit dankbaar heid (L.). Maandag: feest van H. Aloïsius. 8.30 Lambert van Meyel en Laurentia Noyen. Dinsdag: H. John Fisher en Thomas More, engelse martelaren (1533). 8.30 Peter Mathijs Gielen. Woensdag: 8.30 Grada Arts-Janssen. Donderdag: feest van de Geboorte van St. Jan de Doper, patroon van onze Kerk. Dit feest zal zondag gevierd worden. 8.30 voor Jan Bardoel. Vrijdag: H. Adelbert, diaken. 8.30 overleden fam. Verlinden. Zaterdag: Kermisdagen, feest van Kerkpatroon St. Jan de Doper. 7 uur Gezinsmis met thema Kerkfeest - ker mis. Intentie: Bernard Gielen en Maria Arts. Misdienaars: zondag 10.00 en zater dagavond Sandra van de Akker en Mar- go Rongen; 11.30 Petri van Hoof en Chantal Wilms. Kollektanten: zaterdagavond 7 uur J. Verhaag; zondag 10.00 J. v. Hoof; 11.30T. Emonts. Kerk schoonmaken 24 juni: Mevr. van Tilburg, Past. Vercoulenstr. en Mevr. Arts, Beekweg. Mededelingen: Jammer dat de Sacramentsproces sie in het water viel. Hartelijk dank aan degenen die er zo hard voor werkten en de fanfare die toch nog hulde aan het Allerheiligste konden brengen in de kerk. Laten we het feest van onze Kerk patroon niet vergeten. Wat hij doet voor de parochianen die hem hun zorgen toevertrouwen zal nooit genoeg gewaardeerd kunnen worden. Zaterdag: 19 uur tot in;, van fam. Lenkens. Zondag: 10 uur voor Frans Geven en An Vermeulèn-Geven. Maandag: 8 uur t.i.v. fam. van Hel- voirt. Dinsdag: 8 uur welslagen operatie. Woensdag: 8 uur Henk Nabuurs. Donderdag: 8 uur t.e.v. O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand. Vrijdag: 8 uur tot int. van fam. van Eerd-Strijbosch. Zaterdag: 19 uur namens Veeverzeke- ring. Zondag 20 juni, 12e zondag door 't jaar. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. uit dankbaarheid fam. Louvet-van Rijs- wijek. Zondag: 9.45 Hgm. jgt. voor zal. Ger. Hendriks en echtg.; om 11.15 Hgm. zal. Tina Groetelaars-Stroeken en zoon Theo. Maandag: 8 uur lsm. fam. Burgers tot bijz. intentie. Dinsdag: 8 uur lsm. zal. Sef Linders en overl. fam.; om 2 uur pl. Hgm. bij gelegenheid 25-jarig huwelijk Janssen- Fijten. Woensdag: 8 uur overl. fam. Drab- bels-Klaassen-van Meijel. Donderdag: 8 uur lsm. zal. Tónna Willems. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. voor zal. Maria Ewals-Holtackers. Akolieten voor 20 juni: C. Classens, H. Reintjes, D. Janssen. Misdienaars: Kees Backer en Rudi Wilms. Twaalfde zondag door het jaar. 20juni 1982. Zondag: 8 uur H. Mis voor de overleden ouders Hubertus Janssen en Huberta Gellings en Maria van Dijck- Duijkers; 10 uur Hoogmis voor Helm Claes v.w. neven en nichten van de familie Claes. Akolieten: Twanny Swin kels. en Paul Janssen. Misdienaars van de week: Geert Poels en Marco van Kempen. Maandag: H. Aloïsius Gozanga, kloosterling. 8 uur H. Mis t.b.i. (D. C.). Dinsdag: 8 uur H. Mis voor Helm Claes v.w. de bejaarden. Woensdag: 8 uur H. Mis voor de overleden moeders Jacoba Michels-Ja- cobs en Petronella van Dijck-Wismans. Donderdag: Geboorte van de H. Johannes de Doper. 8 uur H. Mis t.i.v. de familie Spee-Arts. Vrijdag: 14.30 plechtige Jubileummis voor het zilveren Bruidspaar Jan van Osch en Nelly van der Sterren. Zaterdag: 19.30 Avondmis voor Helm Claes. Hierbij nodigen wij U uit tot het bij wonen van een openbare bijbeltoe spraak met als thema: „Hoe men ondanks honger toch gelukkig kan zijn", in de Koninkrijkszaal van Jeho vah's Getuigen. Tijd: zondag 20 juni om 10.00 uur v.m., Henri Dunantstraat 11Geen collecte. NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo próximo es el dia del padre: a las once y cuarto en nuestra capilla, Overloonseweg 6, Misa con cantos y plètica en Castellano por el descanso eterno de todos los padres difuntos. Después de la Misa reunión en la salita del convento. Hasta la vista! NOTICIAS CULTURALES El resultado y entusiasmo de la participación en la Jeugdvierdaagse de Venray ha sido notable como en los ninos anteriores. El jueves el dia 1de julio de los monaguillas a Valkenburg. Hasta la vista!

Peel en Maas | 1982 | | pagina 11