WAB cav27mc m IGINGSMEUWS DTERPENIEIIWS SPRINGPLANK EN WIJK ZUID lebber ink FOX HllNTER SCHAKEN Midgetgolf FLYING FLIES Taekwon-do Oh Do Kwan Venray Venrays Mannenkoor St. Pe^S Werkgroep Homosexualiteit PEEL EN MAAS Vrouwenbond FNV erenigingsnieuws s.v.p. zo vroeg moge- k inleveren, uiterlijk dinsdags 10 uur. ,s. donderdag 10 juni om 19.30 uur titie voor de baspartijen en om )Ouurgehéle koor. Donderdag 17 juni om 19.30 repetitie de tenoren en om 20.00 uur gehele or. tndag 13 juni deelname aan vier- _se. Verzamelen om 12.30 uur bij jrthal ,,de Wetteling". Diegenen die aan de wandeltocht deelnemen len dringend verzocht de Mannen- sweater in te leveren bij Jac. n.—Opgave voor deelname kan ^a.s. donderdag na de repetitie. De Toetzengers die tijdens 't défilé «trekken moeten zich verzamelen om .30 uur in ,,de Galmhut", Zondag 27 juni bijeenkomst Hofkoor de Burggraaf, aanvang 11.00 uur, 10 juli L. Seuren 25-jarig huwelijk, luistering H. Mis om 14.99 uur in de ote Kerk en receptie Vlakwater om .00 uur. 3een repetitie wegens vakantie 15, 22 29 juli. Afme'-'-n: R. van Mil, tel. 86917 of Bu. >aaf, tel. 81244. rdag 10 juni: 9.30 generale repetitie i.v.m. Dip- 11.30 inladen instrumentenwagen, jdag 11 juni: 2.00 vertrek 2 bussen naar Dipperz anaf De Burggraaf. «rdag 12 juni: 7.30 vertrek 1 bus naar Dipperz van- f De Burggraaf. ■derdag 17 juni: S.OO concert Schuttersveld i.v.m. be- aardenpicknick. Uniform: wit hemd n zwarte vlinderdas. S.v.p. op tijd anwezig. nderdag 24 juni: 19.30 repetitie harmonieorkest. lerdagljuli: 19.30 korte repetitie met aansluitend luiting seizoen met barbeque. LEERLINGENOPLE1DING: lerdag 10 juni: 8.30 repetitie jeugdorkest lerdag 17 Juni: n repetitie. idividuele repetities volgens af- lak met uw leraar. DRUMBAND: harmonieorkest. fmelden harmonieorkest bij de etaris, tel. 80225; leerlingen bij de Raedts, tel. 82803; drumband bij :er van Els, tel. 86824. 'elefoon clublokaal: 82515. dag 11 juni: n 19.00 uur repetitie voor het hele Oor. idag 13 juni: m 10.15 Hoogmis in de Paterskerk. indag 14 juni: Ben repetitie. idag 15 juni: ten repetitie. msdag 16 juni: m 18.30 repetitie voor de adspiran- ten met aansluitend om 19.15 spel- rond voor alle jongens. ventuele afmeldingen: secretariaat Sstraat 104, tel. 81690. Igemeen: )e maandag- en dinsdagrepetities Den te vervallen. We rekenen weer een goede opkomst a.s. zondag*, lens de Hoogmis zingen we ook een van de pas ingestudeerde negro ituals. DAMESKOOR Woensdag 16 juni repetitie voor het tkoor om 20.00 uur. Woensdag 23 juni om 20.00 uur repe- e. Zaterdag 26 juni zingen we om 19.00 in de Vredeskerk tijdens de avond- Als U verhinderd bent, graag uw melding aan Mevrouw v. d. Waer- i> tel.83659, of aan Mevr. v. d. Beke- i, tel. 83332. Iferenigingsnieuws s.v.p. dinsdags voor 10 uur inleveren. Zondagmorgen 13 juni: GEEN REPETITIE. Zondagmorgen 20 juni: 9.30 AANWEZIG ZIJN OP PAS— CALIS. 10.00 Verzorging Eucharistie viering. Daarmee wordt hetkoorjaarafgesloten. Iedereen een prettige vakantie toege wenst en hopenlijk kom je na de vakantie weer meezingen. JONGERENORKEST,,BOJEMA" Vrijdagavond 11 juni: 18.45 Laatste orkestrepetitie. Als je niet kunt lever dan wel je map in. Prettige vakantie en tot ziens in het volgende schooljaar. „SALTARELLO" Zaterdagmiddag 12 juni: 16.00 Generale repetitie in de aula van het Boschveldcollege. 16.45 Generale repetitie met het koor uit Helmond. Zondagmorgen 13 juni: 11.00 aanwezig zijn in de aula van het Boschveldcollege. 11.30 Ochtendconcert. ..ADÉVOLÉ" Zondagavond 13 juni: Is er uiteraard repetitie. VENRAYS GEMENGDE ZANGVERENIGING ARS MUSICA Dinsdag 15 juni, 19.30 uur repetitie voor de bassen om 20.00 uur voor het hele koor in de Essel, Ursulastraat. Indien U verhinderd bent dan gelieve U zich af te melden bij: Mw. W. Man- ders-Weijers, Oranjestraat 7, tel. 86159. Ten alle tijde kunt U oud papier deponeren in de loods achter het Tuin centrum van Henk Smits. Alleen gedurende de openingstijden van de winkel. partijrepetities: 15 juni 19.30 de bassen 22 juni 19.30 de tenoren 29 juni 19.30 de sopranen, na de pauze gezellig samenzijn, plaats nog af te spre ken. Op de landskampioenschappen voor Majoretten wist Mariel Linskens de negende plaats te behalen. Van harte proficiat. Dinsdag is medewerking verleend aan de Nacht van Venray en vrijdag a.s. zal het korps de SVV-kampioenen begelei den bij hun rondtocht door Venray. Vertrek om 18.00 uur vanaf de Paters kerk voor een rondwandeling door Venray tot de schouwburg alwaar de kampioenen daarna recipiëren. Zondag 13 juni zal medewerking verleend worden aan het slot van de avondvierdaagse, evenals voorgaande jaren. Omtrent het juiste tijdstip zullen nog nadere mededelingen volgen. Zondag 20 juni gaat het korps naar St. Oedenrode waar om 14.30 uur de show gepresenteerd zal worden. Denk aan de navolgende data, waarop een optreden gepland is: 25, 26 en 27 juni en 11 juli. Dram- en Showband Venray en omgeving D.S.V. BEHAALDE GOLD Zaterdag j.l. waren vier groepen van D.S.V. zeer succesvol in ,,De Meer paal" te Dronten. Zij behaalden twee maal een gouden medaille, een zilveren en een bronzen. Namens D.S.V. van harte proficiat dames. Bij de solo's twirl jr. behaalde Thea Vermeulen zilver en Dorian van Rhee brons. Solo twirl sr. Monique Martens brons. Duo twirl. Monique van Lin, Moni que Martens br<?ns. Solo strutting jr. Dorian van Rhee zilver; Renate Pecters brons. Solo danstwirl jr. Silvia van Lin 8e plaats. Solo danstwirl sr. Els Koonings 7e en Jeanine v. d. Boom 8e. Danstwirl duo. Gerry Peelers, Wilma v. d. Weem zilver. Els Koonings, Caroline Snijders 5e; Hilda van Rhee, Jeanne Voesten 7e. Tezijnertijd zal dit gebeuren nog op feestelijke wijze worden gevierd. VOORKANT/DIXO: Zaterdag a.s. treedt Venrays nieuwste band op in Free Wheelin: FINAL GA- RANTY. Final Garant) is een 4 mans ormatie die bestaat uit: F. Jansen, Lead vocals; R. Nooyen, drums en vocals; F. van Zwamen Percussions en vocals; P. Nooijen, bas. Final Garanty brengt een zeer swingend repertoire, met flink wat percussie erin verwerkt; kortom zeer funky. Het optreden begint om half 10. Entree 3 piek. HUIS/TUINFEEST Zaterdag 26 juni a.s. is er weer eens een groot Huis en Tuinfeest, met flink wat muziek, film, eet-toestanden, maffe record-pogingen enzovoorts. Daarom houdt die zaterdag vrij want het wordt zeer de moeite waard. Hallo luitjes. A.s. vrijdag zijn Truus, Frans, Sjang en Frank weer van de partij om jullie avond te verzorgen. Zorg dat je op tijd bent zodat je niets mist van de film. Zaterdagavondgroep gaat deze keer naar het Meerdal. Geert Jans Beken gaat het een en ander bespreken. We vetrekken om 18.00 uur en zijn rond 22.30 uur weer terug. Neem dus wel je zwemspullen mee. Leiding: Math, Frank, Peter, Twan en Henk. Ook graag op tijd met auto's. Afgelopen zondag zijn we naar onze kampplaats in Reusel geweest om tochten uit te zetten. Dit was een erg leuke, maar warme dag. In wijk Zuid zijn inmiddels circulai res verspreid voor het kamp, graag zo snel mogelijk weer inleveren' bij Hepk, Eikenlaan 28. Groetjes leiding. DISCO SPECIAL Hoera, het is weer bijna vakantie. Voor enkelen is het al vakantie, maar voor de meeste moet deze nog gaan be ginnen. We hopen voor iedereen dat de puntenlijsten goed zullen zijn. Maar om iedereen toch een beetje plezier te bezorgen, hebben we zaterdag dan een DISCO SPECIAL voor iedereen. Dat wil zeggen dat we iedereen die 9 jaar of ouder is binnnen te laten. Dit is alleen voor in de vakantieperiode. Dus kom allemaal naar het wijkgebouw, want daar zal om 19.30 de zaak gaaan draaien tot 22.30. i Je weet toch dat de entree voor de Special 150 bedraagt De volgende special is over vier we ken. Van de leiding zullen aanwezig zijn: Gerrit, Anja, AIda, Mieke, Wiel, Geert en Chris. Tot ziens zaterdag in wijkgebouw Den Hoender, Ursulastraat, Venray. Op woensdag 15 juni houden we weer onze maandelijkse thema-avond. We hebben deze avond geen specifiek onderwerp om over te praten, maar op deze laatste thema-avond van dit seizoen is het de bedoeling dat we samen eens praten over hoe jullie deze avonden van 't C.O.C. ervaren hebben, of jullie zelf ideeën, onderwerpen, suggesties enz. hebben voor 't volgende seizoen. Misschien wil je iets veranderd of ver beterd zien, misschien heb je zin om zelf mee te doen en te denken met onze werkgroep. Dat alles kan op dinsdag 15 juni in MASJ, Hoenderstraat 33, aanvang 20.00 uur. Ledenvergadering Op 15 juni 1982 ledenvergadering in zaal Sijbers, Merseloseweg 36, om 20.00 Agenda: Notulen Ingekomen stukken Bespreking vogels (enten) opgave. Pauze - Kontributie etc. Rondvraag Sluiting. Hoi, Helaas ben ik vorige week het stukje vergeten in te leveren, waardoor de ex cursie van Ton niet aangekondigd was. Mijn excuses hiervoor. Dit wordt een heel kort stukje want het enige dat ik weet te vertellen is dat ikzelf zaterdag op .excursie ga naar de Bult en de Peell om er naar libellen te gaan kijken en er een onderzoekje te doen naar de vliegaktiviteit in vergelij king met het weer. Vertrek om 8.00 uur vanaf het Schouwburgplein. Tot op excursie! Houdoe, Stefan. Informatie: tel. 04780-82413. De avond van 17 juni is alweer de slotavond van het seizoen 1981/1982. Deze avond heeft als programma: foto/diawedstrijd Gezellig samenzijn met nakaarten over het afgelopen seizoen, met een eventuele vooruitblik op het seizoen n '82/'83. a. Criteria voor de foto/diawedstrijd: Het werk dient gemaakt te zijn in het seizoen '81/'82. Men dient lid te zijn van de AFV- Venray. Men kan 3 zwart/wit foto's en/of 3 dia's indienen. Jurering geschiedt door de aanwe zigen. Clubleden met één introducee, en belangstellenden voor een eerste of verdere kennismaking) zijn van harte welkom op deze avond. Plaats: clublo kaal St. Antoniusstraat 1 te Venray. Aanvang: 20.00 uur. Even nog wat cijferwerk t.a.v. het laatste halfjaar: Aantal bezoekers per avond was 20 (gemiddeld). Per avond waren er 27 (gemiddeld) foto's en/of dia's te zien. Aantal belangstellenden (dus geen clubleden) per avond was 2 (gemid deld). Aantal-clubleden steeg van 29 nqar 32. Resultaat bondswedstrijd viel enig zins tegen. Resultaat bondsfotowedstrijd catego rie zwart/wit-groep 1; categorie kleur (niet zelf afgewerkt)-gr«ep 1 De clubavonden van de le helft van het seizoen 1982/'83 zijn: 26 augustus; 9 en 23 september; 7 en 21 oktober; 4 en 18 november; 2 en 16 december Tevens zal er weer een foto cursus gegeven worden (dit doet de fotoclub reeds vele jaren). Hierover wordt U nog nader geïnformeerd. Werkgroep Aktiviteiten Brukske Donderdag- en vrijdagavond is het wijkcentrum de Kiosk in het Brukske geopend om een spelletje te biljarten, te tafeltenissen of te sjoelen. Beide avonden beginnen om 19.30 uur. Zaterdagavond aanvang 19.30 uur is er weer Disco. Deze avond wordt natuurlijk weer door disco CALYPSO verzorgd, dus succes verzekerd. De toe gang is gratis en iedereen is welkom. Tot ziens in het wijkcentrum de Kiosk in het Brukske. EEN ABONNEMENT WAARD Fietsvossejacht De kop is er af. De eerste vossejacht van dit seizoen is achter de rug. Ondanks het warme weer waren er toch een aantal mensen, die de euvele moed hadden de fiets te pakken en te gaan zoeken naar de vos. De eerste vier binnenkomers waren: 1 Papa Victor. (Hoe bestaat 't!) 2 Lady Pascal. (Heel knap en zonder plakken) 3 Pussycat. (Niet zo vreemd, want vol gens enkele Lady's „kan Jo niet vos sen"^ 4 Steffie en co. (Dachten dat de wieler ronde van Oostrum er ook bij hoorde. Evengoed een knappe pres tatie voor de le keer). 27 juni is de volgende vossejacht. Tot dan en vergeel niet dat je aan 4 vosse- jachten meegedaan moet hebben om in aanmerking te komen voor de competi- tiep rijzen. Avondvierdaagse Heden donderdag 10 juni gaat de 24e avondvierdaagse van start. Wij zullen met 3 wagens en een basisstation de communicatie tussen start en rustplaat sen verzorgen. Voor speciale gevallen hebben wij onze Joker achter de hand. Als we dat tenminste in de hand kunnen houden, want de Joker heeft er een handje van om uit de hand te lopen. Tot slot wensen wij langs deze Vfeg organisatie, wandelaars, begeleiders 'en natuurlijk ónze meelopers veel succes en sterkte. Doe je óók graag mee? Dan hoor je bij C.A.V.Ü! Lourdescomité afd. Venray Het was dinsdagavond een gezellige drukte op het N.S. station te Venlo, waar o.a. een grote groep Venrayse pel grims op de Lourdes-trein stapten en daarbij werden uitgezwaaid door fami lieleden en kennissen. Dat de Venlose N.S. de trein dit keer op spoor 3 liet aankomen, bracht veel ongemakken met zich, o.m. voor mensen die slecht ter been zijn, ambulances die niet bij de trein konden komen waardoor allerlei denkbare hulpmiddelen te baat werden genomen. Het personeel van de Venlose N.S. heeft zich echter op elk terrein in gezet om iedereen zoveel tegemoet te komen. Hiervoor was men zeer erkente lijk. Een klein beetje later als gepland werd zette de trein zich in beweging richting Lourdes, alwaar allen goed zijn aangekomen woensdag 9 juni om 13.48 uur. Volgende week maandagmiddag ver trekt men weer vanuit Lourdes om 15.46 uur. Deze trein komt dinsdagmor gen om 7.28 uur in Maastricht aan. Om 8.02 uur gaat het richting Venlo, waar de trein om 9.52 uur zal aankomen. Ook dan zal het weer een drukte zijn, als daar de bedevaartgangers worden afgehaald. We komen hier volgende week nog kort op terug met enkele indrukken en nieuwtjes. KOLLEKTE Maar ook hier gaat het Lourdeswerk gewoon door. Van 21 t/m 26 juni a.s. staat onze jaarlijkse huis-aan-huis-kol- lekte op de agenda. Wij kunnen nog enkele koliek tanten/trices gel^uiken. Voor opgave kunt U deze week terecht bij H. Beerkens, Noordsingel II, 5801 GJ Venray, tel. 83428. Schutterij 't Zandakker Gilde St. Jan Zondag 6 juni j.l. was het de grote dag voor de honoraire leden om hun koning te schieten. Nadat er 97 schoten waren gelost was de koning bekend, het was geworden mej. M. Peeters die de titel een jaar mag voeren. Na een zware strijd werd persoonlijk kampioen Mevr. Thomassen. Wij als schutterij hopen ook volgend jaar weer op uw aller opkomst. Zondag 13 juni gaat de gehele schutterij zich opmaken voor de tweede bondswedstrijd te Grubbenvorst, waar wij ook weer een zo goed mogelijk figuur moeten slaan. Komt U dus allen en zorg voor zwarte schoenen met dito sokken. Samenkomst om 13.00 uur in het gildehuis Klomp aan de Langstraat. Voorlopig zal er elke week donder dags worden geoefend om wat meer ervaring op te doen. Aanvang om 20.00 uur. UITNODIGING Graag nodigen wij U uit voor 16 juni a.s. voor een bijeenkomst van de Vrouwenbond FNV. Distriktbestuurder Servé Habets uit Heerlen komt deze avond uitleg geven, over struktuur van het F.N.V. Daarna kan iedereen vragen stellen. Aanvang 20.00 uur. Iedereen die belangstelling heeft is welkom. .'bermuda's en 'piraten broeken Marktstraat S. Venray. telefoon 04780-81294 Fietsvossenjacht Beste jongens en meisjes, dames en heren. Er is een kleine verandering gekomen met de datums. (Daar kunnen wij niks aan doen). Wij starten op 13 juni en 20 juni en dan op 4 juli en 15 en 22 augustus. Dus 13 juni de eerste start. Inschrijven bij Paultje Patat in de Taverne in het Brukske, start om 2 uur. Het gaat over 5 wedstrijden waarvan je er 1 mag laten vervallen. Dus komt allen op 13 juni. De eerste prijs is de nieuwste 40 kanaals bak en verder nog 10 bekers. Paalzitten: Tot onze spijt kan het paalzitten niet doorgaan. Wegens'omstandigheden. Meetings In september en november houden wij meetings in de gele barak, op zaterdag. Nadere datums worden nog bekeng gemaakt. Prettige samenwer king!!! Tot ziens en tot kijk. Vrije Gildedag Heyen Zondag 6 juni j.l. nam ons gilde deel aan de vrije gildedag te Heyen. Nadat 's morgens om 11.45 uur door het gemeentebestuur van Gennep, de ere- wijn was aangeboden aan de koningen, keizers en hoofdlieden van de 34 aanwezige gilden, begon om 13.00 uur de optocht door de straten van Heyen. Onder tropische temperaturen behaalde ons gilde wederom een eervolle le plaats met 9514 punt in het Algemeen IGasse- ment. De puntentelling van dit klassement is als volgt: 1 Algemene indruk optocht. 2 Algemene indruk tentoonstelling. 3 Het deelnemen aan alle voorkomende wedstrijden in trommen, vendelen en schieten. 4 Het aanwezig zijn van verscheidene gilde-attributen, zoals dekenstok, lansen, geweren, vaandel, patroon heilige, overige gildebroeders e.d. Bij de tromwedstrijden behaalde Peter Willems jr. een 7e prijs, terwijl Renate Willems en 6e prijs behaalde in de categorie Muziektrom jeugdklasse. Bij de vendelwedstrijden behaalde Piet Volleberg een 4e prijs. Samengevat was het zondag een gezellige, suksesvolle en ook vermoeien de dag. Kampioenschieten Zondag 11 juni a.s. is de laatste wed strijd van het kampioenschieten. Aan vang 14.00 uur. Na het kampioenschie ten volgt nog een extra ronde. De te behalen punten tellen mee voor de Antoon Thissen wisseltrofee. Voor de jeugdleden zal er ook gelegenheid bestaan om te kunnen schieten. Wij wensen allen veel sukses. K O IM T A K T GROEP V E N R A Y Beste mensen. Bij de volkstuin Beekweg hebben wij sproeiwater gerealiseerd. Mede door de daarbij gepaard gaande problemen en dreigementen, heb ik besloten het coördinatorschap van de AAW/WAO Kontaktgroep Venray neer te leggen. Ik laat jullie niet met problemen achter/in de steek, deze zijn opgelost, zij maakten mij wel bijna kapot. De ingewijden kennen de reden van mijn besluit. Iedereen bedankt voor het in mij gestelde vertrouwen, t.w.: de kontakt- mensen op de Gemeente Venray, dhr. W. Manders van STUW, de winkeliers/ handelaren in Venray, de persmedia en wijkbesturen. Uiteraard de WAO-ers van onze Venrayse groep. Het sekretariaat blijft voorlopig op de Burg. v. d. Loostraat 19, 5801 EB Venray. De AAW/WAO bijeenkomsten zijn en blijven normaal doorgaan op de dinsdagmiddagen van 2 tot 5 uur, in KIOSK Brukske. Ik hoop daar velen te ontmoeten, met nieuwe ideeën, tot kijk. Herman Nooijen Interne uitslagen: Groep 1: W. Jeuken kan zich defini tief klubkampioen noemen. Lang heeft het er naar uitgezien dat H. Wannet de nieuwekampioen zou worden, maar door een goede eindspurt van W. Jeuken kon hij voor de zoveelste keer de klubbeker in ontvangst nemen. De laatste tegenstander, J. Tiggeloven, legde hem niets in de weg en de volle winst ging dan ook verdiend naar W. Jeuken. Zelfs H. Wannet bood hem nog de helpende hand door tegen T. Coop- mans remise te spelen. P. Riuvroye won verrassend van H. Coolen die een beter resultaat verwacht zal hebben. Groep 2: R. Keereweer had het lot in eigen handen, en had zich reeds kampioen kunnen noemen mits hij gewonnen had van zijn concurrent W. Dokter. Maar hij kwam niet verder dan een remise zodat, zelfs W. Dokter nog als eerste kan eindigen mits hij de resterende 2 partijen in winst omnzet. Ook J. Dorval kwam niet verder dan een remise tegen L. Peters, wat toch wel een beetje tegenvalt. J. Louwers deed het beter en pakte de volle winst dit ten koste van A. Moss. Groep 3: Ook in deze groep is de strijd nog niet beslist. J. Verwiel is klaar en door de winst op G. Breukers staat hij bovenaan met een puntentotaal van 10. Hij kan alleen nog achterhaald worden door R. Groenendijk die op 11 punten kan komen mits hij zijn partijen tegen G. Breukers en F. Frederiks in winst omzet. K. Jeuken heeft haar puntentotaal op kunnen schroeven tot 5 door verrassend te winnen van B. Pleit. Groep 4: In deze groep is de strijd bijna beslist. Met nog 1 wedstrijd voor de boeg staat H. v. Well een half punt los. Alleen T. Druiven kan nog eerste worden, maar alleen dan als hij zelf wint en H. v. Well een misstap begaat. Maar oook afgelopen dinsdag beging H. van Well geen misstap door te winnen van H. Moss. H. Moss verloor die avond nog een partij n.l. tegen T. Druiven. Groep 5: In deze groep is de kampioen bekend, n.l. L. Komjaty. Dit geheel tegen de verwachtingen in, want van begin af aan stond V. Hoogma aan kop. Maar toen kwam L. Kompaty bij de schaakclub en zijn opmars was zelfs voor V. Hoogma te veel. „vlakwater" Het eerste team heeft de volle winst thuis gehouden in de wedstrijd tegen Cuyk 2. Beste speler Harrie Lenssen: 98 pnt. Hierdoor staan zij op de tweede plaats en er zal in de resterende 2 wed strijden minstens lx gewonnen dienen te worden om dit te handhaven en zodoen de recht hebben op deelname aan de Nederlandse Teamkampioenschappen. Venray 3 heeft de „uitwedstrijd" tegen hun collega's van het tweede met de maximale winst afgesloten. Mede door het goede spel van J. Barents (101) en Peter Wellinga en Desiree van de Boom, die tevens hun persoonlijke re córds verbeterden. Dat gebeurde tevens aan de andere kant door Karei van Ham. Ondanks goede ronden was er geen winst te behalen. Woensdagavond 9 juni speelde het eerste team de uitwedstrijd tegen Mierlo 1terwijl zij zondag a.s. op bezoek gaan bij Cuyk 1We zijn benieuwd naar deze uitslagen. Venray 2 gaat zondag naar Etten- Leur 1voor sommigen de laatste gelegenheid om nog 'n A-kwalificatie te behalen.. Het derde krijgt Maastricht 2 als gast en men kan revanche nemen voor de destijds geleden nederlaag. A.s. zaterdag spelen we in Uden, tij dens een grote sportmanifestatie, om de Peelcup. Deelnemers zijn: Uden, Maas- bree, Cuyk, Mierlo en Venray. Verdere bijzonderheden op de clubavond. In de onderlinge competitie zijn diverse ver rassende uitslagen geweest en bijna we kelijks verandert de top van het klasse ment. Op 31 mei begonnen de 4 afdelings kampioenswedstrijden. De eerste wed strijd was in Odiliapeel 'n groot aantal rijders van Flying Flies was daarbij aanwezig. Ondanks 't warme weer werd er hard gestreden om de punten en bekers. 9 rij ders wisten zich te plaatsen in de finale en punten te verzamelen. Drie bekers gingen naar rijders van Flying Flies, t.w. Roy Teluy met 'n tweede plaats; Pascal Hermsen 'n derde plaats en Nico Jakobs ook 'n derde plaats. Drie prachtige bekers namen deze jongens mee naar huis. Jongens allemaal nog proficiat. Zondag 6 juni tweede A.K. wedstrijd in Volkel. Ook hier was 'n groot aantal rijders aanwezig. Hier gingen 5 rijders naar de finale. Het was hier de sterk rij dende Mark Pelzer die zelfs de eerste plaats pakte. En nu was het niet Roy Teluy, die door 'n valpartij terugviel, maar zijn broer Christian Teluy die 'n derde plaats wist te behalen. Ook deze jongens namen de mooie bekers mee naar huis. Ook deze jongens: proficiat. Dan is er woensdag 16 juni trainen in Haelen. Iedereen kan daar naar toe op eigen gelegenheid. Dan is er geen trainen op ons eigen terrein. Wel kun je zelf gaan trainen als je niet naar Haelen kunt. Onze trainers zijn dan echter in Haelen. Jongens succes. Op 2 juli houden wij onze jaarverga dering. Hierover komt nog bericht aan huis. Wij zouden nog graag enkele bestuurskandidaten tegemoet zien. U kunt zich opgeven bij 't secretariaat: Luitstraat 48, tot voor de aanvang van vergadering. U bent van harte welkom. Zondag 23 mei j.J. hield district-pud Nederland haar traditionele wedstrijden Taekwon-do, opengesteld voor alle klassen, zowel voor dames als voor heren. Wederom was er sprake van succes voor OH DO KWan afdeling Venray. Jos van de Biggelaar was verantwoor delijk voor dit eclatante succes. Over tuigend had hij zich in alle rondes van zijn tegenstanders gedistancieerd en werd zonder meer eerste in zijn klasse. Zo langzamerhand lijkt het alsof in district Zuid-Nederland geen tegenstan ders van formaat voor onze man te vinden zijn!!! boekhandel van den munckhof is ook dinsdags de gehele dag geopend ENRAY Onze aktiviteiten voor de komende week: Zaterdagmorgen 12 juni lopep we op het Overloon circuit een duurloop van 10 km. We verzamelen en vertrekken om 7.15 uur vanaf parkeerplaats „De Vers". Zondagmorgen 13 juni gezamenlijk trimmen op het Cooperbaan circuit. We verzamelen om 9.00 uur bij trimbaan Bailonzuil. Woensdagavond 16 juni gezamenlijk trimmen op het trimbaan Vlakwater cir cuit. We verzamelen dan om 18.45 uur op parkeerplaats Perdstal. Interesse? Loop eens voor je leven. Een beetje gezond zweet bespaart een hoop benzine. Inlichtingen b|j de verzamelpunten en bij Piet Loomans, Ouverturestraat 14, Venray, tel. 85384.

Peel en Maas | 1982 | | pagina 7