GESLAAGD GEMEENTEPRAAT Bestemmingsplan Buitengebied Aanwijzing loco- secretarissn Commissie financiën en belastingen Zomerse geluidshinder Hinderwet Bouwvergunning aangevraagd Bouwvergunningen verleend Zwemvierdaagse Tobbedansen BOWLING BOND VENRAY GEVONDEN VOORWERPEN Nieuws uit Overloon V.C.ROOY INGEZONDEN VGRLINDGN JUWGUGR NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Redactie G.A. Schütte, Bureau Voorlichting gen De burgemeester van Venray, maakt ter voldoening aan artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat ingaande 14 juni 1982 gedurende één maand ter gemeente secretarie, afdeling ruimtelijke orde ning, kamer 202, voor eenieder ter inzage ligt het ontwerp van de eerste herziening van het bestemmingsplan Buitengebied met de bijbehorende toe lichting. De herziening strekt ter verduidelij king van de verklaring van op de plankaart gebruikte tekens. Gedurende bovengenoemde termijn kan een ieder schriftelijk bij de gemeen teraad bezwaren indienen tegen het ontwerp. Venray, 11 juni 1982 De burgemeester voornoemd, mr. H. J. M. Defesche In Venray is de heer J. M. Poels ge meentesecretaris. Eerste plaatsvervan ger is de heer A. L. G. Janssen, hoofd Hoofdafdeling Algemene Zaken en Kabinet. Tweede plaatsvervanger is het hoofd van de Hoofdafdeling Welzijns zaken, de heer L, Oudenhoven. Binnen de Venrayse ambtelijke or ganisatie fungeren de gemeentesecreta ris en de hoofden van de vier Hoofd afdelingen onder de naam .Kleine Staf" als managementteam waar de ambtelijke beleidsvoorbereiding en be- sluituitvoering plaats vindt. De chefs van de Hoofdafdelingen functioneren binnen de Kleine Staf op voet van gelijkwaardigheid omdat de gemeentesecretaris zijn in de gemeente wet omschreven leiderschap naar het collectief van de Kleine Staf heeft gespreid. Om deze gelijkwaardigheid conse- door te voeren heeft college van b. en w., op voorstel van de secretaris, besloten elke hoofdafdelingschef aan te wijzen als loco-secretaris. Dit besluit betekent waarschijnlijk een novum in gemeentelijke kring omdat nu ook een directeur gemeente werken (ir. W. Grootjans) als loco-se cretaris is aangewezen. Het betekent tevens, dat met de u aanwijzing van een bedrijfsdirecteur tot loco-secretaris de integratie secretarie/ Diensten in Venray pas echt wordt voltooid. De heren A. L. G. Janssen en L. idenhoven zijn in het verleden reeds 'als loco-secretaris beëdigd. In een [komende raadsvergadering zullen de beide nieuw-benoemde loco-secretaris- jsen, de heren A. de Blaaij (hoofd Hoofdafdeling Economische Zaken) en |w. Grootjans (hoofd Hoofdafdeling leentewerken) als loco-secretaris den befidigd. Op woensdag 16 juni a.s. wordt om 17.15 uur in kamer 133 van het raadhuis een openbare vergadering van de com missie voor financien en belastingen gehouden. Het voornaamste punt is ongetwijfeld de advisering aan het college over het beschikbaarstellen van een voorbereidingskrediet van 80.000 voor de nieuwbouw van de brandweer kazerne. Gesproken zal verder worden over de exploitatie-opzet voor het bestemmings plan „Centrum". De commissie zal het college moeten adviseren over het verhogen van de leges met 4%. Ook de bijstelling van de subsidie regeling onderhoud molens zal onder werp van bespreking zijn. Bij zomerse temperaturen, zoals die van de laatste weken krijgen we met een stukje milieuvervuiling te maken dat (letterlijk en figuurlijk) dicht bij huis en wel: de geluidshinder. Zomerse avonden nodigen uit tot buiten zitten, ramen en deuren openzet ten en muziek maken bij gelegenheid van het feestje dat deze of gene te vieren heeft. Vooral nu we ook nog in de tijd van het jaar zitten dat de ene helft van Nederland de andere helft heeft geëxa- mineerd met als gevolg dat veel geslaagden 'ns even ,,de bloemetjes buiten gaan zetten", doet zich de geluidshinder voor. Iedereen wordt z'n feest en plezier gund, maar laat dat niet ten koste gaan van anderen. In z'n algemeenheid kan gesteld V, borden dat mechanische muziek in de et- openlucht taboe is en dat de volumeknop im van de muziekinstallatie terug (of dicht) noet waar de deuren enramen open laan/staan. In dit verband mag met name onder lc aandacht van de kasteleins worden [ebracht dat bij geconstateerde geluids- linder een geluidbegrenzer kan worden •zfftoorgeschreven (zoals dat o.a. bij Oöfwtfeesten al het geval is). Overigens kan de politie altijd tegen de Bduidshinder optreden (inbeslagneming ókVan apparatuur), maar het hoeft niet dj tover te komen als het muzikaal ver- de naak ook aan de buren wordt gedacht. Als het een mooie zomer wordt, laa 'ie dan niet bedorven worden door de Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 31 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne; maken bekend, dat door hen, onder voorwaarden, om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervan gen, op 3 juni 1982 vergunning is verleend ingevolge de Hinderwet naar aanleiding van de aanvraag van: J. G. Janssen, Deurneseweg 190 te Ysselsteyn-Venray, voor het uitbreiden van een varkens fokkerij en -mesterij, waarbij mest en meststoffen worden opgeslagen, gelegen aan de Deurnese weg 190 te Ysselsteyn. Stockcarracing „De Peeldrivers", p/a Dakdekkerstraat 15 te Venray, voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een clubhuis en modelstockcarracingbaan, gelegen aan de Smakterweg (ongenummerd) te Ven ray. W. Jenneskens, Pottevenweg 14 te Ysselsteyn-Venray, voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een legkippenbedrijf, waar bij mest en meststoffen worden opgesla gen, gelegen aan de Pottevenweg 14 te Ysselsteyn. De beschikking en alle ter zake zijnde stukken liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter inzage en wel van 11 juni 1982 tot 11 juli 1982 elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur en donderdags van 16.30 uur tot 19.30 uur. Ingevolge artikel 44, tweede lid, van de Wet algemene bepalingen milieuhy giëne staat op 11 juli 1982 beroep open bij de Kroon voor: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne bezwaren hebben ingebracht; d. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28 eerste lid, onder c, van de Wet alge mene bepalingen milieuhygiëne be zwaren in te brengen. De beschikking wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moet worden ge richt aan Hare Majesteit de Koningin en worden gezonden aan de Raad van State, afdeling voor de geschillen van bestuur, Binnenhof 1, 2513 AA 's-Gra- venhage. Hel verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Venray, 11 juni 1982 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, het hoofd van algemene zaken en kabinet, A. L. G. Janssen Vragen...? Wendt u tot de gemeentelijke voorlichter Bij' burgemeester en wethouders zijn de navolgende aanvragen ingekomen om in afwijking van het geldende be stemmingsplan c.q. vooruitlopend op een in voorbereiding zijnd herzienings plan bouwvergunning te verlenen voor: het verbouwen van de woning Veulenseweg 29, t.n.v. P. de Lauw, Pastoor Vullingsstraat 13 te Grashoek; het bouwen van een woning op perceel M 607, gelegen aan de Jan Poelsweg, t.n.v. Th. P. H. Teunissen, Timmermannsweg 1 te Ysselsteyn; het verbouwen van een garage tot tandartspraktijk aan de hoofdstraat 37a, t.n.v. G. M. J. Vallen; het plaatsen van een erfafscheiding (Heras gaashekwerk groen, 1.50 m hoog) aan de Brennerlaan 10, t.n.v. M. J. J. de Bruyn; het bouwen van een varkensstal aan de Lollebeekweg 26, t.n.v. A. M. Druggen; het bouwen van een garage aan de St. Servatiusweg 10, t.n.v. Th. J. M. Kusters; het verbouwen van winkelruimten tot woningen aan de Kiosk ('t Brukske), t.n.v. Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds, Oude Lindestraat 70 te Heerlen; het bouwen van.een opfokkippen- hok aan de Endepoel 4a, t.n.v. L. A. P. M. Jenneskens; het bouwen van een serre aan de Hoenderstraat 50a, t.n.v. P. A. M. van Kempen; het bouwen van een garage/op slagruimte aan Daland 3, t.n.v. W. A. C. v. d. Vlasakker; het bouwen van een varkensstal aan de Puttenweg 108, t.n.v. A. G. Th. Jenniskens. Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan deze bouwplannen medewerking te verlenen. De bouw plannen liggen met ingang van 11 juni 1982 gedurende veertien dagen voor een ieder ter inzage bij de afdeling ruimte lijke ordening, kamer 201 van het raad huis (van 9.00 tot 12.00 uur). Geduren de deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Venray, 11 juni 1982 De burgemeester van Venray, mr. H. J. Defesche Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 9 juni 1982' voor de navölgertde bouw plannen bouwvergunning verleend. Zij, die menen door de afgifte van een van deze bouwvergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen gedurende 30 dagen na datum van deze publicatie op grond van de Wet Admi nistratieve Rechtspraak Overheidsbe schikkingen (AROB) een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemees- teren wethouders. het verbouwen van de woning aan de Molenhoek 14, t.n.v. L. H. H. Janssen; het bouwen van een mestvarkens- stal aan de Begijnhofweg 12, t.n.v. Gebr. Poels; hel vergroten van de varkensstal aan de Peelken 2, t.n.v. W. J. B. Th. Luyten; het uitbreiden van de woning aan de Hoenderstraat 98, t.n.v. C. Odenho- ven; hiervoor bedoelde geluidshinder. Om een indruk te geven van wat hard, harder en het hardst is, zijn hieronder voorbeelden gegeven van geluidsniveau. Voor zover nodig zij daarbij opgemerkt dat het geluidsni veau wordt uitgedrukt in decibels (afgekort: dB(A). dB(A) buiten machinekamer in duikboot luidruchtige fabriek in startend vliegtuig m luidruchtige auto. tOO km/u typekamer, computerruimte ge^preksmveau (1 m) kantoorruimte rustig kantoor slaapkamer zeur stille slaapkamer omroepstudio 200 vertrekken maanraket op 300 m 160 piekmveau karabijn op 0,3 m 140 startend straalvliegtuig op 25 m 120 100 helikopter op 30 m hoogte 90 dieselvrachtauto op 7.5 m 80 nabij drukke verkeersweg 70 25 m van drukke verkeersweg 60 elektrische grasmaaier op 7,5 m 50 normale woonwijk overdag 40 rustige woonstraat overdag 30 rustige woonstraat 's nachts 25 op het land zonder verkeer en wind 20 Naam deelnemer: het bouwen van een trafohuisje aan de Dep. Petersstraat, t.n.v. N.V. PLEM; het verbouwen en uitbreiden van de woning aan de Pr. Hendrikstraat 24, t.n.v. Th. G. J. Schaeffers; het wijzigen van de gevelindeling van de bedrijfsruimte aan de Puttenweg 52, t.n.v. A. J. A. M. Romme; het maken van een erfafscheiding aan de Eligiusweg 15, t.n.v. W. J. M. Pluijm; het verbouwen van de woning aan de Beekweg 64, t.n.v. E. Th. Hendriks; het bouwen van een tuinhuisje aan de Moerslag 18, t.n.v. W. G. C. Ver geldt. Venray, 11 juni 1982 De burgemeester van Venray, mr. H. J. M. Defesche Venray staat weer centraal bij jong en oud, zowel bij recreanten, trimmers als ook voor wedstrijdsporters, gedurende de week van 21 juni tot en met 25 juni 1982 in het kader van de NATIONALE ZWEMVIERDAAGSE in het gemeen telijk Combi zwembad. Het is inmiddels de zevende maal dat het COMITÉ RE CREATIESPORT VENRAY in samen werking met het personeel van het gemeentelijk Combi zwembad en de zwemvereniging Spio dit grootse zwem- festijn organiseert. De verwachtingen zijn hoog gespan nen, omdat dit jaar het deelnemersaan tal waarschijnlijk de 700 zal halen. Een terechte verwachting, want men heeft dit jaar een uitgebreid programma op gezet met diverse attrakties (o.a. een zweminstuif, een reuze luchtmatras etc.). Verder kunnen er dit jaar voor het eerst medailles met goud ,,7" worden uitgereikt aan de deelnemers die voor het zevende jaar aan deze zwemvier daagse deelnemen. Evenals vorig jaar zal worden gestart in leeftijdsgroepen. De starttijden zijn als volgt ingedeeld: Leeftijd 10 ouders: vanaf 17.00 uur. Leeftijd 10 jaar tot 16 jaar: vanaf 18.00. Leeftijd 16 jaar en ouder: vanaf 19.00u. Kinderen onder de 10 jaar en 65 zwemmen per dag 250 meter; alle andere deelnemers dienen per dag 500 meter af te leggen. Inschrijving en deeinemerskosten: Iedere deelnemer(ster) ontvangt bij inschrijving een plastic knipkaartje, dat tijdens de zwemvierdaagse aan de zwemkleding bevestigd dient te worden en alle vier de dagen meegebracht moet worden (het kan ook met een elastiekje om de arm). Inschrijven kan vanaf heden tot en met 22 juni a.s., uitsluitend aan de kassa van het gemeentelijk combi zwembad, Parkweg2 te Venray. De kosten dienen bij inschrijving vol daan te worden en bedragen 5.75 per persoon, inclusief de entree gedurende 4 dagen. 65 plussers krijgen op vertoon van 65 pas 50% korting. Voor deelname aan de zwemvier daagse (op eigen risico) is een zwem diploma vereist. Iedereen die de zwemvierdaagse met succes heeft voltooid, krijgt een medail le (resp. brons, zilver, goud, goud 4, goud 5, goud 6 en goud 7 alsmede een herinneringssticker. Comité Recreatiesport Venray TOBBEDANSEN 19JUNIa.s. Inschrijven is nu mogelijk Op zaterdag 19 juni a.s. organiseert het Comité Recreatiesport Venray in samenwerking met de zwemvereniging Spio en het zwembad-personeel het TOBBEDANSEN. Hieraan kan door jong en oud worden deelgenomen (leeftijd vanaf 8 jaar). De wedstrijden zullen dit jaar plaats vinden in het diepe gedeelte van het grote buiten bassin van het gemeentelijk Combi bad te Venray. Deelnemers kunnen nu vast hun vaartuigen gaan bouwen (uitsluitend van glijmaterialen). Geldende spelregels: 1 De deelnemers moeten in het vaartuig blijven nadat zij van de nu 6 meter hoge zeephelling afgegleden zijn. 2 Het vaartuig moet zo worden ge maakt dat door haar glij vermogen de bel kan worden bereikt, of via een sprong vanuit het vaartuig. 3 Zwemmend de bel bereiken is dit jaar niet meer toegestaan. Het inschrijfformulier voor het tob bedansen kan t.m. zaterdag 19 juni a.s. tot 12.00 uur gehaald worden c.q. ingeleverd worden aan de kassa van het gemeentelijk Combi zwembad te Ven ray. Tevens kan het onderstaande inschrijfformulier uit Peel en Maas worden gebruikt. De wedstrijden starten om 14.00 uur. INSCHRIJFFORMULIER TOBBEDANSEN Bij meerdere personen Namen: Laten we zacht zijn voor elkaar Nationale kompetities Alle teams, die volgend seizoen willen uitkomen in een of andere nationale kompetitie, zij het in de vijf mans-, in de trioleague of in de bekerwedstrijden, moeten zich zo spoedig mogelijk in verbinding stellen met Tiny Janssen, voor het inschrijfformuluer. De inschrijfformulieren moeten vol ledig ingevuld worden ingeleverd bij dezelfde persoon voor 25 juni. Dit geldt ook voor teams die vorig jaar al in de Nationale League hebben gespeeld. Formulieren die later binnen komen, zijn waarschijnlijk niet meer op tijd bij de bond. Deze teams lopen het risico niet tot de nationale league te worden toegaleten. Opgaven volgend seizoen De teams die het volgend jaar willen meedoen aan de huisleague (vijfmans of trio) dienen zich zo snel mogelijk op te geven bij Tiny Janssen, tel. 81455 of via het inschrijfformulier op het prikbord in de bowling. Om een goede planning mogelijk te maken, is het nodig om zoveel mogelijk voor de vakantie op te geven. Teams die later opgegeven worden lopen het risico een minder gunstig speelschema te krijgen. FANCY FAIR Op zondag 13 juni a.s. organiseert F.C. 't Veulen t.g.v. haar 5-jarig be staan een grote fancy-fair in café-zaal 't Veulen. Deze fancy-fair is zo opgezet dat er attracties zijn voor zowel jong als oud. Neem dus gerust uw kinderen mee. Tevens zal er op deze middag het varken worden gewogen, welke de hoofdprijs vormt van onze grote loterij. Loten kunt U tot het „weegmoment" verkrij gen bij onze leden of in de café/zaal. Er zijn verder nog vele waardevolle prijzen te winnen. Op zondag 20 juni speelt ons recreatie voetbalelftal een jubileumwedstrijd te gen Oud-FC VVV op sportpark „De Wieën" te Venray. Aanvang 15.00 uur. Tot ziens op onze fancy-fair a.s. zondag of op „De Wieën" op 20 juni a.s. MUSKUSRAT Omdat de laatste jaren een toename wordt geconstateerd van de muskusrat heeft het Waterschap Noord Limburg de medewerking gevraagd van de in het gebied van het Waterschap gelegen ge meenten bij de bestrijding van dit schadelijke dier. Door Faunabeheer zijn in het gebied van de tien gemeenten reeds twee rattenvangers aangesteld. Het aantal meldingen van aanwezigheid van muskusratten is echter zo hoog, dat van een adequate bestrijding vrijwel geen sprake kan zijn. De gemeente Venray is in principe bereid de gemeente rattenbestrijder gedurende een halve maandag per week in te zetten bij de bestrijding van de muskusrat. De kosten komen voor rekening van het Waterschap. VLOT TYPEN Tijdens het Nederlands kampioen schap typen afgelopen weekend werd Yolanda Linders uit Oostrum eervol 4e met 345 aanslagen per minuut. Zij was de enigste vertegenwoordigster uit Limburg. Er waren 46 kandidaten. VAKANTIE-FOTO Vanaf vandaag kunt u uw leukste vakantiefoto inleveren bij reisbureau de Vakantiewinkel, p/a Nederlandse Cre- dietbank, Patersstraat 13 te Venray. Iedere week zal uit alle inzendingen de prijswinnaar gekozen worden,' die beloond zal worden met een kadobon van 25,—. Tevens zal hij ook een gratis vergroting van de winnende foto krijgen. Veel sukses! Herenhorloge, merk Pontiac, oranje wijzerplaat, nylon bandje, zwart met groen Zwarte jongenszwembroek en een rood met witte handdoek Vier slei- tels aan een ijzeren ring Twee sleutels aan groene hanger, merk Volvo en Assa nr. 6445. Voor informatie kunt u zich wenden tot de administratie van de gemeente politie, Leunseweg 4, tel. 04780-84888 tst. 227. ST. THEOBALDUSGILDE Papieraktie Zaterdag 12 juni zal het St. Theobal- dusgilde weer de maandelijkse papier aktie houden. Om half 10 zal er weer gestart worden. U mag gerust vrijdagsavonds uw papier al buiten zetten. Het kan geen kwaad als het nat wordt. Zorg er wel voor dat het niet uit elkaar kan waaien. Nogmaals het verzoek om alleen papier en vodden mee te geven. Europees koningschieten in Eindhoven Naar alle waarschijnlijkheid zal op zondag 20 juni het St. Theobaldusgilde deelnemen aan het koningschieten in Eindhoven. Uit diverse landen komen de gildes hier naar toe, o.a, uit België, Duitsland, Oostenrijk, Frankrijk, Engeland, Italië. Vandaar dat dit dan ook het Europees koningschieten wordt ge noemd. Zaterdag 5 en zondag 6 juni werd door VC Rooy een buitentoernooi georganiseerd. Ruim 60 teams namen hieraan deel. Op zaterdag kwamen de recreanten aan bod en op zondag de competitie spelers. Mede door 't goede weer, kan er worden teruggezien op een bijzonder geslaagd toernooi, dat zeker voor her haling vatbaar is. Eindstanden zondag 6 juni 1982: Dames 3e div./prom. klasse: 1. VC Lyceum '64 2. Smash '68 3. Tupos 4. Fam. Christiaens Heren 3e div./prom. klasse: 1. Tornado 2. VC Lyceum '64 3. Avanti Dames le klasse: 1. Voha 2. VC Lyceum '64 3. The Weekenders Heren le klasse: 1. Drie-kwart 2. VC Kessel 1 3. SV Phoenix '75 Dames 2e klasse: 1. Montagnards 2. Amigos 3. Set Point 4. V.C. Meterik 1 Heren 2e klasse: 1.MVC'64 2. Tupos 3. Voha Dames 3e klasse: 1Activia 1 2. Montagnards 3. V.C. Meterik 4. Hovoc Heren 3e klasse: 1The Weekenders 2. Advendo 3. SV Phoenix '75 Bekerwedstrijd Heren VC Rooy 1- SDÖ Nieuwenhagen wordt gespeeld op zaterdag 12 juni om 5 uur „De Falkland is er kinderspel bij...." Met deze woorden maakt de directie van de bioscoop in Venray reclame voor de film „Batte of Midway, de grootste zeeslag uit de geschiedenis". De directie van de bioscoop gaat als het ware over lijken. Op dit moment woedt een waanzinnige oorlog tussen Engeland en Argentinië, waarbij de wapenfabrikanten de grootste overwin naars zijn. Dagelijks wordt melding gemaakt enkele incidenten op en rond de Malvinas of Falkland eilanden. Zo noemen ze dat. In werkelijkheid vliegen mensen met een helicopter te pletter, sterven mensen in verschrikkelijke om standigheden een verdrinkings- of ver stikkingsdood of raken levenslang verminkt. Duizenden worden tot krijgs gevangenen gemaakt. Dat is oorlog, afschuwelijk dus! „De Falkland is er kinderspel bij...." Een oorlog waarbij napalmbommen ontdekt worden en schepen uitgerust zijn met kernkoppen. Een oorlog die wel eens tot het voorspel van een Derde Wereldoorlog zou kunnen uitgroeien. Schandelijk dat met die woorden mensen naar de bioscoop gelokt worden. De cassa van Cattoir moet blijven rinkelen. In dit geval over de ruggen van duizenden die het slacht offer werden van de oorlogstirannen. Wij vinden en met ons, allen die voor de vrede zijn, dat de directie van de bioscoop in Venray het in de toekomst uit haar hoofd zal moeten laten op deze wijze reclame te maken. Wij zijn er ook sterk van overtuigd dat er heel wat betere films vertoond kunnen worden dan The Battle of Midway en andere oorlogsfilms. Leo Schaminée Sjarrel van den Berg Venray, 6 juni 1982 Antwoord van de directie van het Luxor Theater: De vergelijking met De Falklands kan men inderdaad als misplaatst interpre teren, waarvoor onze oprechte excuses. De bedoeling is UITSLUITEND ge weest hoe gruwelijk en hevig de zeeslag bij Midway geweest is, zonder te willen tomen aan de onmenselijke slag bij de Falklands, die in vergelijking van andere omvang is. Scribenten schrijven, dat Battle of Midway evenals andere oorlogsfilms beter vervangen kunnen worden door andere films. Zo vaak worden die nu ook weer niet vertoond en bovendien proberen wij het gehele pakket films dat in Nederland gebracht wordt te verto nen. Daarbij gaat het niet alleen om de kassa, dat weten anderen die het programma volgen maar al te goed. Bijna wekelijks staat er een film op het programma waar zwaar geld bij moet en dat kan zolang de rest van de programma's dit tekort dekt. Zo brengen wij zeer binnekort op verzoek vanuit de politiek de film 1900 (4 uur op één avond). Bij voorbaat staat vast, dat dit een zware verliespost wordt. Geven en nemen ten behoeve van een gevarieerd aanbod. ORLANDO CURIOSO Wil de inzender van een ingezonden stuk met bovenstaande ondertekening zich nader bekend maken. Zonder naam en adres van die inzender kunnen wij zijn brief niet opnemen. w GOUDEN SIERADEN nu i.v.m. de internationale lage goudprijzen AANTREKKELIJKER dan U denkt I bijvoorbeeld: massief gouden schakelarmband met originele c.f.e. sluiting 482,- met de lage goudprijs 380,- ST. HUBERT VENRAY Past. Jacobsstr 34 I Grotestraat 2 HELMOND Ameidestraal 18 R.K. SCHOLENGEMEENSCHAP „MARIANUM" VENRAY Afd. Biologische School: Maria Beerkens, Venray; Annelies Beckers, Leunen; Jenny Blom, Casten- ray; Sjaak van Dijck, Venray; Monic Koek, Eindhoven; Eliza Koonings, Leunen; Yvonne Overmars, Veulen; Harry Philipsen, Venray; Wilbert van Rijt, Venray; Marjo Scheepers, Venray; Petra Yhijssen, Venray; Jos Verhoeven, Merselo; Carlo Albers, Venray; Helmy Claessens, Merselo; André Ewalts, Venray; Jos Hebben, Venray; Henk Heyl, Venray; Henk Kusters, Venray; Leonie Martens, Leunen; Esther Pee- ters, Venray;Huub Stevens, Venray; Huub Stiphout, Venray; Marcel Strij- bos, Venray; Peter Swinkels, Leunen; Johan Vaars, Well; Leon Velders, Merselo; Evert v. d. Vleugel, Swolgen. L.E.A.O. Lager Economisch en Admi nistratief Onderwijs: Leon van Aarssen, Venray; José Assen, Oosterum; Marian van Bakel, Vredepeel; Nelleke Beerkens, Venray; Mandy Francis, Venray; Rian Gerrits, Overloon; Ron Heeren, Venray; Angela Helden, Venray; Karin Hendriks, Veu len; Marie-José Jacobs, Leunen; Helma Jansen, Overloon; Jolanda Jilissen, Overloon; Elly Linders, Venray; Char lotte Lenssen, Venray; Anita Martens, Venray; Marian van Megen, Leunen; Lea Stevens, Venray; Mariion Theeu- wen, Venray; Robert Wilbers, Horst; Pieter Zwambach, Leunen; Henri Camps, Venray; Huub Derks, Venray; Hans van Dijck, Oostrum; Jan Eeren, Venray; Ans Emonts, Venray; Maria Gude, Venray; Jolanda Hulleman, Venray; Wilma Jansen Venray; Rennie Kanning, Venray; Marjo Koppes, Ven ray; Petra Koppes, Venray; Peter van Meijel, Venray; Lonja Pennings, Maas hees; Kitty Scholtz, Venray; Margret Scholtz, Venray; Rian van Schijndel, Overloon; Astris Staaks, Oostrum; Jacqueline Verheyen, Leunen; Tilly Vermeulen, Venray; Bebek Gulsen, Venray; Mary van Bergen, Horst; Karl Brandligt, Horst; Rob van de Broek, Venray; Arjan Brugman, Venray; Ma rina Canli, Venray; Truus van Dijk, Veulen; Alfred Eggen, Venray; Marjo Hendrix, Broekhuizenvorst; Els Jacobs, Castenray; Pedro Jacobs, Venray; Jaconthia Janssen, Veulen; Anthoine Litjens, Maashees; Patricia Nisarali, .Venray; Rudi Nooijen, Venray; Lisaette van Rhee, Castenray; Hettie Siebers, Venray; Liesbeth van Vegchel, Leunen; José Verbruggen, Venray; Gerda Wijn hoven, Venray. L.H.N.O. [Lager Huishoudelijk en Nij verheids-Onderwijs] Annelies Arts, Heide; Marjo van den Berg, Oostrum; Nelly Bouten, Venray; Astrid van Duijnhoven, Vpnray; Regina Eysinga, Venray; Anita Hendriks, Overloon; Petra Hendriks, Venray; Bernie Jans-Beken, Overloon; Jacque line Jansen, Leunen; Henny van Kempen, Veulen; Monique Logtens, Venray; Jolanda Reijnders, Venray; Nicolette Rosmanics, Venray; Marijke Seijkens, Smakt; Maria Versleijen, Holthees; Silvia Willems, Venray; Esther Arts, Venray; Mirjam Claessens, Venray; Marij Coppes, Venray; Marie- Louise Cox, Venray; Petra Duijkers, Leunen; Colinda Effing, Venray; José Gerrits, Overloon; Marie-Therese Hei dens, Leunen; Roos Janssen, Oostrum; Wenny Janssen, Venray; Jeanette Kan ning, Venray; Ina Linders, Geysteren; Wilma Madou, Venray; Maria Peters, Oostyrum; Sonja Peters, Venray; Ma- riëtte Pingen, Holthees; Wilma Rutten, Venray; Marleen Swinkels, Venray; Willemien van Vegchel, Venray;.Angela Verbeek, Venray; Ria van de Werken, Venray; Hariët Weijs, Leunen; Rezie Reijnders, Venray. l.H.N.O. [Individueel Huishoudelijk Nijverheidsonderwijs] Lena Burtner, Venray; Dorien Ja- kobs, Geysteren; Henriette Jenneskens, Veulen; Marion Wilmsen, Venray; Truus van Boxtel, Venray; Wilma van Boxtel, Venray; Elly Claessens, Leu nen; Trudy van Dijk, Leunen; Ilse Gommans, Venray; Jeanette Krijnen, Venray; Hermi van Osch, Merselo; Marga Sanders, Veulen; Patricia Tem- bong, Venray.

Peel en Maas | 1982 | | pagina 13