GEMEENTEPRAAT Wordt S.Y. Venray zondag kampioen? ebberink] ebberink ebberink ebberink ebberink IgjjÊÖEHa ebberink ebberink ebberink ebberink ebberink ebberink ebberink Wijzigingen rond koninginnedag en bevrijdingsdag Afvalstoffenheffing Museum open Gemeentearchief Inventarisatie van monumenten Geen spreekuur Geen commissie vergaderingen VERKIEZING GEMEENTERAAD Commissie voor openbare werken Commissie voor ruimt, ordening c.a. Hinderwet Hinderwet Hinderwet Hinderwet Collectekalender Rectificatie vöorïtfeeder voormoeder 59.95 lebberïnk rmrmiii'T voormoeder voormoeder voormoeder Voormoeder voormoeder Voormoeder voormoeder voormoeder vöormoeder fg2ZESEQ3 voormoeder voormoeder Pe: 3 dr Er staan ons weer 2 nationale feestdagen te wachten: 30 april Konin ginnedag en 5 mei Bevrijdingsdag. Als gevolg daarvan zijn een paar wijzigingen op til m.b.t.: Sluiting raadhuis NOTITIES EN MEDEDELINGEN \N DE GEMEENTE VENRAY Redactie G.A. Sehiille. Bureau Voorlichting Op beide dagen is het raadhuis gesloten. Dit geldt voor alle afdelingen ent* en dus ook voor de burgerlijke stand. Sluiting museum Het gemeentelijk oudheidkundig mu seum is op 30 april gesloten. Huisvuil Op koninginnedag zal geen huisvuil worden opgehaald. De gezinnen voor wie een ophaalbeurt vervaltworden verzocht het huisvuil een week op te sparen. Op 5 mei zal wel normaal het huisvuil worden opgehaald. Melden destruktiemateriaal Op 30 april zullen geen kadavers wor den opgehaald. Wie normaal op vrijdag destruktie materiaal meldt, kan dit nu doen op donderdag 29 april tot 10.00 uur. Door het destruktiebedrijf wordt geprobeerd alle meidineen op donder dag af te werken. Op woensdag 5 mei wordt geen des truktiemateriaal opgehaald. Meldingen kunnen op deze dag normaal plaatsvinden. Deze worden donderdags na 10.00 uur doorgegeven. Geprobeerd wordt het gemelde destruk- nki üemateriaal zoveel mogelijk op donder dag op te halen. Winkelsluiting Koninginnedag geldt als een verplich te sluitingsdag voor de winkels. Voor RW bevrijdingsdag geldt geen verplichte sluiting. Sportaccommodaties [en zwembad] Op koninginnedag zijn alle sportac commodaties in de gemeente Venray gesloten, behalve de sporthal de Wette- lingi.v.m. het zaal voet valtoernooi. Op 5 mei zijn alle sportaccommoda ties normaal geopend. l Deze week zijn door de gemeente de I aanslagen voor de afvalstoffenheffing I kosten vuilnisophaaldienst in de I volksmond reinigingsrechten) ver- I stuurd' Misschien hebt u de aanslag al I .opde deurmat gevondeh. kl De hoogte van de aanslag is voor V 1982 vastgesteld op 86,—Er is geen W verschil gemaakt voor kleine of grote huishoudens, in de hoogte van de aanslag. Dit komt omdat de voorrij- en de personele kosten van de huisvuilop- haaldienst in grote mate bepalend zijn da. voor kosten en niet de hoeveelheid eris meegegeven huisvuil, ten Aangezien de afvalstoffenheffing een iwi belasting is, is iedere aangeslagene ver plicht deze te bepalen. 1 Meer informatie over deze heffing kunt u lezen op de achterzijde van de aanslag; ook kunt U met mensen van de npj [.gemeentelijke afdeling Belastingen, tus- zu i sen 9 en 12 uur, van gedachten wisselen, ;ha i tel. 04780-83838 tst. 250 of 249. urj Het Geschied- en Oudheidkundig Museum Venray, Eindstraat 8. zal op Bevrijdingsdag, woensdag^ mei a.s. ge opend zijn van 14.00-17.00 uur. Het gemeentearchief zal a.s. zaterdag 1 mei gesloten zijn. Binnekort zullen de leden van de Venrayse Monumentencommissie op pad gaan. In Venray-kom en kerkdor pen gaan zij zoeken naar gebouwen of delen daarvan (b.v. gevels), die voor bescherming in aanmerking komen. Het gaat hier om een voorlopige inventari satie want om op de gemeentelijke in ventarisatielijst te komen, moet nog heel wat werk verzet worden. Als uitvloeisel van de monumenten wet zijn 27 monumenten uit -onze gemeente op de landelijke monumen tenlijst geplaatst. Venray is echter rijk aan talrijke' andere panden die uit oogpunt van cultuur en historie de moeite waard zijn, om in de oorspron kelijke staat voor het nageslacht te bewaren. Het betreft hier enerzijds gebouwen die eigenlijk op de landelijke lijst geplaatst zouden moeten worden. Dat gebeurt echter niet, omdat identieke objecten elders in het land al op die lijst staan. Anderzijds zijn het gebouwen die landelijk gezien minder interessant, maar voor de Venrayse gemeenschap van bijzondere betekenis zijn. Hierbij gaat het dus niet alleen om de bouwstijl, maar ook om de rol die ze in de locale geschiedenis gespeeld hebben. GEMEENTELIJKE MONUMENTENLIJST Sinds 3 maanden heeft Venray een monumentencommissie. Die heeft als eerste opdracht na te gaan welke panden voor bescherming in aanmer king komen. Dit onderzoek zal moeten leiden tot een eigen gemeentelijke monumentenlijst. Zover is het echtyer nog lang niet. De komende maanden wordt allereerst opgeschreven welke gebouwen op het eerste gezicht interessant zijn. Daarna gaat de commissie terdege afwegen wat werkelijk belangrijk is. Dat zal onder andere gebeuren via gesprekken met de eigenaars. Hierbij zullen genoeg afvallers te noteren zijn. Uiteindelijk blijft een aantal gebouwen over, die belangrijk genoeg zijn om op de gemeentelijke monumentenlijst geplaatst te worden. Op dinsdag 4 mei a.s. vervalt het spreekuur voor Volkshuisvestingszaken van wethouder Mevr. Rutten-Tielen. In dringende gevallen kan men zich wenden tot de woningbouwvereniging Plataanstraat 15, Venray. De aanvankelijk voor 4 mei a.s. vastegestelde vergadering van de com missie voor onderwijs, vormingswerk en recreatie gaat niet door wegens het ontbreken van voldoende agendapun ten. Ook de vergadering van de bestuurs commissie voor Sport-, jeugd- en jongerenwerk, welke geplagd was op 13 mei a.s., gaat niet door. Deze commis sie zal op 27 mei met een ingelaste vergadering houden waarbij o.m. het Welzijnsplan aan de orde zal worden gesteld. De voor maandag 3 mei vastgestelde vergadering van de commissie Verkeer gaat niet door. De eerstvolgende vergadering van deze commssie is op 7 juni. HET NUMMEREN EN HET TERINZAGELEGGING VAN DE LIJSTEN VAN KANDIDATEN De burgemeester van Venray brengt ingevolge het bepaalde in de Kieswet ter openbare kennis dat aan de ingeleverde lijsten van kandidaten voor de kiezing van de leden van de gemeenteraad, waarvoor de stemming zal plaatshebben op woensdag, 2 juni 1982, de volgende nummering is toegekend: nummer 1: C.D.A. nummer 2: V.V.D. nummer 3: Samenwerking nummer 4: P.v.d.A. nummer 5: K.A.P. nummer 6: P.S.P.-P.P.R.-C.P.N. nummer 7: D'66 Hij brengt voorts ter openbare kennis, dat de van nummers en de namen of de aanduidingen der politieke groeperingen voorziene lijsten van kandidaten voor eenieder ter secretarie dezer gemeente ter inzage zijn gelegd. Venray, 26 april 1982 De burgemeester voornoemd, G. H. Schols, loco - BOUWVERGUNNINGEN -- AANGEVRAAGD Bij burgemeester en wethouders zijn de navolgende aanvragen ingekomen om in afwijking van het geldende bestemmingsplan c.q. vooruitlopend op een in voorvereiding zijnd herzienings plan bouwvergunning te verlenen voor: het uitbreiden van een garage en het geheel vernieuwen van een schuur aan de Eijkenhofweg 16, t.n.v. H. P. A. Mulders. Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan deze bouwplannen medewerking te verlenen. De bouw plannen liggen met ingang van 3 mei 1982 gedurende veertien dagen voor een ieder ter inzage bij de afdeling ruimtelijke ordening, kamer 202 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen even tuele bezwaren schriftelijk bij burge meester en wethouders worden inge diend. Venray, 30 april 1982 -- BOUWVERGUNNINGEN -VERLEEND Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 28 april 1982 voor de navolgende bouw plannen bouwvergunning verleend. Zij, die menen door de afgifte van een van deze bouwvergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen gedurende 30 dagen na datum van deze publicatie op grond van de Wet Admi nistratieve Rechtspraak Overheidsbe schikkingen (AROB) een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemees ter en wethouders, het verbouwen van de woning Langeweg 63, t.n.v. B. P. M. Janssen; het bouwen van een garage aan de Prinses Marijkestraat 18, t.n.v. J. A. v. d. Bekerom; het plaatsen van een pergola aan de Peelweg 27, t.n.v. M. J. H. Arts; het plaatsen van een tuinhuisje aan de Leikeswei 5, t.n.v. J. W. M. M. Classens; het plaatsen van een tuinhuisje aan de Akelei 104, t.n.v. F. G. J. Kersten; het plaatsen van een tuinhuisje aan de Bolderik 48, t.n.v. M. W. Verheijen; het uitbreiden van een champig nonkwekerij aan de Spralandweg 3, t.n.v. M. P. T. M. Hendrix. Op dinsdag 4 mei a.s. wordt de komende openbare vergadering van de commissie voor Openbare Werken gehouden. De vergadering begint om 17.30 uur, dit in verband met de jaarlijkse doden herdenking, en wordt gehouden in kamer 127 van het raadhuis. Op de agenda staan naast de gebruikelijke onderwerpen de volgende zaken: krediet openbare werken Oostrum- Zuid; aanleg riolering en verharding; aankoop grond in centrumplan; verkoop grond aan Woningbouwver eniging Noord-Limburg. Zoals gebruikelijk liggen de agenda en de notulen van de vergaderingen van deze commissie in de infotiek' ter inzage. Op donderdag 6 mei a.s begint om 19.00 uur in kamer 127 van het raadhuis een openbare vergadering van de commissie voor Ruimtelijke Ordening en Volkshuisvesting. De agenda vermeldt naast de gebrui kelijke zaken: herziening van het bestemmingsplan Centrum; stand van zaken rose vlek centrum. I.v.m. deze twee punten zullen ook de leden van de centrumplancommissie aan de vergadering deelnemen. de Monumentenverordening; het ont werp raadsvoorstel wordt besproken; de evaluatie van het funktioneren van decommissie RO en VH over de periode 1978/1982. Zoals gebruikelijk liggen de agenda en de notulen van de commissie ter inzage in de infotiek. - VERKLARINGEN VAN GEEN - BEZWAAR Gedeputeerde Staten van Limburg hebben op 22 april 1982 aan het ge meentebestuur verzonden de navolgen de verklaringen van geen bezwaar, zoals bedoeld in artikel 50, lid 8 van de Woningwet en eventueel artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, welke zijn vereist voor het verlenen van de gevraagde bouwvergunningen voor: het bouwen van een fok varkens stal aan de Zandhoek 13, t.n.v. J. M. L. Zanders; het bouwen van een fokvarkens- stal en het verplaatsen van een opslagruimte aan de Ysselsteynseweg 66, t.n.v. M. J. H. Vollenberg; het bouwen van 13 woningen (premie A) aan het Rondeveld te Leunen, t.n.v. Westland-Utrecht Pro- jektontwikkeling, Postbus 2900 te Heerlen. Deze verklaringen van geen bezwaar kunnen worden ingezien bij de afdeling ruimtelijke ordening, kamer 201 in het raadhuis, geopend van 9.00 tot 12.00 uur. Zij, die menen door de afgifte van een van deze verklaringen van geen bezwaar rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Wet A.R.O.B. een bezwaarschrift in dienen bij Gedeputeerde Staten van Limburg te Maastricht. De termijn, waarbinnen een eventueel bezwaar schrift bij dat college moet zijn ingediend, eindigt dertig dagen na bovengenoemde verzenddatum. Venray, 30 april 1982 De burgemeester van Venray, mr. H. J. M. Defesche RECTIFICATIE Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 24, tweede lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne; Maken bekend, dat zij voornemens zijn om de gevraagde vergunning ingevolge de Hinderwet van P. Hendrikx, Blan kenberg 14 te Leunen-Venray, voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een varkensfok kerij en -mesterij, waarbij mest en mest stoffen worden opgeslagen, gelegen aan de Blankenberg 14 te Leunen, te ver lenen voor zover het betreft het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een varkensfokke rij en -mesterij met in totaal 20 mestvarkens en 152 fokzeugen, onder voorwaarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervan gen en voor het overige te weigeren. De ontwerp-beschikking, alsmede de aanvraag en andere ter zake zijnde stukken, liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter inzage- en mwlI lul*7 mrt" 1982?- elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur en elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Na deze datum tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld, tegen het geven van de aangevraagde beschikking, eveneens elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur. De aanvrager, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aan leiding van de aanvraag en een ieder die aantoont, dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, kunnen tot bovengenoemde datum gemotiveerde schriftelijke bezwaren inbrengen naar aanleiding van de ontwerp-beschikking. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te meken. Een bezwaarschrift dient gericht te worden aan ons college. Venray, 23 april 1982 Burgemeester en wethouders van Ve'mray, gelet op artikel 12 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne; maken bekend dat op 23 maart 1982 bij hen een aanvraag is ingekomen van J. G. M. E. Peeters, Timmermannsweg 51 te Ysselsteyn-Venray, voor een vergun ning ingevolge de Hinderwet voor het uitbreiden en wijzigen van een varkens- mesterij en kuikenmesterij, waarbij mest en meststoffen worden opgesla gen, gelegen aan de Timmermannsweg 51 te Ysselsteyn; dat op 23 maart 1982 bij hen een aanvraag is ingekomen van Gebr. Kleuskens, Herstraat 17 te Horst, voor èen vergunning ingevolge de Hinderwet voor het ex. art. 6a, uitbreiden/wijzigen van een pluimveehouderij, waarbij mest en meststoffen worden opgeslagen, gelegen aan de rouwkuilenweg 3 te Ys selsteyn; dat op 29 maart 1982 bij hen een aanvraag is ingekomen van M. A. C. Couwenberg, Deurneseweg 144 te Ys selsteyn-Venray, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor hei uitbreiden van een varkensmesterij, waarbij mest en meststoffen worden opgeslagen, gelegen aan de Deurnese weg 96 te Ysselsteyn. De aanvraag en andere ter zake zijnde stukken liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter inzage en wel tot 29 mei 1982, elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur en elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Na deze datum, tot hel einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikking op de aanvraag, eveneens elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur. Desgewenst kan aldaar een mondelinge toelichting op de stukken worden verkregen. Gemotiveerde bezwaren kunnen tot bovengenoemde datum schriftelijk bij ons college worden ingebracht. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Eveneens kunnen mondeling bezwa ren worden ingebracht tijdens een openbare zitting op 19 mei 1982 om 15.00 uur in het raadhuis, kamer 119, waarbij tevens gelegenheid wordt gege ven tot een gedachtenwisseling over de aanvraag tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op, dat degenen die bezwaren hebben ingebracht op de wijze als bovenom schreven en een ieder die aantoont, dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, in de gelegenheid zullen worden gesteld bezwaren tegen de ont werp-beschikking in te dienen. Venray, 29 april 1982 Burgemeester en wethouders ven Venray, gelet op artikel 24, tweede lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuwhygiëne; maken be kend, dat zij voornemens zijn om op de aanvraag van: W. Jenneskens, Pottevenweg 14 te Ysselsteyn-Venray, voor een vergun ning ingevolge de- Hinderwet voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een legkippenbe- drijf, waarbij mest en meststoffen worden opgeslagen, gelegen aan de Pottevenweg 14 te Ysselsteyn, positief te beschikken onder voorwaarden om gevaar, schgade of hinder voor de om geving te ondervangen. J. G. Janssen, Deurneseweg 190 te Ysseisteyn-Venray, voor een vergun ning ingevolge de Hinderwet voor het uitbreiden van een varkensfokkerij en -mesterij, waarbij mest en meststoffen worden opgeslagen, gelegen aan de Deurneseweg 190 te Ysselsteyn, positief te beschikken onder voorwaarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. Stockcarracing „De Peeldrivers", p/a Dakdekkerstraat 15 te Venray, voor een vergunning ingevolge de Hindewet voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een clubhuis en modelstockcarracingbaan, gelegen aan de Smakterweg (ongenummerd) te Venray, positief te beschikken onder voorwaarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervan gen. De ontwerp-beschikking, alsmede de aanvraag en andere ter zake zijnde stukken, liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter inzage en wel tot 14 mei 1982, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur en elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. Na deze datum tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld, tegen het geven van de aangevraagde beschikking, eveneens elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur. De aanvrager, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aan leiding van de aanvraag en een ieder die aantoont, dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, kunnen tot bovengenoemde datum gemotiveerde schriftelijke bezwaren inbrengen naar aanleiding van de ontwerp-beschikking. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient gericht te worden aan ons college. Venray, 30 april 1982 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, het hoofd van algemene zaken en kabinet, A. L. G. Janssen Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 31 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne; maken bekend, dat door hen, onder voorwaarden, om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervan gen, op 21 april 1982 vergunning is verleend ingevolge de Hinderwet naar aanleiding van de aanvraag van L. W. M. Nelissen, Rotven 8 te Oirlo-Venray, voor het oprichten, in werking brengen en in werkin houden van een legkippen- houderij, waarbij mest en meststoffen worden opgeslagen en waar propaan wordt gebruikt, gelegen aan het Rotven (ongenummerd) te Oirlo. De beschikking en alle ter zake zijnde stukken liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter inzage en wel van 30 april 1982 tot 30 mei 1982 elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur en donderdags van 16.30 uur tot 19.30 uur. Ingevolge artikel 44, tweede lid, van de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne staat tot 30 mei 1982 beroep open bij de Kroon voor: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degene, die overeenkomstig artikel 20,21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne bezwaren hebben ingebracht; d. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 20, 31 of 22, tweede lid. of 28 eerste lid, onder c, van de Wet alge mene bepalingen milieuhygiëne be zwaren in te brengen. De beschikking wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moet worden ge richt aan Hare Majesteit de Koningin en worden gezonden aan de Raad van State, afdeling voor de geschillen van bestuur, Binnenhof 1, 2513 AA 's-Gra- venhage. Het verezoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter voor de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordrt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Venray, 30 april 1982 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, het hoofd van algemene zaken en kabinet, A. L. G. Janssen Op 1 mei: muziek- en majoretten- showkorps St. Petrus Banden (plaatse lijke aktie in het kader van het jeugd- collectewezen). Van 24 mei t/m 6 juni: Nederlandse Rode Kruis (landelijke aktie). Alleen voor deze akties is een collec tevergunning verleend. Collecteren buiten de aangegeven periode is niet toegestaan. Collectanten en collectrices moeten het legitiematiebewijs zichtbaar dragen. In de advertentie van het Ge meentelijk Combibad Venray vorige week in dit blad, stond een verkeerde prijs voor het gezinsabonnement. Dat moet zijn: 111,25 Mooie pantynylons Jovanda en Ten Cate Aanbieding Ds. duster nu voor Pyama Of Nachthemd 0') AMRKTHOF Leuke zomerjurk Zakdoekjes Sjaaltjes Baddoek Badlaken Deze vraag zal ons nog tot zondagmiddag bezighouden. Om 16.15 uur kan de ban gebroken worden; kan S.V. Venray kampioen worden; promoveren naar de hoofdklasse, indien Optimistisch zoals we zijn, moeten we hopen op 'n misstap van SVN tegen Maasbracht en dat Wilhelmina 08 't bijzonder moeilijk krijgt tegen Heerlen, en maximaal gelijkspeelt. Met deze mogelijkheden móéten we gewoon rekening houden. Wint S.V. Venray in Susteren dan begint de feestvreugde reeds in het Midden Limburgse. Op deze mogelijke feiten vooruitlopend, willen we U allen toch op de hoogte stellen van het programma dat gepland is voor a.s. zondag. De tijden van aankomst der kampioenen in Venray, de rijtoer door Venray's binnenstad en de uitbundige feestvreugde die losbarst in clublokaal ,,Den Boggerd". 14.30 uur: De uitwedstrijd tegen S.V. Susteren welke wordt opgeluisterd door joekskapellen. 17.30 uur: Vertrek uit Susteren richting Venray. 18.30 uur: Aankomst bij clublokaal „Den Boggerd". Bestuur en vendeliers bieden bloemen aan en wordt er feestgevierd met de aldaar aanwezige en inmiddels gearriveerde supporters uit Susteren. 19.00 uur: Rijtoer door Venray, welke wordt opgeluisterd door Kon. Harmonie Euterpe en Drum- en Showband Petrus Banden. 20.00 uur: Aanvang feestelijkheden in clublokaal „Den Boggerd". Routebeschrijving rijtoer: Leunseweg, Oude Oostrumseweg, Pr. Margrietstraat, Pr. Bernhardstraat, Mgr. Nolensstraat, Dr. Poelsstraat, Hofstraat, Marktstraat, Hoenderstraat, Langeweg, Kempweg, Henseniusplein, Leeuwstraat, Langstraat/ stoplichten, Westsingel, Den Boggerd. Mocht 't zondag zover zijn; het kampioenschap èn promotie 'n feit, zullen geluidswagens door de Venrayse straten rijden en U van het heuglijke feit op de hoogte brengen. Van uw kant hopen, néé, verwachten wij dat U vanaf dat moment spontaan zult vlaggen; op deze manier 'n spontane hulde zult brengen aan „onze" kampioenen! „De Vendeliers" leuke bloes Of mooie broek Zakdoekjes Sjaaltjes Hl Pyama Of Nachthemd ff /M/1RKTHOF Theedoeken Keuken doeken Pyama Of Nachthemd Schort Barbeque- sloof ZVMRKTHOF Baddoek Badlaken TE KOOP ±40 m2 biezen tegels 300 jongensfiets 8-10 Jr 40 buitenlamp telefoon 83918 TE KOOP aluminium zonnescherm breed 3.40 m, uitval 1 m rood M. Versteegen, Helfrichstraat 22 te Venray TE KOOP café voetbalspel 2 schildpadden aqua rium; krielkippen M.A.S.-schoolboeken geh. compl. net als nieuw Bosweg 1, Venray TE KOOP Flat 127 Igstz bw) 75 750,- zonnescherm voor de achterruit van Opel Manta 100,- ■tefefoon 86743 TE KOOP GEVRAAGD BOUWTERREINEN STIENSTRA VENRAY B.V. Patersstraat 19, Venray telefoon 04780-84438

Peel en Maas | 1982 | | pagina 15