GEMEENTEPRAAT NOTITIES EN MEDEDELINGEN AN DE GEMEENTE VENRAY Redactie G.A. Schutte, Bureau Voorlichting ROND PASEN Frakfie „Samenwerking" schrijft open bief aan regering en parlement Spellencircus/ sporinstuif Verklaring van geen bezwaar Bouwvergunning aangevraagd Vergadering commissie voor sportzaken c.a. 4? J l±l 0 b Hinderwet Hinderwet PEEL EN MAAS agenda agenda agenda Bouwvergunningen verleend FCC FLYING FLIES ANTIEKMARKT EN OUDE AMBACHTEN PEEL EN MAAS ook üw krant Paaseieren zoeken in Veltum Het geschied- en oudheidkundig ^museum Eindstraat en het gemeente archief zijn a.s. zaterdag 10 april gesloten SLUITING RAADHUIS Zoals U vorige week al kon lezen is >t raadhuis morgen, Goede Vrijdag 9 ipril, de gehele dag gesloten. Ook op de Paasdag 12 april is het raadhuis esloten. VERVALLEN SPREEKUREN Als gevolg van de sluiting van het raadhuis op 12 april komen ook de spreekuren van de burgemeester, en de wethouders van Oers, Loonen, Schols en Mevr. Rutten te vervallen. BEVOLKINGSZAKEN Op Goede Vrijdag en Tweede Paas dag zal ook de afdeling Bevolkings zaken gesloten zijn. DESTRUKTIEMELDINGEN Destruktiemateriaal aangemeld op Goede Vrijdag voor 11.00 uur (via lelnr. 04780-88899) zal nog dezelfde dag worden opgehaald. Later aangemelde kadavers worden vanaf dinsdag 13 april opgehaald. HUISVUIL Op Goede Vrijdag zal wel huisvuil worden opgehaald. Op Tweede Paasdag wordt geen huisvuil opgehaald, het huisvuil zal een week moeten worden opgespaard. ZWEMBAD Het gemeentelijk combi-zwembad is maandag a.s. gesloten. VRIJ ZWEMMEN TIJDENS DE PAASVAKANTIE Gedurende de paasvakantie is het gemeentelijk combi-zwembad weer open voor vrij zwemmen, volgens het hierondersiaande schema: Maandag 12 april: dc gehele dag gesloten. Dinsdag 13 april: 07.00-08.30 uur 12.10 - 13.00 uur 13.00 -16.00 uur Speelinstuif 18.00-19.45 uur 21.00 -22.00 uur Woensdag 14 april: 07.00-08.30 uur 13.30 - 15.30 uur Speelinstuif 18.00-19.15 uur 20.30-22.00 uur Donderdag 15 april: 07.00-08.30 uur 13.00 -16.00 uur Speelinstuif 18.00- 19.45 uur Vrijdag 16 april: 07.00-08.30 uur 12.00- 13.00 uur 13.00 - 16.00 uur Speelinstuif 18.00 - 19.45 uur 21.00-22.00 uur Zaterdag 17 april: 08.30 - 09.45 uur 13.00- 14.45 uur 15.15 -16.45 uur Voor meer informatie over het vrij- zwemmen kunt u bellen met het «-Gemeentelijk combi-zwembad, Park weg 2, tel. 04780-82069. Venray, 30 maart 1982 „Wij, burgers, burgemeester, wet houders en raadsleden van Venray, Bezorgd over de aanwezigheid en de nog steeds toenemende modernisering en groei van allerlei soorten kernwapens in de wereld; Overtuigd van hel feit, dat de veiligheid van de hele wereld wezenlijk wordt gediend met terugdringing van deze wapens over de gehele wereld; Dringen er bij Regering en Staten- Generaal op aan, dat op alle mogelijke manieren en voortdurend initiatieven worden genomen of ondersteund om te komen tot wezenlijke ontspanning en daarmede tot succesrijke besprekingen over wapenbeheersing en vervolgens ontwapening; En willen gaarne steun verlenen en eventueel deelnemen aan plaatselijke initiatieven tot een verdere bewustwor ding van het probleem van de kernbe wapening in Nederland." Via deze open brief wil de fractie Samenwerking uit de gemeenteraad, regering en parlement laten weten on gerust te zijn over de aanwezigheid van kernwapens in de wereld, In de brief wordt aangedrongen od wapenbeheer sing en ontwapening. Iedereen die met de fraktie vindt dat wapenbeheersing en vervolgens ont wapening dringend gewenst is kan deze brief ondertekenen. In de hal van het Op vrijdag 16 april a.s. wordt in sporthal „de Wetteling" te Venray wederom het jaarlijks spellencircus/ sportinstuif voor de jeugd van 7 tot 12 jaar, in het kader van de sportieve recreatie. De organisatie van deze aktiviteit is in handen van de Pooling Recreatiesport- leiders Venray in samenwerking met diverse Venrayse sportverenigingen. De aanvang van deze spelen is gepland om 10.00 uur tot 12.30 uur en van 13.30 uur en van 13.30 tot 16.00 uur. Bij goede weersomstandigheden zul len er eveneens spelen worden georgani seerd op hel sportpark „de Wieën". De spclonderdelen die o.a. op het programma staan zijn: hoogspringen - verspringen - hardlopen - diverse kleine spelen - judo - basketbal - volleybal en als grote attraktie een AIR-RUBBEL (groot luchtmatras) met EURO-BAL. Deelname aan deze aktiviteiten kos ten:./ 1,50 voor een half dagdeel en 2,50 voor een hele dag. Uiteraard zijn de ouders ook van harte welkom. Voor deelname aan deze aktiviteit is goede sportkleding gewenst. Tot ziens op vrijdag 16 april a.s. in sporthal „Dc Wetteling" te Venray. -- aanvulling art. ROND PASEN raadhuis liggen de handtekeningen lijsten Ie wachten. In de gemeenteraadsvergadering van 30 maart j.l. is uitvoerig gesproken over de motie van de gemeenteraad van Hel- levoetsluis tot de plaatsing van atoom wapens in haar gemeente. Kort gezegd komt deze motie hierop neer dat de gemeente Hellevoetsluis zich met alle beschikbare wettelijke middelen zal verzetten tegen plaatsing van atoom wapens op haar grondgebied. Aan alle gemeenten in Nederland werd verzocht een soortgelijke uit spraak te doen. De uitkomst van de discussie in de Venrayse gemeenteraad was dat de meerderheid van de raad van mening is dat het nemen van een besluit over de plaatsing van kernwapens in Nederland een zaak van regering en parlement is. De meerderheid van de raad stemde dus tegen de motie Hellevoetsluis. Om toch uiting te geven aan haar be zorgdheid over de kernbewapening wil de fraktie Samenwerking deze open brief naar regering en parlement zenden. De open brief van de fraktie Samen werking ligt tot 1 mei in de hal van het raadhuis ter inzage. Tot die datum kunt u door het plaatsen van uw handtekening steun geven aan de brief. Gedeputeerde Staten van Limburg hebben op 31 maart 1982 aan het gemeentebestuur verzonden de navol gende verklaringen ven geen bezwaar, zoals bedoeld in artikel 50, lid 8 van de Woningwet en eventueel artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, welke zijn vereist voor het verlenen van de gevraagde bouwvergunningen voor: het bouwen van een agrarische dienstwoning op perceel N 1058, gelegen aan de Ysselsteynseweg (hoek Groencweg), t.n.v. Houbensteyn BV, Ysselsteynseweg 69 te Ysselsteyn. Deze verklaringen van geen bezwaar -kunnen worden ingezien bij de afdeling ruimtelijke ordening, kamer 201 in het raadhuis, geopend Van 9.00 tot 12.00 uur. Zij, die menen door de afgifte van een van deze verklaringen van geen bezwaar rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de wet A.R.O.B. een bezwaarschrift indie nen bij Gedeputeerde Staten van Lim burg te Maastricht. De termijn, waar binnen een eventueel bezwaarschrift bij dat college moet zijn ingediend, eindigt dertig dagen na bovengenoemde ver- zenddatum. Venray, 9 april 1982 De burgemeester van Venray, mr. H. J. M. Defesche Bij burgemeester en wethouders zijn de navolgende aanvragen ingekomen om in afwijking van het geldende bestemmingsplan c.q. vooruitlopend op een in voorbereiding zijnd herzienings plan bouwvergunning te verlenen voor: het bouwen van een varkensstal aan de Puttenweg 116, t.n.v. L. J. W. Philipsen; het bouwen van een duivenhok aan de St. Antoniusstraat 30, t.n.v. J. A. M. Houwen; het verbouwen van de woning Steegse Peelweg 23, t.n.v. J. L. Raven; het plaatsen van een C.A.I.-mast in de groenstrook tussen de Deurnese- weg en de woonbebouwing Kulut I ter hoogte van de woning Clovishof 5, t.n.v. Edsas B.V., Nehobolaan 3 te Horst; het plaatsen van een erfafscheiding aan de St. Antoniusstraat 14 t.n.v. G. J. M. Houwen; het bouwen van een mestvarkens- stal aan de Deurneseweg 190, t.n.v. J. G. Janssen; het oprichten van een pelsdierfok- kerij aan de Lorbaan 8, t.n.v. J. C. van Farlier, De Wolfsputten 8 te Aarle-Rix- tel; het bouwen van een kantoorac- commodatie aan de Smakterweg 19, t.n.v. Werkvoorzieningschap Noord- Limburg; het uitbreiden van een horecabe drijf aan de Hoofdstraat 43, t.n.v. J. G. D. Rongen; het bouwen van een mestvarkens- stal op perceel N 1183, gelegen aan de Begijnhofweg, t.n.v. Gebr. Poels, Volen 8 te Heide; het uitbreiden van een varkensstal aan de Overloonseweg 95, t.n.v. G. J. W.Sikes; het bouwen van een kippenhok en een eierlokaal aan het Rotven 8, t.n.v. L. W. H. Nelissen; het uitbreiden van een zeugenstal aan de Gunhoekweg 8, t.n.v. L. T. J. J. Verstappen; het bouwen van een varkensstal aan de Peelweg 4, t.n.v. J. J. Wilmsen. Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan deze bouwplannen medewerking te verlenen. De bouw plannen liggen met ingang van 13 april gedurende veertien dagen voor een ieder Ier inzage bij de ^afdelipg ruimtelijke ordening, kamer 201 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwa ren schriftelijk bij burgemeester en wet houders worden ingediend. Venray, 9 april 1982 De burgemeester van Venray, mr. H. J. M. Defesche Vragen...? Wendt u tot de gemeentelijke voorlichter Donderdag 15 april is de eerstvolgen de openbare vergadering van de be stuurscommissie Sportzaken, Jeugd- en Jongerenwerk. De vergadering begint om 19.00 uur in het raadhuis. Op de agenda van de commissiever gadering staan naast de gebruikelijke zaken de volgende onderwerpen: De evaluatie van de commissie, dit met het oog op de samenstelling en vorming van commissie na de verkiezin gen van 2 juni. Bespreking van een krediet-voor stel t.b.v. herstel van de vloer van de sporthal. Bespreking van Energie-beperken de maatregelen ook t.b.v. de sporthal. Zoals gebruikelijk liggen agenda en notulen van de vergaderingen van deze commissie ter inzage in de infotiek. programma sportieve recreatie schoolsport V V 4 Comité Recreatiesport Venray M Sportieve Recreat ie Invalidentafel- tennistournooi zaterdag 10 april 1982 ACCOMMODATIE sporthal "de Wettelïng" AANVANG/DUUR 9.30 - 17.00 uur Tafeltenni stour- nooi Red Stars Deelname in vereni g i ngsverband zondag/maandag 11- en 12 apri1'82 ACCOMMODATIE sporthal "de Wetteling" AANVANG/DU'JR 9.00 - 20.00 uur Op beide dagen KÖSTËN akiiviieii School sport Tafeltenni stour- nooi leer 1ingen/teams scholen basisondw. DATUM dinsdag 13 april 1982 ACCOMMODATIE sporthal "de Wetteling" AANVANG/DUUR 9.00 - 17.00 uur KOSTEN Deelname gratis activiteit Schoolsport School zaal voetbal tournooi meisjes teams scholen basisonderwijs. DATUM donderdag 15 april 1982 ACCOMMODATIE sporthal "de Wettelïng" AANVANG/DUUR 9.30 - 1 00 uu KOSTEN Deelname gratis AKiiyrmi Sport ieve Recreat i e Spellenci reus- sport instui f leeftijd 7 tot 12ji DATUM vrijdag 16 april 1982 ACCOMMODATIE sporthal "de Wetteling" 10.00 - 12.30 uur 13.30 - 16.00 uur akiiviieii School sport Schoolhandba1tour nooi teams scholen basisonderwijs. DATUM maandag 19 april 1982 ACC0MM0DATIE sporthal "de Wetteling" AANVANG/DUUR 9.30 - 15.00 uur KOSTEN Deelname gratis DINSDAG t/m VRIJDAG 16 APRIL 1982 AQUA-FIT SPEIEN/ZWEMINSTUIVEN IN HET GEMEENTELIJK COMBI-ZWEMBAD VENRAYINF0RMATIE0^780-82069 .ZONDAG 25 APRIL 1982 "FEDERATIE-WANDELTOCHT" organisatie: Wandelsportfederatie Venray. INFORMATIE: 0^780-87688 Kennisgeving bekendmaking ontwerp-beschikking Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 24, tweede lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne; maken be kend, dat zij voornemens zijn om op aanvraag van den Hollander kuiken- broederij- en opfokbedrijf Vredepeel B.V., Beek weg 98, te Vredepeel-Ven ray, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het ex. art. 6a, uitbrei den/wijzigen van een kippenopfokbe- drijf, waarbij mest en meststoffen worden opgeslagen, gelegen aan de Beekweg 98, Vredepeel-Venray, posi tief te beschikken onder voorwaarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De ontwerp-beschikking, alsmede de aanvraag en andere ter zake zijnde stuk ken, liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter inzage en wel tot 23 april 1982, elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur en elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur. Na deze datum tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het geven van de aangevraagde beschikking, eveneens elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur. De aanvrager, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aan leiding van de aanvraag en een ieder die aantoont, dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, kunnen tot bovengenoemde datum gemotiveerde schriftelijke bezwaren inbrengen naar aanleiding van de ontwerp-beschikking. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dien gericht te worden aan ons college. Venray, 8 april 1982 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, het hoofd van algemene zaken en kabinet, A. L. G. Janssen. rectificatie Kennisgeving bekendmaking ontwerp-beschikking Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 24, tweede lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne; maken be kend dat zij voornemend zijn om de gevraagde vergunning ingevolge de Hin derwet van mevrouw J. M. Heesen- Maas, Laagriebroekseweg 30 te Leu- nen-Venray voor het ex. art. 6a, uitbreiden/wijzigen van een varkens- mesterij, waarbij mest en meststoffen worden opgeslagen, gelegen aan de Laagriebroekseweg 30 te Leunen, te weigeren voorzover het betreft een uitbreiding/wijziging van de inrichting tot een eenheid van 2600 mestvarkens en te verlenen voor zover het betreft een uitbreiding/wijziging van de inrichting vooreen eenheid van 1.800 mestvarkens onder voorwaarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te onder vangen. De ontwerp-berschikking, alsmede de aanvraag en andere ter zake zijnde stukken, liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter inzage en wel tot 16 april 1982, elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur en elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur. Na deze datum tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het geven van de aangevraagde beschikking, eveneens elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur. De aanvrager, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aan leiding van de aanvraag en een ieder die aantoont, dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, kunnen tot bovengenoemde datum gemotiveerde schriftelijke bezwaren inbrengen naar aanleiding van de ontwerp-beschikking. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschift dient gericht te worden aan ons college. Venray, 8 april 1982 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, het hoofd van algemene zaken en kabinet, A. L. G. Janssen Provinciaal Bibliotheekplan ligt ter inzage De burgemeester van Venray maakt bekend, dat vanaf 30 maart 1982 tot en met 27 juni 1982 het provinciale biblio theekplan voor de jaren 1983-1985 ter inzage ligt op kamer 220 van het raadhuis. Gedurende deze termijn kan iedere belanghebbende bezwaren indienen bij de minister van cultuur, recreatie en maatschappelijk werk. De bezwaren moeten schriftelijk worden ingediend. De burgemeester voornoemd, mr. H. J. M. Defesche EEN ABONNEMENT WAARD De eerstkomende vergaderingen van gemeenteraad en commissies zullen plaatsvinden pp: Gemeenteraad 27 april, 19.00 uur Jeugd- en sportzaken (bestu. comm.) 15 april, 19.00 uur Werkgelegenheid 21 april, 16.00 uur Soc. zaken, volksgez. en m. werk 29 april, 17.00 uur Verkeer 3 mei, 16.30 uur Welstand 3 mei 14.15 uur Onderw., vormingsw. en recreatie 4 mei, 16.30 uur Openbara werken 4 mei, 19.00 uur Ruimt. ord. en Volkshuisv. 6 mei, 19.00 uur Financiën en belastingen 12 mei, 17.15 uur Cultuur 7 juni, 17.15 uur Handel en middenstandszaken 8 juni, 15.30 uur Spreekuur Welstandscommissie alleen na afspraak tel. 04780-83838 tst. 333 19 april Verkeersspreekuur: alleen na afspraak tel. 04780-83838 tst. 159 29 april Wijzigingen in het vergaderschema zullen wij tijdig in deze rubriek vermelden. Alle vergaderingen worden gehouden in het raadhuis. De notulen en agenda's van de vergaderingen (behalve van de welstandscommissie) liggen ter inzage in de infotiek van het raadhuis. Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 7 april 1982 voor de navolgende bouw plannen bouwvergunning verleend. Zij, die menen door de afgifte van een van deze bouwvergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen gedurende 30 dagen na datum van deze publicatie op grond van de Wet Admi nistratieve Rechtspraak Overheidsbe schikkingen (AROB) een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemees ter en wethouders. het bouwen van een garage aan de Merseloseweg 16, t.n.v. J. H. M. M. v. Gerven; het bouwen van een woning en carport aan Castelostraat 30, t.n.v. H. H. Classens; het verbouwen van de woning aan de Pr. Bernhardstraat 21a, t.n.v. H. J. M. Cleven; het bouwen van een gemeen schapshuis aan de Hoofdstraat, t.n.v. het gemeentebestuur: het plaatsen van een houten loods aan de Overloonseweg 95a, t.n.v. W. A. J. Winnen; het bouwen van een fokvarkens- stal aan de Overloonseweg 95a, t.n.v. W. A. J. Winnen; het plaatsen van een dakkapel aan de van Broekhuizenstraat 61, t.n.v. H. H. J. Janssen; het bouwen van een garage/ber ging aan de Past. Gerardsstraat 18, t.n.v. W. H. M. Baltissen; het bouwen van een garage met hobby-ruimte aan de Goetzenhof 13, t.n.v. G. J. M. Broeren; het verbouwen van de woning aan de Patersstraat 19, t,n.v. P. L. H. Stien- stra; het bouwen van een nachthok/vo lière/schuilhok aan de Servatiusweg, t.n.v. Psych. Centrum Venray; het uitbreiden van de berging aan de Coppelenberg 42, t.n.v. J. B. Wind- sant; het maken van een carport aan de Monikesstraat 11, t.n.v. G. H. Swin- kels; het maken van een carport aan de Monikesstraat 13, t.n.v. H. H. van Rooy; het aanbrengen van een spouw muur en sanitaire set aan de Akkerweg 8-10, t.n.v. het gemeentebestuur; het wijzigen van 2 ramen aan de Hoenderstraat 84, t.n.v. A. P. J. Spee; het bouwen van een garage/ber ging aan de Urbanusweg 1, t.n.v. F. P. J. M. Swinkels; het bouwen van 14 woningen (uit een project van 69 woningen) aan de Langstraat/Henseniusstraat, t.n.v. Stienstrab.v. Venray, 9 april 1982 Afgelopen zondag hebben al verschil lende fietscrossers kennis gemaakt met 'n officiële wedstrijd in Schijndel. Elf jongens wisten zich te plaatsen voor de finale, wat 'n goed resultaat genoemd mag worden.Pascal Dings wist 'n beker in de wacht te slepen met 'n derde plaats. Proficiat Pascal en ga zo door. Michel Claessen kwam tot 'n vierde plaats en Freddie de Vries en Maurice Boom behaalden 'n vijfde plaats, wat 'n zeer goed resultaat is. Dat is ook te zeggen van de overige jongens die in de finale door 'n valpartij of 'n slechte start buiten de ereplaatsen vielen. Al met al kwamen de jongens van Flying Flies goed voor de dag en zijn ze weer een ervaring rijker. Op dinsdag 13 april is er een belang rijke commissievergadering om 20.00 uur in de Wieënhof. U wordt allen ver wacht. TE YSSELSTEYN Tijdens de Paasdagen vindt er in en om 't Gemeenschapshuls aan de Puttenweg (Midden Peelweg) een grote driedaagse antiek markt plaats. Handelaren afkomstig uit alle wind streken nemen hieraan deel. Tijdens de driedaagse manifestatie bieden zij o.a. meubilair - in diverse stijlen - klokken, poppen, beelden, munten, porselein, koperwerk, schilderijen en velerlei andere artikelen te kijk en te koop aan. De organiserende vereniging, t.w, carnavalsvereniging „De Piëlreuzen" heeft op zondag en maandag ook diverse oude ambachten aangeworven w.o. een kantkluster, houtsnijbewerker, mandenvlechter en zekers vermel denswaard de hogehoedenmaakster; deze ambachtsvrouwe is de enige op haar gebied nog aktief zijnde „am bachtsvrouwe". Kortom een bezoek aan deze drie dagen kleurrijke manifestatie is voor iedereen de moeite waard. De openingstijden zijn alle dagen van 11.00 -18.00 uur, t.w. zaterdag 10 april, zondag 11 april en maandag 12 april. Dat er veel animo bestaat voor het zoeken van paaseieren is vorig jaar gebleken uit de enorme opkomst van kinderen voor de toen georganiseerde wedstrijd. Helaas is er toen veel mis gegaan. Daar heeft de Wijkvereniging leergeld voor betaald. Vandaar dat wij het dit jaar „goed willen maken". De Wijkvereniging Veltum organi seert op Paaszaterdag, 10 april, om 15.00 uur weer het PAASEIEREN- ZOEKEN. Op een afgezet deel van de oude vuilnisbelt zullen ongeveer 350 eieren verstopt worden. Deze kunnen door kinderen tot en met de tweede klas van de lagere school gezocht worden. Ouders zijn uiteraard ook van harte welkom. Wij verwachten van de ouders kinderen dat zij niet het plezier voor de allerkleinsten zullen bederven. In ieder geval zal er voldoende toezicht zijn om alles in goede banen te leiden. Wij hopen dat er veel kinderen naar de vuilnisbelt, ingang aan de Hardeweg zullen komen om daar hun geluk te beproeven. Het deelnemen aan het zoeken is gratis. Zorg dus dat je er om 3 uur bent. Want op is op! Een ander punt wat wij nu reeds aan willen stippen is dat het bestuur van de Wijkvereniging op de onlangs gehouden algemene ledenvergadering behoorlijk is uitgebreid. Een bijzonder positief element in deze uitbreiding is dat het bestuur nu is samengesteld uit bewoners die over de gehele wijk verspreid wonen. Wij verwachten dat wij daardoor de bewo ners van Veltum beter kunnen bereiken dan voorheen. Het nieuwe bestuur zal voor het eerst bijeenkomen op dinsdag 20 april, om 20,30 uur in restaurant Vlakwater. Zoals alle bestuursvergaderingen is ook deze bijeenkomst openbaar. Ieder een uit Veltum is daar van harte welkom. Want zeker nu het goed gaat met de Wijkvereniging hebben wij veel mensen nodig. In een volgende uitgave van dit blad zullen wij u nader informeren over de plannen en wensen van de Wijkvereni ging.

Peel en Maas | 1982 | | pagina 17