60 VENRAY De Wetleling AGENDA 30 jaar geleden SCHOOLFOTO VAN VROEGER GEMEENTELIJK MUZIEKTOERNOOI IN DE FOYER VAN DE SCHOUWBURG KURSUSSEN VOOR VRIJWILLIGERS IN HET JEUGD- EN JONGERENWERK SPORTIEVE RECREATIE Zelfwerkzaaheid bij onderhoud van gebouwen Venrayse jury in NCRV-tv-programma 'kwistig m. muziek' GEVONDEN VOORWERPEN Spreekuur volgens afspraak 88800 Op zaterdag 20 maart a.s. zal wederom het gemeentelijke muziek- toernooi gehouden worden. Dit inmid dels traditionele toernooi wordt gehou den in de foyer van de Schouwburg Venray en begint om 19.00 uur. Organi satie is in handen van de Federatie van Muziekgezelschappen in de gemeente Venray. Deelnemers aan dit toernooi zijn harmonie- en fanfareverenigingen uit de gemeente Venray. Voor de deelnemende verenigingen omvat het programma voor elk gezelschap de uitvoering van centweetal werken, voorafgegaan door een inspeelwerk. Het toernooi biedt deze verenigingen de mogelijkheid om naar eikaars muziek te luisteren en, samen met alle belangstellenden, van deze muziek te genieten. Daarnaast wordt aan elke vereniging een beoordeling verstrekt, aan de hand waarvan elke vereniging voor zich achteraf het door hen opgevoerde stuk nog eens rustig kan bezien De jurering is dit jaar in handen van de heer D. Koster uit Deurne. Hij zal beoordelen aan de hand van een aantal rubrieken, te weten: zuiverheid, klank gehalte, samenspel en ritmiek, techniek en articulatie, nuancering en frasering, opvatting en tempo. Bovendien zal dit toernooi op een feestelijke manier worden opgeluisterd met een optreden van Drum- en Show band Venray om 19.00 uur bij de aanvang van het toernooi en een optreden van Muziek- en Majoretten- korps St. Patrus Banden om 21.00 uur. Belangstellende muziekliefhebbers hebben hier de gelegenheid om te luisteren naar fijne muziek door onze eigen verenigingen. Het toernooi is toe gankelijk voor iedereen, er wordt geen entree geheven eiv allen die van deze muziek willen genieten zijn zaterdag in de foyer van de Schouwburg van harte welkom. STRAATKLINKER DOOR RUIT In de nacht van zondag op maandag werden de bewoners van een woning aan de Akelei (Landweert) opgeschrikt doordat plotseling een straatklinker door de ruit van de huiskamer werd gegooid. Van de „helden" geen spoor. Een nieuwe ruit (dubbel glas) kost 600 gulden. Kaderkursussen Kunstzinnige Vor ming voor vrijwilligers in het jeugd- en jongerenwerk. Het Regionaal Jeugdcentrum Noor delijk Limburg start binnenkort bij voldoende belangstelling een aantal kursussen voor vrijwilligers in het jeugd- en jongerenwerk. De kursussen duren 14 avonden en worden afgesloten met een werkzater- dag. In overleg kan de kursus ook ingekort worden tot 7 bijeenkomsten. Deze kursussen worden, afhankelijk van het aantal aanmeldingen per orga nisatie, ter plaatse gegeven d.w.z. in het eigen klubgebouw. Om welke kursussen gaai het? 1. Beelden vormen of wel Handenarbeid-aktiviteiten: Hoe werk je met kinderen met kar ton, klei, papiermaché, kosteloos mate riaal, hout. Wat kun je doen met het materiaal, waar is het te krijgen e.d. Er wordt uitgegaan van de ervaringen van dc kursisten en bekeken voor welke groepen ze willen werken. Beeldend materiaal kan direkt door kinderen mee naar huis worden geno men maar ook worden gebruikt voor versiering van feesten, voor decors voor bouwwerken en speurtochten. 2. Spel en Drama/improviseren, toneel rollenspel, verhalen maken, poppen en schimmenspel: Ook wordt wel de term creatief spel gebruikt waarmee bedoeld wordt aller lei aktiviteiten die je met je lichaam, taal en gebaren kunt doen. Men gaat uit van een opdracht wat de kinderen zelf verder uit kunnen werken. Men leert hoe meri zelf en anderen op elkaar reageren. 3. Dans en beweging: Dans en beweging staat niet zover van spel en drama. Bij dans en beweging voor kinderen wordt in de Kaderkursus niet bedoeld volksdans en ballet hoewel sommige dansvormen daar wel aan raken. Er wordt gewerkt met muziek en ritme met lichaamsoefeningen. Impro viseren speelt daarin een sterke rol. Samenspel is een ander element van deze kursus. 4. Foto/film/band: Dat klinkt om te beginnen erg tech nisch maar in de praktijk valt het erg mee. Veel clubs hebben wel een band- of casetterecorder. Ook een eenvoudige fotocamera is overal in huis. Men komt daar al een heel eind mee. Verder is andere apparatuur (dia-appa raat, filmprojektor, scherm e.d.) vaak voor een jeugdvriendelijk" prijsje te huur bij het Regionaal Jeugdcentrum. Bij sommige verenigingen of clubs staat dat zelfs werkeloos in de kast. Men kan er veel aktiviteiten mee doen of mee voorbereiden. Hoorspelen of voorlich tingsmateriaal over de club. Een krant in elkaar zetten of een speurtocht met geluid. Voor diegene die nog iets verder willen gaan is er de mogelijkheid om een film te maken. Schoeien en peuterspeelzalen: Ouders die op scholen meedoen aan handvaardigheden e.a. en vrijwilligers in het peuterspeelzaalwerk kunnen ook op deze kursusssen intekenen. Opgaven en verdere informatie: Bij het Regionaal Jeugdcentrum Noordelijk Limburg, Bergweg 4, Ven ray. Tel. 04780-83676. een goede zaak Uil een tussentijdse informatie aan de bcstuurscomissie voor sport jeugd- en jongerenwerk over het funktioneren van de sportieve recreatie blijkt, dal deze vorm van sportieve vrijetijdsbeste ding zeer goed is aangeslagen. Het dagelijks bestuur van de bestuurscom missie is daarom dan ook van mening, dat een beperkte gemeentelijke inbreng vanuil het bureau sport en recreatie en ten jaarlijkse maximale bijdrage van 2.000,alleszins verantwoord zijn. De sportieve recreatie in Venray is in middels helemaal uit het experimentele stadium gekomen en heeft een vaste plaats gekregen in de vrijetijdsbeste ding. Deze sportieve recreatie wordt voor Venray zoveel mogelijk uitgedragen in nauwe samenwerking met de georgani seerde sport. Doordat verschillende gekwalificeerde spordeid(st)ers door middel van de pooling recreatiesport- leid(st)ers ter beschikking staat, is de directe gemeentelijke bemoeiing zeer beperkt gebleven. Dat de sportieve recreatie aanslaat, blijkt wel uit de belangstelling, die telkens weer bestaat voor de aktivitei ten. Naast de reeds enige jaren bestaande „toppers" zoals de fietsdriedaagse, de snertioop, de zwemvierdaagse, de pro vinciale orienteringstocht e.d., hebben ook nieuwe aktiviteiten belangstelling. Daarom heeft het comité besloten in te spelen op de door de minister van C.R.M. geëngageerde ontwikkelings- projekten sportieve recreatie 1982 tot 1985. Het ministerie stelt extra gelden beschikbaar voor organisatorische as pecten, alsmede man-/vrouwkracht van de Stichting Spel en Sport. Vanuit Venray is concreet ingespeeld op de z.g. coördinatieprojeklen en knel- puntprojekten. Deze spitsen zich toe op sport»beoefening door gehandicapten en vrijetijdsbesteding door werklozen. Het coördinalieproject is gericht op stimulering. De opzet komt er op neer, dat in samenspraak met verschillende sportbonden, het C.I.O.S. e.d. het gehele jaar door takken van sport recreatief worden aangeboden in een kennismakingsvorm. Wellicht dal dit project gestalte krijgt in samenwerking met de gemeenten Maasbree, Arcen en Velden en Bergen. Deze initiatieven geven blijk van een goede aanpak van de sportieve recreatie in Venray en zij sluiten helemaal aan op de landelijke inintiatieven. De bestuurscommissie voor sport, jeugd- en jongerenwerk wordt ge confronteerd met twee onderhoudswer ken, waarvoor de gemeente in feite hel geld niet beschikbaar heeft. In beide gevallen - schilderwerk jeugdhuis Mer- selo en onderhoud peuterspeelzaal Centrum denkt men een gedeeltelijke fi nanciering te kunnen vinden in het overschot van het jeugdfonds. Het andere deel zal met zelfwerkzaamheid „betaald" moeten worden. De stichting Jeugdhuis Merselo heeft geen geld om het hoogste noodzakelijke builen- en binnenschilderwerk van het jeugdhuis te kunnen betalen en doet een beroep op de gemeente, die zich zelf in allerlei bochten moet wringen bij alle bezuinigingsescapades. Het onderhoud van het gebouw van de peuterspeelzaal Centrum is al enige malen van de gemeentebegroting'ge schrapt. Enerzijds als gevolg van de slechte financiële positie van de gemeen te, anderzijds als gevolg van de onduidelijkheid/onzekerheid over de ontwikkelingen en het voortbestaan van de peuterspeelzaal. Intussen is echter wel gebleken, dat deze peuterspeelzaal nog enkele jaren gehandhaafd zal blijven, mede in verband met de opvang van kinderen uil Landweert. De noodzaak van enig herstel en onderhoud wordt daarbij steeds groter. In het Merselose geval zou het tekort kunnen worden opgevangen uit het overschot van het jeugdfonds, onder de voorwaarde, dat het binnenschilder werk volledig in zelfwerkzaamheid wordt uitgevoerd. Wat de peuterspeelzaal betreft kan ook financiering worden gevonden in het overschot jeugdfonds, waarbij dan ook een beroep wordt gedaan op de zelfwerkzaamheid van de ouders. Hier voor heeft de peuterspeelzaal zich bereid verklaard. GEEN VISITEKAARTJE Zondagavond tussen kwart over acht en half twaalf werd een op de parkeerruimte bij Amos staande perso nenauto door een ander motorvoertuig aangereden. De linker zijkant van de auto werd behoorlijk beschadigd. De veroorzaker is, zonder zijn visitekaartje achter te laten, doorgereden. Indien er getuigen zijn van deze wegpiraterijdan worden die verzocht zich in verbinding te willen stellen met de politie. openbare bibliotheek Q vgnray afd. voor volwassenen, Julianasingel 33, afd. voorde jeugd. Schoolstraat 32, VENRAY tel. nr. 81970 Keuze uit de nieuwe aanwinsten voor de volwassenafdeling: 305.9 - Watkins, C. K. Sociale controle. Sociologische beschouwing. T- 314 - Meyer, H., R. Kouprie en Janroelf Sikkens. De beheerste stad; ontstaan en intenties van een sociaal-de- mokratischestadspolitiek. Analyse van uit marxistische volkshuisvestingsbeleid in Nederland aan de hand van de Rotterdamse situatie. 414.33 - Tarizzo, D. Freud en de ontdekking van het onbewuste. Over zicht van leven en werk van de Oostenrijkse psychoanalyticus (1856- 1939) in stripvorm. 461.2 - Kilian-van Sloten, T. H. De Turkse kleuter op school. 619.31 - Hattig, F., en P. Hattig. Handbal; techniek - tactiek - regels. 634.62. - Vriends. Th. Parkieten houden; huisvesting, verzórging, voe ding en kweek van grasparkieten. 868.7 - Hermans, T. Ik heb het leven lief; versjes - verhalen - tekenin gen. 897 - Stamparius, H. 24 manieren om in tranen uit te breken; Nederlandse verhalen door vrouwen over vrouwen. 905.2 - Tuiavii. De papalagi. Een. Zuidzee-opperhoofd plaatst cultuur kritische kanttekeningen bij de westerse cultuur. 917. Abrahams, P. Rönj Graove- berg en Krömme Nets. Volksverhalen uit het Leudal in Limburg. WIL DE HEER VAN DIJCK ZICH MELDEN Op vrijdag 19 februari j.l. had op de splitsing Oude Oostrumseweg-Zuidsin- gel-Oostsingel een kleine aanrijding plaats tussen een trekker met oplegger Sitesspecialist) en een personenauto, trekker die vanaf de Zuidsingel naar links de Oude Oostrumscweg opreed en meteen naar links de ventweg van de Oostsingel, kwam in botsing met een op de Oude Oostrumseweg voorgesorteer de geelkleurige personenauto, die links af de Oostsingel wilde opgaan. Ver zocht wordt, nu na bijna een maand, of de getuige van het ongeval, een zekere heer van Dijck, zich in verbinding wil stellen met de politie. Ook andere getuigen van dit ongeval worden verzocht zich in verbinding te stellen met de Venrayse politie en te vragen naar agent Vervoort. Achter de geel kleurige auto stond nog een andere auto stil. Ook die bestuurder wordt verzocht zich in verbinding tewillen stellen met de politie. van zaterdag 15 maart 1952 - nr. 11 Door de zachte winter zitten de kolcnhandelaren voor het eerst sinds 12 jaar met een redelijke voorraad brand stoffen. Degenen, die de aanslag hand- en spandiensten niet betaald hebben, moe ten er op rekenen dat zij eerstdaags er gens in onze gemeente te werk gesteld zullen worden, om zó hun aanslag te voldoen. Venray Vooruit stelt een prijs in het vooruitzicht voor hen die de meeste zorg aan hun voortuintjes besteden. Dertien zangkoren uit onze gemeente vierden samen op muzikale wijze het feest van Sint Gregorius. Burgemeester mr. Janssen mocht het ereteken voor Orde en Vrede uitreiken aan zes Venrayers. En twee Venrayers kregen het oorlogs-herinncringskruis. Blijkens het jaarverslag over 1951 telde de Bouwvakarbeidersbond St. Jo zef 542 leden. Pater Rosarius van Berkel o.f.m. vierde in het Patersklooster zijn gouden priesterfeest. Aanbesteed werd het bouwen van een woonhuis, voor rekening van de heer Jac. Verheggen, aan de Julianasingel. Jan Verhoeven was de laagste inschrij ver met 27.075,—. Op 19 maart 1889 zo lezen we in bovenvermelde uitgave van Peel en Maas trok de Vénrayse H. Familie ter bedevaart naar de Smakt. Pastoor Nolermans, geassisteerd door 'n kape laan en 'n rector, droeg de plechtige Hoogmis op. Een pater Franciscaan hield de feestpredikatie. Een nieuw beeld van Sint Jozef, van de beeld houwer Joseph Tissen uit Roermond, werd plechtig ingezegend Bij de DUW-arbeiders in de Peel werd de zomerdienstregcling ingevoerd. Dat betekende vrijdags twee uur langer werken. Van de 200 arbeiders die er werkten gingen er 150 niet mee accoord. De DUW beschouwde dal als staking en ontsloeg hen allemaal Zoals presentator Eddy Becker vorige week na de laatste t.v.-show „Kwistig met muziek" de kijkers meedeelde, organiseert de N.C.R.V. op zaterdag 27 maart onder dezelfde naam een alterna tief songfestival. Op die avond wordt een achttal liedjes door het „Kwistig met muziek Show-ensemble" gezongen. Deze lied jes zullen worden beoordeeld door twaalf provinciale jury's. Vanuit de contacten, welke Venray met de NCRV heeft door haar deelname aan „Zes kamp", „Spel Zonder Grenzen" en „Stedenspel" is deze gemeente aange zocht voor het formeren van de Lim burgse jury. Deze Venrayse jury bestaat uit vijf dames en vijf heren onder leiding van het onafhankelijke jurylid Tino Zand bergen. Op verzoek de NCRV is deze jury samengesteld uit alle lagen van de bevolking inclusief twee middelbare scholieren. Muzikale kennis was geen vereiste omdat het in hoofdzaak gaat óm liedjes, die „lekker in hetgehoor" liggen. Omdat het een serieuze aangelegen heid is zal de jury zich tijdens de uit zending in de schouwburg rond een televisietoestel terugtrekken. Zij staat via telefoonlijnen rechtstreeks in ver binding met de studio. Individueel beoordeelt een jurylid de liedjes en geeft de nummers 1, 2 en 3 aan. Wanneer de presentator de jury oproept wordt het verzamelde totaal als oordeel van de Venrayse jury doorge geven. DE LIEDJES In het verleden heeft de NCRV aan een aantal tekstdichters en liedjesschrij vers gevraagd liedjes te maken voor het t.v. programma „Kwistig met muziek" van Eddy Becker. In samenspraak met de Stichting Conamus zijn acht van de tachtig liedjes uitgeselecteerd en in het afgelopen seizoen door het „Kwistig met muziek show-ensemble" uitge voerd. Deze acht liedjes worden tijdens het alternatieve songfestival gezongen en beoordeeld. Geen enkele provinciale jury weet wie tekstdichter of componist is. Deze avond zal worden uitgemaakt wie de eerste, tweede of derde prijs heeft gewonnen. De liedjes zijn: „Die kleine alledaagse dingen", „Ga je gang maar", „Met je wang tegen mijn wang", „Winter", „Zo maar zondagmorgen", „Naar jou", „Stukje nostalgie" en „Maak van je hart geen moordkuil". De rechtstreekse uitzending vindt plaats op zaterdag 27 maart op Nederland 2 van 21.20 tot 22.35 uur. VERNIELING In de nacht van zondag op maandag heeft men vermoedelijk getracht een personenauto tc ontvreemden, welke geparkeerd stond in de Ravelstraat. 'Op de een of andere manier heeft men de portieren geopend, radioknop. handel en ruitenwisser afgebroken, de antenne verbogen en de motorkap geopend. Of men getracht heeft weg terijden of dat de dader(s) gestoord is (zijn), is niet met zekerheid te zeggen. Dc eigenaar van de auto zit met een behoorlijke schade te kijken. van 19 t.m. 25 maart 1982 Vrijdag 19 maart: Zaalvoetbalcompetitie 19.30Gem. Venray-de Klos 20.30 de Wetteling-Doumar 21.30 EJP 3-de Wetteling 22.30 de Klomp 2-EJP 4 Zaterdag 20 maart: Zaalvoetbalcomp. dames: 10.00 de Klomp I -de Klomp 2 11.00 EJP 1-EJP 2 12.00 de Wet teling-S VCB 13.00-17.00 Manual 17.00-19.00 Batu Bdaun minizaal- voetbaltoernooi. Deelnemende teams Batu Badaun 1 Rank Xerox Batu Badaun 2 Stappers Gerakan Pattimura 19.00-21.00 Jumpers basketbal comp Zondag 21 maart: 09.30-12.00 badminton 12.00 Manual handbal: Dames sen. 1-Loreal 3 13.30-17.30 Torro zaalv. vr. 18.30-20.30 FC de Klomp zaalv. vr. Maandag 22 maart: 18.00-22.00 VC Rooy tr. Zaalvoetbalcomp. 22.00 Veronica-de Klomp 23.00 zaalv. Dinsdag 23 maart: 18.00-21.00 VC Rooy tr. 21.00-23.00 Badminton Woensdag 24 maart: 19.00-22.30 Badminton 22.30-24.00 ZVV de Wetteling zaalv. Donderdag 25 maart:0 18.00-21.30 Manual tr. 21.30-23.00 VC Rooy tr. van 8 t.m. 14 maart 1982 Bruin wit gevlekte volwassen hond (heidewachter) Zwarte bouvier (reu) Kinderhorloge met zwart plastic band je, groene wijzerplaat, merk Cresta Metaalkleurig horloge met metalen bandje (quartz) Witte damesporte monnee met inhoud 4 sleutels aan groene sleutelhanger met afbeelding van handballer, 1 sleutel voorzien van plakkertje „praktijk" Ieren bruine damestas Bruine bastaard, soort teckel met geel riempje (reu). Voor informatie kunt u zich wenden tot de administratie van de gemeente politie te Venray, Leunseweg 4, tel. 04780-84888, toestel 34. TRAGISCH ONGEVAL Maandagmiddag omstreeks kwart over vier was de 72-jarige Bertus Ruitten, wonende te Oostrum, op een .terrein aan de Zuiderbergweg bezig een z.g. rijdende winkelwagen van de SRV te repareren. Plotseling is de wagen gaan rijden, waarbij de man door een der wielen werd overreden. De verwon dingen waren van dien aard dat hij kort daarna aan die verwondingen is over leden. De technische mensen van Venrays politie stelden in samenwerking met de Arbeidsinspectie een onderzoek in. Vanaf 22 maart houden wij en VRIJ SPREEKUUR VAN 8-9 UUR V.M. TH. J. LANKVELD telefoon 83558 J. B. M. WITTGEN telefoon 86082 HUISARTSEN Langstraat 76 Venray Het telefoonnummer van de van huisartsen praktijk G. VAN LOON E. DE MUINCK KEIZER en TH. VAN THIEL is in het vervolg: De andere telefoonnummers komen binnenkort te vervallen. dePoort van Brabant Het adres voor uw ZAKENLUNCH 's Maandags gesloten Reserveringen (Ook voor hotelkamers) 04782-213 Kalverslraat 1 Uw gastheer 5823 AJ Maashees M Crocymans KIJKDAGEN FIETSEN Geïnteresseerden kunnen zich a.s. zaterdag 20 maart tussen 09.00 en 13.00 uur vervoegen aan het bureau van politie te Venray, om na te gaan of zich onder de daar aanwezige gevonden (brom) -fietsen mogelijk een eigendom bevindt. Deze week weer een oude schoolfoto uit Merselo, gedateerd 1909. De foto is zwaar beschadigd, maar omdat er nog verschillende personen van in leven zijn en anderen er hun vader in herkennen, komt deze foto toch voor publikatie in aanmerking. In de bovenste rij, van links naar rechts zien we: Han Poels, Dien Poels, Ties Gielen, Grad van Rijswijck, Piet van Rijswijck, Sjang van Dijck, meester Jaspers. In de tweede rij van links naar rechts: Piel Arts, H. Verhoeven, Hubertina Verhoeven, Hendrina Verhoeven, An nie van Dijck, Cato van Straaten, Teng van Straaten, Jacob van Osch, Marie van Osch. In de derde rij van links naar r echts: Jacob Claessen, Handrie Claessen, Koenraad Claessens, Johannes 'van Osch, Marie Claessens, Bertha van Rijs wijck. In de vierde rij van links naar rechts: Hannes van Osch, Jacob van Osch, Tinus van Osch, Teng Arts, Marie Arts, Helm Tijssen, Teng Tijssen. In de onderste rij van links naar rechts: Jan Arts (van de Kamp), Hub Hocdemakers, Thij Hoedemakers, Lei van Dijk. Nell van Dijk, Hendrik Muy sers, Johannes Muysers en Cornelis Muysers. Foto's zijn te bestellen bij J. v. d. Putten, Westsingel 8, Venray, tel. 89803. Wil de inzendster van de Merselose foto's welke vorige week in dit blad zijn opgenomen, nog even kontakt met ons opnemen. OPROEP Aan al diegenen die naar Zwitserland zijn geweest in 1945, vragen wij dringend hun naam en adres bekend te maken aan: J. van de Vorle, Deken Berdenstraat 17, 5801 ET venray, tel. 04780-82581 of J. van Hoof, Pijlijzer- straat 7, 5223 JD Den Bosch, tel. 073-216607, in verband met een eerste reünie. De foto heeft 5 maart 1982 in Peel en Maas gestaan. Er zijn al 27 reakties. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, A. Franken. Th. Lankveld, H. Schraven en J. Wittgen: TH. LANKVELD Langstraat 76, telefoon 83558 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck Keizer, F. Schmeetz, Th. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: P. F. CORVER Oostingel 6, Venray, tel. 81393 DR. KEIJZER van Beurdenweg 10, Ysselsteyn telefoon 04785-777 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10 tot 11 uur; 's middags van 17 tot 18 uur. GEZONDHEIDSCENTRUM LANDWEERT Aronskelk 76 tel. 85900 of 88273 Bereikbaar van 8-12 uur en van 13.30 - 17.30 uur Hier zijn werkzaam: huisarts, maatsch. werkster, wijkverpleegkundige, gezins- en bejaardenzorg, centrum-assistente. ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Telefoon 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN van heden vrijdagavond 18 uur tot vol gende week vrijdag. APOTHEEK ST. ODA Passage 1 teli. 81255 Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13 00 en van 17.00 tot 18.00 uur; zondag: van 10.00 tot 12.00 en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY Voor spoedeisende gevallen, uitsluitend na telefonische afspraak, neemt waar G. VALLEN, telefoon 86605 ZONDAGSDIENST GROENE KRUIS Venray, Meerlo en Wanssum De dienstdoende wijkverpleegkundige is bereikbaar onder nr. 04780 - 81269 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN KLEINE HUISDIERENPRAKTIJK van Winden/Ruymbeek E.M. RUYMBEEK Brienenlaan 5, Venray tel. 04780-83829 DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en W.G.A.M. Loonen dienst op vrijdag, zaterdag en zondag W.H. KREMER, Mgr. Nolensstraat 12 Venray telefoon 04780-81000 Spreekuur kleine huisdieren: za en zo van 13.30 tot 14.00 uur en volgens afspraak SPREEKUUR WIJKVERPLEEGKUNDIGEN Iedere morgen van 08.30 tot 09,00 u. behalve in het weekend. Na 09.00 uur kunnen eventuele be richten gedurende de gehele dag worden doorgegeven via tel. 81269. UITLEENMAGAZIJN GROENE KRUIS De Clockert, Bergweg 4, Venray Geopend van maandag tot en met vrijdag van: 08.30 tot 09.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend uitsluitend via de wijkverpleegkundige van de zon dagsdienst. GROENE KRUIS ZUIGELINGENBUREAU De Clockert, Bergweg 4, tel. 81269 Uitsluitend volgens afspraak. SPEEKUUR DIETISTE Uitsluitend op afspraak via tel. 81269 VERLOSKUNDIGE DIENST Vroedvrouw Stevens-Heinen Merseloseweg 23. Venray telefoon 04780-81152 VERLOSKUNDIGE Mevr. A. M. F. Tiggeloveu-Kuijpers Florishof 23 Venray telefoon 04780-82411 Spreekuur elke donderdag van 2-3 uur in De Clockert, volgens afspraak Eveneens op afspraak, tel. 83859 of GEZINSVERZORGING EN BEJ AARDENHUI. P Westsingel 5 Venray tel. 04780-86363 spreekuur maandag t.m. vrijdag van 9 tot 10 uur. MASJ maatschappelijk advies sentrum voor jongeren Hoenderstraat 33, Venray Tel. 04780-85251 Open: maandag tm vrijdag van 10.00 tot 20.00 uur F.N.V. afdeling VENRAY Sekretariaat: Overloonseweg 89 telefoon 04780-88723 Aangesloten plaatselijke bonden: industriebond, bouw- en houtbond, voedingsbond, vervoersbond, ABVA/KABO. ABOP, dienstenbond Juridische dienst: elke tweede en vierde donderdag avond van de maand. Klachtenbureau: alleen voor leder, van de industriebond iedere eerste en derde donderdag avond van de maand van 18.30-19.30 op het adres Burg. v.d. Loostraat 2b. KAMERBEMIDDELINGSBURO open: ma. 17.00 tot 19.00 uur di. t.m. vrij.: 10.00 tot 1200 uur De Clockert, Bergweg 4, Venray telefoon 04780-83100 KINDERDAGVERBLIJF „DUIMELOT" Heuvelstraat Venray tel. 87110 Geopend van ma tm vr 8.00 17.30 u ALGEMENE HULP-DIENST VENRAY telefoon 04780 - 84163 Bereikbaar elke werkdag van 9 tot half 11 'smorgens en van 7 tot 8 uur 'savonds

Peel en Maas | 1982 | | pagina 3