VERENIGINGSNIEUWS >NJ JUI1FER5 VC Phoenix'75 Soft-/honkbal FUTERPENIEUWS SPRINGPLANK EN WIJK ZUID ill MERSELO cav 27mc Venray IN V.C.ROOY Schietvereniging „De Roos" Leunen PEEL EN MAAS Venrays Mannenkoor PEEL EN MAAS Manual laat 2 punten liggen in Heidia Met alle goede bedoelingen werd er begonnen aan de uitwedstrijd tegen Heidia. Jammer genoeg bleef, eenmaal in het veld gekomen, er van'dit idee niet veel meer over. Vooral in de eerste helft leek het er soms op dat de ploeg uit Venray niet van plan was meer dan het hoognodige, vooral in verdedigend op- zichi, te doen. Heidia daarentegen gaf er blijk van in de race om het kampioen schap voorlopig nog niet af te willen haken. Zo keek Manual al snel tegen een achterstand aan van 4-1Door goed opbouwend spel en knappe schoten van de opbouwers van de Heldenaren kwam de tegenstander via 5-2, 8-3, tenslotte op 13-5 bij de rust. Zwak uitstappen, gebrek aan orga nisatie waren de hoofdoorzaken. Met 8 doelpunten verschil gaan rusten bete kent normaal gesproken dat de wed strijd als verloren beschouwd mag wor den. Echter soms is een pauze blijkbaar nodig een herboren Manual trad aan. Mocht Heidia de eerste treffer na de pauze voor haar rekening nemen, Ma nual kreeg het betere spel. Tegen het wapen van de dubbele mandekking wist Heidia niets in te brengen. Heidia kwam steeds maar weer in de problemen. Jam mer juist dat in deze fase de scheids rechter een aantal dubieuze beslissingen nam. Met de stand 18-14 begon Manual hoop te krijgen. Jammer ook dat Manual het geluk niet aan haar kant had 2 strafworpen werden gemist anders hadden de laatste minuten nog de nodige spanning op kunnen leveren. Uiteindelijk won Heidia met 20-16. Phoenix 1-Lycèm 4 In de stadsderby tegen een verzwakt optredend Lyceum had het le heren- team van Phoenix voor eigen publiek wat goed te maken i.v.m. de slechte wedstrijd van een week tevoren. Voor de ogen van de vele toeschouwers werd de studentenploeg dan ook het slacht offer van deze dadendrang. De paarsen liepen namelijk door een sterke serve snel en eenvoudig weg van de tegenstan der die geen vat op het spel kon krijgen. Zodoende kon Lyceum dan ook maar één schamel puntje veroveren en prijkte er na afloop van deze set een ongelooflijke 15-1 op het scorebord. In de 2e set bijna hetzelfde beeld. We derom een oppermachtig Phoenix wat haar wil volledig oplegde aan de tegen stander. Weliswaar kon die nu iets meer scoren, maar werden desalniette min weer met een grote nederlaag ge confronteerd: 15-5. Het was nu zaak voor Phoenix om ook in de 3e set de concentratie te be houden. Door een sterke serve werd Ly ceum ook nu weer onder grote druk gezet. Vaak werd hiermee direct gescoord en kwan er al eens een bal terug dan werd die binnen de kortste keren op vakkundige wijze afgemaakt. In 5 minuten werd deze set dan ook gewonnen met wederom een alleszeg gende 15-1(1) eindstand. Zodoende overklaste een sterk en goed geconcentreerd spelend Phoenix in 23 minuten tijds het tegenvallende Lyceum met een grandioze 3-0 zege. Voorafgaande aan deze wedstrijd moest het 2e herenteam van Phoenix tegen Lyceum 5. Ook deze onderlinge strijd eindigde in een overwinning voor het Phoenix team wat hierdoor op de 2è plaats blijft op de ranglijst. Ook het lc damesteam boekte een overwinning en wel tegen het Venlose Valuas VCT 4. Zaterdag zijn er geen competitiewed strijden i.v.m. carnaval, dus eenieder kan, mag en zal een dolle vastelaovend beleven. Mak ut nie té dol of té zat en meschien tot ziens ien ut Vat! OUD-PAP1ERAKTIES [BRUKSKE- WIJK ZUID) Onze vereniging is voornemens om maandelijks oud papier op te halen. Dit zal in eerste instantie gebeuren in de wijk BRUKSKE. Op zaterdag 6 maart a.s. zal de eerste inzameling plaatsvinden met medewer king van alle leden onder leiding van de ^teamleiders(stcrs), tussen 13.00en 17.00 uur. Vanuit het Brukske zal het papier naar een centraal punt (de ATEBE garage, parkeerterrein aan de Vlier straat) gebracht worden, alwaar een container staat opgesteld. Eenieder uit Venray, vooral de inwoners in Brukske en wijk Zuid, kan dagelijks tot 17.00 uur ook zelf zijn papier aldaar deponeren. (Zaterdags tussen 10.00 en 16.00 uur). Inwoners in BRUKSKE: Wij willen proberen U maandelijks van het oud papier af te helpen. Helpt U ons door uw papier, om te beginnen 6 maart a.s. vanaf 13.00 uur aan de straat te zetten (s.v.p. enigszins gebundeld, nog beter indozen). Wij danken U reeds bij voorbaat. VC ROOY HEREN WONNEN WEDEROM! Gespannen ging VC Rooy naar Breda. Desondanks werd Brevok met 'n 1-3 nederlaag naar de kantine gestuurd. De eerste set had niets weg van een begerig VC Rooy. Ze hadden moeite om *t tempo van Brevok bij te houden. De serve en de pass mislukte. Tot 9-8 bleef de stand gelijk op gaan. Toen gunde Brevok zijn gasten geen punt meer en pakte de set verdiend. De tweede set pakte heel anders uit. VC Rooy speelde geraffineerd en won onverwacht met 9-15. VC Rooy dat collectief steeds beter draait in de competitie, voelde dat er winst inzat. De derde set werd volkomen gedic teerd door de gasten. Brevok kwam er niet aan te pas. In een mum van tijd was het 1-9. Brevok was in paniek en moest de set met 2-15 afgeven. VC Rooy bleef ook in de vierde set constructief spelen. Tot 8-9 kon Brevok redelijk volgen, maar toen rukte VC Rooy op naar 10-15. Minder goed brachten de VC Rooy- dames het er in Breda vanaf. Zonder 3 vaste basisspeelsters moesten de dames tegen Brevok aantreden. Er werden veel servefouten gemaakt en het spel liep slechts met vlagen redelijk. Met 3-0 bleven de punten, die VC Rooy goed kan gebruiken, in Breda. Dames Hovoc 3-VC Rooy 3 3-1 Het was al ingecalculeerd dat het in Horst een zware dobber zou zijn om ongeslagen te blijven. Al langer draait VC Rooy 3 wat minder ofschoon dat tot nu toe geen punten kostte. In de eerste set liep Hovoc al meteen uit. Het liep slecht aan VC Rooy-zijde, mef name de pass. De set ging dan ook naar de tegenpartij. In de tweede set kwam VC Rooy terug. Er werd echter nog niet geweldig gespeeld. Toch werd de set gewonnen. De strijd lag nu weer open. VC Rooy viel echter weer helemaal weg. Er kwamen te veel eigen fouten waardoor Hovoc de wedstrijd binnenhaalde. Met 1 punt voorsprong slaat VC Rooy 3 toch nog bovenaan. Denkt allemaal aan 't VC Rooy-car- naval. Vrijdag om 8 uur in 't Brukske!! Alaafü Uitslagen: Roda I (Kerkrade)-De Roos I 1089-1080 Hoogste schutter P. Swinkels 271 ringen. 't Kogeltje 1 ('lust)-De Roos 2 1056-1056 Hoogste schutter J. v, Ass 268 ringen De Roos 3-Terwinselen 1046-1031 Hoogste schutter L. Basteis 271 ringen De Roos 4-'t Kogeltje 2 1000-1016 Hoogste schutter W. Baltussen 258 rin gen. Ook gelezen dat hardlopen „joggen" en enig alcohol een goede combinatie zijn om hart- en vaatziekten te bestrij den, geen beter leven dan een goed leven, als dat ook nog gezond kan, mooi meegenomen. Is het nu werkelijk zo moeilijk om je gezondheid van dienst te zijn? Natuur lijk is het een opgave om te beginnen, maar nog zwaarder om het vol te houden. Wanneer je iets aan sport wil gaan doen, zoek dan een vorm van trimmen die leuk is en aanspreeekt, dan is de kans om te blijven trimmen het grootst. Beter een leuke aktiviteit jarenlang vol houden, dan een zeer effectief pro gramma dat na enige weken uit verve ling weer wordt gestaakt. Zin om mee te doen? Onze aktiviteiten: Zaterdagmorgen 20 febr. om 8.00 uur duurloop op het Ballonzuilcircuit van 10 km., 6 km. is ook mogelijk. Zondagmorgen 21 febr.: om 9 uur vertrek vanaf Cooperbaan Ballonzuil- bossen voor loop- en trimoefeningen. Woensdag 24 febr. om 18.30 uur in de sportzaal Langeweg loop-, trimoefe ningen en balspel. Verzamelen 5 minuten voor aange geven vertrektijden s.v.p. IJ bent van harte welkom! Inlichtingen verstrekt gaarne: Piet Loomans, Ouverturestraat 14, Venray, tel. 85384. Kanarievereniginc De Huisvriend Venray Dc vergadering van maandag 22 febr. 1982 wordt verschoven naar maandag 1 maart 1982. een abonnement waard A.s. donderdag 18 febr. om 19.30 uur repetitie voor de tenoren en om 20.00 uur voor 't gehele koor. Donderdag 25 febr. geen voorrepeti tie, maar om 20.00 uur repetitie voor het gehele koor. Na de pauze wordt er 'n film gedraaid over de j.l. gehouden basket-bill dub lenraj Conbrio-Jumpers '786 [heren 1] Er stond een zware wedstrijd op het programma legen CONBRIO uit Hel mond, welke 2e staat geplaatst op de ranglijst. Na een half uur vertraging konden we eindelijk spelen. De tegenstander was fysiek veel sterker dan wij, en we hadden eigenlijk de gehele wedstrijd weinig in te brengen. Er werd veel balverlies geleden, en onder het bord slordig afgerond. Deze wedstrijd met een ruststand van 30-12, werd tenslotte zeer verdiend gewonnen door de Helmondenaren met 69-34. Na afloop werd er nog gezellig een pilsje gedronken bij Pieter Lucassen onder muzikale begeleiding van maestro Bert Janssen. Dames 2-Grave Hoi, hoi, hoi. Eindelijk is het dan zover. Onze dames 2 hebben hun eerste wedstrijd gewonnen. Door een goede coach en een dichte verdediging kon de tegen stander weinig beginnen. Rust 8-10 in ons nadeel. Het was een spannende wedstrijd, en met wat geluk maakten we in de laatste minuut 2 doelpunten achter elkaar. Yvonne maakte het beslissende doelpunt, en bepaalde daarmee de eindstand op 18-17. Jumpers asp.-O.B.C. Berghege Tegen O.B.C. Bergh hadden we uit verloren, maar thuis moesten we er toch van kunnen winnen. We dachten eerste dat we zouden verliezen, omdat ze erg lang waren. We begonnen echter erg goed, maar ze bleven „op onze hielen zitten", in de rust was het 18-14 in ons voordeel. De tweede helft ging het iets beter, hoewel we een aantal lay-ups gemist hadden. Wegingen onze voorsprong nu uitbouwen, doordat hun man tot man gingen spelen. Toen dat hun slecht afging, gingen ze weer zone spelen. De eindstand werd tenslotte 37-30 in ons voordeel. Meisjes kadetten-Akros Vol goede moed vertrokken we dit keer met 6 man naar Boxmeer. De eerste helft verliep naar wens. Het spel was sportief en niet lomp. Er werden wel p's gegeven die onnodig waren. De ruststand was 16-6 in ons voordeel. De tweede helft was rustig. Er werd goed samengespeeld en we speelden voornamelijk op de breaks. De eind stand was tenslotte 29-16. Jolly Jumpers-Jumpers meisjes asp. In een zaal waar het erg warm was speelden we een matige wedstrijd. Het was net of beide partijen sliepen. En als er aan een van beide zijden een z.g. „ziekenhuisballetje" in de basket ver dween, schrok men plotseling wakker, waarna binnen de kortste keren de stand werd gelijk getrokken. We konden in de aanval niet door de midden aanvallen, wat anders meestal wel lukt. Een magere 6-6 ruststand was het resultaat. In de tweede helft gebeurde van de 5e t/m de 16e minuut niet veel, veel ver keerde passes van beide zijden. De verdediging was bij beiden erg dicht, in de 17e minuut had Pascalle een verdedi gingrebound waarna ze een solo begon en bekroonde met een gave lay-up. Een minuut voor het einde echter trok Helmond de stand gelijk. Eindstand 10-10. Pascalle 6 punten, Angela 4 punten. Dames 1-Akros Vastbesloten om te vechten voor de puntjes werd de wedstrijd tegen kop loper Akros begonnen. Het liep meteen van het begin af aan erg goed, zodat we een behoorlijke voorsprong wisten op te bouwen. De dames van Akros hadden moeite met het behoorlijk snelle aan- valsspel, waarbij goed werd uitgespeeld door Venray. Ook de lange nummer 9 van Akros kwam niet uit de verf, wat onze dames stimuleerde, daar men van haar nogal wat verwacht had. Onder de bezielende leiding van Joke wisten we de voorsprong dan ook te behouden en konden we met veertien punten verschil de wedstrijd beëindigen en weer twee punten in „onze zak steken". Het wordt nu erg spannend wat de gehele competitie betreft, daar het verschil tus sen de ploegen steeds kleiner wordt. Dames 2 gefeliciteerd met jullie eerste overwinning. De aanhouder wint! Voor het aanstaande weekeinde staan er geen wedstrijden op het programma in verband met carnaval. Wij wensen iedereen veel plezier tijdens deze „zware" dagen. ATTENTIE: Met ingang van heden moeten voortaan alle kopieën en wed strijdverslagen ingeleverd worden bij: Mart van Rooy, Imkerstraat 8, Venray tel. 87646 concertreis van ons koor naar Ahr- weiler. Verder op deze avond traditiege trouw „Herringschelle". Zaterdag 13 maart concertreis Mar graten (optreden tijdens Gerits koren avond). Vertrek per bus om 18.00 uur. Dames zijn ook welkom. Donderdag 25 maart is de alg. jaarvergadering met als agendapunt o.a. bestuursverkiezing. Zondag 30 mei optreden te Merselo. Op 20 nov. wordt door ons koor 'n z.g. Cecilia-avond gehouden in de schouwburg. Tijdens deze avond zullen enkele zangers gehuldigd worden met 't 12'/2- en 25-jarig lidmaatschap. Afmelden bij R. van Mil, Ravelstraat 28, tel. 86917 of de Burggraaf, tel. 81244. Donderdag 18 februari: 19.30 rëpetitie harmonieorkest Zondag 21 februari: Carnavalszondag. Intocht Prins Joos III en aansluitend kinderoptocht. Bijeenkomst om 13.45 uur op Grote Markt. Uiteraard verkleed naar eigen keuze. Maandag 22 februari: Grote optocht. Bijeenkomst om 14.00 uur nabij Schuttersveld. Kle ding: wit hemd en zwarte vlinder en nieuw hesje. Voor werkzaamheden in de schouw burg is een schema opgesteld, waarvan wij verwachten dat iedereen zich hieraan ook zal houden. AGENDA: Zondag 21 februari: intocht Prins Joost III en aansluitend kinderoptocht Maandag 22 februari: deelname aan grote optocht. 20 maart: Gemeentelijk muziektoernooi in schouwburg. Organisatie Euterpe. 17/28 april: Federatief solistenconcours organisatie Leunen. Zondagen 9 en 16 mei: coomuniefees- ten. 11, 12, 13 juni: Concertreis naar Dip- perz (West-Duitsland). Voor de reis naar Dipperz in het weekend van 11, 12, 13 juni 1982 zullen'enquêteformulieren worden uit gereikt met het dringende verzoek deze zo spoedig mogelijk ingevuld weer bij de secretaris in te leveren. Vooral ook van belang voor ouders van „jeugdige" leden. LEERLINGENOPLEIDING: Donderdag 18 februari: 18.30 repetitie jeugdharmonie Donderdag 25 februari: 18.30 idem. Individuele repetities volgens afspraak met uw leraar. DRUMBAND: Zondag 21 en maandag 22 febr.: zie Harmonieorkest. Zie verder agenda harmonieorkest. Afmelden harmonieorkest bij de secretaris, tel. 80225; jeugdleden bij de hr. Raedts, tel. 82803, en drumband- leden bij de hr. van Els, tel. 86824. Telefoon clublokaal: 82515. Agenda: Vrijdag 19 februari: om 18.30 voor alten en sopranen: om 19.15 voor tenoren en bassen. Zondag 21 februari: geen Hoogmis voor ons koor. Maandag 22 februari: geen repetitie. Dinsdag 23 februari: geen repetitie. Woensdag 24 februari: geen repetitie. Algemeen: In verband met de komende carnavals dagen is het programma aangepast. Wel rekenen we er op dat de repetitie van a.s. vrijdag goed bezotht zal worden. Verder wensen we al onze koorleden prettige carnavalsdagen toe. DAMESKOOR Woensdag 24 febr. a.s houden we om 20.00 uur onze jaarvergadering, in ons repetitie-lokaal zaaj Sijbers aan de Merseloseweg. Zaterdag 27 febr. zingen we om 19.00 uur in de Vredeskerk tijdens de avond mis; boven bij het orgel. Woensdag 3 en 10 maart om 20.00 uur repetitie. Zondag 14 maart vieren we ons 25-jarig bestaansfeest. Om 10.00 uur hoogmis in de Vredeskerk; om 11.30 uur in de Schouwburg; daar zingen we eerst zelf enkele werken, waarna ons gastkoor uit Margraten zal zingen, o.l.v. Pierre Gerits, o.a. ook dirigent van het Venrays Mannenkoor. Daarna receptie tot 13.30 uur. En 's avonds vieren we het intern, met onze echtge noten. Bij verhindering graag uw afmelding aan Mevr. v. d. Waerden, tel. 83659, of aan Mevr. v. d. Bekerom, tel. 83332. VENRAYS GEMENGDE ZANGVERENIGING ARS MUSICA Dinsdag 2 maart geen repetitie. Wij wensen U prettige carnavals dagen. St. Pe\^S Programma van St. Petrus Banden in verband met carnaval: Zaterdag 20 februari: Jeugdbal ten bate van St. Petrus Banden in de tent van de jeugdcarnaval van 18.30 tot 22.00 uur. Tent versieren 's morgens van 9.30- 12.00 uur. Zondag 21 februari: Kinderoptocht. (Tenue: eigen keuze). Verzamelen om 14.00 uur aan de LTS. Maandag 22 februari: Grote optocht. (Tenue: eigen keuze). Verzamelen om 13.30 uur aan de LTS. Dinsdag 23 februari: Boerenbruiloft. (Tenue hoofdzakelijk boer of boerin). Verzamelen om 13.30 uur aan de LTS. Alle avonden toezicht en garderobe in de Schouwburg! JONGERENKOOR „CAPRICCIO" Zondagmorgen 21 februari: 10.30 aanwezig zijn in de Grote kerk. De eerstvolgende repetitie is op maandag 1 maart en wel voor de alten om 19.00 uur, De sopranen hebben die avond geen repetitie. JONGERENORKEST „BOJEMA" Vrijdagavond 19 februari: geen repetitie. De eerstvolgende repetitie is op vrijdag avond 5 maart. „SALTARELLO" Zaterdagmiddag: 16.00 uur gezamenlijke repetitie. Eerstvolgende repetitie zaterdagmiddag 27 februari om 16.00 uur. „AGÉVOLÉ" Repetitie volgens afspraak. Drumen Showband Venray en omgeving A.s. vrijdag 19 februari organiseert D.S.V. haar jaarlijkse carnavalsavond in 'tTrumke. Iedereen, ook de ouders, zijn daar van harte welkom. Wie wordt Prins en Prinses? De avond wordt muzikaal verzorgd door drive-in discotheek „Neptune". Maandag wordt iedereen verwacht om 13.30 uur aan 't Trumke voor deel name aan de carnavalsoptocht. 14 maart: solistenconcours tamboers in Meterik. 20 maart: deelname gemeentelijk muziektoernooi in de schouwburg. 28 maart: zondagochtendconcert, begin wielerzesdaagse. Het majoretten- show festival zal wellicht verschoven worden naar 15 augustus i.v.m. de Amerikaanse band die dan bij ons op bezoek is. 3 juli: deelname aan de cultuurdagen te Heyen. 16 mei: distriktskampioenschappen te Gemert. 7 maart: Majorettenmeating te Ber gen. 4 april: Majoretten solistenconcours. 10 oktober: Concours majoretten. September: Concours drumband. Dit is het voorlopige programma van D.S.V. Vrijdagavond doen we nog effe nor maal en vanaf zaterdag is het weer carnaval in de tent. En hoe. Free Wheel- in viert, zoals vanouds, op eigen wijze carnaval. Vooral swingende muziek, een goed glas bier en „biëstig" veul lol. Wij zijn geopend op: Zaterdag van 20.00-2 uur. Zondag van 2-6 uur en 20.00-2 uur Maandag van 2-6 uur en van 20.00-2 uur Dinsdag van 2-6 uur en van 20.00-1 uur Woensdag 's avonds Herringschellen, vanaf 20.00 uur. Carnaval is een groot feest, een gebeurtenis waarbij iedereen mag zeg gen hoe hij of zij over bepaalde zaken denkt, bijv. over de plaatselijke poli tiek, onze vuilnisbelt, enz. Van deze oude traditie willen wij eens gebruik maken. Er is veel kritiek op Free Wheelin, maar weinig ondersteu ning en daarom vieren wij dit jaar carnaval met de volgende leus: Free Wheelin blieft er an trekken, ök al laot iedriën ons Om onze leus te ondersteunen hebben wij een unieke trekpop gemaakt. Deze is voor twee kwartjes te koop. Een buiten kansje dus. Hallo jongens en meisjes. Nu is het dan weer zover, carnaval staat voor de deur. „De Springplank" en „Wijk Zuid" nodigen jullie allemaal uit, om op vrijdag 19 februari naar onze carnavals avond te komen. Deze avond zal plaatsvinden in het witte gebouw achter het oude politie bureau. Op deze avond zullen o.a. aanwezig zijn: de Jeugdprins van Venray met zijn gevolg én joekskapel „Efkes Waach- te". Tevens zal op deze avond bekend worden gemaakt wie Prins of Prinses van onze vereniging wordt. Deze feestavond zal van 19.00 uur tot 22.00 uur duren. De toegang tot deze avond is helemaal vrijBreng gerust vriendjes of vriendinnetjes mee. Tot ziens op 19 februari. Karnavalsprogramma Den Dissel Voor alle karnavalsvierders hebben we weer een uitgebreid programma klaar. Evenals andere jaren beginnen we op zaterdag. We gaan door tot dinsdagavond waarop de afsluiting zal plaatsvinden. De openingstijden zijn: Zaterdag 20 febr. aanvang 19.30, slui ting 22.00, entree 1.50. Zondagmiddag na de optocht open tot 18.00 uur, entree vrij Zondagavond aanvang 19.30, sluiting 22.00 uur, entree/1.50. Maandagmorgen matinee van 10.00 tot 12.00 uur, entree vrij. Maandagmiddag na de optocht open tot 18.00 uur, entree vrij. Maandagavond open van 19.30 tot 22.00 uur, entree 1.50. Dinsdag matinee van 10.00 tot 12.00 uur, entree vrij. Dinsdagavond aanvang 19.30, sluiting 22.00 uur, entree 1.50. De prijs voor frisdranken en koffie is 1,en de bierbonnen kosten 1,25 per stuk. De bierbonnen zijn ook te gebruiken voor frisdrank, maar ook geldig op een dansavond. Namens de medewerkers wensen we iedereen een prettige karnaval toe met veel plezier en lol. Alaaf - Alaaf - Alaaf! Vrijdag 19 febr.: is er in het Baggen- huus van Merselo een groot jeugd-car- navalsbal. Dit bal begint zoals altijd om 7 uur. Prins John I en zijn nar en Prinses zullen op deze avond ook van de partij zijn. Carnavalsvierders van 12 - 15 jaar zijn welkom. Zaterdag 20 febr.: geopend vanaf 8 uur voor iedereen vanaf 15 jaar. Zondag 21 febr.: Na de middag vanaf half 2 geopend voor jeugd vanaf 15 jr. Op deze middag kunnen we de optocht bekijken die langs JUM zal trekken. Zondagavond jeugdbal voor de jeugd tot 15 jr. Vanaf 7 uur staan de deuren van het Baggenhuus open. LET OP: zondag geen soosavond! Dinsdagmorgen 23 febr. van 10 - 12 uur peuter-, kleuter- en jeugdbal voor iedereen tot 12 jr. Natuurlijk in het Baggenhuus. Dinsdagavond: carnavalsbal voor jeugd van 12 -15 jaar vanaf 7 uur. Prettige carnavalsdagen. Hobby-middag A.s. zaterdag is er naast de normale clubmiddag een spelletjesmiddag voor de kinderen. Er zullen dan allerlei spellen te doen zijn. En omdat het carnaval is mag iedereen natuurlijk ver kleed komen. Op deze middag hebben we o.a. lege blikken en ballen nodig. Heeft u deze, geef ze dan mee. De bal gaat natuurlijk weer mee naar huis. Als de kinderen zelf een spelletje hebben wat ze graag doen, mogen ze dit natuurlijk ook meenemen. Ook kinderen die nog niet eerder op de clubmiddag waren, zijn van harte wel kom. Ouders, stuur ze of breng ze deze middag eens naar het gebouw aan de St. Antoniusstraat 3a. Aanvang 14.00 uur. Carnavalsoptocht Zoals inmiddels bij velen van U bekend is, doel C.A.V. dit jaar mee aan de carnavalsoptocht. Er is veel tijd in gestoken en natuurlijk hopen wij dat iedereen komt kijken naar het resultaat. Welk nummer C.A.V. in de optocht heeft, is nog niet bekend, maar daarvoor kunt U even 88546 bellen. Rest ons nog U een plezierige carnaval toe te wensen en tot zaterdag. Bye bye en zwaai zwwai. Hoi, Afgelopen weekend zijn er 2 excursies geweest. Zaterdag is er wat gehybied (naar waterbeestjes gekeken) en gevo geld. Er werden libellenlarven, stekel- baarskes e.d. bekeken. Zondag ging er een combi-excursie met Grubbenvorst naar het Schuit water. Er werden echter geen schokken de dingen gezien. Het is weer bijna karnaval en dus is er het kaka (kamavaiskamp). Dit is van vrijdag 19 februari tot woensdag 24 februari. Het begint dus vrijdagavond en wel in het hol van de afd. Grubben vorst. Wie mee wil kan zich bij mij of bij Marion opgeven (tel. 04780 - 82413). De kosten zijn 7 gulden per dag (dus 35 gulden voor het hele kamp). We fietsen er vrijdagavond gezamenlijk naar toe. Dus tot op het KAKA, allemaal. Houdoe, Stefan. Informatie: tel. 04780-82413. P.S. Zaterdag is er ook nog Peelwer- ken. Vertrek om 8 uur vanaf het schouwburgplein, want we moeten om 9 uur in Griendtsveen zijn. Na de carnaval, al dan niet (fotogra fisch) meebeleeft, is er weer een club avond op donderdag 25 februari. Programma voor die avond is als volgt: Rondreiscollectie 8110 met foto's van: fotoclub Rare Kiek, fotoclub Iris en fotogroep Haaksbergen. De rest van de avond wordt gevuld met praten over eikaars werk. Hiervoor vragen wij U om minimaal 2 foto's per lid mee te brengen (formaat is vrij). Tevens doen wij reeds een oproep voor kleine diaseries (met als onderwerp Structuren), dit voor de clubavond van 11 maart. Aanvang van de avond 20.00 uur.Plaats: St. Antoniusstraat 1 te Ven ray. Clubleden en belangstellenden (voor een eerste of verdere kennismaking) zijn van harte welkom. Informatie voor clubleden: De inzendtermijn voor fotowerk t.b.v. de bondsfotowedstrijd sluit op 25 februari, deze sluitingsdatum geldt ook voor de rayondiawedstrijd. 28 februari 11.30 uur: KOFFIECONCERT VAN OPANKA in de foyer van de Schouwburg Wij, leden dansleiding en bestuur nodigen alle belangstellenden voor het volksdansgebeuren in Venray en omge ving van harte uit om eens een kijkje te komen nemen tijdens ons optreden op 28 februari a.s. om 11.30 uur. Alle groepen (3 kindergroepen, 1 teenergroep en 4 groepen volwassenen), zullen U enkele internationale volks dansen demonstreren. Hierbij ligt het accent niet op het perfekt dansen, maar op het plezier in het volksdanden! Wij hopen, dat U er met ons veel plezier aan zult beleven. Na de pauze kunnen wij dan samen met U genieten van het optreden van het koor „Join In" uit America. Tot ziens op zondamorgen nk de kar naval. Hopelijk hebt U dan weer nieuwe energie verzameld. EEN ABONNEMENT WAARD De carnavalsavond zit er al weer op. Het was een dolle boel, die muzikaal werd opgeluisterd door de etherpiraat „De Zwerver". Als prins carnaval van de Fox Hunter kwam Leo I tevoorschijn. Deze deelde natuurlijk enkele onderscheidingen uit aan leden die zich afgelopen jaar ver dienstelijk hadden gemaakt voor de ver eniging. Voor de best verkleedden waren er leuke prijsjes. Al met al een knalavond. Van ieder 100 punten. Carnavalsmaandag is dan de optocht. Diègenen die meedoen of nog interesse hebben om mee te doen. kunnen inlich tingen vragen door tel. nr. 87854 te bellen. Alaaf en Hoppa, Hoppa.

Peel en Maas | 1982 | | pagina 7