TONG-Il TAEKWON DO VERENIGING VENRAY O.J.C. DE BARAK KERKELIJKE DIENSTEN MUZIEK- COLLECTIEF OPEN-DAG BIJ DE KRING VENRAY VAN DE L.L.T.B. Nieuws uit Overloon GEVONDEN VOORWERPEN PEEL EN MAAS Grote Kerk Venray Kapel St. Servatius Parochie Paterskerk Jehovah's Getuigen Kerk 't Zonnelied Brukske Parochie Vredeskerk Protestantse Kerkengemeenschap Parochie Castenray Parochie Oostrum Parochie Oirlo Parochie Leunen Rectoraat Heide Rectoraat Vredepeel Parochie Merselo Parochie Ysselsteyn Rectoraat Smakt Op 6 februari j.l. werden in Almelo door de T.B.N. (Taekwon-do Bond Nederland) Dan-examens (zwarte ban- den) afgenomen. Ook Taekwon-do Ver eniging ,,Tong-il" uit Venray, die sinds 1 januari 1981 aangesloten is bij deze enige officieel erkende Taekwon-do bond, had zich voor het eerst met elf van haar leden voor deze examens in laten schrijven. Onder hen bevonden zich de 2 hoofdtrainers Rob Greevink en Paul Driessen. Het was een examen waar zeer hoge eisen gesteld werden. Dit bleek o.a. uit het aantal geslaagde kan didaten, want van de 40 examinandi zakten er 21 en slaagden er 19. Onder hen waren er verschillende die in juni a.s. op het onderdeel Hyong/Pumsee een herexamen mogen afleggen. Van de Taekwon-do Vereniging „Tong-il" slaagden 7 leden. De overige 4 leden mogen eveneens in juni het herexamén afleggen op het onderdeel Hyongs. Gezien echter het totaal beeld van dit examen, is dit een zeer verheugende uitslag. Voor de 3e-Dan slaagde Rob Greevink als enige van de 4 kandidaten. De overige drie zakten op alle onderdelen en kwamen zelfs niet meer in aanmerking voor het herexa men. Aangezien Rob Greevink aan het begin van dit jaar eveneens slaagde voor zijn examen voor hoofdtrainer (even eens onder auspiciën van de T.B.N. met examinatoren van o.a. de N.S.F,!), is deze vereniging bijzonder verheugd met deze uitstekende resultaten. De T.B.N. heeft hem inmiddels uitgeno digd zitting te willen nemen in haar Dan examencommissie. Uiteraard is deze uitnodiging door hem geaccepteerd. Eveneens was het zeer verheugend dat de hoofdtrainer van de afdeling Seve- num, Paul Driessen slaagde voor zijn 2e Dan. Ook Willy Jacobs slaagde voor de 2e Dan, wat hem met zijn 18 jaren brengt tol één van de jongste 2e Dan- houders in nederland. Willy Janssen (15 jaar) slaagde voor zijn le Dan, evenals Joop de Mulder. Verder slaagden Anita Creemers en Gerry Vullings voor de le Dan en werden hiermee de eerste vrou welijke Dan-houders van deze vereni ging. Het behoeft verder natuurlijk geen betoog, dat de Taekwon-do Vereniging Tong-il" haar nieuwe Dan-houders geluk wenst met het behaalde resultaat. Een resultaat dat voortkomt uit een enorm doorzettingsvermogen n.l. 4 jaar lang, 4 uur per week blijven trainen; voor de 2e Dan 6 jaar en de 3e Dan ruim 8 jaar. Waarbij vermeld, dat Rob Gree vink en Paul Driessen elke zondagoch tend ruim 210 km. moeten reizen (heen en terug), om in Düsseldorf in West- Duitsland te kunnen trainen bij de Koreaanse Grootmeester Jang, Kwang- Myung (7e Dan). Iedereen kan echter dichterbij komen trainen n.l. in ,,de Essel" nabij Hoge Beek, op maandagavond van half zeven tot acht uur, op dinsdagavond van half zeven tot half negen en op donderdag avond van 6 uur tot 10 uur. De leeftijd is vanaf 7 jaar en de kosten zijn 17,50 per maand, inclusief verzekering en 4 centrale trainingen onder leiding van de Koreaanse Grootmeester Jang, Kwang- Myung (7e Dan). Op de ledenvergadering van 15 februari j.l. zijn de leden met het bestuursvoorstel akkoord gegaan, waar door de VVD Venray de komende Gemeenteraadsverkiezingen in zal gaan met onderstaande lijst: 1 Jan Houba 2 Leo Janssen 3 PietKienhuis 4 LeonieClas 5 Pieter van der Putt 6 RuudPoels 7 Toos van Haren-Hendriks 8 Rob Robberegt 9 Marianne Kuiper-de Vries 10 Antoon Schellens 11 Rixt Breeuwsma 12 Piet Jacobs De goed bezochte vergadering sprak zich uit over het concept gemeente-pro gramma 1982-1986 en koos tevens met algemene stemmen Mevr. Toos van Haren-Hendriks als nieuwe penning meester en de heer Piet Kienhuis tot nieuwe voorzitter. In de Statencentrale Horst, zal op 25 februari a.s. de verkiezingscampagne voor de Provinciale Staten van start gaan in Venray, met een openbare ver kiezingsbijeenkomst in restaurant Vlak water. Op deze avond zal dan spreken de lijsttrekker en gedeputeerde, Ir. M. H. C. LodewijkS uit Roermond. WERKGROEP VENRAY GROEPEN PRESENT ATIE GROOT SUCCES Het Muziek Collectief Venray be dankt alle muzikanten die aan de groe- penpresentatie van 10 febr. j.l. hebben meegewerkt. Hun enthousiasme heeft ervoor gezorgd dat deze avond een groot succes werd. Het grote aantal bezoekers is voor het muziek collectief een goede stimulans om door te gaan met het organiseren van dit soort avon den. Allemaal bedankt en graag tot ziens op een volgende avond (let op de aan kondigingen). A.s. zaterdag 20 februari speelt er in O.J.C. „De Brak" de 7 mans reggae formatie „ALPHA" uitEngeland. Deze band is voortgekomen toen de „Regulars" uit elkaar gingen en hiervan de zanger/gitarist Trevor Salon 'n nieu we band begon, ditmaal met 3 zange ressen: Melinda, Jean en Jackie „Al pha". Heeft al tweemaal met singels in de Engelse Reggae hitlijst gestaan en dit zal ongetwijfeld ook met de nieuwe singel gebeuren „Have some fun". A.s. zaterdag helemaal in het zwart in O.J.C. „De Brak", Leunseweg 20, Venray. Op zondag 5 september 1982 zal er een open dag worden gehouden in de Kring Venray van de L.L.T.B. Het ge heel van aktiviteiten is dan gericht op een betere kennismaking van de burgers en de agrariërs met de gehele landbouw in al zijn facetten. Het gebied omvat dan: Oostrum, Wanssum, Geysteren, Blitterswijck, Oirlo. Het geheel loopt door het prachtige landgoed Geysteren met o.a. zijn „Ros molen" en het „Geysterse Kapelletje". Wij komen hier tezijnertijd nog nader op terug, maar Noteert U nu reeds deze datum. De Venrayse Carnavalskrant „De Piëlhaas" is verkrijgbaar in boekhandel v.d. Munckhof en bij de andere bekende adressen. MEMISA-KOLLEKTE De kollekte voor de Memisa (Medi sche Missie-aktie) heeft in onze paro chie/725,opgebracht. KNORRENDE KNAOIER De lotenverkoop voor de loterij van SSS '18 met als hoofdprijs een varken, en nog vele waardevolle prijzen, ver loopt als gesmeerd. Er zijn nog enkele loten verkrijgbaar, haast U dus. Het varken zal op karnavalsdinsdag 23 febr. bij het gemeenschapshuis worden gewogen. Daar zal dan ook de trekking van de overige prachtige prijzen worden verricht. Ranglijstcompetitie D.C. Venray Uitslagen 18e speelavond: Berhitu-Huys 2-0 Gooren-Thielen 1-1 Batist-Zaal 0-2 Scholte-v. d. Voort 0-2 v. Bommel-Wester 0-2 Bakker-Brezinski 2-0 Jakobs-Kroh 0-2 Peeters-Stortelder 1-1 Kennis-Wille 0-2 Kampioenskandidaat Batist was deze avond vokomen van slag. In zijn partij tegen Zaal maakte hij eerst een vergis sing in een combinatie, waardoor zijn tegenstander op dam kwam. In het verdere verloop kreeg hij de kans om zijn stand te herstellen, maar maakte toen in het eindspel een tweede fout, waardoor routinier Zaal de winst gretig binnenhaalde. Thielen speelt een degelijke partij, het ontbreekt hem echter vaak aan een goede eindspel-afwerking; dat was deze keer ook de reden dat hij tegen Gooren zijn voordelige stand niet tot winst kon voeren. Problemist van Bommel deed in zijn partij tegen Wester zijn specialiteit geen eer aan, want alras vloog hij in een damcombinatie, die zijn tegenstander al vroeg in de avond twee punten bezorg de. Zowel Jakobs als Kennis verloren beiden hun partijen, waardoor hun kansen op plaatsing in de hoofdgroep uiterst dubieus worden. Lakense herder c.q.Belgische herder, kleur bruin Bruin/beige heren regen jas Een zilveren schakelarmbandje Eén huissleutel in een zwarte lederen etui Een zilverkleurige passerdoos, merk Rolink Eén kubus. Bruine sleutelhanger met letter L. 2 sleutels, 1 Toyota motor en 1 Börkey. Bos sleutels, 4 sleutels met label met opschrift „Toronto Canada" 2 sleutels aan een ring Fietssleutel voorzien van ring met leertje in de vorm van een voet Zwarte damestas met inhoud o.a. bijbel en diverse jrhova- getuige tijdschriften 1 rattenklem 1 LP „The quick one., van The Who in plastic draagtas van de Muziekhal 1 rood-wit-blauwe trui in plastic draagtas van de Lectuurhal 1 rode kinderfiets en een blauw jack, maat 140 grijs witte Cyperse kater (Gestroomd). Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de administratie van de gemeente politie te Venray, Leunseweg 4, tel. 04780 - 84888, toestel 34. uw Venrays weekblad VAN 20 TOT EN MET 27 FEBRUARI Zaterdag: 19.00 nederlanuic uuug- mis, int. Oscar v. d. Loo Hubert Vermeulen en echtgenote Johanna Janssen-Huijbers Jan Schwachöfer en opa Dijkmans. Zondag: Zevende zondag door het jaar. 8.00 leesmis, int. Marie Borne- brpck oude stichtingen; 9.30 grego riaanse hoogmis, int. José Kremer-Vul- linghs An Swinkels-van Dijck Lies Herman Jeuken-Verhulsdonk (Fl.); 11.00 nederlandse hoogmis m.m.v. de karnavalsvereniging en het orkest van Pater Falco, int. levende en overleden leden van de karnavalsvereniging. Maandag: Sint Petrus' Stoel. 9.00 Philip Voermans en Jacoba Versleijen Gerardus Truyen en Maria Hendriks Piet Nabuurs. Geen avondmis. Dinsdag: H. Polycarpus, bisschop en martelaar. 9.00 Jan Tillemans Chris tina van Mil-Rutten. Geen avondmis. Woensdag: Aswoensdag, vasten- en onthoudingsdag. 9.00 Eucharistievie ring waarin de aswijing plaatsvindt en de askruisjes worden uitgedeeld. Int. Gertruda en Arnoldina Poels en ouders Willem Berden, oud-deken; 19.00 Eucharistieviering zoals 's morgens. Int. fam. Hendricx-Peeters ouders Gossens-Kessels Christina v. Mil. Donderdag: 9.00 Hendrik Hendriks, echtgenote en overl. kinderen bijzon dere intentie. Vrijdag: 9.00 Gerard Gooren en fam. bijzondere intentie (C.); 19.00 Johan na Janssen-Huijbers overl. fam. Jans-Beken-Haenen en zoon Arnold ouders van Kessel-Versleijen en zoon Jan. Zaterdag: 9.00 Martinus Maes en Johanna Maria Janssen; 19.00 overl. ouders Duykers-Philipsen en zoon Pieter Martinus Direks Wim van den Munckhof en overl. fam. Christina van Mil-Rutten (vwg. de buurt). Mededelingen: Zondag on der de mis van 11.00 uur is er kindercrèche in het zaaltje onder de sacristie. Leidsters: Mariët- te van Aarssen en Karin Weyers. Aswoensdag is het vasten- en ont houdingsdag, dan begint de veertig dagentijd als voorbereiding op het Paasfeest. Akolieten: Zaterdag: 19.00 Manon Vullings en Liset Jacobs, lezer: T. Verbeek. Zondag: 8.00 Tom Kengen en Berti Bouten, lezer: R. Janssen; 9.30 Nard Kronenberg en Eric van Gerven; 11.00 eigen medehelpers. Misdienaars: Woensdag en vrijdag: 19.00 Petra Linders en Adriëtte Hoppenbrouwers. Zaterdag 20 febr.: 18.30 Avondmis (volkszang), int. Thijs Coolen. Misdie naars: Hans Hebben en Bas Dirkx. Zondag 21 febr.: 7e zondag door het jaar. 09.30 Hoogmis (koor en volks zang). Misdienaars: Gert-Jan Wismans en Harm v. d. Bosch. Int. Mevr. Pouwels. Kollekte is bestemd voor de Werk groep Kruisen en Kapellen Venray. Door de week iedere dag Avondmis om 18.30 behalve woensdag. Zondag 21 februari: H. Missen: 9.00. 11.45; hoogmis 10.15. Geen Avondmis. Wit U in dit karnavalsweekend de kollekte een beetje extra gedenken. De kosten voor de verwarming waren erg hoogin de afgelopen maanden. Bij voorbaat onze dank. Woensdag: Aswoensdag. Vasten- en onthoudingsdag. Na de missen wordt het askruisje uitgereikt. Vrijdag: 15.00 gezongen H. Mis b.g.v. het 25-jarig huwelijk Cornelis- sen-van Waayenburg; 19.00 avondmis om Gods zegen te vragen over de gezinnen van de parochie. Zaterdag: 17.00 gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis. Misintenties: Zaterdag: 18.30 Harrie Versteegen overl. ouders van Leuken-Reijnders en zoons Jo en Harrie. Zondag: 9.00 Anna Philipsen-Kleus- kens; 10.15 jgt. Maria Wijnhoven- Theelen; 11.45 jgt. Jan Lenssen voor de parochie. Geen avondmis. Maandag: 8.00 Martinus Hoedemae- kers; 19.00 jgt. Antoon Luijpers. Dinsdag: 8.00 Jo Janssen (v.w. Bejaardenbond); 19.00 Pater Nuyens. Woensdag: 8.00 overl. fam. Ambro- sius; 19.00 Martien Wijnhoven overl. fam. Wilmsen-Vos. Donderdag: 8.00 voor de overledenen (offerbus); 19.00 Piet Koenen (Beatrix- straat). Vrijdag: 8.00 overl. fam. Arts-Jans- sen; 15.00 uit dankbaarheid bij een 25- jarig huwelijk; 19.00 gezinsmis; Riet van den Berk en Ben Coolen. Zaterdag: 8.00 overl. ouders Akker mans-Timmermans. Misdienaars en Akolieten: Zaterdag: 18.30 Peter en Martijn Smelt. Zondag: 9.00 Hans van Geenen; 10.15 Ricky Douwes en Peter Schoen- maekers; 11.45 Eric Arts en Hans Kerstjens. Woensdag en vrijdag: 8.00 Pepijn Dobbelaar. Donderdag en zaterdag: 8.00 Maurice Derks. Woensdag, donderdag, vrijdag: 19.00 Leo en Johan Pouwels. Hiermede willen wij u uitnodigen voor een openbare Bijbeltoespraak mei als thema: „Een wereld zonder oor log. Hoe en wanneer?", in de Konink- rijskzaal van de Jehovah's Getuigen. Adres: Henri Dunantstraat 11, Venray. Tijd: zondag 21 febr. om 10.00 uur v.m. Geen kollekte, geen plaatsengeld. Zaterdag 20 febr. Eucharistieviering om 19.00 uur. Geen kindercrèche. Mis- intentie: Om zegen over een 25-jarig huwelijk. Zondag 21 febr.: Gezongen eucharis tieviering om 10.00 uur. Kindercrèche wordt verzorgd door Yvonne Cybulski en Miriam Claessens. Misintentie: vóór de parochie. Woensdag 24 febr.rEuch. viering om 19.00 uur. Zaterdag 27 febr.: Eucharistieviering om 19.00 uur. Geen kindercrèche. Zondag 28 febr.: Gezinsmis met kinderkoor om 10.00 uur. Thema van deze viering is Kleurenblind. Kinder- crèchefwordt verzorgd door Lydia v. d. Bosch en Trudy Vullings. Mistentie: overl. hr. P. Kruysen en fam. Woensdag 3 maart: Euch. viering om 19.00 uur. Zevende zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 Jongerenmis met als thema: Meer vreugde in het leven. (Kar naval). Intentie: voor overl. familie Rouvroye-Ritzen voor overl. Wim Philipsen uit Dankbaarheid bij gelegenheid van een 25-jarig jubileum. Zondag: 8.00 leesmis voor overl. zuster Martina; 9.00 leesmis voor overl. Jacobus Strijbosch (buurt); 10.00 hoog mis voor overl. familie van Rossum- Janssen voor overl. Harrie Valckx en overl. familie. Nederlandse gezangen met het kerkelijk zangkoor. 11.30 leesmis voor overl. ouders Stjphout-Ja- cobs en zoon Leo en schoonzoon Jan Jacobs en Adrianus Kuunders en zoon Frans voor overl. Harry Schrooten; 18.30 avondmis voor overl. mevr. van Ool-Lucassen (bejaardenvereniging). Maandag: St. Patrus' stoel. 8.00 leesmis voor een overleden familie (C.); 19.00 avondmis voor overl. familie van Gerven-van Rh.jn. Dinsdag: H. Polycarpus, bisschop en martelaar. 8.00 leesmis tot zekere intentie; 19.00 avondmis voor alle over ledenen van de parochie (kollekte aller- zielen). Woensdag: Aswoensdag. Vasten- en onthoudingsdag. 8.00 leesmis voor overl. Dina Linders; 19.00 avondmis voor overl. Bér Philipsen voor overl. ouders Bouten-van Megen en Huberta van Megen. In deze H.H. Missen wordt de as gezegend en na de missen wordt het askruisje uitgedeeld. Donderdag: 8.00 leesmis voor een overl. familie (C.); 19.00 avondmis voor overl. Agatha Theuvenet-Rosbak uit dankbaarheid bij gelegenheid van een verjaardag. Vrijdag: 8.00 leesmis voor alle overledenen van de parochie (kollekte allerzielen); 14.00 plechtige eucharistie viering uit dankbaarheid bij gelegenheid van het 25-jarig huwelijksfeest van de ouders Huybers-van Hoof; 15.00 plech tige huwelijksinzegening en eucharistie viering voor het bruidspaar van der Maten-Dielissen. Beide diensten in de kapel van Veltum. Zaterdag: 8.00 leesmis voor overl. familie van Gerven-van Rhijn; 19.00 avondmis voor overl. Huberta Janssen- Hendriks voor overl. Johannes Beterams voor overl. Thijs Arts /als jaargetijde voor overl. Tiny Philipsen en Nout Creemers. Mededeling: Zondag onder de mis van 11.30 uur kleutercrêche in de kleuterschool vlak bij de kerk. Leidster: mej. Jolanda van Nies. Misdienaars en Akolieten: Zondag: 8.00 T. Franken, E. Smits; 9.00 P. v. Dinter, O. Geurts; 10.00 F. Vercauteren, Th. Houwen; 11.30 G. Ktijnen, M. Janssen; 18.30 B. Verste gen, S. Rongen. Maandag, -dinsdag, woensdag: 8.00 J. Cornejo. M. Cornejo; 19.00 R. Broens, Michiel van Genugten. Donderdag, vrijdag, zaterdag: 8.00 P. Bodden, F. Linskens; 19.00 E. Smoits, S. Achten. Zondag 21 februari a.s. om tien uur dienst in de aula van Den Hoebert; predikant is Ds. J. Heine. Koliekten voor het diakonaaitspro- jekt en het plaatselijk kerkewerk. Het gezamenlijk koffiedrinken en de informatie over Noord-Ierland worden een week opgeschoven, de Heer de Haan komt nu op zondag 28 februari. Misdienaars: Marcel Duykers en Urban Volleberg; Pepijn Houwen en René Linders; Eddy Philipsen en Marcel Classens. Zaterdag: 19.00 jrd. vqor Jacobus Heidens en familie. Deze H. Mis is verozrgd en mee voorbereid door onze jongeren b.g.v. Carnaval. Zondag: 8.00 Jan Willemssen (zie 16 febr. j.l.); 10.00 voor onze overleden leden Gerard van Kuyck en Martinus Kuypers (Batavieren). Maandag: Vanwege carnaval volgens traditie: 10.00 Anna Maria Vollenberg- Philipsen (van collecte). Dinsdag: 10.00 Martinus Kuypers (fam.K.). Woensdag: Aswoensdag. 19.00 jrd. voor Anna Gertrudis Philipsen. Tevens tot intentie van allen die mee „offe ren". Na de H. Mis wordt het askruisje gegeven. Donderdag: 8.00 jrd. voor Antoon Dinghs en Wilhelmina Kemmelings. Vrijdag: 2.00 gezongen Huwelijksmis tot intentie van het bruidspaar Trudie Schwachöfer en Bert Geerets. Zaterdag: 19.00 uit dankbaarheid b.g.v. een 80e verjaardag (D.). Zaterdag: 19.00 Bert Daniëls overl. familie Madou-v. d. Eisen Pierre Jacobs, Jan Hulsman en Martien Moor rees uit Dankbaarheid (Jongerenkoor) Zondag: Carnavalszondag. 8.30 uur overl. familie Houwen-Jacobs; 10.00 overl. leden van de Carnavalsvereniging (Eikenhofkapel en Jongerenkoor). Maandag: 9.00 Maria Elisabeth Willemse-Kooyman. Dinsdag: 9.00 Theo Camps en Anna Verhoeven. Woensdag: Aswoensdag. 9.00 tot zekere intentie; 19.00 overl. familie Rutten-Kleuskens. Donderdag: 9.00 overl. familie Hen- dricx-Jenniskens. Vrijdag: 9.00 tot zekere intentie. Zaterdag: 19.00 Lena Camps-Dries- sen. Misdienaarsbeurten: Zaterdag: 19.00 Ronny Pelzer, Hans Holtackers, Jan Rutten, Sj. Wilmsen. Zondag: 8.30 Coen Litjens, Sjonnie van Cuijck, Robin Oudenhoven, Ron Versleijen; 10.00 Bas Kunen, Ronny Reijnders, Willem Vollenberg, Sander Martens. Maandag, dinsdag, woensdag: 9.00 Clemens Weijs, Bram Linskens. Woensdag: 19.00 Wilbert Kusters, Ronald Hoex. Donderdag, vrijdag: 9.00 Michel Chielen, Harm van Huet. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis (Dames koor), Sjef Claessens en zoon Simon Theodora de Mulder-Jeuken (namens oude buurt) Theodorus Peeters st. Willem Michels - Wilhelmina van Osch tevens voor Karnavalsvereniging als opening Karnaval. Zondag: 8.30 H. Mis voor de parochie; 10.00 Hoogmis Johan Clas sens (buurt) Theodora Willemsen-Op- heij. Woensdag: Aswoensdag. Geboden vasten- en onthoudingsdag. 19.00 H. Mis waaronder aswijding. Na de H. Mis uitreiking van de askruisjes. H. Mis tot bijzondere intentie (K.). Begin van de Veertigdagentijd. Donderdag: 8.00 H. Mis, st. Martin Rongen. Maria Thijssen en Petronella Christiaans. Vrijdag: 8.00 H. Mis tot bijz. intentie (S.). Zaterdag: 16.00 gez. H. Mis (Dames koor) b.g.v. Eerste Communie Manigne Schuman; 19.00 gez. H. Mis (Kinder koor) Johannes Wilhelmus van Dijk maandd, Theodora dp Mulder-Jeuken jaard. Martinus Bots Frans Baten (koll.) en tot bijzondere intentie (L.). Vastenavond, zevende zondag door het jaar. Zaterdag: 20.00 [acht uur) weekd. v. Anna Bouten t.i.v. Carnavalsver. overl. fam. van Cuijck-Verhoeven en Frans Rongen maandd. v. Herman van Leipsig. Zondag: 8.00 Ism. v. Mathijs Litjens en echtg.; 10.00 hgm. als gest. jrd. v. Petronella Litjens; 11.15 Ism. v. Sjang Heesen weekd. v. Maria Loonen- Scheffers. Maandag: 7.30 Ism. v. overl. ouders Martens-Smedts en Henri Mariens. Dinsdag: 7.30 gest. jrd. v. Peter Goumans. echtg. en Mathijs Goumans. Woensdag: Aswoensdag, vasten- en onlhoudingsdag. Na de H. Missen wordt het askruisje uitgedeeld. 7.30 Ism v. Sef Linders en overl. fam.; 19.00 jrd. v. Antoon Verheijen Ism. v. Frans van Bavel en overl. fam. Donderdag: 19.00 maandd. v. Ine Janssen. Vrijdag: 19.00 gest. jrd. v. Frans Voermans en overl. kinderen. Zaterdag: 19.00 weekd. v. Anna Bouten gest. jrd. v. Theodora Ber- kers-Schwachöfer Ism. v. Helm Claessens en Nelly Clacssens-Derikx. Misdienaar: 19.00 E. Kanters. Akolieten: zo 8.00 J. Janssen; 10.00 W. Heidens, W. Emonts en L. Peeters; 11.15 M. en T. Heesen. Huwelijksafk.: Rein Dupont (Oos trum) en Annemie Keijsers. Parochievergadering: de jaarlijkse parochievergadering wordt gehouden op maandag 8 maart om 20.00 uur in het gemeenschapshuis. Zevende zondag door het jaar, 21 februari 1982. Zondag: 8 uur H. Mis voor de overleden familieleden Ewals-Fleuren; 10 uur Hoogmis voor het rectoraat. Akolieten: Johnny Claessens en Bennie Rongen. Misdienaars van de week: Jos Geurts en Jan Willem van Rens. Maandag: Sint Petrus' Stoel. 8 uur H. Mis t.b.i. Dinsdag: H, Polycarpus, bisschop en martelaar. 8 uur H. Mis t.z.i. van de familie van Kempen-Willems. Woensdag: Aswoensdag, vasten- en onthoudingsdag. 8.45 H. Mis t.z.i. Wij ding en uitdeling van de as. 19.30 Avondmis met wijding en uitdeling van de as. Donderdag: 8 uur H. Mis voor Lien Peeters-Janssen. Vrijdag: 8 uur H. Mis t.b.i. Zaterdag: 19.30 Avondmis voor Sef Janssen. Zaterdag: 19 uur tot int. van Carnavalsvereniging. Zondag: 10 uur t.i.v. fam. Huis. Maandag: 8 uur voor bijz. intentie. Dinsdag: 8 uur tot int. van fam. Pee ters-Janssen. Woensdag: 19.30 gezongen H. Mis en askruisjes tot int. van fam. Peeters- Claessens. Donderdag: 8 uur voor Joh. en Honesta Muysers. Vrijdag: 8 uur tot int. van fam. Loenen. Zaterdag: 19 uur voor Henk Na buurs. Zaterdag 20 febr. Vastenavond. 7 u; voor Lamberdina van Dijck-v. Burgt. Zondag 21 febr. 7e zondag door h jaar. Dit weekeinde kollekte voor Memisa. 10.00 fam. Joh. van Osd Janssen; 11.30 Mevr. Johanna vi Ool-Lucassen. Maandag: feest van St. Petrus' Sto< 8.30 jgt. Lambertus van Meyel en La rentia Noyen. Dinsdag: feest van de H. Polycarpa Bisschop in de tweede eeuw. 8.30 jg Herman Zeegers, echtgenote en kindi ren. Woensdag: Aswoensdag, begin vj de Vastentijd, vasten- en onthouding dag. 8.30 jgt. Johannes van Osch - J0 hanna Arts; 7 uur 's avonds H. Misu dankbaarheid. Donderdag: feest van de H. Walbn gis. 8.30 jgt. Petronella Zanders. Vrijdag: 8.30 voor Math Muysers. Zaterdag 27 febr.: feest van H. 0, briël. kloosterling. 7 uur voor Jj Wilms. Misdienaars: zondag 10.00, woea dagavond en zaterdag Harm Hendril en Stan Verhaag; 11.30 Jolanda Kou» maker en Natasja Arts. Kollektanten: zaterdag 7 uur J. vj Hoof; zondag 10.00 T. Emonts; 1 Ij J. Arts. Kerk schoonmaken 25 febr. Men van Tilburg, Kleindorp; Mevr. Kessels Kleindorp. Mededeling: Op aswoensdag wordt as gewijd e uitgedeeld, 's morgens om 8.30 t 's avonds in de Mis van 7 uur. Ik hoog dat velen van U dit kleine teken vj nederigheid en erkentelijkheid en a! hankelijkheid tegenover God zulk ontvangen. Mogen we er aan denken dat v« Christenen de Vastentijd een tijd is vj inkeer en dieper nadenken over i betekenis van Christus voor ons. Latt we daarom ook Aswoensdag de vasttt en onthoudingswet serieus nemen. Hi mag wel een offertje kosten Zaterdag: 19.00 Carnavalsmis zorgd door de Blaaskapel „De Smd blaozers". Voor alle levende en overl den leden van de Carnavalsvereniging. Zondag: 8.30 jgt. v. Petrond Cox-de Lauw; 10.00 1. gest. jgt. Peter Wilmsen, Petronella Litjens Simon;. 2. Weekd. v. Mathieu An 11.30 jgt. voor Harrie Peeters. Maandag: 9.30 1. H. Mis voor over fam. van Ass-Claessens; 2. jgt. v. Tm Kleuskens-Franssen. Dinsdag: 9.30 H. Mis voor Jan He drix. Woensdag: Aswoensdag. Na de Mis uitreiking van askruisjes. 8.00 Mis voor Jeu Arts nms. de buurt; 19! H. Mis voor Maria van Soest-Swinkelt Donderdag: 8.00 H. Mis voor Marii van Haperen. Vrijdag: 1. H. Mis v. Jacob Flinse berg; 2. H. Mis uit dankbaarheid Zaterdag: 19.00 jgt. v. Mevr. Swi kels-Verschuren. Misdienaars: Zaterdag: 19.00 Jeugdprinsen Jeuj vorst. Zondag: 8.30 Karei Dekkers en Ma Sijbers; 10.00 Jos Bovee en Ramc Jacobs; 11.30 Patrick Marcellis en Pel Michels. Weekdagen: Tom Lemmens en Ri Strijbos. Aswoensdag: 19.00 Patrick Vergd en Roel Emonts. Vrij: Joan Lutters, Noël Michels Bart Marcellis. Mededelingen: 1 Maandag en dinsdag zijn de H. Mi sen om half tien 's morgens. 2 Op Aswoensdag is er 's morgens a 8 uur en 's avonds om 7 uur een H Mis. 3 Na de carnaval staan we weer aan h begin van de Vasten. En zoals elk jai houden wc in die weken de grote V» tenaktie. Dit jaar hebben we same met 5 buurtparochies 2 projekten gt kozen die aangevraagd zijn door cc van onze missiebisschoppen op Si mat ra: Mgr. Soudant. De komend wéken zult U daar meer over horen. Zaterdag 20 jan. 19.00 Avondm voor Gerrit Koopmans, voor Truus fl fam. Weerdenburg. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthee voor Johannes Hubertus van de Va 10.00 Plechtige Hoogmis, verzorg door de carnavalsvereniging en de Fan fare; intenties voor overl. fam. Wai» ben, Willems en Hulsen en vofl ouders Hovens. Maandag: 8.45 H. Mis voor d overledenen van de Karmel.en intentie Stein. Dinsdag: 8.45 H. Mis voor genezii van een zieke. Woensdag: Aswoensdag. 8.45 H. Mi t.e.v. de H. Jozef voor Theresa Herken rath-Giessen. Emmy, Josephina fl Henricus Janssen, Wim van Lieshout 19.00 Avondmis voor fam. Weerdo burg. Donderdag: 8.45 H. Mis uit danl baarheid. Vrijdag: 8.45 H. Mis voor Lambfl Hofmans en voor onze weldoeners. VAMOSAVER NOTICIAS El sabado próximo el dia 20 de Febrero en el Centro, despedida ofici» de la Colonmia Espafiola el asisteou social Julién Martines que empezarèe dia 1 de Marzo con otro en Middelburg La Junta sabe muy bien lo que Juli&nto hccho por nosotros. El grupo L« Margaritas danzarè unos bailes y continuación habrè baile con bueiW ritmos. Contamos con todos. Hasta vista! El domingo próximo es el domingl de Carnaval: a las once y cuarto fl nuestra capilla, Overloonseweg 2, Mi« con cantos y plètica en Castellano Después de la Misa reunión en la salto del convento. Hasta la vista!

Peel en Maas | 1982 | | pagina 10