VAMOS A VEB GEMEENTEPRAAT KERKELIJKE DIENSTEN KWESTIE „KOEIEN VAN VAN DIJCK" DINSDAG IN DE GEMEENTERAAD Jongerenviering Venray Grote Kerk Venray Kapel St. Servatius Kerk 't Zonnelied Brukske Parochie Vredeskerk Parochie Oirlo Parochie Castenray Parochie Leunen Parochie Merselo Rectoraat Vredepeel Rectoraat Veulen Rectoraat Heide Bestemmingsplannen gedeeltelijk in herziening Bouwvergunningen verleend Bouwvergunning aangevraagd Het indienen van een verzoekschrift om bij volmacht te stemmen Verkiezing van Provinciale Stalen Hinderwet Hinderwet Parochie Paterskerk Protestantse Kerkengemeenschap Parochie Oostrum Parochie Ysselsteyn l> I A Ml Dl Dl i l\(.1 W l)K u:\n.i \ÏT: MAR VÏ Urcliu lic O. ScliiilU*. Bureau oorlk luin" VAN 6 TOT EN MET 13 FEBRUARI A.s. zaterdag 19.00 Jongerenviering op de bekende plaats. Het thema luidt: „BEN JIJ OOK (alleen maar) KRITISCH? We dachten dat dit thema voor jullie wel eens goed kon zijn, omdat je bij jezelf merkt hoe je vaak bezig bent met kritiek te hebben op allerlei zaken, per sonen, gebeurtenissen, etc. Maar is die kritiek nu alleen voldoende om de situatie te veranderen? Over de kritiek en wat daar allemaal mee samen hangt, daar willen we het eens over hebben. Je bent van harte welkom. Voorganger: p. Falco. Zaterdag: 19.00 nederlandse hoogmis (Kinderkoor), int. Francisca Hendrika v. d. Munckhof Johan Moorrees en overl. fam. Zondag: vijfde zondag door het jaar. 8.00 leesmis, int. Marie Bornebrock; 9.30 gregoriaanse hoogmis, int. Henk Vorst fam. Hendricx-Peeters; 11.00 nederlandse hoogmis, int. ouders Cox- Deckers Pauline Corzilius Lies en Herman Jeuken-Verhulsdonk (v. L.). Maandag: 9.00 oude stichtingen Johanna Janssen-Huijbers (kaartclub); 19.00 Wim v. d. Munckhof en overl. fam. Dinsdag: 9.00 Jan Tillemans bijzondere intentie; 19.00 Antoon van Osch Johanna Janssen-Huijbers. Woensdag: H. Scholastica, maagd. 9.00 uit dankbaarheid bijzondere intentie (C.); 19.00 Mien Vermeulen- Janssen fam. van Goch-Stein. Donderdag: 9.00 t.e.v. O.L. Vrouw van Lourdes. Vrijdag: 9.00 Johannes Hendrikus Peter Janssen en echtgenote; 15.00 huwelijkssluiting Petra Sijmons en Theo Hodzelmans; 19.00 fam. v. d. Vegt-v. d. Boogaart Antoinette Massen en fam. Sra Spee. Zaterdag: 9.00 ouders Neeteson-Cus- ters overl. parochianen; 19.00 Karei Jeuken en zoon Wim ouders Coenen- Houtackers Hubert Vermeulen en echtgenote Johanna Janssen-Huijbers (v. d. Zusters). Mededelingen: - Zondag onder de mis van 11.00 uur is er kindercrèche in het zaaltje on der de sacristie. Leidsters: Resy van Hooren en Marijke Vollenberg. - Huwelijksafkondiging: Petra Sij mons en Theo Hodzelmans (Swol- gen). - In het weekend van 6/7 februari wordt in de kollekte een extra gave gevraagd voor de Memisa, de medi sche missieaktie. - Zaterdag 13 februari wordt vicaris- generaal A. Castermans in de kathe drale kerk van Roermond tot bisschop gewijd door Mgr. Gijsen die zelf 10 jaar geleden op dezelfde dag in Rome de bisschopswijding ontvangen heeft. Akolieten: Zaterdag: 19.00 Tom Kengen en Manon Vullings, lezer: W. Bistervels. Zondag: 8.00 Geert en Paul Flinsen- berg, lezer: J. Wekking; 9.30 Kees v. d. Helm en John van Bers; 11.30 Berti Bouten en Liset Jacobs, lezer: T. de Bruyn. Misdienaars: Maandag en dinsdag: 19.00 Nicole Schwachöfer en Colette Teunissen. Woensdag en vrijdag: 19.00 Anneke van Soest en Mirjam van Soest. Vrijdag: 15.00 huwelijksviering: Maartje Huibers en Inge Truyen. Zaterdag 6 febr. 18.30 Avondmis (volkszang), int. Joh. Giesbertsz; A. v.d. Eijnden. Misdienaars: Hans Heb ben en Harm v. d. Bosch. Zondag 7 febr. 5e zondag door het jaar. 09.30 Hoogmis (meerst. koor en volkszang), int. Mevr. Pouwels; uit dankbaarheid; E. Bertijn. Misdienaars: Freek en Bas Dirkx en Gert-Jan Wismans. Kollektes voor de Memisa. Door de week: iedere dag avondmis om 18.30 uur, behalve woensdag. Dinsdag: 8.00 Jozef Linders en overl. fam.; 19.00 Pater Hein Nuyens. Woensdag: 8.00 Elisa Palm en t.e.v. H. Geest; 19.00 Piet Koenen (v.w. Bea- trixstraat). Donderdag: 8.00 Constancia Snij ders; 19.00 Francien Coopmans-Custers en overl. fam. Lambertus de Lauw en zoon Peter. Vrijdag: 8.00 Mathilde Wasscher en t.e.v. H. Geest; 19.00 gezinsmis; Drika Thomassen (Derde Orde). Zaterdag: 8.00 overl. ouders Akker mans-Timmermans. Akolieten en Misdienaars: Zaterdag: 18.30 Ricky Douwes en Peter Schoenmaekers. Zondag: 9.00 Tonnie Vermeulen; 10.15 Eric Arts; 11.45 Willy v. d. Beke- rom en Geert Claes; 18.00 Peter en Martijn Smelt. Maandag, woensdag, vrijdag: 8.00 Pepijn Dobbelaar; 19.00 Maurice Derks Dinsdag, donderdag, zaterdag: 8.00 André Basten. Dinsdag en donderdag: 19.00 Leo en Johan Pouwels. Zaterdag 6 febr. Euch. viering om 19.00 uur. Geen kindercrèche. Mis- intentie: Gerard de Bruin. Zondag 7 febr.: Gezongen euch. vie ring om 10.00 uur. Met kindercrèche. Misintentie: Maria Daniels en Hendrik Vermeulen. Woensdag 10 febr.: Euch. viering om 19.00 uur. Vijfde zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 avondmis voor overl. ouders van den Heuvel-Barents en kin deren voor overl. Peter Pelzer. Samen zingen we nederlandse liederen. Zondag: 8.00 leesmis voor overl. Piet Philipsen en Nout Cremers en Nout Creemers en Tiny Philipsen; 9.00 leesmis tot bijzondere intentie (C.); 10.00 hoogmis voor overl. Jo van Bilsen voor overl. ouders Bouten-van Megen en Huberta van Megen voor overl. Cornelis Matthijssen. Latijn-Grego riaanse gezangen met het kerkelijk zangkoor. 11.30 leesmis voor overl. Rombout Appels voor overl. Jan Barents; 18.30 avondmis voor overl. Ja cobus Verstegen. Maandag: 8.00 leesmis voor een overledene (C.); 19.00 avondmis voor overl. Jacobus Strijbosch (broers en zusters). Dinsdag: 8.00 leesmis voor overl. Louis Custers; 19.00 avondmis voor overl. Harry Versteegen. Woensdag: H. Scholastica, maagd. 8.00 leesmis voor overl. Dina Linders; 19.00 avondmis voor overl. ouders Voermans-Leijssen Donderdag: O.L. Vrouw van Lour des. 8.00 leesmis ter ere van O.L. Vrouw van Lourdes (A.); 19.00 avond mis voor overl. Martinus Hoedemae- kers voor overl. Piet Vermeltfoort. Vrijdag: 8.00 leesmis voor de levende en overleden familieleden van de familie de Haart-Creemers; 19.00 avondmis voor overl. Agatha Theustenet-Rosbak Zaterdag: 8.00 leesmis voor overl. familie van Gerven-van Rhijn; 19.00 avondmis voor overl. August van Bergen voor overl. Frits Willems (buurt) voor overl. Petronella v. d. Heuvel. Mededelingen: 1 Na de H.H. Missen van zaterdag avond en zondag wordt aan de kerk deuren de jaarlijkse kollekte voor de MEMISA gehouden. Memisa vraagt onze aandacht voor de misdeelde mens in de derde wereld, vooral voor de medische verzorging. Graag be velen wij deze kollekte bij u aan. 2 Zondag onder de mis van 11.30 uur kleutercrêche in de kleuterschool vlak bij de kerk. Leidster: mej. Brigitte Leenaerts. Misdienaars en Akolieten: Zondag: 8.00 J. Dommeck, B. Trimbos; 9.00 M. Fijneman, B. Verste gen; 10.00 S: Fijneman, P. v. Weert, F. Vercauteren; 11.30 W. Aben, J. Linskens; 18.30 G. Krijnen, Th. Hou- Misdienaarsbeurten Zaterdag; 19.00 Ronald Hoex, Mi chel Ghielen, Willem Vollenberg. Ron- ny Reijnders. Zondag: 8.30 Ron Versleijen, Robin Oudenhoven, Sjonnie van Cuijck, C. Litjens; 10.00 Ronny Pelzer, Hans Holtackers, Jan Rutten, Clemens Weijs. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis Sef Claessens en zoon Simon Frans Baten namens de buurt Leonie Philipsen- Verdellen namens de buurt. Zondag: 8.30 H. Mis, Johan Claes sens namens bejaardenvereniging: 10.00 Hoogmis st. Jozef Versleijen Toos Duykers-Jenniskens (koll.) jaard. Henricus Maassen en Catharina Ron gen Theodora Willemsen-Opheij (maandd,) st. Gerardus Opheij. Hendrina Nooijen en Petronella Op heij. Dinsdag: 8.00 H. Mis, st. Mathias Beurskens en Johanna de Mulder. Woensdag: 8.00 H. Mis t.e.v. H. Machutus. Donderdag: 14.00 pl. Huwelijksmis bruidspaar Geerets-Verhoeven. Vrijdag: 8.00 H. Mis tot bijzondere intentie. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis (Jon genskoor Reuver), maandd. Leonie Philipsen-Verdellen st. Jacobus Bots, Maria Dings en Maria van Arsen st. Johannes Verstegen en Johanna Cleo- phas. Misdienaars: Edwin Dinghs en Stefan Bloemen: Marcel Duykers en Urban Vollberg, Pepijn Houwen en René Linders. Zaterdag: 19.00 jrd. voor Johannes Steeghs, Johanna Baeten, Anna Maria Steeghs en Geertruida Steeghs. Zondag: 8.00 overleden ouders Vol lenberg-Verstappen (jrd.); 10.00 t.e.v. het H. Hart en t.e.v. O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand (intentie fam. Philipsen-Hoedemakers). Dinsdag: 19.00 Josephina Seykens- Collin. Woensdag: 8.00 Gerard van Kuyck. Tevensint. offeraars. Donderdag: 8.00 Martinus Kuypers. Vrijdag: 8.00 overleden familie Ver- steegen-Vullings. Zaterdag: 19.00 Gerard van Kuyck. Vijfde zondag door het jaar. Dit weekend eerste zondag van de maand, bijzondere kollekte voor onze eigen kerk. De lasten voor onze kerk stijgen, stellen wij daar tegenover ook 'n stijging van de inkomsten. Dank u bij voorbaat!! Zaterdag: 19.00 weekd. v. Anna Bouten Ism. v. Gerard Jenniskens- Vissers lsm. v. Helm Claessens en Nelly Claessen-Derikx. Zondag: 8.00 lsm. v. Sef Linders en overl. fam. lsm. v. overl. fam. v. Hees-Voesten; 10.00 hgm. als jrd. v. Elisabeth v. Nieuwenhoven-Weekers Jan Tax; 11.15 maandd. v. Jan van Meijel, echtg. en overl. kinderen lsm. v. Sjang Heesen weekd. v. Maria Loonen-Scheffers. Maandag: 19.00 gest. jrd. v. Willem en Theod. van Opbergen lsm. v. Harry Manders en overl. fam. Dinsdag: 19.00 maandd. v. Elly Loonen en Elly v. Berlo gest. jrd. v. Henri Weijs, echtg. en overl. kinderen. Woensdag: 19.00 lsm. uit dankbaar heid (G.); maandd. v. Jozef en Gerrit Claessens. Donderdag: 14.00 huwelijk v. Lie- rop-Reintjes; 19.00 lsm. t.e.v. Mgr. Savelbergh tot bijz. intentie. Vrijdag: 13.00 zilveren huwelijk Claessens-Jacobs, 19.30 (half acht) lsm. uit dankbaarheid (D.). Zaterdag: 19.00 weekd. v. Anna Bouten jrd, voor Piet Jacobs-van Cruchten en overl. fam. lsm. v. Sjeng Philipsen. Misdienaar: 19.00 Luc Peeters. Akolieten: za 19.00 Th. v. Kempen en R. Duijkers; zo 8.00 J. Janssen; 10.00 R. v. d. Beele, Har en John Cornelis- sen; 11.15 M. enT. Heesen. Huwelijksafk.: Coen v, Lierop (Ven ray) en Maria Reintjes. Kollekte Memisa: Dit weekend is er na alle H. Missen een kerkdeurkollekte voor de Memisa, de medische missie aktie. Oostpriesterhulp: De leiding van Oostpriesterhulp bedankt alle mensen die goederen of geld aan hen gaven. Sijbers. Vrij: Patrick Marcellis en Peter Michels. Mededelingen: Het komende weekend, 6 en 7 febr. is er een extra kollekte voor MEMISA. Mag ik die U van harte aanbevelen? Het is erg belangrijk dat er veel medicijnen en medisch materiaal naar de ontwikke lingslanden gestuurd worden. Wij kun nen al heel gemakkelijk een pilletje nemen voor hoofdpijn of kiespijn, maar ginds ontbreken vaak de meest noodzakelijke middelen voor ernstige zieken. En de MEMISA is voor 100^ een eerlijke zaak, die zich mag verheugen op een groot aantal vrijwilli. gers die gratis op het bureau komen helpen. Zaterdag 6 febr. Feest van H. Paulus Mikki en Gezellen, martelaren. Pries terzaterdag. Eerste weekeinde van de maand: speciale kollekte voor Kerk. 5 uur H. Mis verjaardag (Arts-Ver- koeyen); 7 uur voor Harry Versteegen (Haag). Zondag 7 febr. 5e zondag door het jaar. Eerste zondag van de maand, spe ciale kollekte. 10.00 voor Petronella Hendriks-Poels; 11.30 voor Henk van Meyel. Maandag, feest van H. Hieronimus Emiliani. 8.30 jgt. Willem van Rijs- wijck en Helena Litjens. Dinsdag: 8.30 jgt. Hubertus Janssen, echtgenote en zoon Henricus. Woensdag: feest van H. Scholastica, scboolmis. 8.30 voor Jan Wilms. Donderdag: féést van O.L. Vrouw van Lourdes. 8.30 Martien van dc Zanden. Vrijdag: feest van de H. Gertrudis van Nijvel. 8.30 jgt. O.L. Vrouw Onbevlekt Ontvangen. Zaterdag 13 febr.: Verjaardag van de Bisschopswijding van Mgr. Gijsen. Vandaag zal Mgr. Castermans tot bisschop geconsacreerd worden. 7 uur H. Mis voor Math. Muysers (v.w. neven en nichten van fam. Muysers). Misdienaars: zondag 10.00, woens dag en zaterdag 7 uur Petri van Hoof en Chantal Wilms; 11.30 Henri Jacobs en Patrick van Helden. Kollektanten: zaterdag 7 uur G. Ewals; zondag: 10.00 J. Verhaag; 11.30 J. v. Hoof. Kerk schoonmaken 11 febr.: Mevr. Arts-v. d. Ven, Grootdorp en Mevr. Marcellis, Grootdorp. Zaterdag: 19 uur t.i.v. fam. Loenen. Zondag: 10 uur t.i.v. fam. v. d. Heu vel. Maandag: 8 uur voor overl. fam. Poels-Duykers. Dinsdag: 8 uur voor overl. ouders. Woensdag: 8 uur voor bijz. intentie. Donderdag: 8 uur voor bijz. intentie. Vrijdag: 8 uur t.i.v. fam. Huis. Zaterdag: 19 uur t.i.v. fam. Botden. Zondag 7 febr. 5e zondag door het jaar. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. voor zal. Marlie Weys v.w. de Ponyclub. In alle H. Missen bijzondere kollekte voor de Memisa. Zondag: 9.45 Hgm. voor zal. Gerrit Tielen; 11.15 Hgm. voor zal. Jan van den Aker. Maandag: 8 uur lsm. tot bijz. intentie fam. Gerrit Kok Machzy. Dinsdag: 8 uur lsm. zal. - Jan Fleurkens (C.). Woensdag: 8 uur lsm. afgest. fam. Jenneskens-Poels. Donderdfag: 8 uur lsm. uit dank fam. Creemers. Vrijdag: 8 uur 1ste zeswekendienst zal. Antonia Willems; om II uur pl. Hgm. uit dankbaarheid bij 25-jarig hu welijk van Kempen-Groetelaars. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. overl. fam. Janssen-Smulders. Akolieten voor 7 febr.: C. Classens, Tw. Jacobs,' D. Janssen. Misdienaars: R. Spreeuwenberg en K. Backer. Vijfde zondag door het jaar. 7 febr. Zondag: 8 uur H. Mis voor het rectoraat; 10 uur Hoogmis; jaargetijde voor Betje Ewals-Fleuren. Akolieten: Joop Drabbels en Berrie Fleuren. Misdienaars van de week: Martien Jenniskens en Johnnv Willems. Met het behandelen van een drietal punten, betrekking hebbende op de kwestie „Koeien van Van Dijck" hoopt bet college van b. en w. a.s. dinsdag avond een punt te kunnen zetten achter deze zich reeds jarenlang voortslepende zaak. In de eerste plaats zal aan de raad worden voorgesteld over te gaan tot pachtonlbinding met de heer A. P. H. van Dijck. Als tweede punt ligt er het voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet ten behoeve van de aanleg van een pompput met persleiding ten behoe ve van de ontwatering van de voorma lige stortplaats. En het derde met deze kwestie ver bandhoudende onderwerp is de bespre king door de gemeenteraad van het ver zoek van de Chemie Winkel Utrecht om toestemming tot het verrichten van bo ringen op de voormalige stortplaats Venrays Broek. Deze onderwerpen zullen aan de orde worden gesteld aan hét einde van de openbare raadsvergadering van a.s. dinsdagavond, welke niet om zeven uur [zoals gewoonlijk], maar om ZES UUR BEGINT: Voorafgaande aan de behandeling van deze drie belangrijke punten, wor den de volgende voorstellen behandeld: Het beschikbaarstellen van gelden voor het uitvoeren van herstellingen en aanschaffingén van schoolbehoeften t.b.v. de L.O.M.-school. 'Vaststelling vergoeding van de kosten concierge van de M.L.K.-school „De Essel" over de jaren 1979 en 1980. Het verlenen van medewerking voor het aanschaffen van leer- en hulpmiddelen t.b.v. de lagere school „Coninxhof". Het intrekken van een beroep bij de minister van onderwijs en weten schappen tegen afwijzing van het verzoek de openbare school „De Fliere- fluit" in bijzondere omstandigheden te verklaren. Het beschikbaar stellen van gelden De burgemeester van Venray maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22. tweede lid, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de gemeenteraad van Venray in zijn ver gadering van 26 januari 1982 de navolgende bestemmingsplannen ge deeltelijk in herziening heeft verklaard: Castenray: voor een gebied aan de Castelostraat en voor een gebied tenzuiden van de Horsterweg. Heide: voor een- terrein aan de Meester Driessenstraat. Leunen: voor enkele terreinen ten noordwesten van de Gussenstraat en voor een gebied ten zuidoosten van de Pastoor Nabbenstraat. Merselo: voor een gebied ten zuiden van de Wethouder Pubbenstraat en een perceel nabij de Koppelenberg. Oirlo: voor twee terreinen aan de Dyonisiusstraat. Oostrum-zuid: voor een gebied aan de Jofferspas. Smakt: voor een gebied ten noorden van de St. Jozeflaan. Veulen: voor een gebied ten westen van de Brugpas. Vredepeel: voor een terrein ten noorden van de Johan van Wittenhorst- weg en ten westen van de Stalbergweg. Ysselsteyn: voor twee gebieden ten zuiden van de Pionierstraat. Het voorbereidingsbesluit is vooral genomen om de gewenste voortgang van de sociale woningbouw op deze kerkdorpen mogelijk te maken. Tevens is rekening gehouden met de eventuele oplossing van een lopende bouwkwestie in Leunen. Het voorbereidingsbesluit en de daar bij behorende en als zodanig gewaar merkte tekeningen liggen met ingang van 8 februari 1982 voor iedereen ter inzage bij de afdeling ruimtelijke ordening, kamer 201 van het raadhuis, geopend van 9.00 tot 12.00 uur. Venray, 5 februari 1982 De burgemeester voornoemd, mr. H. J. M. Defesche Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 3 februari 1982 voor de navolgende bouwplannen bouwvergunning ver leend. Zij, die menen door de afgifte van een van deze bouwvergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen gedurende 30 dagen na datum van deze publikatie op grond van de Wet Administratieve Recht spraak Overheidsbeschikkingen (AROB) een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij burgemeester en wethouders. hel plaatsen van een fietsenstalling aan de Vennootstraat 1t.n.v. Isolatie bedrijf M. de Bruijn b.v.; het verbouwen van -de zolder aan de Bolderik 48, t.n.v. M. W. Verheijen; het bouwen van een hobby-kas aan de Veulenseweg 6, t.n.v. M. W. H. Claessens. Venray, 5 februari 1982 De burgemeester van Venray, mr. H. J. M. Defesche voor het uitvoeren van nersteumgen en het treffen van preventieve maatregelen t.b.v. het dak van „De Essel". Idem voor het uitvoeren van herstellingen aan de L.O.M.-school ,,'t Groenewold". Het verlenen van medewerking voor het aanbrengen van een afvoer van hemelwater van de lagere school in Heide. Het verzoek aan de minister om de openbare lagere school De Landweert voor 1982 in bijzondere omstandig heden te verklaren; vaststelling van het bedrag per leerling voor 1982 t.b.v. het g.l.o. en vaststelling van het bedrag per leerling ter bestrijding van de admini stratiekostenvoor 1982. Vaststelling van het bedrag per leerling voor 1982 t.b.v. de L.O.M.- school ,,'t Groenewold". Idem voor de M.L.K.-school „De Essel". Vaststelling educatief- en emanci patieprogramma 1982. Automatisering chloorbleekloog- installatie en PH-meeting zwembad. Verkoop van grond in bestem mingsplan Landweert aan de Woning bouwvereniging „Noord Limburg". Onteigening van grond in bestem mingsplan Landweert t.b.v. de bouw van 61 woningen. Het aanvragen en aanvaarden van een lening uit 's rijks kas t.b.v. de bouw van 48 HAT-wooneenheden in het be stemmingsplan Landweert. Idem ten behoeve van de bouw van 125 eengezinswoningen in de kerkdor pen. Idem ten behoeve van de bouw van 12 bejaarden woningen in de kerkdor pen Leunen en Merselo. Aan het slot van de vergadering wanneer de punten, die betrekking hebben op de kwestie „Koeien van Van Dijck", zijn behandeld gaat de raad zich bezighouden met de Meerjarenbe groting 1982- 1985. Bij burgemeester en wethouders zijn de navolgende aanvragen ingekomen om in afwijking van het geldende be stemmingsplan c.q. vooruitlopend op een in voorbereiding zijnd herzienings plan bouwvergunning te verlenen voor: het plaatsen van een antenne mast op de flat De Hoge Beek, t.n.v. de Regionale Brandweer Noord-Limburg, Lohofstraat 8, Venlo; het bouwen van een tuinhuisje/ volière aan de Boodenstraat 11, t.n.v. F. Th. J. Vogelsangs. Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan deze bouwplannen medewerking te verlenen. De bouw plannen liggen met ingang van 5 februari 1982 gedurende veertien dagen voor een ieder ter inzage bij de afdeling ruimtelijke ordening, kamer 201 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Ge durende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Venray, 5 februari 1982 De burgemeester van Venray, mr. H. J. M. Defesche De burgemeester brengt in verband met de op 24 maart 1982 te houden stemming ter verkiezing van de leden van Provinciale Staten ter openbare kennis, dat gelegenheid bestaat tot het indienen van een verzoekschrift om bij volmacht te stemmen. Het stemmen bij volmacht is moge lijk voor de kiezer, die niet in staat zal zijn in persoon aan de stemming deel te nemen. Het verzoekschrift wordt uiterlijk op 10 maart 1982 ingediend bij de burge meester van de gemeente, waar de verzoeker op de dag van de kandidaat stelling (9 februari 1982) in het kiezers- register is opgenomen, indien schrifte lijk een gemachtigde wordt aangewe zen. Ter secretarie van elke gemeente zijn formulieren voor het verzoek schrift kosteloos verkrijgbaar (vanaf af 10 februari); worden nadere inlichtingen verstrekt. De burgemeester mr. H. J. M. Defesche Stemmen in een stembureau naar keuze van de kiezer De burgemeester van Venray brengt in verband met de op 24 maart 1982 te houden stemming ter verkiezing van de leden van de Provinciale Staten van Limburg ter openbare kennis, dat aan een kiezer op zijn verzoek wordt toege staan in een stembureau naar keuze aan de stemming deel te nemen. De kiezer, die van deze bevoegdheid gebruik wenst te maken, dient uiterlijk op 10 maart 1982-daarvan schriftelijk mededeling te doen aan de burgemees ter der gemeente, waar hij op de dag der kandidaatstelling in het kiezersregister is opgenomen. Voor deze mededeling dient gebruik te worden gemaakt van een formulier, dat ter secretarie van elke gemeente kosteloos verkrijgbaar is. Een mondeling verzoek kan geschie den uiterlijk 19 maart 1982 ter secretarie der gemeente waar de kiezer op de dag der kandidaatstelling in het kiezersregis ter is opgenomen. De kiezer legt bij dit verzoek over de hem toegezonden op roepingskaar t. Waaneer het verzoek door de burge meester is ingewilligd heeft de kiezer de keuze aan de stemming deel te nemen in een stembureau naar keuze in de gemeente, waar hij op de dag van de kandidaatstelling (9 februari 1982) in het kiezersregister is opgenomen of in een Stembureau in een andere ge meente in deze provincie. Venray, 4 februari 1982 De burgemeester voornoemd, mr. H. J. M. Defesche Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 31 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiéne; maken bekend, dal door hen, onder voorwaarden, om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervan gen, op 27 januari 1982 vergunning is verleend ingevolge de Hinderwet naar aanleiding van de aanvraag van P. M. J. Peeters, Laagheidseweg 15 te Venray, voor het ex. art. 6a, uitbreiden/wijzigen van een varkensmesterij, waarbij mest en meststoffen worden opgeslagen, gelegen aan de Laagheidseweg 15 te Venray. De beschikking en alle ter zake zijnde stukken liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter inzage en wel van 5 februari 1982 tot 5 maart 1982 elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur en donderdags van 16.30 tot 19.30 uur. Ingevolge artikel 44, tweede lid, van de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne staat tot- 5 maart 1982 beroep open bij de Kroon voor: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die overeenkomstig artikel 20,21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne bezwaren hebben ingebracht; d. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij redelijkèrwijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, eerste lid, onder c, van de Wet alge mene bepalingen milieuhygiëne be zwaren in te brengen. De beschikking wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moet worden ge richt aan Hare Majesteit de Koningin en worden gezonden aan de Raad van State, afdeling voor de geschillen van bestuur, Binnenhof 1, 2513 AA 's-Gra- venhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Venray, 5 februari 1982 Busgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, het hoofd van algemene zaken en kabinet, A. L. G. Janssen Kennisgeving bekendmaking ontwerp-beschikking Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 24, tweede lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne; maken be kend, dat zij voornemens zijn om op de aanvraag van: Gebr. Litjens, Teeuwenhofweg 4 te Leunen-Venray, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een loonwerkbe- drijf, waar elektromotoren worden gebruikt met een gezamenlijk vermogen van meer dan 1,5 kW, gelegen aan de Teeuwenhofweg 4 te Leunen, positief te beschikken onder voorwaarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. A. N. Veldhuizen, Lollebeekweg 26a te Castenray-Venray, voor een ver gunning ingevolge de Hinderwet voor het ex. art. 6a, uitbreiden/wijzigen van een legkippenbedrijf, waarbij mest en meststoffen worden opgeslagen, gele gen aan de Lollebeekweg 26a te Casten ray, positief te beschikken onder voorwaarden om gevaar, schade of hin der voor de omgeving te ondervangen. H. van Harskamp. Fagotstraat 1 te Venray, voor een vergunning ingevol ge de Hinderwet voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een tennispark, waar propaan wordt opgeslagen, gelegen aan de Smakterveldweg (ongenummerd) te Venray, positief te beschikken onder voorwaarden om gevaar, schade of hin der voor de omgeving te ondervangen. De ontwerp-beschikking, alsmede de aanvraag en andere ter zake zijnde stuk ken. liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter inzage en wel lot 19 februari 1982, elke werk dag van 09.00 uur tot 12.00 uur en elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur. Na deze datum tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het geven van de aange vraagde beschikking, eveneens elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur. De aanvrager, alsmede degenen die Zondag 7 febr. H. Missen: 9.00, 11.45; hoogmis 10.15 gezongen door de Zangers van St. Frans; 18.00 avond mis. Extra kollekte voor het werk van Memisa, de Medische Missie Aktie. Vrijdag: 19.00 avondmis voor de gezinnen van de parochie. Zaterdag: 17.00 gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis. Misintenties: Zaterdag: 18.30 Johannes Wijnhoven Constant Pijls. Zondag: 9.00 overl. fam. Ambrosius; 10.15 Pater Florus Claessens voor de parochie; 11.45 Konrad Thijssen en overl. fam.; 18.00 Jo Janssen en overl. fam. Maandag: 8.00 Zuster Renula Frans- sen; 19.00 overl. ouders Kleuskens-Ach- bezwaren hebben ingebracht naar aan leiding van de aanvraag en een ieder die aantoont, dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, kunnen tot bovengenoemde datum gemotiveerde schriftelijke bezwaren inbrengen naar aanleiding van de ontwerp-beschikking. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient gericht te worden aan ons college. Venray, 5 februari 1982 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, het hoofd van algemene zaken en kabinet, A.L. G. Janssen wen. Maandag, dinsdag, woensdag: 8.00 F. Linskens, M. Cornejo; 19.00 R. Poels, J. Cornejo. Donderdag, vrijdag, zaterdag: 8.00 U. v. Weert, P. v. Dinter; 19.00 R. Broens, P. Bodden. Zondag 7 febr. a.s om tien uur Doop- dienst in de aula van Den Hoebert; predikant is ds. J. Heine. Tijdens de dienst kinderkerk en -op pas. Koliekten voor het Werelddiakonaat en 't plaatselijk kerkewerk. Na de dienst gezamenlijk koffiedrin ken in de koffiekamer. Zaterdag: 19.00 Jan Haegens Ide Min Maria Joosten-Camps, Piet en Harry Hermans. Zondag: 8.30 Math Muisers; 10.00 gest. jaardienst Leo Hendrix en Maria Hendrix-Geurts (Gem. Koor). Maandag: 9.00 gest. jaardienst Frans Poels en echtgenote. Dinsdag: 9.00 Theo Camps en Anna Verhoeven. Woensdag: 9.00 tot intentie Vermeu- len-Moorees. Donderdag; 9.00 gest. jaardienst fami lie van Heijster. Vrijdag: 9.00 tot zekere intentie. Zaterdag: 19.00 Hendricus Derkx. Thei Camps (v.w. de buurt). Vrijdag: 19.00 maandd. v. Harrie Jenniskens. Zaterdag: 19.00 1. H. Mis t.e.v. Ge rardus nms. L.V.B. 2. maandd, v. Margriet v. d. Berg-Spreeuwenberg. Zondag: 8.30 H. Mis voor Jacob Arts en overl. fam.; 10.00 1. maandd. v. Jeu van Ass; 2. weekd. v. Mathieu Arts; 11.30 1. H. Mis v. Jan Spreeuwenberg; 2. maandd. v. Hendrikus Stiphout en Catharina Jeuken. Maandag: 19.00 jgt. v. Sjaak Jans sen. Dinsdag: 8.00 H. Mis v. overl. fam. Pouwels-Voesten. Woensdag: 8.00 H. Mis v. Jeu van Ass. Donderdag: 8.00 H. Mis v. Frans Claessens nms. fam. Claessens-Ver- schuuren. Vrijdag: 19.00 1. jgt. v. Fransje Vriens; 2. H. Mis voor Jan Hendrix. Zaterdag: 19.00 1. Maandd. v. Raymond van Asten; 2. H. Mis v. overl. par. Jan Hendrix, Fransje Vriens, Jeu van Ass, Raymond van Asten, Harrie Jenniskens, Cath. Stiphout-Jeuken, Thei Sanders, Wilko Camps, Frans Claessens, Geertje Janssen en Mathieu Arts. Misdienaars: Zaterdag: 19.00 Tom Lemmens en Rob Strijbos. Zondag: 8.30 Joan Lutters en Noël Michels; 10.00 Roel Emonts en Bart Marcellis; 11.30 Karei Dekkers en Patrick Vergeldt. Weekdagen: Jos Bovee en Mare Kerkdeurkollekte voor de Memisa. Maandag: 8 uur H. Mis t.b.i. Dinsdag: 8 uur H. Mis t.b.i. Woensdag: H. Scholastica, maagd. 8 uur H. Mis voor de overleden ouders Meijboom- Janssen en overleden fami lieleden. Donderdag: 8 uur H. Mis voor Lien Peeters-Janssen. Vrijdag: 8 uur H. Mis t.b.i. Zaterdag: 19.30 Avondmis voor Nellie Claessens-Derikx. NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo próximo celebramos la fiesta de la Purificación de Nuestra SeAora: a las once y cuarto en nuestra capilla, Overloonseweg 2 Misa con plètica y cantos en Castellano. Después de Ia Misa reunión con un cafelito en la salita del convento. NOTICIAS CULTURALES El próximo dia 13. sw Febrero se empezarè para los socios de Ia Colonia con una nueva sesión de deportes en la piscina del Ayuntamiento. Se mega a todos los ue quieren asistir que seat) puntuales y procuren estar presentes a las TRES. Con motivo de la marcha de Julian Martinez a Middelburg, la Colonii EspaAola de Venray quiere darle una despedida festiva el dia 20 de Febrero a las seis y media en Antoniusstraat nr. 1. Las Margaritas danzarèn unos bailes y a continuacion habrè baile con buenos ritmos. Hasta la vista!

Peel en Maas | 1982 | | pagina 12