De Wetleling AGENDA SCHOOLFOTO VAN VROEGER REÜNIE VAN 50-55 JARIGEN Streekkampioenen- lag weer succesvol Uitkering voor verbetering van wegen nis van ilii Kamp •iiiaiicicriiigcii Nieuwe initiatieven van werkgroep „Maak er zelf werk van" Zelfwerkzaamheid onderhoud buiten sportaccommodaties Wijzigingsplan Rose Vlek vastgesteld Nieuwe leden bij Zangers v. St. Frans IKV KERN VENRAY OPGERICHT POLITIE-SERVICE TER ZIELE TREKKING VAN DE SVV-LOTERIJ HULP AAN POLEN CARNAVALS AGENDA ZITTINGSAVONDEN TE LEUNEN PEEL EN MAAS Verandering van de waarneemgroepen bij de Venrayse huisartsen Kapel St. Servatius Zoals reeds eerder aangekondigd wil nen op zaterdag 23 januari a.s. een eunie houden van 50 - 55-jarige dames n heren, die de Venrayse lagere scholen lezocht hebben. Deze gezellige bijeenkomst, zonder ifficiële poespas, wordt gehouden anaf 2 uur in zaal In den Engel, 'oststraat. Om het gebeuren enigszins ip te luisteren, worden er elk uur dia's an het oude en nieuwe Venray ertoond. Dat zal dan ook menige erinnering oproepen. Aan deze bijeenkomst zijn geen [osten verbonden behoudens voor 't igen natje en droogje. Mocht er voor eze reünie voldoende belangstelling lestaan en dat verwacht men zeker - dan ligt het in de bedoeling elk jaar tn of andere leeftijdsgroep een derge- jke ongedwongen bijeenkomst te rganiseren. De 17e Streekkampioenendag, geor- [aniseerd door P.D.V. De Zwaluw is jok dit jaar weer zeer succesvol ge veest. Men kan terugzien op een echte melkersdag". De uitslag van de gehouden keuring was als volgt: I G. v. d. Heyden, Wanssum 2H. Tits, Boxmeer 3 H. Verwegen, Zeeland 4 H. Verwegen, Zeeland 5 J. v. d. Heyden, Wanssum 6H. Janssen, Well 7 H. Lucassen, Venray 8 J. Bastiaans, Venray 9P. Craenmehr, Horst 10 M. Basten, Venray II W. Vervuurt, Leunen 12 W. Hendrix, Helden 13 P. Strijbosch, Venray 14 H. en G. Francken, Wanssum 15 John Denissen, Vierlingsbeek Het gemeentebestuur heeft bij het college van Gedeputeerde Staten van Limburg aangedrongen op het verlenen van een uitkering ten behoeve van de verbetering van de Smakterweg en de weg Merselo-Overloon (Kleindorp). Meer dan een jaar geleden hebben b. enw. om deze uitkering gevraagd, doch tot op heden werd niet op dit verzoek gereageerd. BEL 87S75 DRANK IN BESTUURDERS Op Eerste Kerstdagavond botste op de Langeweg een personenauto tegen een lichtmast. De bestuurder reed zonder zijn identiteit bekend te maken door. Dank zij oplettende voorbijgan gers die het kenteken van de auto opnamen en doorgaven aan de politie, kon de bestuurder, een 24-jarige Ven- raynaar, reeds een half uur later worden aangehouden. Hij bleek onder invloed van alcohol te verkeren en moest de bekende proeven ondergaan. De auto was zwaar beschadigd, terwijl de lichtmast vervangen zal moeten wor den. De bestuurder werd met aanzeg ging dat de nodige processen verbaal zullen worden opgemaakt, huiswaarts gezonden. Een 21-jarige autobestuurder uit Leunen werd aangehouden en de politie stelde bij hem alcoholgebruik vast. Ook hij moest de bekende proeven ondergaan; kreeg een rijverbod en de aanzegging dat procesverbaal zal wor den opgemaakt. GEWONDEN BIJ BOTSING Een autobestuurder uit Amsterdam verleende, komende vanaf de Eyken- hofweg, geen voorrang aan het verkeer op de Puttenweg. Daardoor ontstond een botsing met een auto uit Boekei. Twee inzittenden van de auto uit Am sterdam moesten met verschillende frac turen naar het Venrayse ziekenhuis worden vervoerd, terwijl in de auto uit Boekei twee personen minder ernstige verwondingen opliepen. De beide uit Amsterdam afkomstige slachtoffers lie ten zich de volgende dag, tegen het advies van de behandelende Venrayse specialisten, 'naar Amsterdam vervoe ren. Het duurde langer dan normaal dat de Venrayse ambulance ter plaatse was. De oorzaak was een onduidelijke melding. Er was eerst sprake van een ongeluk op de bekende kruising bij Ysselsteyn, maar daar kon Venrays politie niets ontdekken, totdat later bij 'n tweede melding bleek, dat het ongeluk op de kruising Eykenhof-Put- tenweg had plaats gehad. SCHADE DOOR GLADHEID Op de kruising Julianasingel- Hofstraat botsten twee personenauto's uit Venray tegen elkaar. Oorzaak: bij het afremmen door de eerste bestuur der, raakte zijn auto in een slip waarna de botsing ontstond. - Op de kruising Henseniusstraat- Leeuwstraat was het gladde wegdek ook oorzaak dat een personenauto uit Venlo met een auto uit Mook-Middelaar in botsing kwam. Het was vlak vóór de zomervakantie, dat de werkgroep een informatie- en ideeënmarkt heeft georganiseerd voor mensen, die voor zichzelf wilden gaan beginnen met een klein bedrijf. Belang stellenden konden toen in kontakt komen met instanties, die hen bij het uitwerken van een idee kunnen advise ren. De „markt" trok toen veel belang stellenden. Van die dag is een uitvoerig verslag gemaakt. Personen, die belang stelling hebben voor 't verslag, kunnen deze verkrijgen bij de sekretaris Hugo Stappers, Leunseweg 6, tel. 84392. Uit de inleiding van het verslag blijkt, dat de werkgroep vindt, dat zij zichzelf eigenlijk moet opheffen, omdat er al ge noeg instanties zijn, die zich met werk gelegenheid bezighouden, en dat één van die instanties de initiatieven van de werkgroep zou moeten overnemen. De werkgroep heeft dan ook aan verschil lende van deze instanties brieven ge schreven en hen de vraag voorgelegd, of zij de taken willen overnemen. Uit de vergadering van afgelopen week bleek, dat slechts vier reakties binnen waren. De werkgroep besprak de initiatieven voor de komende maanden. Zo zullen alle deelnemers van de informatie markt, voor zover hun adressen bekend zijn, in januari opgebeld worden om te horen, wat ze aan de adviezen hebben gehad. Wanneer de uitslag van deze telefonische enquête bekend is, zal besloten worden om een tweede infor matie- en ideeënmarkt te houden. Het post-ideeënbus nummer 223 te Venray staat nog steeds open. Iedereen, die een iedee heeft voor werk, kan dit opschrij ven en toesturen of telefonisch door geven aan de sèkrataris. Wanneer er weer een informatie- en ideeënmarkt wordt gehouden, zal dit zijn op 24 april 1982. Enkele leden van de werkgroep zijn momenteel in gesprek met de volks universiteit over een cursus van 4 bij eenkomsten over zaken, die er komen kijken, als je voor jezelf een bedrijf wilt beginnen. Het is het voornemen om de kursus te laten verzorgen door de in stanties of een deel ervan, waarmee men te maken krijgt. Hierdoor kunnen ook de kosten laag gehouden worden. Er zijn in Venray al diverse kleinscha lige bedrijven. Verschillende zijn bij veel mensen onbekend en worden ook niet vermeld in de gouden gids. Er is het voornemen om een soort alternatieve gouden gids samen te stellen. De gemeente deelde mee voorberei dingen te treffen voor een onderzoek naar de goederen- en dienstenstroom bij de bedrijven in Venray. Men wil nagaan, of bedrijven/instellingen elders opdrachten uitbesteden, terwijl dichter bij of zelfs binnen de gemeente bedrijven zijn, die dit werk ook zouden kunnen doen, maar niet of vrijwel onbekend zijn. De werkgroep was met de gemeente van mening, dat men nu, nu het klimaat niet zo gunstig is voor investeringen in het algemeen, werkt aan gunstige voor waarden voor de periode, dat de econo mie weer zal aantrekken. Personen, die mee willen denken en werken met de werkgroep en zich willen aansluiten, kunnen zich opgeven bij de sekretaris. Het college heeft besloten, dat met ingang van 1 januari alle gebruikers van de openlucht-sportaccommodaties een aantal onderhoudswerkzaamheden zelf zullen moeten uitvoeren. Hieronder vallen: het belijnen van de speelvelden, het volledig poetsen van de kleed-en wasruimten en het schoonhou den van de terreinen van afval, papier e.d. De kalk voor de belijning en de kalkwagens worden voorlopig nog door de gemeente beschikbaar gesteld. Deze maatregel heeft het college moeten nemen in het kader van de algemene bezuinigingen. Tot op heden heeft de gemeente de sportaccommodaties steeds aan de ge bruikers aangeboden inclusief een to taal verzorgingspakket. Als tegenpres tatie werd alleen de gebruiksvergoeding gevraagd, die in geen enkele verhouding staat tot de werkelijke kosten van de accommodatie. In plaats van het verhogen van de gebruiksvergoeding heeft het college nu gekozen voor verhoging van de zelf werkzaamheid op die onderdelen, welke niet direct de cultuurtechnische en bouwtechnische onderhoudsstaat aan gaan. Hoewel b. en w. begrijpen, dat door deze maatregelen een extra beroep wordt gedaan op het vele vrijwilligers werk, dat reeds wordt gedaan, vindt het college een beleid, dat gericht is op verhoging van de zelfwerkzaamheid be ter dan het sterk verhogen van de gebruiksvergoedingen Daarom verwacht het college een loyale bereidheid van de gebruikers van de buitensportaccommodaties. In zijn vergadering van woensdag 23 december heeft het college van b. en w. het uitwerkings-wijzigingsplan „Rose Vlek", dat een onderdeel is van het Centrumplan, vastgesteld. Nu Gedeputeerde Staten verklaard hebben financieel geen bezwaar te hebben tegen hek Rose Vlekgedeelte van het centrumplan en de gemeente in aanmerking is gekomen voor een aanvullende subsidie tot een bedrag van 1,1 miljoen, stond niets meer de vaststelling door het college in de weg. De Zangers van St. Frans stellen de mogelijkheid open tot het aanmelden van nieuwe leden. Van tijd tot tijd is het nodig om nieuwe jongens aan te trekken, omdat 'n koor als dit nu eenmaal te maken heeft met die momenten waarop de jon gens „de baard in de keel krijgen" en dan overgaan naar de rijen van de teno ren en bassen. Het aantal jongensstem men moet daardoor min of meer regelmatig weer „op sterkte" worden gebracht. Het ligt in de bedoeling om in januari 1982 met een nieuw groep jongens (aspi ranten) te starten met wie dan op de woensdagavonden tussen 18.30 en 19.30 uur gerepeteerd gaat worden. Na verloop van een paar maanden zullen deze jongens dan aan het koor worden toegevoegd en zullen zij de normale re petities gaan bijwonen (tweemaal per week). De voorkeur gaat uit naar jongens die nu in de 3e of 4e klas van de lagere school zitten. Een ledenwerfaktie onder de 3e klassers heeft al een aantal aan meldingen opgeleverd, mr.ar het is nog mogelijk om dit aantal uit te breiden. Voor aanmelding en informaties kan men terecht bij de secretaris van de Zan gers van St. Frans, de heer G. Remmers, Langstraat 104, Venray, tel. 81690 (bij voorkeur 's avonds). De indrukwekkende demonstratie tegen de kernwapens op 21 november in Amsterdam heeft in Venray een aantal mensen bij elkaar gebracht, die het niet bij die demonstratie alleen willen laten. Die door wilden werken: tégen de kern wapens en vóór de vrede. Het gemis aan een IK V-kern in Venray werd hierbij duidelijk gevoeld. Daarom werd op 23 november een voorlichtingsavond van het IKV georga niseerd, waar 23 personen aanwezig waren. Aan het eind van de avond werd geïnventariseerd hoeveel van de aanwe zigen wilden meewerken aan het tot stand komen van een IKV-kern. Dat bleken er 15 te zijn. Ruim voldoende om te besluiten tot officiële oprichting van een IKV-kern in Venray. Op 9 december was het zo ver. Op die datum is het IKV in Venray officieel van start gegaan. De eerste afspraken werden gemaakt. De kern zal gestuurd worden door een koördinatiegroep van 3 personen. Voordat we als kern goed naar buiten kunnen treden, zal er eerst veel op de onderwerpen: kernbewape ning en vrede gestudeerd moeten worden. Dat werd dan ook als eerste besloten. Ook de financiën kwamen natuurlijk ter sprake. Subsidiebronnen moeten aangeboord worden, maar ook een eigen maandelijkse bijdrage is noodzakelijk. Er werd een lijst opgesteld van mogelijke toekomstige aktiviteiten. Kortom, de kern bruist van energie. Wij willen u de komende tijd regelmatig door publikaties op de hoogte houden. Wilt U ook meedoen? U bent van harte welkom, nieuwe medewerkers worden met open armen ontvangen. Het kontaktadres is: Beek 8, 5815 CS Merselo, tel. 04786-201. De IKV-kern-Venray 19e kern in Limburg 387e kern in Nederland Het is jammer, dat de seviceverlening welke de Venrayse politie jaar en dag deed, om gestrande automobilisten voor 15 gulden aan benzine te helpen, om niet duidelijke redenen werd afgeschaft. Vele tientallen automobilisten hebben van deze service in het verleden dank baar gebruik gemaakt, toen ze bij nacht en ontij zonder benzine kwamen te zitten en geen Venrays tankstation geopend vonden. Zolang het in Venray niet mogelijk is, dat aan een of meer benzinepompen een 24 uurs dienst wordt ingesteld, zolang moet het toch mogelijk zijn, in uiterste noodgevallen, op deze serviceverlening van de politie te kunnen rekenen. Indertijd is die serviceverlening inge steld door de Sportafdeling van de politie. Het heeft jarenlang prima gedraaid en nu men een nieuw politie bureau heeft gekregen, kan het.ineens niet meer. Zei de korpschef bij de ingebruik name van het nieuwe politiebureau niet, dat de politie nu nog dichter bij het publiek kon komen staan? Dat kan ook door de jerrycan weer te vullen en in noodgevallen te helpen. En mocht er eens één keer niet betaald zijn; er zijn ook keren geweest, dat er veel meer betaald is dan die 15 gulden. Op Nieuwjaarsdag, 's middags om 2 uur, zal in Den Boggerd nabij het sport park De Wieën aan de Sportlaan, de trekking plaats hebben van de SVV-lo- terij. Deze loterij, met als doel t.z.t. een tribune te kunnen financieren, heeft als hoofdprijs een Ford Fiësta. Er zijn vóór de trekking nog loten verkrijgbaar. De aktie, die we in Oostrum gestart zijn loopt nog steeds. Wij hopen dat er nog meer mensen meedoen om ons aan houdbare levensmiddelen en waspoeder te helpen. Uw hulp is op dit moment nog steeds erg hard nodig. Van 18 tot 22 december is er een vrachtwagen met ruim 7,5 ton voedsel, schoeisel en kleding naar Polen geweest. Onder de meest barre omstandigheden hebben zij deze reis gemaakt, maar het doel is bereikt. De 70 gezinnen in Nowy Klincz hebben fantastische pakketten gekregen en ook de 45 gezinnen uit het naburige dorpje Wielky Klincz zijn niet vergeten. Hun dankbaarheid is niet onder woorden te brengen. We moeten doorgaan. Met Pasen hopen we weer voldeoende spullen te hebben om te gaan en hopenlijk hebben we dan ook een vrachtwagen tot onze beschikking. We zijn blij met alle medewerking. Graag willen we ook de leerlingen en leerkrachten van de MBO en Scholen gemeenschap Jerusalem bedanken. Zij hebben in hun Kerstviering aan Polen gedacht en we hebben hun bijeen gebrachte goederen en geld in dank aan vaard. Het was geweldig. Ook de St. Jozefschool in Holthees/Smakt heeft ons erg geholpen. Wij zijn blij dat zoveel mensen met het lot van de Polen begaan zijn. De zendamateurs in Venray besteden ook veel aandacht aan onze aktie en zij verkopen ook stickers daarvoor. Bij Torro en Jan Linders worden de mensen in de winkel erop attent gemaakt dat ze levensmiddelen in een bak kunnen doen voor Polen. Dank u wel allemaal. Blijf ons a.u.b. helpen. Wij vragen om houdbare levensmid delen en zeeppoeder en financiële bijdragen. Jack en Marianne Pijpers Valkenkampstraat 12, Oostrum Telefoon 04780-83825. KALKOENEN GESTOLEN Tussen tweede en derde kerstdag werden aan de Maasheseweg twee slachtrijpe kalkoenen gestolen. De waarde van die kalkoenen bedraagt 50 gulden. FIETSENDIEF ACHTERHAALD In de nacht van vrijdag op zaterdag werd ten nadele van een Venraynaar een fiets gestolen. Deze fiets werd later op een geheel andere plaats in Venray aangetroffen, voorzien van een nieuw slot. Postvatten bij de fiets leverde succes op, want na ongeveer een uur verscheen de nieuwe bezitter, reed erop weg, waarop de politie in aktie kwam. De nieuwe bezitter, een 20-jarige Venraynaar werd aangehouden, de fiets werd in beslaggenomen en hem werd procesverbaal aangezegd. De fiets werd weer in handen gesteld van de eigenlijke eigenaan Vrijdag 8 januari: Ondertrouwbal, De Piëlhaas Zitting, 't Knölleke Zaterdag 9 januari: zitting, 't Knölleke Donderdag 14 januari: bejaardenbal, 't Knölleke Vrijdag 15 januari: invalidenbal, 't Knölleke Zaterdag 16 januari: Prinsenproklamatie, De Piëlhaas Aid Prinsenbal, 't Knölleke Bonte Avond, De Spurriemökke Zaterdag 23 januari: Jeugdzitting, De Hazekeutel Prinsenbal, 't Knölleke Prinsenbal, De Spurriemökke Zondag 24 januari: Jeugdprinsebal, 't Knölleke Vrijdag 29 januari: Circus Mök, De Piëlhaas Zaterdag 30 januari: Circus Mök, De Piëlhaas Vorstenhal, 't Knölleke Zondag 31 januari: Jeugdvorstenbal, 't Knölleke Woensdag 3 februari: Circus Mök, De Piëlhaas Vrijdag 5 februari: Circus Mök, De Piëlhaas Zaterdag 6 februari: Circus Mök, De Piëlhaas Aldewieverbal, De Spurriemökke Zondag 7 februari: Joekskapellenfestival, De Piëlhaas Vrijdag 12 februari: Receptie jeugdprins 't Knölleke Zaterdag 13 februari: Vorstenhal, De Piëlhaas Aldewieverbal, 't Knölleke Zondag 14 februari: A.P.K.-plak, De Piëlhaas Receptie Prins, De Spurriemökke zaterdag 20 februari: Installatie van de Prinsen; Hofbal, De Piëlhaas; Receptie Prins, 't Knölleke. Zondag, maandag en dinsdag: Carnaval. De carnavalsvereniging 't Knöllele uit Leunen heeft evenals voorgaande jaren weer twee zittingsavonden georgani seerd. Ieder die al ooit een zitting in Leunen heeft meegemaakt weet dat er alles aan gedaan is om U een onvergete lijke avond te bezorgen. Die mensen die nog nooit geweest zijn, moeten toch echt eens proberen om op deze manier in de carnavalsstem ming te komen. Het programma is net als andere jaren een goed samenspel tus sen „buuts" en muziek. Voor dit laatste is als vanouds weer de boereblaoskapel uit Leunen verantwoordelijk, goede wijn behoeft dus geen krans. De betreffende zittingsavonden zul len gehouden worden op vrijdag 8 en zaterdag 9 januari 1982. Aanvang 20.00 uur in het Gemeenschapshuis. Bij de voorverkoop waren de kaarten van zaterdagavond al vrij snel uitver kocht. Voor vrijdag 8 januari zijn er nog kaarten verkrijgbaar a/9,p.p. Voorverkoopadres: R. David, Boodenstraat 20, Leunen Tel. 83164 'n leesbare krant Deze week een foto van een groepje kinderen die 's woensdagsmiddags naar Juffrouw v. d. Kuip mochten gaan. Die woonde toen in het Freulekeshuus het huidige museum aan de Eindstraat. De meisjes werden daar bezig gehouden met spelletjes, knutselwerk en zo nu en dan werd er een filmpje gedraaid. Een enkele keer ging men zelfs naar de speel tuin en werd daar getrakteerd op limonade. Op de foto houdt men trots het flesje in dehand, want dat was toen een hele luxe. Het waren fijne middagen, hoorden wij van een hunner. Deze meisjes zijn inmiddels vijftig jaar. Hun namen zijn: Eerste rij zittend v.l.n.r.: Grada Schwachöfer, Truuske Relouw, Rikie Relouw, Drika van Hoof, Joke van Soest. Tweede rij: Truus Sijbers, Til Hanen, Antoinet Rommen, Mia v. d. Broek, Gondje Janssen, Gien Poels, Toos van Maris. Daarvoor: Truus Philipsen, Jeanne van Eisen, Mientje Deriet. Bovenste rij:Truus Thielen, Nelly Sij bers, Mia Sijbers, Juffr. v. d. Kuip. Foto's voor deze gratis rubriek kunnen aan ons bureau, Grotestraat 68, worden afgegeven. Er zijn geen kosten aan verbonden. Wel moet men zorgen voor een naamlijst. De foto krijgt men ongeschonden retour. Nabestellingen of informatie daar over is in het algemeen mogelijk via mevr. Willems-Smits, Irenestraat 9, Overloon, tel. 04788-1252. Van diverse kanten is gevraagd om afdrukken van de grote schoolfoto van Castenray, welke wij enkele weken geleden plaat sten. Men kan zich daarvoor in verbinding stellen met Mevr. Wismans, Tunnelweg 4, Casten ray. In verband met de komende wet voorzieningen gezondheidszorg hebben de Venrayse huisartsen besloten om vanaf 1 januari a.s. de groepen, waarin zij gedurende de weekenden voor elkaar waarnemen, te wijzigen. Hierdoor wordt het verschil in aantal patiënten per groep verminderd en kan een goede medische verzorging gedurende het weekend gegarandeerd worden. De volgende huisartsen vormen één groep: P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck Keizer, F. Schmeetz, Th. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht. De andere groep bestaat uit: W. Bloemen, A. Franken, Th. Lankveld, H. Schraven en J. Wittgen. Welke arts ér dienst heeft zal op de gebruikelijke manier worden bekend ge maakt in diverse kranten, via de telefoonbeantwoorder en door middel van een bordje aan de praktijkdeur. Op de zaterdagen en zondagen wordt van 10 tot 11 uur en van 17 tot 18 uur spreekuur gehouden. Buiten deze tijden is het noodzakelijk eerst de arts op te bellen om nodeloos heen en weer gereis te voorkomen. Verzoeken voor huisbe zoek, worden, als het even kan, vóór 11 uur binnen verwacht. Verschillende artsen hebben voor waarneming gedurende avonden en nachten onderling afspraken gemaakt, die echter zo individueel zijn, dat het onmogelijk is om ze hier bekend te maken, zodat ook hier geldt, bel eerst de eigen huisarts. Donderdag 31 dec.: 18.30 Gezongen Oudejaarsdienst. Vrijdag 1 jan.: 9.30 Eucharistievie ring. Zaterdag 2 jan. 18.30 Avondmis, int. voor een zieke; voor overl. fam. van de Berg. Misdienaars: Harm v. d. Bosch en Gert-Jan Wismans. Zondag 3 jan.: Driekoningen. 9.30 Hoogmis (gregoriaans en nederlandse gezangen), int. overl. fam. Pouwels; bijz. int. Misdienaars: Peter Janssen en Wilbert Valkx. Door de week: iedere dag avondmis behalve woensdag. Vrijdag 8 jan. bovendien om 15.30 gez. Eucharistieviering b.g.v. het 25-ja- rig dienstjubileum van dhr. P. Jansen. PROGRAMMA SPORTHAL DE WETTELING van 1 tot en met 7 januari 1982 Vrijdag 1 januari: Nieuwjaarsdag. Van 12.00 tot 18.00 uur Nieuwjaarsbijeenkomst in het „Trefcentrum"., Zaterdag 2 januari: 10.00-13.00 Korfbalcomp. 13.00-17.00 Manual handbalcomp. 17.00-19.30 MHCV zaalhockey comp 17.00 Venray J Al-Venray A2 17.50 Venray Al-Groenwit 18.40 Venray A2-Groenwit 19.30-21.30 Jumpers basketball comp 21.30-22.30 FC 't Plein zaalv. vr. zondag 3 januari: Zondag 3 januari: 08.00-09.30 MHCV zaalhockey 09.00-12.00 Badminton 12.00-16.00 Manual handbal comp. 16.00-19.00 Korfbalcomp. 19.00-22.00 MHCV zaalhockey comp 19.00 Venrat dames 2-Groenwit 19.50 Tegelen-Groenwit 20.40 Vebray-Tegelen Maandag 4 januari: 18,00-22.00 volleybal tr. 22.00 zaalv. comp. 23.00 zaalv. comp. Dinsdag 5 januari: 18.00-21.30 VCRooytr. 21.00-23.00 Badminton 23.00-24.00 EJP zaalv. vr. Woensdag 6 januari: 19.00-22.30 Badminton 22.30-24.00 ZVV de Wetteling zaalv. Donderdag 7 januari: 18.00-21.30 Manual tr. 21.30-23.00 VC Rooy tr. 23.00-24.00 EJP zaalv. vr. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W, Bloemen, A. Franken. Th, Lankveld, H. Schraven en J. Wittgen: Nieuwjaarsdag J. WITTGEN Langstraat 76, telefoon 86082 zaterdag en zondag W. BLOEMEN i Stationsweg 15 tel. 81465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F, de Muinck Keizer, F. Schmeetz, Th. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: Nieuwjaarsdag P. F. CORVER Oostingel 6, Venray, tel. 81393 op zaterdag en zondag D.J. VERCAUTEREN Merseloseweg 33, telefoon 82200 Nieuwjaarsdag en zaterdag en zondag DOKTER VAN DONGEN Kabroekstraat 12, America tel. 04764 - 707 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's rhorgens van 10 tot 11 uur; 's middags van 17 tot 18 uur. GEZONDHEIDSCENTRUM LANDWEERT Aronskelk 76 tel. 85900 of 88273 Bereikbaar van 8-12 uur en van 13.30 - 17.30 uur Hier zijn werkzaam: huisarts, maatsch. werkster, wijkverpleegkundige, gezins- en bejaardenzorg, centiAjm-assistente. ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Telefoon 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN van heden vrijdagavond 18 uur tot vol gende week vrijdag. APOTHEEK DE MONNIKSKAP Paterslaan-hoek Patersstraat, tel. 80140 Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13-00 en van 17.00 tot 18.00 uur; zondag: van 10.00 tot 12.00 en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY Voor spoedeisende gevallen, uitsluitend na telefonische afspraak, neemt waar 'Nieuwjaarsdag P. WASSER, te'efoon 84504 zaterdag en zondag C. VAN GEMERT, telefoon 80700 ZONDAGSDIENST GROENE KRUIS Venray, Meerlo en Wanssum Nieuwjaarsdag en zaterdag en zondag Zr. J. DRABBELS telefoon 04780-81269 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN KLEINE HUISDIERENPRAKTIJK van Winden/Ruymbeek Nieuwjaarsdag 'en zaterdag en zondag M. J. VAN WINDEN Stationsweg 8 Venray tel. 04780-81336 KLEINE HUISDIERENPRAKTÜK W.H. Kremer en W.G.A.M. Loonen dienst op vrijdag, zaterdag en zondag M.G.A.M. Loonen, telefoon 82690 Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum Spreekuur kleine huisdieren: za en zo van 13.30 tot 14.00 uur en volgens afspraak MASJ maatschappelijk advies sentrum voor jongeren Hoenderstraat 33, Venray Tel. 04780-85251 Openingstijden: maandag t/m donderdag: 10.00-19.00 uur; vrijdag: 10 00-21.00 uur. UITLEENMAGAZIJN GROENE KRUIS De Clockert, Bergweg 4, Venray Geopend van maandag tot en met vrijdag van: 08.30 tot 09.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend uitsluitend via de wijkverpleegkundige van de zon dagsdienst. GROENE KRUIS ZUIGELINGENBUREAU De Clockert, Bergweg 4, tel. 81269 Uitsluitend volgens afspraak. SPEEKUUR DIETISTE Uitsluitend op afspraak via tel. 81269 VERLOSKUNDIGE DIENST Vroedvrouw Stevens-Heinen Merseloseweg 23, Venray telefoon 04780-81152 VERLOSKUNDIGE Mevr. A. M. F. Tiggeloven-Kujjpers Florishof 23 Venray telefoon 04780-82411 Spreekuur elke donderdag van 2-3 uur in Dé Clockert, volgens afspraak Eveneens op afspraak, tel. 83859 of 81269 KRAAMCENTRUM HORST-VENRAY telefoon 04709-1324 SPREEKUUR WIJKVERPLEEGKUNDIGEN Iedere morgen van 08.30 tot 09.00 u. behalve in het weekend. Na 09.00 uur kunnen eventuele be richten gedurende de gehele dag worden doorgegeven via tel. 81269. GEZINSVERZORGING EN BEJAARDENHULP Westsingel 5 Venray tel. 04780-86363 spreekuur maandag t.m. vrijdag van 9 tot 10 uur. ALGEMENE HULP-DIENST VENRAY telefoon 04780 - 84163 Bereikbaar elke werkdag van 9 tot half 11 'smorgens en van 7 tot 8 uur 'savonds

Peel en Maas | 1981 | | pagina 3